H.deBont-v.Hulten Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. Voor de Stille Armen. De nieuwe Moerdijkbrug. Plaatselijke Berichten. ADVERTEERT IN DIT BLAD. Heerenkleeding naar maat BILJART-KAMPIOENSCHAP van Waalwijk en Omstreken. terdag 12 December 1936 No, 99 De Echo van het Zuiden Derde Blad IN CAFÉ „CITY" DRUNEN DUSSEN. ,Midzomernachtsdroom". ij vestigen nogmaals de aandacht de liefdadigheidsvoorstellingen, e, heden, morgen en Maandag in R.D.B.-theater gegeven worden de gewone prijzen, eciaal vestigen wij de aandacht e middagvoorstelling van heden- ag 3 uur welke tegen populaire en gegeven wordt en welke niet 8 jaar, zooals wij in ons laatste nier schreven, doch tot 16 jaar inkelijk is. treffende de film geven wij nog Geschiedenis van het stuk. .idzomernachtsdroom" werd voor eerst opgevoerd in Shakespeare's Theatre tusschen de jaren 1593- Deze jaartallen gelden over het neen voor de goede, hter, er zijn geleerden, die geloo- dal het reeds in het begin van is opgevoerd ter gelegenheid van uiwelijk van den Graai van Essex de weduwe van Sir Philip Sidney, in dat jaar gesloten werd. idere geleerden zeggen daarente- weei', dat het stuk pas voor het is opgevoerd in 1598 ter eere het huwelijk van den Graaf van [hampton met Elizabeth Vernon. er bestaat nog een andere uit ing voor. Er zijn ook nog men- n die zeggen, dat het opgevoerd is bewijs van eer tegenover Konin- Elizabeth. j de diverse opvoeringen, door de ven heen, zijn er natuurlijk (lui en tooneelspelers geweest, die de n in betere en slechtere mate heb- vertolkt. Max Reinhardt heeft van deze film iets geweldigs gemaakt. In alle op zichten is alles volkomen af. Reinhardt heeft precies begrepen, wat Shakespeare, die zoo rijk aan ver beelding was, hiermede heeft bedoeld. De Baletten. Twee opmerkelijke balletten ken merken de productie van „Midzomer- nachtsdroom". Het eerste vertolkt het Scherzo. De sprookjeswereld speelt en Titania, de koningin van de sprook jeswereld, komt naar beneden gedanst langs een manestraal. De verschijning van Oberon, de ko ning van de sprookjeswereld, werpt een waas over al deze schepseltjes en maakt een einde aan hun vretigde. Het tweede ballet „Nocturnal", op de inuzfek van de Nocturne, verhaalt de geschiedenis van de geesten in het bosch, die alleen maar gelukkig zijn als de maan schijnt en die op voet van oorlog leven, als de duisternis is in getreden. De geliefden slapen in het bosch, als Puck verschijnt. Over de weilan den komt de strijdwagen van koning Oberon. Plfftseling verschijnt er een schrik aanjagend schepsel, uitgedost met de prachtigste kleuren. Ze danst een wilden dans en zoekt dan ijlings een schuilplaats hij Tita nia. Dan verschijnt eensklaps de Duis ternis zelf uit het bosch. Hij begeert de danseres. Zij tracht hem te ont vluchten, maar hij werpt zijn sluier over haar, en zij moet zich tegen wil en dank overgeven. Het angstaanjagend schepsel tilt haar op en zij verdwijnt in den zwar ten nacht. orgen Zaterdag, zal de nieuwe ieersbrug o^er het Hollandsch 3, de schakel tusschen Holland Jrabanl, door H.M. de Koningin den geopendeen feit van orische beteekenis 1 /erd er niet gejuichd, toen in de Waalbrug bij Nijmegen ,ed kwam, die de verbinding mde tusschen Noord- en Zuid erland En hoezeer heeft Bra- t daarna het bezoek van onze erbiedigdeKoningin gewaardeerd. Brabantsche volk voelde zich iter en steviger gebonden aan Huis van Oranje en werd zich er bewust van haai opgenomen in Neerlands eenheid. Er was brug geslagen tusschen de nstellingen, waarop men vanuit Noorden zoo gaarne de beide delijke provincies, Brabant en iburg, wijst. hans worden deze zoogenaamde trasten opnieuw overbrugd en rmede het contact tusschen ord en Zuid nog nauwer aange- ld, de nationale eenheid nog iger gemaakt. at is de ideëele beteekenis van roote gebeurtenis van morgen, an groot belang is de nieuwe .g voor het verkeer tusschen ibant en Holland, omdat daar )r de industrieele gebieden voor aanvoer van grondstoffen en uitvoer van producten ver iden worden met de havenstad tterdam. ok de Langstraat, met het trum der schoenindustrie Waal- li, zal daarvan haar voordeelen eken, niet alleen op industrieel lied, maar ook uit verkeersoog nt bezien, want de automobi- en zullen niet langer vanuit n Bosch via het Land van Ileus- en Altena, maar via de Lang aat naar Holland gaan, hetgeen oral voor Waalwijk grooter emdelingenverkeer met zich ebrengt met al de gunstige ge- gen van dien.. Jet totstandkomen van de nieuwe keersbrug over het Hollandsch ep stemt, tot vreugde omdat rmede vele belangen zijn gediend alleen van ons land, maar i van ons dierbaar Brabant. er gelegenheid van de opening Moerdijkbrug is een herinne- gsboek uitgegeven waarin door iele autoriteiten op de groote eekenis, welke aan de nieuwe^ binding r ïoet worden toegekend- wordt gewezen. Zoo schrijft Jhr. ir. O. C. A van Lith de Jeude o.a.: »I)e breede stroom nabij Moerdijk is steeds als een ernstige oelemme- ring gevoeld voor een geregeld vei keer tusschen Noord en Zuid. De spreekwijze van boven en be neden den Moerdijk duidde een scheidingslijn aan tusschen twee deelen der^bevolking van denzelf den landaard, die in elk opzicht op elkander zijn aangewezen. De bouw van de spoorbrug, in de jaren 1859-1862, die langen tijd als unicum wegens haar groote lengte een zekere vermaardheid genoot, was destijds een zeer groote verkeersverbetering. Door de ont wikkeling van het motor-wegver- keer ontstond meer en meer de dringende behoefte aan een tweede vaste overbrugging voor dal ver keer, ter vervanging van 't pontveer, dat, hoewel aan hooge eischen voldoende, op den duur een hinder lijke belemmering vormde. De ruim .1000 M. lange brug, van de totstandkoming waarvan weinig ophef is gemaakt, is de grootste brug voor gewoon verkeer, welke in ons land wordt aange troffen. Moge de nieuwe brug in beide opzichten de gekoesterde verwach tingen vervullen, moge zij het symbool zijn van de hechte aan eensluiting der landsdeelen gelegen ter weerszijden van den machtigen stroom, dien zij overspant«. De Commissaris der Koningin in Noord-Brabant noemt 12 December voor de eenheid van ons land een belangrijken datum. Hierbij sluit zich ten volle aan Jhr. Mr. Dr. H. A. van Karnebeek, minister van Staat en Commissaris der Koningin in de provincie Zuid- Holland. »De Moerdijkbrug is een symbool, niet slechts van het technisch kunnen van onzen tijd, maar ook van den samenhang van onzen vroeger verbrokkelden Staat. Moge dit hoogst belangrijk werk, in den dienst der nationale gedachte en van 's lands welvaart, rijke vruchten dragen. Een werk als dit houdt de geest kracht van een volk op peil en geeft moed voor de toekomst. Een toekomst waarop, gezien 's lands ligging, vertrouwd mag worden zoolang wij ons die waardig toonen als Nederlanders«. Vervolgens zullen alle plaatselijke zangvereenigingen voor het Raadhuis eenige liederen ten gehoore brengen, w.o. Domine salvum fac en 't feestlied van den heer A. C. v. d. Heijden. Om half twee neemt de groote his torische optocht een aanvang, waar aan alle wijken zullen deelnemen, ter wijl des avonds een feeërieke lichtstoet wordt gehouden. Na deze mededeeling werden de voorloopige wijkcomité's benoemd. Voor de Stationsstraat werden geko zen de heeren Wildeman, Meijs, v. d. Schans, Strijk, Hendrikx en Adelberg. Voor de Grootestraat (Oostzijde) de heeren G. van Huiten. G. v. d. Broek. H. Hoffmans en H. van Huiten. Voor de Putstraat. Groensteeg en Hoekeinde de heeren Thomas, P. van Meeuwen, H. v. d. Griendt, J. van Bla- del, L. Kroot en Th. v. d. Griendt. Voor de Grootestraat (Westzijde) de heeren W. Hens. Fr. Eibers. C. Ei bers. J. van Loon, J. van Huiten Jr., Jan Kolsteren en M. Verhulst Voor Mr. van Coothstraat, Juliana- straat en Burg. v. d. Blokkenlaan, de heeren dr. Bos, L. Mombers, L. van Drunen. W. v. d. Hammen en A. Spie- rings. De voorzitter heeft nog aangegeven welke taak de commissies hebben. Zij zullen moeten opwekken voor groote deelname aan den historischen optocht en den lichtstoet en moeten uitzien naar objecten ter verlichting en versie- ring. In de wijken, waarover zij zijn aan gesteld zal een inzameling gehouden moeten worden om de onkosten van de versieringen te dekken. Tevens zullen de fabrikanten en de winkeliers verzocht worden resp. hun fabrieken en etalages te versieren in de sfeer van de algemeene feestvreug- de. Wij onderschrijven gaarne de woor den van den Voorzitter en hopen dat ook het Centrum een goed figuur zal slaan en op aller medewerking kan worden gerekend. Wijk-Comité's. Donderdagavond had het Wijk-co- mité 1ste en 2e Crispijnstraat zijn eer ste volledige comité-vergadering. Daar in namen zitting de heeren G. v. Oost rum, W. v. d. Heijden, J. v. d. Griendt en A. v. Gorcum en de dames Leijtens, Duquesnoij, Heesbeen, de Rooij, van Bokhoven, van Zon, Mangels en Scha pendonk, die zich tevens belastten met het innen der gelden. De spontane medewerking der be woners van deze arbeiderswijk wijst er op. dat deze wijk bij de feestelijkheden haar beste beentje voor zal zetten. kinderen; in de St. Antonius-parochie onder toezicht der Eerw. Zusters; in v.m. Besoijen door de dames van de St. Elisabeths-vereeniging. Een en ander wordt bereid door de Zusters van het St. Theresia-gesticht. MET PENSIOEN. De heer Jac. Franssen, meter-opne- mergeld-ophaler der gemeentelijke licht- en waterbedrijven, zal 22 Januari a.s. den 65-jarigen leeftijd bereiken en alzoo den gemeentedienst met pensioen verlaten, op welken datum hij ook juist 25 jaar in gemeentedienst is. 40-JARIG JUBILEUM. Op 13 Febr. 1937 zal de heer Hein Versteeg, kantenschrooier bij de N.V. Stoomschoenenfabriek A. H. v. Schijn- del alhier, den dag herdenken, waarop hij vóór 40 jaren als zoodanig in dienst trad bij genoemde N.V. Voorzeker een zeldzaam jubileum, dat de noodige belangstelling wel zal hebben. Grootestraat 319 - WAALWIJK TELEFOON 109 tegen prijzen aan de tijds omstandigheden aangepast. ORANJEHUIS CENTRUM. Vanvege de vereeniging Het Oran- uis M/erd Donderdagavond in Hotel - Twee Kolommen een zeer druk he chte vergadering gehouden van be- oners uit het Centrum van Waalwijk. De voorzitter, de heer J. van Mierlo opende de bijeenkomst, verheugde zich ver de groote belangstelling en deelde tf-'ede, dat in centraal verband voor den nationalen feestdag het volgende feest programma werd samengeste'd: Om half 8 uur wordt een reveille uit gevoerd door de tambours en hoorn blazers (in historisch costuum) van de plaatselijke gymnastiekverenigingen. Daarna zullen de klokken beginnen te luiden. Om 9 uur zullen in het R D.B.-thea ter en de Luxor-bioscoop film /oorstel lingen plaats hebben voor de school gaande kinderen. Tijdens het sluiten van het burger lijk huwelijk te Den Haag zullen alhier op het Raadhuisplein door de school kinderen eenige liederen w.o. de feest zang van den heer A. C. v. d. Heijden worden uitgevoerd. Maandag 14 December, aanvang 7 uur beslist GERARD SLAATS, Waalwijk tegen J. DE M UNNIK, Drunen Af te werken partij DORUS v. WEERT, Waalwijk tegen H. BROK, Drunen. JAN WILLEMSE, Waalwijk tegen J. DE MOOR, Waspik BARTVAN ENGELEN,Waalwijk tegen C. NI EU WEN HUIZEN, Waspik. Partij 250 caramboles. BIJ H. DE RUIJTER, Markt 16 - Tel. 274. OPRUIMINGEN. Wijziging termijn van „Opruimingen" in het Winkelbedrijf, in verband met het a.s. huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana. Naar aanleiding van een daartoe strekkend verzoek der betrekken Mid- denstandsvereenigingen heeft de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat besloten om, in verband met het aanstaand huwelijk van H.K.H. Prinses Juliana en de feestelijkheden welke ter gelegenheid van dit huwelijk zullen plaats hebben, voor de gemeen ten Dongen en Waalwijk, alsmede Kaatsheuvel (gem. Loonopzand) voor alle groepen 'van winkelneringen als tijdvak, waarin een verkoop als be doeld in het le lid van art. 12 der wet van den 13den September 1035. hou dende regeling betreffende het Uitver- koopen en Opruimen in het Winkelbe drijf (S. 564), als opruiming mag wor den aangekondigd, aan te wijzen: 15 Januari tot en met 14 Febr. 1937, in p,aats van 1 Januari tot en met 31 Januari 1937. DE SPIJSKOKERIJ. TWEE JUBILARISSEN. A.s. Zaterdag herdenken de heeren J. W. Verhoofdstad te Waalwijk en P. Schiedon te Sprang, den dag waar op zij vóór 25 jaren in dienst traden bij de Lederfabriek der fa. van Dooren-de Greeff alhier. Naar wij vernemen zal deze heugelij ke dag voor de beide zilveren jubilaris sen niet onopgemerkt voorbijgaan. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het Politiebureau alhier zijn in lichtingen te bekomen omtrent de vol gende gevonden voorwerpen: Drie muziekboekjes (op naam J. Ha verkamp), kist met visscherstuig, kin derlaarsje. Voor het Kind. »Alles vliegt weg!« De prentbrief. kaarten vliegen harder dan ooit omdat ze mooier zijn dan ooit. En de prijs is slechts 7 cent, terwijl het voor het goede doelVoor het Mis deelde Kind, is. Wie kan dit weer staan Afdeeling Baardwijk B.V.L. Donderdagavond hield de afd. Baardwijk van den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm hare jaar- lijksche feestvergadering met prijs uitdeeling in de zaal van den heer W. Pullens Cz. Na een korte ver gadering, waarin de plaatselijke leider, de heer W. van der Mee.de leden een hartelijk welkom toeriep en waarin eenige zaken, de afdeeling betreffende, werden afgehandeld, werd het verdere gedeelte van den avond op gezellige wijze doorge bracht. Het voornaamste was wel de uitdeeling der prijzen, behaald op den in September 1.1. gehouden schietwedstrijd. Het bestuur had voor een keurige collectie prijzen gezorgd, waarover iedereen dan ook ten zeerste voldaan was. Het dient nog vermeld, dat op dezen avond door de leden spon taan werd bijgedragen voor het, door den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm, aan le bieden hulde blijk aan Prinses Juliana en Prins Bernhard. Met het zingen van 't Wilhelmus en het uitbrengen van een driewerf hoera op de Koningin en het Vorstelijk Paar, werd deze welge. slaagde feestavond door den plaatse lijken leider gesloten. LUXOR-BIOSCOOP. Schipbreuk. Het geheim van den Schorpioen. De Luxor Bioscoop brengt deze week wederom twee films, die de aandacht verdienen. De eerste is een spannende rol- pient, welke verhaalt vaneen twee tal bandieten, die een schip tot zinken willen brengen om zoo de veazekeringspremie machtig te wor den. Het schip zinkt echter niet doch strandt op een rots, zoodat de schuld van de bandieten uitlokt. Tal vau verwikkelingen maken deze film zeer sensationeel en het goede spel waarborgt, dat deze vertooning succes zal hebben. De tweede film is niet minder spannend. Er treedt een onguur individu op, dat chantage pleegt en tenslotte nog een moord op zijn geweten blijkt te hebben. Eer dit echter ontdekt wordt, gebeurt er nog heel wat, hetgeen interessant door den scenarioschrijver is uitgewerkt. Bovendien geven in »Hel geheim van den Schorpioen« spelers van naam, onder wie de komieken Bert Wheeler en Robert Woolsey, aardig spel te zien. Beide films, die naast een goed bijprogramma door de Luxor-Bios- coop worden geprojecteerd, zullen het ongetwijfeld »doen«. (Zie Vervolg Prov. Nieuws 2e pag.). ECHO STCOLAAS-PUZZLE 1936. Wij hel beloofd nog een paar versjes tesn volgen, die de oplos- singsformien van velen vergezel den. Na dleressante „Puzzle Hors d'oeuvre" iet vorig nummer, volgt hier een \fan Burmanje, Stations straat 75a, De winkelman het nijvere Waalwijk Kwamen lekend voor den dag. En maakttrots de slechte tijden Een etalagie er wezen mag. Het mooisjhet nieuwste zetten zij voor, n uiterste best daarvoor. Zij kwannjerecht met zeer lage prijzen. Om aan hjuhliek te kunnen bewijzen toch op ieder terrein, die er wel degelijk mag zijn. En men ir|n vreemde niet moet gaan koopen. H goedkoop is, in voorraad met hoopen. I siii zou niet volledig wezen die zoo veel wordt gelezen, sschen winkelier en klant. dan de grootste krant, dat toch begrijpen hare kolommen kijken, zakenman moet ad verteeren. et deed, moet 't eens probeeren. formulieren vol. ressen haast in mijn bol. maar geduldig af, n prijsje ontvangen mag. Deden alle Dat Waah Een plaats Wat hier Doch Zonder .,D cho De sehake Doéitreffei Moge iede Steeds eve Waarin ie Wie 't nof Ik plakte 'k Heb alle Ik wacht i Of 'k soms en tenslott dige dicht tha van en bijdrage van een jeug- s van 11 jaar, n.l. Ber- erum. Parallelweg: De Echo vl het Zuiden Dat is Uw ngen krant. Hij komt JL. Uw belang steeds op. En voor cB Middenstand. Hij brengt,jllvoerig raadsverslag En plaatséj. nieuws van eiken dag. wijs en abonneer ;cn blad. Coöp. Eerste Langstraatsche Stoomzuivelfabriek. Dinsdagavond hield de Loop. Eerste Langstr. Stoomzuivelfabriek een algemeene ledenvergadering in de zaal van de meisjescongregatie. Tengevolge van het slechte weer was de opkomst matig. De aftredende bestuursleden, de heeren M. J. v. Halder, A. J. Klijn en J. Brok werden allen herkozen. Het entreégeld voor de nieuwe leden werd vastgesteld op het thans geldende bedrag Voorgesteld werd een premie beschikbaar testellen voor de melk- e vering over 1937. Overeenkomstig dit voorstel werd besloten voor de levering van de zuiversle melk gedurende 1937 een premie vast te stellen van f1000,— In de vacature van den Besselaar werd als lid van de commissie van toezicht gekozen Th. Mosterman Hzn. te Nieuwkuijk. Verder werden behandeld de in schrijvingen voor de melkritten 1937. Aan de navolgende personen werd een der ritten gegund: De laatste dagen wordt in de duinen van Drunen de ski—sport beoefend. Insiders verzekerden dat, heuvelruggen bedekt met een laagje sneeuw, zich daar hijzonder voor leenen. De Congregatieën. Zondag zullen een aantal leden hun plechtige opdracht doen voor de beide congregatieën. De dag wordt begonnen met een Algemeene H Communie. ELSHOUT. De Congregatieën. Nadat een driedaagsche voorbe reiding is gehouden door Pater Daarom w. U op Uw Dan breng ij welvaart in uw plaats. Zeg, lezer, |eet gjj dat? ST. NICOl aS-ECHO-PUZZLE 1936. In onze pgaVe der prijswinnaars in ons voi nunimer is een fout ge slopen. Er staat 4e prijs f;llI Dufmanj» Antonius- straat 97a: Dit moe zjjn Jan Burmanje, Stationsstraat 75a, Waalwijk. reformeerien Grondslag een alge meene ledenvergadering, onder voor zitterschap an den heer G. Raams alhier. De voorzittt' opende de vergade ring met Ps. l\\ 3—4 en richtte daarna een kort welkomstwoord tot de talrijke aanwezigen. De heer Kevie van de afdeeling Genderen behandelde daarna het onderwerp: »De J. V. en de Kerk» waarop een langdurige bespreking volgde. Tot slot sprak de heer de Graat van de afdeeling Almkerk over »Zelfoverschatting«, waarop even eens een aangename re- en dupliek volgde. Er bleken 77 leden van den Ring aanwezig te zijn, hetgeen zeer zeker een verheugend feit genoemd mag worden. Terwijl een drietal jongens met Drunen Drunen Elshout E'shout Spoorweg Wolfshoek Helde Baardwijk Baardwijk Nieuwkuijk Nieuwkuijk PRIJS per 100 kilogram melk. L. Pulles 5.64 ct. L. v. Halder 5.75 P. v. Weert 6.25 G. Vissers 6.21 P. Pulles 9.71 J. Brok 7.99 M. v. d. Ven 5 48 P. Smits .8.47 Th. v. Drunen 9.97 A. Mommersteeg 6.74 J. v. Eggelen 6.84 Kempenaars voor de leden der beide een paar vlotten op een overstroom- congregatieën, zal dit triduum den polder aan 't varen waren, Zondag plechtig gesloten worden sloeg een der vlotten om, waardoor met een Alg. H. Communie. zij in 't diepe water terecht kwamen. In de namiddag zullen de nieuwe Op hun hulpgeroep snelden de leden plechlig hunne opdracht doen heeren Olieslagers en v. d. I luijm - toe. Eerstgenoemde sprong te water en slaagde erin een van 't drietal te redden, terwijl de heer v. d. Pluijm door een stok, op een der vlotten staande, de andere naar zich toe in de parochiekerk. Bijz. Vrijw. Landstorm. Op Dinsdag 15 Dec. a. s. om 7 uur nam. zal in café H. v. Hoorn een propaganda-avond worden ge- kon trekken. Alzoo slaagden deze houden voor de Bijz. Vrijw. Land- beide personen door hun kracht- slorm. dadig optreden erin, de jongens Spreker is de heer M. van Agt voor een wissen dood te vrijwaren, uit Waalre, secretaris der Gen. Tot leden van bet kiescollege Landst. Com. der Ned. Herv. Gemeente alhier zijn Burgemeester Mr. B. J. lh. van gekozen de heeren D. de Graaf en der Heijden zal in den loop van den Middelkoop. In de vacature H. Hartmonument. De werkzaamheden aan den onderbouw van het H. Hartmonu ment vorderen snel. Het beeld stelt een groep voor: de Christusfiguur te midden van een arbeider en een moeder, dat haar kind opheft tot God. 't Beeld heeft een hoogte van meter en is uitgevoerd in i i r 1 i ruim 2 - - 0 De spijskokerij voor behoeftige kin- ggn grauwgrijze kalksooitsteen. Dö schoenindustrie. deren is weer in vollen gang: er zijn niet minder dan 170 gegadigden. In 't centrum heeft de maaltijd plaats in 't gemeentelijk gymnastieklokaal on der toezicht der Èerw. Broeders voor de katholieke kinderen en in de Con sistoriekamer voor de protestantsche avond de prijzen komen uitreiken, die in het afgeloopen seizoen in de onderlinge schietwedstrijden door de leden werden behaald. Zondag j.l. werd door de leden der, R.K Middenstandsvereeniging te Hank in de Bondszaal aldaar, voor de tweede maal de revue »Dieë Middenstand is toch niks» opge voerd, onder leiding van den heer G. Pennings. Ook thans was de groote zaal Lansdaal is gekozen de heer J. Achterberg. Ter gelegenheid van 't huwelijk van Prinses Juliana met Prins Beri hard, is ook alhier een comité samengesteld ter viering dezer festi viteiten. Het werk-comité is als volgt sa mengesteld Burgem Snijders, voor zitter, Mevr. Braun, secretaresse, Mevr. van Vuure, penningmeeste- resse en leden de heeren ds. Hin- driks en v. Daal. Het eere-comité bestaat uit de vol- geheel gevuld. De talrijke aanwezige I gende personen: Burgem. Snijders De drukte in de schoenindustrie schijnt af te nemen, want momen teel draaien enkele bedrijven niet meer op volle kracht. wisten 'l gebodene wel te appreciee- ren. Na elk der zeven bedrijven voigde een warm applaus. In de Gereformeerde Kerk alhier hield de Ring Altena Zuid van Jongelingsvereenigingen op Ge- Pastoor Jansens de Horion en Pas toor F. Willaert, ds. Hindriks en ds Hooykaas, dr. van Vuuren, de heeren Braun, v. Etten, Koekkoek, v. Daal, v. Rijswijk, Juriaans en Severijnen. i. RIT WIJK 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 I m /finn» or* 7 i i Tl I

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 9