1 NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. NIEUWS UIT HEUSDEN. RADIO-PROGRAMS werkende Organisaties gezonden con cept-contract is onderteekencf, werd ook na veel opmerkingen en discus sies het concept-contract door de Afd. Sprang aanvaard, zoodat? dus de ver dere afwikkeling der actie in de schoen industrie mede hierdoor kan voort zetten, om binnen een korten termijn te komen tot een definitieve afsluiting van een collectieve arbeidsovereen komst. De vergadering werd ruim half 10 door den heer Kunst met dankgebed beëindigd. r Aan het Hulppostkantoor alhier werd gedurende de maand Juni 1935 voor de Rijkspostspaarbank ingelegd: ƒ8099.82 en terugbetaald ƒ3459.26. CAPELLE. Onder overgroote belang stelling bracht hel muziekgezelschap Kunst na Arbeid j.l. Donderdagavond den heeren J. Michaël, voorzitter der muziekvereeniging; Adr. M. Verheij- den, G. A. S. de Bas, H. Kerst en G. van der Hoeven een serenade in ver hand met hun verkiezing tot lid van den raad der gemeente Sprang-Capcl- le. Namens de muziekvereeniging wer den de heeren gelukgewenscht dooi den heer E. Colel. Bij den bescherm heer van het muziekgezelschap, der heer R. Middelkoop, die eveneens her kozen is als lid van den gemeenteraad, doch Donderdagavond niet thuis was, werd j.l. Zaterdagavond in de pauze Van het concert een serenade gebracht. \y Tijdens zijn werkzaamheden in het hooiland werd d| zoon van den landbouwer v. P. door de warmte be vangen, zoodat hij naar huis vervoerd moest worden, alwaar geneeskundige hulp werd ingeroepen. Het muziekgezelschap „Sircna" uit Vrijhoeve-Capelle, dat in den loop der vorige week een serenade bracht bij de raadsleden te dezer plaatse. Na- Ie Vrijhoeve-Capelle en Sprang, maak te j.l. Vrijdagavond zijn opwachting bij <1 eraadsleden te dezer plaatse. Na mens de vereeniging werden de hee ren gecomplimenteerd door den voor zitter. Gedurende de maand Juni 1935 werd op 't hulppostkantoor alhier in de Rijkspostspaarbank ingelegd ƒ5345.25 en terugbetaald ƒ4083.72. Het aantal inlagen bedroeg 67, dat der terugbeta lingen 26. Blijkens het jaarverslag van de Spaarkasvereeniging „Vele kleintjes maken één Groote", gevestigd in het café van Mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart, werd in het af- gelóopen vereenigingsjaar door de le den ongeveer 500.gespaard. J.l. Zaterdag gaven de Gemengde Zangvereeniging ,,'t Rozeknopje" en 't muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" op de muziektent over de Binnenha ven een concert, dat in alle opzichten uitstekend geslaagd mag heeten. Zoo wel de nummers der muziek- als zang vereeniging werden goed uitgevoerd en met een welverdiend applaus beloond. Dank zij ook het prachtige zoiner- schc weer, werd dit concert door een zeer groot aantal belangstellenden be luisterd. Aan den dienstplichtige 1). W. de Bas alhier is wegens studieredenen 'n jaar uitstel van dienstplicht verleend. Dat onze nieuwe burgemeester in alles wat zijn gemeente betreft, mee leeft, bleek reeds verschillende malen, zoo ook j.l. Zaterdag. Des namiddags woonde Zijn Edelachtbare een schiet oefening bij van de plaatselijke afdee- ling van den Bijzonder Vrijwilligen Landstorm, terwijl hij des avonds hel concert in de Kom met een bezoek ver geen hun ook werkelijk gelukte, waar na ze in N.N.W. richting hun reis voortzetten, welke echter spoedig een einde genomen heeft, want naar we vernamen is de ballon onder de ge meente Raamsdonk gedaald. Begrijpelijkerwijze trok de ballon heel wat belangstelling. 1 WASPIK. Voor den vleesch— keuringsdienst werden in de afge- loopen maand ter secretarie aange geven 6 runderen, 23 varkens en 2 kalveren. De heer F. van Beurden, volontair ter secretarie alhier slaagde 1.1. Maandag te 's Gravenhage voor hel examen gemeente-administratie. De collecte voor den gewapen- den dienst bracht in deze gemeente f8,83 op. Zaterdag 1.1. bracht de Harmonie «Volksvlijt en Volksvermaak« een serenade bij de nieuw gekozen raadsleden. RAAMSDONK. In de Zaterdag gehou den raadsvergadering is op z'n verzoek eervol ontslag verleend aan den Gein.- eerde. Ter herdenking van het 12J^-ja- rig bestaan der poslduivenvereeniging De Luchtvaart, gevestigd in het café van Mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart, had het bestuur een onderling concours georganiseerd van- al Pont Sint Maxencè, waarvan de uit slag was als volgt: C. Rosenbrand 1, 10, 20, 24, 37; W. ersteeg 2, 4, 15, 36; H. Dalmeijer 3, 9; Adr. Blom 5, 22, 28; W. Mandemakers 6; (i. Vos 7, 11, 14; G. Treffers 8; Adr. Klootwijk 12, 17, 18, 33; .1. v. Doornik 13, 35; Adr. Bakkeren 16, 25, 29; P. de Roon 19, 21; C. Verhagen 23, 34; A. de Jong 26; H. Dekkers 27; A. Michael 30; J. Versteeg 31 en F. Raaijmakers 32. Voor deze vlucht waren ook ver schillende extra prijzen, luxe en huis houdelijke voorwerpen, uitgeloofd, welke gewonnen werden door C. Ro senbrand le; W. Versteeg 2e; H. Dal meijer 3e; Adr. Blom 4e; W. Mande- makers 5e; G. Vos 6e; G. Treffers 7e; Adr. Klootwijk 8e; .J. van Doornik 9e; Adr. Bakkeren 10e; P. de Roon 11e; C. Verhagen 12e; A. de Jong 13e; H. Dekkers 14e; A. Michaël 15e; J. Ver steeg 16e; F. Raaijmakers 17e; J. Me ter 18e; J. de Jong 19e; E. Haverhals 20e; C. Broeks 21e; Adr. Versteeg 22e; P. Nieuwenhuizen 23e; B. Hartman 24e en G. Stam 25e. Maandagavond werden de prijzen door den voorzitter der vereeniging, den heer J. van Doornik, aan de win naars uitgereikt. - J.l. Zondagmiddag ongeveer 2 uur dreef over onze gemeente een lucht ballon, welke boven den buitenpolder zoo laag was, dat iedereen dacht, dat aldaar gedaald zou worden. Door uit werpen van ballast, hetgeen duidelijk te onderscheiden was, trachtte de be manning weer hooger te komen, het- secretaris den heer J. M. Kieboom, en wel met ingang van 1 Januari a.s., we gens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd. RAAMSDONKSVEFR. Aan het Postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Juni j.l. op de Rijkspostspaarbank ingelegd f34461.99 en terugbetaald f 45503,26 De kermis behoort weer tot het verleden en we kunnen er met genoegen op terugzien. Het moet gezegd worden, dat de politie het zeer gemakkelijk had, sinds jaren zijn ze dit alhier echter gewoon. Wat de drukte op het kermis terrein betreft, hierover zullen de meeste houders van vermakelijk heden zich wel te beklagen hebben gehad, een paar inrichtingen uitge zonderd. De Schouwburg Piet Vink, die haar standplaats had aan het Fort, was alle avonden goed bezet. Met de opvoering van »De Witte Non«, »In de Muizevak en »de Vodden raper van Parijs«, had 't gezelschap weer groot succes. Over 't algemeen werd er schitterend gespeeld. Maar hoe kan dit anders, wie kent niet tooneelgezelschap Piet Vink En we twijfelen niet of het gezel schnp Piet Vink, zal vooral met »de Muizevak veel publiek en veel succes oogstten. Het gezelschap Piet Vink is thans vertrokken naar de kermis te Kaats- heuvel. We verwachten niet anders of het zal aldaar ook weer veel succes oogsten. De attracties in de verschillende café's, waar gezorgd was voor cabarets, enz., lokten een talrijk, aandachtig publiek, terwijl de dans gelegenheden, dat waren er een tiental, als van oudsher tjokvol waren. DUSSEN. Het paard van den melkboer de Ruijter werd, toen hij dit uit de weide haalde, door een passeerende vrachtauto aangereden en ernstig gewond. Een been werd afgereden. Het dier moest worden afgemaakt. Proces-verbaal is opge maakt. Bij 't zwemmen in 't Kanaaltje alhier verkeerde 't zoontje van den heer v. M. in levensgevaarlijke positie. Op zijn hulpgeroep snelden omstaanders toe, die hem van een wissen dood wiste te redden. Zondagmiddag kwam boven ons dorp een luchtballon gedreven in Noord Westelijke richting. Nabij de Keijzersveersche Brug daalde 't gevaarte zienderoogen. Eindelijk daalde hij even over de Maas in een rietgors op den polder »De Steen«. Met veel moeite slaagden er enkele personen in hem te be reiken, hetgeen zwemmende ge beurde. Bij de landing bleek een der vijf inzittenden aan zijn voet te zijn gewond. Vermoedelijk door het wegwerpen van een sigaret ontstond in een der rietschelven brand, die evenwel spoedig werd gebluscht. Per zeiljacht werden de inzittenden verder vervoerd. Veel toeschouwers bracht dit geval ter been. De kinderen der Bijz. Chr- School alhier, maakten onder leiding van hoofdonderwijzer Boender een schoolreisje naarScheveningen. Ook aan Rotterdam werd een bezoek gebracht. In Scheveningen werd be grijpelijk volop genoten. Des avonds keerden allen welvoldaan met de autobus van de N.V. »Alad« alhier terug. Door de hoofdbesturen der drie samenwerkende Landarbeiders bonden zal nogmaals een poging worden aangewend om 't collectief contract alhier tot stand te krijgen, hetgeen voor de landarbeiders van zeer groot belang is. Dienaangaande zullen op Donderdag 4 Juli a.s. des n.m. 7 uur in hotel Leemans met de betrokken instanties bespre kingen worden gehouden. DUSSEN. In de gehouden Jaarver gadering van Stemgerechtigde Ingelan den van het Waterschap „De Zuid- Hol Iandsche Polder", alhier, werd me degedeeld, dat tot uitvoering van wer ken in werkverschaffing zal worden overgegaan zoodra 90%. subsidie zal worden toegekend. Tot nu is 85% toe gezegd. Het dochtertje van den heer Fr. H. had het ongeluk met een kapmes een harer vingers in de lengte bijna geheel open te hakken. Hierdoor ontstond een gapende wonde, welke door Ds. van Vu uren werd gehecht. - Dezer dagen ontvingen al de land bouwers uit onze gemeente 'n schrij ven van het Ministerie van Economi- sclie Zaken, waarin gewezen werd op de verplichting overleg te plegen met de Hoofdbesturen der drie samenwer kende landarbeidersbonden, over de arbeidsvoorwaarden. Zooals men on langs in ons blad heeft kunnen lezen, werd destijds aan den oproep, gedaan aan alle landbouwers, geen gevolg ge geven, waarom de drie samenwerkende landarbeidersbonden stappen bij het Ministerie hebben gedaan. De heer B. Koops behaalde dezer dagen het damkampioenschap van Dussen, De korfbalvereeniging Rust Roest behaalde op de seriewedstrijden van A.K.C. te Almkerk den len prijs, zijn de een zilveren beker, DONGEN. Door tot nog toe onopge helderde oorzaak is het café en de boerderij, toebehoorende aan den heer H. J. Verbunt te Dongen tol den grond toe afgebrand. Een der knechts zag dat de vlammen uit het dak sloegen en waarschuwde terstond de brandweer. Toen deze echter ter plaatse verscheen, stond het complex reeds in lichter laaie. De brandweer beperkte er zich derhalve toe, de belendende perceejen nat te houden. Ecnig vee kwam in de vlammen om. De schade wordt door verzekering gedekt, door LongaNoad (Wijk c.a.). Longa won met 5—2. Zaterdag speelde eveneens te Well de Heusd. Profs tegen de voetbal club aldaar, doch verloren met 6-1- c/ Zondagmiddag werd hier ge speeld door St Michielsgestel tegen Juliana. De eerste gingen naar huis met een 5—2 overwinning. Heusden, 2 juli '35. De uitslag van de aanbesteding van een dubbel woonhuis voor rekening der Gez. van Laarhoven is_ aldus: Th. Savelkouls Waspik f 5074, A. .Smits Heusden f 5985, A. van Hoorn Herpt f 5910, P. Kramer Genderen f 5675, Jac. van Wijk Heusden f 5645, A. P. Kramer Babi- loniënbroek f 5645, G Nieuwkoop Heesbeen f 5611, F. Fressen Drunen f 5483, L. v. d. Staak Heusden f 5335. Den laagsten inschrijver werd het werk gegund. De Heusdensche fanfare gaf op de Vischmarkt een concert. O.m. werden geblazen de concoursnum mers, waarmee te Wijk in de afd. Uitmuntendheid de ie prijs werd behaald. Het programma werd uit stekend vertolkt, jammer, dat de opkomst der hoorders niet bijster groot was. De speldjesdag ten bate van Herwonnen Levenskracht bracht dezen keer slechts op f 20, wat be duidend minder is dan anders. Hel 8—jarig zoontje van V. D. was in de Haven nog al tamelijk ver van den kant aan 't zwemmen. Hij kon niet meer verder en zonk. Dit merkte op V. W., die in een roeiboot zat en terstond naar den knaap toevoer. Deze was al een paar maal onder geweest, doch juist op tijd greep V. W. hem en voor kwam erger. Een waarschuwing weer voor velen. De nummering der candidaten- lijsten voor de a.s. verkiezing na loting is als volgt: 1. Lijst Timmer (A. R. en Chr. Hist.), 2. A. W. Ver hoeven (R.K. Herpt), 3. Hub Ver hoeven (R.K. St. p.), 4. H. Mienhorst (Protest.), Joh. S Vos (Ned Herv.). De maréchaussée dezer brigade, de heer Braat, is teruggekeerd van zijn delacheering naar Budel gedu rende de staking aldaar. Alhier is een woonhuis ingezet in de Breestraat voor slechts f 100. Voor enkele jaren bracht het bij publiek-verkoop op f 1400. Gisteren werden de jonge ooievaars op het nest bij de brou werij evenals gewoonlijk geringd. Dezen keer zijn er slechts twee, terwijl op de Prot. Kerk heelemaal geen resultaat bereikt is. Zaterdag werd hier voor de na—competitie B. V. B. gespeeld Kaatsheuvel, 30 juni 1935 Plcchliye Eerste H. Mis H. Sacramentsprocessie, H. Hart-hulde. 't Was vandaag voor onze parochie een dag, die in net teeken van kerke lijke plechtigheden stond. Een zoon van een onzer beste families, de wel- eerw. heer Theo v. d. Linden, onlangs op 15 juni in de Kathedrale Baseliek van St. Jan te 's Bosch priester gewijd, droeg in zijn parochiekerk zijn plechtige Eerste H. Mis op. De straat was rijk bevlagd, getuigend van de sympathie van de bevolking bij de plechtige gebeurtenis. Het Hoogaltaar en priester koor was met palmen en bloemen kwistig versierd. De zware kerkklokken gaven een kwartier lang hun vreugde met het feest te kennen. Om tien uur begon de H. Mis opgedragen door den Neomist, die geassisteerd werd door den Weleerw. heer v d. Hoven, neef van den nieuwen priester en kapelaan te Best als diaken, den Weleerw. heer W. van Beurden, studiemakker van den Neomist, kapelaan ie Woensel, ajg sub-diaken en den Hoogeerw. heer Deken en Pastoor v. d. Brekel als Presbyter-Assistens. Als Ceremoniaris fungeerde een broer van den nieuwen priester de heer B. v. d. Linden, student in het klooster der Eerw. Paters van Lavigerie te Boxtel. Deken van den Brekel hield de feestrede, waarin hij wees op de hooge waarde van 't priesterschap, waardoor de wijdeling wordt de plaatsbekleder van God op aarde. Hij feliciteerde den gelukkigen priester met 2ijne ouders en familieleden, de hoop uitsprekende dat hij zou worden een priester naar Gods Hart, die ten volle aan zijne roeping zou beantwoorden. Het zangkoor zong op zeer ver dienstelijke wijze onder leiding van den heer J. Tuerlings missa »Sine Nomine* van Ludwig Viadana voor sopraan, alt, tenor en bas en na de H. Mis het juoilatie van Aiblinger voor 4-stemmig mannenkoor. Op de receptie, die om twaalf uur in het Patronaat gehouden werd, kwam geheel Kaatsheuvel en vele vreemde lingen hun opwachting maken. Talrijke bloemen, telegrammen en felicitaties gaven blijk van het meeleven van de bui gerij. Een mannenkoor, bestaande uit het parochiaal zangkoor en de zangvereeni ging »Bel Canto« voerde 't 8 stemmige Haec Dies van Gallus en de priester cantate van Elb. Eranssen uit, waarbij de baryton solo's verzorgd werden door de heer G. Wooning. Het dameskoor »De Nachtegaal* zong een twee stemmig Alleluja* en de driestemmige Avondcantate van Cath. v. Rennes. Om half drie werd op liet kerkhof de H. Sacramentsprocessie gehouden. Een spreekkoor van jongens en meisjes verwelkomde den Verborgen Godmensch met een toespraak, die uitnoodigde tot zang. Na het zingen van het Introni- satielied werd een kort Lof gecelebreerd door den Hoogeerw. Heer Deken met assistentie van den Weleerw. Heer Theo v. d. Linden. De Hoogeerw. Heer Deken hield een toespraak tot de geloovigen, die hij besloot met het geven van den pauselijken Zegen, daartoe in particuliere audiëntie door Z. H den Paus gemachtigd. De Harmonie *Apollo« voerde het Panis Angelicus van Cesar Frank uit, waarna het Lof met een Te Deum en Benedictie besloten werd. Het geheel was een plechtigheid van groot geloof en diepe stichting. Na afloop maakte 'Apollo* zijne opwachting bij den Deken die het corps dankte voor zijn joviale medewerking. Opbrengst Bloempjesdag. M De eerste Bloempjesdag voor de Jon ge Wacht bracht op de flinke som van 61.60. Het bestuur van de K. J. C. dankt allen, die door t koopen van t bloempje het Jeugdwerk steunden. f Gouden Bruiloft. Maandag 8 Juli hebben wij alweer een gouden bruiloft in onze plaats. Thans is het het echtpaar J. Broeders- Laros in de Tramlaan die hunne 50- jarige vereeniging in den huwelijksband gedenken, 'n Stel krasse oudjes, dat er nog zijn mag. Wij hebben al meer gouden bruilof ten zien vieren in Gasthuisstraat en buurt Heikant en mogen dan constatee- ren dat men er daar slag van heeft om n gouden paar te eeren. 't Programma dat er Maandag afge werkt moet worden, getuigt opnieuw van initiatief en eensgezinde samenwer king. Als bijzondere attractie geldt er, dat de buurt een eigen muziekcorps heeft, dat danig gerepeteerd heeft en er als na-kermis-muziek gemakkelijk de stemming in zal weten te brengen. Reeds om 6 uur wat vooral op na- kermis-Maandag wel eens bijzonder vroeg kan blijken te zijn is t reveille, - V. R. A. R. P. R. V. R. A. R. De ZeerEerw. Pater Antoon v. d. L Missionaris in Oesoemboera O. Af .15 Mono die 2 Juli j.l. zijn 40-jarig priest^ jubileum herdacht. C. R. De Kermis. We staan weer aan d&n voora van 4 dagen van pret en pleziet Kaatsheuvelsche kermis. De marl omgeving is in de laatste dagen anderd in een kermisterrein, dat en oud vermaak te over biedt: cal-15 Kn 1 seis, schommels, theaters, kramei ^vee' Zooals telken jare zullen de i&.or. Een der verschillende vereenigingen, in bijzonder „Bel Canto", „Apollo" „Luphonia" weer bijzondere aan kingskracht blijken te bezitten, worden weer, zooals telken jare bruikelijk is, bals en matinéé's ven. Zoo zal in Bel Canto Vrijda Zondag matinee worden gegeven medewerking van mannenkoor, meskoor en gemengd koor. Het ensemble Daane uit Botter zal bovendien voor afwisseling zo en ook de dansmuziek verzorgen. De kermis biedt weer voor allen gelegenheid om zich eens enkele di,,n aan de sleur van het dagelijksch leï!iö De le ontrukken en de moeilijkheden het oogenblik eens even in gepast zier le vergeten. We hopen dat de Kaatsheuvels kermis even prettig zal verloopen 345 Gn vorige jaren. 415 Les LOON OP ZAND. Zondag had tie r>-00 Lu zegening plaats van het nieuwe terj van de voetbalver. „Lino Animo". Des morgens had een algemeens è.30 Es Communie plaats door de leden, 7.on v.i wijl de Hoogmis van 10 uur werd J'JJ gedragen tot intentie van de leve: 8Jo va schap van De Jonge Werkman men naar het terrein. Hier wen hartelijk welkomswoord gesp door den voorzitter van Uno A waarna de plechtige inzegening had van het terrein door den Z.l heer Pastoor Schoenmakers. Hierna speelde Uno Animo een strijd tegen Spartaan uit Bottei en won met 52. z A. B P. R A. P etc. mmm DONDERDAG 4 JULI 1935. HiLYEltóUIVl 301.5 M. A. V. R. O. HUIZEN 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. VRIJDAG 5 JULI 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A, V. P. R. O. V. A. R. A, w K. R. r c RA Prog] 8.00 Progi 8.00 Prog Prog 8.0( Prog 8.0( Prog Pro£ 8.0i Proj 8.0' Proj 11.05 12.20 2.20 4.20 6.20 6.50 10.30 D«' Not Jan Lx Eddy i Gramc y Kovacs Voord i pi Zangvt b Dc A\ 3 Gramc 0 Hetty Het V 00 Voord 13 Het V X) Lezint 211 Het V 50 Perst) 56 Veilig 57 Herlia |00 Cursu 00 Lezini y, DO Vrijz. 15 Lezini 30 Conei Kuril Gram .00 Schri .30 Morg ,00 Bespi .15 Johai ,30 Zang .30 Gran .30 I.ezei .00 Het .00 I)ee li .45 Gran 1.30 A. J .00 Ned. 4.30 Oi'j jont [».00 Caus pee «U'O Het 00 G rai 8.00 VAI 8.05 Gra 0.00 Mor 0.15 Uit? tin. 2.00 Gra 2.15 Orv 2.45 De 2.00 Ho. 2.20 Fill 2.35 Be' 3.15 Do he 10.45 11.00 11.10 8.00 Gruniofoonmuziek. 9.00 Het ensemble Francis Keth. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Napredlking. 10.30 Vervolg concert. 11.00 Knipcursus kinderkleeding. 11.45 Gramofoonmuziek. 12.30 Jetty Cantor en haar ensemble. 2.00 Het Omroeporkest. 4.00 Halfuur voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Gramofoonmuziek. 5.00 Voor grootere kindern. 5.30 Dinermuziek. 0.30 Sportpraatje. 7.00 Het Omroeporkest. 7.25 BotsingenWie achter U komt. 7.30 Kamermuziek. 8.00 Persbureau Vaz Dias. 8.05 liet Omroeporkest. 8.30 AVHO-ruitersAttentie! 9.30 Disco-nieuws. 10.00 AVKO-ruitersAttentieI Gramofoonmuziek. Persbureau Vaz Dias. De AVRO-Dccibels. 8.00 Gramofoomnuziek. 8.15 Morgeneoncert. 105)0 Leger des Heiiskwartiertje. 10.15 Morgendienst. 10.45 Johan de Heer zingt. 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Lunchconcert door het KRO orkest 2.00 Cursus fraaie handwerken. 3.00 Zangrecital. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 5-0 Bespeling van het NCRV-orgel. 6.30 Gramofoonmuziek. 6.43 C.N.V.-kwartiertjc. 7.15 Weekoverzicht. 8.00 Persbureau Vaz Dias. 8.05 De Haarleinsche Orkestvereniging. Lezing: Gevurcn van den weg. Vervolg concert. Gramofoonmuziek. 8.00 Orgelspel. 8.30 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Jan Lemaire draagt voor. 8.13 8.15 Gi 8.30 O 9.00 Co 9.20 H( 10.00 Pr 10.05 Gi 10.15 Hi 11.00 Gr 8.00 G 8.15 M 9.15 B 9.45 G 10.30 S 10.50 G 11.50 R 12.25 L 1.45 R 2.30 h 3.30 S 4.00 A 5.00 F 5.30 II 6.00 6.20 j 6.45 7.15 C 7.35 8.00 8.15 i 10.10 10.30 10.35 9.00 9.30 10.30 8.05 11.25 6.50 9.50 10.20 8.05 11.20 11.05

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 6