Gemeenteraad Heusden. BINNENLAND SPORT, dr C. re de de v. v. g< T h E nomen. Engeland heeft bij de re geering van de nationalisten in Boyn geprotesteerd tegen het aan houden van schepen en Italië zou volgens officieele Engelsche berich ten een transportschip met 4000 man troepen gezonden hebben. De toestand wordt er niet beter op 1 De feestelijkheden. In Den Haag is het dezer dagen enorm druk, met kijkers naar ver siering en verlichting. Men kan zich haast niet door de straten bewegen. Dat belooft iets tegen moigen. De gasten zijn nu allen aangekomen, vandaag komt de hertog van Kent. De naaste familieleden logeeren allen ten paleize, en werden zelf door de Koningin aan het station ontvangen. Vandaag bezoekt het bruidspaar met 83 gasten net vliegveld Schiphol, waar geluncht wordt, om vervolgens een bezoek te brengen aan de bloemententoonstelling te Aalsmeer. De stroom van geschenken blijft nog steeds aanhouden. Prinses Armgard, de moeder van Prins Bernhard is nog niet geheel hersteld, men vreest dat zij de huwelijksplechtigheden niet zal kunnen meemaken. Een unicum in den lande vormt het dorpje Krabbendijke (Zeeland), daar heeft de waarnemend burgemeester L. J. de Kok(St.Ger) alle feestelijkheden verboden. Men heeft zich tot den commissaris der Koningin gewend om vernietiging van dit besluit. Dit schijnt echter alleen door de Kroon te kunnen geschieden. De Nederlandsche radio- omroep is gereed voor de verzorging van de radio-uitzending van de vorstelijke bruiloft. Voor dit doel werken de vier groote omroepver- eenigingen en de Phohi samen. Er zijn in totaal elf radio ooggetuigen, t. w. één bij het Koninklijk Paleis, de heer de Waartéén bij het stadhuis, majoor de Bas; één hij den ingang van de kerk, de heer Jansen; één in de kerk, de heer Tolk één in de Vondelstraat, de heer Strengholtéén in het gebouw »Otveh« (Anna Paulownastraat), de heer Czopp één in de Laan Copos van Catlenburg, de heer Aler; één op Plein 1813, de heer van Bovene. Een groot deel van Europa luistert mee, omdat buitenlandsche omroepen de plechtigheden geheel of gedeeltelijk uitzenden. Duitsche ooggetuige is de heer Dietze van de Reichs Rundfunk Gesellschaft (tenzij het vlagincident hem afwezig doet blijven), Fransche ooggetuige is de heer Cernelissen van den Franschen omroep, Engelsche ooggetuige is de heer Lotbiniere van de British Broadcasting Corp. De buitenland sche ooggetuigen staan voor de Riviervischmarkt, de heeren Speet en Tindal zijn aan hen toegevoegd als tolken. In de trouwzaal en in de Jacobs- kerk bevindt zich een groot aantal microfoons voor het opnemen van alle onderdeden der plechtigheid. De Belgische Koning heeft in een eigenhandig schrijven koningin Wilhelmina gelukgewenscht en aan H.K.H. Prinses Juliana het grootlint der Leopold orde, de hoogste Bel gische onderscheiding toegekend. De Prins en Prinses hebben gisteren de Cineac bezocht, terwijl H.M. de Koningin gisteravond een rijtoer door Den Haag en Scheve ningen heeft gemaakt om de ver. lichting in oogenschouw te nemen. Allemaal incidenten. Nieuwe adel pleegt 't meest te staan op zijn »point d'honneur«, zoo gaat het soms met anderen die op 't een of ander terrein hooger klimmen op den maatschappelijken ladder, die zijn dikwijls zeer gevoe lig- Zulk een overgevoeligheid, prik kelbaarheid of misschien nog heel wat anders, in elk geval een vreem de mentaliteit toont bet Nat. Soc. Duitsche rijk in deze dagen en nog wel tegenover Nederland. Om futiliteiten, zonder zelfs officieele inlichtingen richt de Duit sche pers in deze dagen verwijten tegen Nederland en zelfs prins Bernhard. Thans schijnt een ontspanning in getreden doordat besloten werd de bruiloft een volledig Nederlandsch karakter te geven wat einde stelt aan alle betwistingen. Het blijkt in derdaad, dat er geen eigenlijk na. tionaal lied voor Lippe-Detmold bestaat, maar wel een volksliedje in den trant van het Nederlandsche Piet Hein. Vermits prins Bernhard inmiddels reeds de Nederlandsche nationaliteit verworven heeft, zal men dan ook alleen nog het Wil helmus spelen. De aanleiding schijnt te zijn, dat tijdens een voetbalwedstrijd Den Haag—Lippe Detmold op het terrein alleen oude Duitsche vlaggen wap perden welke, op verzoek van de bezoekers, vervangen werden door hakenkruis vlaggen, die men op de Duitsche legatie haalde Nauwelijks was dit geregeld of 't bleek, dat het muziekkorps het Deutschlandlied niet kende, zoodat er ten slotte geen enkel nationaal lied werd gespeeld. Wat de nationaal-socialisten even eens geprikkeld heeft is hetfeit.dat de Duitsche uitwijkelingen, die in Nederland leven, besloten hebben een geschenk aan Prinses Juliana en den prins aan te bieden, terwijl in Nederland ook alom't Lippe lied werd gespeeld. 't Was nog niet genoeg dat de Duitsche persbooze artikelen schreef maar zells werden de passen inge houden van bruidsmeisjes en bruids jonkers, zoodat Prins Bernhard zelf ingreep en zich met rijkskanselier Hitler in verbinding stelde om de zaken tot de ware proporties terug te brengen. De passen zijn toen direct teruggegeven. Ook Lippesche medewerkers aan een feestavond in Carlton en aan de K.R.O. schreven hun medewer king in allesbehalve fatsoenlijke termen af. De Nederlandsche regeering heeft zich tenslotte genoopt gezien een memorie terzake aan de Duitsche regeering te zenden, waarin zij met klem opkomt tegen dergelijk onwaar en onwaardig geschrijf, duidelijk maakt dat hier van geen incident sprake is en elke misvatting weg neemt, en ten slotte de Duitsche regeering verzocht om voortaan bij de Nederlandsche regeering inlich tingen omtrent de juiste toedracht in te winnen, alvorens zulk een oordeel en standpunt Ie vormen De raad der gemeente Heusden ver gaderde Woensdag j.l. des namiddags 7 uur. Het lid de Haan was niet aanwezig. 1. Na een opmerking van het lid Huh. Verhoeven, worden de notulen der vorige vergadering vastgesteld. 2. Ingekomen zijn verschillende goedkeuringen van Ged. Staten die voor kennisgeving worden aangeno men. 3. Op verzoek van den Voorzitter brengt het lid Hub. Verhoeven na mens de in de vorige vergadering be noemde commissie rapport uit over de begrooting. Spreker zegt, dat de commissie geen bijzondere op- of aan merkingen heeft. Vervolgens zegt spr. dat door vermindering van salaris de begrooting sluitend is kunnen worden gemaakt. Belanghebbenden, die hierin royaal hebben medegewerkt, lot in standhouding van dén vleeschkeu- ringskring, zegt hij namens de com missie hierbij gaarne dank. Spreker stelt namens de commissie voor, de begrooting van dit bedrijf vast te stel len met een eindcijfer van inkomsten en uitgaven op 3968.72. Wordt met algemeene stemmen goedgekeurd. 4. Namens B. en W. stelt de Voor zitter voor, de verordening op de hef1 fing en invordering van besmettelijke ziektengelden in dien zin te wijzigen, dal artikel 3 en 4 der heffingsveror dening met een lid worden aangevuld en de invorderingsverordening in dien geest wordt gewijzigd. Aangenomen. 5. De Voorzitter zegt, dat omtrent de vaststelling van een verordening, houdende een andere regeling dan vol gens artikel 2 onder b der winkel sluitingswet het advies der winke liers vereeniging is gevraagd. Deze heeft de navolgende dagen opgegeven: 2 dagen voor Aschwoensdag; 3 dagen voorafgaande aan Goeden Vrijdag; Donderdag en Vrijdag voorafgaande aan Pinksteren en 31 October. Overeenkomstig het advies der win keliersvereniging wordt besloten. 6. Aan J. J. v. d. Griendt, alhier, wordt, op voorstel van B. en W., be sloten een gedeelte van het perceel ge meentegrond Sectie A no. 1116 in erf pacht uit te geven tegen ƒ0.10 per M2 en per jaar, onder voorbehoud, dat het te bouwen huis, voor welk doel einde deze grond gepacht wordt, niet n strijd is met het uitbreidingsplan. 7. Omtrent het verzoek van de Oranjevereniging te Herpt om sub sidie, zegt de Voorzitter, dat op de gemeentebegroting plm. ƒ160,is uitgetrokken voor de aanstaande festi viteiten, welk bedrag is gebaseerd op K. N. V. B. Uitslagen van Zondag j.l.: AFDEELING IV. bet aantal schoolkinderen. Een be paald bedrag zal onder de Oranjever- eeniging worden verdeeld, terwijl de toekenning van een vast subsidie na der bij de gemeentebegroting voor 1938 zal worden bekeken. Hiermede wordt accoord gegaan. 8. De Voorzitter zegt, dat B. en W. voorstellen het verzoek van den Bijz. Vrijw. Landstorm om subsidie aan te houden ter inwinning van nadere in lichtingen. Hiermede wordt accoord gegaan. 9. Aan L. Wijnstekers, alhier, wordt een gulden schadevergoeding toegekend wegens het niet kunnen ge bruiken van een door hem gepachte strook grasland in verband met de afgraving van den wal nabij de Wijk- sche poort. 10. De vergoeding per leerling i.g. artikel 101 der L.O. Wet over 1934 ten behoeve van de Bijz. School Ie Haarsteeg wordt hierna vastgesteld op 6.94. 11. De Voorzitter zegt, dat hij nog een onderwerp aan de orde wil bren gen, wat niet op de agenda voorkomt. Hel betreft hier een raadsbesluit van 17 December 1926, waarbij aan C. J. M. Merkx, alhier, is opgedragen het bespelen en versteken van bet carillon. Spreker stelt voor dit besluit in te trekken. Na eenige opmerkingen van het lid Meijer wordt hiertoe besloten. Hel lid Meijer stemde legen. Bij de rondvraag zegt liet lid Meijer, dat hij meent dat eenigen tijd geledén een adres is ingekomen van eenige in gezetenen nabij het cadaverhuisje. Hij zou gaarne vernemen, of dit adres in behandeling is. De Voorzitter zegt, dat in veband met de voorgenomen opheffing van (ien vleesehkeuringsdienst, bet adres is aangehouden. Nu de vleeschkeu- ringsdienst kan blijven bestaan, heeft hel adres de bijzondere aandacht van B. en W. Hierna zegt de Voorzitter, dat deze de laatste vergadering is van het jaar. Spreker wenscht de leden en hun ge zinnen een gezelligcn oudejaarsavond. Wanneer we terugblikken op het af- geloopen jaar, dan is er weinig goeds cn men vraagt zich af, of dit,zoo zal doorgaan. Spreker meent van niet. Hij is in deze optimistisch en zou hier de woorden willen gebruiken van den Minister-president: „Vertrouw op Hem, die het lot der volken bestiert". Spreker dankt de leden voor de bui tengewone medewerking in het afge- loopcn jaar en hoopt, dat deze op denzelfden voet zal worden voortgezet. Hierna sluiting. 1—2 NOAD 4PSV 4 OVERZICHT, lste Klasse. De laatste competitie-Zondag heeft weer enkele belangrijke beslissingen ge bracht. Zoo zijn NAC, Roermond en NOAD voorloopig uit de kopgroep ge wipt en is Juliana op de laatste plaats terecht gekomen. Zoowel PSV als BW wonnen met 30 resp. van NAC en LONGA. Een kranige prestatie van deze leidende clubs waartusschen het voor loopig zal gaan. A.s. Zondag als PSV bij BVV op bezoek komt zal de beslissing weer een flinke stap nader komen. Eindhoven behaalde een zeer kostbaar puntje uit de ontmoeting tegen NOAD wat ons van de Tilburgers tegenvalt. MVV stond de laatste plaats aan Juliana af door deze met een 5-2 nederlaag naar huis te sturen. Roermond zag haar mooie kans verloren gaan door wederom te verliezen, ditmaal van Bleijerheide. De stand is thans: PSV 14 9 2 3 20 38—22 BVV 13 8 1 4 17 42—29 NAC 13 7 1 5 15 26—24 NOAD 12 6 2 4 14 40—28 Roermond 12 5 4 3 14 2927 Bleijerheide 12 4 5 3 13 2325 LONGA 14 4 2 8 10» 30—34 MVV 14 4 2 8 10 31—39 Eindhoven 13 3 3 7 9 2237 Juliana 13 2 4 7 8 23—39 2de Klasse B. Zoowel Willem II als Helmond won nen zoodat tie stand aan den kop gelijk blijft en Willem II er nog altijd het beste voor staat. Wilhelmina werd door de Valk met een 30 nederlaag naar huis gestuurd en haar positie is wel verre van rooskleurig. De stand is thans; Helmond 13 9 1 3 19 33—15 Willem II 11 8- 1 2 17 30—11 De Valk 11 6 2 3 14 34—19 Tegelen 11 6 1 4 13 17—24 VVV 11 5 1 5 11 26—24 De Baronie 12 4 2 6 10 3235 ESV 12 4 1 7 9 22—40 Picu,s 10 4 0 6 8 29—25 Wilhelmina 11 1 4 6 6 21—33 Ilelmondia 10 1 3 6 5 2038 3de Klasse D. Hier ging slechts één wedstrijd door n.l. Kaatsheuvelsche Boys tegen ZBVV. De Boys smaakten eindelijk weer eens het zoet der overwinning, door met 32 op beide punten beslag te leggen. 3de Klasse E. Behoudens de wedstrijd WSGTrap- lust gingen hier alle wedstrijden door. WSC is nu reeds 2 wedstrijden op haar naaste concurrenten ten achter, waar door de eindbeslissing in deze afdeeling wel wat langer op zich zal laten wach ten. Zoowel Tivoli als WVVZ haalden Zondag den vollen buit binnen, door resp. van MGS en Tongelre te winnen. De stand is thans: Tivoli 14 10 2 2 52—30 22 WVVZ 14 10 1 3 43—20 21 WSC 12 8 3 1 51—14 19 VOS 13 7 0 6 34—33 12 ZGC 11 3 4 4 25—21 10 DVVS 11 3 3 5 22—24 10 Vienna 10 3 4 3 18—22 9 MGS 12 3 2 7 22—35 8 Traplust 11 3 1 7 18—32 7 Tongelre 12 2 3 7 14—32 7 Boxtel 12 1 3 8 12—51 5 Waalwijksche Jeugdcompetitie. Programma voor 9 Januari: Blauw-WitSDO, scheidsrechter G. de Jong. NEORWB. scheidsrechter L. Schapendonk. Deze wedstrijden vangen aan om 3 uur. WAALWIJK. R. W. B. Doordat het terrein van Vlijmen werd afgekeurd zijn de wedstrijden van het eerste en tweede elftal niet doorgegaan. RWB 3 behaalde op de Kaatsheuvel sche Boys 2 een groote 123 overwin ning. Voor Zondag a.s. zijn de volgende wed strijden vastgesteld RWB 1Heusden 1. Baardwijk 2—RWB 2. RWB 3—Heusden 2. BLAUW-WIT. Voor <le 2de maal moest WSC 3 in onze jongens haar meerdere erkennen, dit maal met 41. Toch hebben onze spe lers het niet cadeau gekregen. En toen de rust met een 10 voorsprong voor ons inging en WSC even na de rust uit een strafschop gelijk maakte, vreesden wü voor Blauw-Wit het ergste. Doch onze spelers gaven zich daarna tot het uiterste om zoodoende nog een 3-tal goals bij elkaar te scoren. Als is afgetrapt is Blau,w-Wit aan stonds in de meerderheid, doch allings komt WSC er beter in zoodat doelpun ten voorloopig uit blijven. Totdat einde lijk de linksbuiten zijn club de leiding geeft 10. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Als een der Blauw-Witten een overtreding be gaat volgt penalty, die door v. Delft in een doelpunt wordt omgezet. Nu begint Blauw-Wit uit een ander vaatje te tap pen en M. Kuis weet spoedig 21 te ma ken waaraan A. Kroot nummer 3 toe voegt. Ook het Blauw-Wit-doel komt nog ettelijke malen in gevaar maar de ver dediging is paraat. Als dan Blauw-Wit een corner te nemen krijgt is het weer M. Kuis die met een schitterenden kop bal de overwinning tot een voldongen feil maakte. Zondag a.s. Zandschel 1Blauw-Wit 1. R.K.V.V. HERCULES. Het lste elftal was Zondag j.l. vrij. Het 2de en 3de elftal speelde thuis te gen 't Heike 1 en 2 uit Tilburg. Hierbij werden de punten broederlijk gedeeld. Het 2de elftal verloor n.l. met 21, ter wijl het 3de elftal na een goed gespeelde wedstri,jd met 53 zegevierde. De junioren-elftallen waren eveneens vrij. R.K.V.V. H.E.C. De eerste wedstrijd in het nieuwe jaar heeft voor HEC de verwachtingen ovei- troffen. St. Michiels-Gestel werd met een 42 nederlaag naar huis gestuurd. Hier mede is 1937 dus zeer goed ingezet en is het vertrouwen in onze ploeg weer groo- ter geworden. Jammer is het dat van de beste der afdeeling gewonnen wordt, om daarna aan de zwaksten den wedstrijd ongeveer cadeau te geven. De overwinning was ook ten volle ver diend, al gaven heide partijen elkaar niets toe. Gestel speelde een forsch par tijtje, waartegen de HEC'ers het juiste antwoord vonden. De backs waren er van het begin af goed in, zoodat 'even- tuecle gevaren bezworen werden. Met blanken stand wordt gedraaid. Na de hervatting verkeeren al direct beurtelings beide doelen in gevaar. Als er circa 5 minuten gespeeld is, heeft de HEC-linksbinnen een pass van de cen- teivoor, waaruit hij met een hard schot 10 maakt. Dit is Gestel te veel en zij dringen onstuimig op. Zij gooien alles op de aanval, en met enkele pracht schoten hebben zij in 10 minuten de leiding. Het duurt niet lang eer de linksbuiten van HEC zich vrij weet te maken, en on houdbaar in de bovenhoek den gelijkma ker scoort. Bij een worsteling voor het doel weet onze linksbinnen het leder te bemachtigen, en 32 te maken. Gestel zit nu ook niet stil, maar de achterhoede met de keeper voorkomt verdere tegen- goals. Bij HEC gaat het beter, want wan neer de linksbuiten afgemeten voorzet, wordt het door den rechtsbinnen met oen kopbal 42. Thans is HEC in veilige haven, en blijft de stand tot het einde onveranderd. Het 2de elftal maakte een minder goede beurt. Met 50 moesten zij in VVM hun meerdere erkennen. Een vol gende keer beter. De junioren wonnen reglementair met 50 door het niet opkomen van WVB. ST. JOACHIMSMOER. Blauw-Wit. Zondag j.l. was Blauw-YVit de gast by L'no Animo 3 te Loonopzand. In de eerste speelhelft is het een heen en weer ge- trap, doch langzamerhand komt Uno Animo er beter in. Onze doelman is op zijn post, en verdedigt zijn heiligdom op meesterlijke wijze. Toch ziet Uno Animo kans te scoren. Met 10 treedt de rust in. Na half-time heeft Blauw-Wit niets meer in te brengen. De gastheeren laten veel kansen onbenut. Op gelukkige wijze komen zy aan hun tweede doelpunt, door een corner, die geholpen door de wind, in het net verdwijnt. De achterhoede, in het bijzonder onze keeper, hebben hun club voor een grooter nederlaag be hoed. De gebruikelijke feestavond vooi de R.K. voetbalvereeniging alhier had plaats op Woensdag 1.1. in de zaal van den heer M. Maas. Naturlyk was de op komst druk cn kon de Voorzitter, de heer Verhelst, in zijn openingswoord een volle zaal het welkom toeroepen. Een aangename en welkome afwisseling was zeker het optreden van den heer J. Verhulst uit Goirle. Deze humorist was voor Blauw-Wit geen onbekende. Uit 't applaus bleek, dat de heer Verhulst de gekoesterde verwachtingen overtrof. Voor vaardige pianobegeleiding was de heer G. Verhelst te Tilburg geëngageerd. Blauw-Wit heeft een goed geslaagde feestavond georganiseerd, waarover allen zeer voldaan waren. WASPIK. Roda 1Waspik 1 20. In een alleszins eervolle nederlaag heeft ons eerste elftal Zondag den buit moeten afstaan aan de thuisclub. Niette min heeft RODA er verwoed voor moeten vechten. Van onze zijde werd echter even hardnekkig weerstand geboden. De ach terhoede maakte iederen aanval hoe listig dan ook opgezet onschadelijk met het gevolg dat met de rust de stand nog blanco was. Na de thee hervatte zich ongeveer het zelfde spel. En zoo was een kwartier voor het einde de stand nog steeds 00. loen bleek echter bij enkele spelers dat er te veel van hen gevergd was. Min of meer geblesseerd konden ze het tempo niet op peil houden. Er komt even een kleine inzinking, waarvan de thuisclub profiteert, door snel achter elkaar nog twee goals te scoren. Het tweede elftal speelde thuis te gen de Zwaluwen van de Heikant. Deze gaven het beter af en wonnen met 41. In de tweede helft slaagden ze er niet meer in den doelman der gasten ook nog maar een enkele maal te verrassen. R.K.V.V. W.S.C. Door het terug trekken uit de compe titie van Be Ready 2 en het overgaan van deze ploeg naar een andere afdeeling werd de wedstrijd tegen ons elftal afge last. RAAMSDONKSVEER. Veersche Boys 1D.V.C. 1 40. Zooals te verwachten was heeft ons eerste elftal Zondag maar de geheele winst voor zijn rekening genomen. In- tusschen gaat het met onze ploeg steeds cresendo. Momenteel staan we met ons aantal punten op de tweede plaats van de ranglijst en is een kans op het kam pioenschap nog op verre na niet uitge sloten. Het was een partij waarbij onzerzijds niet op volle kracht behoefde te worden gewerkt en droeg het spel hiervan duide lijk het stempel, wat nu wel de spanning van den strijd niet verhoogde, doch waardoor we wel gelegenheid kregen fijne staaltjes van voetbalspel te bewon deren. DRUNEN. R.K.V.V. Sporters. Sporters 1 hadden vrijaf, omdat hun veld niet in goede conditie was voor de match tegen ODC 2. Sporters 2 speelden in Rosmalen tegen de reserves van ODI. De Sporters-reserves waren dan ook voortdurend in den aanval en v. Delft kon zich de leiding met 10 voor zijn ploeg verzekeren. ODI beantwoordt dit met een goede gelijkmaker, waarna Schalken voor Spor ters even voor de rust andermaal de lei ding neemt met 21. Met deze stand gaat de rust in. Na de rust pakt ODI in alle deelen goed aan en dit bezorgt hun voor de tweede maal den gelijkmaker. Sporters willen winnen en de linksbuiten van hun neemt de leiding met 32. 't Einde komt ech ter met 33, na een goed geplaatste goal van ODI. Sporters snoepten buiten verwachting ODI thuis een punt af. Sporters 3 speelden in Orthendaar was een nederlaag voor hun te voorzien. Ondanks 't missen van een der ijverigste spelers ving de match vol goede moed aan tegen deze sterke kopganger. OSC 2 scoort tweemaal en Sporters 3 scoren eenmaal tegen. Daarna nog twee goals van OSC en de rust gaat in met een 41 leiding. Na de rust hebben Sporters even de meerderheid, maar hun schotlooze voor hoede kan geen goals produceeren. Orthen maakt er nog 5 en wint verdiend met 91. R.K.V.V. V.J.C. Herptsche BoysV.J.C. 00. VJC speelde haar revanche match in Herpt tegen de Boys. De ploegen gaan goed tegen elkaar op en blyken even sterk. De linksback van Herpt heeft een penalty gemaakt welke VJC krijgt te nemen onder groote hilari teit van spelers enz. De keeper van Herpt stopt de op de man gegeven bal. Na ongeveer 5 minu ten spelen wordt, naar men ons van on partijdige zijde medegedeeld, een VJC- van rsuueniaöuscntj z,aK.en xreirrcr-. V. NOADEindhoven 1—1 MVV—Juliana 5—2 BleijerheideRoermond 4—3 BVV—LONGA 3—0 PSV—NAC 3—0 2de Klasse A. BredaGoes 4—2 HeroVlissingen 2—0 MiddelburgTSC 6—3 TerneuzenZeelandia 3-4 2de Klasse B. TegelenWillem II 0—1 HelmondDe Baronie 3—1 De ValkWilhelmina 3—0 3de Klasse D. Kaatsh. Boys—ZBVV 3—2 3de Klasse E. MGS—WVVZ 1—4 ViennaVOS 3—0 TivoliTongelre 6—1 Boxtel—DVVS 0—1 Reserve 2de Klasse B. Wilhelmina 2Zaltbommel 2 8—1 ^•4 o T.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 2