Een ten bate der T,B,C-bestrijding, NIEUWS UIT HEUSDEN UIT DE DRUNENSCHE HAAI. RADIO-PROGRAMMA. LAATSTE BERICHTEN. jMBR 5 Snnieii vo«> >iiog van Lang- straatsche Gemeenten. 't Is zooals we voorspelden, er komt heilige tegenkanting tegen de samenvoeging van Geertruidenberg, Haamsdonk en Waspik van de zijde van Geertruidenberg en Waspik, terwijl Haamsdonk er zich voor verklaart. Men had echter gehoopt dat de leden uil Haamsdonkdorp hadden trachten te bereiken dat aan de nota van Ged. Staten een min- derheidsnola zou zijn toegevoegd, nl. dat een vereeniging van Geertrui denberg met Haamsdonksveer en Haamsdonk met Waspik meer vven- schelijk wordt geacht. Intusschen zal men voor dit laatste wel een krachtige actie gaan voeren, als er tenminste beslist gecombi neerd wordt en ook wij meenen op gronden vorige week uiteengezet, dal deze combinatie verre de voor keur verdient. Te Geertruidenberg is deze week reeds een vergadering gehouden van de gemeentebesturen van Geertrui- denuerg en Waspik. Men verklaarde zich vierkant tegen het voorstel en zal daarvan ollicieel doen blijken bij Ged. Staten en naar buiten. in Geertruidenberg werd onder leiding van den heer C. Jansen een vergadering gehouden. In 't Comité van Actie werden gekozen de heeren Herbers voorz., A. Mulders secr., C. Boon penn., dr. Jaspers, mr. Bannet, J. Waalwijk en J. Boes leden. De heer Jansen droeg dadelijk nadat het Comité gekozen was, de leiding over aan den heer Herbers daar de leden van den gemeenteraad besloten hebuen niet aan acties van de burgerij deel te nemen, maar hun actie via den Baad te voeren. Het Comité zal voorloopig de leiding oer te voeren actie op zich nemen Overwogen wordt de burgerij tot een massavergadering op te roepen. In Waspik is de samenstelling van het Comité eenigszins anders. Daarin namen nl. zitting het bestuur van den H.K. Boerenbond, van de R.K. Werkliedenvereenig ng, van de H.K. Middenstandsvereeniging, alsmede de voorzitter van hel Burgerlijk Armbestuur, de heerAntoon Brokx. Het Comité heelt nader vergaderd, ten einde te bespreken op welke wijze de actie zal worden gevoerd en ook hier zal een vergadering der burgerij bijeengeroepen worden. Men loopt in dit geval toch wel wat erg hard van stapel, dunkt ons. Alleen hebben Ged. Stalen infor mistisch de meening gevraagd vóór 1 Augustus der betreffende Gemeen te- besturen, niet van gemeenteraden of commissies uit de burgerij. En er zijn zelfs al bladen die den burgemeester van de nieuwe ge meente met den naam hiervan heb. ben aangewezen. Aantal bezoekers 850. Temperatuur 23°. Gilde St. Crispijn. A.s. Zaterdag 20 Juli zal op hun terrein in calé v. d. Meijs te v.ni. Besoijen des nam. ten 2 uur het koningschieten plaats hebben van 't Gilde St. Crispijn en Crispinianus, onder beschermheerschap van den edelachtb. heer Moonen, burgemees ter van Waalwijk Aan dezen wed strijd zal een optocht door de straten voorafgaan met vaandel, standaard en tromgeroffel, vanaf 't Gildehuis naar den ouden koning den heer J. den Teuling, waar hem de schilden zullen worden omgehangen, om alzoo in dezelfde orde naar het schietterrein te trekken, alwaar de wedstrijd circa half 4 zal beginnen. Na afloop van den wedstrijd zal de nieuwe koning wederom op dezelfde wijze naar huis worden gebracht. BIOSCOOP. R.D.B.-Theater. Goud—Eiland». Er zullen weinigen onder onze lezers zijn, die in hun jeugd het boek »Goud Eiland» van Robert Stevenson niet met spanning gelezen en genoten hebben »GoudEiland» is een boek van kleur en sfeer en typen. Stevenson schreef een verhaal van zeeroovers, verre reizen, een begraven schat, een muiterij. Een verhaal van de boekeniers, zooals ze misschien nooit geweest zijn, maar zooals ze in de verbeelding laven. De regisseur Victor Fleming heeft de Engelsche avonturensfeer der 18e eeuw tastbaar gemaakt. De film werd het verhaal, de grootste avonturen roman van alle tijden. De type's zijn prachtig gekozen. „Ontzettende hoofdpijn". Moeders blijdschap over haar dochter s genezing. Vanaf haar twaalfde jaar was mijn dochter lijdende aan ontzettende hoofdpijnen. Ik heb haar toen Kruschen Salts laten gebruiken en na een paar weken was reeds beter schap ingetreden. Zij neemt het nu al vier jaren lang en ik kan U be richten, dat zij door Kruschen weer volkomen in orde is. Ik kan als moeder mijn blijdschap niet genoeg bekend maken. Mijn dochter is nu ruim achttien jaar en geheel van hoofdpijnen genezen. Ik raad aJie moeders aan om haar kinderen allen Kruschen Salts te laten gebruiken. Mej. Si\ te H. De oorzaak der meeste kwaien is de slechte werking der spijsverte. ringsorganen, waardoor Uw lichaam niet vrij is van giftige afvalstoffen. Onzuiver bloed is tiet onvermijdelijke gevolg en de daarbij behuorende reeks van kwalen: hoofdpijn, indi gestie, moeheid, neeislachiigbeid en rheumaliek. De zes zouten in Kruschen Salts zijn een zachte, natuuilijke doch zekere aansporing voor Uw lever en nieren om regelmatig te function- neeren. Uw lichaam blijft zoodoende inwendig vrij v^n alle onzuiverheden. Kruschen Salts werkt direct op Uw bloedsomloop, zoodat frisch, zuiver bloed door Uw aderen stroomt en U nieuwe energie voelt tintelen tot in elke vezel van Uw lichaam. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend ver krijgbaar bij alle apothekers en dro gisten fü.yu en f i.bü per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de liesch, zoowel als op de buiten verpakking de naam Howntree Handels Maatschappij voorkomt. Wallace Beery is Long John Silver van top tot teen, de geslepen zee- man met het eene been, de sluwe samenzweerder en de vermetele muiter. Otto Kruger is een voor treffelijke dokter Livesey, de tengere aristocratische vrederechter, dieniet zijn kalme blik den ouden dronken kapitein bedwingt. Lewis Stone is, als de immer correcte kapitein, de idealiseering van alle Engelsche deugden der voorbije tijden. En tenslotte Jackie Cooper. Wij zagen hem nooit beter »GoudEiland» is een rolprent vol romantiek, een film zooals het publiek altijd gaarne ziet en die dubbel waard is gezien te worden. HAAMSDONKSVEER. Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Haams donksveer hoopt Zondag a.s. des v.m. 9.30 en des n m. 2 uur voor te gaan dhr. v. d. Kolf uit Dubbeldam. Drunen, 19 Juli 1935. Munheer de riddakteur, Zumme 't werm weer gehad hebben? Nou ik verwaacht van wel. 't Zal doar in de Wolksche dreven veur de daans- liefhebbers heel welkom zijn, denk ik, dees aafkoeling. 't Hce ons leelijk in de prang ge- brocht, want de rog is genoodrijpt en den pluk van allerhaande hofgoed is mee van op zijn ergste. Ge wit smergens es ge op komt op- persoart nie wat ge irst moet doen. Melken, eten, 't lopt allemoal in de war. Hoe dat bij jullie moet goan mee de kermus, dat begrijp ik nie, mèr och, gullie hed gin koei war en gin hofgoed, dat is woar ook. Munheer begint er mer nie oan oan boeren, want doar gifde alles op toe. Wij leven van 't verlies, dè witte: doar- om hauwen we 't zoo goed vol. Veul nieuws is tur in Drunen op den oogenblik nie. Alles zit vol spanning te waachten op den uitslag van de stemming van aanstaande Dinsdag veur de geminteroad. Ik zeg, alles, mèr doar bedoel ik mee de candidoaten, die um knijpen of ze 't wel hoalen zallen of nie en de pertijen es ik ze zoo maag noe men, die nou al stemmen tellen, deelen deur de kiesdeeler en 't oantal zetels al kinnen, die ze krijgen en ook de wet- hauwers hebben ze al gekozen veur de nije road. Ik zij benieuwd wat veur teleurstel lingen de uitslag zal geven, want wat stemmen oangoi veur de geminteroad, dan zijn 't in Drunen over 't algemeen oarige meensen. Den afgunst en 't eeuwig nie gunnen, speult hier de grootste rol en hee mistal noodlottige gevolgen veur 't algemeen welzijn. Nou ik 't krijg over algemeen wel zijn, nou valt me ineens iets aanders in mun gedaachten. Toen ze indertijd spraken over 't oanleggen van dat wottermachien, doar bij oons op de kenoaldijk, toen hek wel eens in mun eigen gedocht: „wennen onzin of zoo iets", mèr nou moet ik eerlijk toegeven dat ge tegenworrig nie zoo mer mee een boerenverstaand uit de weeg kant om een goei oordeel over iets te geven, woar ge niks van wit. (Musschien hedde dat wel nooit gekannen!). Hamme aander zomers ook zoo lang dreugte en hitte oan een stuk gehad, dan zaten me allang mee dooi waaien en wiesen we ginnen hemelsche raad om oan wotter te komen veur de koei in de waai. Mer nou ston de dwergen tot de raand toe vol en ook daander slooi. De koei hebben te drinken en de waai en daander verdreugt nie meer. Sommige loopen zelfs onder! Nog meer veurdeelen zijn dur oan verbonden. In 't durp liepen mee zukke dreuge tijen de pompen geregeld aaf, mer nou gebeurt dè ook al nie meer. 't Schijnt dat 't wotter heel wijd deur- trekt. Schoai veur den kopersloager! Ik zeg mèr loat trekken, 't kan gin kwoad. Es ge taandpijn hed! Burgemister Loeff hee dat plan van bevloeiing indertijd al op pooten gezet en proefgestoomd daarmee. Nou is 't uitgevuurd en nooit zallen me doar spijt van krijgen, ook al is 't dan een poar centen meer opbrengen oan de polder. Musschien hedde 't geheurd, dat den derden Augustus de Vakschool in Dru nen vijf-en-twintig joar bestoi en doar- mee ook den heer Brok vijf-en-twintig joar oan de school verbonden is es di recteur? Dit dubbel jubileum zal zeker nie on gemerkt magen veurbijgoan. Ik heb heuren proaten, mèr wat er krèk ge beuren zal weet ik nie en doarom wul Heusden, 18 Juli '35. Donderdag maakten de leerlingen der openbare school met het on derwijzend personeel een uitstapje, 't Ging per bus naar Delft, 's Hage en Scheveningen. In de eerste plaats werd o.m. bezocht de Groote Kerk en het Prinsenhof. Dank zij het pracht—zomerweer werd in Sche veningen volop genoten, terwijl in 's Hage een bezoek werd gebracht aan een Warenhuis. Ten hoogste voldaan was men des avonds circa half elf hier weer terug. Een woord van dank vcor allen, die op eenigerlei wijze er toe bij droegen, om de jeugd dit prettige dagje te bezorgen, is zeker dubbel en dwars verdiend. y De gehouden collecte voor het instituut voor alleen staande blinden te Wolfheze, bracht alhier op f 15.70, goed de helft van vroeger. Op de jaarvergadering van de voetbalvereeniging Juliana had een bestuursverkiezing plaats. Met alg. stemmen werden herkozen P. Ver- heij en J. v. d. Donk. Voor C. Klerkx kwam in de plaats A. Toethuijs, en in de vacature Timmermans, die bedankt had, werd gekozen A. van Sinttruijen. Zondag 28 Juli e k. wordt de 12—uurslag van de toren uitgezon den door de »Vara» met vooraf gaand carillon—muziek. Zaterdag won Devo (Raams- donk) van Longa alhier met 3-2, terwijl Zondag PSV alhier het af legde tegen Vlijm. Boys met 1—ö.- A.s. Zondag speelt Juliana tegen een gecombineerd Bosch-elftal, waaronder 6 spelers van B.V. Om te worden toegelaten tót het H.K. Patronaat, meldden zich Zondag j.l een goede 30 jongelui aan, de aanneming volgt later. ZONDAG 21 JULI 1935. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A, V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. N. C. R. V. K. R. O. MAANDAG 22 JULI 1935. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A, V. P„ R. O. HUIZEN 301.5 M. N. C. R. V. DINSDAG 23 JULI 1935. HILVERSUM 1875 M. A. V. R. O. HUIZEN 301.5 M. K. R. O. ik mer nie goan gissen of de zoak veur- uit goan loopen, want dan zud er de oardigheid oaf goan. Nog krek krijk de kaans om veur dieën tijd unnen brief te schrijven oan oew, woar ik dan musschien meer in kan zeggen. De crisisbussen vleesch en gehakt schijnen onder de slaachters ook al on- eenigheid te zaaien of zooiets, want van de week kwamen ze gelijk van 't road- huis aaf en toen ik vroeg woar 't over ging, zinnen ze: over de bussen. Doar zijn 't tegensworrig mèr wei nig meensen mee mekare goed eens; woarom zun 't dan de slaachters wel zijn? Bij aander vaklui mankeert er ook— nog wel iets oan, al zijn ze dan tien keeren in eenen bond vereenigd. Aan nemen! w Q Doar zuk oew aander stoltjes van kannen vertellen, mèr dat zou te ge- Brieve voarlijk veur me worren, doarom: mond *ranCC dicht, Tienus. Zeker mond dicht Tie- Abonr nus, want ge moet tegensworrig oh zoo Franc veurzichtig zijn mee oew proaten. De radio is vlug, mèr de meensen zijn soms nog veul vlugger om oew ergens in de klad te brengen, mee dur eigen Dit woorden, die ze dan verdraaien tot jou woorden. Wè doek doar ammel over te lul len, over die algemeen dingen, loat ik liever proaten over de Wolksche ker- mis, dè is 't op den oogenblik en doar gok noar toe en doar zak un geef bor- U reltje drinken om de kwaai zinnen te verzetten. Munheer, loat ik oew nie langer op houwen en doarom zeggen dèk ur veur van de wèèk mee afschaai. Veul plezier en ook oew familie en personeel en daander Wolkschen en ziemme mekare, wel nou, dan drinken Een me er eentje. E Munheer hou doe war, tot over ver- Ao tien doag' aNau\v DE NIJE TIENUS. a„de) - chappe og ha larabo en gri chiphc chrikk ether »De chen a De i oor de •erbijst ampbe iet nie Eerst iens z< ;ich op van WOENSDAG 24 JULI 1935. HILVERSUM 1875 M. V. A. R. A, V. P. R. O. V. A. R. A, HUIZEN 301.5 M. doog i N. C. R. V. Toen Samenvoeging van gemeenten in de Langstraat. WASPIK. Donderdagavond werd in hotel v. Iersel een algemeene protest vergadering gehouden, georganiseerd door het comité van actie inzake de voorgestelde annexatie der gemeente. De opkomst was zeer groot. Aangezien de voorzitter, de heer H. van Son, tot zijn leedwezen verhinderd was, werd de vergadering geleid door den heer Gijsman. Deze deed voorlezing van het stuk van Ged. Staten aangaande de voorge stelde annexatie en deelde mede dat naar aanleiding hiervan een comité was opgericht uit de verschillende plaatselijke organisaties, welk comilé een tegenactie tegen deze plannen zou organiseeren. Het doel van deze vergaderi g was, om de instemming van alle inwoners te vragen voor een krachtig protest aan het adres van Ged. Staten. Besloten werd een adres samen te stellen en dit op 25 en 26 Juli ter in zage te leggen, vermoedelijk ten ge meentehuize, en nadien r'it adres aan alle ingezetenen ter onderteekening voor te leggen. Mede was ter vergadering aanwezig een deputatie van het comité van actie uit Geertruidenderg, dat bij monde van den heer Jansen ook het comité van Waspik uitnoodigde tot bijwoning van de profe< {vergadering, welke in Geer truidenberg heden, Vrijdagavond zal gehouden worden. De heer Jansen deelde mede dat het adres uit Geertruidenberg Woensdag aan Ged. Staten zal worden aangeboden met een file van auto's als demonstratie. Hij noodigde uit 't zelfde te doen uit Waspik, wat door 't comité zal worden overwogen. Het was a voorui andere Maar grijns, mensc lukte meo p dat zi; waper laten, dat 1 rech reeds met z smak aanvl schotf De van i splint leeun slaan haar het g drie Fors^ eunt het „Rad van Avontuur" Zlutiiiüud 8.55 Orgelconcert. 9.00 Postduivcnberichten. 9.05 Tuinboirwhalfuurtje. 9.30 Gramofoonmuzlek. 10.00 Kerkdienst. 11.20 Gramofoonmuziek. 12.00 Klokkenspel en uurslag van de Dromme- daris te Enkhuizen. 12.01 Een bezoek aan liet laboratorium Pliysica van Prof. Dr. P. Zeeman te Amsterdam. 12.30 De Groninger Orkest Vereeniging. 2.310 Boekenhalfuur. 2.30 Het Mannenkoor De Vereenigde Zangers te Breda. 3.00 oCncert door het Residentie-orkest in het Kurhaus te Scheveningen. 4.30 De AVRO-Decibels. 5.00 Het VARA-orkcst 5.30 Sport van den dag. 5.50 Sportuitslagen van A.N.P. 6.00 Het VARA-orkest. 6.40 Lezing: Dreyfus. 7.00 Concert. 7.30 Gramofoonmuziek. 8.00 Nieuwsberichten. 8.10 Gramofoonmuziek. 8.15 Concert door liet Residentie-orkest in het Kurhaus te Scheveningen. 8.45 Gramofoonmuziek. 9.00 Radio-journaal. 9.15 De AVRO-Decibels. 9.45 Het AVRO-Acolian-orkest. 10.35 Disco-nieuws. 11.00 Nieuwsberichten. 11.10 Kovacs Lajos en zijn orkest. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Morgenconcert. 10.30 Pontificale Hoogmis in de Kathedrale Ba siliek van St. Jan, te 's-Bosch, op te dra gen door Z.H. Exc. Mgr. A. F. Diepen. 12.15 Lunchconcert door het KRO-orkest. 1.00 Boeken en Schrijvers. 1.20 De KRO-Boys. 2.00 Flitsten uit 's-Hertogenbosch. 2.30 Reportage van de zwemkamploenschappen te Bergen op Zoom. 2.45 Gramofoonmuziek. 3.00 Ziekenhalfuurtje. 3.30 Reportage van de zwemkampioenschappen te Bergen op Zoom. 4.30 Concert door de Patronaatsharmonie St. Cathrlen te 's-Bosch. 5.00 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Hil- lcgom. Ds. J. P. E. C. Eerhard. 6.30 Orgelspel. 7.00 Gewijde muziek. 7.45 Gramofoonmuziek. 7.50 Lezing: Kapitaal en herstel. 8.10 Nieuwsberichten. 8.15 Het KRO-orkest. 8.30 Marschen en walsen van het 's-Hertogen bosch Muziekkorps. 9.00 Flitsen van de Bossche feesten. 9.30 Het KRO-orkest. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 Gramofoonmuziek. 10.40 Epiloog door het Klein Koor. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Carel Rijken draagt voor. 10.35 Gramofoonmuziek. 11.00 Carel Rijken draagt voor. 11.15 Orvitropli». 12.00 De Zonnekloppers. 12.45 Gramofoonmuziek. 1.15 De FUerefluiters. 2.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Lezing: Ontdekkingsreizen voor vrouwen. 4.00 Concert. 4.30 Vertelling voor de kinderen. 5.00 De Notenkrakers. 5.30 Concert. 5.45 Eddy Walls en zijn orkest. 6.15 Concert. 6.30 Muzikaal babbeltje. 7.10 Boschbouw in Nederland. 7.30 Concert. 8.00 Herhaling van S.O.S.-berichten. 8.03 Nieuwsberichten A.N.P. 8.10 De Bohemians. 8.50 Fantasia. 9.30 Humor in de Literatuur. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Het VARA-orkest. 11.10 Gramofoonmuziek. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Morgendienst. 11.00 Lezen van Chr. Lectuur. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.30 Orgelconcert. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.35 Een paar dankbare rozen voor den tuin. 3.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Het Klein-orkest der H.O.V. 6.30 Vragenuurtje. 7.00 Persberichten van het Ned. Chr. Persbur. 7.15 Een kwartiertje radio-reportage. 7.30 Vragenuurtje. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Het Dameskoor Vendam-Wlldervank. 9.00 Lezing: Indische scheepspraat. 9.30 Nieuwsberichten. 10.00 Het trio Van Renesse-Helmann-v. Wezel. 11.00 Gramofoonmuziek. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 De Octophonikers. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek. 10.30 Het Cantabilé-orkest. 11.00 R.V.U. 11.30 Het Cantabilé-orkest. 12.30 Gramofoonmuziek. 1.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 1.40 Piano-spel. 2.00 Orgelconcert. ?.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Vioolvoordracht. 4.15 Gramofoonmuziek. 4.30 Het AVRO-Klnderkoor. 5.00 Halfuur voor kleinere kinderen. 5.30 Dinermuziek. 6.30 R.V.U. 8.00 Nieuwsberichten. 8.10 Gramofoonmuziek. 8.50 De Groninger Orkest Vereeniging. 9.30 Optreden van The Mills Brothers in het Kurhaus te Scheveningen. 10.15 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.00 Nieuwsberichten. 11.10 De AVRO-Decibels. 8.00 Gramofoonmuziek. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Operette-fragmenten. 10.30 Muziekuitzending voor fabrieken. 11.00 Het Concertgebouw-orkest. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Lunchconcert door het KRO-orkest. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Flitsen uit 's-Hertogenbosch. 3.30 Het Marek Weber-orkest. 4.15 De KRO-Boys. 5.00 Gramofoonmuziek; 5.15 De KRO-Boys. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.15 De KRO-Boys. 7.15 Lezing: De duisternis van gesloten ooren. 7.35 Flitsen van de Bossche feesten. 8.00 Nieuwsberichten. 8.05 Het KRO-Symphonie-orkest. 8.35 Internationaal sportpraatje. 8.50 Het KRO-Symphonic-orkest. 9.30 Gramofoonmuziek. 9.45 Het 's-Bosch gemengd koor. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 José Rosenberg en zijn orkest. 11.30 José Rosenberg en zijn orkest. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Onze keuken. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Con- :n Pfin tinubedrijven. 1 12.30 De Notenkrakers. 1.00 Gramofoonmuziek. 1.15 Eddy Walis en zijn orkest. 2.00 Gramofoonmuziek. 1 j IT ill 8.00 Schriftlezing en meditatie. *3Hip 8.15 Morgenconcert. Dllitscl 10.30 Morgendienst. K 11.00 Concert door de Chr. Gem. Zangver. Ex- celsior te Barendrecht. Da31 12.15 Gramofoonmuziek. eden, 12.40 Uitzending van de Openluchtmeeting in de Je duinen te West-Terschelling van de Geref. Jongclings- en Meisjesver. in Friesland. .1*^® 2.00 Populaire bespeling van het NCRV-orgel.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 10