fii RADIO-PROGRAMMA GEMENGD NIEUWS WORDT VERMIST Advertentiën. DAGMEISJE EEN ZWARTBONTE VAARS, I I I I RAAMSDONK. W.V.R. 1Be Ready 1 41. ST. TruvrmMC**OER. BLAUW-WIT. (Red.) DE ROTTERDAMSCHE ZESDAAGSCHE. DONDERDAG 12 NOVEMBER 1936. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2; Hilversum 1875 M. Programma 3: VRIJDAG 13 NOVEMBER 1936. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3; Het vergaan van de Sch. 179. Het te Nieuw Helvoet in een flesch gevonden briefje, dat z.g. V£n de om gekomen bemanning van de Sch- 179, afkomstig zou zijn, is door de Haag- sche politie aan de reederij v/h. Frank Vroolijk en aan de nagelaten betrek kingen van de bemanning getoond om te onderzoeken of men het handschrift herkende. Niemand heeft tot heden het schrift herkent zoodat de Haagsche po- liiie aanneemt, dat men hier met een zeer misplaatste grap te doen heeft gehad. Auto ongeluk op den Oirschotschen weg. Zondag te omstreeks drie uur is onder Moergestel op den Oirschotschen- weg weaerom een ernstig auto ongeluk gebeurd, waarbij vijl personen min of •neer ernstig gewond werden. In een der vele bochten ter hoogte van de Heikant kwam een auto, be stuurd door Ir. Tromp uit Eindhoven, in botsing met een uit de richting Oirschot komende auto, welke bestuurd we'd door den heer van Ierland, even eens uit Eindhoven. Eerstgenoemde wagen werd in de flank aangereden en vloog veivolgens tegen een boom. Mevr. W. uit Breda, die naast den besluurder zat, werd op den weg qeslingerd en met een erns i- qe hoofdwonde opgenomen. Mevr. Tromp kreeg eveneens letsel aan het hoofd De drie inzittenden van de ande re wagen bekwamen alleen kleine sniiwonden- Mevr. W. die er het ergst aan toe was, is door een toevallig pas seer nde dokter naar het Ziekenhuis te Findhoven vervoerd, terwijl mevrouw Tromp door een andere geneesheer naar het St. Elisabeth ziekenhuis te Eindhoven werd gebracht. Bij onder zoek bleek, dat z" een ernstige sche delbreuk had bekomen. De oorzaak van het orgeluk moet worden toegeschreven aan het feit, dat de auto van den heer van Ierland ten gevolge van de hevige windvlagen aan hef slingeren was geraakt. Het drukke verkeer ondervond ge- ruimen tijd vertraging- De beide ver nielde wagens zijn weggesleept. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 25 jarig huwelijk, betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank. M. J. v. d. HELM I. B. v. d. HELM- VISSER. NET FLINK GEVRAAGD, geheel zelfstandig kunnende werken. Brieven met opgaaf van leef. tijd, verlangd loon enz. order No. der adv. Bur. v. d. blad. ongeveer 1 jaar oud, in de weide geloopen op den Kanaaldijk tussehen het Capelsche veer en het Drongelsche veer. G. A. STAM, CAPELLE» Nieuwevaart. I I I I! i i i i i i i Hel programma voor Zondag is als volgt: Kaatsh. BovsRWB. z Baardwijk '2—RWB 2. Kaatsh. Boys 2—RWB 3. De junioren zyn vrij. JULIANA. JulianaDevo 42. Juliana heeft eerst het voordeel van den sterken wind welke echter veel af breuk doet aan het spel. Na enkele mi nuten spelen weel de rechtsbuiten van Juliana met een mooi schot te doelpun ten 10. Steeds is Juliana in de meerder heid en als bij een aanval de linksbin uen dc bal goed vrij speelt en voor doel plaatst weet de rechtsbinnen onhoud baar 20 te maken. De enkele aanvallen van Devo weet de Juliana-achterhoede te onderbreken. Als de Juliana-voorhoede weer ten aanval trekt weel de linksbin nen met een prachtige kopbal den stand op 30 te brengen met welken sland rust aanbreekt. Na de rust tegen den sterken wind op krijgt Juliana toch al spoedig een paar mooie kansen welke echter niet worden benut. Toch wordt de voorsprong ver groot door een schot van de rechtsbin nen 40. Onmiddellijk hierop maakt Devo een tegenpunt 41. Bij een mis verstand in de Juliana-achterhoede weel Devo te doelpunten 42. Het Devo-doel komt ook nog verschillende malen in gevaar maar doelpunten blijven uit. Juliana 3Blauw-Wit eindigde met een 31 in het voordeel van Blauw-Wit. Zondag a.s. moet het 1ste elftal naar TOP in Oss. W.V.V. BLAUW-WIT. Het is den Blauw-Witten j.l. Zondag ten tweeden male moge gelukken een alleszins verdiende overwinning op Baardwijk 3 te hehalen. Was de stand met de rust 10 door de centervoor Ver meer, na de rust toen onze jongens tegen de sterken wind moesten optornen en nadat Baardwijk gelijk had gemaakt zag het er aanvankelijk donker voor hen uit. De midvoor krijgt echter den bal goed aangespeeld, een pracht schot en het is 12. Dit geeft de Blauw-Witten moed en Baardwijk heeft dan ook niets meer in te brengen. De linksbuiten geeft met een vliegend schot dc keeper geen schijn van kans. En het is grootendeels aan het goede werk van dezen doelman te dan ken dat het 13 is gebleven. Met de enkele aanvallen die Baardwijk nog op zet weet onze verdediging wel raad zoo dat het 13 blijft, als scheidsrechter Duquesnoy, die keurig leidde, einde blaast. Ook onze junioren deden Zaterdag verdienstelijk werk. Hoewel het eerste kwartier met 9 man gespeeld werd, ver loren zij van het sterke RWB slechts met 3—2. I.V.C.B.-Competitie. Uitslagen van Zondag j.l 1ste Klasse Zuid TL Brabant iaMulo 4—2 DongenSchii ndel 2—2 Venl. Boys—RKTVV 2—0 Besl VooruitKol ping 2—2 SVBWilhelmina 0—2 Zuid II 1'.. TSV—Zwaluw (afgek.) Ttibantift—ODÏ (afgek.) GWSarlo 1—4 DESK—BW Hercules 3—3 SDOEBladella (afgek.) Zuid II C. VeloeitasUno Animo 2—3 BODAGoirle 6—1 RKTVV 2—WIK 3—4 Veersche BovsDongen 2 40 Zuid 11 D. SWV—WVB 1—5 HVC—St. Mich.-Gestel 1—2 OSS—HEC 5—3 Vlymensche BovsSVI) 3—6 BerkdijkOSC 1—3 OVERZICHT. Bij de eerste klassers stemmen de uit slagen bijna geheel met onze verwachtin gen overeen, alleen het gelijke spel van Dongen legen Schijndel valt ons van de Dongenaren niet mee. Wij hadden hen on eigen veld de beste kansen gegeven en dit eene verliespuntje zal voor henzelf ongetwijfeld ook een tegenvaller zyn. In dc 2de klasse moest DESK met een gelijk spel genoegen nemen. Het duurt wel erg lang eer de Kaatsheuvelsche club eens het zoel der overwinning smaakt. Sarto verrastte door een 41 overwinning op GW. De overige ont moetingen werden afgelast. In de 3de klasse hield Uno Animo zich kranig en bracht» beide winstpunten uit Tilburg mee naar huis. De grootste verrassing was de fraaie 5 -1 overwinning die WVB in Veghel cp SWV wist te hehalen. De Waahvykers hebben nu laten zien dat ze toch ook wel goals kunnen maken; zullen ze op dezen ingeslagen weg voortgaan? HEC stelde teleur door in Oss met 35 te verliezen, wat bij hun mooie positie op dc ranglijst slecht gelegen komt. WAALWIJK. D.K.V.V. H.E.C. Tegen de verwachting in heeft I1EC van haar reisje naar Oss niet veel plezier beleefd. De HEC'crs kregen n.l. den kous op den kop door met 53 te vei' liezen. Wij haden wel voorspeld dat de geel-zwarten een harde dobber zouden krijgen, maar dat deze te zwaar zou blij ken te zijn hadden wij niet verwacht. De wedstrijd was een reprise van dien te gen Vlymen, zoodat het weinig fraais werd. Nu had het zeer ongunstige weer veel invloed op het spel. De bal maakte de zonderlingste capriolen, waardoor men herhaaldelijk voor de vreemdste si tuaties kwam te staan. Er werd hard genoeg gewerkt, maar de HEC'ers be gonnen reeds met een 20 achterstand in de eerste 5 minuten. Voor de rust hadden wy de straffe wind mee; waardoor 3 kwartier het doel der tegenpartij belegerd werd, evenwel zonder succes. Na (ie thee was HEC ook veel sterker dan OSS en wist de voorhoede 3 maal het net te vinden. Dit werd echter teniet gedaan door enkele blunders in de ach terhoede, zoodat OSS een 53 overwin ning kreg. De reserves stoorden zich niet aan het slechte weer, en wisten een mooie 30 overwinning te behalen op VVM. Na de vorige 51 nederlaag is dit een zeer goed resultaat. Ook de jongste garde wist te zegevie ren, door Hercules A met 43 te klop pen. R.K.V.V. HERCULES. Hercules heeft Zondag met Sarto de punten broederlijk gedeeld. Uit de 3 wedstrijden wist Hercules zoowel als ninton to hphnlpn. Rpf tal dat bij Sarto 2 op bezoek was heeft na een spannende strijd een gelijk spel behaald wat voorwaar tegen zoo'n sterke ploeg geen slecht resultaat is. De rust ging in met blanco stand. In de 2de helft volgt een overwicht van Hercules, doch Sarto heeft het eerst succes. Uit een misverstand in de ach terhoede weet de midvoor van Sarto danig te profiteeren en schiet den bal onhoudbaar in het doel. Even daarna is de scheidsrechter genoodzaakt wegens een harde regenbui den wedstrijd vijf minuten te staken. Na de hervatting is het de beurt aan Hercules. Uit een der vele aanvallen lukt het den linksbinnen op fraaie wijze te scoren en brengt hij hierdoor den stand op gelijken voe'. Dc e van weerszijden fair gespeelde wedstrijd eindigde in een gelijk spel 11. Het 2de elftal speelde thuis tegen Sarto 4. Het zat Hercules dezen middag niet mee, hoewel alle spelers een goeden wedstrijd gespeeld hebben is het hun niet gelukt de overwinning te behalen. Deze wedstrijd eindigde in een 2-1 over winning voor Sarto 4 een gelijk spel had echter de verhouding beter weer gege ven. Het 3de elftal heeft de competitie heel goed ingezet en behaalde op het Ode elf tal van Sarto een 21 overwinning. Onze junioren schijnen er dit sei zoen maar niet in te komen. Zoowel het A-elftal als het B-elftal hebben tot he den nog geen enkel puntje behaald. Zon dag verloren zij weer beiden. Het A-el al dat bij HEC op bezoek was moest hici niet 43 het onderspit delven, terwijl de jongste garde hij DES met den kous op den kop huiswaarts gestuurd werd. Met niet minder dan 100 moesten zij er aan geloven. R.K. Jeugdcompetitie Waalwijk e.o. Uitslagen van 8 November 1936: DESK b—Hercules b 10—0 WVB—DESK a 1—2 HECHercules a 43 Programma voor 15 November 1936: DESK aDESK b, scheidsrechter Damen. Hercules bHercules a, scheidsrec' ter Brekelmans. WVBQuick, scheidsrechter Beerens. WASPIK. R.K.V.V. WASPIK. Gelijk we in onze voorbeschouwing meldden was er wederom geen wedstrijd voor ons eerste elftal vastgesteld. Ons team is echter naar Geertruidenberg ge togen om aldaar een vriendschappelijke match te spelen tegen SNP. Zij wisten van de gastheeren met 21 te winnen. Ons tweede elftal-speelde thuis voor de competitie tegen Dussensche Boys. Met een 42 nederlaag kregen ze de kous op den kop. Waspik 2 verscheen slechts met tien spelers. Dussen brengt de bal aan het rollen en uit de vinnig heid waarmede onmiddellijk een aan val wordt opgezet valt af te leiden dat ze zich ditmaal willen wreken over de nederlaag welke ze thuis te slikken kre gen. Maar onze gehavende voorhoede trekt er uil alle macht van door en uit goed samenspel gelukt het den midvoor de score te openen. Wanneer de bal weer in het veld is gaan de onze er opnieuw vandoor en weer is 't de midvoor die de Boys-doelman 't nakijken geeft. Na de thee gaat nummer drie in de touwen. Nu is het blijkbaar welletjes, een schot van de linksbuiten der Boys treft doel. Doch even later doen de onzen hetzelfde. Na noemaals onze doelman te hebben verschalkt blaast de scheidsrechter het einde waardoor wij een 42 zege bin nen haalden. De Zwaluwen—W.S.C. 2—4. Onze voorspelling dat onze jongens in de Heikant geen al te zware taak wacht'e is bewaarheid. Op gemakkelijke wijze werd met 42 gewonnen en het blijkt uit iedere wedstrijd al meer dat ons team op weg is zich tot een goed geheel le vormen. GEERTRUIDENBERG. Voor het eerst van dit seizoen is onze club met een herboren ploeg in het veld gekomen. Waspik 1 was uitgenoodigd en het voldeed daaraan onmiddellijk. Hoewel het elftal van Waspik niet vol ledig was hadden wii er onze handen aan vol. De nieuwe SNP-nloeg heeft in dezen wedstrijd uitstekend voldaan. We hebben de indruk gekregen dat ze in de eerste klasse van de Dioc. Bond een goed figuur kan maken. Zoo is dan de strijd tegen onze oude rivalen voor het eerste gedeelte weder om achter den rug. Een reuzenstrijd is het geweest van het begin tot het einde, niettegenstaande er onze jongens' in slaagden hierin een 41 voorsnrong te behalen. Het spelpeil is ons echter niet meegevallen. Vooral van het plaatsen op verren afstand kwam zoowat niets te recht, wat vooral aan den storm te wij ten was. Zoo bleef het algemeen spel- beeld steeds behouden, n.l. geweldige runs aan de beide zijden; bleef het op passen tot 't laatst toe. RAAMSDONKSVEER. Veersche Boys 1—Dongen 2 4—0. Vanwege de St. Vincentiusvceeniging stond onze gemeente Zondag in het tee- ken van de Christelijke Liefdadigheid. Ook onze vereeniging liet zich daarbij niet onbetuigd door de recet'e van bo- venstaanden wedstrijd voor dit doel af te staan. Hiermede heeft ons bestuur ongetwijfeld een sympathieke daad ge steld. Hadden we voor de ontmoeting met Dongen 2 slechts op een gelijk spel of een kleine overwinning durven honen, 't resultaat is niettemin een klinkende 40 zege geworden. Het is onze p'oeg dan voor de derde maal in successie ge lukt een glorieuze overwinning te be vechten. Is het wonder dat er al sup porters gevonden worden die zich afvra gen of ook in de derde klasje van den I.V.C.B. ons team de oomne'iHe op zoo'n schitterende wijze zal afwerken als het dat 't vorig iaar deed in de eers'e klasse van den R.K.V.B. Den Bosch. Dergelijke droomen zullen vooralsnog wel wat te stoutmoedig blijken. Toch moeten we zeggen, als een goed begin het halve werk is, we al 'n heel eind in die rich- tin<r zijn gevorderd. Het tweede en derde elftal kreeg ge legenheid getuige te zijn van de wed strijd tegen Dongen 2 doordat in Zeven- hergen het terrein was afgekeurd. Zondag j.l. speelde Blauw-Wit haar eerste competitiewedstrijd voor de 3e uit Waalwijk op bezoek. De gasten ver schijnen met 9 man in het veld. Blauw-Wit komt al heel gemakkelijk aan haar eerste doelpunt, doordat kee per met bal zich achter de doellijn plaatst. Direct daarna volgt weer een hevig offensief voor het doel der ga ten, en de midvoor verhoogt de score 20. Met deze stand gaat de rust in. Na de rust zien we Blauw-Wit nog eenmaal doelpunten, en met deze stand komt het einde 30. De eerste 2 pun ten zijn binnen, jongens! We moeten tot onzen spijt wegens ge brek aan plaatsruimte ditmaal de Woens dag-ochtend ontvangen verslagen van Zondag gespeelde wedstrijden laten lig gen tot Zaterdag. Flinke belangstelling. Vinnige strijd. Slaats-Charlier steeds in de kop-groep. De Roterdamsche Zesdaagsche, welke morgenavond reeds ten einde loopt heeft tot heden in elk opzicht een be vredigend verloop gehad. De publieke belangstelling is vry goed te noemen en steekt heel gunstig af bij die van de Amsterdamscbe Zesdaag- schen. Er wordt vinnige strijd geleverd, vooral tussehen de „groote" koppels die alle met revanche-plannen schijnen rond le tollen en elkaar iedere ronde met groote hardnekkigheid betwisten. Al is 't koppel Pijnenburg-Wals bij het mecren- deel der toeschouwers favoriet, er valt om'rent den uitslag nog weinig te voor spellen enwij verwachten vandaag en morgen nog een verbitterden eindstrijd. Van een uitgesproken overwicht van het koppel Pijnenburg-Wals is geen sprake al hebben zij zich dan ook door zich op het winnen van sprints toe te leggen een vciligen punten-voorsprong verzekerd, die misschien bij den eindstand de be slissing kan brengen. Afwisselend gaan de verschillende sterke koppels aan den kop; nu eens heeft Slaats-Charlier, dan weer Pelle- naars-Schon. een volgend maal Rausch- Guimbretière de leiding en ook de Ame rikanen Walthour-Crosslev spreken een hartig woordje mee, kortom alle facto ren zijn aanwezig om in deze Rot'erdam- sehe Zesdaagsche de echte „sfeer" te scheppen, een telkens wisselend aspect te verleenen en de uiteindelijke over winning geheel in het onzekere te la- ten. Een geducht koppel dat zich aanvan kelijk ook terdege liet gelden en tot de favorieten gerekend kon worden, n.l. de Gebrs. van Kempen, is inmiddels, ten gevolge van een ongelukkigen val van Piet van Kempen, uit de kopgroep ver dwenen en hangt nu met een bedenke- 1 ijken achterstand in de onderste regio nen van de rangschiking. Aanvankelijk liet deze valpartij, waar bij ook Pcllenaars betrokken was, zich ernstig aanzien. Pcllenaars was weer vrij spoedig in de baan, doch Piet van Kempen had verschillende vrij ernstige verwondingen aan het gezicht die ge hecht moesten worden, terwijl hij voor verdere observatie in een ziekenhuis werd opgenomen. De taaie Zesdagen- matador wilde echter van geen opgeven weten en danig bepleisterd en be- zwachteld is hij weer op zijn fiets ge kropen en tolt weer mee in dezen zwa- ren strijd, waarin dit gehandicapte kop pel thans echter geen rol van beteekenis meer zal spelen. Met de combinatie Slaats-Charlier Mykt het, niettegenstaande de minder hoog gestemde verwachtingen ten op zichte van Slaats' ploegmaat, toch uit stekend te marcheeren. Momenteel, Woensdagmorgen, staan zij als nummer 2 geclasseerd met een behoorlijken puntenvoorsprong op hun naaste concurrenten. Het koppel Pijnenburg-Wals staat nummer 1 vanwege het grootste aantal punten en alleen door dit koppel een ronde achterstand te bezorgen kan het koppel Slaats-Charlier of een der ande re pretendenten nog aan de leiding ko men. Natuurlijk zullen zij daartoe alles in het werk stellen en het kan er vandaag en morgen nog geducht spannen, maar het is een uiterst zware ongaaf, want als Pyn-Wals zich dezen nacht nog aan den kop weten te handhaven zullen zij mor gen onafgebroken op hun hoede zijn en elke weglooppoging van hun concurren ten trachten te verijdelen. Stand van Woensdagmorgen bij de neutralisatie van 6 uur: 1 Pijnenburg-Wals 329 p.: 2 Slaats- Charlier 116 n.: 3 Walthour-Crosslev 82 p.: 4 Scbon-Pellenaars 80 p.: 5 Pansch- Guimbretiere 41 p.: op 1 ronde: 6 Billin'- Depau 161 p.; 7 Braspenninx-v. d, Ruit 81 p.; op 7 ronden: 8 Leduco-Wambst 27 p.; op 8 ronden: 9 Ma'ina-Hcslinga 125 p.; 10 Rieger-Ehmer 81 p.; op 11 ron den Gebr. v. Kempen 252 p. BILJARTEN. In het café van mej. Wed. van Helvoirt werd gisteravond een biljart wedstrijd gespeeld tussehen Ons Ge noegen en Het Bandspel II. Voor Ons Genoegen was de uitslag: G. Rombouts 75, J. Rombouts 75, Zwaans 74, W. van der Heijden 75, P. Hornman 56 en Dijkstra 72, totaal 427 p. Voor Het Bandspel was de uitslag: B. Hornes 51, A. Rombouts 59, J. Wil- lemse 100, Dieleman 57, B. v. d. Pen nen 75 en P. v. Schijndel 100, tot. 442. Stand van het Biljart-Kampioen schap voor de Langstraat, in het Sta tions Koffiehuis (B. Sandbrink). De diverse voor het kampioen schap gespeelde wedstrijden hebben het volqende resultaat gegeven, n.l. Klasse A: J. de Reus 250 punten, 23 beurten, 32 serie, 10.36 gem.: Fr. Slaats 104 p. 23 b. 15 s. 4.72 g.; Fr. v. Hel voirt 259 p. 27 b. 53 s. 9.59 g.; C. Quy- rijns 182 p. 27 b. 40 s. 6.77 gem. Klasse B: P. v. Huiten 15Ö p., 56 b., 18 s., 2.67 gem.; A. v. Eijck 148, 56, 11, 2.64: L. v. Cromvoirt 152, 25, 22. 6.18; J. Willemse 150, 25, 24, 6.M. v. d. Ven 153, 44, 17, 3.47; P. Danckaert 104, 44, 9, 2.36; E. de Vries 165, 45, DONDERDAG 12 NOVEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. 8,00 Orgelmuziek. 8,l;j Griimofoonmuzick. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,80 Het Lyra-trio. 11,15 Gramofoonmuziek. i2,00 l)e Octophonikers. 1,80 Hel Omroeporkest. 2,05 Naai- en borduurcursus. 2,45 Graniofoonmuziek. 4,00 Halfuur voor zieken en thuiszittenden. 4.80 Planorecital. 4,50 Hoorspel: Woudstra knapt liet op. 5,~t Het Omroeporkest. 0,20 Sportpraatjc. 7.05 Dansmuziek. 7.20 lingelsclie les voor gevorderden. 8,00 Nieuwsberichten en Mededeellngen. 8,15 Het Concertgebouworkest. 10,30 Graniofoonmuziek. 11,00 Nieuwsberichten en dansmuziek. 11,30 Finale der eerste Rotterdamschc Zesdaagsche HILVERSUM 1875 M. K. R. O. 8,00 Graniofoonmuziek. 8,15 .Morgenconcert. N. C. R. V. 10,00 Joh. de Heer zingt. .0,15 Morgendienst. 10,45 Leger des Ileilskwartlertje. K. R. O. I,00 Graniofoonmuziek. II,30 Godsdienstig halfuurtje. i2,15 Het KRO-orkest. 1,00 Gramoloonmuziek. 1,20 Het KRO-orkest. N. C. R. V. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Graniofoonmuziek. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Cursus handenarbeid. 5,30 Graniofoonmuziek. 5,45 Zangrecital. 0,45 C.N.V.-kwartiertje. 7,00 Persberichten van liet Ned. Chr. Persbur. 7,15 Causerie. 7,45 Een kwartiertje radio-reportage. 8,00 Weer- en Nieuwsberichten. 8,15 Graniofoonmuziek. 9,00 Ren dag uit het leven van een journalist. 9,30 Orgelconcert. 10,10 Nieuwsberichten. 10,15 Orgelconcert. 10,30 Graniofoonmuziek. Schriftlezing. VRIJDAG 13 NOVEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. 8,00 Graniofoonmuziek. V. P. R. O. 10,00 Morgenwijding. V'. A. R. A. 10,15 Adolf Bouwmeester draagt voor. 10,35 Graniofoonmuziek 11,00 Adolf Bouwmeester draagt voor. 11,20 Gramoloonmuziek. A. V. R. O. 12,00 De Palladians. 1,30 Bespreking van knippatroon. 1,50 Het Omroeporkest. 3,25 Het AVRO-Dansorkest.- V. A. R. A. 4,00 Graniofoonmuziek. 5,00 Oome Keesje beleeft weer nieuwe avonturen 5,30 Ramblers VARA-Dansorkest. 6,30 Politiek radiojournaal. 6,50 Gramojoonmuziek. 7,00 Opvoeding tot gemeenschapszin. 7,20 Gramofoonmuziek. 7,50 Nieuwsberichten A.N.P. 7,57 Herhaling van S.O.S.-berichten. V. P. R. O. 8,00 Nieuwsberichten V.G.P. 8,05 Cursus. 8,30 Concert. 9,00 Lezing. 9,30 Gramofoonmuziek. 10,00 Lezing. 10,30 Gramofoonmuziek. 10,40 Avondwijding. V. A. R. A. 11,00 Nieuwsberichten A.N.P. 11,05 Causerie. 11,30 Gramofoonmuziek. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,15 Morgenconcert. 10,00 Muzickuilzending voor fabrieken. 10,30 Gramofoonmuziek. 11,30 Grepen uit de geschiedenis* van het Oude Testament. 12,15 Het KRO-orkest. 1,00 Filmmuziek. 1,20 Het KRO-orkest. 2,00 Gramofoonmuziek. 3,10 Zangrccital. 3,20 Gramofoonmuziek. 3,35 Zangrecital. 3,45 Gramofoonmuziek. 4,00 De KRO-Melodisten. 1,15 Gramofoonmuziek. 5,15 Dc KRO Melodisten. 6,00 Land- en tuinbouwcauserie. 0,20 De KRO-Boys. 6,35 Gramofoonmuziek. 6,45 De KRO-Boys. 7,15 De KRO-luchtlijn. 7,35 Gramofoonmuziek. 8,00 Nieuwsberichten. 8,10 Iloe wordt een schoen gemaakt? 9,00 Gramofoonmuziek. 9,25 Requiem in d van Anton Bruckner. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Nieuwsberichten. 10,35 Gramofoonmuziek. 10,45 Bcla Kiss met zijn Hongaarsch Orkest. 11,15 Gramofoonmuziek. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF. WAALWIJK. Wijziging in programma voorbehouden. 8,00 Brussel Vlaamsch. 9,20 Diversen. 10,35 Regional Programma. 3,35 Droitwich. 6,20 Diversen. 7—8 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. B. Wals- en Marschmuzick. A 1520 Wir Marchiercn. Orkest. A1412 Wanderlieder potpourri. Knapen koor en orkest. A1516 Grossmutters Lieblingslieder. Zang en Orkest. A 1248 Schlosswache der Ameisen. Orkest. Kirchweih in Tirol. id. Lotoshlumen. id. A 1311 Als het orgel speelt. Accordeonkwartel Als Kobus Harmonica speelt. id. A 1549 Waldtcufcl Rcigen. Orkest. A 1479 Mit Lautc und Fidel. Mandoline-ork A 3160 Hocli Hahsburg. Orkest. Mcin Regiment. ld. 8,50 Brussel .Fransch. 9,20 Diversen. 9,40 Droitwich. 8,00 Brussel Vlaamsch. 9,20 Diversen. 10,35 Regional Programma. 4,20 Droitwich. 6,20 Diversen. 78 uur: Gramofoonmuziek van liet R. D. li. Lichte muziek. A 1310 In deinc Hande leg' icli. Marcel Wlttrisch. Scliön 1st jeder Tag. id. A 1140 Der Voglein Abendlicd. Vibrafoon niet orkest. Erwachen der Frullngsblumcn. id. A 2169 Die lustige Puppe. Orkest. Da drausscn in der Wacliau. id. A 2526 Dichter und Bauer. id. A 1291 mini Glockentcmpel. Orgel. Gluhwurmchen Idyll. id. A 3384 Liebeslicd. Orkest. Barcarola. id. A 1647 Helnzelmanchens Wachtparadc. id. Dornroschcns Brautfalut. id. A 2191 Die kleine Patrouille. ld. Nachtliche Hcerscliau. id. A 1010 Fest Ouverture. id. 8,00 Regional Programma. 10,00 Droitwich.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 8