Buitenlandsch Nieuws. ADVERTEERT IN DIT BLAD. RADIO-PROGRAMMA. Zuidzijde bijeen gekomen. Aauwezig waren ongeveer lol) autoriteiten aan de Noordzijde en 6U aan de Zuidzijde van de brug. Tot hen behoorde de Commissaris van de Koningin in de provincie Noord-Brabant, jhr. mr. dr. A. B. G. M. van Rijckevorsel. de Minister van Staat en voorzitter van de Tweede Kamer, Z. Ex. prof. mr P. J. M. Aalóerse, leden van de beide Kamers der Staten-Generaal, leden van Ged. Staten van Zuid-Holland en Noord-Brabant, vele hoofdamb tenaren van het departement van Waterstaat en van den Rijkswater staat en vele anderen. Een reusachtig vlaggendoek sloot aan de Noordzijde den toegang tot de brug af. Aan het einde der brug vormde een losjes gespannen lin t de symbolische afsluiting aan de Bra- bantsche zijde. Te 11.18 uur kwam de trein waar mede H. M. van 's Gravenhage was vertrokken te Willemsdorp aan. Aan het station en bij den Stations weg werd de Koningin gehuldïgci. Nabij het paviljoen inspecteerde H.M. het vrijwillige landstormcorps, waarna minister van Lidth de lende een toespraak hield, waarna hij de Koningin dankte voor haar aan wezigheid, welke groote luister bijzet aan deze plechtige gebeurtenis, die alom in den lande met vreugde be groet wordt. Na een historisch overzicht te hebben gegeven sloot Z.Exc. zijn toespraak als volgt: Genoot reeds de spoorbrug groote vermaardheid, ongetwijteld zal de brug voor het motorwegverkeer nog in hoogere mate de aandacht trekken van velen, niet alleen als plaatse lijke en gewestelijke, doch ook als nationale en internationale vei bin ding van beteekenis- Dc plechtige openstelling. Onmiddellijk na deze woorden begaf H.M. zich naar de afsluiting van de brug, waar zij door 't trek ken aan een oranje-kleurig koord het mechanisme in werking stelde, als gevolg waarvan het groote vlaggendoek omhoog werd getrok- ken en de toegang tot het grootsche bouwwerk van het beletsel aan deze zijde was ontdaan. Hierna onthulde de minister he door de K.N.A.C. in 't voorportaal van de brug aangebrachte gedenk teeken Dan' begaf H.M. zich met haar gevolg naar het Zuidelijk einde van de brug. Op den Brabantschen bodem wachtten o.m. de Commissaris dei- Koningin, jhr. mr. dr. Van B\icke- vorsel met den griffier, den heei Vincent Cleerdin, de leden van het college van Ged. Staten, de procu reur-generaal van het Bossche gerechtshof. Ook hier voerde de ministej het woord en zei o.m. Waar de Zuidelijke oever in Noord-Brabant is gelegen en de Noordelijke over in Zuid Holland, daar in de verwachting gerecht vaardigd, dat Noord en Zuid zoo danig verbroederd worden, dat de windstreken Diet meer in h?t oog ^Dan knipte H.M. het koord door, na welke symbolische handeling de plechtige openstelling van de Moerdijksche brug een feit was ge worden Tijdens dit kort ceremoni eel deed de muziek het Wilhelmus Vervolgens inspecteerde H.M. de eerewacht van den B.V.L. en be gaf zich per auto naar het station van Lage Zwaluwe, waar Haar een hulde werd gebracht door school kinderen. De feestelijkheden Later hebben over de duizend automobielisten deelgenomen aan den sterrit, welke te Breda eindigde. Daar heerschte 'n geweldige drukte. De meeste calé's overal was een band of strijkje waren ge noodzaakt hun deuren te sluiten. Ook de winterkermis had een buitengewoon druk bezoek. Het hoogtepunt van de feestelijk heden was wel het avondfeest in Concordia, waar ruim 11 uur ook Prins Maurits met gevolg zijn in trede deed. Ter eere van de aankomst van den Prins voerden leerlingen van een dansinstituut Spaansche bal letten uit. Hierna hield Prins Maurits een toespraak tot de ruim 4000 aanwezigen, waarin hij dankte voor het huldebetoon in de veste Breda en wenschte de stad ook voor de toekomst het beste toe. Vervolgens recipieerde de prins in de koffiekamer, waar vele auton teiten hun opwachting kwamen maken. t De feesten duurden tot Zondag- avond. Hoeveel vreemdelingen erin Breda zijn geweest blijkt het best uit het feit, dat alleen de A.N.W.B. 3/64 herinneringsmedailles heeft uitge reikt. zoodat circa 90 pCt. dei- inschrijvers hun inschrijving hebben gestand gedaan. Het evenement van den Zondag was wel de voetbalwedstrijd tusschen de eerste elftallen van N.A.C. en D.F.C., welke buitengewoon druk bezocht werd en eindigde in een gelijk spel (3 3). TROONSBESTIJGING VAN KONING GEORGE VI. De eed van trouw aan den nieuwen Koning door het Hooger- en Lagerhuis. Rede van Koning George. De ex-koning in Oos tenrijk. Zaterdagmiddag heeft de plechtige afkondiging van de troonsbestijging van Koning George VI plaats gehad. In geheimen raad werd de volgende verklaring der troonsopvolging voorge lezen: „Zij die hier aanwezig zijn, zijn bij eengekomen, om bekend te maken en te proclameeren, één van stem en één van instemming, dat Zijne Hoogheid Prins Albert, Frederick, Arthur, Geor ge, thans, bij de gratie Gods, geworden is onze eenige wettige souverein, on der den naam van George VI, wien wij trouw en ten allen tijde gehoorzaam heid verschuldigd zijn, in nederige lief de en toewijding." De nieuwe koning is overal waar hij zich vertoonde uitbundig toegejuichd. Het Hooger- en Lagerhuis kwam naar Westminster om den gebruikelij- ken eed van trouw af te leggen aan ko ning George VI. In het lagerhuis las de speaker staan de de formule voor, welke aldus luidt: „Ik zweer bij den almachtigen God trouw en gehoorzaamheid aan Z. M. koning George VI, aan zijn erfgenamen en opvolgers, overeenkomstig de wet." Het register werd hierna door Bald win en alle afgevaardigden geteekend. Koning George heeft tot de vloot, het leger en de luchtstrijdkrachten boodschappen gericht, waarin hij uiting geeft aan zijn bewondering voor de wij ze, waarop deze wapenen vorst en volk dienen en zijn voornemen te kennen geeft, in nauw contact te blijven met 's lands weermacht. Koning George's rede. De toespraak, die koning George VI Zaterdag in den raad voor de troons bestijging gehouden heeft, luidt als volgt: „Nu op mijn schouders de plichten van souverein rusten, verklaar ik, mij strikt aan de principes te zullen houden en vastbesloten te zijn mijn krachten vóór alles te wijden aan het welzijn der naties van het Britsche gemeenebest. Met mijn gemalin als medewerkster aan mijn zijde aanvaard ik de zware taak, waarvoor ik ben geplaatst en voor welker vervulling ik den steun van al mijn volken vraag. Mijn eerste bewindstaak zal zijn mijn broeder, dien ik heb opgevolgd, den hertogstitel te verleenen. Voortaan zal hij den titel dragen van zijne ko ninklijke hoogheid Hertog van Wind sor. De ex-koning naar Oostenrijk. Ex-Koning Edward, die thans als ti tel voeren zal: Hertog van Windsor, is naar Oostenrijk gereisd en van Wee- nen vertrokken naar het slot Enzesfeld om vervolgens naar Kitzberkel te gaan voor de beoefening van de wintersport. Na zijn verblijf in Oostenrijk gaat de Hertog naar Prins Paul van Joego. Slavië. De angelicaansche aartsbisschop van Canterbury heeft een scherp oordeel uitgesproken speciaal over de kringen waarin de ex-koning verkeerde. Hij zeide o.m.: Zelden of nooit is een Britsche sou verein op den troon gekomen begiftigd met meer eigenschappen, die hem ge schikt maken voor het Koningsschap. Zelden of nooit werd een Koning be groet met meer geestdrift en aanhan kelijkheid. God had hem een hooge en heilige taak toevertrouwd. Toch heeft hij door zijn eigen wil geabdiceerd hij heeft zijn taak prijsgegeven. Met karakteris tieke openhartigheid heeft hij ons zijn motief meegedeeld. Het was een hunkeren naar particu lier geluk. Vreemd en treurig is het dat hij zijn geluk heeft gezocht op een wijze, on- vereenigbaar met de christelijke begin selen van het huwelijk, en binnen een maatschappelijken kring welks levens normen en levenswijze vreemd zijn aan al de beste insticten en tradities van zijn volk. Laten zij die tot dezen kring behoo- ren weten, dat zij thans de verwijten op zich hebben geladen en het oordeel der natie die koning Edward had lief ge had. Ik was er voor teruggedeinsd de ze woorden te zeggen. Maar ik heb mij om der wille van oprechtheid en waarheid genoopt gevoeld ze uit te spreken. DE BURGEROORLOG IN SPANJE. In het Duitsche antwoord op het me morandum van Engeland en Frankrijk over den toestand in Spanje wordt ver klaard, dat de Duitsche regeering, evenals beide voorgenoemde regeerin gen wenscht, dat zoo spoedig mogelijk in Spanje de vrede weerkeert en bereid is, alle maatregelen te steunen, welke werkelijk geëigend zijn om hieraan me de te werken. In de generaliteit Catalonië is een crisis uitgebroken tengevolge van mee- ningsverschillen. Er bestaat een riva liteit tusschen de vereenigde socialis tische partij van Catalonië, die zich bij de derde internationale heeft aangeslo ten en de marxistische arbeiderspartij, die Trotskistische sympathieën heeft. Omtrent den strijd wordt weinig be langrijks gemeld. Er hebben enkele bombardementen plaats gehad, terwijl er eenige aanvallen van beide zijden werden gedaan. MILITAIRE REVOLUTIE IN CHINA. Reeds is de strijd ontbrand. Te Sianfoe in China is een opstand uitgebroken onder troepen, die uitge zonden waren ter bestrijding van de communisten in het Noord-Westen van China. Zij eischen positief verzet tegen Japan en samenwerking met de com munisten. De jonge maarschalk Tsjang Hsoe Liang is geweken voor hun druk, terwijl ook andere officieren naar Nan king getelegrafeerd hebben om aan vaarding van deze politiek te bepleiten. Tsjang Hsoe Liang voerde het bevel over de anti-communistische troepen. De muiterij te Sianfoe zou voorna melijk het gevolg zijn van een bevel van maarschalk Tsjang Kai Sjek tot verplaatsing van bepaalde legertroe- pen, die met de communisten waren sa mengegaan. Tsjang Kai Sjek werd door de mui ters gevangen genomen. De regeering van Nanking beval de gevangenneming van Tsjang Sjoe Li ang. De opstandelingen hebben Nanking doen weten dat hun eischen zijn: 1. directe ontketening der vijande lijkheden jegens Japan: 2. herbezetting der in Mandsjoekwo verlaten gebieden: 3. terugkeer tot de politiek van Soean Yat Sen, die het communisme erkende. Naar verluidt zou Tsjang Sjoe Liang zich hebben uitaeroepen tot comman dant der roode Chineesche strijdkrach ten en verklaard hebben, dat hij reke nen kan op de sympathie van Sovjet Rusland. In de nabijheid van Lintoeng, het hoofdkwartier van Tsjang Hsoe Liang, die maarschalk Tsjang Kai Sjek ge vangen houdt, zijn reeds gevechten be gonnen tusschen de troepen van dezen machthebber en de regeeringstroepen. De Nanking-troepen worden in hoofd zaak geconcentreerd te Hsoe Tsjou aan de grens tusschen An Wei en Kiang- soe. De troepen van den gouverneur van Honan zijn te Toeng Kwan aangeko men, om de muiters te bestrijden. De spoorweg tusschen Toeng Kwan en Sian Foe zou vernield zijn. Onder bevel van generaal Poe Teh Boea rukken inmiddels communistische strijdkrachten naar Sian Foe op. Nader wordt gemeld, dat Tsjang Kai Sjek inmiddels in vrijheid zou zijn ge steld. Voorts zou Tsjang Hsoe Liang gevangen genomen zijn. Een der on dergeschikten van laatstgenoemde zou op eigen gelegenheid een muiterij be gonnen zijn en Sjek hebben vrijgelaten en Liang hebben gevangen genomen. DAVID FRANKFURTER VER OORDEELD. Het kantonnale gerecht van Grau- buend'en heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen David Frankfurter, ver dacht van moord op Wilhelm Gustlolf den leider van de groep-Zwitserland der Duitsche nationaal-socialistische partij. Frankfurter is veroordeeld tot 1<3 jaar gevangenisstraf met aftrek van 8 maanden preventieve hechtenis, hij verliest de burgerlijke eererechten voor het leven, het verblijf in Zwit serland wordt hem voor zijn leven ontzegd, hij is in beginsel veroordeeld tot vergoeding van alle door zijn mis daad veroorzaakte schade en tot beta ling van de proceskosten. ENGELAND'S BUITENLANDSCHE POLITIEK. De Britsche minister van Buitenland- sche Zaken Eden heeft in een te Brad ford gehouden rede twee belangrijke verklaringen afgelegd: Er moet een einde komen aan de eenzijdige opzeg ging van verdragen; het is van groot belang voor Engeland, dat de integri teit van Spanje en zijn overzeesche ge westen gehandhaafd blijft. Groot-Brittannië, aldus de minister, wil vreedzame en zelfs vriendschappe lijke betrekkingen onderhouden met de genen, die in hun eigen land de gevaar lijke leerstelling huldigen, dat de we reld verdeeld moet worden tusschen linksche en rechtsche dictaturen, of die een van die leerstellingen steunen. On ze relaties met de andere staten worden bepaald door de overweging, of zij be reid zijn den vrede met hun buren te bewaren en of zij de verdragen willen nakomen, die voor de handhaving van den vrede zijn opgesteld. Er moet een einde komen aan de uni laterale opzegging van verdragen, ver volgde Eden, of wij zullen een stadium bereiken, waarin geweld, en geweld al leen, de eenige scheidsrechter zal zijn in de internationale betrekkingen en dat geen enkel verdrag 't papier waard DONDERDAG 17 DECEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. A. V. R. O. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. N. C. R. V. K. R. O. VRIJDAG 18 DECEMBER 1936. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. A. V. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 1875 M. N. C. R. V. ZATERDAG 19 DECEMBER 1936. zal zijn, waarop het is geschreven. Wij wenschen oprecht samenwer king met Duitschland, niet alleen door het westelijk pact, maar ook met be trekking tot de Europeesche aangele genheden in het algemeen. Wij ver langen Duitschland niet te omsingelen^ doch wel, dat het met de andere lan den samenwerkt op economisch, finan cieel en politiek gebied. Wij wenschen geen groepen en barrières in Europa. HILVERSUM 301.5 M. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. V. P. R. O. V. A. R. A. HILVERSUM 1875 M. K. R. O. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF. WAALWIJK. DONDERDAG 17 DECEMBER 1936. Programma 1: Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: VRIJDAG 18 DECEMBER 1936. Programma 1: Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: ZATERDAG 19 DECEMBER 1936. Programma 1: Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: h°0reïl- TT \/f *1 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Gramofoonmuziek. 10,30 Voordracht: Het land der stilte. 11,15 Orgelconcert. 12.00 De Minstreels. 2,00 De vrouw binnen en bulten haar huls. 2,30 Mazurka's en Nocturnes van Chopin. 3,00 Naai- en borduurcursus. 3,45 Gramofoonmuziek. 4,00 Halfuur voor zieken en thuiszittenden. 4,30 Gramofoonmuziek. 4,50 Hoorspel: Woudstra knapt het op. 5,30 Het AVRO-Operette-orkest. 0.35 Sportprnatje. 7,05 Het AVRO-Dans-orkest. 7,30 Engelsche les voor gevorderden. 8,00 Nieuwsberichten en Mededeelingcn. 8,15 Het Concertgebouworkest. 10,30 Merkwaardige instellingen. 11,00 Het AVRO-Dansorkest. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,15 Morgenconcert. 10,00 Leger des Heilskwartiertje. 10,15 Morgendienst. 10,45 Joh. de Heer zingt. 2,00 Cursus fraaie handwerken. 3,00 Gramofoonmuziek. 3,15 Vrouwenhalfuurtje. 4,00 Bijbellezing. 5,00 Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 5.30 Gramofoonmuziek. 6.00 Trio van oude instrumenten. 6.45 Enkratela-kwartlertje. 7,15 Wat er op de wereld gebeurt. 7,45 Een kwartiertje radio-reportage. 8,00 Weer- en Nieuwsberichten. 8,15 Adventsklanken. 10,00 Nieuwsberichten. 10,05 Orgelconcert uit de Raamkerk te A'dam. 11,00 Gramofoonmuziek. Schriftlezing. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10.20 Voordracht: Het Poortje. 10,40 Gramofoonmuziek. 11,00 Voordracht: Het Poortje. 11,20 Gramofoonmuziek. 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Het Aeolian-orkest. 1,30 Gramofoonmuziek. I,30 Gramofoonmuziek. 2,00 Lezing: Van sneeuwhaas tot ski-kanon. 2,30 Orgelconcert. 3,15 Het AVRO-Dansorkest. 4,00 Gramofoonmuziek. 5,00 Oomc peesje beleeft avonturen. 5.30 Orgelspel. 6.30 Politiek radio-journaal. 6.50 Gramofoonmuziek. 7,00 Lezing: Opvoeding tot gemeenschapszin. 7,20 Gramofoonmuziek. 7,30 Praatje over Weldadigheidspostzegels. 7,35 Cursus. 8,00 Holland's Strijkkwartet Amsterdam. 8,30 Lezing. 9,00 Cor Steljn's Accordeonorkest. 9,20 Men vraagt en wij draaien. 9,50 Rmablers VARA-dansorkest. 10,30 Nieuwsberichten A.N.P. 10,40 Avondwijding. II.00 Jazz-muziek. 11.30 Gramofoonmuziek. 8,00 Schriftlezing en meditatie. 8,15 Morgenconcert. 10,30 Morgendienst. 11,00 Cello-recital. 12,15 Gramofoonmuziek. 1,00 Het ensemble van der Horst. 2,30 Lezen van Chr. Lectuur. 3,00 Orgelbespeling. 4,00 Zangrecital. 5,00 Declamatie. 6.30 Iets over de voedingsleer der planten. 7,00 Persber. van het Ned. Chr. Persbureau. 7,15 Literair halfuurtje. 7,45 Een kwartiertje radio-reportage. 8,00 Weer- en Nieuwsberichten. 8,15 Wèihnachts-Oratorium. 9,30 Voordracht. 9,55 Concert door de Nederl. Bachver. 10,30 Nieuwsberichten. 10,35 Gramofoonmuziek. Schriftlezing. 8,00 Gramofoonmuziek. 10,00 Morgenwijding. 10,20 Uitzending voor de arbeiders in do Con tinubedrijven. 12,00 Gramofoonmuziek. 2,00 Fllmkwarticrtje. 2,15 Haydn-kwartet. 3,05 Blokfluiten-ensemble. 3,15 Schaken voor beginners. 3,30 Ramblers VARA-Dansorkest. 4,00 Een opwekkend woord voor het koopen van Weldadigheidspostzegels. 4,05 Gramofoonmuziek. 4,45 Het jubileum-congres van den Ned. Ar beiders Sportbond. 5,00 Het VARA-orkest. 5,40 Letterkuundig overzicht. 6.00 Cor Steijn bespeelt het orgel van het City- theater te Amsterdam. 6.30 Uit Filmland. 7,00 West-Friescbe uitzending. 7,30 Lezing. Uil 8,00 Herhaling van S.O.S.-berichten. 8,03 Nieuwsberichten A.N.P. en VARA-Varla. 8,15 Gramofoonmuziek. 8,45 Hoorspel: Willem van Oranje. 10,00 Nieuwsberichten A.N.P. 10,05 Gramofoonmuziek. 10,15 Muzieknummers op verzoek. 11,00 Wij vragen uw aandacht voor 11,05 Orgelspel. 11.30 Gramofoonmuziek. 8,00 Gramofoonmuziek. 8,15 Morgenconcert. 10,00 Muzlckuitzcnding voor fabrieken. 10,30 Gramofoonmuziek. 11,30 Godsdienstig halfuurtje. 12,15 De KRO-Melodlsten. 1,00 Gramofoonmuziek. I,30 De KRO-Melodlsten. 2,00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2,30 De KRO-Melodisten. 3,05 Kinderuurtje. 4,05 Gramofoonmuziek. 4.45 Het KRO-orkest. 5.30 Gramofoonmuziek. 5.45 Het zingende kamp der Kath. Verkenners. 6.20 Journalistiek weekoverzicht. 6.45 Gramofoonmuziek. 7,15 Kath. Radio Volksuniversiteit. 7,35 Actueele aetherflitsen. 8,00 Nieuwsberichten en KRO-Mededeelingen. 8,10 Lichtbakens. 8,30 Londen's Symphonie-orkest. 8,45 Het Russisch orkest Slawa. 9,05 Doumka-koor. 9,15 Russisch orkest Slawa. 9,35 Twee Amerikaansche orkesten. 9,45 Declamatie: De Heilige Nacht. 10,00 Het KRO-orkest. 10,30 Nieuwsberichten. 10,35 Internationale Sportrevuc. 10,50 Het KRO-orkest. II,15 Gramofoonmuziek. Wijziging in programma voorbehouden. 8,00 Keulen. 9,50 Radio Parijs. I,05 Brussel Vlaamsch. 3,35 Droltwlcb. 6.20 Diversen. 78 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. B. Bonte Avond. A 3386 Die lustige Witwe. 20 Zigeunerinnen A 3696 Anything goes. Plano. A 3638 Electric girl. Xylofoon. Farbenspiele. id. A 3841 Das lachende Saxophon. Saxophon. Margit Polka. id. A 3563 Berlin wackelt. Marek Weber. A 4265 Uber Land und Meer. Acc. Orkest. A 3800 Alt-Russischer Husarcnmarsch. Balalaika. Kasbek. id. A 2179 Glatteis. Hans Bund. Perpetuum Mobile. id. A 2395 Goldelfchens Hochzeitstag. Xylophoon. Aufzug der Clowns. id. 8,20 Droitwich. 8,00 Keulen. 10,10 Deutschlandsender II,20 Keulen. 12,05 Radio Parijs. 1,05 Brussel Vlaamsch. 2^0 Droitwich. 6.20 Diversen. 78 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. li. Lichte Muziek. A 3431 Troika. Orkest. (Wolga. id. A 3430 So singt man nur in Wien. Orkest. A 3767 Altos Ungarlsches Czardas. Potp. Zigeuner-Orkest. Zigeunerlled. id. A 3968 Elfengefluster. Orkest. Puppenspiele. id. A 3039 Dividenden. ld. A 5405 Comme ci, comme ca. Georges Boul anger. Liebesgruss. id. A 3775 Reudez-vous bel Lehar. Zong en Ork. A 1094 Aufforderung zum tonz. Orkest. 8,20 Droitwich. 10,00 Regional Programma. 8,00 Keulen. 12,20 Brussel Vlaamsch. 2,20 Regional Programma. 4.35 Droitwich. 6.20 Diversen. 7—8 uur: Gramofoonmuziek van het R. D. B. Film-dansmuziek. A 4112 Go into your dance. Harry Roy. About a quarter to nine. id. A 4424 Fare thee well, Annabelle. Ted Fio Rlto Rol along prairy moon. id. A 2232 Donna Juanita. Robert Renard. Akrobatik. id. A 4426 Winter over night. Helen Morgan. I see two lovers. id. A 3702 Shadows in the moonlight. Pat Hyde. I'm going shopping with you. id. A 4423 Lulleby of Broadway. Ambrose. The wodrs are in my heart. id. A 3409 Flirtation Walk. Dick Powell. Mr. and Mrs. is the name. id. A 1422 Muchacha. Orkesty To call you my own. id. A 3697 Negerpuppen Parade. id. Mein kleiner Liebllng aus Toledo. Ork. 8,20 Droitwich. 10,45 Regional Programma.

Echo van het Zuiden | 1936 | | pagina 2