SPORT, PUROL BINNENLAND KALENDERS RADIO-PROGRAMMA. PUZZLE A.-B.-C, door A. Oudkerk) tot aan de Wagenstraat, de Zuidzijde van het overige gedeelte der Groote Straat de Zuidzijde der Nieuw- straat en der Julianastraat, de Oostzijde der markt, alsmede de Westzijde der Stationsstraat, der St. Antoniusstraat, der Mr. van Coolhstraat en der Besoijen- schestraat. Van deze gelegenheid maken wij ge bruik, U nog enkele wijzigingen der politie-verordening voor te stellen, waaraan in de praktijk behoefte wordt gevoeld. De voorgestelde wijzigingen zijn de volgende: 1. In verband met de veelvuldige klachten van bewoners van naast koffiehuizen en winkels gelegen woningen ware artikel 14, letter f., der politieverorde ning, achter het woord „leunen" aan te vullen met „of daartegen voorwerpen te plaatsen". 2. De tijd, gedurende welken rij wielen zonder toezicht op den weg kunnen blijven staan, ge noemd in artikel 113, behoeft inkrimping in verband met de veelvuldig voorkomende dief stallen van rijwielen. 3. Voorgesteld wordt, om aan ar tikel 113 a een lid toe te voegen, krachtens welk het verboden zal zijn om rijwielen tegen den trottoirband te plaatsen. 4. Artikel 114 ware zoodanig te van autobussen de verplichting wordt opgelegd om uitsluitend bij een bushalte de autobus tot stilstand te brengen tot het in- of uitlaten van reizigers. Een ontwerp-besluit tot wijziging der politieverordening, alsmede een ontwerp-besluit tot vaststelling van het hiervoor omschreven parkeerver bod, bieden wij II hierbij ter vast stelling aan. öluuping »De Korenbeurse Maanuagunddug is ten raadhuize voor sioup verkocht het pand »De Korenbeurs op het Raadhuisplein. Ingeschreven werd als volgt M. de Wil, Druneu 1 252. Venus—Scheepers, Vlijmen 242.— Kieikx, Drunen 128 16 C. Joh, Dongen 127.5U E. de Wijs, Made 121.50 Th. v. Eggeien, Waalwijk 104. Jac. v. Kogelen, Waalwijk 100.-- J. v. d. bcuans, Sprang 86. A. v. Ingentimmermans, Vlijmen 76. Het werk is aan den hoogsten inschrijver gegund. K.R.U.-troubadours U^Zooals velen reeds zullen hebben vernomen, gaat de Katnolieke U^dio Omroep ook dit en begin volgend jaar weer met een gezelschap op Tournee en zullen lol veler genoegen ook Waalwijk op deze tocht aan doen. Evenals vorige jaren heeft de R.K. Jonge Aliddenstaudsvereeniging »De Kruisridders«, lil samen wei king met den KRÜ-Correspondent C. v. Oud- heusden de organisatie van dezen avond weer op zich genomen, welke heeren hereids met de voorberei dingen zijn aangevangen. We kunnen thans alle hijzondei heden belrel- fende dezen zeer speciale n avond reeds berichten. Het gezelschap dat dit tournee maakt, is hel bij aile radio-luisleiaars reeds overbekende ensemble, de KKÜ Troubadours. Een ensemble dat naast een groote muzikaliteit in hooge mate origineel en actueel is, niet alleen op instrumentaal, doch eveneens op vocaal gebied. Ook op de tournee-avonuen zullen zij vele van hun nummers met koorzang begeleiden, terwijl naast een uitstekende zangeres ook een prima refreiuzanger zijn medewer king verleent. Verder treedt nog op de bij velen reeds welbekende Humorist.Conferencier Jan Hahn, welke de leiding van den avond in handen heeft. Wanneer wij hier nog bijvoegen dat als spreker op dezen avond hoogstwaarschijnlijk zal op treden de overbekende Kadio-Pasloor Perquin, dan gelooven wij niet te veel te zeggen indien wij beweren dat dit een hKO-avond wordt zooals wij nog niet gehad hebben. Elk medewerkende voor zich staat borg dat hier iets geboden wordt wat niet alleen amusant, doch zeer zeker elk in zijn genre af is. Wij gelooven dan ook dat het Waalwijksche publiek weinig aansporing behoeft dezen avond in grooten getale te komen bezoeken, getuige de zeer vele aanvragen welke wij nu reeds kregen om bij eventueel plaats hebben van een KRO avond plaatsen te reserveeren. De avond zal worden gegeven in de groote zaal van den R.K. Gilden bond op Maandag 13 Januari a.s., 's avonds om precies 8 uur. De kaartverkoop geschiedt evenals vorige jaren wederom langs de huizen, door de leden van de R.K. Jonge Middenstand en hun helpers, zoodat niemand moeite zal hebben zich van een plaatsbewijs te voorzien mits men het tijdig koopt, want telkenjare moesten wij belangstel, lenden welke eerst later een entrée- bewijs wilden koopen, teleurstellen. Ook worden kaarten in voorver koop verkocht bij de Firma H. Kolsteren Lagarde en bij den KRO- Correspondent, den heer C. van Oudheusden, Hoekeinde, Waalwijk. De plaatsbespreking heeft plaats in de zaal op Zaterdag 11 Januari van 3—5 uur. Ondanks de veel hoogere kosten van dit tournée, met het oog op het zeer vergroote gezelschap wat optreedt, zijn de prijzen der plaatsen toch hetzelfde gebleven. Deze zijn: le Rang f 1.50, 2e Rang fl.— en 3e Rang f0.60, alles inclu. sief belasting. Reeds vanaf Dinsdag 24 December zijn bij de twee bovengenoemde adressen kaarten verki ijgbaar. Zij die dus verzekerd willen zijn van een entréebewijs, kunnen zich vanaf dien dag hiervan voorzien. Er wor den beslist geen kaarten meer ver kocht dan er plaatsen in de zaal aanwezig zijn. Wij raden het Waalwijksche pu bliek beslist aan deze zeer bijzondere uitvoering zeker te gaan bezoeken. Reeds meerdere jaren aaneen was de KRO-avond een groot succes, thans zal dat in nog grootere mate het geval zijn, terwijl ook voor de werkelijke muziekliefhebbers zeer veel goeds te beluisteren zal zijn, aangezien deze elk wat wils zal bieden. Eventueele nadere bijzonderheden zullen steeds in dit blad worden bekend gemaakt. BIOSCOOP. R.D.B.-Theater. Nachten in Moskou. »Nachten in Moskou« is de film van Harry Baur, den genialen Franschen tooneel- en filmkunste naar, die in vrij korten tijd zich met roem heeft beladen en een wereldnaam heeft verworven. In de rol van PioJr Brioukow toont hij zich wederom den begenadigden Ruwe Huid Ruwe Handen Ruwe Lippen Doos 30 cent. Bij Apoth. en Drogist acteur, die alle aandoeningen van den mensch weet uit te beelden. Brioukow is leverancier van het Russische leger, dat zich in oorlog bevindt. Zijn verloofde is de dochter van een overleden generaal, de mooie Natasja Kovrine, die als verpleegster in een hospitaal werk zaam is. Er bestaat een ontzaglijke tegenstelling tusschen hen. De tegenstelling wordt te meer geaccentueerd, als Natasja een zwaar gewond officier te verplegen krijgt, den kapitein IgnatofT, en er tusschen deze twee menschen een gevoel van liefde ontstaat. Annabella is een prachtige ver pleegster; haar kinderlijken angst voor den bruten verloofde is treffend en haar liefde voor den officier beeldt zij op aandoenlijke wijze uit Pierre R. Wilm speelt den rol van den officier eveneens uitstekend. Wij moeten helaas kort zijn, er zou nog zooveel goeds te schrijven zijn, men kan echter niet beter doen,dan dit prachtwerk te gaan zien Het voorprogramma bevat o m. een nieuwe oerkomische klucht van Stan Laurel en Oliver Hardy: »2 x 2«. Luxor Bioscoop. «De Kleine Dora Met de Kerstdagen geeft de Luxor Bioscoop ons een Anny Ondra-film, waarin we deze ster eens van een anderen kant zien dan gewoonlijk. Speelt zij meestal een min of meer wilde, komische rol, hier zien we haar in een pathetische rol. Natuur lijk verloochent zij daarbij haar kon isch talent niet en zij heeft in deze film ook gelegenheid genoeg om dit talent te ontplooien Het hoogtepunt bereibt haar spel nu echter in de dramatische momenten. «Kleine Dora» is verfilmd naar den veelgelezen roman van Charles Dickens en geeft op uitstekende wijze het typische Engelsche leven uit den tijd van dezen schrijver weer. Vooral aan de kleederdrachten is bijzondere zorg besteed. Naast Ondra spelen in deze film Gustav Waldare en Fritz Rasp, de eerste geeft een goede creatie van den gegijzelden bankier, terwijl Rasp als schraperige mode—koning on overtrefbaar is. (Zie verder vervolg Provinciaal Nieuws derde blad). NIEUWKUIJK. Zonder uiterlijk feestvertoon heeft Vrijdag j.l. de inwijding plaats gehad van den nieuwbouw der Paters Cisterciëncers van het Klooster »0nsenoort«. De inwijding geschiedde door Mgr. Janssens Abt Generaal der orde waarbij de eerw. Paters de gewijde gezangen zongen. Na afloop hadden de Paters een ondeilinge intieme feestelijke bijeenkomst. Ten bate van het plaatselijk Crisis Comité zal de R.K. Tooneel- vereeniging «Kunst na Arbeidü op Donderdag 26 en Zondag 29 De cember a.s. in de zaal van het bondsgebouw alhier een groote uit. voering geven. Opgevoerd zal worden »De gesto len juweelen«, tooneelspel in drie bedrijven door Riné Bosch en het blijspel in drie bedrijven «Samson en Moot als Wonderde kters« door Nielen en MossinkofT. Gezien het charitatief doel, is een zeer druk bezoek ongetwijfeld verzekerd. Voor de a.s. gouden bruiloft van het echtpaar Frans Kooien—Schuurmans is een feest comité gevormd als volgt: Voorz. A. van den Brand, leden Arn. Lom- mers, Ant. Doremans, A. van Son en C. Pullen. De dames M. van de Water, A. van Son, E. Doremans, C. van der Ven en M. van de Ven. Door het parochiaal Zangkoor zal met de Kerstdagen een 4 stem mige Kerstcantate met solo worden uitgevoerd. Ook zal het Koor op deze dagen een meerstemmige H. Mis zingen met het knapenkoor. Op Zondag a.s. heeft in café de Bont de 5e ontmoeting plaats van den dammalch tusschen de heeren de Graag uit Heusden en Maas Den Bosch. De stand der match is thans 5—3 voor Maas. Handelsverdrag Nederland Ver. Staten. Onze r^geering heeft met de Ver. Staten een handelsverdrag afgesloten, dat met 1 Februari a.s. in werking zal treden. Men verwacht van dii verdrag aanzienlijke voordeelen voor onzen internationalen handel. De staatscommissie voor de bezuini. ging op het onderwijs. Naar gemeld wordt, zal de staats commissie, welke tot taak zal hebben ie onderzoeken of wettelijke regeling van de concentratie van bijzondere scholen mogelijk is, en welke com missie, zooals gemeld, zal arbeiden onder leiding van de ministers van onderwijs, K en W. en financiën, verder bestaan uit de voorzitters van de zes groote Tweede Kamerfracties van rechter- en linkerzijde, ieder ge- assisteerd door een onderwijsspecialist van zijn richting, al dan niet uit zijn fractie. ÊO Kerstgroeten voor het Kind. Zeer fraaie Kerstkaarten zijn overal verkrijgbaar; naar het voorbeeld van de Engelsche dubbele kaarten in een couvert, en voor slecht 15 cent. Mogen er vele verzonden worden! Bijna overal, d.w.z. in 1000 plaat- sen en gehuchten van Nederland verlangen de ijverige medewerkers niet beter dan er vele te verkoopen. Noord Brabund, Maatschappij van Verzekering op het Leven zond weer haar bekende Maandkalender in ruime mate rond. Deze bekende kalender, mooi van teekening, kleur en indeeling, zal velen een welkome gast zijn in huis, kantoor, school enz. Tevens ontvingen wij een keurig notitie-boekje in leeren band met goud opdruk en zeer handig boekje met kalender en veel ruimte voor notities, mededeelingen omtrent bij kantoren en tarief-voorbeeld, voorts posterijen, verkeerssignalen enz., een handige uitgave waarvan de bezitter veel plezier zal hebben, en daarin nog het bekende, mooie kalender- kaartje voor portefeuille e.d., een kalendertje, dat naar wij weten zeer op prijs wordt gesteld. Het geniet dan ook terecht een ruime verspreiding. Van de bekende Tabak-, Koffie- en Theefirma Douwe Egberts ont vingen wij een mooie maand kalender, met de kiekjes van thee- en koffieplantages. Aan de ommezijde afstandslafels en verkeersteekens. De Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen te Amsterdam zond ons de bekende kloeke maand kalender, met dito maandbladen in forsche letter en frissche kleur ge drukt. De Echo maakte het publiek Goed bedoeld en geniaal Al puzzle'nd, ja het klinkt uniek Tot plakkers op groote schaal. Want wat in 't J. vak stond vermeld Deed 't enthousiast, spontaan' 't Was gratis, 't koste heel geen geld - AI puzzle'nd aan het «plakken gaan*. En wat 't In E. F. O. kon zien Was vast geen ijdt-le leus. Het vondt de oplossing bovendien Voor kwaliteit en keus. 't Wilde daarom .plakkers" zijn, Doch in den goeden zin, Bij deez' adressen groot en klein Dat gaf onze plaats gewin. Maar ook hun voordeel dat is klaar En de zekerheid gewis Dat 't koopen bij deez' winkelschaar Voor hen geen puzzle is. De weif'laar vond in S. en H. Een waardevolle raad Hij denke dus niet langer na fcn stelle vlug de aaad. De plak-prijzen mogen een prikkel zijn Doch niet het .leidmotief', Dat ligt heelemaal niet in de lijn Van het .Echo" initiatief. Geef echter, overtuigd, gehoor Aan 't in A. B. C. D. A. vermeld. Het doel gaat daarmee niet teloor En in Waalwijk blijv' Uw geld. Want Waalwijk's winkelier, gewis, Verdient Uw steun in d'overtuiging dat Uw belang ook het zijne is, En .De Echo" het .veelgelezen" blad. De winnaar in deez' plakkerij Neemt, met zijn prijs content 't Besluit'k koop steeds in W. en tenzij Hij 't reeds heeft, een Echo abonnement. Doch zoo „Fortuna" onverhoopt U hare gunst niet biedt Bedenk, als ge d'Echo leest en in Waalwijk Gij toch nog wint. Is het waar of ["iet kuyk; 3de prys J. Strijk; 4de prys J. Kipping beide uit Waalwijk; ZEV. A. v. d. Ven, Vlijmen; EV. J. Verhoof- stad; EV. A. de Leijer, beide uit Waal wijk. Klasse VIII. 1ste prijs D. v. d. Wiel; 2de prijs C. Witlox; 3de prijs K. Broumels allen te Waahvyk; ZEV. M. de Laat Vlijmen; EV. H. Knippels, Waalwijk. Klasse XI. 1ste prijs A. Stokwiel- der; 2de prijs plus EV. K. Broumels, beide uit Waalwijk; 3de pijs P. Jan sen, Made; ZEV. A. J. v. Hilst en J. Sleenhoff, beide uit Waalwijk; EV. N. Merks, Nieuwkuijk. Klasse X. 1ste prijs K. Broumels; 2de prijs C. Witlox, beide te Waal wijk; 3de prijs v. d. Geld, Nieuwkuyk; ZEV. H. Knippels; EV. D. v. d. Wiel en A. Stokwielder, beide te Waalwijk. Schoonheidsklasse Klasse XI. 1ste prijs A. v. d. Geld, Nieuwkuijk; ZEV. J. Verhoofstad, Waalwijk. Klasse XII. Nieuwkuyk. Klasse XIII. 2de mels, Waalwijk. lste prijs A. v. d. Geld, prijs K. Brom- De kalender van de Allied Kid Company, hier te lande vertegen woordigd door de N.V. G. v. Loon's Import Mij. alhier, is weer bijzonder artistiek uitgevoerd. Tegen een zwart fond zit een slanke, voornaam ge- kleede damesfiguur. Vooral de kleurencombinatie van zwart, groen en grijs is bijzonder fijn. Deze kalender is een fraai sieraad voor elk privé—kantoor. R.W.B. Wegens terrein-afkeuring konden de voor RWB vastgestelde wedstrij den geen doorgang vinden. De K.N.V. B. heeft de op komst zijnde feestda gen gebruikt om enkele wedstrijden in te lasschen zoo ook voor RWB 1 dat den 2den Kerstdag naar den Bosch moet om Nivema 1 partij gaan te ge ven. De eerste wedstrijd tusschen beide elftallen eindigde, hoewel RWB de ge- heele wedstrijd in de meerderheid was, in een gelijk spel, zoodat Nivema er ongetwijfeld alles op zal zetten de punten thuis le houden. Wij zijn er echter van overtuigd dat indien de RWB'ers thans wat fortuinlijker zijn een kleine overwinning niet uitgeslo ten is. Laat ons hopen dat het weer nu eens geen spelbreker zal zijn zoo dat de bedoeling der competitie-lei ders niet tevergeefs zal zijn geweest. JULIANA. Wegens terrein-afkeuring kon de wedstrijd BaardwijkWSC niet door gaan. Voor 2den Kerstdag is voor het lste elftal nog een belangrijke wedstrijd ingelascht en komt TOP uit Oss de leider uit de afd. op bezoek. Dit bo* looft een spannende ontmoeting te worden, en voor dezen wedstrijd zal dan ook wel een groote belangstelling bestaan, zoodat vele sportliefhebbers uit Waalwijk en omgeving dezen wed strijd zullen komen bijwonen, daar dit de eenige wedstrijd is welke voor de. competitie wordt gespeeld. Aanvang om 2 uur. Ook voor de lagere elftallen zijn wedstrijden vastgesteld Juliana 2 moet naar de Kaatsheu- velsche Boys 2. Juliana 3 speelt op eigen terrein te gen WSC 4. DUIVENSPORT. Waalwijksche Concoursbond. Zondag 22 Dec. heelt de Waalwijk sche Concoursbond haar eerste Natio nale tentoonstelling gehouden, welke goed geslaagd mag worden genoemd. Als keurmeesters fungeerde den heer J. v. d. Horst uit Klundert, voor de vliegklasse, en de heer C. Witlox voor schoonheidsklasse. De prijzen werden als volgt toege kend Vliegklasse: Klasse I lste prijs J. v. Bokhoven, Waalwijk; 2de prijs J. Kops, Made; 3de prijs C. Witlox, Waalwijk; ZEV. A. v. d. Ven, Vlijmen; EV. K. Brou mels, Waalwijk. Klasse II. lste prijs A. Stokwiel der; 2de prijs plus ZEV. D. v. d. Wiel; EV. M. C. de Laat, Vlijmen. Klasse III. lste prijs M. Broecken, Made; 2de pijs J. Kops, Made; 3de prijs Viveen, Drunen; 4de prijs A. v. d. Ven, Vlijmen; 5de prijs plus ZEV. Jac. v. Engelen; ZEV. D. v. d. Wiel; EV. J. Strijk, H. Knippels, Waalwijk en Fr. van Woensel Kaatsheuvel. Klasse IV. lste prys A. v. Hilst; ZEV. A. de Leijer; EV. J. van Bokho ven. Klasse V. lste, 2de, 3de prijs en twee ZEV., en EV. K. Broumels; EV. A. Stokwielder; EV. J. v. d. Hoven. Klasse VI. lste en 2de prijs K. Broumels; ZEV. C. de Peffer, beide uit Waalwijk; EV. C. Kooien, Nieuw kuijk; EV. A. Stokwielder, Waalwijk. Klasse VII. lste prys N. Merks, 2de prijs C. Kooien, beide uit Nieuw- WOENSDAG 25 DECEMBER 1935. HILVERSUM 301.5 M. V'. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. I V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. t K. R. O. N. C. R. V. I DONDERDAG26 DECEMBER 1935. 'i HILVERSUM 301.5 M. j A. V. R. O. V. P. R. O. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. K. R. O. N. C. R. V. [koopt .1.30 3.4.1 5.00 9.00 Kcrst-Orntolruni. 10.00 Kerkdienst. 11.30 Kerstliederen. I 12.00 KerstspelDe Geboorte van Christus. 1.00 Kerstfolklore. ,j 1.20 het Amsterdam's Bazuin-kwartet. Ia35 Carillonspel van den St. Romboutstoren te Mechelen. I.45 Het Amsterdam's Bazuin-kwartet. 2.00 Kerstliederen. 2.17 Orgelspel. 2.31 Vervolg Kerstliederen. 2.45 Orgelspel. 3.05 Gramofoonmuzick. 3.35 De Weldadigheidspostzegels. 3.40 Concert. 4.00 Jan Musch drangt voor. 4.25 VARA-kinderkoortJes De Roodborstjes en De Krekeltjes. 4.45 Het VARA-orkest. 5.15 Voor de kinderen. I 5.45 Het VARA-orkest. 6.30 R.V.U. 7.00 Kinder-kerstfcest. 8.05 Piano-recital. 8.25 Kerstrede door ir. J. W. Albania. 8.45 Het Residentie-orkest. 9.30 Kerstmislegende: En 'waar «le ster bleef stille staan 10.00 Het Residentie-orkest. 10.45 Kerstliederen. II.00 Hoorspel: Kerstmis. 11.20 Gramofoonmuzlek. 7.30 Kerstzangdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Rijswijk, Z.-H. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Gewijde muziek. I 10.20 Kerkdienst uit de Ncd. Herv. Kerk, Am- 'j stelkerk, te Amsterdam. I 12.15 Zangklasse 3e Elthetoschool der Ned. Herv. Gemeente te Amsterdam-O. I.15 Het NCRV-harmonie-orkest. i 2.30 Kerstvertelling. j Gramofoonmuziek. Kerstconcert door Het Nederlandsche En semble. Kerkdienst uit dc Geref. Kerk. Rijkman- j straat te Deventer. 6.30 Gramofoonmuzlek. 7.30 Het NCR V-orkest. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Grumofoonmuzick. 8.25 NCRV-orkest. 9.25 Gedeelten uit: The Messiah. 9.45 Het NCRV-orkest. 10.15 Gramofoonmuzlek. 'I 8.00 Gramofoonmuzlek. 8.45 Morgenwijding. 9.00 Twee cantutes van Bach. 10.00 Voordracht. 10.30 Kerkdienst. 12.00 Gramofoonmuzlek. 12.30 Het Renova-kwintet. 1.15 Kovacs I.ajos en zijn orkest. 2.00 Oud-Duitsche Kerstliederen. 2.30 Duetten. If 3.00 Het AVRO-Octet. 3.30 KerstverhaalDe os en de ezel van dei Heiligen Stal. 1.00 Kerstspel: De reis der Engelen. 4.50 Gramofoonmuzlek. 5.00 Het AVRO-Aeolian-orkest. 5.45 Dinermuzick. 6.30 Sportpraatje door Han Hollander. j 7.30 Het Concertgebouwtrio. 8.00 Nieuws- en Sportberichten. 8.15 Concert voor viool en orkest. 9.00 AVRO's groote Kerstprijsvraag. 9.30 Orgelconcert. 9.50 Wat in 1935 populair werd. 10.30 Facultatief. II.00 Nieuws- en sportberichten. 11.10 De AVRO-Decibels. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Morgenconcert. 10.30 Hoogmis uit de St. Pnuluskerk le Kim hoven. 12.00 Gramofoonmuzlek. 12.10 Concert door het Mannenkoor „Stemm^j uit de mijnstreek. 12.20 Gramofoonmuzlek. 12.30 Het KRO-orkest. 1.00 Nederlandsche Kerstliederen. 1.15 Stemmen uit de mijnstreek. 1.25 Kerstvertelling: Van twee Engelen. 1.35 Het KRO-orke»t. 2.00 Gramofoonmuzlek. 2.30 De Arnhemsche Orkest-ver. In Musls Sacrum te Arnhem. 4.15 Gramofoonmuzlek. 6.45 Stichts Salon Orkest. 8.00 Weer- en Nieuwsberichten. 8.05 Wijdingsuur in de Willemskerk te P Haag. 9.45 Concert. 10.45 Nieuwsberichten. 10.50 Gramofoonmuzlek. 6.15 Gramofoonmuzlek. •i I

Echo van het Zuiden | 1935 | | pagina 3