BINNENLAND. Sport. Pijn in de rug en stijfheid. Verdwenen en voor goed. SPRANG. S.D.O. Zaterdagmiddag 16 November zullen de juniores der Sprangsche voetbalclub SDO voor de jeugdcompetitie een thuis wedstrijd spelen tegen de junioren van WSC uit Waalwijk. R.K.V.V. H.E.C. een bericht uit Addis Abeba bommen hebben laten vallen op eerstgenoemde stad, waarbij eenige bewoners doodelijk getroffen zouden zijn. Een bericht uit Asmara maakt mel ding van het overtrekken van den Setit door inlandsche Italiaansche troepen. Philippijnen onafhankelijk. President Roosevelt heeft een procla matie onderteekend, waarbij het gemee- nebest van de Philippijnen wordt inge steld onder een constitutioneele regee- ring. Dit is de eerste stap naar de volledige onafhankelijkheid, welke na tien jaar zal worden verleend, indien de auto nome regeering op bevredigende wijze werkt. Bisschop voor den Rechter. Donderdag is voor de groote straf kamer te Berlijn het proces begonnen tegen den Roomsch-Katholieken bis schop van Meissen dr. P. Legge, diens broeder, den vicaris-generaal dr. Th. Legge en domheer dr. boppa, die er van beschuldigd worden de deviezenbepa- linge-n van het.Duitsche rijk te hebben overtreden doordat zij rijksmark-bedra gen naar Holland hebben laten over brengen om aldaar obligaties der Ne- derlandsche leening van het bisdom Meissen op te laten koopen. De entourage en de ophef is wee evenals bij de vorige deviezen-proces sen, blijkbaar met de bedoeling de kerk opnieuw te blameeren. Koning George naar zijn land. Koning George van Griekenland is Donderdag uit Londen vertrokken voor de reis naar zijn vaderland. Hij zal op deze reis Parijs en Rome aan doen. Noord-Cnina oiiujhankehjk. Uit Japan wordt gemeld dat vier provincies van NoOid China naar onafhankelijkheid sneven en binnen kort zichzeit autonoom willen ver klaren. Zou het met dit gebied gaan als met Maudsjoerije Reuolutionnaire actie in Egypte. In Egypte is door de nanoiialisti sche W aid-partij een heiuge anti- Bntsche stemming veroorzaakt. Er hebben reeds verschillende botsingen lusscnen demonstranten en politie plaats gehad, waarbij reeds dooden zijn gevallen. Het schijnt op een revolutie te zullen uitloopen, die eiop gericht is alle Engelsche invloed uu het land te bannen. Over den Oceaan geulogen. Jean Batten, een pilote uit Nieuw Zeeland, is op baar eentje van Alnka naar Zuid Amerika gevlogen, in 13 uur heelt zij den Oceaan overgestoken het record stond op 16'/a uur. Zij i* de eerste vrouw die du deel van den Atlanu.schen Oceaan is overgevlogen. De tocht naar Jndië uan de F. 36. Naar aanleiding van het bericht over een Kerstvlucht van de F 36 naar lndië stelt de K.L.M. er prijs op, mede te deelen, dut het houden van een Kerstvlucht niet in het voor nemen ligt, hoewel het plan hiertoe wel in overweging is geweest. Disconto weder verlaagd. De directie van de Nederlandsche Bank deelt mede, dat met ingang van 14 November het wisseldisconto met 2 °/o is verlaagd tot 3'/a °/0 (sedert 5 November 4 °/0), terwijl het promesse disconto, de rente voor beleening van elïëcten, voor helee- ning van goederen en voor voor schotten in rekening courant met ingang van dien datum met '/2 °/0 is verlaagd tot 4°/0. Faciliteiten voor automobilisten in België. De A. N. W. B. meldt: In tegenspraak met reeds in de pers verschenen berichten, kunnen wij mededeelen heden uit Brussel otlic. bericht te hebben ontvangen, dat de faciliteiten, welke België voor automobilisten had ingevoerd en welke 1 November zou ien eindigen zullen worden gehandhaafd tot einde 1936. Nederlandsche automobilisten en motorrijders, die als toeiist België bezoeken, hebben dus in het vervolg geen internationaal rijbewijs of be wijs voor het motorrijtuig noodig. Groene eiwlen of schokkers. De aandacht van de landbouwers wordt er op gevestigd, dat het volgend jaar niet geoorloofd zal zijn om gedenatureerde groene erwten of schokkers voor de zaai te gebruiken. Geluidwaarschuwingssignalen voor bochten. Naar de B.B.N., Bond van Be drijfsautohouders in Nederland, mededeelt, wordt op het oogenblik in Frankrijk een nieuw soort ver- keersteeken beproefd, dat tot ver mindering van auto-ongevallen in bochten zal kunnen bijdragen. Op een onoverzichtelijk punt van den weg naar Rouen zijn de optische waarschuwingsteekens met'n acous- tisch verkeerssignaal aangevuld Als een bepaald punt op eenigen afstand van de bocht wordt ge passeerd, wordt de automobilist op het dreigend gevaar opmerkzaam gemaakt, doordat hem uit een luid spreker wordt toegeroepen »opge~ Drie jaren hadden de pijnen ge duurd, dan weer meer, dan weer minder, maar a 11 ij ei waren de pijnen er. Nu na twee jaar Kruschen Salts gebruikt te hebben, kan deze dank bare patiënt met het volste recht verklaren, uat hij ze voor goed kwijt is. llij schrijft ons: »L)iie jaren lang leed ik erg aan pijnen in liet laagste deel van uiija iug. Ik proOeeiue alle mogelijke middelen zondereenigsucces. Wan neer mijn beenen le lang in dezeiide Houding bleven (bijv. wanneer ik sbepj waren zij zoo Stijl, dut hel bewegen mij lol een marteling was. iNu en dan waren de pijnen Wal minder, maar dal was de eenige verbetering, die ik kon bespeuren, lenslolie madde een vriend mij aan nel eens mei Kruschen balts ie probeeren. lol mijn groole verras sing verdwenen de pijnen, iwee jaien lang lieb ik nu regelmatig ivruschen balts genomen ik ben nu volkomen vrij van pijn, maar locb neem ik nog lederen morgen de j»klenie dageitjkscbe dosisu in mijn eerste kop tbee ol kollie. Ik ben nu een goede vijlliger en doe weer zonder eenig nezwaar mijn werk. Ik ben U inderdaad zeer dankbaar voor dit uiterst weikzame en een voudige middel, bleeds zal ik aan mijn vrienden vertellen hoe enorm veel goed Kruschen balts mij gedaan heelt.A. Y\. te L. Uneu;r.atische pijnen en pijnlijke stijlneid, welke laatste maar al te uikwijls een voorbode van rüeuma- tiek is, vinden bijna altijd hun ooi zaak in opgehoopte ai valstolieii en een daardoor voorkomen van overtollig urinezuur in het bloed. Krusclieu balts bestaat uit zes ver schillende zouten, die lever, nieren en ingewanden aansporen tot krach tiger werking, waai door de giltige aivalsiollen volkomen worden ver wijderd. De pijnen nemen af, terwijl tegelijkertijd de algerneene gezond heidstoestand enorm verbetert Zoo zult ge door regelmatig gebruik van Kruschen Salts niet alleen gevrij waard zijn tegen riuumaliek, maar ge zult U ook frisscher, krachtiger en energieker voelen. Kruschen Salts stralende ge- zondneid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend ver- krijgoaar bij alle apothekers en drogisten tl 1 U.9U en f 1.6U per ilacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de llesch, zoowei als op de buitenverpakking, de naam Row n tree Handels Maatschappij Amsterdam, voorkomt. past, bocht«. De luidspreker wordt in werking gesteld, doordat bij het rijden over een in de bestrating ingelegde bijzondere drempel con tact wordt gemaakt. Geen houyere Omzetbelasting. Min. Oud heeft uit zijn belasting voorstellen de verhooging der omzet belasting teruggetrokken, Het wets ontwerp is daarna met 56 tegen 24 stemmen aangenomen. Nederland's Sanctiem: atregelen. Donderdag bevatte de Staatscourant de besluiten tot toepassing dei- sancties tegen Italtë. Vrijdag 15 Novemberen Maandag 18 November zijn de data waarop Nederland de sanctie-maatregelen tegen Italië zal toepassen. Met ingang van heden wordt iedere verleening van credieten aan Italië alsmede de invoer van goederen uit Italië ver boden. Met ingang van Maandag wordt de uitvoer van bepaalde goe deren naar Italië verboden. Deze verboden gelden zoowel voor Neder land als zijn Koloniën. Begrooting Sociale Zaken. Min. Slingenberg zegt in zijn Me morie van Antwoord o.m. dat nieuwe bedrijfsraden gevormd zullen worden o.a. in het Kappersbedrijf. De wet op den huisarbeid zal binnenk jrt in werking treden. De minister zal binnenkort een wetsontwerp indienen tot regeling van den arbeidsduur voor chauffeurs Invoering eener arbeidswet voor volwassen Kantoorpersoneel stuit op controle-moeilijkheden. Ten aanzien van jeugdig personeel in het hotel- bedrijf zal de minister overwegen of een regeling kan worden getrotfen. Om 't wereldkampioenschap schaken. De 19e partij is afgebroken met vrijwel hopeloozen stand voor Dr. Euwe, zoodat we mogen rekenen, dat onze landgenoot thans 2 punten op Dr. Aljechin achter staat. Een Maas-tunnel te Rotterdam De directie van gemeentewerken te Rotterdam heeft thans de uitge werkte oplossing van het oeverver bindingsvraagstuk door middel van een tunnel gepubliceerd. De ontworpen tunnelverbinding bestaat uit een dubbele buis voor auto- en motorrijwielverkeer, waar bij in elke rijrichting over een rijweg van 6 M. breedte wordt beschikt In de tunnel is tramverkeer moge lijk; op verkeer met paardentractie en met handwagens,is niet gerekend. Grace Moore en Tullio Carminati in de mees terlijke Columbia film Een Nacht van Liefde (One Night of Lone) R.D.B. 1 heater Waalwijk De tunnel verbindt den Westzee dijk op den rechter Maasoever even ten Oosten van de Parksluizen met den Pleitiweg op den Linker Maas oever nabij het Karei de Stouteplein. De tunnel is berekend op een verkeer van 6 millioen auto's per jaar. De bouwkosten zijn op plm. 15 millioen geraamd. De bouw van de Prinsendam. In .De Strijd", het orgaan van het N V.V., wijdt C Oosterhoven een beschouwing aan den bouw van het nieuwe schip voor de Holland Amerika Lijn, en schenkt daarbij in het bijzonder aandacht aan het deel, dat de arbeiders daartoe zullen bij dragen. In totaal zullen er naar schatting 6000 arbeiders aan de vijf onderne mingen bij berrokken worden en zal de geheele bouw 2'tot 2'/a iaar duren. VOETBALSPORT. K.N.V.B.-Competitie. Een plaatselijke in Waalwijk. W.S.C. naar Nivema. Slechts een enkele eerste klasse-ont moeting prijkt op het program. BW gaat bij Juliana op bezoek en heeft daar een erg moeilijke taak. Het zou ons zelfs in het geheel niet verwonderen indien de Bosschenaren in hel kolenland hun eerste nederlaag opliepen. In Waalwijk wordt weer een der vele plaatselijke wedstrijden gespeeld. Het gaat tusschen Baardwijk en RWB en van den uitslag laat zich niets voorspellen. Veel zullen de krachten niet uiteen loopen. WSC gaat op bezoek hij het nieuwe Nivema en is aan haar naam verplicht te winnen, evenals TOP in Vlijmen. WSC 2 speelt thuis tegen Longa 3 waarvan zij in Tilburg op het kantje af verloren heeft. We rekenen op revanche. Hier volgt het programma: lste Klasse. Spekholzerheide: JulianaBW. 2de Klasse B. Breda BredaWilhelmina. Eindhoven: PicusESV. Venlo: VOS—De Valk. 3de Klasse D. Vlijmen: VlijmenTOP. Waalwijk: BaardwijkRWB. Den Bosch: NivemaWSC. Den Bosch: DEVOBossche boys. Reserve 2de Klasse B. Tilburg: Willem II 3NOAD 4. WaalwijkWSC 2Longa 3- WAALWIJK. W. S. C. Het eerste elftal gaat morgen uit en zal een onbekende grootheid moeten be kampen, n.l. Nivema in den Bosch. Nor maal gesproken moeten de zwarthemden deze ontmoeting winnen, want Nivema is geen ploeg, die men tot den kopstuk ken der af deeling mag rekenen. Even wel blijft zoo'n uitstapje toch altijd een riskante onderneming. Het zou de eerste maal niet zijn wanneer de furie eenci zwakkere ploeg de sterkere overwon. Daarom is het voor WSC morgen op passen en doen de spelers goed met vooral hun taak niet te licht op te vatten. Dit belooft een uiterst spannend partijtje te worden, want beiden elftallen geven elkaar niets toe, hetgeen bij den wed strijd te Tilburg wel gebleken is. Die strijd eindigde weliswaar met een 32 overwinning voor Longa, maar met een tikje geluk voor WSC was de uitslag andersom geweest. We rekenen erop dat de reserves alles in het werk zullen stel ten om revanche te nemen, en als zij een goeden dag hebben is er wel kans op dat dit zal gelukken ook. WSC 3 gaat niet naar RWB, doch naar BW 4. dat geldt als de sterkste ploeg in de afdeeling. Het is dan ook te vreezen dat deze zwarthemden hun zooveeiste nederlaag tegemoet gaan. In Waalwijk kregen zij tenminste van BW al een flinke nederlaag toebedeeld. WSC 4 speelt om half twaalf thuis te gen de reserves der Kaatsh. Boys en heeft een redelijke kans op de overwin ning. De thuisblijvers kunnen WSC 2 aan het werk zien tegen Longa 3 uit Tilburg. JULIANA. JulianaR.YV.B. Zondag a.s. wordt deze belangrijke competitiewedstrijd op het Juliana-ter- rein gespeeld, en ontmoeten beide par tijen elkaar voor de eerste maal in dit seizoen. De twee laatst gespeelde wed strijden eindigden in mooie overwin ningen voor onze geel-zwarten en er werd ook een goed spel vertoond. Ook Zondag zal er door beide partijen alles op worden gezet om de overwinning te behalen met het oog op het belang van de verdere competitie. Het is moeilijk om een voorspelling te wagen omtrent den uitslag vooral bij een plaatselijke ontmoeting, en met spanning zien wij den uitslag van dezen wedstrijd tege moet. Dat er voor dezen wedstrijd weer een groote belangstelling bestaat is te begrijpen, daar elk sportliefhebber uit Waalwijk en omgeving Zondag op liet Juliana-terrein aanwezig zal zijn ter bij woning van dezen wedstrijd. Wij ver trouwen dat het publiek weer mede zal werken opdat deze ontmoeting een goed verloop mogen hebben. Ook willen wij even mededeelen dat vanaf Zondag as. de wedstrijden om 2 uur moeten aanvan- gen. Als voorwedstrijd is voor den Bra- bantschen Voetbalbond vastgesteld de wedstrijd Juliana 2RWB 2. Ook deze wedstrijd is van groot belang, daar beide reserve-elftallen al goede resultaten hebben bereikt in dit seizoen. Ook hier bij zal het niet aan belangstelling ont breken. Aanvang van dezen wedstrijd om half twaalf. Deze wedstrijd, die spannend belooft te worden, vangt aan om drie uur na middag. I.V.C.B.-Com petitie. D.E.S. tegen R.A.C. Zware partijen voor H.E.C. en Uno Animo.Waspik naar Dongen. De eerste klasse vermeldt een aantal wedstrijden, waar het er spannend zal toegaan. De kopstukken komen bijna allen tegen elkaar in het veld. DESK moet het opnemen tegen RAC ui' Rijen. Dit lijkt ons een partij met ge lijke kansen, waarvan wellicht het ter reinvoordeel den doorslag zal moeten geven. In de derde klasse zien we HEC naar Oss trekken met een flinke kans op een nederlaacr. Uno Animo, dat by de reser ves van RKTVV te gast is, geven we ook al niet veel kans. Waspik zal morgen de gast zijn van Dongen 2 ze kunnen er verzekerd van zijn daar handen vol werk te vinden. Of ze er ook succes zullen boeken valt zeer te betwijfelen. Allerwaarschijnlijkst zal Dongen 2 hun geen kans laten ook maar één punt mee naar huis 'e nemen. De Madesche Boys krijgen SCO 2 op bezoek en zullen daarmee wel weg we ten. Hier voM het programma: ZUID II Klasse. Helmond: MuloRKTVV. Bergenop'oomMEVOKolping. Weert: WilhelminaSVB. Best: Best VooruitDon.«en. ZUID Ila 2de Klasse. Breda: LachaopelleHKI. OosterhoutSCO—BSC. N.-BorgvlietN.-BurgvlietBODA. RoosendaalRoosendaalGilze. ZUID lib 3de Klasse. Dongen: Dongen 2Waspik. Dongen: DVCGroenwit. Wagenberg: WVC—SNP. Made: Madesche bovsSCO 2. ZUID IIc 3de Klasse. Tilburg: RKTVV 2Uno Animo. Tilburg: Sarto—Velocitas. Oss: OSS—HEC. OisterwijkWIK—OSC. St. M.-Gestel: St. M.-GestelVlijm. boys. R. K. V. B. District TilburgLangstraat. Hel programma voor morgen luidt: lste Klasse J. WaalwiikWVBJuliana- Waalwijk: HEC 2Vo'harding. Tilburg: VÏOS—RAPID. lste Klasse K. Made: QuickBe Ready. Zevenbergen: Virtus 2WVR. Moerdijk: MVVVeerschc boys. Waspik: WSC—DVO. 2de Klasse K. WaalwijkHerculesWilhelmina. Kaatsheuvel: DES 2Sarto 3. Loonopzand: Uno An'mo 2Vincent. 2de Klasset L. Tilburg: RKTVV 4—WVB 2. 2de Klasse M. R'veer: Veersche bovs 2Zwaluwe. Geertruidenberg: SNP 2Duss. boys. Zevenbergen ZVV 3Waspik 2. Raamsdonk: WVR 2Himndo. 3de Klasse T. Berkdijk: RapidHercules 2. Loonopzand: Uno Animo 3DES 4. 3de Klasse W. Hank: Be Readv 2Ou'cV 2. DussenDuss. Boys 2WVB 2. Overzicht Afd. Langstraat. Be Ready uit Hank aanvaardt mor gen voor de tweede maal de reis naar Made, en thans naar we hopen niet te vergeefs. Ze zullen zich voor Quick geen gemakkelijke tegenstanders toonen en ze zullen wel zorgen dat hun de overwin ning niet ontgaat. In Waspik verwachten we een span nende strijd WSC die de laatste tijd goed op dreef schijnt te zijn. zal morgen in eigen home haar krachten meten met DVO uit Moerdijk. We vermoeden dat deze vereeniging weinig plezier zal be leven van haar reis en met leege handen na»- ^nis 7.1I moeten. WVR gaat op bezoek bij Virtus 2. Het komt ons voor dat ze wel alle krachten mogen inspannen om de overwinning in de wacht te slepen. De Veersche Boys reizen naar Moer dijk, om daar hun krachten te meten met MVV. Hoewel deze vereeniging in eigen huis een taaie tegenstander is, achten we haar toch niet in staat tegen de Veersche bovs op te tornen. Te Raamsdonksveer zal Zwaluwe partij gaan geven tegen de Veersche hoys 2. Er is voor de bezoekers weinig kans op succes. SNP 2 komt op eigen vehl tusschen de lijnen met Dussensche boys. De Boys schijnen dit seizoen met groote plannen bezield, en een gedeelte daarvan zullen ze te Geertruidenberg zeker weten te verwezenlijken. Waspik 2 die naast groote overwin ningen ook reeds groote nederlagen moest boeken, gaat het morgen met ZVV 3 probeeren. Er bestaat voor hen een redelijke kans op succes, maar dan moeten ze op hun quivive zijn. In Raamsdonk zal de ontmoeting plaats hebben tusschen WVR 2 en Hi- rundo. Of de thuisclub in staat zal zijn de gasten te kloppen, wagen we hier niet te voorspellen. De beide reserve-elftallen van Be Ready en Quick zullen elkaar te Hank' op de proef gaan stellen. Mede door het voordeel van eigen terrein geven we de Hankenaren de beste kansen. In Dussen komt WVR 2 op bezoek en zal daar waardige tegenstanders vin den. Zondag a.s. gaat het eerste elftal van HEC naar het sporpark in Oss, om daar de club van gelijke naam te bezoeken. Het is te hopen dat nu niet eens de victorie in Alkmaar begint, maar in Oss, want het wordt hoogen tyd dat de eerste pun ten binnen komen. OSS schittert nu niet bepaald uit, in deze bij uitstek zware afdeeling, zoodat Zondag a.s. de gelegenheid te baat moet worden genomen. Wanneer een en ander eens wat mee wil loopen, vertrouwen wij dat den aan hang van HEC een beter resultaat kan worden aangeboden, dan deze de laatste tyd gewend is. Vertrek per auto om half een. Het tweede elftal speelt om 2 uur op het HEC-terrein tegen ..Volharding" uit Hilvarenheek. Daar Volharding over een goed elftal beschikt, zal dit weer een zware karwei worden. De voorhoede verstaat nog niet erg de kunst het net van de tegenstander te doen trillen. Men heeft echter beterschap beloofd, zoodat ongetwijfeld een spannend partijtje te wachten staat. De jeugd zal probeeren het nieuwe B-elftal van Quick een das om te doen. Er zal dan echter beter gespeeld moeten worden dan Zondag j.l. en de tegenstan der vooral niet onderschatten. Aanvang om 12 uur op het Quick-terrein. R.K.V.V. HERCULES. Zondag a.s. speelt Hercules een thuis wedstrijd tegen Wilhelmina uit Kaats heuvel. Wilhelmina beschikt over een goedsluitend elftal, waar onze jongens het niet zoo gemakkelijk van zullen win nen. Ykiar als er gespeeld wordt als te gen Vincent, dan kan het niet anders of de overwinning wordt in de wacht gesleept, dus joneens speelt Zondag voor hetgeen ge waard zijt. Wij verwachten voor dezen wedstrijd een flinke belang stelling, daar men op een spannende strijd kan rekenen. Men moet ook hier in Waalwijk de R.K. sportbeweging steu nen. J.l. Zondag hebben wij het nog on dervonden bij de opening van het ter rein van de R.K.V.V.W V.B. Dus al'en Zondag a.s. naar het Hercules-terrein. De wedstrijd staat onder leiding van den heer C. Damcn uit Raamsdonksveer. De reserves van Hercules gaan een be zoek brengen by Rapid 2 in Kaatsheuvel. Jongens speelt een goed samenspel dan is er misschien kan dat de beide puntjes mee naar Waalwijk verhuizen. Ook de junioren van Hercules zullen de strijd aanbinden. Hercules A krijgt om 12 uur een bezoek van de jeuedige Quick'ers, terwijl Hercules B by WVB een bezoek gaat brengen. R.K.V.V. W.V.B. Zondag a.s. speelt WVB haar eerste thuiswedstrijd en wel tegen het sterke Juliana uit Goirle- Momenteel staat Ju liana nummer een op de ranglijst, zij hebben van de vier gespeelde wedstrij den vier gewonnen. Het zal voor WVB dus een zware wed strijd worden, willen zij beide punten in Waalwijk behouden. Niettemin na de overwinning van Zondag 3 November toffen Vios, hebben we goede hoop dat WVB weer goed uit den hoek zal komen. Wij verwachten dan ook det elke voet balliefhebber eens een kijkje zal komen nemen en we zijn er tevens van over- I tuigd dat zij niet teleurgesteld naar huis zullen terugkeeren. Aanvang om 2 uur. WVB 2 gaat on bezoek in Tilburg en is de gast van RKTVV 4. Wij rekenen op een overwinning bovs. Vertrek per fiets om 10.30 uur vanaf Besoyenschestraat. Het jeugdelftal speelt om 12 uur een thuiswedstrijd teeen Hercules B. Denk eraan WVB'ertjes de eerste thuis- wedstrijd moet eewonnen worden. WASPIK. R.K.V.V. „Waspik". Het eerste elftal van onze voethalver- eeniging Waspik, gaat morgen een be- zoek brengen aan Donaen 2. We herin neren ons nog haar bezoek van vorig jaar. Toen kwam Dongen 2 met een zeer 1 fortuinlijke goal aan de beide puntjes. 1 Of onze spelers ook deze keer zoo'n waar- dige tegenstand zullen bieden is nog een open vraag. En toch kan dat, en heel goed zelfs. Als de voorhoede 1111 maar 1 eens besluit 0111 wat energieker op te tre den, en haar schotvaardigheid maar eens voor 100 pocent benut dan ver- j wachten we op z'n minst een spannende kamp, en lijkt ons de kans om althans één punt te veroveren, niet geheel uit gesloten. De opstelling is als volgt: A. Roovers, G. de Hond. Ghr. Schapers, A. Kamp, Adr. Selders, Hub. Kamp, J. Selders, Chr. Selders, L. v. Esch, C. Selders, C. Montens. j Onze reserves gaan naar Zevenber- gen om daar ZVV 3 te bekamnen. We hopen dat ze dit met succes zullen dnen, en wanneer ze een goede dag hebben (dit schijnt van groot belang te zijn bij dit team) dan lijdt dit cecn twijfel. R.K.V.V. W.S.C. WSC he»ft morgen DVO uit Moerdijk te gast. Dit lykt hun zeker een kolfje 1 nfla^ hun hanT ^a bun overwinning op Virtus 2 en WVR, zijn ze ongetwijfeld i vast besloten ook tegen DVO de over- winning in de wacht te slepen. DUSSEN. R.K.V.V. Dussensche Boys. Zondag a.s. gaat het eerste elHal naai Geertruidenberg, om aldaar SNP 2 t( gaan bekampen. Gezien de pres'at:es dei beide ploegen is een flinke Boys-over I winning wel te voorzien. Doch laten di rood-witten het vooral niet te kalm op nemen! We hebben reeds zoo vaak kun nen constateeren dat dit fatale gevolgei kan hebben. De boys staan er momen teel keurig voor, laat hen derhalve vo ernst ten strijde trekken en wanneer al len bezield zijn met de wil om te win nen, zal deze ook niet uitblijven. Maar dan ook allen, zonder uitzondi ring, vanaf het eerste tot het laatste fluit I signaal, alles op alles zonder onderbre king met volle energie ten strijde, da is succes, maar dan ook alleen, voor weggelegd. R.K.V.V. Be Ready. Be Ready gaat naar Quick te Madi waar zij wellicht in deze ploeg haa meerdere zal moeten erkennen. Be Read 2 ontvangt Quick 2. Hier zal de thui: club eveneens wel zegevieren. Be Read veel succes.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 7