s Gemeenteraad Eethen c.a. PLAATSELIJKE BERICHTEN. Zo'n Aspirientje helpt toch maar! m fö K D g< F; b( ge- W. den "fl w: graag alle inlichtingen over ons werk verschaffen. En gij, slechthoorenden en dooven, komt in grooten getale; wij wijzen U den weg naar „Het Volle Leven"! Komt en ziet! De zaaldeuren staan wijd open; lotgenooten en ook mede voelende goedhoorenden treden U daar helpend tegemoet. vincie één school voor S.H.-kinderen is wel een minimum-wensch; wij tel len er voor onze 11 (12) provinciën nog slechts drie. Een goed-werkende groepstclefoon in elke kerk en vereenigingslokaal, op dat ook zij, die in jaren en tientallen jaren de stem van hun dominé, pastoor of rabbi niet meer gehoord hebben, Hier pijn en daar pfj'nl Aspirin is de pijnstiller bii uitnemendheid. 1 a 2 Aspirin- tabletfen veriaqen Uw oiinen. En als wij U dan geholpen hebben, I den dienst weer kunnen volgen, of in U uit Uw schuilhoek den weg naar 't volle Leven hebben gewezen, helpt gij dan ons! Want: Eendracht maakt macht! Macht hebben wij noodig voor den uitbouw van ons werk. In elke pro hunne verenigingslokalen weer aan het gemeenschapsleven kunnen deel nemen, enz., enz. Zeven duizend leden tellen wij, het aantal doven en S.H. in ons land ligt zeker tusschen de 70.000 en 700.000. verjagen Verwondert zult U pijnen, mompelen: Uitsluitend verkrijgbaar in de oranje-bandbuisjes van 20 tabl. 70 ets. en oranjezakjes van 2 tabl. a 10 ets. De begiooling vastgesteld. Nog geen eleclriciteit in Heesbeen en Doeveren. De Raad der gemeente Eeihen c.a. vergaderde Dinsdagmorgen ten raad- huize onder voorzitterschap van burgemeester Brune. Afwezig met kennisgeving de heer v. d. Stelt. De notulen der vorige vergadering worden goedgekeurd. AAN DE ORDE: 1. Ingekomen stukken. Het plaatselijke Groene Kruis vraagt een subsidie van f200 voor het jaar 1936. Op voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen besloten het gevraagde subsidie te verleenen. Het bestuur der Chr. lagere Land bouwschool te Andel vraagt een subsidie van f5.per leerling. De Voorzitter zegt dat thans 13 leerlingen uit deze gemeente de school bezoeken. B. en W. stellen voor het verzoek niet heelemaal in te willigen, doch f50.- subsidie toe te zeggen De heer Donken vraagt hoe hoog het subsidie vorig jaar was. De Voorzitter zegt dat toen het aantal leerlingen minder was. Er is toen naar spr. meent f35.— gegeven. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen. Van P. J. Treffers is een verzoek ingekomen om een crediet van f1170. - ingevolge de landarbeiders- wet, ter verbetering van zijn plaatsje. De heer Donken vraagt of het hier nieuwbouw betreft. De Voorzitter antwoordt dat hel bestaande plaatsje van Treffers ver betering behoeft. Het verzoek wordt ingewilligd. Besloten wordt nog om met de Bank van Ned. Gemeenten evenals vorig jaar een rek.-crt overeenkomst te sluiten tot een maximum bedrag van f 10000.— Begrooting. Aan de orde komt vervolgens de begrooting voor 1936. Namens de Commissie van Onder zoek zegt de heer Donken dat hij slechts op een enkele post aanmer king te maken heeft nl. hel bedrag van f500voor het Armbestuur. Spr. vraagt voor welk armbestuur dit bedrag bestemd is. De Voorzitter zegt dat dit het totaal subsidie is dat voor de arm besturen is uitgetrokken. Later zal nog beslist worden hoe dit bedrag over de verschillende armbesturen verdeeld zal worden. Met algemeene stemmen wordt de begrooting vastgesteld op een totaal van f 1 )2 019 14 in den gewo nen en van f 6008 29 in den kapitaal- dienst. De sluitpost »Onvoorzien« beloopt f2698 15. toch dat de raad tot den aanleg moet besluiten. Spr. vreest dat er onder de menschen van beide dorpen een toenemenden drang zal ontstaan om bij de gemeente Heusden te worden aangesloten en hij wijst erop dat de gemeente dan een groote groep belastingbetalers kwijt zou raken. De Voorzitter moet toegeven dat het voor de gemeente een flinke schadepost zou zijn als Doeveren en Heesbeen bij de gtmeenle Heus den zouden worden gevoegd. 8pr. geiooli echter dat op bet oogenbnk die buien zijn overgedreven, zoodat de raad zich daarover niet meer bezorgd heeft te maken. Uver de plannen tot grenswijziging wordt tenminste niet meer gesproken. Spr. wil den raad met klem advi- seeren niet tot electrifiealie over te gaan, daar een uitgave van f 13.68U met gering is, gezien de moeilijke omstandigheden waarin de gemeente toch al verkeert. De raad moet be denken dat het besluit ook tegen over Ged. Staten zou moeten worden verantwooid en bovendien dat de gemeente kans moet zien om het bedrag te leeneu. Hoe graag hij ook zou zien dat de menschen eieclrisch kregen, toch moet spr. tot zijn spijt zeggen dat het belang der gemeente eischt dat het besluit voorloopig wordt uitgesteld. Hij wijst erop dat de raad niet uitsluitend moet algaan op het bedrag van 1 13.68U, want de kosten zullen in werkelijkheid nog beduidend hooger worden. Ha gaat immers niet aan om de menschen eleclriciteit te geven en geen straat lantaarns, doch met den hesten wil van de wereld ziet spr. daartoe geen kans. Spr. wil den raad aanraden nu geen half werk te maken, waar door het sukkelen zal blijven. Beter is het den bestaaiiden toestand te laten voortduren, tot de omstandig heden zoodanig zijn gewijzigd, dat ineens -goed werk kan gemaakt woiden. Spr. vindt het voor de menschen van Doeveren en Hees been niet prettig dat hij zoo moet spreken, want ook hij zou hen graag aan electrisch helpen en ook hij voelt dat deze gemeenlenaren in een ietwat ongunstige situatie verkeeren tegenover de andere menschen. Alles bijeen acht spr. 't gewenscht nog een paar jaren te wachten. Dan zijn weer enkele duizenden guldens afgelost op de aanlegkosten van het beslaande net, zoodat de gemeente er dan iets heter voor komt te staan. Nu de menschen in Doeveren en Heesbeen al 15 5 16 jaren gewacht hebben kunnen daar nog wel enkele jaren bij, meent spr. De dorpen zullen dan tevens een goed inge richte straatverlichting kunnen krij gen. Spr. gelooft dat 't elk raadslid zal spijten dat hij zijn stem tegen het zwaarst wegen, De voorzitter merkt op dat hij in het geheel geen bepaalden tijd heeft genoemd. De heer Donken noemde Maart—Apiil, maar spr. meent dat hij daarmede bedoelde dat tot dien tijd moest worden gewacht om te zien of de prijzen in dezen tijd be langrijk zouden dalen. Blijft de tegenwoordige oorlogs toestand voortduren en daarmede de prijs- slÜ8,ng het koper, dan zou het dwaas zijn om over enkele maanden opnieuw over de zaak te spreken. Spr. verwacht wel dat de prijzen zullen blijven oploopen, dat ligt ook in het schrijven der PNEM opge sloten. Spr. wil ook nog even opmerken, dat de menschen op het oogenblik niet meer zoo sterk voor eleclriciteit geporteerd zijn. Vorige vergadering schatte spr. nog dat 75 pet. der menschen zou willen aansluiten, maar nu gelooft hij dat het er niet meer dan 50 pet zijn De heer Donken. Dus v. d. Beek wil geheel van de electrifiealie af zien. De heer G. v. d Beek. Zoo lang als de toestand zoo blijft op het oogenblik wel. De heer Donken. Waarom heeft de heer v. d Beek mij vroeger geen steun gegeven als ik voorstelde eigens op te bezuinigen? De heer G. v. d. Beek. U moet deze kwestie niet verwarren met hetgeen vroeger is gebeurd en dat thans van de baan is Als ik vroeger den heer Donken niet ben bijgeval len in zijn bezuinigingsplannen, dan zal ik daarvoor wel een gegronde reden gehad hebben. De voorzitter. Donken maakt maar 'n grap, hij meent het zoo kwaad niet Weth E. v. d. Beek is het met den heer Donken eens, dat de men schen recht op electrische verlich ting hebben. Om de financieele be zwaren wil spr. de zaak echter voorloopig uitstellen. Als de prijzen dalen en de financieele toestand der gemeente laat het toe, dan zal spr. een voorstander ,van de electrilicatie zijn. Met algemeene stemmen wordt besloten de beslissing voorloopig aan te houden. De raad gaat vervolgens in ge heime zitting ter bespreking van een kwestie, rakende den Keurings dipnst te Heusden. De Voorzitter brengt dank aan de e^ect,B'catie moet uitbrengen - rI In n nnn I.n». I.A Commissie van Onderzoek voor haar werk. Electrifiealie. Vervolgens komt de electrificatie der dorpen Heesbeen en Doeveren ter sprake. De Voorzitter zegt dat hij betref fende dit punt geen verblijdende mededeelingen moet doen. Heden morgen heeft hij nl van de PNEM een brief ontvangen, waarin wordt medegedeeld, dat in verband met prijsstijging der materialen het be drag dat de gemeente bij aanleg van het net zal hebben te betalen ver hoogd is van f 12.225 tot f 13.680. Deze prijs geldt dan nog slechts onder het voorbehoud, dat in deze vergadering een definitief besluit wordt genomen tot aanleg van het net. Wordt het besluit uitgesteld, dan acht de PNEM zich niet meer gebonden aan deze offerte. Donken Als we er dus nu niet toe besluiten wordt de prijs nog hooger. Voorzitter. Dat is niet zeker, de prijzen zouden ook kunnen dalen De heer Donken zegt dat er voor het voorjaar toch niet meer aan den aanleg kan gewerkt worden, zoodat er geen bezwaar bestaat het besluit uit te stellen Spr. staat op 't stand punt, dat de billijkheid eischt dat de menschen van Doeveren en Heesbeen electrisch licht krijgen, want deze menschen hebben ook moeten meebetalen voor het elec- triciteitsnet in de andere dorpen der gemeente. Het bedrag dat de ge meente zich hiervoor moet gestroos. ten is wel groot, maar spr. gelooft De heer Donken kan ermee ac- coord gaan dat het besluit tot de maand Maart ot April a.s. wordt u.tgesteld. Weth. v. d. Schans merkt opdat het dan lang niet zeker is dat het net nog in den loop van 1936 ge legd zal kunnen worden. De voorzitter moet dit toegeven. De heer G. v. d. Beek gelooft dat de raad, gehoord de uiteenzetting van den heer v. Mechelen in de vorige vergadering, veilig kan aan nemen, dat als het besluit nu wordt uitgesteld er in 1936 niet meer ge bouwd zal worden. Spr. had liever gehoord, dat de voorzitter had voorgesteld om de kwestie voor onbepaalden tijd aan te houden. Zooals de toestand nu en in de naaste toekomst is zou het volgens spr. met oog op de financiën onver antwoord zijn deze groote uitgave te doen. Spr. wijst eiop dat uit de begrooting blijkt dat de gemeente feitelijk reeds over haar maximum belasting—capaciteit heen is. Daar- DRUNEN. Op Donderdag 14 Oct. zal onze R.R. Werkliedenvereeniging een vergadering houden om 7 uur in de zaal de meisjescongregatie. Door de Rijkspolitie werd deze week bij een slager alhier een varken van ongeveer 100 KG. in beslag ge nomen. Oorzaak was, dat het niet gemerkt was in de ooren, zooals dat volgens de wet moet voorzien zijn. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen zou onze dorpsgenoot W. v. Delft alhier zich in dienst willenstellen bij het Roode Kruis leger voor Abessinie. Op Zondag 10 Nov. wordt in café A. v. d. Geld een uitvoering ge geven voor Dames en Heeren, door de Mannenzangvereeniging »Zangen Vriend schap*. Daar wij van deze vereeniging een prachtig program gewoon zijn, kan het niet anders of er zal ons wederom een mooie avond te wachten staan. Als humoristen zullen optreden het welbekende duo Cools-v. d Velden uit Loonopzand. Op Zondag 17 November zal de Harmonie »De Volharding* haar eerste winterconcerf geven. Wij ver nemen dat niemand minder dan het auo Timm uit Den Haag ditmaal de komische medewerking zal verleenen. De zaal zal dus wederom te klein zijn. Ook voor muziekliefhebbers valt er te genieten. Op den laatsten Zaterdag van October stonden bij het agentschap der arbeidsbemiddeling alhier inge schreven 73 geheel en gedeeltelijk werkloozen. Hiervan waren 50 per- Deze collecte wordt ten zeerste in de milddadigheid der gemeentenaren aan bevolen. fy NIEUWKUIK. Op initiatief van de vereeniging "Het Wit Gele Kruis* alhier, werd Zondag j.J. na de hoogmis in het Bondsgebouw een vergadering gehou den ter bespreking oprichting eener vereeniging "Eerste hulp bij ongelukken». Na opening werd door den Secretaris, den heer joh. van Dommelen een korte uiteenzetting gegeven over het doel der vereeniging Door Dr. Akkermans arts te Drunen zal een cursus worden gegeven in eerste hulp bij ongelukken Deze cursus zal het eerste iaar bestaan uit 12 theoretische en practische lessen. Het tweede jaar zal een herhaling volgen va.i 6 lessen. Hierna volgt een examen ter verkrijging diploma. De eerste les vangt aan op Donder dag 14 Novepiber a.s. in hel Bonds gebouw des avonds 7 uur Staande de vergadering gaven zich reeds 25 per sonen als lid op. Voor nadere inlichtingen kan men alsnog bij een der bestuurs leden van het Wit-Gele Kruis terecht. Op de alhier gehouden drijfjacht door de graven 'd Oultremont uit Brussel werden niet minder dan 130 hazen geschoten. Zondag 3 November j I. werd door de R.K Tooneelvereeniging »St. Wiüebrcrd* uit den Bosch in het Bondsgebouw alhier ten bate der plaatselijke R K. Propaganda-club een uitvoering gegeven. De zaal was goed bezet toen de Z E Heer Pastoor een welkomstwoord tot de aanwezigen richtte. Opgevoerd werd "De Overkant* tooneelspel in drie bedrijven dooi Leo Post en Frits Duiren. Het tooneelspel werd zeer goed ver tolkt en uitgevoerd: In de pauze hield de heer Genabeek uit den Bosch propagandarede. Een en ander was een succes een genoeglijken avond. Op Zondag 10 November as zal de postduivenvereniging "Gevleugelde Vrienden* alhier in café Th. van der Geld een groote nationale postduiven- tentoonstelling houden. Er zijn aan deze tentoonstelling vele geld- en eereprijzen verbonden SPR AN G-CAPELLE. Vergadering van den raad dezer gemeente, te houden op Vrijdag 8 November 1935 des avonds half acht uur. Agenda 1 Vaststelling van de notulen der vergadering van 3 Sept. 1935. 2 Ingekomen stukken. 3 Goedkeuiing rekening Burger lijk Armbestuur Capelle over 1934. 4 Goedkeuring begrooting Bur gerlijk Armbestuur Capelle over'34. 5 Voorloopige vaststelling meenterekening dienst 1934. 6 Vaststelling vergoeding art 101 L.O. wet 1920 een en plaats te danken zijn aan den ijver en de kunde der directeuren, behoeft geen betoog, doch ook bij de wer- kende leden moet lust en ijverzijn, zich aan de zaak te wijden en deze onmisbare samenwerking tusscheii directeur en werkende leden liet nimmer iets te wenschen over. De welkende leden hadden vertrouwen in de leiding en zoo waren alle omstandigheden gunstig, 'otp 'tien goeden naam der vereeniging tot in wijden omtrek te vestigen. :,°f 3' In 1926 werd na een, we mogen gerust zeggen, roemrijk 15 jarig bestaan in Mei een schitterend, zoowel op muzikaal- als financieel gebied, geslaagd concours voor mu ziek- en zangvereenigingen gehouden. Van het batig saldo kon de vereeni ging zich een piano en een mieuw tooneel aanschaffen. Of het 't de vereeniging dan steeds voor den wind is gegaan? Volstrekt niet. Zooals er eb en vloed is in de stroomen, zoo ging 't ook met »'t Rozeknopje» Er zijn tijden ge weest van bloeiend opleven, doek ook van inzinking, hetgeen wel blijkt, als we zien, dat bij het 15 jarig bestaan het aantal werkende leden 54 bedroeg en dat dit na eenige jaren weer geslonken was tot 25, doch nu weer 34 bedraagt, alsmede nil het feit, dat van de leden, dië het 15 jarig bestaan meevierden, thans maar 10 meer als werkend lid aan de vereeniging verbonden zijn. terwijl slechts 2 werkende leden vanaf de oprichting hun krachten aan de vereeniging geven en wel de heeren M. H. van Dongen en L M. Henrter die dus a.s. Woensdag hun zilveren jubileum als werkend lid vieren. Door dit telkens wiséëlën van leden is het vaak moeilijk een vereeniging op peil te houden. n Ook in het bestuur der vereeni ging zien we in deze kwarteeuw verschillende mutaties, door bedan- ken, wegens vertrek uit de gemeente of anderszins, zoodat het bestuur,idaf thans gevormd wordt door de heeren W. G. Treffers, voorzitter, Adr. A. M. Verheijden, vice voorzitter, E. Colet, secretaris, M H. van Dongen penningmeester en G. A. S de Bas algemeen adjunct slechts één zilve ren jubilaris telt en wel de 92 jarige voorzitter de heer W. G. Treffers die 't Rozeknonie» in de 95 ;9,r li sl V Vfj ee da ge in SF Ne sis ste de: hoi alh wo eer len over 1933 uit te keeren aan de Bijzondere Lagere School te Capelle.' 7 Wijziging begrooting dienst'35. I zor|tier succes, want de laatste jaren 8 Aanbieding gemeentebegrooüng lr ekken tie uitvoeringen van i/t1 knopje» in de 25 jaar, welke voorbij gingen, heeft zien groeien en bloeien en wien het een groot genoegen moet weze'tir,'iit zilveren jubileum nog te kunnen meevieren. Dat de vereeniging thans haar 25 jarig bestaan kan herdenken dankt zij mede aan het feit, dat zij de bakens, als het getij verliep, tijdig verzette, want toen bleek, dat ge wone uitvoeringen het publiek Hiet voldoende meer boeiden, ging zij er toe over operettes in te stuüeeren en voor het voetlicht te brengen en niét 'mg pensioensgrond- straatbelasting w gemeentebeg dienst 1336. 9 Vaststelling slagen 10 Ontheffingen 1935. 11 Mededeelingen. Jubileum »'t Rozeknopje». CAPELLE. Zooals we resds eerder gemeld hebben zal het a.s. Woensdag Ia <1 d\ f M 1 -v an.. 1.1 a Rozeknopje» weer overvolle Bij de vele gel uk wenschen, weïkë, het bestuur op den jubileumavond' a.s. Woensdag ongetwijfeld in ont vangst zal hebben te nemen, willen wij ook de onze voegen en we hopen, dat de vereeniging moge blijven bloeien en eenmaal haar gouden jubileum kan herdenken, j o Gedurende de maand October 6 dezer, 25 jaar geleden zijn,dat de f935 werd ten hulppostkantore alhier' Gemengde Zangvereeniging »'t Roze knopje» werd opgericht. De jubileerenue vereeniging is ont I 62, dat der terugbetalingen 6L staan uit een destijds beslaand en ing. legd f6520,44 en terugbetaald 65,14. Het aantal inlagen bedroeg door den heer Adr. van Beek, toen ter tijd kantoorhouder der Posterijen te dezer plaatse en thans te Bilt- hoven woonachtig, opgericht jonge- meisjeskoor, dat 6 Nov. 1910 werd omgeztt in een gemengde zangver eeniging onder den naam van «'t Rozeknopje». Door het bestuur, waarin toen zitting hadden de heeren W. G. Treffers, voorzitter, A. de Jong, vice-voorzitter, A. de Roon, se- T er gemeente—secretarie van Sprang - Capelle werden gedurepde de maand October ingevolge de Vleeschkeuringswet aangegeven- 26 runderen, 54 varkens en 5 schapen. De Coöp. Aankoopverepniging; »Capelle, Vrijh.--Capelle en Sprang w.a.» houdt Woensdag 6 dezer des avonds half zeven in het café van den heer A. van Dijk een algemeene ledenvergadering. sc. - Mel ingang van 1 Nov. 11. heeft cretaris, Mej. A de Bas, penning- Me Opperwachtmeester Pietersen, die it i *7 O I VPrsr hl llon/^,1 inrnn It'-'l. l om acht hij het onverantwoordelijk 8onen geplaatst in de werkverschaffing. w J l 1 K r\„i-ia van om nog een nieuwe schuld f 15.000 aan te gaan. Het is zeer de vraag of de ge meente dit geld zal kunnen leenen. Spr. meent het volste recht te heb ben om te zeggen, dat electrificatie dezer dorpen niet in het belang der gemeente is. Ook spr. voelt de on billijkheid ten opzichte der bewo ners dezer beide dorpen en hij zal dan ook slechts met tegenzin tegen de electrificatie stemmen. Wanneer hij voor en nadeelen tegen elkaar afweegt, dan komt spr. tot de con clusie, dat die nadeelen in dit geval De serie biljartwedstrijd voor de 2e afdeeling te Drunen, gepeeld tusschen E B-C. uit Elshout en B.J.C. alhier, werd met een flinke meerdeiheid gewonnen door B.J.C. Woensdagavond wordt voor de eerste afdeeling te Drunen en voor de tweede afdeeling (e Elshout gespeeld. Gedurende de maand October werd op het postkantoor alhier voorde rijkspostspaarbank ingelegd f7858,83 terugbetaald f 14018.99. In den loop der volgende week wordt alhier de jaarlijksche collecte gehouden ten bate van het Roode Kruis. meesteres en Adr. van Beek, alge meen adjunct, werd dhr. L Kooien te Waalwijk tot directeur benoemd. Deze bekwame en ijverige musicus had de vereeniging weldra zoover, dat reeds in 1913 voor 't eerst aan 'n Concours kon worden deelgenomen en wel te Moercapelle, waar in de 3e afdeeling een eerste prijs werd behaald. In 1917 leed de vereeniging een zwaar verlies door het overlijden van haar eminenten directeur, den heer L. Kooien. Hel bestuur bleef niet bij de pakken neerzitten en vond in December van hetzelfde jaar den heer N. Snijers te Raamsdonks- veer, die thans nog steeds de leiding heeft, bereid als directeur op te treden. Onder diens leiding werden nog vele mooie successen behaald. Reeds in 1918 werd een eerste prijs behaald in de eerste afdeeling en sindsdien keerde de vereeniging ieder jaar met lauweren bekroond van concoursen huiswaarts, tot in 1924 bij de Nationale Concoursen de hoogste trap werd bereikt, door op het concours te Geertruidenberg in de Eere-afdeeling een eersten prijs te behalen. Dat deze successen in de eerste verschillende jaren commandant der Brigade Kon. Marechaussee in het naburige Kaatsheuvel is geweest, doch de laatste jaren als zoodanig te Oudenbosch werkzaam was, den dienst met pensioen verlaten. We hopen dat het den heei Pieter sen, die ook in onze gemeente geen onbekende is, omdat een deel dezer gemeente ressorteert onder dëh' be wakingskring van de Brigade Kaats heuvel, nog vele jaren van een wel verdiende rust genieten mag. Naar we vernemen zal door den aannemer eerstdaags met de verbreeding en gedeeltelijke omleg ging van den Provincialen weg vanaf Labbegat achterom het café van den heer B. Kamp naar Waalwijk een begin worden gemaakt. Dit beleekent weer voor verschillende personéö werk. :«.f .rtonn: Woensdag 6 November, des avonds om half acht zal de Mannen- vereeniging op G. G. te 's Grevel- duin-Capelle in de Consistorie kamer der Ned. Herv. Kerk aldaar onder leiding van Burgemeester Smit bijeenkomen. Na de warme aanbeveling die Ds. J. R. Cuperus Zondag 3 November voor de mannenvereeniging heeft I hee te gro opj een dei „vli wir Zei lani Des tqcl de de, Do< eert SCQi er li ditr rN 2 0 het stuli A (Be Boe noo: V nes) Wit; R (N .A en ï9. dar (k? in"1 .Ni wed. AV -;PÏ W BI 25o eWi nog. Dc Vers alger De een lerVdi werl Yc mM van 'egge Vc gmd Blair w -Zn een Als NEö heid score Me word en'vc lij km Na ker, treffe danki slech score ook einde voqr. llïfT aat ge winm thans HE gestel moest het lo berg levert WIK Hie Helmi

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 2