KERKNIEUWS. KOERSEN. INGEZONDEN STUKKEN. AGENDA'S. BINNENLAND Boekbespreking Laatste Berichten. WASPIK. Wij herinneren Sport. Gemengd Nieuws. BEGRIJPT HET BELANG „DE ECHO VAN HET ZUIDEN' Zondag werd de St. Theresia- kerk te Waspik Boven bezocht dooi fa jaarlijksche processie uitTilburg, waaraan een groot aantal pelgrims deelnamen. Bij aankomst der pro- cessie werd om ongeveer half elf jn de prachtig versierde kerk een plechtige H Mis met assistentie opgedragen, waaronder een gloed volle predicatie werd gehouden. In den namiddag had een oefening van den H. Kruisweg plaats, waarna een plechtig Lof met processie door den kloostertuin. Om ongeveer vijf uur keerden de pelgrims per extra trein huiswaarts. Zaterdagavond had alhier een motorongeval plaats, dat nog be trekkelijk goed is afgeloopen. De Heer v. E. had het ongeluk met zijn motorrijwiel te slippen, waar door hij over dén kop sloeg en met de straatkeien in aanraking kwam. In bewusteloozen toestand werd hij opgenomen en bij den heer B. bin nengedragen. Door Dr. \V. die spoe dig ter plaatse was, werden de wonden gehecht, waarna de ge wonde huiswaarts werd vervoerd. Het bouwen van een schoenfa briek te Loonopzand voor rekening van de firma G. v. Lier aldaar, architectuur werktuigkundig bureau Frans Hovers Tilburg, is opgedragen aan L. Fitters Waspik (metselwerk) en Adr. Rovers Zn., Waspik (timmerwerk) voor de som van 9846. z. H. EXC. MGR. J. H. G. JANSEN OVERLEDEN. Zondagmorgen te kwart over negen is Z.H. Exc. Mgr. J. G. H Jansen, oud-Aartsbisschop van Utrecht en titulair Aartsbisschop van Selimbria, na een langdurige ziekte en voorzien van de H.H. Sacramen ten der Stervenden, in het Sint Antoniusziekenhuis te Utrecht, waar Z.H. Exc. sedert 19 Juli van het vorige jaar werd verpleegd, in den ouderdom van 68 jaar zacht en kalm in den Heer ontslapen. Het stoffelijk overschot werd op- gebaard in de lijkkapel van het St. Antonius-Gasthuis, en werd Dins dagavond naar het Aartsbisschoppe lijk paleis aan de Maliebaan overgebracht De uitvaartplechtigheid zal Vrijdag morgen plaats hebben in de kathe draal in de Lange Nieuwstraat te Utrecht. Talrijke personen hebben gedefi leerd voor de baar van den grooten doode, die tijdens zijn leven zooveel heeft gedaan voor de jeugd in het algemeen en voor de Verkenners, terwijl hij veel aandacht besteedde aan de sociale nooden zijner dioce- sanen. EEN CONGREGATIE VOOR DE KATH. ACTIE. Naar de «Catholic Times® uit Rome verneemt, zal binnenkort door den Heiligen Vader wellicht een nieuwe Congregatie in 't leven worden geroepen, om de Katholieke Actie in de geheele wereld van één centraal punt uit te leiden. De Heilige Vader zou de instelling van deze Congregatie mededeelen op 31 Mei a. s. tijdens de groote audiëntie van leden der Katholieke Actie ter gelegenheid van zijn 79ste verjaardag. Hieraan wordt nog toegevoegd, dat de onderstaatssecretaris van Zijne Heiligheid, mgr. Giuseppe Pizzardo, titulair aartsbisschop van Nicaea, tot het purper zal worden verheven en tot secretaris van de nieuwe Congregatie zal worden benoemd. Zijne Heiligheid zou zelf perfect worden van de congregatie. GEHEIM CONSISTORIE. Op 15 Juni a.s. zal Z.H. Paus Pius XI een geheim, en op 18 Juni een openbaar consistorie houden, waarin Hij aan de pro-nuntii van Parijs, Madrid, Warschau en Weenen den rooden hoed zal opzetten. Tevens zal Zijne Heiligheid dan twee kardinalen creëren, n.l. Mgr. Giovanni Mercatie en mgr. Eugène Tisserant, respectievelijk prefect en pro-prefect van de Vaticaansche bibliotheek. Opgaaf van de Rotterdamsche Bankvereeniging N.V. Kantoor Waalwijk. 20/5 zondvloed. Daar de sóhr. heeft deelgeno men aan het wetenschappelijk onderzoek inzake het wereldijs, zouden we een populair-wetenschappelijke uiteenzetting van deze theorie verwachten. Hy doet het echter in romanvorm en schildert ons de wonderbaarlijke natuurfeiten, die deze losscheuring hebben veroorzaakt. Aan fantasie ontbreekt het hem niet! l.tes dit hoek slechts alleen, wanneer ge slecht geluimd bent, misschien zult ge het dan niet al te fantastisch vinden en na lezing weer in normale stemming zijn terug gebracht! W. V. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd kan krijgen voor 10 cent per week eveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle en Waspik. (Buiten verantwoording van de Red.) Mijnheer de Redacteur, Blijkens de berichten in Uw blad wordt Waalwijk mogelijk een paar on- derwijs-inrichtingen rijker. De vreugde hierover wordt eenigs- zins getemperd door de thans plaats grijpende algemeene wereld- en vólks- verarming. Hoewel dankbaar, dat er ook aan het geestelijk misdeelde kind gedacht wordt, hoop ik toch voor alles, dat de industrie in staat zal blijken de volwaardige krachten op te nemen, ko mende daarvoor van de diverse spe ciale onderwijsinrichtingen. Dit raakt mede de slagader van ons volksbestaan. Het critieke stadium schijnt echter nog niet geweken. Wie zal zeggen of de toegepaste ma chinale beperking in de sigarenindus- In'e ook op andere industrieën toepas sing behoeft! Een schrale troost hierbij is, dat de heele wereld in groote moeilijkheden zie. Amerika werkt met een begrooting waarop een tekort is dat in milliarden loopt. Duitschland heeft heelemaal geen begrooting meer. Alles even on soliede. Letten we hierbij er nu op, dat in ons vaderland tot heden vrije critiek gelaten is, dan moeten we, trots alles, er dankbaar voor zijn, dat de huidige regeering onder alles dit kostelijk kleinood voor ons volk heeft weten te bewaren en te handhaven. Hiermede waakt en werkt zij voor bestendiging van de volwaardige geestelijke volks gezondheid van ons volk. 't Is goed elkander steeds de oogen te openen om in de worsteling der eeu wen de groote lijn te blijven zien en vasthouden. Zijn de oogen van een volk daar eenmaal voor gesloten, dan zijn ze ook nog niet weer open. Moge bij de gunst van de Koning der kerk het staande koren aan land en volk gelaten worden, opdat de alom veldwinnende slavengeest van fascis me en communisme ook in ons vader land niet de overhand krijge. U. Mijnheer de Redacteur, dank voor de opname. Hoogachtend. INWONER. J. Roger-Tourte: ,.Drie Jaren Tentleven" Ing. ƒ3,20; Geb. ƒ3,90. J. Noorduyn en Zn. Gorinchem. Een Fransche architect en zijn vrouw tippelen, uitgerust met een tent en van het allernoodigste voorzien, om de we reld. Hij maakt aquarellen, die ze voor goed geld verkoopen, verkrijgt hier en daar grootere opdrachten, en zoo voor zien ze in hun onderhoud. De echtgenoote vertelt van hun tochten. Ze hebben na tuurlijk ontzettend veel gezien en veel ontberingen moeten doorstaan. Het boek zou stellig aan belangrijkheid gewonnen hebben, wanneer de sc.hr. wat meer in bijzonderheden getreden was over aller lei beziens- en wetenswaardigheden en wat korter had stil gestaan bij de vele ontberingen en moeilijkheden, waarmee ze te kampen hadden. Jonge menschen zullen het stellig aan trekkelijke lectuur vinden. Achter in het boek en tusschen de tekst werd een ver zameling van keurige foto's, aquarellen en teekeningen opgenomen! WAALWIJK. Donderdag 12 uur repetitie Man nenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak.» W.G.V. Donderdag van 5.15 (k30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 8.30—10 uur leden. Donderdag 6 en 8uur R.D.B.- Theater »De Witte Non.» Vrijdagavond van 6 tot half negen inkorven duiven voor wedvlucht vanuit Corbeil. Vrijdag 8 uur, Luxor Bioscoop, «Juffertje Blauwbaard.» Vrijdag 8,15 uur, R.D.B.-Theater, »I)uivels der Lucht.» Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak». BILJARTEN. Biljartclub Excelsior. VRIJHOEVE-CAPELLE. DUIVENSPORT. WAALWIJK. Waalwijksche Qdncoursbond. Bravig Imbs: „liet mooie weer houdt aan". Tng. ƒ2,40; Geb. ƒ2,90. L. J. Veen's U. M. A'dam. Twee vriendinnen brengen hnn vacan- lie aan zee door, waar ze, ondanks het aanhoudende prachtweer, niet ongestoord kunnen genieten. Twee vrienden, een van hen is met een der meisjes verloofd, komen eveneens enkele weken naar het strand. Allerlei verwikkelingen onlstaan er, zooals dat onder jonge menschen meer het geval is. Jammer is. dat het slot wat al te goedkoop is. De rijpere jeugd zal zich misschien er nog aan kunnen spiegelen. Het is een vertaling naar het Ameri- kaansche handschrift. W. V. Edmond Kisz: „De Glazen Zee". Ing. ƒ2,40; Geb. ƒ2,90. Boekhandel W. ten Have Amsterdam. Erws een theorie, dat N.-Amerika en Europa, Z.-Amerika en Afrika vroeger één groot vasteland vormden, zoodat de Atl. Oceaan dus niet bestond. Door af scheuring zijn deze deelen losgescheurd en „weggedreven". Wanneer? De schr. verplaatst ons naar de tijden van den DRUNEN. De Postduivenver. De Postduif, geves tigd in café Th. van der Geld, hield een wedvlucht vanuit Noyon, afstand 270 K.M. De uitslag was als volgt: 1, 3, 9, 10 P. van Dommelen-Veltman; 2, (i P. Maas-Pulles; 4, 11, W. Viveen-v. Kavenstyn; 5, 8, 13 van den Hoven-van Huiten; 7, 12, 14 Gebr. van Ravenstijn. Speciaal en eerste koningspoule: P. v. Donunelen-Veltman2e koningspoule P. Maas-Pulles. Aankomst eerste prijsduif 11.58.10 uur. Aankomst laatste prijsduif 12.29.4 uur. Zondag a.s. wedvlucht vanuit Cor- beille. Afstand 391 K.M. Inkorven Don derdag 's nanj. van 56 uur. WIELERSPORT. Waalwijksche Wielerbaan. De Galawedstrijden van 24 Mei. Dat het de nieuwe exploitanten van de Waalwijksche Wielerbaan werkelijk ernst is om de baan te plaatsen onder de beste uit het Zuiden, blijkt ook thans weer uit het programma van de Gala wedstrijden, welke er op 24 Mei ver reden worden. Was het veld voor den eerstén wed strijd reeds uitstekend te noemen en van een gehalte zooals we het hier ter plaatse nog niet kenden, ditmaal wordt het nog met stukken geslagen. Wie maar eeniger- mate voor de zoo populaire wielersport voelt, wie er ook maar de minste kijk op heeft, zal toe moeten geven, dat hier voor Waalwijk een sportevenement ge boden wordt, waarvan met recht gezegd mag worden, dat het nog „nie dagewe- sen" is. Aan den kop van het programma prijkt het fameuze koppel van Schijndel-v. d. Broek, overbekend door zijn uitsteken de prestaties gedurende het afgeloopen winterseizoen in het 'Sportpaleis te Ant werpen en elders. Als men zich te Antwerpen onder de allereersten en allerbesten kan scharen, als de grootpers aan de prestaties van dit koppel artikels heeft gewijd, dan be grijpt men, wat een financieele offers liet den exploitanten gekost heeft om «lit volktrekkënde tweetal naar Waalwijk te halen. Geen sportliefhebber zal de gele genheid voor hij willen laten gaan hen op het Waalwijksche beton te zien starten. Als tweede prijken op het welgevulde programma het sterke Brabantschc kop pel KremersJan Gommers. Beiden heb ben een uitstekenden naam, terwijl Gom mers, zooals uit talrijke krantenverslagen blijkt, momenteel in topvorm is. Voor hel eerst in hun wielerloopbaan komen van Schijndel en Gommers tegen elkaar uit in een persoonlijke achtervolging. Twee krachlmenschen met een ongelooflijken „ausdauer" in hun specialiteit; dat be looft een nummer, geladen met sportieve spanning. Di^ch ook Btfsland-Loskamp zullen hun partij in dit gezelschap wel blazen. Volkomen op elkaar ingesteld, met een volmaakte kennis van elkanders capaciteiten en trucs, dank zij hun ste vig ploegverband, zal dit tweetal, in het hijzonder in de koppelrace, een hartig woordje meespreken, en doet het, vol gens ons, een mooie gooi naar «Ie eerste plaats. Doch ook de prestaties van Mar- tens-van der Horst dienen hoog te wor den aangeslagen. Weliswaar was Piet de vorige maal nog niet op volle kracht, maar thans heeft hij zijn outien vorm volledig her vonden en belooft weer de taaie vech ter te zijn van altijd. Dat hij in Jan Mar lens een waardig koppelgenoot heeft, be hoeft haast niet meer vermeld te wor den. Dat heeft Jan de vorige maal wel zeer nadrukkelijk bewezen. Het opmerkelijk sterke rijden van Ka- rel Rossau, die de vorige maal met Kre mers samen den koppelkoers won, is voor de directie aanleiding geweest om den snellen springer Rossau opnieuw te engageeren, thans gekoppeld aan Klaasje Bakker. Zou men zoo op het oog zeggen, dat thans voor dit tweetal een zege niet is weggelegd, heel zeker kan men daar in elk geval niet op zijn. Bakker immers hebben we den laatsten tijd niet meer in Waalwijk gezien, al herinneren we ons nog zeer goed zijn strijdlust en doorzet tingsvermogen. Tot hen, die „den Weg /uniek" ook gevonden hebben bchooren de beide Amersfoortsche jongens Rood- bergenKlein Nagelvoort, die de vorige maal zoo'n goed figuur sloegen. Men her innert zich nog wel hoe Roodbergen in de achtervolging van Alex Maes won. en dat nog wel op zeer beslissende wijze Het zal ons een genoegen zijn dezen jon gen veelbelovcnden temporijdcr weer 'n achtervolging te zien draaien, hoewel dit dnnr het programma nog niet is vastge- steld, nog niet vaststaat. We honen echter het volledige pro gramma Zaterdag in ons blad te kunnen vermelden, van welke gelegenheid we tevens 'gebruik zullen maken om nog even nader op een en ander terug te komen. „Excelsior" te Waalwijk. De Waalwijksche Wielerclub Excelsior hield Zondag een wegwedstrijd, waar van de uitslag was als volgt: A-klassers 92 K.M.: 1 Cor Sars 2 uur 45 min.; 2 D. Pol, 3 Collard, 4 Pruim- boom. B-klassers 69 K.M.: 1 P. Timmermans 2 uur 29 min., 2 A Timmermans, 3 Blit- lerswijk, 4 van der Velden, 5 C. Boeren, 6 Verhoofstad. Slaats wint te Sittard. Frans Slaats heeft Zondag te Sittard den achtervolgingswedstrijd gewonnen tegen Vaessen, «lie hij na 12 ronden in 2 min. 25 sec. inhaalde. Dij won met Jan Pijnenburg den kop pelwedstrijd over 80 K.M., terwijl op 1 ronde HamerlinckDe Kuysscher 2e waren. PijnenburgSlaats winnen te Zwolle. Op de wielerbaan Urbana te Zwolle werden he«lenavond internationale wed strijden voor profs en onafhankeüjken gehouden. Het hoofdnummer, de 80 K.M. koppelwedstrijd ha«l een zeer span nend verloop en werd door het koppel PijnenburgSlaats in den tijd van 1 uur 46 min. 30 sec gewonnen. Persoonlijke achtervolging Schotman- Slaats: Slaats haalt Schotman in na 21'/z rónde in den tijd van 5 min. 38.5 sec. Heusden, 19 Mei 1936. Tot predikant der Ned. Herv. Kerk alhier is beroepen Ds. Ph. Peter te Rijnsburg bij Leiden. De uitslag der 7e ronde damkam. pioenschap bij V.D. is: B. Timmermans 11 p., 7 part.; B. Bergmans 10 p., 6 part.; ,1. Deuren 8 p., 7 part.; H. Kramer 8 p., 7part.; W. Schilders 8 p.,. 7 part.; N Snijders 7 p. 6 part.; M. Krop 5 p., 7 part.; W. Do- remans 3 p., 7 part.; P. van Dalen 2 p. 6 part.; Jac. Timmermans 4 p.; 2 part. Zondagmiddag rond 2 uur trok «le Congregatie van O. L. Vrouw onder leiding van den WelEerw. Heer Kape laan en hare hoofdprefecte Mejuffr. Waaijers, ter bedevaart naar Elshout ter eere van O. L. Vrouw. Na een be zoek aan «le kapel werd ook het plech tig Lol' in de kerk, gecelebreerd door kapelaan Maas, bijgewoond. Begun stigd door heerlijk Meiweer, was men oni 7 uur n.m. hier weder terug, na 'n middag van veel devotie. De V.V. Longa speelde Zaterdag tegen Sptyta (Andel) en verloor met 42, terwijl Juliana Zondag verloor met 60 van Zaltbommel, waar werd gespeehl om het alg. kampioenschap B.V.B. le kl. LUCHTVAART. DE HINDENBURG HEEFT PECH. Gisteravond vertelde men hier in Waalwijk dat de „Hindenburg" zou vergaan zijn. De waarheid is, dat men te New-York bericht ontving, dat het luchtschip zich op een afstand van ongeveer 2000 K.M. van New-York be vond en een snelheid van 60 K.M. per uur had. De oorzaak van deze geringe snelheid is waarschijnlijk een sterke tegenwind, waarmede het luchtschip op zijn tweede reis naar Noord-Ame- rika voortdurend te kampen heeft. Maandagmiddag reeds raakte het luchtschip in buiig weer, met 'n wind sterkte van 9 tot 10. Plotseling ken terde loen de neus van het luchtschip; er ontstond een luid gerinkel van bre kend aardewerk, dat de passagiers lie vig deed schrikken. Van gevaar was echter geen sprake. Na drie uur ver minderde de sterkte van den wind weer tot 6 en vervolgens tot 4 a 5, zoodat de snelheid van liet luchtschip weer op 90 K.M. gebracht kon worden. Men verwachtte toen, dat de lan ding le Lakehurst met ruim een hal ven dag vertraging zou kunnen ge schieden. Volgens door de „Deutsche Seewar- te" ontvangen berichten bevond zich het luchtschip „Hindenburg" Dins dag om 16 uur (M.E.T.) ongeveer 1400 K.M. ten Oosten van New-York. Het luchtschip „Graf Zeppelin" be vond zich om 18 uur M.E.T. voor «le West-Afrikaansche kust 340 K.M. len Z.W. van Rio de Oro. TWEE MENSCHEN GEDOOD DOOR SNELTREINEN. I)E NEDERLANDSCHE AMBULANCE TERUGGEKEERD. Met het stoomschip Palembang van den Rotterdamsche Lloyd zijn Dins dagmorgen te ongeveer half 11 in de haven van Rotterdam aangekomen de 6 leden van de Nederlandsche Roode Kruis Ambulance naar Abessynië, <lie lol nu loe nog niet in het vaderland waren teruggekeerd. Zij waren de 'dok toren VVinckel, Hagenstein, Lampe en Veeneklaas, ir. de Vries en de verple ger van der Hoving. Te Vlaardingen hadden zich aan boord begeven de doktoren Jhr. dr. van der Does, dr. Belmonte en dr. van Schelven, die reeds eerder waren gerepatrieerd. H.K.H. Prinses Juliana was als pre sidente van het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis ter be groeting aanwezig en hield een har telijke toespraak. De Ethiopische gezant te Parijs, Wolde Mariam, heeft in een interview verklaard, dat de in het Zuiden van Ethiopië geconstitueerde regeering 'n leger op de heen brengt, om den Ita lianen tegenstand te blijven bieden. Mgr. Jarosseau, apostolisch vica ris van de Gallas (Abessinië) is dooi de Italianen uitgewezen wegens „vij andelijke manifestaties" tegen Italië. De Spaansche cortes hebben met 217 tegen 61 stemmen haar vertrou wen in de regeering-Quiroga uitge sproken. Twee menschen hebben Dinsdag het leven verloren, doordat zij door snel treinen, respectievelijk bij Den Dolder en bij Maarn, werden overreden. Men heeft nog niet kunnen vaststellen hoe de ongelukken zijn gebeurd. De 45-jarige gehuwde arbeider-tele grafist J. v. d. Heiden, werkzaam aan het station Den Dolder, werd door een uit Amersfoort komenden sneltrein ge grepen en over grooten afstand mee gesleurd. Toen de trein tot stilstand was gebracht, vond men het deerlijk verminkte lijk, dat vervolgens naar het ziekenhuis te Zeist is overgebracht. Omstreeks 4 uur werd bij Maarn de wegwerker Van der Linden uit Tuin- dorp-Maarn door den passeere iden D-trein Utrecht Arnhem gegrepen en op slag gedood. Hoe dit ongeluk ge beurd is. is ook nog niet vastgesteld. De trein had zeven minuten vertra ging- VROUW UIT HET RAAM GE VALLEN EN GEDOOD. Een tragisch ongeluk heeft de Dap- perbuurt te Amsterdam in beroering ge bracht. De 58-jarige weduwe van Neerden, geboren Panhaak. was bezig wasch- goed te drogen te hangen aan ijzer- draden, die bevestigd waren aan een rek voor de ramen van de achterzijde van het door haar bewoonde perceel 2de van Swindenstraat 104. Hierbij schijnt de vrouw het evenwicht te van uw eigen krant en ABONNEERT U OP Datum 18/5 19/5 Londen 7,34'/2 1.37 Berlijn 59.56 59.55 Parijs 9.75 9.76 Brussel 25,04 25.04 N. York 1,48 1.48-/8 Stockholm 37.95 38.- Reischeques 41.50 41.50 Marken Zilver 43,- 43.- Mrk. Gr.. Bank 38.50 38.50 Donderdagmiddag Henielvaartdag 0111 12 uur komt het bekende sterke zestal uit Ilclvoirt waarin de bekende biljarter liet wpnder van Hel- \oirl speelt, tegen liet eerste zestal van Excelsior van café City bij H. de Ruijter te Waalwijk. Daar Exselcior versterkt is met verschillende sterke spelers, waaronder den heer Cor Quirijns uil Capelle, kan dit een zeer intressante wedstrijd worden en raden wij biljartliefhebbers aan dezen middag eens in café City een kijkje te gaan ne men. Naar wij vernemen zal in het café van A. vat. Dijk Donderdag „Henielvaartdag", 's morgens om li) uur een Biljart-match worden gespeeld dooi den bekenden biljartmeester Van den Steenho ven uit Gorinchem. „500 caramb. met een voor- gilt van 350". Tegenspeler zal zijn Cor Quirijns. Zondag 17 Mei hield de Waalwijksche Concours- bond een wedvlucht van uit Noyon afstand 277 K.M.; los 7.30 uur; wind Z.O.in concours 290 Duiven. lste Duif 11.46.26; lantste 12.19.17. Prijzen werden behaald als volgt: J. Kipping 1 6 16 57 94; Th. DuivcnUainp 2 5 56 59 77 83; C. Witlox 3 4 23 66 71 A. Stam 7 31 72; M. Leijten 8 84; h. v. Hèlvoort 9; A. van Eijk 10 24 27; J. l.eijtens 11 86; Sjef Schoen- mans 12 39; 1.. l.eijtens 13 19 33 52 61 C. Ver hulst 14 47 49 87; 1'. I.. Pullens 15 26 82; A. Slokwielder 17; H. v. d. Wiel 18 75; Fr. Schoen mans 20; G. v. d. Kolk 21 69 88; Jos van lila- del 22 62 67; J. Verhagen 25 53 65 76; G. van Hultcn 28 50 en lste OverdüifK. Broumels 29 37 46 85 89; Jos Allessie 30 38; C. Puilens 32 99; Th. v. d. Geld 34 55 60 78; Sjef Boot 35 51; Th. de Ronde 36 43 48 58 64; J. v. Veldhoven 40 54 81 90; J. Verhoofstad 41; 1). v. d. Boom gaard 42 93; A. van Hilst 44; 11. van der Pen nen 45; A. Verhoeven 63 79; M. Leenheers 68 70; 3. de Wit 73; I.. v. Gelder 74; J. Schoen- nians 80; M. v. d. Griendt 91; M. Vrijhoeven 92; Sjef Sleenhoff 95; H. Knippels 96; A. van Biel 97; W. van Bokhoven 98.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 7