FESTENS beschuit 1 TE HUUR i i Groot Winkelhuis j I met flinke kelder. 1 VERSCHE KOEKJESg Elec. Luxe Bakkerij PULLES-HEESBEEN.Tel.99. S H KERKNIEUWS. Hoofdpijn, Kiespijn. RADIO-PROGRAMMA. INGEZONDEN STUKKEN ADVERTEERT IN DIT BLAD. KOERSEN. SPORT. CORRESPONDENTIE. BURGERLIJKE STAND. Notaris A. SCHAAP Notaris Middelkoop VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Laatste berichten. Advertentiën. „BROEDERHULP" U.A. vraagt tegen begin Maart f 2050.- veilen en verkoopen: Notaris Middelkoop te Capelle, f 1900.- Di Notaris Middelkoop te Capelle, Het ONMISBAAR VOEOSEL voor kinderen en zieken. I j op de allerbeste stand te Waalwijk j 1 -- 2 ons a 25 nt. Groote Bitterkoekeri 4 cent. zeer fijn gekruide Ontbijtkoek Droge en natte Gember, slechts 15 cent per ons. BBIIIBBBIBIBIIIBBIIIIBBHB onderwijzer aan de R.K. bijzondere jongensschool alhier, is thans bij het onderwijs van bovengenoemde school als hoofd benoemd. WASPIK. Naar wij vernemen wenscht onze Z.Eérw. Heer Pastoor bij gelegenheid van zijn 40-jarig pries terfeest geen enkele uiterlijke feest viering, gezien de moeilijke tijdsom standigheden. Het jubileum zal alleen kerkelijk herdacht worden en voorafgegaan door een H. Missie in de beide parochie kerken te geven door Eerw. Paters Capucynen. WASPIK. Predikbeurten Zondag 9 Febr. '36: Ned. Herv Kerk n.m. 2 uur Ds. Hoffman van Besoijen. - Door de Ned. Herv. Gemeente van Waspik werd tot predikant beroepen de Eerwaarde Heer C. Brouwer, can didaat tot den H. O. te Vlaardingen. RAAMSDONKSVEER. Bij den land bouwer M. de Br. alhier heeft een zeug 20 biggen ter wereld gebracht. Bij de gemeente politie zijn inlich tingen te bekomen omttent een gouden damesring die alhier dezer dagen is gevonden. Het lood- en zinkwerk aan de te bouwen heerenhuizen voor rekening van den heer Buijsrogge en Mef, Bressers te Dongen is gegund aan Nico Simonis alhier. Donderdag hield de Katholieke Jeugavereeniging alhier een propaganda- avond in het St. Henricusgebouw, uit. sluitend toegankelijk voor dames. Door de Tooneelvereeniging derK.J.V. werd een tooneelstukje opgevoerd, dat bijzonder in den smaak viel der talrijke aanwezigen. RAAMSDONKSVEER. De heer G. Timmers werd in de vacature Joh. Lajukhuijzea Sz. benoemd tot kassier der Roerenleenbank alhier. Naar men ons mededeelde werd mej. Oiga Steigenga gekozen tot Penningmeesteresse van de Herv. Meisjesvereeniging. Gedurende de maand Jan. werd aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulpkantoren ingelegd f 40,910,24 en terugbetaald f 51,421,05. Zondagmorgen om half tien zal Ds. Oost in de Veersche Herv. kerk optreden en om 2 uur in de Dorpsche kerk. GdERrRUIDENBERG. Woensdag avond hield de afdeeling Geertrui- denberg van de R.K. Staatspartij haar jaarvergaderi g, waarbij als preker optrad Dr. Moll r, uit Tilburg, lid van de 2de Kamer der Staten Generaal. Na opening door den voorzitter volgt voorlezing der notulen en jaarverslag van den secretaris alsmede het finan- cleele verslag door den penningmeester. Hierna geeft de voorzitter het woord aan Dr. Moller die zal spreken over «Waarom eenheid in de Katholieke Staatspartij». In een gloedvolle rede zet spreker uiteen de verhouding van individu tot den Staat en van den Staat tot individu. Hierbij bespreekt hij de verschillende stroomingen in onzen lijd en knoopt tenslotte daaraan vast hoe hoogst nood zakelijk het is de eenheid in de kalho lieke staatspartij te bewaren. Te spoe dig wordt vergeten wat na jarenlangen strijd door de staatspartij is verkregen en hoe spoeding de katholieken in Ne derland de zoo duur verkregen rechten weer zouden verliezen. Het betrekkelijk kleine getal aanwe- zioen had een genotvollen avond en zeker mag het worden gezegd dat de afwezigen veel hebben gemist. Wanneer zullen de vele middenstan ders en talrijke arbeiders in Geertrui denberg eens gaan beseffen dat, ook al heeft men de beste bedoelingen voor de Staatspartij, men het werk der partij alleen kan steunen door trouw de ver gaderingen en lezingen bij te wonen en sDchts haar werk kan afbreken door thuis te blijven. Deze opmerkingen gelden niet minder voor de vouwelijke leden der partij. Dat allen gewaarschuwd zijn voor het te laat is. De voorzitter brengt Dr. Moller dank voor ziin prachtige voordracht en spreekt de hoop uit dat Dr. Moller nog meerdere malen in Geertruidenberg zal moqen spreken. Bü de rondvraag brengt de heer v. d. Loo de wethoudersverkiezing ter sprake en vraagt den voorzitter naar diens meening. De voorzitter zet zijn persoonlijke opvatting duidelijk uiteen en kan zijn misnoegen over de gevo.gde tactiek niet verzwijgen. De hear Bianchi vraagt of de band tusschen de afdeeling der Staatspai tij en de R.K. Raadsfractie dus thans niet meer bestaat De voorzitter moet dit tot zijn spijt beamen, ook al vindt hij dit voor het welzijn der partij zeer jammer. Dinsdagavond a.s. om half acht zal in het parochiehuis alhier door de vereeniging Geloof en Wetenschap een voordrachtavond met lichtbeelden wor den gehouden. In de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonksveer zal Zondag a.s. des v.m. 9.30 en des n.m. 2 uur een kerk dienst worden gehouden. HANK. De R.K. Landarbeidersbond hield Zaterdagavond een propaganda- vergadering voor R.K. landarbeiders. Hoewel deze vergadering voor iedereen toegankelijk was, waren slechts drie niet georganiseerden aanwezig, terwijl ook van den kant der leden weinig belangstelling werd getoond. Als spre ker trad op de heer van Unnik uit Zevenbergschen Hoek. Als onderwerp koos de heer van Unnik de Bedrijfsradenwet, welke hij duidelijk uiteenzette Spreker had dan ook een warm applaus te oogsten Dan ontstonden verschillende discussies over het al of niet sluiten van een loon contract. Spreker vond dat de leden zelf in deze een beslissing moesten nemen, nadat hij het voor en tegen had uiteengezet. Vanaf 2 Febr. is de heer J. Vermeeren, machinist elect ricien, overgeplaatst van Raamsdonksveer naar deelectrische bemaling ^Bleekt) en Oost kil», alhier. t Pastoor van Roessel. Pastoor J. M. van Roessel is gister avond in de pastorie te Deest, waar hij op bezoek was, door een beroerte getroffen en overleden. Z.Eerw. werd geboren in 1861 te Waalwijk, priester gewijd in 1887, achtereenvolgens kapelaan te Kerk- driel, Woensel, Geertruidenberg en Oss; pastoor te Maashees en later te Winsen. LOON OP ZAND. Heden legden in het Moederhuis te Schijndel de kloos tergelofte af onze oud-plaatsgenooten Zr. Egberta (Joh. van Noijen), Zr. Al- berdina (Jo Brands), Zr. Lydia (Ma rie Schoenmakers), Zr. Uriella (Joh. Frederiks), Zr. Leonella Hui- bers) en Zr. Cornelia (Anna de Kort). pijne. tcrfcidrijveni»eenMijnhardt'aPoeder Pcr stuk 8 ct.j doos 45 et. ij Uw iJrngist. 3392 2811 :w3f. 1653 RADIO DISTRIBUTIE-BEUKtJ 1 WAALWIJK. Wijzigingen voorbehouden. ZONDAG 9 FEBRUARI 1936. Programma 1 8.09 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.30 Radio Parijs. 9.20 Brussel Frnnsch. 11.00 Radio Parijs. 11.20 Keulen. 1.20 Brussel Vlaamseli. 2.20 Keulen. 3.20 Brussel Vlaamsch. 5.20 Radio Parijs. 7.20 Keulen. 9.20 Boedapest. 9.40 Berlijn. MAANDAG 10 FEBRUARI 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.35 Radio Parijs. 10.35 Regional programma. 5.05 Droitwlch. 0.20 Diversen. C.50 Droitwlch. 7 8 uur: Gramofoonmu/ick van het R.D.H. I.ichte Muziekprogramma. 3437 Ilja SpieJU- Dausorkest. 3212 Frau Luna. Zang en Orkest. 1810 Bravo, Bravq. Dansorkest. 1192 Murmelndes Luftchen.. 3,zlt>gende zagen I.eise, Leisc fronune WgJse. id. Geburtstagfeier. ryr Jam?,s Kok Xylofoon. Parade der Xylofonisteii. - - id. Hongaarsche Rhapsode! van Popper. Cello en orkest. Mein Her/, hat heute Sonntag. Zigeunerorkest. Romania. id. Sle slnd so hubscli. - Viool en Plano. Flageolett-Walzer. id. Liedjes, die men noot vergeet. Orkest. 8.20 Droitwlch. 8.55 Regional programma. 10.20 Brussel Vlaamsch. 10.30 Regional programma. DINSDAG 11 FEBRUARI 1936. Programma 1: 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2> 8.00 v.m. Hilversum 1875 M Programma 3: 8.05 Radio Pprijs. 10.35 Regional programma. 12.50 Droitwlch. 2.20 Regional programma. 5.35 Droitwlch. 7 8 uur: Gramofoonmuzick van hel R.D.I5. Wals- en Marschmuziek. 1806 Parlschcr Eizug Mnrsch. Orkest. Unter dem Siegesbanner. id. 1722 Hoffballtanz. Wiener Bohème Orkest. Donousagcn. ld. 1853 Radetzky Marsch. Orkest. Torgauer Marsch. ld. 3556 An der Schóne Blaucn Donau. Dansork. 3452 Bad'ner Mad'len. Orkest. Wiener Btirger. id. 3381 Royal Court Ball. Paul Godwin Orkest. In good old times. id. 3553 Sommernacht am Starnb. Sec. Obcrboyern Gruss- an Berchtesgaden. id. Kllng-Klnng. Zang cn orkest. Der Seeman, ja der Seeman. id. Florentiner Marsch. Orkest. Einzug der Gladiatoren. id. 8.20 Droitwlch. .950 Regional programma. 10.20 Droitwlch. WOENSDAG 12 FEBRUARI 1936. Programma 1 8.00 v.m. Hilversum 301.5 M. Programma 2: 8.00 v.m. Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.35 Radio Parijs. 10.35 Regional programma. 12.05 Droitwlch. 2.20 Regional programma. 3.10 Droitwlch. 78 uur: Gramofoonmuzick van het R.D.B. Dansmuziek. 2336 Heul' könnte ich. Zang en orkest. Nur du bringt mlr das Gluck. ld. 3551 Zartlich eine Welse klingt. Dansorkest'. Eine Serenade klingt bei naclit. ld. 3202 Zuckerschnutt. Dansorkest. Wonnemond Hotel. id. 3206 Hallo Madame. Zang en orkest. So kusst nur die Katja. Russisch Orkest 3238 All, Paris. Orkest. Dans le petit Bristot. ld. 1566 Pipsy. Dansorkest. Zwei Guitarren. id. 2325 Heute mócht' ich. ld. Adieu, Adieu ich geh'. ld. 23B3 Heut mein Schatz. ld. Zigeunerblut. ld. 3382 Wlr Ziehen durch die Welt. id. Uns geht's Immer fabelhaft. ld. 7.50 Droitwlch. 2321 3429 Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacieur. Als uw raadsverslag van begin Fe bruari het juiste beeld geeft van de verschillende verhoudingen in onze gemeente mogen de cliche's wel tol in oer eeuwen bewaard blijven. *Uit de dagbladen, verneem ik» aldus een spreker. Verder worden alle verhoudingen en mistoestanden ondergebracht bij gezags kwesties En tenslotte de eenvoudige vraag van een eenvoudig man over de vrapg: Waar zal de verspreider van het ware licht vandaan komen Zulk een vraag spreekt boekdeelen. Hoogachtend, PAX. Onderl. Gymnastiek wedstrijd. In de Gymnastiekzaal der R.K. Jongensschool iu de Baardwijkscht- straat zal Maandagavond de aange kondigde propaganda avond met onderlinge wedstrijden gehouden worden, welke door de Patronaats - Gymn Vereeniging „Kunst en Kracht" is georganiseerd Aan de wedstrijden zal uitsluitend door aspiranten worden deelgenomen, terwijl de grootere leden verschillende demonstraties zullen geven. Door de ruime bijdragen van ver schillende ingezetenen daartoe in staat gesteld kon een flink aantal aan lokkelijke prijzen worden aangeschaft. Het belooft een mooie, sporiieven avond te worden waarop het ook aan t>panni,ng niet ontbreken zal, want atle jongens zullen hun uiterste best doen om voor de hoogste onder scheiding (een wisselprijs) of voor een der vele andere prijzen in aan merking te komen. De beoordeelihg geschiedt door ee i onpariijdige ju-y, terwijl de leiding bij den heer L. van ürunen in goede banden berust. Men kan er °van verzekerd zijn dat zoowel de leden als de aspiranten er allen op zullen zetten om een goed figuur te slaan tegenover de aanwezige genoodigden, ouders en verdere belangstellenden. In hun eigen „thuis" waar zij over voldoende ruimte en over prima werktuigen be schikken, zullen zij ongetwijfeld frappante staaltjes van behendigheid, kracht en zelfbeheersching laten zien en zal deze avond ook zeker aan zijn propagandisiischen opzet beant. woorden. Prijsuitreiking tournooi van »Het Bandspela A.s.Maandag 10 Februari des avonds 8 uur zal in het café van de Wed. J. van Helvoirt, Pulstraat alhier de prijsuitreil.irg plaats hebben, van hei tournooi dat was uilgeschreven door de biljartclub »Het Bandspel«. Spaarvereeniging »0.0 G.» Op Maandag 10 Februari a.s. houdt bovengenoemde vereeniging, in de zaal bij den heer Ant. van der Pluijm alhier, haar jaarlijksche vergadering, waarbij ook de dames der leden tegenwoordig zullen zijn. Moest om verschillende redenen, het vorig jaar deze vergadering worden uitgesteld, thans besloot het bestuur met de leden om vooral dit jaar deze avond doorgang te doen vinden. Een commissie is reeds eenige weken met de werk zaamheden voor deze avond in voorbereiding, en het ziet er naar uit dat het wederom een gezellige avond belooft te worden. Hel comische gedeelte wordt deze avond geheel door de leden zelf verzorgd, terwijl »het kleine too- neel», zal opvoeren het blijspel »Ahram de Fotograaf». Een goede pianist zal het muzikale gedeelte verzorgen, Door de commissie is voor alle leden een mooie verrassing bereid, terwijl naast de tractalie die de dames zullen ontvangen, nog enkele prachtige prijzen (uitsluitend voor de dames) zullen worden beschik baar gesteld. Hoe zij daarvan in het bezit kunnen komen, zal hun Maandagavond worden medege deeld. Het is leuk 11 Voegen wij hier nog bij dat aan mej v. d. Pluyrn voor dezen avond de zorg is opgedragen voor het feestmaal, dan durven wij gerust le zeggen dat de leden van 0.0 G. Maandagavond met hunne dames, wederom een gezellige avond te wachten staat, die de naam der vereeniging »Ons Onderling Genoe genwaaruig zal biijken. Rupsennesten. De Inspecteur van Politie verzoekt ons de aandacht erop te vestigen, dat in den loop van de maand Februari de eigenaars van boomen en heggen verplicht zijn de rupsennesten daar uit te verwijderen en te verbranden. Ernstige val. Een zoontje van den heer A. V. al hier kwam op de speelplaats der St. Petrusschool zoo ernstig te vallen, dat het met een lichte hersenschudding opgenomen werd. DV.S.V. De tooneelvereeniging D.V.S.V. heelt in studie genomen 't tooneel- spel van J. Odijk »Die geen hart 1»eznl«. Opgaaf van de liollerdamsche Bankvereeniying N.V. Kantoor Waalwijk. Verkoopkoers omstr. 11 ure. Datum 5/2 6/2 7/2 Londen 7,29 7.3072 7.295/s Berlijn 59.35 59.35 39.35 Parijs 9 74 9 737» 9-733/4 Brussel 24 85 24.84 24.82 N. York 1 453/4 1 453/4 1.457, Stockholm 37,63 37.65 37.65 Reischeques 41 - 41, 42.— Marken Bnk 42,75 42,25 42.25 Marken Zilver 45,50 45 50 45.- Montreal 1,467a 1,4672 1,46'/2 Praag 6 13 6 13 6 13 RK.V.V. HERCULES. Zondag a.s. staat voor Hercules 1 een zware uitwedstrijd op het programma. Zij gaan een bezoek brengen bij Wilhel- mina 1 Kaatsheuvel. Wilhelmina beschikt over een sterk elftal, waar het onze jongens .zoo maar niet van gewonnen hebben- Maar als elke speler van het begin tof het einde hard werkt, vreezen wij niet of er wordt minstens 1 punt in de wacht gesleept. Wy zien dan ook met spanning den uitslag af. De wedstrijd staat onder leiding van den heer C. Broers uit Tilburg en vangt aan om 2 uur. Vertrek per fiets om 1 uur bij den heer M. v. Daelen (Concertzaal de Lindeboom). Voor de Jeugdcompetitie is er een thuiswedstrijd vastgesteld. Hercules B zal den strijd aanbinden tegen Hercu les A, hetwelk een spannende wedstrijd zal worden. De wedstrijd vangt aan om 12 uur. R.K. IV. V. B. Wederom werd de vastgestelde wedstrijd HEC 11 WVB afgelast wegens de slechte weersomstandig. heden. As. Zoodag speelt WVB thuis tegen Sarto, Het ziet er op he' oogenblik niet naar nit dat deze ont moeting doorgang vinden zal, daar men, indien de vorst zal aanhouden beter doet de schaatsen dan de voet balschoenen aan te binden Wij hopen intusschen dat dit niet het geval zal ziin. Dat het bij even- tueelen doorgang een interessante ont moeting worden zal behoeft geen be toog. Sarto is een niet te onderschatten tegenstander waartegen WVB haar bes'e spel zal moeten spelen, WVB II speelt eveneens thuis tegen Sarto III. Op onze reserves hebben we niet veel hoop, hoewel ze in* hun thuis wedstrijden het best op dreef zijn. Toch vermoeden we daf ze ook thans weer een nederlaag tegemoet gaan. Wielersport. Trainingsrit. Reeds verschillende Zondagen zijn de traningsritten vanwege het hij zonder slechte weer niet kunnen doorgaan Ook j.l. Zondag toen de eersteri voor de competitie zou worden ver reden was de gesteldheid van den weg dermate slecht dat er wederom niet kon worden gereden. Wanneer het weer zoo aanhoudt, zal dank zij den Vorst de rit in ieder geval doorgang vinden zooals die reeds voor Zondag was vastgesteld. Verlrouwende dat alle renners aan de start zullen zijn, wenschen wij hen veel succes. Het vertrek heeft stipt om half elf plants. Minister Gelissen heeft gisteren voor het Verhond van Nederland- sche Werkgeve s een rede gehouden over de maatregelen der regeering tot steun van de industrie in deze moeilijke tijden. Hij heelt er daarbij op gewezen dat hier en daar gunstige voorteekenen zijn te conslateeren dat de internationale tendens gaat in de richting: »oplevingc. Te Didam is een 21-jarig meisje bij eni boerderij brand in de vlammen omgekomen. De electroculie van Hauptmann is thans bepaald op 24 Maart a.s. Vijfduizend man Mongoolsche en Mandsjoerijsche troepen dreigen de Chineeache provincie Soeiyoean binnen te vallen. Men verwacht, dat de gouverneur der provincie zich tegen de binnendringers zal verzetten. Blief en berichten uit Dussen, eerst Zaterdag-ochtend ontvaneen, dus te laat voor dit nummer. Red. WAALWIJK. Zaterdag en Zondag, R.D.B.-Theater, Suikert) eule. Zalt rdag en Zondag Luxok Biosc~p, Snelheidsmaniakken. Zaterdag half 8 uitvoering S S.S, in Thalia. Zondag 12 uur repetitie voor allen Liedertalel «Oefening en Vermaak». Zondag 12 uur. Repetitie Licdet tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 7 uur Humorislenwed- strijd in Thalia. Zondag 8 uur Bal Zwemcluh »Musis Sacrum«. Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Maandag 8 uur voordracht van het Redenaars instituut »Dcmos thenes« te Tilburg Maandag 8 uur Accordeonbal bij dhr. van Berkel. Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Woensdag 78.3ürur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. S hooi Woensdag 8 uur R.D.B.-Theater Suikerfreule. MARKTBERICHT. Waalwijk, 7 Febr. 1936. Varkens 11 13 gld. Eieren 3—4 cent. WAALWIJK. Van 31 Januari tot 7 Februari. Geboren: Johanna M. d.v. C. P. v. Eeten-v. Bladel. Elisabeth P. d-v. J. A. v. Breugel-Schellekens. Marinus W. z.v. M. v. Gelder-v. d. Heuvel. Alberdina M. d.v. J. Brekelmans-de Graaff. Franciscus P. J. z.v. J. A. J. v. d. Heuvel-Verschure. Overleden: C. v. Mier 84 j. wedn. van Ja. M. v. Gorkum. Huwelijksaangiften: P. G. Verhoeven 45 j. en Ma. G. Metz 42 j. L. v. Boxtel 30. j. en Aa. H. Leijtens 21 j. beiden al hier. HuwelijkenH. G. Couwenberg 22 j. tc Loonopzand en Aa. Verhoofstad 22j. alhier. L. F. Moonen 31 j. te Sprang- Capelle en Ca. E. Passier 28 j. alhier. Ingekomen: Ja. C. v. Wingerden van Breukelen-Nijenrode. A. den Ambtman van Tiel. H. J. E. Koekkoek en gezin van Breda. Ma. Besems van 's-Bosch. Ga. Stazik van Vught. A. W. Wit- teveen van Nw. Amslel. J. F. A. en A- M. A. v. Hilst van Tilburg. Vertrokken: L. Roodenburg naar Schyndel.A. P. v. Boxtel en gezin naar Gorinchem. A. A. Eijkens naar 's-Gravenhage. J. II. Kortehaas naar Beek-en-Donk. Wa. J. Welsing naar 's-Hage. H. J. Simons naar 's-Hage. R K. Coöp. Vereniging KAATSHEUVEL een alleszins in het kruideniers- vak ervaren Vrouwelijk of Mannelijk, niet beneden 18 jaar. Gegadigden kunnen zich schriftelijk of persoonlijk mel den ten kantore der Vereniging, Hoofdstraat 203 Persoonlijke aanmelding uit. sluitend tussen 6 en 8 uur namiddag. 53698 te Waalwijk, maakt bekend dat het Huis, erf en tuin te Loon op Zand van den heer J. W. DE KORT is ingezet op Toesiag WOENSDAG 19 FEBR. 1936 des avonds 7 uur in café WED. G. WIJTVLIET te Loon op-Zand. 55709 te Capelle, zal op Maandagen 10 en 17 Februari 1936, telkens des avonds om 6 uur, in het Koffiehuis »HET MIDDENHUIS* te Waspik, in het openbaar KOOP 1. Hei in slaat van nieuw verkeerendeBURGERWOONHUJS met aangebouwde TIMMER» MANSWERKPLAATS en met de zich daarin bevindei.de houtbewer- kingsmacnines, zijnde een vlakbann. een gecombineerde lintzaag, frais-" en langgatboormachine, elk aan gedreven door een afzonderlijken electromotor en erf waarop een HOUTLOODS, kad. bekend Was pik Sectie D nr. 1641, groot pl m. 3 aren 25 centiaren, een :n ander eigendom van den Heer A. A. DE GRAAUW. Te aanvaarden 1 Mei 1936- KOOP 2. Een WOONHUISJE onder Waspik, kadastraal beker.d Seciie D nr. 1408, groot 56 cen tiaren. In huur bij H. Ypelaar voor f 1.— per week. 55688 bericht, dat de boerderij geveild ten verzoeke van Mej. Wed.M.v. d. POORTE GROENEVELD te Capelle is ingezet op 55718 Toeslag D0NDERDAG13 FEBRUARI a s. om 6 uur ten kolfiehuize van den heer A. VAN DIJK te Vrijh.. Capelle. W< Brie' tran Aboi Frai bericht, dat de onroerende goederen van de Erven M. VAN PELT- BOEZER te Capelle zijn ingezet als volgt: 55719 Koop 1 f 3800.— Koop 2 f 800.— Koop 3 f 430,— Koop 4 f 2800.- Koop 5 f 440.— Koop 6 f 550. Koop 7 f 50 Koop 8 het perc el van dhr. A. SMIT op f 760.- Toeslaq vindt plaats op Dins dag 11 Februari a.s. om 6 uur ten koffiehuize van den heer A. VAN DIJK te Vrijh. Capelle. Brieven onder leiter B. Bureau van dit blad 55721 Wij hebben een zaer uitgebreide sorteering steeds waaronder: Amhemsche meisjes, Kletskopjes, Vanille- g|j batons, Nougatwafeltjes, Crème wafeltjes, Botersprits, H Zandkoekjes enz. van APPELBOLLEN en CHOCOLADEBOLLEN met slagroom, 8 cent per stuk. §gg Groote keuze SLAGROOM en andere gebakjes B a 7 cent per stuk. Appelflappen, Parijsche Wafels, Gangmakers, Kano's Gevulde koeken, Moccabekers, enz. 5 cent. Probeert ook eens onze 20 cent per stuk. ALT IJ D VERSCH. Zate aantal Raaoi plaats truide van regeei saties wenst voort verde On. op d( denbi bene' en r£ De ding na i conc even pers vaar deel licht van over zoo dest D derc mee wijz alle. de haa een die een stel ma E P£ h< bi d. e< al h

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10