sport! Nieuwjaarsgedachten* ABONNEERT U OP DIT BLAD. LAATSTE BERICHTEN, GEMENGD NIEUWS. HEUSDEN. SPRANGGAPELLE. WASPIK. ANTON HOLTGREFE (Waar U niet boos om moogt zijn.) 1 Januari tot 10 uur 's avonds en 7 Januari tot 12 uur 's nachts, terwijl voor gereduceerde lichttaneven is zorggedragen. Geertruidenberg gaat dus weer feest vieren en ongetwijfeld zal dit feest wederom ten volle slagen Moge het weer daar ook zijn medewerking toe verleenen. Aan mej. M. Bun is met ingang van 1 Januari a s. eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan de R.K. Meisjesschool alhier. Predikbeurten op Zondag 3 Januari 1937 Ned. Herv. Kerk des v.m. 10 uur Ds. VV. J. ten Bruggeukate. Evangelisatie Eüen Haezer te Raamsüonksveer des v.m, 9,30 en des nam. 2 uur de heer Terlouw uit Goudriaan. In de bioscoopzaal van hotel Centraal alhier werden een tweetal filmvoorstellingen gegeven, welke waren aangeboden üour burgemees ter Bianchi aan alle schoolgaande kinderen uit deze gemeente. Ües miduags om iialt twee werd een voorstelling gegeven voor de meisjes en om hall vier voor de jongens. Vertoond werden de kinderfilmen De gelaarsde kat, Robinson Crusoè en enkele Micky Mouse films Bovendien werden de kinderen ge- tracteerd op koekjes. Dat deze geste nijzonder in den smaak viel van de |eugd laat zich begrijpen. Een zaal vol stralende kinderoogen, een hartelijk lachen en een dankbaar applaus gal uiting hoezeer de jeugd genoot. Hot spreekwoord »Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst» zal hier zeker bewaarheid worden. Het aantal werkloozen inge schreven bij den agent der arbeids bemiddeling bedraagt momenteel lo2, Hiervan komen er 1Ü2 voor gemeentelijke steun in aanmerking. De werkverschaffing in de Emilia polder is stopgezet tot 11 Jan, a. s. Bij de damclub V. D. werden Maandag de volgende partijen ge speeld C. Bax—Gerr. Jonker 2—0, waar door eerstgenoemde tegen Springer uitkomt; Jac. Timmermans-J. Deurloo 1-1, waardoor eerstgenoemde zich inde eerste groep handhaafde. Maandag a s. half acht ledenver gadering. Het echtpaar v. Alphen-Penninx hoopt 27 Januari zijn gouden huwe lijksfeest te vieren, waarvoor zich reeds een buurtcommissie gevormd heeft, om dien dag tot een feestdag te maken. De heeren J. H. en W. Ver hoeven slaagden voor het derde examen cursus Ward. (Gregoriaan- sche zang.) Hedennacht werd ten huize van den oud-kantonrechter mr. C W. v. Ommeren ingebroken. Vermist werden een partijtje sigaren en geld Direct is door de marechaussee een onderzoek ingesteld. SPRANG. Predikbeurten Vrijdag 1 Januari 1937 (Nieuwjaarsdag) Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk v.m. 9.30 uurCan- didaat A. A. v. d. Hoorn van Amers foort. De Ned. Herv. Mannenver— eeniging «Troffel en Zwaard» kwam j.l. Donderdagavond in de Consi storiekamer der Ned. Herv. Kerk alhier in vergadering bijeen, onder leiding van haar voorzitter, de heer C. Nieuwenhuizen. Na opening met het lezen van een gedeelte uit de H Schrift en gebed, werd door den heer A. v. d. Broek een onderwerp gewijde geschiedenis ingeleid over de hoofdman te Kaper- naüra, (Lucas 71 10.) Hierop volgde een aangename bespreking, waarna de vergadering met dankgebed werd gesloten. VRIJHOEVE-CAPELLE. Maandag j.l. herdachten de echtelieden P. Ros-Wagemakers aan het Bruggetje onder talrijke blijken \an belangstelling hunne 50-jarige echtvereeniging. Bij de vele felicita ties die de jubileerenden in ontvangst mochten nemen voegen wij gaarne de onze. De alleenwonende P. W. uit de Nieuwstraat alhier, welke Maan dag j.l. naar zijn familie te Labbe- gat was gegaan, werdaldaar Dinsdag morgen dood te bed gevonden. Naar we vernemen heeft de verpachting van zitplaatsen in de Herv. Kerk te Capelle welke Woens dagmorgen heeft plaats gehad, minder opgebracht dan vorig jaar. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk van Waspik 31 Dec. Oudejaar nam. 7 uur Ds. G. Lans Jr.; 1 Jan. Nieuwjaar voorin, half tien Ds. G. Lans Jr. Na een verblijf van 4 maanden nam mejuffrouw E. M. van Staveren op Woensdag 23 Dec. j.l. afscheid van het bestuur, personeel en leerlin gen der school voor C.V.O. alhier we gens vertrek naar Rotterdam. Woor den van dank en waardeering werden daarbij gesproken door den Voorzit ter, den heer A. P. Verhoeven en door het hoofd der school, den heer J. Dub belman. Haar opvolgster is mejuf- frouw D. Konings van Raamsdonk, die Dinsdag 5 Jan. 1937 haar nieuwe betrekking als kweekelinge met akte hoopt te aanvaarden. Maandag 28 December jl. kwam het Oranje-Comilé wederom bijeen op het Gemeentehuis alhier, om het programma van de feestelijkheden op te maken vuor den dag van het Vorstelijk huwelijk d. d. 7 Januari 1937. Behoudens onvoorziene omstan digheden werd het feestprogramma defiaitief als volgt samengesteld 8 Uur: Reveille en luiden der klokken. 9,45 Uur: Kinderaubade voor 't Gemeentehuis. Na afloop daarvan kindertractatie. 10,30 Uur: Gelegenheid voor be sturen en particulieren tot het teekenen van het felicitatieregister op het Gemeentehuis. 12,30 Uur: Samenstelling van den optocht in Benedenkerk 1 Uur: Vertrek van den optocht. 5 Uur: Zang- en muziekuitvoe ring op de kiosk voor 't Gemeente huis. Voorts werd nog besloten de filmvoorstelling voor kinderen in het Patronaatsgebouw ook op Donderdag te doen plaats hebben en wel van 2—4 uur voor de meis jes en van 6 8 uur voor de jongens. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF. WAALWIJK. VRIJDAG 1 JANUARI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: ZATERDAG 2 JANUARI 1937. Programma 1: Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: WAALWIJK. JULIANA. JulianaVlijmen 42. Juliana verschijnt met invallers voor rechtshalf en rechtsbinnen. Beide par tyen pakken direct flink aan en de ver dedigingen moeten stevig ingrijpen. Na een kwartier spelen weet Vlijmen te doelpunten. Juliana komt ook nu ge vaarlijk opzetten en de rechtsbuiten maakt gelijk 11. Verschillende malen komt het Vlijmen-doel nog in gevaar maar enkele schoten gaan naast. Als hij een vo'gende aanval de linksbuiten mooi voor doel plaatst schiet de centervoor onhoudbaar in 21. Met deze stand komt de rust. Na de rust zet de Juliana-achterhoedc de voorhoede aan het werk zoodat deze telkens kan aanvallen, waarbij de rechtsbinnen de voorsprong vergroot 3--1 even later maakt de Juliana-aan- voerder de bal schitterend vrij waaruit de centervoor de stand op 41 brengt. Vlijmen weet by een doorbraak 42 te maken waarmede het einde komt. Juliana 2 wist wederom een 41 overwinning te behalen op Vlijmen 2. R.K. W.V.B. Zondag j.l. speelden WVB 2 en WVB 3 een thuiswedstrijd resp. tegen Vios 2 en 3 uit Tilburg. Beide wedstrijden leverden een overwinning voor de oranjehemden op. Het tweede elftal won met 3-0, ter wijl het derde elftal met 53 de baas bleef. Twee fraaie prestaties van onze re serves die hiermede bewezen ook tot goede dingen in staat te zyn. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready. Be Ready slaagde erin van Virtus 2 te Zevenbergen met 31 te winnen, het geen zeer zeker een goede prestatie van de geel-zwarten genoemd mag worden. R.K.V.V. Dussensche Boys. Het is te Raamsdonk tusschen WVR 'i en de Dusschensche Boys een spannende wedstrijd geworden, waarbij de punten eerlijk werden gedeeld, hetgeen de ver houding in het veld zeer goed weer geeft. Voor de rust waren de Boys het meest aanvallend, doch goede schoten bleven uit. Na de thee zijn zy gedurende een 10-tal min. wederom de sterkste, doch dan krijgt de anders zoo constante halflinie een inzinking en 't was toen aan 't achtertrio, doch voornamelijk den rechtsback Roozendaal, te danken, dat de Boys, ondanks het goede spel, toch nog geen nederlaag te slikken kregen. Was 't reeds merkbaar dat de Boys- halflinie er niet goed kon inkomen. Vooral 't plaatsen was slecht verzorgd. Werd een bal met goed open spel naar de voorhoede gedirigeerd, dan leverde dit telkens een gevaar voor Raamsdonk op. Bij een feilen aanval van Raamsdonk neemt de thuisclub de leiding, hetgeen by een betere opstelling der bezoekers voorkomen had kunnen worden. De Boys gaan er dan vandoor en de linksbuiten schiet in den uitersten hoek 11. Als de Boys dan wederom met open spel ten aanval trekken is 't de rechtsbuiten die er 12 van maakt. Door een straf schop maakt Raamsdonk dan gelijk 2-2. Na de rust volgen er direct een paar corners op 't WVR-doel, doch zonder re sultaat. Geleidelijk zakt 't spel der Boys- halflinie en Raamsdonk komt hierdoor sterk in den aanval. Het is aan 't goede spel van den Boys-rechtsback te danken dat WVR geen gelegenheid krijgt 't win nende doelpunt te scoren. Met een 22 gelyk spel komt 't einde van deze fraaien en keurig gespeelden wedstrijd. ST. JOACHIMSMOER. Blauw-Wit. DES 1 bracht Zondag een bezoek aan Blauw-Wit. Voor de rust een overwicht van de bezoekers, dat ze in 6 doelpunten weten uit te drukken, mede bijgestaan door Vrouwe Fortuna. Na de thee is het spel aanmerkelijk verzwakt en lijkt het een spel van kat en muis. Een heen en weer getrap, waar bij de gasten steeds het beste spel behou den. Even voor het einde zien we een doorbraak van Blauw-Wit waaruit ge doelpunt wordt. Als de scheidsrechter, die ditmaal onpartijdig geleid had, einde fluit, hebben de Sportparkbewoners een 6—1 overwinning in de wacht gesleept. R.K. Jcugdcompetitie Waalwijk e.o. Uitslagen van 20 Dec. 1936. WVBDES b uitgesteld, HECHer-u: les b 121 Hercules aDESK a uitgesteld Programma voor 1 Jan. 1937: DESK bDESK a, scheidsrechter Verhulst. Hercules aHercules b, scheidsrechter Brekelmans. Programma voor 3 Jan. 1937: HECWVB, scheidsrechter Verhulst. DESK aHercules b, scheidrechter Dekkers. WIELRENNEN. De Zesdaagsche te Gent. Om half acht waren er zes leidende ploegen. Om acht uur volgde de laatste sprint voor de groote premie van 10.000 francs, die werd gewonnen door Wals, die daarmee in totaal 24 behaalde tegen Dekuvsscher 23. Erg jammer voor den Belg, die eiken dag de beste was maar door het verliezen van den laatsten sprint ook de premie kwijt was. Na een weinig kalmte ontbrandde de strijd weer geweldig en om 9 uur 10 gaat het koppel BillietDekuvsscher alleen aan den kop. Om 9 20 uur staken Raes en Christensen den stryd en dan treed er weer wat rust in, tot dat Pellenaars plot seling wegloopt en goed afgelost wordt- door Staats, BillietDekuysscher cn PellenaarsSlants komen dan aan de lei ding. Om 10 uur doet van Schijndel een val, maar hij kan doorrijden. De laatste serie sprints om 10 uur ge ven aanleiding tot een geweldigen strijd, waarbij zich in het bijzonder onderschei den de ploegen PijnenburgWals en KilianVopel. Eerstgenoemden doen al het mogelijke om hun aclu'erstand in te looren. Om half elf staakt het koppel DebruyckerVerhagen den strijd. Het einde is bijzonder bewogen, Pij nenburg en Wals doen hun best om toch nog maar bij te loopen, maar de kleine Billiet en Dekuysscher verdedigen zich hardnekkig en winnen tenslotte verdiend deze zesdaagsche. De eindstand is: 1 BillietDekuvssche 405 punten met 3276.711 K.M.; 2 Pellenaars—Slaats 242 punten; op 1 ronde* 3 Kilian'--Vopel 387 punten; 4 Pijnenburg--Wals 354 punten; 5 Charlierde Pauw ?0l punten; op 2 ronden: 6 MeerschacrtVerrevcken 237 punten; 7 v. Schiindel-v. d. Broek 203 punten. Z. H. de Paus heeft gisteren gedu rende den dag eenige verlichting van pijn ondervonden. Op alle fronten in Spanje valt een hernieuwde activiteit waar te nemen, hetgeen vermoedelijk verband houdt met het feit, dat de reorganisatie van het nationalistische leger thans is vo'tooid. In welingelichte kringen te Sjanghai verwacht men, dat binnenkort belang rijke mutaties in de Chineesche regee ring zullen worden doorgevoerd. De minister van Sociale Zaken heeft een schrijven gericht aan gemeentebestu ren over de organisatie van het jeugd werk voor jonge werkloozen. Bewusteloos geslagen en beroofd. Een 20-jarige varensgezel heeft bij de politie te Amsterdam aangifte gedaan, dat hij in de Hemonylaan door eenige hem onbekende personen bewusteloos is geslagen en beroofd van een bedrag van ƒ4.—. Zgn verloofde met een mes gestoken. In een woning in de Gerard Doustraat te Amsterdam is een 23-jarig meisje dat twist met haar verloofde had gekregen, dpor dezen met een mes vlak boven het hart in de borst gestoken. De 25-jarige dader rende het huis uit. Het gewonde meisje, wier toestand ta melijk ernstig is, werd door een buur vrouw naar 't posthuis aan de Ferdinand De bakker: Een jaar lang moet ik broodjes bakken Weer krenten in mijn deeg gaan plakken En slierten maken op een taart Voor Jan en Piet, die dan verjaart Maar 't geeft weer centen in de bak Al is het ook het lamste vak De kruidenier: Een jaar lang vermicelli wegen De zeep weer van mijn vingers vegen En balen rijst weer gaan vervoeren En zeven soorten koffie roeren Dal geeft weer centen in de bak. Al is het ook het lamste vak! De 9lager: Een jaar lang moet ik hammen koken En hoopen dikke billen rooken En steeds maar worsten staan te stoppen En alsmaar op de biefstuk kloppen Maar 't geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De groentenman: Een jaar lang weeg ik piepers af Loop met mijn kooltjes op een draf, Met kropsla, uien, bossen peen Als razend naar mijn klanten heen I)at geeft weer centen in de bak. Al is het ook het lamste vak! De manufacturier: Een jaar lang vouw ik bloesjes op Al staap'len zij zich tot mijn kop En steeds maar grijp ik knotjes wol Ik doe het heusch niet voor m'n lol Maar 't geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De melkboer: Een jaar lang maak ik koeien leeg, Fiets met m'n kan door straat en steeg Spoel al mijn kannen dikwijls om- „Hiegjeene" maakt een mensch niet dom Dat geeft weer centen in de bak. Al is het ook het lamste vak! De drankwinkel: Een jaar lang meet ik maatjes af. In soorten-slap of dubbel straf, Al zijn de druiven nog zoo zuur, Het etiketje maakt het duur Dat geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De kolenman: Een jaar lang schep ik nootjes op En niemand kent mijn eigen kop Zoo zwart ga ik de wereld door- U moei daar niets om lachen, hoor. Want 't geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De garagehouder: Een jaar lang klop ik deuken uit Herstel ik een gebroken ruit, Verkoop ik wagens op de pof En nooit eens krijgt m'n reek'ning lof Toch geeft 't weer centen in de hak, Al is het ook het lamste vak! De kleermaker: Een jaar lang maak ik broeken hoor En vestjes met een punt van voor, En jassen met gevulde kraag- De duurste maak ik o zoo graag Want dat geeft centen in de bak Al is het ook het lamste vak! De vuilnisman: Een jaar lang moet ik al die bakken Weer links en rechts in 't ronde smakken, Ik til my dikwijls haast een breuk En 't is geen o de klonje-reuk Maar 't geeft weer centen in de hak, Al is het ook het lamste vak! De gasfitter: Een jaar lang stel ik pitten by Ik hen al met een kraantje blij, Een eindje pijp, wat dikke huis, Maar 'k werk het liefste binnenshuis. Want dat geeft centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De brievenbesteller: Een jaar lang sjouw ik met mijn tasch, Zet menigeen in zak en asch, Breng hoopen groote onzin thuis, Al is het naar het verste huis. Maar 't geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! De verzekeringsman: Een jaar lang klets ik over brand Al komt er nooit iets aan de hand. En over risico van 't leven. Al kan 'k er zelf geen cent voor geven. Maar 't geeft weer centen in de hak. Al is hel ook het lamste vak! De onderwyzer: Een jaar lang stomp ik wetenschap In al die koppen met gemak. Ik leer ze de geschiedenis, Zooals het nu toch niet meer is. Och!, 't geeft weer centen in de hak, Al is het ook het lamste vak! De belastingman: Een jaar lang maan ik menig man, Of hij niet vlugger dokken kan. Ze wenschen mij graag naar de maan, Soms heb 'k er zelf een hekel aan. Maar 't geeft weer centen in de hak. Al is het ook het lamste vak! De looier: Een jaar lang moet ik al die vellen Zoo langzaam aan weer laten zwellen. En loop ik langs m'n walkvat rond Dan ruik ik vaak zooiets als Maar 't geeft weer centen in de hak. Al is het ook het lamste vak! De schoenmaker: Een jaar lang sta ik aan de band, Verlies er half mijn heel verstand,'. En pees er dat mijn botten kraken. Om aan het stukloon te geraken. Maar 't geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! Een schoenfabrikant: Een jaar lang maak ik winkels open Om al mijn schoenen te verkoopen. En wil 't met schoenen niet meer gaan Vang ik maar met pantoffels aan. Dat geeft weer centen in de bak, Al is het ook het lamste vak! Ik Een jaar lang zit ik ook vol zorgen, Denk ook steeds aan den dag van morgen. Dus wat ik U nu vragen wou Is dat U terug komt - liefst heel gauw. Dan geeft 't weer centen in de hak. Al heb ik ook het lamste vak! 31 December 1936. Ijzerhandel WAALWIJK Hoek Raadhuisplein. Bolstraat gebracht, waar vandaan het slachtoffer door den geneeskundigen dienst naar het Wilhehnina gasthuis is vervoerd. Instorting op de staatsmijn Wilhelmina. Woensdagavond om negen uur, tegen het einde van den middagdienst, is in een pijler op de staatsmijn Wilhelmina by Heerlen een instorting geschied. Daar door werden de houwers Muellenberg uit Terwinselen, van Rossum en Reum- kens uit Nienwenhagen, Wotzels uit Bochholz en de hulp-houwer Vromen uit Spekholzerheide afgesloten. Spoedig na de instorting had men con tact met de mannen door een in den py- ler aanwezige leiding. Het bleek, dat geen van hen eenig letsel had gekregen. Onmiddellijk begon men met het ma ken van een verbinding naar de plaats waar de ingeslotenen zich bevonden. Na eenige uren was men daarmede gereed en waren de houwers bevrijd. Verkeer te Botterdam eischt een doode en een zwaar gewonde. Er zijn in de Maasstad Woensdag twee verkeersongelukken gebeurd, waarvan er een aan een jong meisje het leven heeft gekost, terwijl ten gevolge van het andere een oude heer in het ziekenhuis aan den Coolsingel ter verpleging moest worden opgenomen. Het elfjarig meisje M. Leening uit de Nettenboeterstraat is op den Mathenes- serweg, doordat het kind op onvoorzich tige wyze achter een tram overstak, aan gereden door een vrachtauto. Het meisje was op slag dood. Het stoffelijk over schot is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. Woensdagavond liep de 76-jarige J. v. Son uit de Meerdervoortstraat op den Dordtschen straatweg te wandelen. De man was op een gegeven moment achter een boom gaan staan, ten einde vandaar den straatweg over te steken. Juist op het moment dat hij dit wilde doen, kwam een auto aangereden, die ten gevolge van de gladheid van den weg niet meer tydig tot stilstand kon worden gebracht, zoodat de man werd aangereden. Met een schedelbasisfractuur is hy naar den Coolsingel overgebracht. Een record van Margse Bastié. Van Dakar naar Natal in 12 uur 5 minuten. Maryse Bastié, de bekende Franschc vliegster, die nog houdster is van het wereldduurrecord van dames, is Woens dagmorgen te 7.23 uur Europeeschen tijd te Dakar opgestegen en Woensdagavond 19,28 Europeeschen tyd te Natal geland. Zij heeft door deze vlucht van 12 uur 5 minuten het Transatlantische record van Jane Batten met 1 uur 10 minuten verbe terd. Drie-en-twintig dagen na de ver- twyning van Mermoz, die haar tot deze vlucht heeft aangemoedigd, en haar er gedeeltelyk op heeft voorbereid, is zy de tweede vrouw, die geheel alleen de af stand van ruim 3000 K.M. hoven de zee heeft afgelegd. Zij volbracht den tocht met een Renauld-motor van 220 P.K., haar door den Franschen luchtvaartmi nister hiervoor afgestaan. De Simoun is een klein motorsporttoestel met een snelheid van c.a. 300 K.M. per uur. Met zoo'n toestel verbeterde Genin het record ParisDadagascar en deed Japy zyn ge denkwaardige vlucht ParysJapan, die zoo onfortuinlijk geëindigd is. Maryse Bastié is opgestegen met ruim 900 L. brandstof, voldoende voor 16 uur vliegen, een groote speling had zij dus niet. Jane Batten deed de vlucht tusschen 9 en 24 November 1935 in 13 uur 15 minuten, met een gemiddelde van 228,300 K.M. De Francaise maakte een gemiddelde van 252J<Af;j)erBiiiuri>^^ Ons volgend nummer verschijnt Zaterdagochtend, Advertentlae worden ingewacht tot uiterlijk 9 uur. WijziKing in programma voorbehouden. 8,30 Rrussel Vlanmsch. 10,35 Regional programma. 12,50 Droltwlch. 1,20 Regional Programma. 1.20 Droitwich. 0.20 Diversen. 6.45 Droitwich. 8,00 Rrussel Vlnainscli. 9,20 Diversen. 10,35 Regional Programma. 11.20 Droltwlch. 1,20 Regional Progrnmmu. •1,10 Droitwich. 6.20 Diversen. 78 uur: Gramofoonmuziek van liet R. I). R. Bonte Avond. A 2983 Kitten on the keys. 2 vleugels. Nola. ld. A 5297 Elmol en Johr Ha' mer Namensdag. Geril. Ebeler. Reim Fleutenbach ess Huhzlck huek. id. A 1730 Jodel Liederen. Jodelen. Rel uns Dachauer. ld. A 3521 Zigeunermuziek. Zig. Orkest. A 2172 Dolly Dimples. Guuitnar. Moml. ld. A 1362 Die frechen Spatzeil. Xylofoon. Der Ritter vom Steckenpferd. ld. A 5399 Derby-Galopp. Xylophone. Auf zum Tanz. ld. A 5479 I.a Pnqulta. Xyloplioon. Die lustigen Drei. id. A 3552 Der alte Peter. Oberbaycrn. Gruss an Berchtesgaden. id. 8,00 Droitwich. 10,45 Regional Programma. De laatste dag.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7