NIEUWS UIT HEUSDEN. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. met een toepasselijk woord een enveloppe wei innoud aangeboden. Door uuui iiiiciajes en jongens werd een leeMiiecl gedongen. Ltour een zoon vun de jubilarissen weru een wooru van uanK gesproken. Van üe receplie weid zeer druk gebruik geiiiacuu. in uen nannudag brachten de lie- derialei JDUeleniug naarl ivuust» en de naiinonic »ae Eeiidruciil» sere nades. iNaniens deze vereenigingeu weid liei gouaeii paar ineüJij een Cadeau aangeboden. Aan ueiuogjueiiiiig van de zijde van bet punüek neeit het niel Oninrokeu. Lie juuilarissen zullen zeker met genoegen op dezen dag lerugzien SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Voor de veikiezing van i ouuer- liiig en 1 diaken bij do Uertl. iverk ain.cr, wegens periodiek al li eden Van de becien H. iloluiaii en J. V. Orougelen, weiden door den kerke- raad ais duuneliaiieii gesieid resp de üeeren J. lioeren en VV. M. IJai- niaijer en L). J. de Koon en J. Va rossieau. De dood wenkt ieder uur. Terwijl de 7ljarige niej. ce Korte aimer Zaterdag 1.1. aan luiel zal, viel zij pioiaeiing van liaar sloei en werd dood opgenomen. Een bariveriain ming ban een einde aan baar leven gemaakt. De Ned. Herv. Mannen vereen. «Trollei en Zwaaiu» kwam i.i. Maandagavond in de zaal van den Car. Volksbond onder leiding van haar voorziller, dbr. C. Nieuvven- huijzeu, in vergadering bijeen. Een tweelai nieuwe leden waren aan wezig. Door den weleerw. beer Ds. W. liouseina werd Lucas 1 vau vers tol bet einde besproken en op duidelijke wijze uiteengezet. Door dur. J. Vos Mzn. werd nog een onder werp kerkgeschiedenis ingeleid, waarin bij o.in. Pauius Zendings reizen behandelde. Vrijdag a.s. hoopt de A.R.J.A. «Mr. Th. Heemskerk» alhier haar jaarvergadering te houden in bet gebouw van den Chr. Volksbond; aanvang kwart voor 8. Door dbr. B. Dal ma ij er zal als onderwerp worden ïygeleid «Ontwikkeling van de sociale acne in Nederiand». Belangstellenden zijn welkom, in 't bijzonder de leden der A.B. hies- vereeniging Zaterdagmiddag had op de begraalplaats Vredenhol» te Tilburg de overdracht plaals van een eeu- voudigen gedenksteen op het graf van wijlen den heer W. Helinsing, in leven onderwijzer aan de Chr. School te Tilburg, door bet comité «Gedenksteen wijlen VV. Helmsing», aan de weduwe van den overledene. Het woord werd gevoerd door dlir. P. C. Jasperse, voorzitter van het comité, alsmede door Ds. de Boeit van Botterdam. Beide sprekers wezen erop dat deze steen niet was een veruloeming van het verlies, maar enkel een blijk van waardeering voor den energieken arbeid gedu rende 8 jaren aan de Chr. Scüool van Tilburg besteed. Door de school kinderen werden enkele liederen gezongen. De liter Dalmaijer van Botterdam, schoonvader van den overledene, dankle het comité als mede de kinderen welke de bijdragen haduen bijeengebracht. Daarna ging Ds. de Boeil voor in dankgebed. De groote belangstelling getuigde dat dhr. Helmsingeen algemeen beminde persoonlijkheid was. CAPELLE. In het café van den heer J. Quirijns aan de Vaartkant hield de «Onderlinge Tuinbouw- vereeniging» te dezer plaatse een ledenvergadering, welke zeer druk bezocht was en behalve door de leden werd bijgewoond door de heeren Mank uil Tilburg, van der Heijden en Voets uit 's Bosch en Brands uit Eindhoven, leden der commissie gekozen up een te Den Bosch gehouden vergadering, die in opdracht heeft een oplossing te zoeken voor de vele moeilijkheden welke zich voordoen onder de aan voerders bij de veilingen van den N.C.B. Ook de geestelijke adviseur van den N.C.B., de Eerw. heer van Dal uit Beek bij Nijmegen,alsmede de penningmeester van den N.C.B. de heer van der Ven, woonden deze vergadering bij. Door het bedanken van den heer C. Sterrenburg als voorzitter, stond deze bijeenkomst onder leiding van den w.n. voorzitter den heer C. J. v. d. Hoek, die de aanwezigen wel kom heette, in het bijzonder de commissieleden en den geestelijken adviseur en penningmeester van den N.C.B., waarna hij het woord gaf aan den heer Mank, die een lezing hield over: Veilingsaangelegenheden, waarbij spr. allereerst een beschou wing gaf over den tuinbouw en den toestand hiervan, om daarna te komen tot de veiling, waarbij hij achtereenvolgens behandelde de aanvoer, de kwaliteit, de sorteering en de onverkoopbare, z.g. doorge draaide, producten, om tenslotte te eindigen met te wijzen op de vele moeilijkheden en klachten, welke onder de leveranciers aan de veilin gen van den N.B.C. leven. Naar aanleiding dezer lezing ont spon zich een gedachtenwisseling, waaraan ook nog werd deelgenomen door den geestelijken adviseur van den N.C.B., die verklaarde met be langstelling de verschillende klach ten te hebben aangehoord en ver zekerde dat de N.C B. wel genegen zal zijn aan redelijke verlangens van de zijde der aanvoerders op de veilingen tegemoet te komen. Met een woord van dank voor de belangstelling werd deze vergadering gesloten. Door den brigadecommandant der Kon. Marechaussee te Kaats heuvel, den Opperwachtmeester van der Plas, werd Maandagmiddag 11 op 't raadhuis der gemeente Sprang Capelle een demonstratie gegeven met traangasbommen, welke demon stralie uitstekend slaagde en o.m werd bijgewoond door den burge meester en de gemeentepolitie dezer gémeente. Naar wij vernemen is door enkele personen een op de Hooge vaart staand gebouw gehuurd met het doel daarin de geregelde bijeen komsten der Geref. Gemeente te doen plaats hebben. De opening zal geschieden op een nader aan te geven datum door Ds. Barth, Geref. predi kant te Borsele. Op Vrijdag 22 dezer zal door de vereeniging van Paardenhouders «Ons Belang» alhier een hersehalting van paarden der leden plaats hebben en wel te Sprang aan het Molen bosch om 9 uur voor leden woon achtig aan de Oostzijde, om 10 uur voor die aan de Westzijde en verder van 1 tot 2 uur aan de Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk en van 3 tot 4 uur bij het Stations- koffiehuis van den heer L. F. van Ddngen. Vy_ De voor Zondag 1.1. voor de le klasse B.V.B. vastgestelde wed strijd Juliana Heusden Capelle is wegens afkeuring van het terrein te IJeusden niet doorgegaan. g' In de 0. L. School in de^Kom wordt a.s. Donderdagavond 7 uur onder leiding van het hoold der school de heer E. Colel, een ouder avond gehouden. KJ De heer J. van Herpen, die bij de onlangs gehouden verkiezing benoemd werd als diaken der Gerei. Kerk aan het Bruggetje, heelt deze benoeming niet aangenomen, zoodal een nieuwe verkiezing moet plaats hebben. Op Woensdag 20 November des avonds half 8 zal de Ned. Herv. Mannenvereeniging op G. G. te 's Grevelduin—Capelle in de con sistoriekamer der Ned. Herv. Kerk aldaar in vergadering bijeenkomen. Deze vergadering staat onder leiding van burgemeester Smit. WASPIK. De Zendingsweek, uitgeschreven door de acht samen werkende Zendingscorporaties te Oegstgeest, bracht in onze gemeente f28.— op. -- Naar wij vernemen zal de Chr. Gem. Zangvereen. alhier haar jaarlijksche uitvoering geven op Zalerdag 30 Nov. a.s. des avonds 7 uur. Naast verschillende zangnum mers vermeldt het programma ook enkele samenspraken en soli, zoodat weer op een mooien avond gerekend mag worden. Van den heer Dubbelman alhier, voorzitter der vereeniging van Chr. Onderwijzers en Onder wijzeressen afdeeling Langstraat en Omstreken, vernamen we dat op de laatstgehouden afd.vergadering een bestuursvoorstel werd aangenomen tot opheffing van genoemde afd Waarschijnlijk zullen de plaatsen n de Langstraat nu ingedeeld wor den hij de afdelingen van Breda en 's Bosch. A.s. Donderdag zal de 5de Waspik- sche Winkelweek worden geopend. Des avonds om zeven uur zal in de concert zaal van den heer H. van Iersel een film worden gedraaid van de vereeniging Nederlandseh Fabrikaat. KJ Met ingang van 1 Januari 1936 zal de prijs van het electrisch licht met 0.05 per k.w. worden verlagd en worden ge bracht op 0.25 per k.w. Het vast recht wordt teruggebracht van 0.08 op f 0.06 per k.w. t Gedurende de a.s. periode is de 011- .ermengde margarine verkrijgbaar ge steld bij de winkeliers Chr. van Etten en Kuijten-Verschuren. LS ADVERTEERT IN DIT BLAD. RAAMSDONKSVEER. De Kon. Eik. BoMüuivenvtrteniging .Prinses Juuana" gevestigd in hei café van J Kamp aan üe Kcizersdijk alhier hield Z,aiciüag eu Zondag 16 en 17 Nov. j 1. naar 13e Nationale tentoonstelling. Dei aantal Uizendingen bedroeg 125, waaionücr pracüi exemplaren Evenals andere jaren was de belang «lening weer buitengewoon groot, hel was center ook de moeiie waard, om de mooie collectie die was ingezonden ie gaan bewonderen. Alle duiven iictücDDers van hier en omstreken waren dan ook opgekomen. Ais keurmeester lungeerde de heer P. Koos, uil Breda, die de volgende prijzen toekende. Kiasse 1. Oude Doffers. Vliegklas: le pi ijs A. Wcterings, Dongen; 2e Gebr. Tbijsen, Made; 3 W. Rasen- berg, Hooge Zwaiuwe 4 J. Kamp, Kaamsdou&sveer 5 L. Snoek, Alm- kerk; 6 C. Dirvcn, Gecrlruidenberg 7 A. van OosierbOut, Made; 8 A. Wcterings, Dongen. Klasse 2. Oude Duiven. Vliegklas: le pnjs J. Hakkens, Breda; 2. W. Kascnberg, Hooge Zwaluwe 3 A. vau Oosicrhoui, Made. Ktasse 3 Jonge Dofiers. Vliegklas le prijs Arn. van der Pluijm, Hank; 2 W. Oomen, Kaamsdonksveer 3 G. Broekman», Waspik; 4 P. Fens, Kaamsdodksveer 5 G Sweep, Geer- uuidenberg 6 G. Broekmans, Waspik, 7 J. van buren, Kaamsdonksveer. Klasse 4. Jonge Duiven. Vliegklas; le piijs A. Oomen, Kaamsdonksveer; 2 A. Weierings, Dongen 3 W. Kasen- berg, Hooge Zwaluwe; 4 J. de Borst, Kaamsdonksveer, 5 C. Dirven, Geer. iruidcnbcrg, Klasse 5. Doffers 700 KM. klas; le prijs A. 1 htuns Hank 2 L. Snoek, Almkerk; 3 A. Theuns, Hank, De eigenaar van de schoonste vogel van de geheele tentoonstelling was A, Theuns, ie Hank. De grooisie inzender was A. We- terings. ie Dongen. Keurmeester P. Koos, uit Breda, stond voor een zware taak. omdat de schitterende collectie nog uitblonk bij die van hel vorig jaar. De heer P. Koos heeti echter getoond een eerste klas duivenkcnner te zijn, hij heeft zeer goed voldaan, en tot volte te vredenheid van de inzenders werden door hem de vogels beoordeeld, Onze vereeniging .Prinses Juliana* kan met genoegen op deze zoo schit terend geslaagde tentoonstelling terug zien GEERTRUIDENBERG. Door den gemeenteveldwachter werd alhier aangehouden J. N., die in het alge meen polilieLlad stond gesignaleerd voor 2 maanden hechtenis of f 300 geldboele. Hij is naar de strafge vangenis le Breda overgebracht. Op Donderdag 21 November a.s. zal voor de vereeniging Geloof en Wetenschap alhier optreden de heer P. van Rooijen, die een cau serie zal houden over «de Hollan der in Indië». Aanvang des n.rri. 8 utrr in het parochiehuis. J Deze week zal door het R.K. Armbestuur een bijzondere collecte worden gehouden len bate van de armen. Wij bevelen deze collecle gaarne ten dringendste aan. Met het opbreken van de tramrails, gelegen aan den Stations weg, vordert men reeds ver. Hoogst waarschijnlijk zullen deze week de rails geheel verwijderd zijn, zoodat niets meer in den weg staat om spoedig met de algeheele verbetering van den Stationsweg een aanvang te maken. Vrijdag 22 November a s. (Ceciliadag) hoopt de heer J. Bel. taard den dag te herdenken dat hij voor 5U jaar als korist aan hel R.K. zangkoor werd verbonden. Tevens hopen de heeren A. de Kroon Jzn., en A. Stallen hun 25- jarig koorjubilé te herdenken. Ongetwijfeld zal het r.k. zangkoor deze jubilea dien dag op wa'rdige 7 ze herdenken. Op Woensdag 27 November a.s. zal door de Symphonie Cecilia alhier, met medewerking van het Oosterhoutsche Symphonieorkest een volksconcert worden gegeven in de zaal van hotel Centraal. De opbrengst van dit concert zal wor den afgedragen aan het Nationaal Crisis Comité, afdeeling Geertruiden- berg. Tevens zal men trachten door deze uitvoering bij het publiek be langstelling te trekken voor derge lijke uitvoeringen en zullen, wanneer dit doel wordt bereikt, gedurende de wintermaanden meerdere con- ceiten gegeven worden. Gezien de groote belangstelling van het pu bliek voor de concerten op het Marktplein gedurende de zomer- maanden, twijfelen wij niet aan het slagen van concerten in de winter maanden in besloten ruimte, waar men beschut is tegen weer en wind. Door de samenwerking met Oos terhout, wordt muziek geboden door een gezelschap van 35 mede werkenden, alzoo een volledig bezet orkest, waardoor een schitterend programma kan worden geboden. Eenigen tijd geleden werd door deze combinatie een concert gege ven te Oosterhout voor een stamp volle zaal met enorm succes en een dankbaar publiek. Geertruidenberg zal hierbij niet achterblijven en wij verwachlendan ook een uitverkochte zaal. (^USSEN. Op de Keizer.veersche brug alhier heeft - Maandagmiddag wederom een ernstige slippartij plaats gehad. Een luxe auto uit Utrecht slipte door de gladheid van 't wegdek en reed in volle vaart tegen een der staanders op. Een dei- inzittenden werd ernstig gewond en moest naar 't ziekenhuis te Raams donksveer worden vervoerd De an dere kon, na te zijn verbonden, zijn weg vervolgen. Deaulo werd bijnageheel vernield. Onder overgroote belangstelling' had alhier de begrafenis plaals vau den zoo noodlottig om 't leven ge komen J. Lansdaal, in leven inacin- nist-electrieien van de Rijkswater staat. Een 17 tal rijtuigen volgden den lijkwagen van den alom geëerden doode naar zijn laatste rustplaats te vergezellen. Ds. v. d. Berg hield aan het graf een roerende toespraak. Namens de Rijks Waterstaat voeide het woord de heer C. H. de Vet, technisch hoofdambtenaar aan den Rijks Waterstaat te Breda. Een dei- familieleden dankte in welgekozen woorden de beide sprekers. De werkloosheid in onze ge meente is, mede door 't ^ntslaan van landarbeiders in de verschillende builenpolders, de laatste dagen sterk geslegen. Daar de werkzaamheden in voormelde polders zijn beëindigd moest aan deze menschen hun ont slag worden aangezegd. De rneeslen vinden evenwel weer werk bij de werkverschalfing. j Het zoonlje van den heer Ant. Holmans kwam in de gang van de R.K. Jongensschool zoo ongelukkig te vallen dat hij hierdoor zijn arm brak. Een der onderwijzers bracht 't jongentje naar huis, alwaar Dr. van Yuuren de eerste geneeskundige hulp verleende. \J Dezer dagen slaagde onzen dorpsgenoot, de heer L. Rietra, voor '1 examen candidaat-notaiis. De damclub ^Gezelligheid kent geen tijdtrok Zondag j 1. naar Raamsdonksveer en leed aldaar tegen haar sportgenoten een 12—6 neder- laag. De R.K. Middenstandsvereerii- ging afd. Hank houdt de derde Hanksche Winkelweek van 24 Nov. lot 7 Dec. De commissie bestaat uit de heerenJ. v. Dinteren, B. v. Biesen, Th. Hanegraaf en A. Pen- nings. Zondag om half acht wordt een H. Mis opgearagen, waaronder alge meene H. Communie der leden. Om een uur H. Lof. waarna burgemeester Snijders de winkelweek officieel zal openen. Daarna wordt een optocht gehouden. De fanfare zal hare medewerking verleenen. De R.K. Middenstandsvereeni ging afd. Dussen heeft besloten vanaf 21 tot en met 28 Dec. a.s. een winkelweek te organiseeren. \J Onze dorpsgenoot, de heer A. A. Snijders, is geslaagd voor het examen B, het hoogere vak examen in de Gemeente-administratie. HaNK Wegens slapte op de papierfabriek de »Maasmond« alhier, is tegen a.s. Zaterdag aan een 40 tal arbeiders en arbeidsters ontslag aangezegd. Wel een treurige tijding in dezen slechten tijd en tegen de winter voor de betrokkenen. Door de plaatselijke politie is aangehouden een zekere A v. d. P., schipper, die stond gesignaleerd in het Alg. Politieblad. Na betaling eener boete is hij weer in vrijheid gesteld. Bij den arbeider J. v. d. Pluijm lag Zondagmorgen een vet varken dood in het hok. Daar dit varken niet was verzekerd is dit een heele slag voor hem. Het is opgehaald door den destructor uit Son. Zondag n.m. in het lof zijn alhier in de kerk door den Zeer eerw. Heer PastoorWillaert4 nieuwe leden bij de K. J. V. aangenomen en plechtig bevestigd. In een kern achtige toespraak wees Zijn Eerw. de nieuwe leden er op wat hun plichten waren om tot een voorbeeld van anderen te zijn, hetgeen zoo bijzonder noodig was in dezen tijd van zedenverwildering. Daarna ging men in optocht naar 't Bonds, lokaal tot een prettig samenzijn. ST. JOACHIMSMOER. Zondag 17 Nov. 1.1. was 't voor de leden van 't Kruisbooggezelschap «Onderlinge Vriendschap» het gebruikelijke jaar lijksche koningschieten, waaraan door alle leden werd deelgenomen. De heer W. Klijn wist dezen titel voor het jaar 1936 te bemachtigen met 50 punten, tegen 48 voor zijn opvolger. Heusden, 19 Nov. '35. Wat betreft den bouw van een kazerne alhier, kan gemeld, dat er bij de militaire autoriteit werkelijk plannen bestaan en wel voor den bouw van een kazerne voor 100 personen nabij de groote Maasbrug, benevens ook voor enkelë woningen. Zoo de plannen verwezenlijkt wor. den, moet een en ander reeds klaar zijn voor 1 Juli 1936. /- Een luxe auto tuimelde nabij de Maasbrug van den 10 M hoogen dijk en werd zoo toegetakeld, dat ze per kraanwagen moest worden weggesleept, terwijl de inzittenden geen letsel bekwamen. In het patronaatsgebouw zal 25 Nov. de bekende Missiefilm Ria Rago worden vertoond; des middags voor de jeugd, des avonds voor de ouderen. t Op 6, 7 en 8 December wordt door een Eerw. Pater Capucijn een triduum gegeven voor de leden der H. Familie. J— Donderdag 21 Nov. e.k. is de Eeiw. Heer Kapelaan Maas voorne mens in het R.K. Vereenigingsge- bouw van den R.K. Werkliedenbond een voordracht te houden ter be spreking van het onderwerp: «De Moederkerk en wij« en «Onze Lei der De tweede uitvoering van het kinderkoor«Frisch Gezongen« was even druk bezocht als dc eerste. Zangnummers en Kinderzangspel: «Droomelaarcr wisten het publiek wederom te bekoren. Verdienen de jeugdige debutantjes een woord van lof, niel minder hun directeur, de heer Runge (Z. Bommel) wien dan ook naast een hartelijke toespraak van den heer Hus een aardig blijk van waardeering ten deel viel. De in de vorige week Vrijdag en Zaterdag gehouden bazar voor het plaatselijk crisis.comité heeft tal van bezoekers getrokken, zoodat men, wat de inkomsten betreft, ongetwijfeld tevreden zal zijn. Zondag speelde onze bekende dammer, de heer Adr. de Graag de 2de van de 5 partijen dammen tegen clen heer W. Maas te 's Bosch in café De Bont te Nieuwkuik, doch moest wegens tijdnood het onderspit delven. De voetbalwedstrijden Capelle Juliana en PSV (Heusden) Ra- piditas (Nieuwkuik) op Zondag 17 November konden wegens afkeuring van het terrein niet doorgaan. Uitslag van het Excelsior-neder- laag-tournooi dammen te 's Bosch, waarin Heusden etc. met flinke cijfers verloor, maar eventjes met 33—7 Deze 7 punten werden be haald door A. de Graag 1Jac. Timmermans 1 (uit Heusden); C. de Joode 1; W. Pruise 1; A. van Lier 2 (uit GenderenX; W. Schil ders 1 (Drongelen). Kaatsheuvel, 17 Nov. '35. Gouden Bruiloft. Zaterdag vierde het echtpaar Hen drik Vrinten en Jans van Gulik in de Mgr. Völkerstraat hun gouden bruiloft. De geheele oude Telefoonstraat had zich in maanden-lange voorbereiding opgemaakt om dit feest voor het sym pathieke echtpaar onvergetelijk te ma ken. Op schitterende wijze is men daar in geslaagd. De versiering voor de wo ning aangebracht, sprak van smaak en kunde. De stoet, die het echtpaar naar de kerk begeleidde was keurig in idee en uitvoering: het programma van den dag sprak van alzijdige medewerking en saamhoorigheid. Dit laatste vooral trof ieder, die in den loop van den dag een kijkjje in de feestvierende buurt ging nemen. Reeds om vijf uur in de morgen werd reveille geblazen en was men op de been om de laatste toebereidselen voor den grooten dag aan te brengen. Zcoals we reeds zeiden, de eereboog was een waar kunststuk. Modern in ontwerp en uitvoering, kleurig in be schildering trok hij den geheelen dag vele bewonderende kijkers. Boven de deur prijkte op een keurig schild een welgemeend: Een halve eeuw verbonden, Den gouden band gesmeed: Dat God U nog veel jaren. Laat deelen lief en leed. Om acht uur formeerde zich een stoet saamgesteld uit: 24 knapen schilden dragend met het opschrift: Hulde aan het Gouden paar; daarachter strooister- tjes een miniatuur bruidspaar vooraf gaande: dan een fijn gestyleerde gouden kroon als symbool van 't gouden feest; hierachter een muziekkorps van bijna 25 man uit de buurt gevormd; dan de volg auto's met familie en de prachtig ver sierde auto door bruidjes voortgetrok ken en door lakeien geëscorteerd van de krasse jubileerende oudjes; de feest commissie met bestuur sloot in auto's de veel belangstelling trekkende stoet. De Weleerw. Kapelaan Rietra droeg een H. Mis van dankbaarheid op, waar na de stoet door Mgr. Völkerstraat, Leostraat, Gasthuisstraat, Prins Hen drikstraat, Leostraat,. Mgr. Volker straat naar huis trok. De schooljongens brachten toen een aubade en de schoolmeisjes een bloe menhulde. De receptie van 1—2 uur bracht een stroom van menschen, waaronder al de geestelijke en wereldlijke notabelen van de plaats in de nederige woning bijeen. Om 2 uur bracht het mondharmonica- WASPIK. In het hotel van den heer van leisel ■erd aanbesteed het bonwen van een eafé met ooiiliuis voor rekening van den heer B. de Bont alhier. Ingeschreven werd als volgt: Gebr. Boom, Raamsdonk Timmerwerk 2329 Massa 501» Snvelkouls, Waspik Metselwerk 2G75 •oeders, Raamsdonk Timmerwerk 2260 de Ruijter, Waspik Timmerwerk 2463 Mutsaers, Waspik Metselwerk 2618 Massa 5081 Wagemakers, Capelle Timmerwerk 2222 Massa -1618 chr. Oomen, Oosterhout Metselwerk 2340 Massa 4574 I.. Fitters, Waspik Metselwerk 2183 Massa 4347 J. van den Broek, Waspik Metselwerk 2279 A. Roovers, Waspik Metselwerk 2145 P. de Grauw, Waspik A. de Grauw, Waspik Gunning volgens bestek. A Bi Massa 4122 Massa 4618 Massa 4458

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 6