SPORT. INGEZONDEN STUKKEN AGENDA'S. RADIO-PROGRAMMA Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. DRUNEN. HEDIKHUIZEN. MADE. Marktberichten, 'li H Kruschen adverteert in dagbladen van 83 landen. Aldus is de kop van een aankon diging in de dagbladen dat de fabrikant van Kruschen Salts in 't afgeloopen jaar een winst heeft ge maakt van 456 678 p. st. Alweer een bewijs dat een goed product, doelmatig geadverteerd in dagbladen, succes moet hebben, aldus heet 't verder. De dagbladen vergeten er blf te vermelden dat deze heer E. Griffith Hughes, zoo slim was ook de streek- en plaatseltfke bladen erblf Ie nemen, wat z'a succes zeker aanmerkelijk zal hebben ver hoogd. de beste herinneringen aan de iilm behoudt. Als tweede hoofdnummer draait »Het uur der vergelding» een tem peramentvolle Western» vol span. ning een sensatie die levendige her inneringen opwekt aan Buffalo Bill L)e populaire cowboy zanger Dick Foran vertolkt de hooldrol. LUXOR BIOSCOOP. In naam des konings. De Luxor-Bioscoop heelt üeze week een iilrn, waarin muziek, comedie, romantiek, zaug eu uans elkaar in bonte meugeliugaiwisselen. Hel cüarmante vernaai speelt zicü al aan bel koninklijk hol van bet mooie plaals|e Lange.islein en in de muziekstad Weeuen. Muzikaal is deze show uitstekend verzoigd, terwijl ook de nieuwe dansen ue aanuucht vragen. De inhoud van dit filmwerk heeft niet veel om het liji, maar is bijzonder aardig uitgewerkt en geelt aanleiding lot de meest hachelijke situaties, die tot een gelukkige oplossing worden gebracht. Boven dien weet deze rolprent een zekere spanning tot het einde toe erin te houden. Voorts zij nog vermeld, dat Garl Brisson zich als een uitslekenu zanger doet kennen. »in naam des konings« is een nummer van het programma, waar mede de LuxorBioscoop onge twijfeld succes zal hebben. Tooneelclub K. J. M. V. Onder regie van den heer Chr. Klerkx heeft de tooneelclub der K. J. M. V. Henri Gheon's «De drievoudige wijsheid van Vader Wang» in studie genomen. VERKOOP SCHOENFABRIEK. Het fabrieksgebouw met erf der N.V. Schoenfabriek „De Ooievaar" te Groesbeek is in openbare veiling ge kocht door de heeren J. Verheij en W. C. J. Verbeeten, aldaar, voor een bedrag van ƒ4800. De inventaris der fabriek heeft ca. 6000 opgebracht. IN- EN UITVOER VAN SCHOENEN. De invoer van schoenen is in de maand October belangrijk terugge- loopen. Werden gedurende deze pe riode in 1935 nog 51.279 paar inge voerd, in 1936 slechts 25.690 paar. Van Januari tot October 1936 wer den ingevoerd 363.740 paar, tegenover 412.959 in 1935. De meeste schoenen kwamen van België, Luxemburg en Groot-Brittan- nië. Een verblijdend teeken is dat ook de uitvoer toenam in de maand Oc tober, n.l. 4935 paar in 1936 tegen slechts 2987 paar in 1935. Deze gun stige cijfers hebben, omdat zij over 1 maand loopen, nog weinig invloed gehad op den totalen uitvoer van Ja nuari tot October in 1936, want deze bedroeg nog slechts 33.357 paar tegen 37.329 paar in 1935. België, Luxemburg en Ned.-Indië waren de voornaamste afnemers. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het Politiebureau alhier zijn in lichtingen te bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpen: Heeren rij wiel, rijwiel- belasting- merk, regenmuts, das, paar regen- pijpen. DIOCESANE R.K. MIDDEN STANDSBOND, in de 34ste jaarvergadering van den Bosschen Diocesane R. K. Middenstandsbond, welke te Eind hoven plaats had, werd medegedeeld dat het hoofdbestuur als plaats voor de voorjaarsvergadering Waalwijk heeft vastgesteld. (Wij hebben dit bereids gemeld.) De heer F. Daams bracht het jaarverslag 1935 uit waaruit bleek, dat het aantal aldeelingen o.a. met Dussen toenam. Bij de hoofdbestuursverkiezing werden de aftredende leden, de heeren J. Frederiks te Kaatsheuvel, P. Cremers te Oss en P. Herbers te Nijmegen herkozen; er waren geen tegencandidaten gesteld. Behandeld werden nog een 9-tal schriftelijke vragen van de afd. Geerlruidenberg. De heer Sassen drong er bij het bestuur op aan te ageeren voor uitvoeringsverbod van warenhuizen en coöperaties. ELSHOUT. Tot pastoor te Hedikhuizen is benoemd de WelEerw Heer G. J M. J. Gründemann en tot assistent alhier de Eerw. Heer H. G. J. van den Berg van de Abdij van Heeswijk. Onze Z Eerw. Heer pastoor J G. Meijs is benoemd tot pastoor te Lithoijen. Donderdagochtend om 10 nur heeft te Made een gecompliceerd ongeval plaats gehad. De 50 jarige Vink, wonende in Made, reed per fiets. Toen zijn pet dreigde af te waaien, greep hij deze. Door deze manoeuvre raakte bij de macht over het stuur kwijt. Hij werd door een passeerende auto gegrepen en was vrijwel op slag dood. Een juist passeerend meisje werd door den wagen tegen een heg ge drukt. Zij bekwam echter geen letsel. Door den schok vloog de chauffeur van de personenauto, de heer Dumoulin uit Breda, met zijn hoold tegen de voorruiten bekwam lichte verwondingen. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Open brief aan de Redactie van „De Echo van het Zuiden"'. Geachte Redactie. Het spijt ons U te moeten berichten, dat het verslag der vergadering van „Oranje-Boven", voorkomend in Uw blad van Zaterdag 1.1., ons zeer onaan genaam heeft getroffen en het zou onze eer en in het bijzonder die van onzen Voorzitter te kort doen, als wij zonder meer in een dergelijke ver keerde voorstelling der feiten zouden berusten. Het artikel maakt op hen, die niet ter vergadering aanwezig waren, den indruk, alsof de heer Pullens op eigen gezag dus niet als Voorzitter van Oranje Boven de vergadering trachtte te beïnvloeden tot het nemen van besluiten, die elke samenwerking met andere deelen der Gemeente uil- sloot. Door het vermelden van uitdruk kingen, die niet zijn gebezigd, door ge zegden te rukken uit hun verband, d.i. ontstaan als een logisch gevolg van vragen en opmerkingen uit den boe zem der vergadering, is een zakelijke beschouwing misvormd en verminkt weergegeven. Aldus is de objectiviteit verdrongen door de idee van het persoonlijke, waardoor het onschuldig verhandelde een hatelijk karakter heeft gekregen in het geschreven woord. Vergaderingen als deze leenen er zich trouwens niet toe, om een verslag te schrijven, dat enkel en alleen moet steunen op de betrouwbaarheid van het geheugen en wij zouden Uwen re porter daarom willen aanraden bij volgende gelegenheden nauwkeurige notities te maken. En mochten er sinds de oprichting der Oranje-vereeenigingen scherpe kantjes zijn ontstaan, Baardwijk heeft ze allerminst geslepen, maar zal des ondanks steeds bereid worden gevon den mede te werken aan iedere feest viering, onze Gemeente waardig. Dat is het standpunt van onzen Voorzitter, ons Bestuur en van alle ingezetenen. Het is onze oprechte wensch, dat hiermede de verkeerde indruk worde weggenomen, die bedoeld artikel on getwijfeld op vele lezers zal hebben gemaakt, dat men elkaar straks moge vinden in wederkeerig begrijpen en dat het streven tot het bewaren van de eensgezindheid de grondslag moge vormen van komende besprekingen. Hoogachtend, Het Bestuur van Oranje Boven. Waalwijk, 13 Nov. '36. Biggen: 10—13 gulden. Eieren: 4'/, 6 cent. Zaterdag en Zondag Luxor Bioscoop, »ln naam des konmgs«. Zaterdag en Zondag, R D.B.- Theater. »Wij zijn niet bang«. Zondag 12 uur. Repetitie Licdei •afel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak», Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K.en V. Gymnastieklokaal O.X Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S Woensdag 78.30 u ur. Gy i n nastiek aspiranten K. en V. Gvninastiekl. O. S W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten 11. Woensdag 8 u. Cursus Transport Colonne Boode Kruis O. L. Svhool. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—Tivoli. Een beslissende wedstrijd. Er hangt voor de WSC'ers morgen heel veel af van dezen wedstrijd. Tivoli moet tot een der ernstigste kampioens pretendenten gerekend worden. Het is de eenigste ongeslagen ploeg in deze af- deeling die alleen tegen de andere con currenten WVVZ en WSC met een gelijk spel genoegen moest nemen. Weet Tivoli morgen te winnen dan neemt zij de lei ding van haar rivale WVVZ over. Staat er dus vójor Tivoli heel veel op het spel, voor WSC is dit in niet mindere mate het geval. Bij een nederlaag wordt haar achterstand bedenkelijk; hij een overwinning gaan haar kampioenskan sen een flink stuk omhoog. Het is niet te veel gezegd als we beweren dat het kam pioenschap morgen als de inzet van het spel is te beschouwen. Als we de winst kansen van beide clubs gaan beoordee len, dan zijn we geneigd de thuisclub een iets grootere kans te te geven. In Eindhoven wist WSC van Tivoli reeds één punt af te snoepen, hetgeen de ver wachting wettigt dat morgen het terrein voordeel en de aanmoedigingen van een groote schare supporters de balans ten gunste van WSC kan doen doorslaan. Onnoodig nog een woord ter aanmoe diging van de spelers te schrijven. Zij kennen reeds dezen geduchten tegen stander uit de vorige ontmoeting en zij beseffen ten volle wat er op het spel staat. Zfj zullen er van het begin tot het einde flink opzitten en geen oogenblik hun activiteit verslappen. Vanaf morgen tot 15 Januari a.s. vangen de wedstrijden aan om 2 uur. Bij afkeuring van het terrein wordt dii om 8 uur 's morgens op enkele plaatsen bekend gemaakt en wordt de WSC-vlag niet uitgestoken bij hotel „De Twee Ko lommen" Wordt de vlag wel uitgestoken dan gaat de wedstrijd door en kan al léén de scheidsrechter bij den aanvang van den wedstrijd deze aflasten als ge durende den dag een verandering van de weersgesteldheid het veld onbespeel baar heeft gemaakt. Om half 12 speelt WSC 3 thuis te gen Vlijmen 2. De wedstrijd Eindhoven 4WSC 2 is uitgesteld. R. W. B. BWB gaat Zondag naar Kaatsheuvel om daar de Boys in eigen huis te bestrij den. Afgaande op de in dit seizoen be haalde resultaten van beide elftallen ligt een overwinning voor onze jongens in de lijn der verwachting. De ondervinding heeft echter bewezen dat de Boys in eigen huis door hun geestdriftig spel voor een verrassing unnen zorgen, daar komt nog bij dat zfj een wedstrijd tegen een vereeniging uit de omgeving als een plaatselijke ont moeting beschouwen, zoodat onze BWB'ers op zwaren tegenstand kunnen rekenen. Het 2de elftal gaat bij Baardwijk 2 op bezoek, gezien het hier wederom een plaatselijke ontmoeting geldt, zullen wij ons niet aan een voorspelling wagen. Ten slotte gaat RWB 3 bij het 2de elftal van de Kaatsheuvelsche Boys op bezoek, een opgaaf die voor onze jon gens mogelijk iets te zwaar zal zijn, om succes te behalen. Wij vertrouwen dat zij er voor zullen werken een zoo eervol mogelijk resultaat te behalen. JULIANA. Zondag a.s. moet het 1ste elftal naar Oss om den strijd aan te binden tegen de kampioen TOP. Dit is zeer zeker een zware strijd voor onze geel-zwarten. De laatste wedstrijden werd door Juliana een goede partij gespeeld en wij vertrou wen dat zy ook Zondag er alles on zul len zetten om een zoo goed mogelijk re sultaat te bereiken en zien met spanning den uitslag tegemoet. Juliana 2 speelt-een thuiswedstrijd te gen RWB 2. Ook deze plaatselijke strijd belooft spannend te worden daar beide elftallen elkaar nog niet hebben ont moet en zeer zeker zullen vele sportlief hebbers dezen strijd komen bijwonen. Aanvang 2 uur. Juliana 3 speelt eveneens op eigen terrein tegen Zandschel 2. Aanvang 12 uur. W.V.V. BLAUW WIT. Zondag a.s. staat voor de Blauw-Wit'ers een zware wedstrijd te wachten. Zij krijgen de Zandschel 1 op bezoek van wie bekend is dat zij een forsche party spelen. Temeer waar zij momenteel on geslagen aan het hoofd van de ranglijst staan en Blauw-Wit slechts een wed strijd verloren heeft verwachten wij een uiterst spannende kamp. Wij hopen dat het een faire partij wordt en de sterkste moge winnen. Blauw-Witten speelt van het begin af een open spel en laat uwe tegenstanders geen moment vrij. Voor dezen wedstrijd welke om 2 uur op het Blauw-Wit-tcrre'n nabij café Galgenwiel aanvangt ver wachten wij flinke belangstelling. De juniores gaan Zaterdag SDO in Sprang bekampen. Op tijd aanwezig s.v.p. R.K.V.V H.E.C. Voor de 2de maal in dit seizoen komt HEC Zondag a.s. tegen een vereeniging, welke de eerste compe itie in de I.V.C.b. speelt n.l. „Rapid" of Berkdijk zooals deze thans genoemd wordt, heeft bewe zen wel in dit milieu thuis te hooren. Van de 3 gespeelde wedstrijden wisten zij er twee tot een goed einde te bren gen. Hieruit zien we dus dat de HEC'ers Zondag op eigen terrein een tegenstan der ontvangen, die niet voor de poes is. Bij de spelmethode van Berkdijk heeft men wel degelijk al zijn energie noodig, om niet onder de voet geloopen te wor den. De centrum-bewoners van Waalwijk dienen dus wel degelijk op hun tellen te passen. Zij hebben daarbij nog veel goed te maken van vorige week, en alleen een overwinning kan hel geschokle prestige van ons eerste elftal weer verbeteren. Direct van het begin af alle motoren op volle kracht laten draaien en niet zoo druilerig begin van, zooals een paar maal het geval was. De Berkdijkers zul len er een eer in stellen een of meer punten uit Waalwijk mee te nemen, zoo dat het hard tegen hard zal gaan. Het 2de elftal heeft een zeer moei lijke uitwedstrijd op te knappen. Vol harding uit Hilvarenbeek, heeft ten minste al enkele opmerkelijke succes sen behaald. Dit moet voor de geel-zwar ten echter geen beletsel zijn, na de goede prestatie van Zondag j.l. op het goede pad voort te gaan. R.K.V.V. HERCULES. Programma voor a.s. Zondag: DES 2—Hercules 1. RKTVV 4—Hercules 2. HKTVV—Hercules 3. Hercules AHercules B. Zooals uit het program blijkt slaan er voor Hercules a.s. Zondag 3 uitwedstrij den vastgesteld. De wedstrijd van het lste elftal achten wij wel de voornaamste. De reserves van DES zijn voor Hercu les geen onbekende. Reeds verschillende malen ontmoeten deze ploegen elkaar steeds met afwisselend succes. We kun nen dan ook gerust, zeggen dat dit voor Hercules de zwaarste wedstrijd is van het seizoen daar er in deze wedstrijden altijd hard, tegen hard gaat om de over winning. Hercules zal de laatste neder laag in het Sportpark in het vorig sei zoen waar zij hun laatste kampioens kans teleur zag gaan, nog niet vergeten zijn en begrijpelijker wijze belust om re vanche te nemen. DES daarentegen zal alles in het werk stellen om Hercules de cersle nederlaag toe te brengen. Onze jongens kunnen dus op een heftige te genstand rekenen. Wij hopen dat zij deze wedstrijd door een fair en geestdriftig spel tot een goed einde zullen brengen. Deze wedstrijd vangt aan om 2 uur. Gezamenlijk vertrek om 1 uur per fiets bij café Th. van Daelen. Het 2de en 3de elftal ondernemen de reis naar Tilburg en spelen respectie velijk tegen HKTVV 4 en 5. Indien er voor de volle honderd procent gespeeld wordt bestaat hier wel kans op een wei nig succes. Deze wedstrijden vangen aan 0111 12 uur. Vertrek om 10.30 uur per autobus bij café van Daelen. Tot slot spelen onze junioren een wedstrijd voor de competitfe tegen el kaar en naar wij vermoeden heeft het A-elftal thans de kans 0111 hun 2 eerste puntjes te behalen. Deze wedstrijd vangt aan om 12 uur. Nogmaals vestigen wij de aandacht op de loterij van bovengenoemde vereeni ging, waarvan de trekking plaats heeft op 5 December a.s. Wij sporen allen aan om alsnog een lot te koopen men heeft dan kans op de prachtige prijzen en steunt tevens de R.K.V.V. Hercules. R.K. W.V.B. BILJARTEN. Kampioenschap van de Langstraat. Hedenavond worden de wedstryden om bovengenoemd kampioenschap in het Stations-Koffiehuis wederom voort gezet zoowel voor A als B-spelers. Om 8 uur begint een wedstrijd tus schen de heeren P. v. Schijndel en 3. Quirijns voor klasse B, terwijl daarna de interessante ontmoeting plaats heeft tus schen de heeren Th. van Weert en L. van Schijndel voor klasse A. Voor Maandagavond is vastgesteld een wedstrijd tusschen de heeren J. Passier en P. Somers benevens een van de be- langrijksle ontmoetingen n.l. Frans Slaats en C. Quyryns. Dinsdagavond volgen dan weer we derom twee wedstrijden voor B-spelers n.l. tusschen de heeren C. Slaats en B. Dollekens en Fr. van Wees en P. Klerx. Wij zyn er van overtuigd dat het aan schouwen der wedstryden zeer zeker de moeite zal loonen voor een bezoek aan het Stations-Koffiehuis. W. B. C. Het biljart-tournooi van de WBC in café A. van Berkel zal hedenavond (Za terdag) voor de twee 4-tallen met een wedstrijd gesloten worden tegen de bil jartclub OKB uit café W. van Helvoirt uit Baardwijk. Dit kan een aardige wed strijd worden, daar de spelers onderling aan elkaar gewaagd zijn zoodat wij voor dezen wedstrijd vele biljartliefhebbers verwachten. Voor het le 4-tal zal a.s. Maandag het tournooi gesloten worden met een wed strijd legen het lste 4-tal van „Het Band- spel" uit café wed. v. Helvoirt. In dezen wedstrijd gaat alle belang stelling uit naar de party Fr. Schoelitz te gen den Langstraatschen kampioen Fr. van Helvoirt. Ook de andere parüjen vra gen hunne volle aandacht daar het allen spelers zijn die in het Langstraatsche Kampioenschap een hartig woordje heb ben meegesproken. De 4-tallen van Maandagavand zijn als volgt Fr. SchoelitzFr. v. Helvoirt; Fr. SlaatsB. v. Engelen; C. v. Berkel—J. v. Helvoirt; M. Slaats ZONDAG 15 NOVEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. A. R. A. A. V. R. O. V. P. R. O. A. V. R. O. V. P. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. X. C. R. V. K. R. O. MAANDAG 16 NOVEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M;?> N. C. R. V. I I 1 i I Naschrift der Redactie. Het zou, zoowel voor de Redactie als voor de lezers, prettiger geweest zijn, als liet bestuur van Oranje Roven in zijn „Open Brief" even had aangegeven, op welk punt ons verslag een „ver keerde voorstelling der feiten" gaf, of welke „niet gebezigde uitdrukkingen" er in waren vermeld, of welke „gezegden uit hun verband zijn ge rukt". Het is erg gemakkelijk en goedkoop met der gelijke algemeenheden een verslag te bccritisec- ren, maar als men werkelijk fouten meent te kunnen aanwijzen, dan moet men dat ook doen en zich niet achter deze nietszeggende algemeen heden verschuilen. Tegenover deze opvatting van het bestuur van „Oranje Boven" zouden wij de opvatting willen stellen van verschillende personen die ook ter vergadering aanwezig waren en die ons na le zing van het verslag verzekerden, dat het ver handelde daarin uitstekend was weergegeven. Dat het bestuur onaangenaam getroffen is door de publicatie van dit „onschuldig verhan delde" is een kwestie die hier buiten beschou wing kan blijven; het komt meer voor dat men later, als men het op een publieke bijeenkomst gesproken woord in de courant vindt afgedrukt, tot de overtuiging komt dat men, soms onbe wust te ver gegaan is. Bij de eenc gelegenheid ziet men zijn gesproken woord graag zoo uit voerig mogelijk in de krant vermeld, een ander inaal zou men maar liever zoo min mogelijk er over lezen. Het is moeilijk dat altijd juist te beoordeelen en met die gevoeligheden kan de Redactie echter niet steeds rekening houden en voornl van een publieke vergadering als deze, waarop naar verwachting het een en ander zou worden verklaard omtrent de redenen waarom geheel zonder voorkennis van het centraal co mité, de actie in v.m. Baardwijk werd ingezet, verwachtte men een uitvoerig verslag. De insinuatie dat de schrijver van dit verslag enkel en alleen op zijn geheugen te werk is gegaan, moeten wij als 'n pertinente onwaarheid betitelen. Juist om het critleke karakter van de besprekingen heeft onze reporter zoo nauwkeu rig mogelijk zijn aantcckeningen gemankt, wat tal van bezoekers ook hebben kunnen zien en terstond na de vergadering is het verslag ge schreven. Deze factoren, gevoegd bij zijn lang jarige routine en de verzekering, uit onver dachte bron, dat het verslag uitstekend liet ver handelde weergaf, zijn de redactie voldoende waarborg voor de juistheid. Van den verderen inhoud van den „Open Brief" o.a. waar gesproken wordt over de be reidwilligheid tot samenwerking, zal door ieder een met genoegen nota worden- genomen. DE REDACTIE. Zoo zal dan morgen de eerste thuiswedstrijd gespeeld worden tusschen WVB 1 en OSS 1 uit Oss. Deze vereeniging in Waalwijk beter be kend onder den naam Sportverceniging 1920, was vroeger toen nog uitkomend in KNVB-vcr- band een graag geziene gast in onze plaats en menigeen zal zich nog baar sportief en goed spel voor den geest kunnen halen. Voor eenigc jaren is zij echter overgegaan naar den IVCB, aan welks competities zij met wisselvallig succes heeft deelgenomen. Evenals WVB heeft OSS in de eerste wed strijden minder gelukkig geboerd, waarvan enkele nederlagen het resultaat waren. Dat het de hee ren ernst is, dit minder fortuinlijke begin te herstellen, blijkt wel uit de overwinning van j.l. Zondag, toen het toch heuscli niet zoo zwakke HEC met 53 verslagen werd. WVB zal dus goed doen de zaken van meet af flink aan te pakken en de tegenstanders vooral niet te on derschatten. De oranjehemden hebben in Veghcl getoond, dat zij tot behoorlijke prsetaties in staal zijn, weshalve wij verwachten, dat zij thans, nu liet de eerste thuiswedstrijd geldt, dezen goeden vorm zullen contlnueeren. Hoe het ook zij, wij kunnen in ieder geval op een spannend partijtje rekenen, waarin de krachten elkaar niet veel zullen ontloopcn. Aanvang 2 uur. WVB 2 en WVB 3 reizen naar Tilburg om resp. Velocitas 2 en 3 partij te geven. Vorigen Zondag hebben onze reserves het lcelijk laten liggen en dienen zij zich te herstellen. Dat daar toe de kans bestaat willen we niet betwijfelen, doch of het hen gelukken zal de Velocltanen In eigen huis te bedwingen, zullen we maar af wachten. De junioren spelen om 12 uur tegen Quick. Terrein WVB. 8,55 Grnniofoonmuzlek. 9,00 Voetbalmcdedeelingen. 9,05 Tuinbouwhalf uurtje. 9,20 Graniofoonmuziek. 9,15 Van Staat en Maatschappij. 10,00 N.E.V. 11 „10 Graniofoonmuziek. 12,00 Orgelspel. 12,10 Jetty Cantor en haar ensemble. 12,45 De V.P.R.O. zendt uit naar Indië. 12,15 Groeten van Indië aan Holland. 12,55 Lezing. 1,15 Jetty Cantor's ensemble. 2,00 Boekenhalfuur. 2,30 Het Omroeporkest. •1,00 De Liedertafel Amstel's Werkman. 4,20 AVRO Dansmuziek. 4,40 Sport, voetbal. 4,45 Sportberichten. 5,00 Gesprekken met luisteraars. 5,30 Men vraagt en wij draalen. 0.00 Sport: voetbal. 0,20 Sportuitslagen A.N.P. 0,30 Lezing. 6,45 Wijdingsdicnst uit de studio. 8,00 Nieuwsberichten en Mededeellngcn. 8,15 Hoorspel: De onbegrljpbarc Pim. 9,20 Vioolspel. 10,00 Radiojournaal. 10,15 Znngrccital. 11,00 Nieuwsberichten en Omroeporkest. 11,30 Orgelspel. 8,30 Morgenwijding. 9,30 Gewijde muziek. 9,50 Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Holten. 12,15 Het KRO-orkcst. 1,00 Boeken en schrijvers. 1,20 Het KRO-orkest. 2,00 Vragcnlialfuurtje. 2,30 De baud tusschen koloniën en moederland. 2,45 Graniofoonmuziek. 2,55 Graniofoonmuziek. 3,00 Het KRO-Symphonie-orkcst. 3,45 Graniofoonmuziek. 4,00 Het KRO-Syniplionlc-o'rkest. 4,30 Ziekenhalfuurtje. 4,55 le klasse uitslagen van de R.K.l'. 5,00 Gewijde muziek. 5,20 Kerkdienst uit de Geref. Kerk te Goes. 7,45 Voetbaluitslagen van de R.K.F. 7,50 Lezing: Het verlengstuk van de winkel. 8,10 Nieuwsberichten en Mededeellngcn. 8,20 De Kon. Militaire Kapel. 8,50 Lezing: Roode lampen in den storm. 9,05 De Kon. Militaire Kapel. 9,25 Gramofoonmuziek. 9,30 Het KRO-Kamer-orkcst. 10,30 Nieuwsberichten. 10,35 Gramofoonmuziek. 10,40 Epiloog door liet Klein Koor. 11,00 Lezing In liet Esperanto. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Voordracht. 12,00 Het Cantabilé-orkest. 2,00 Plano-voordracht. 2,30 Gramofoonmuziek. 2,45 Het Sylvestre trio. 3,30 Het Omroeporkest. 4,30 Disco-causerie. 5,30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 7,00 Lezing: Inenting tegen de pokken. 7,15 Vioolrecital. 7,45 Lezing: De tropische sfeer. 8,00 Nieuwsberichten A.N.P. Mededeellngcn. 8,10 Het Omroeporkest. 8,55 Moderne zangdeclamatie. 9,15 Gramofoonmuziek. 10,00 Orgelconcert. 10,15 Het Renovakwintet. 11,00 Nieuwsberichten. Het AVRO-Dansorkest. sv«r 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Morgenconcert. 10,30 Morgendienst.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 10