INGEZONDEN STUKKEN. LAATSTE BERICHTEN. GEMENGD NIEUWS. AGENDA'S. BURGERLIJKE STAND. BINNENLAND. SPÖRL VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. de president nog«En laat nou onder weg de café'tjes met rust!* Uitspraak 29 October a.s. DE LEIDER VAN ZWART FRONT VEROORDEELD. De rechtbank te Breda heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den 26 jarigen A. J. M.leider van de Nederlandsche Volksfascist Zwart Front, die terecht had gestaan wegens beleediging van minister van Schaik, door in Zwart Front te schrijven, dat de minister als adviseur van den r.k steenfabrieksar beidersbond St. Stephanus een diefstal van f 60.0000 ten nadeele van den bond zou hebben getolereerd. De rechtbank veroordeelde verdachte wegens beleediging van den minister in functie tot een maand gevangenisstraf. De eisch van het O. M. was drie maanden. Bij bepaling van de straf maat hield de rechtbank rekening met het feit, dat aan verdachte door het hof in Den Bosch opgelegde voor waardelijke gevangenisstraf van twee maanden bij het in kracht van gewijsde gaan van dit niewe vonnis ten uitvoer zal worden gelegd. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacteur. Ik geloof dat het ingezonden stuk van „een lid van een gedupeerde vereeniging"in uw no. van Woensdag volkomen bevestigt, dat ik recht had te spreken van „gedaas in de ruimte Het geheele stuk is buitengewoon grappig en goedkoop, maar geeft daartegenover weinig of geen argu menten en daar gaat het tenslotte om. Ik geloof graag dat het voor „het lid van gedupeerde vereeniging" en ook voor de 150 volwassenen, heel erg is, dat ze niet op een prachtig terrein en dito kiosk hun muzikale talenten ten toon kunnen spreiden misschien hooren ze zich zelf ook nog graag maar in de hui dige omstandigheden moet het zwaarst wegen wat het zwaarst is en dat is op de eerste plaats zuinig, heid in het beheer der gemeente- financiën. Zoolang de tijd nog zoo is, zoolang er nog zooveel werkloozen zijn, de bedrijven, handel en industrie zoo slecht zijn en de gemeente-financiën er zoo voorstaan is het niet ver antwoord voor 'n liefhebberij f 2500, uit te trekken, al kost dat dan per inwoner nog zoo'n laag bedrag plus de latere kosten van het in orde brengen van het terrein zooals men dat zich voorstelt en mogelijk nog een subsidie voor een passende kiosk! Pas op voor den eersten stap, roep ik den Raad toe Er komen mogelijk andere tijden, welnu dan kunnen er ook andere gezichtspunten ten deze komen, maar thans is zuinigheid gebiedende eisch en dure plicht. Ik hoop dat de raadsleden-tegen stemmers zich niet door die reeks van ingezonden-stukken, zelfs al zijn ze nog zoo grappig of gewild- geestig als het laatste, van de wijs zullen laten brengen, ook als men mogelijk binnen korten tijd zal pogen op andere wijze het afgestemde voorstel weer naar voren te brengen en opnieuw een uitspraak uit te lokken. Een meerderheid in den gemeenteraad die zich zelf respec teert doet daaraan niet mee en legt zoo iets zonder meer naast zich neer. Het schijnt althans dat er iets broeit in dien geest, ik meende dit te mogen distilleeren uit een bericht van een uwer correspondenten uit Vrijhoeve—Gapelle, in uw vorig nummer. lntusschen mijn dank aan »een lid van een gedupeerde vereeniging» voor de zoo ruimschoots genomen moeite. Heeft hij of zij nogmaals plezier, ik wacht het gaarne af, maar zal me van verder antwoord onthouden, Met dank voor de plaatsing ABONNÉ. Sprang, 15 October 1936, Sprang-Capelle, 15 Oct. '36. Mijnheer de Redacteur Gaarne zou ik van U eenige plaats ruimte hebben in Uw blad voor onderstaande regelen. Bij voorbaat beleefden dank. Uit verschillende ingezonden be treffende »kiosk» is reeds gebleken dat er vele voorstanders zijn voor dit doel. Laat ons onaangenaam geschrijf en gekijf nu achterwege laten en tot «daden» overgaan, misschien worden de tegenstanders, wanneer zij zien dat er daadwerke lijke plannen zijn ook voorstanders Alzoo kunnen wij door eendracht ons doel bereiken. Ik heb reeds iemand bereid ge vonden voor inzamelen van finan cieele bijdragen nl. A. de Ridder, kapper, en stel hierbij de eerste rijks daalder ter beschikking. Wie volgt? Met guldens of kwartjes komen wij er ook. Vele kleintjes Hoogachtend, N. N. Huisarbeidswet. Wij vestigen de aandacht op de gegevens over de Huisarbeidswet die men aan 't hoofd van 'tie blad vindt. Dit is voor velen onzer lezers van groot belang. Zr. M. Philothea. De Eerw. Zuster M. Philothea (in de wereld mej N. Beerens) van de Congregatie van O.L. Vr. Onbevl. Ontv. te Waalwijk, is Vrijdagmiddag per s.s. Blithar van de Rotterdamsche Lloyd via Antwerpen naar de missie statie in Poerwokerlo (N.O.I.) afge reisd, uitgeleide gedaan door haar zuster, de Eerw. Zuster Wilhelmine, ziekenzuster in het St. Elisabeth- Gasthuis te Tilburg. Dienstjubileum. Heden herdenkt Mej. Jo van Delft, Hoofdjuffrouw van het filiaal Andre van Hilst Levensmiddelenwinkels in de Antoniusstraat alhier, den dag waarop zij 20 jaar peleden bij bovengenoemd bedrijf in dienst trad. K. R. O.-AVOND. De groote zaal van den R.K. Gilden bond kan een heelen drom bezoekers bevatten, maar als de K.R.O.-Trouba dours naar Waalwijk komen, blijft er niet alleen geen plaatsje onbezet, doch moet men ook de verbindingsdeuren tusschen café- en concertzaal wegne men om nog 'n honderdtal bezoekers meer te kunnen bergen. Zulk een avond van hoogstaand kunstgenot, gepaard aan uitgelaten vroolijkheid en tintelenden humor wil men niet graag missen. De K.R.O.- Troubadours onder leiding van John. Kristel verstaan wel in bijzondere ma te de kunst om .sfeer" te scheppen on der het publiek, door hun meesleepend, pittig rhythme van een verrukkelijke Wiener Walz of een moderne Ameri- kaansche Jasz-fantasie, vol verrassen de elementen. Het zijn ware virtuozen op alle mogelijke instrumenten, en dat het publiek van hun talent genoot be wees wel het spontane applaus dat soms tot een ovatie aangroeide. De humoristen Tholen en van Lier, van hun vorig optreden hier en van de radio ons allen over-bekend hebben ook een ruim aandeel gehad in het succes van dezen avond, waar zij voor al de komische noot in het programma hadden te verzorgen, wat aan deze vroolijke snaken, die ook muzikaal- en vocaal over bijzondere talenten be schikken wel is toevertrouwd. In de pauze sprak de heer Paul de Waart een propagandistisch woord. Dit jaar en dit seizoen is genoemd het K.R.O.-bouwjaar, niet zoozeer met het oog op den bouw van de nieuwe stu dio, doch meer nog om den verderen uitbouw van de programma's. In de Katholieke Radio-Gids is reeds in breede trekken aangegeven wat de K. R. O. zal brengen op elk gebied. Spr. stelde de groote propagandisti sche waarde van de radio in het licht en wees er op hoe Z. H. de Paus zich bediende van de radio om zijn waar schuwend woord de wereld in te zen den tegen communisme en nieuw hei dendom. Ook de godloozen bedienen zich bij hun verderfelijke campagne van de radio en daarom is het prin- cipieele plicht dien omroep te steunen die zich ten doel stelt de Katholieke be ginselen ook in den aether te verbrei den als tegengif tegen de verderfelijke voorlichting van de vijanden der kerk. Zoowel het talrijke publiek als de or ganisators van dezen schitterend ge slaagden avond zullen met genoegen hierop terugzien en het lijdt geen twij fel of overal waar de K.R.O.-Trouba- dours met Tholen en van Lier zich op hun tournee in den lande zullen ver- toonen zal hun succes bij voorbaat ver zekerd zijn. OP AVONTUUR. Zooals wij vroeger hebben aange kondigd, zouden de georganiseerde schilders-patroons een gezamenlijk uistapje maken. Ditmaal ging 'l naar Antwrpen per auto. Welgemoed ging men op pad en amuseerde zich uitstekend! Toen men des avonds op het be paalde uur huiswaarts wilde vertrek ken, mistte men collega-chauffeur. Deze kwam naar niet opdagen tot ten slotte reeds twee uur 't nachtelijk uur gepasseerd de lang verbeide ten tüoneele verscheen, niet heel vriende lijk door z'n collega's begroet, temeer waar men toen nog tot de conclusie moest komen, dat men met den col lega niet op pad wenschte of durfde te gaan! Men begrijpe de situatie. Daar stond men verlaten in de groote stad Antwerpen in dit late uur; maar auto's zijn er steeds te krijgen, waartoe men dan ook ras besloot, zoodat men omstreeks zes uur in de heimath aankwam. Hoe het den chauffeur verder ver ging verhaalt dé geschiedenis niet! Al wat U noodig i, mvwpi|H« heeft om deze pijnen te verdrijven is eenMijnhardt'»Poeder Per stuk 8 ct.; doos 45 ct. Bij Uw Drogist. BILJARTEN. Dinsdag 1.1. speelde de Soc. v. Crom- voirt" *n vriendschappelijke wedstrijd tegen de biljartclub E.B.B. uit café 't Vosje. De wedstrijd werd gespeeld met 'n negental van beide vereenigingen. De uitslag was alsvolgt: „Soc. v. Cromvoirt" E.B.B. L. v. CromvoirtW. Pullens 536Ü E. de VriesL. v. d. Geld 5260 H. PullensH. Kleijn 2060 G. v. HelvoirtH. Pullens 6043 Joh. PullensG. Pullens 6032 H. LombartsH. Slaats 6044 H. v. HeeswijkM. v. Mierlo 6046 A. v. d. GouwA. Verheyden 2460 A. v. CromvoirtK. Leytens 6019 Totaal 449 424 Hoogste serie werd gehaald door H. Kleyn van E.B.B. met 26 caramboles, uitslag was alsv olgt: Op 't nippertje af Gisteren ontstond op den gevaar lijken hoek Mr. van Coothstraat— Groote Straat weer een ernstige situatie Aan de Noordzijde Grootestraat stond een auto geparkeerd en met flinke vaart kwam een auto de Mr. van Coothstraat uitgereden de Grootestraat in, in Oostelijke rich ting. Terzelfdertijd kwam eveneens met een aardig vaartje een auto uit Westelijke richting, zoodat deze niets anders kon doen dan op een der 2 auto's rijden of z'n voertuig 't trottoir opgooien, 't Laatste ge schiedde en wel zoodanig, dat de chauffeur door krachtig remmen z'n wagen vlak voor de groote vitrine van het Sigarenmagazijn Kolsteren Lagarde tot stilstand wist te brengen. 't Liep dus alles wel fortuinlijk af, vooral dat zich niemand op het trottoir bevond op dit drukke tijd. stip. Tunnel Vlijmensche Overweg. A.s. Zaterdag 24 dezer zal de tunnel nabij de Willemsbrug in Den Bosch, ter vervanging van den V1 ij - menschen Overweg in gebruik wor den genomen. Het zal zonder eenige plechtigheid geschieden. Bij Kon. Besluit zijn benoemd de leden van de commissie, belast met het toezicht op de naleving van de verbindend- en onverbindend verkla ring van ondememersbverecnkom- sten. Naar wij vernemen, zal de nieu we verkeersregeling, neergelegd in 't gewijzigde Motor- en Rijwielreglement cn de daarbij behOorende, gisteren af gekondigde ministerieele beschikking, 1 November a.s. in werking treden. De Rijksmiddelen hebben, voor wat de niet-directe belastingen be treft, in September j.l. ƒ31.926.000 opgeleverd, zijnde 1.909.000 'meer dan in dezelfde maand van 1935. In de eerste 10 maanden van dit jaar is de opbrengst 207.518.500 geweest ol ƒ0.102.000 minder dan verleden jaar. Te Voorthuizen reden vannacht twee vrachtauto's op elkaar, waarbij twee personen werden gedood. Ekins, die met de „Hawaii Clip per" van het Wake-eiland was ver trokken, om zijn reis naar San Fran cisco voort te zetten, is na een vlucht van enkele uren op het eiland Mid way, halverwege de Philippijnen en de Westkust der Vereenigde Staten aangekomen. Hij heeft thans op zijn beide concurrenten in den wedloop om de wereld, miss Kilgallen en Kie- ran, een voorsprong van ruim 7000 K.M. Jean Batten heeft heden haar doel: de eerste vrouw te zijn, die op een solo-vlucht de langste route in het Britsche wereldlijk in den kortsten tijd aflegde, bereikt. Gistermorgen om 4.37 uur plaatselijken tijd vertrok zij van Sydney in Australië en na een tocht over de Tasman-zee, welke bij na 13 uur duurde, bereikte zij haar vaderland: om 17.05 is zij op 't vlieg veld van Auckland geland. Den afstand van ongeveer 22.000 K. M. (EngelandNieuw-Zeeland) heeft zij binnen de elf dagen afgelegd; drie dagen eerder dan zij zelf had verwacht. SLANGEN IN ZIJN BED GEVONDEN. Uit Kopenhagen wordt gemeldEen 10 jarigen jongen alhier, klaagde er over, dat hij des nachts zulke koude voeten had. Zijn moeder gaf hem daarop een paar dekens meer en meende de moeilijkheid daarmee te hebben opgelost. Dit bleek echter niet het geval en de werkelijke oorzaak kwam eerst aan het licht, toen de jongen op een gege ven avond al het beddegoed lostrok en luid gillende tot de ontdekking kwam, dat er... een paar slangen in zijn bed lagen. Zijn moeder snelde toe en stelde een nader onderzoek in, waarbij dertien slangen te voorschijn kwamen. Men veronderstelt, dat de reptielen het huis binnengedrongen zijn, om beschut ting te zoeken tegen de herfstkoude en dat zij een onderkomen hebben gevon den in de slaapkamer van den knaap. Des nachts kropen zij dan waarschijnlijk uit hun schuilhoek en nestelden zich aangenaam in de nabijheid van de vceten van den jongen. WAALWIJK. Zaterdag, Zondag R D.B.-Theater «Brigadier Schwenke«. Zaterdag, Zondag Luxor Bioscoop, «Misdaad zonder hartstocht«. Zondag 12 uur. Repetitie Liedet tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak», Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Woensdag 78.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Boode Kruis O. L. School. WAALWIJK. Van 9 tot 10 OciOber 1936. Geboren: Maria C. dv. J. C. WijkmanS- van Eeten Leonardus J. zv. A. van Gel- der-Leijtens Frans A. A. zv. A. J. de Folter-Kools. Overleden: Alida van Putten wed. van J. Verhoeven 82 jaar Franclsca Toonen, wed. van A. M. de Brouwer 74 jaar J. Peijnenburg 71 jaar echtg. van C. W. Kap- teijn N. P. van Beijnen 22 j .ar Arie Janson, wedn. van Helena van Stokkum 72 jaar. Huwelijksaangiften: Johannes C. v. Mierlo 28 Jaar en Jacoba E. M. van Ree 27 jaar beiden te Waalwijk Petrus Brekelmans 28 jaar te Loonopzand en Maria van der Heijden 27 jaar te Waalwijk. HuwelijkenW. J. v. d. Hoven 29 jaar en M. J, van Bokhoven 23 jaar beiden te Waalwijk. Ingekomen: P. M. de Jong van Eethen Petronella A. J. Verhoeven van Tilburg A. Kivits van Drunen Th. F. van Heck van Oss Aria de Jong van Rotter dam H. de Hoop en gezin van Egmond aan Zee. Vertrokken: H. J. v. d. Wiel naar Raams- donk Henrica J. v. d. Ven naar Zoeter- meer M. Trommelen naar Tilburg Antonetta H. van Huiten naar Brussel Fr. J. de Graad naar Drunen J. C. J. Goderie naar Roosendaal W. K. Brüssow naar Munder (Duitschl.) H. Greve naar Den Haag Elisabeth M. L. Verhagen naar Den Haag J. J. de Jongh naar Maastricht A. Kooien, Jacoba Kooien, W. J. A. Koo ien, Jacoba G. M. Kooien en Antonia M. W. Carree, allen naar Breda G. H. Verhagen naar Tilburg. PHILIPS FABRIEKEN. De directie der Philips Fabrieken stelt voor over 't afgeloopen jaar 6 uit te keeren, 't vorig jaar was dat 11 De winst was 5 millioen, tegen 't vorig jaar 9 millioen. De directie ziet de toekomst gunstig in met het oog op de devulatie. GELDERSCHE CREDIET - VEREENIGING. Aan aandeelhouders van de Gelder- sche Credietvereeniging worden voor stellen gedaan betreffende een fusie van de maatschappij met de Neder landsche Handel Mij. Aandeelhouders zullen in de gele genheid gesteld worden drie aandeelen Geldersche Crediet, nominaal 500 om te wisselen in vier gewone aandee len van 250 Nederlandsche Handel Mij., welke van 1 Januari 1936 af ge lijke rechten hebben als de reeds uit staande aandeelen. WAALWIJK. W. S. C. M.G.S.—W.S.C. Het eerste elftal reist morgen naar Venlo om daar MGS te gaan bekampen. Veel weten wy nog niet af van dezen tegenstander, want MGS heeft nog slechts 2 wedstrijden in deze competitie gespeeld, waarvan er één verloren werd en één in een gelijk spel eindigde. Tot de sterkste tegenstanders schijnen ze wel niet te behooren en ligt dus een WSC-overwinning wel in de lijn der verwachtingen, doch de geel-zwarten zullen toch goed doen de krachten der tegenpartij niet te onderschatten. De re sultaten van de twee eerste wedstrijden van een elftal zijn lang niet altijd een veilige maatstaf om er de krachtsverhou ding naar af te meten en daarom zijn waakzaamheid, flink aanpakken en vol houden geboden. WSC-ers, men rekent op een overwin ning van U, zorgt dat ge aan de ver wachtingen voldoet en dat beide pun ten mee naar Waalwijk komen. WSC 3 moet by Baardwijk 2 op bezoek. WSC 4 ontvangt thuis Kaatsheuvel- sche Boys 2. Het 2e elftal is vrij. R. W. B. R.W.B.T.O.P. Deze wedstrijd waarvoor groote be langstelling bestaat zal Zondag op het RWB-terrein plaats vinden. Reeds enkele jaren achtereen worden de RWBTOP-wedstrijden met bijzon dere aandacht gevolgd en dan ook, en terecht, de wedstrijden van 't seizoen genoemd. Ook nu weer vraagt deze wed strijd weer de bijzondere aandacht," om dat beiden nog steeds ongeslagen zijn. Voor beiden slaat er dus veel op het spel, en al zal de uitslag van dezen wed strijd nog geen beslissing brengen voor een kampioenschap, zeker is het in ieder geval dat de winnaar als een mede-can- didaat kan worden beschouwd. Gezien de belangrijkheid van dezen wedstrijd verwachten wij een groote belangstel ling. Deze wedstrijd vangt aan om half drie en staat onder de bkwame leiding van den heer Nuyten. Vooraf speelt RWB 2 tegen Vlijmen 2 en wy zijn benieuwd of onze reserves zich zullen herstellen. Het derde elftal gaat een bezoek bren gen bij Zandschel 1, cn hoewel wij deze wel iets te sterk achten, behoeft de ne derlaag indien zij allen hun best doen niet groot te zijn. Tenslotte gaan onze junioren Zater dagmiddag bij die van WSC op bezoek en afgaande op het goede begin, achten wij hen in staat zeker één punt te be halen. JULIANA. Zondag a.s. speelt het le elftal een •hui-swedstryd en komt Nivema op be zoek. Na de schitterende overwinning op DEVO zien wij de verrichtingen met vol vertrouwen tegemoet. Maar ook Nivema wist Zondag een overwinning te behalen. Wij vertrouwen dat vele supporters Zondag weder op het Juliana-terrein aanwezig zullen zyn om onze geel-zwar ten aan te moedigen. Aanvang half drie. Juliana 2 speelt 'n thuiswedstrijd tegen WSC 3 en ook hier wordt een spannen de strijd verwacht en ook bij deze plaat selijke ontmoeting zal het niet aan be langstelling ontbreken. Aaanvang 12 uur. Juliana 3 moet naar Blauw-Wit 1. Een zware partij voor ons 3e elftal maar ook deze speelde Zondag een goede wed- si rijd. BLAUW—WIT. Zondag a.s. slaat onzen spelers een thuiswedstrijd te wachten en wel tegen Baardwijk 3. Hoewel wy de kracht van Baardwijk dit seizoen nog niet kennen, hopen wij dat de Blauw-Witters er van overtuigd zullen zijn dat zy nog heel wat goed te maken hebben om de smadelijke nederlaag van j.l. Zondag ongedaan te maken. Het jeugdelftal krijgt bezoek van het dito NEO-elftal; dat het wederom een nederlaag zal worden daarvan zijn wij overtuigd. Deze wedstrijd vangt aan Zaterdag 3.30 uur, terwijl de wedstrijd Blauw- WitJuliana aanvangt om 2 uur. Ter rein hij café Galgenwiel. WAALWIJK. R.K. W.V.B. Programma voor morgen. HEC 1—WVB 1. lino Animo 2WVB 2. Uno Animo 3WVB 3. WVB-juniorenHercules B. Zooals men ziet is voor WVB 1 weder om een uitwedstrijd vastgesteld, zij het dan in eigen plaats tegen HEG 1. Na het uitstekende begin van WVB in den Bosch zijn onze gevoelens wat milder gestemd wat het resultaat betreft, al dur ven wij ook thans nog geen succes te voorspellen. Zonder twijfel is men ge neigd het meer geroutineerde HEG de beste kansen toe te schrijven, doch het karakter van een plaatselijke ontmoe ting zal op dezen wedstrijd zijn stem pel drukken. Kan WVB haar spelpeil van den laatsten tijd handhaven, dan komt het ons voor, dat HEG in den wed strijd van morgen geenszins een walk over krygt. Het feit, dat tevens de plaat selijke hegemonie als inzet geldt, zal voor heide ploegen nog een prikkel te over zyn zich geheel te geven. Laat ons hopen, dat na sportieven strijd de sterkste ploeg uiteindelijk zal zegevieren. Het tweede en derde elflal gaan te gast hij Uno Animo 2 en 3 te Loonop zand. Het betreft hier van beide reserve elftallen de eerste wedstrijd in een ge heel nieuwe omgeving, weshalve wy het kunnen van de tegenpartij niet vermo gen te beoordeelen. Afgaande echter op de kracht van onze reserves gelooven wy wel, dat bij inspanning van alle krachten eenig succes lang niet denk beeldig is. Tenslotte zullen de junioren op eigen terrein aantreden tegen Hercules B. R.K.V.V. H.E.C. Wegens verschillende omstandigheden heeft de competitieleider den vastgestel- den wedstrijd WVBHEG omgezet, zoo dat onze vereeniging Zondag a.s. voor de derde maal in successie in eigen huis speelt. Aan deze ontmoeting is een bijzondere attractie verbonden. l)it is n.l. de eer ste maal dat onze plaatselijke I.V.C.B.- vereenigingen elkaar op het groene veld ontmoeten. Van den uitslag valt weinig te voor spellen. Natuurlijk legt de meerdere rou tine der HEG'ers groot gewicht in de schaal, doch door het plaatselijk karak ter van den strijd kan er van alles ge beuren. WVB heeft het seizoen tegen den ex-tweede klasser SVB niet slecht inge zet, dus du HEG'ers behoeven niet ge waarschuwd te worden voor een te lichte opvatting van hun taak. De spelers zullen er wel voor zorgen dat er zich geen onaangename inciden ten afspelen, zoodat de wedstrijd een reclame wordt voor de R.K. voetbal in onze gemeente, waarbij dan gedemon streerd wordt hoe een plaatselijke ont moeting vol spanning en emotie kan zijn( zonder noodeloos ruw te worden. Wil verwachten een flinke belangstelling voor de première op dit gebied. De reserves spelen eveneens een thuis wedstrijd, n.l. tegen St. Joseph, Tilburg. Deze heeren zijn nu niet zoo zachtzinnig aangelegd, maar wij vertrouwen dat de HEG-ploeg onder alle omstandigheden haar kalmte zal weten te bewaren, zoo dat een en ander een goed verloop heeft. De reserves kunnen het in deze af- deeling ver genoeg schoppen wanneer allen van een ernstigen wil bezield zijn. De junioren treden ditmaal eens bul ten de plaats. Vastgesteld is n.l. DES B KaatsheuvelHEG om 12 uur. R.K.V.V. HERCULES. A.s. Zondag staan er voor Hercules 2 belangrijke thuiswedstrijden op het pro- .--pi - "i

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10