""vïsivé'ïism?- 3ÏÏ3T&Ï5? bEjiE fc; 'r ABONNEERT U OP DIT BLAD. KANTONGERECHT. RECHTZAKEN. RADIO-PROGRAMMA. Hoofdpijn, Kiespijn. ATTENTIE. Wij moeten nogmaals beleefd doch dringend verzoeken berichten en verslagen (speciaal voetbal verslagen, die s leeds uitgebreider worden) tildlger in te zendenhet is ons anders onmogelijk ze in het ge- wenschte nummer op te nemen, willen wij tijdig met afdrukken gereed kunnen komen, vooral voor de buitengemeenten, waar ons blad meer en meer ingang vindt. Vooral de verslagen over Zondag sche wedstrijden kunnen toch zeker Dinsdag-ochtend in ons bezit zijn. RED. voerd, tegenover voiig jaar 44U.624 paren. üe invoer van rubberschoenen bedroeg in Nov. 74.971 paren (v. j. 139.081) en in Jan.-Nov. 52j,064 paren (v. j. 1.343.43b). De uitvoer van schoenen beliep in Nov. 4155 p. (v. j. 4777) en in Jan.-Nov. 41484 p. (v. j. 39262.) Stopgezet. Het geheele personeel der N. V. Stoomscüoeiilabrick „Favorite" te Druaen is ontslag aangezegd. Voor- loopig zal het Dcdrijt worden stopge- zet ia de hoop, dat de voorgenomen reorganisatieplannen zullen kunnen worden doorgevoerd, waarna men de fabriek in het voorjaar weer in bedriji zal kunnen nemen, DRUNEN. In verband met de te houden festiviteiten 111 1930 ter heruenkiiig van het 3d jarig heslaan der harmonie «De Volnaiuilig», zal door hel Festivalcomité een subaidie aan den gemeenteraad worden aan geAraagd van 1 1ÖU ter dekking voor de te maken onkosten. In verband met het vertrek van oudburgemeester van Liempt van Elshoul lid van den gemeenteraad van Drunen, zal er een vacature ontslaan in den raad, welke volgens de lijst aangevuld zal worden door M. Klerks. DRUNEN. In de Stationsstraat werden, doordat een drietal jongens met sneeuwballen en steenljes gooi den, bij den heer F. Dekkers een drietal ruilen vermeld. Rij de gehouden aanbesteding voor wegenbouw enz., werd dit dooi de firma G. J. Vissers uit Drunen voor een gezamenlijk bedrag van f 729U9 aangenomen. Voor vele arbeiders van Drunen een zegen, want bij de uilvoering van haar werken heelt deze firma de goede gewoonte steeds zooveel mogelijk gebruik te maken van arbeiders uil onze gemeente. DRUNEN. Door de gladheid van den weg kwam het paard van den melkrijder v. E. te vallen, waardoor een burrie brak. De vrachtwagen van v. S. slipte aan den oveiweg en kwam onder sterk remmen tegen een boom tot stilstand, anders was hij in den spoorsioot terecht gekomen. Het werk aan de nieuwe kapel bij de Eerw. Broeders alhier, hetwelk zoo goed opschoot, ligt reeds acht dagen stil vanwege ue vorst. Zooals men het nu reeds be kijken kan wordt het een mooi bouwwerk. De mallen voor de steenen gewelven zijn reeds geplaatst. Indien de dooi niet te lang op zich laat wachten kan het werk op den gestelden tijd nog klaar zijn. De biljartwedstrijd voor de competitie, die Woensdagavond alhier plaats had voor de le afd. had het volgende verloop E.B.C. B.J.C. A. Klijn 100 Jan Brok 76 H. Muskens 78 H. Brok 100 v. d.Besselaar 100 H. Lambrechts 35 H. Tausch 94 Th.v. d.Wiel 100 schermheer, burgemeester Smit, prijst de goede verhouding der leden onder ling en hoopt dat het drievoudig snoer „Bescherm heer-Directeur-Accompagna- teur" ook hier bij Hallelujah zal blij ken niet licht te worden verbroken. Tenslotte betoogt spreker nog dat het lied er is om het „Hallelujah", om hel „Looft den Heer", en dat de zang kunst daarom tot Gods eere moet wor den aangewend. Daarna geeft de heer Kuijpers de leiding over aan den Directeur, den heer Rijken. Om te beginnen krijgt de Zangver. Hallelujah in de drie eerste nummers, n.l. Bondslied, Werkmanslied en Het Geuzenvendel op de Thuismarsch, ge legenheid haar edele kunst ten gehoo- re te brengen. Deze eerste drie nummers werden goed gezongen en gaven blijk van een perfecte voorstudie; vooral de solo stemmen in het Werkmanslied vielen op. Daarna kreeg het jeugdkoor enkele nummers te zingen, n.l. Vereenigings- lied, Angelus en Gloria in Excelsis Deo. Het bleek al spoedig dat deze kleineren hel lang niet voor de groo teren onderdeden; speciaal het laatste nummer van deze drie werd keurig ge zongen. Als- no. 7 van het programma zong mej. van Ommeren twee schitterende solos, n.l. „Gij badt op eenen berg al leen", en „Heer mijn hert is boos en schuldig", waarna een dubbel-kwartel de bekende rei uit Vondels Gijsbrecht van Aemstel: „O Kerstnacht schooner dan de daghen" ten gehoore bracht, welke laatste helaas wel iets heneden de middelmaat bleef, wat voorname lijk aan het minder goede zingen der heeren te wijten was. Hierna zong wederom het koor twee nummers, n.l. „Zondagmorgen" en „Houd vast Uw Kind", welke het pu bliek zeker niet onvoldaan gelaten hebben. Vervolgens bracht het Jeugdkoor 'n Kerstcantate ten gehoore, waarna een Dameskoor „Het Graf onder den Mei doorn" zong; twee nummers die vol komen geslaagd mogen heeten. Tenslotte werden door het volledige koor nog drie nummers gezongen, n.l. „Ziet Uw Koning zal komen", een ad ventlied, evenals „In Bethlehems Stal", welke heide liederen niet nalieten een diepen indruk te maken op de helaas zoo weinig talrijke toehoorders. Als laatste nummer werd nog gezon gen een koraal van Ps. 90, waarna Burgemeester Smit met een slotwoord eindigde. De Beschermheer zeide het 'n waar genoegen te hebben gevonden hier aan wezig te zijn geweest en betreurde de vele onbezette plaatsen in het Kerk gebouw. Spreker meende, dat de Christenen zich veel meer voor „De Kunst" moes ten interesseeren en gaat na dat we in den Bijbel kunstzinnige uitingen 't eerst aantreffen bij het nageslacht van Kaïn, maar dat de Israëlieten bij hun tempelbouw en in de Psalmen toch ook een hooge uiting van kunst te zien ge ven. Tenslotte verhaalt spreker nog de sage van den grooten Griekschen zan ger Orpheus en de held van Trojc, Odysseus, waarna hij de vergadering Ps. 150 2 liet zingen en de vergade ring met dankzegging sloot. De Chr. Gem. Zangver. Hallelujah en het Jeugdokor Hallelujah zullen 5 beiden met blijvende voldoening op dezen goedgeslaagden avond kunnen terugzien. bij bet repareeren der rolbrug onder deze gemeente, eigendom van de N.V. Machinefabriek v/h Schipper en van Dongen, achter de dukdalven blijven hangen en daardoor gezon ken. Van 18 t/m 23 December, uit gezonderd den Zondag, mogen alle winkels tot des avonus 19 uur ge opend zijn. 24 December en 31 December mogen alle winkels tot 12 uur des nachts geopend zijn. Voor de Ned. Herv. gemeente hoopt Zondag a.s. des v.m. 1U uur voor te gaan Ds. Zuurdeeg. Up le Kerstdag des v.m. Iü uur zal eveneens door Ds. Zuurdeeg een kerkdienst worden gehouden. In de Evangelisatie Eheu Haezer te RaamsdouAsveer wordt le Kerst dag des v.m. 9,J9 en des u.m. 2 u ui en 2e Kerstdag des v.m. 9,3U een kerkdienst gehouden door den heer Roos uit Zeist. le Kerstdag des n.m. 7 uur zal in de Ned. Jtierv. Kerk het jaarlijksch Kerstfeest worden gevierd voor de kinderen van de Zondagsschool. Woensdagavond werd, onder zeer ruime belangstelling, in hotel Jansen alhier, een vergauering vo jr belanghebbenden gehouden door de N.V. Bouwkas «Rohyp« te Amster dam, onder leiding van den heer M. J. H. Denteueer, directeur van het hijkantoor te Tilburg. In een opwekkende causerie be handelde spreker duidelijk het doel eu streven van bovengenoemde N.V. die door Ministerieeie guedkeuiing gesteund, een krachtige propaganda voert om haar werkwijze lot het verstrekken aan haar deelnemers- spaarders van renleiooze onopzeg bare hypotheken voor aankoop van grond of bouw van een woning enz. meer algemeene bekendheid te geven. Zichtbaar tot aller tevredenheid werden op aangename en duidelijke wijze veie ad rem gestelde vragen door spreker beantwoord. DÜ88EN. De ïusehnjvingen voor de eeisie DUssensche Konijuenen Pluim vee tentoonstelling te houden op 21 en 22 December in de zaïeu van hotel „Koppelpaarden* alhier, hebben de stoutste verwachtingen overtroffen. Er zijn n.l. plra, 150 nummers logeschreven, waarvan ongeveer 80 konijnen, en 70 piuimveenummers. De inschrijvingen zijn uit Dussen, Hank, Kaamsdonksveer, Capelle, Waalwijk, Kaatsheuvel, Wijk en Aknaerk. De opening der tentoonstelling heelt plaais opZaierdag21 Decembei des n m. 5 uur door den burgemeester Snijders. Onder voorzitterschap van den heer Severijnen hield de K K. Drank- bestrijdersverceniging te flank (gem, Dussen) in 't Bondsgebouw aldaar een algemeene ledenvergadering. Door den voorzitter werd verslag uitgebracht- van de Sobnëias-vergade- ring te Den 'Bosch Hierna werd een nieuw lid aangenomen. Besloten werd een krachtige pro paganda te voeren tot werving van nieuwe leden. Het voorstel om de contributie te brengen van 25 op 15 cent werd door het bestuur in over weging genomen. Dinsdagavond werd bij den heer B. v. Luxemburg een openluchihim vertoond, uitgaande van de R.K. Al wat U noodlg heeft om deze pijnen ic vei ui ij ven iseenMijnhardt's Poeder Per stuk 8 ct.doos 45 ci. Dij Uw urugiat. 372 311 Hoogste serie Jan Brok 48 p. N1EUWKU1JK. Toen de heer A. van Mol zich Zondagmiddag per toeval in een van zijn pakhuizen begaf, vond hij een der achterdeuren open staan. Als spoedig kwam hij tot de ontdekking dat er diefstal was gepleegd. Vanwege de groote hoe veelheid de grossierderij in koloniale waren betreffende goederen, was het RAAMSDONKSVEER. Metingang M'ddeascandsvereeniging. Van de van 1 Jan. a.s. is benoemd tot on- Zljde van 'l Puöl,<* bestond veel derwijzer aan de Chr. School op 't Veer de heer G. N. v. d. Graaff, te Gouda. Tot brandmeester is benoemd de heer A. F. Stoofs, alhier. RAAMSDONKSVEER. Voorde Herv Gemeente treedt Zondag om half tien in de Veersche Kerk en om 2 uur in de Dorpsche Kerk op Ds. Oost. GEERTRUIDENBERG. Openba re vergadering van den Raad dezer gemeente op Vrijdag 20 December 1935 des namiddags acht uur in het Gemeentehuis aldaar. Te behandelen zaken: 1. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het houden van de gebruikelijke verpachtingen en aan. bestedingen in 1936. 2. Voorstel van burgemeester en van belangstelling. Het geheel werd ver zorgd door de firma Bax uit Wou drieftem. Na 1 Januari 1936 zullen bij de werkverschalfing in de Zuid Hollandsche Folder alhier 150 werk- loozen uit de naburige gemeenten te werk worden gesteld In de daartoe gehouden ver gadering der R.K. Werkliedenvereen. alhier werd 't bestuur alsvolgt samen gesteld voorzitter C. Schelle, secre taris G van Olst, penningmeester A. Langenberg, leden G. van Olsi, G. van Biesen. De R.K. Tooneelvereeniging „Oefening en Vermaak" alhier zal op 26 Dec. a.s. (2en Kerstdag; haar eerste winteruitvoering geven in het Patronaat alhier. Naar we vernemen heeft den Edel zeer moeilijk na te gaan wat er werd RIJHOE\ E-CAPELLE. Donder- I gr0otingen. HANK. Maandagmorgen wildede dagavond 19 Dec. gaf de Chr. Gem. Zangver. Hallelujah, met medewer king van het jeugdkoor Hallelujah, 'n uitvoering in de Geref. Kerk te Vrij- hoeve-Capelle. Oud-Voorzitter W. Kuijpers opent de vergadering door den Lofzang van Zaeharias vers 1 en 4 te laten zingen en gaat daarna voor in gebed. Vervolgens spreekt de oud-voorzit- fer een kort openingswoord. Spreker rekent het zich tot een eer deze vergadering te mogen openen en spreekt dan ook zijn dank uit voor de uitnoodiging daartoe;, hij verheugt er zich over weer eens onder oude beken den te verkeeren en memoreert dat „Hallelujah" ook nog lauweren be haald heeft gedurende zijn afwezigheid. Spreker brengt hulde aan den Be- 3. Benoeming van een lid dei- commissie van plaatselijk school toezicht wegens periodieke aftreding van den heer G. Jansen. (Deze is niet herkiesbaar. Art. 184 L. O. Wet 1920. 4 Goedkeuring begrooting der Stedelijke Godshuizen dienst 1936. 5. Benoeming van een agent der arbeidsbemiddeling. 6. Ingekomen stukken. 7. Reclames. De heer G. C. H. Boon is door burgemeester en wethouders her benoemd tot lid van de plaatselijke bioscoopcommissie. De heer Boon heeft zijn herbe noeming aangenomen. Door het opkomend water is de trekpont welke wordt gebruikt landbouwer v. d. Pluijm alhier een vette koe die hij op de markl te Gorincheu moest afleveren op een vrachtauto laden Het dier wist zich los te rakken, waarna het woest wegrende. Na verschillende polders te hebben doorloopen, kwam het beest terecht op een perceel weiland, liggende in den polder «Jannezand», waar bet dezen zomer had geweid. Met behulp van een paar andere koeien die er naar toe gebracht waren, gelukte het 't beest weer naar stal te krijgen. De aflevering is tot nader order uitgesteld. (Buiten verantwoording van de Red.) Waspik, 21 Dec. 1935 beachte Reauciie. In Uw blad van 14 Dec.komt Uw Waspikscüe brieiscünj ver «Adept» weer eens met de 111 ueu laaiMeu lijd gebruikelijke politieke haleiijk- bciujes aanura6en. Bijna geneei zijn geredeneer is gericnt tegen bel burg Arumestuur, en bij is uezen keer al beel onkies geweest in zijn uiiui ukkuigeu, of, zooals bij 't noemt: in zijn «opge vangen kroeg- en straalpiaatjes». in ue raausvergadering van Vrijdag 29 Nov. 1.1. ben ik, namens nel Armbestuur, met duidelijke cijlers aangetoond waaruoor üe aeniersiand bij uit instituut is ontstaan, levens neb ik er bij veikiaard, dat ik zoo duideli|k mogelijk wnde zijn, omdal, door de nnuuer gunstig gehozeu woorden van een paar raausiedeu, bet publiek een verkeerde indruk kreeg van deze achterstand, zoodul er reeds in dien geest vernaleu rondgang deden. Olscüoon «Adept» de cxjlers dus kende en begreep wal bet burg. Armbestuur van hel wel denkend publiek verwacütle, komt bij met alle mogelijke insinuaties aandragen, daardoor latende blijken, dat bij onze ïulicülingen onbetrouw baar vindt. Namens 't Armbestuur protesteer ik legen dergeiijki n laster en verzoek ik aan de Redactie van de Ecüo, die tot neden de üooge achting van het Waspiksche puhlnk genooi, de Waspiksche brieven voorlaan eerst onder censuur te nemen alvorens ze te plaaUeu, omdat die brieven anders meer nè- dan voordeel voor U w veelgelezenbladzulienopleveren. Hoogachtend, ANT. BROKX—SMITS. Wij merken den geachter inzender op, dat wij alles wat in ons blad geschreven worut natuurlijk ualezen en ouder censuur nemen.(Ingezon den Stukken blijven natuurlijk voor de veranlwooruing der inzenders.) Het zal Inzender duidelijk zijn dat wij voor ten deel moeten afgaan op de betrouwbaarheid onzer corres pondenten en briefschrijvers, zeker van deze laatsten,daar wij natuurlijk niet zoo op de hoogte zijn van de plaatselijke toestanden, ruzietjes en wat dies meer zij. Wij hehnen tol dusverre ook naar onze overtuiging niet over onzen Waspikschen nrielschrij ver te klagen, al verschillen wij ook al eens met hem van meening. Iedere zaak kan echter van verschillende kanten hekeken worden. Onze eigen meening over hel onderhavige geval hehnen wij niet onder stoelen of banken gestoken in het artikel waarop joAdept» criliek uitoefende. Deze indruk, nl. dat het Armbestuur onrechtmatig is aange vallen, moest o.i. ieder onbevoor oordeeld huilenstaander uit de raads. besprekingen krijgen. De «ondanks hebben wij gemeend onzen medewerker zijn eigen mee ning te moeten laten uitspreken, ook al zijn wij het er niet mee eens. We meeuen de kolommen van ons blad te moeten beschikbaar stellen om beide partijen zich te laten uiten, in de hoop dat uit de discussie de waarheid naar voren komt. RED. Een tegenvaller. R. H. v. L., landbouwer te Waal wijk, stond terecht omdat hij te Drunen in de Groote straat niet gestopt had met zijn fiets toen de veldwachter hem daartoe signaal gaf met zijn roode lantaarn. Beklaagde kwam toen van de kermis en reed bovendien nog zon der licht; hij beweerde niets te hebben gezien. De eisch luidde f5 boete of 5dagen. De kantonrechter vroeg aan ver dachte hoeveel hij gekregen had voor het rijden zonder licht. f 3 boete, zei beklaagde. Dan zal ik je nu vijf gulden boete geven, aldus de Kantonrechter. Beklaagde stond eenige oogen— blikken absoluut sprakeloos en ging toenjnaarjveg^^^^^^^^^^^^ De Osache Rechtzaken. De rechtbank heett Donderdag de laatste Ossche strafzitting van dit jaar gehouden. In de zaken van den eersten en tweeden verdachte, resp. den 37— jarigen arbeider J. C. van Geenen uit Oss en J. A. van Schayk even eens uit Oss, betoogde de officier dat hij niet tevreden was over het onderzoek. Hij vroeg terugwijzing naar den rechter commissaris, waartoe de rechtbank besloot. Tegen den derden verdachte, den 34-jarigen arbeider J. J. van Galen uit Oss, eischte de officier een gevangenisstraf van drie jaar. De officier eischte tegen Jacobus de Bie wegens medeplichtigheid aan den roofoverval bij den kassier Pijnappel en den roofoverval bij Van Sieeuwen een gevangenisstral van tien jaar. De 46 jarige landbouwer A. J. v. Hoey hoorde wegens medeplichtig heid en heling aan den roofoverval te Dinther negen maanden gevan genisstraf met aftrek van preventieve hechtenis tegen zich eischen. Op het verzoek van den verdediger heeft de rechtbank verdachtes on middellijke invrijheidstelling gelast. legen de beruchte Hanneke van Martekus, genaamd Johanna Maria Vossenberg, heeft de officier wegens heling een gevangenisstraf van zes jaar geëischt. ZONDAG 22 DECEMBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. K. R. O. N. G. R. V. K. R. O. MAANDAG 23 DECEMBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. DINSDAG 24 DECEMBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. II1U4.I.UI1UUI1 WlUIMVUl 8.55 Orgelspel. 6.00 Voetbalmededeelingcii. 9.05 Tuinbouwhalf uurtje. 9.30 Orgelspel. 9.45 Van Staat en Mnntschappij. 10.00 Zondagshalfuur. 10.30 Kerkdienst. 12.00 Klokkenspel en uurslag van de Munttoren te Amsterdam. 12.01 Filmpraatje. 12.30 Lunchconcert door de Octophonikers. 1.30 Gramofoonmuziek. 2.00 Boekenhalfuur. 2.30 Studio-uitvoering van Figaros Hochzeit. 1.10 Piano-voordracht. •1.30 Het Kerstlied klinke In de huiskamer. 4.50 Sportberichten. 5.00 Het VARA-orkest. 5.30 Voetbal van den dag. 5.4:i Sportuitslagen A.N'.P. en Gramofoonmuziek. 0.00 Het VARA-orkest. 6.30 Halve urou hij beroemde schrijvers. 7.00 De Flierefluiters. 8.00 Nieuws- en sportberichten. 8.15 AVRO-Rcvue: Een wlnterzotheid. 9.45 Radio-journaal. 10.00 Piano-concert. 10.30 Wat in 1935 populair werd. 11.00 Nieuws- en sportberichten. 11.10 Gramofoonmuziek. 11.15 De AVRO-Üecibels. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Plechtige II. Mis der Congregatie B.Al.V. Reginn Pacis et S. Augustlni uit het Si. Ignntiuscollege te Amsterdam. 10.45 Grnmofooninuztek. 12.15 Het KRO-orkest. 1.00 Boeken en Schrijvers. 1.20 Het KRO-orkest. 2.00 Godsdienstonderricht voor ouderen. 2.30 Het K HO-orkest. 3.00 Relnis van het KROPhohl-Programmu. 4.00 Gramofoonmuziek. 4.30 Ziekenlinlfuurtje. 5.00 Gewijde muziek. 5.30 Kerkdienst uit dc Ned. Herv. kerk Ir Oudenbosch. Ds. G. C. Postma. 7.00 Gewijde muziek. 7.45 Sportuitslagen van de R.K.F. 7.50 Causerie: Katholieken en Volkenbond. 8.10 Nieuwsberichten. 8.15 Sollsteuconcert. 9.00 „Schooiertjes Kerstfeest". 9.25 Het KRO-Symphonle-orkest. 10.05 Jo Vincent zingt Kerstliederen. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Nieuwsberichten. 10.35 Gramofoonmuziek. 10.40 Epiloog door het Klein Koor. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Rollen Numnn draagt voor. 10.35 Gramofoonmuziek. 11.00 Rollen Numan draagt voor, 11.20 De Zonnekloppers. 12.00 Orvitropin. 12.45 Gramofoonmuziek. 1.00 De Flierefluiters. 2.00 Concert. 2.30 Voor dc vrouwen. 3.00 Orgelspel. 3.10 Alb. de Booy zingt. 4.00 Gramofoonmuziek, 4.30 Rollen Numan vertelt voor de kinderen. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 Eddy Walls eu zijn orkest. 6.10 Muzikaal Babbeltje. 7.00 Fotografie In den winter. 7.20 Nieuwe klanken van eigen bodem. 7.45 P.T.T.-kwartiertje. 8.00 Herhaling van S.O.S.-berichtcn. 8.03 Nieuwsberichten A.N'.P. 8.10 De Arbeiders Znngver. De Stem des volks. 9.15 „Het Kindeke Jezus ln Vlaanderen". 9.30 Orgelconcert. 10.00 Nieuwsberichten A.N'.P. 10.05 Fantasia. 11.00 De Bohemians. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Morgendienst. 11.00 Lezen van Chr. Lectuur. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.30 Orgelconcert. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.35 Kerstboomen en Kerstplanten. 3.30 Cursus knippen en stofversleren. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.30 Op last van den Minister afgestaan. 7.00 Persberichten van het Ned. Chr. Persbur. en sportuitslagen. 7.15 Een kwartiertje radio-reportage. 7.30 Vragenuurtje. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Uitvoering van het Welhnachts-oratoriuin door het Haarlems Gemengd Koor. 10.20 Nieuwsberichten. 10.25 Gramofoonmuziek. 00 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 10