SPORT. Neusden. AGENDA'S BURGERLIJKE STAND - HERPT. HANK. m RAAMSDONK. Marktberichten, Om 5 uur n. m. werd een aan vang gemaakt met den feestavond in het R. K. Parochiehuis, welke daartoe feestelijk was versierd. Naast alle leden der afdeeling, met hun dames waren nog tegen woordig burgemeester Bianchi als mede de geestelijk adviseur pastoor V. G. v. d. Wee en kapelaan v. d Velden, alsmede de vertegenwoor diger der Centrale Boerenleenbank uit Eindhoven, de heer Le Loux. De voorzitter van de afdeeling, de heer J. Staal opende den feest avond met een woord van welkom daarbij den wensch uitsprekend dat deze feestavond in alle opzich- zou slagen. Hierna sprak de heer Le Loux de feestrede uit en feliciteerde de afdeeling namens het hoofdkantoor met haar 25 jarig bestaan. Vervol gens schetste speker den financiee- len toestand der boerenleenbank ter plaatse en sprak den wensch uit dat de nog niet aangeslotenen alsnogals lid zouden toetreden. Nog sprak burgemeester Bianchi alsmede pastoor V C, v. d Wee woorden van gelukwenschenwaarna dit officieele gedeelte door den geestelijk advi seur gesloten werd. Daarna verza melde zich de leden en genoodigden aan de Brabantsche koffietafel en bleef men tot het middernachtelijk uur nog gezellig bijeen, waarbij de humorist H. van Engelen uit Waalwijk voor de noodige humo ristische afwisselingen zorg droeg^ Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonkveer hoopt Zondag a. s. des v. m. 9,30 en des n.m. 2 uur voor te gaan de heer Snaijor uit Dordrecht. De verbouwing van het huis van de weduwe van Everdingen is op gedragen aan J. van Wijk, alhier. Van de werf alhier (de Haan en Oerlemans) liep van stapel de motorboot «Stella Maris« voor rekening van de Gebr. Blegenberg te Zierikzee. De afmetingen zijn 18 bij 34 bij 2.25 M. In het vaartuig is geplaatst een 1 cylinder industrie gloeikapmotor van 45 P.K. Terstond werd de kiel gelegd voor een motorkuslvaartuig van 400 ton, voor rekening van den heer Joossen te Vlissingen. Woensdagmorgen had de solem- neele uitvaart plaats van den heer A. J. J. van Bokhoven. Het H. Misoffer werd opgedragen door den ZeerEerw. heer Pastoor W. L. A. M. Timmermans met assistentie van Pastoor G. M. J Grundermans van Hedikhuizen als diaken en kape laan P. H. Maas van Heusden als sub diaken. Voor de H. Mis speelde het orgel de Marche Funèbre van Chopin De Requiemmis van L. Perosi werd gezongen onder directie van den heer Mar. de Hart. Organist was de heer P. de Man. Na de H. Mis werd door den heer Hub Baayens uit Heusden gezongen: Largo van Handel. Aan het ztjallaai celebreerden een H. Mis de HoogEerw. heer J. B. B. J. Goossens, deken van Grave en de Zeer Eerw. Heer A. J. M. Goossens, Pastoor van Uden. Mede waren aanwezig Mgr. Prof. Dr. Thomas; J. A. J. Goossens recor der Leergangen en hoogleeraar aan de R.K. Handelshoogeschool te Tilburg, allen heerneven van den overledene. De absoute werd verricht door pastoor Timmermans. Bij het graf werd door het kerkkoor gezongen: „Op 't Kerkhof" van C. de Vliegh. Van alle vereenigingen, waarvan de overledene bestuurslid was of geweest was waren deputaties aanwezig. Dinsdag namiddag sloeg een jong paard, bestuurd door den landb. H. van Honsewijk alhier, op hol Hij kwam daarbij te vallen en be zeerde zich zoodanig, dat de hulp van Dr. van Vuure uit Dussen moest worden ingeroepen. Hij zal voorloopig rust moeten houden. Dezer dagen op een avond fietste een zekere v. D. alhier over het rijwielpad langs den Rijksweg alhier. Op een gegeven oogenblik kwam van tegenovergestelde richting een andere fietser aangereden, die geen licht op had en reed daardoor tegen hem aan. Een valpartij ont stond, waarbij het rijwiel van van D danig werd beschadigd. Persoon lijke ongelukken hadden niet plaats en de schade werd onderling ge regeld. Weer een bewijs hoe gevaar lijk het is in 't donker zonder licht te rijden. De volksretraite die alhierrgege- ven wordt £door twee Zeer Eerw. Paters Capucijnen eindigt op 24 Januari a s. De R. K. Tooneel vereeniging «Kunst na Arheid« zal binnenkort voor het voetlicht treden met het bekende tooneelstuk in vier bedrij ven «Wat niet sterven kon«, van Gerard Nielen. Hoogstwaarschijn lijk zal de uitvoering worden gege ven op Zondag en Maandag 7 en 8 Februari a. s in het St. Henricus gebouw. Vanwege de volksretraite die in het St. Henricusgebouw wordt gehouden, kan deuitvoering niet eerder plaats hebben. Het nog pas opgerichte Mannen koor »Amicitia« zal haar medewer king verleenen bij de uitvoeringen. Wegens bijzondere omstandigheden, zullen dit jaar geen lidmaatschaps kaarten verkocht worden, doch zal een voor verkoop van kaarten plaatshebben, waarvan de entreeprij zen zoo laag mogelijk zijn gesteld. Omstreeks Paschen zal door de Tooneelvereeniging nog een uitvoe ring worden gegeven. De vereeni ging zal dan uitkomen met het prachtige blijspel «De gril van den Hertog« Voor de Postduivententoon stelling die a.s. Zondag 17 Januari wordt gehouden in het café van J. Kamp aan de Keizersdijk, en die uitgeschreven is door de Kon. Erk. Postduiven vereeniging «Prinses Juliana«, bestaat weer groote be langstelling. Prachtige prijzen zijn voor dez' tentoonstelling beschikbaar gesteld, verschillende prijzen zijn ingekomen van ingezetenen uit deze gemeente, waarvoor het bestuur de gevers dank zegt. Vrijdagavond moeten de duiven aan het tentoonstellingslokaal wor den bezorgd, daar Zaterdagmiddag door twee keurmeesters, uit de groep van keurmeesters uit Oosterhout, de duiven komen keuren. De marechaussee H. de Koning is met ingang van 15 Januari gede tacheerd van Moerdijk naar deze brigade alhier Vrijdag 15 Januari herdenkt de heer F X. Braun, der N V. Pa pierfabriek «De Maasmond» den dag, dat hij 127, jaar aan genoem de Papierfabriek verbonden is. RAAMSDONKSVEER. Gedurende het jaar 1936 passeer den in totaal 17521 vaartuigen met een gezamenlijken inhoud' van 2.245.038 ton de Rolbrug over de Donge alhier. Zondag zal Ds. Oost om half tien optreden in de Veersche Herv. Kerk en om 2 uur in die op 't Dorp. Zaterdag zal de Chr. Nat. Werk mansbond zijn ledenvergadering hou den onder leiding van den heer Sneep. WAALWIJK. Zaterdag en Zondag Luxor Bios coop Variété. Zaterdag, Zondag en Maandag Theater Musis Sacrum «Rose Marie« Zondag 17 Jan. Operette «De Landloopers« in den R.K. Gilden bond. .Zondag 12 uur. Repetitie Liedei tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel «Oefening en Vermaak», Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. GymnastieP dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. School. Woensdag en Donderdag Theater Musis Sacrum «Moord in de Wol ken«. Waalwijk, 15 Jan. '37. Biggen: 10—13 gulden. Eieren 21/,4 cent. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—Z.G.C. Nu WSC j.l. Zondag tegen Tongelre een heel kostbaar puntje verspeeld heeft en daardoor haar kleine voorsprong op de beide andere kampioenscandidaten ver loren zag gaan, is de spanning aan den kop nog meer gestegen. Iedere nieuwe struikeling zou voor WSC haar kampioenskans verloren doen gaan. Daarom is iedere komende wed strijd voor haar van groot belang en moet er alles op gezet worden om te winnen. Reeds morgen, als ZGC op bezoek komt, zal er flink aangepakt moeten worden om het tot een overwinning te kunnen brengen, want deze Geldropsche ploeg, die o.a. WVVZ op eigen terrein haar eer ste nederlaag wist toe te brengen, valt niet te onderschatten. Wij rekenen er op dat de WSC'ers hun kans met de grootste hardnekkigheid zullen verdedigen en dat een groote schare aanhangers de spelers morgen en in de nog resteerende wed strijden zal komen aanmoedigen. Vanaf morgen vangen de wedstrijden weer aan om half drie. ZAALTRAINING W.S.C. •Men verzoekt ons er op te wijzen, dat Woensdagavond de zaaltraining weer be gonnen is, welke gedurende de winter periode in de zaal „Thalia" gehouden zal worden. Begonnen wordt om half acht. Onnoodig den spelers er op te wijzen hoe noodzakelijk het voor hen is deze training te benutten. Alleen een goed ge traind speler is in staat in de nog restee rende wedstrijden, waarvan zooveel af hangt, zich geheel van het begin tot het einde te geven. BLAUWWIT. Zondag a.s. moet ons elftal naar Heus den 2. Van deze ploeg werd reeds met 80 gewonnen, zoodat een hernieuwde zege in de lijn der verwachting ligt. Toch willen wy onze Blauw-Witten aanraden hun tegenstanders niet te onderschatten en van bet begin af flink aan te pakken. De junioren spelen Zaterdag op het WSC-terrein voor de Waalwyksche jeugd- competitie om 3 uur. R. W. B. RWB 1 zal Zondag naar den Bosch trekken om daar Devo partij gaan te ge ven. Gezien beide vereenigingen elkaar dit seizoen nog niet ontmoet hebben valt er van den uitslag niets met zekerheid te voorspellen. Indien wij kunnen afgaan on de positie welke beide op de rang lijst innemen dan zullen zij elkaar in kracht niet veel ontloopen. Een gelijk spel lijkt o.i. niet tot de onmogelijkhe den. Voor RWB 2 staat er een zeer be langrijke wedstrijd vastgesteld WSC 3 komt bij onze jongens op bezoek. Indien onze reserves ook deze wedstrijd zullen weten te winnen hebben zy een voor sprong van vier punten, zoodat haar bet kampioenschap practisch niet meer ont gaan kan. Tenslotte gaat RWB 3 bij WSC 4 op bezoek. JULIANA. Zondag a.s. is het 1ste elftal vrij van competitiewedstrijd. Juliana 2 speelt een thuiswedstrijd te gen Vlijmen 2. Dit belooft een spannen de strijd te worden tusschen beide elftal len en zeer zeker zullen vele supporters deze strijd komen bijwonen. Aanvang om 2 uur. Juliana 3 ontvangt de leiders uit de af deeling Zandschel 1, welke ontmoeting voor Zandschel 1 van veel belang is. Ook voor deze strijd zal wel groote belang stelling bestaan daar ook hier een span nende strijd wordt verwacht. Aanvang om 12 uur. R.K.V.V. HERCULES. Programma voor a.s. Zondag: Hercules 1St. Joseph 1. Rapid 2Hercules 2. SSS 2—Hercules 3. Hercules bDES a. Het 1ste elf'al ontvangt a.s. Zondag St. Joseph uit Tilburg. De wedstrijd in Til burg gespeeld eindigde in een 43 over winning voor St. Joseph. Dus aan Her cules a.s. Zondag de taak om revanche te nemen. Tevens bezet Hercules indien zij dezen wedstrijd wint stevig de 1ste plaats, maar dan zal er a.s. Zondag ook van het begin tot het einde voor de hon derd procent gewerkt moeten worden. De wedstrijd vangt aan om 2 uur en staat onder leiding van den heer W. A. Janse uit Tilburg. Het 2de elftal gaat op bezoek bij Rapid 2 in Berkdijk. De wedstrijd thuis gespeeld eindigde in een overwinning voor Hercules. Of dit a.s. Zondag ook het geval zal zijn is af te wachten. Aan vang om 12.30 uur. Vertrek bij café „de Lindeboom" om 11.30 uur. Het 3de elftal onderneemt de reis naar Udenhout om daar de reserves van SSS te bekampen. Deze is voor Hercules een onbekende ploeg en wij zullen maar rustig afwachten. Aanvang om 1 uur. Vertrek per fiets om half twaalf bij café de Lindeboom. Het a-elftal der junioren is vrij, terwijl het b-elftal om 12 uur thuis speelt tegen DES a, Kaatsheuvel. DRUNEN. R.K.V.V. Sporters. Sporters 1 genieten een verdiende rust, terwijl Sporters 2 thuis een pittige match wacht op eigen terrein tegen Stabilitos uit Den Bosch. In Den Bosch bleef Stabilitos de baas met 40, maar in Drunen verwachten wij daarvan een pittige revanche, want ODI 2 in Rosmalen moest zich als sterkste van haar klas tevreden stellen met één punt op eigen veld. Een klein bewijs van de kracht van Sporters 2 zoodat Stabilitos gerust op haar hoede mag zyn. Sporters 3 hebben eveneens een vrijen dag. R.K.V.V. V.J.C. VJC is uitgerust van de vermoeienissen in haar laatste wedstrijden. A.s. Zondag spelen zij thuis tegen de Zwaluwen 3 uit Vught. In Vught eindigde de match met een schitterende 52 overwinning voor VJC, zoodat wij met goeden moed a.s. Zondag tegemoet zien en daarmede ons bijna verzekerd voelen van een moeie zege en daarmede het behoud van Kaar tweede plaats op de standenlyst. ELSHOUT. E. S. C. ESC leed reeds zeven nederlagen, waarbij enkele zeer onfortuinlijke. A.s. Zondag spelen zij thuis tegen Geel-zwait uit Den Bosch. De ploegen ontmoetten elkaar nog niet, maar ESC is op eigen veld ongetwijfeld de sterkste van de twee, waarmede wij hen een kleine over winning voorspellen. Slandenlijsten van 't District Den Bosch. lste Klasse. WIELRENNEN. De Zesdaagsche te Brussel. De stand van Donderdagmiddernacht is als volgt: 1 SchoenDeneef 182 punten. 2 AertsDebruycker 123 punten. 3 GuerraOlmo 110 punten. Op 1 ronde: 4 KaersVerhaeghen 122 punten. 5 Jan v. KempenBraspenninx 45 pnt. fi v. Vlockhoven-v. Buggenhout 39 pnt. Op 2 ronden 7 WambstBruneau 91 punten 8 VroomenRaes 75 punten. 9 NayeSeynave 63 punten. 10 SmetsMartin 65 punten. Op 5 ronden: 11 DegreefThyssens 120 punten. 12 HansenPiemontesi 111 punten. Reserve: Savelberg. Savelberg is met 43 punten op 29 ron den geplaatst. BILJARTEN. Biljartkampioenschap van de Langstraat. De wedstrijden om bovengenoemd kampioenschap loopen a.s. Maandag ten einde en zijn voor hedenavond vastge steld de ontmoetingen: J. de Graaff C. Quiryns, terwijl Maandagavond als slotpartijen gespeeld zal worden tus schen de heeren: Th. v. WeertC. van Ifelvoirt en F. SlaatsF. van Helvoirt. De vele biljartliefhebbers zullen ver langend naar den uitslag uitzien, doch thans valt hieromtrent nog geen voor spelling te doen. De nog resteerende wedstrijden zijn voor eiken speler van groot belang, zoo dat elk zijn uiterste best zal doen de overwinning in de wacht te sleepen en de party in het kleinst aantal beurten uit te spelen. Dat hierdoor het wedstrijd-karakter sterk wint behoeft geen betoog, zoodat de vele biljartliefhebbers zeer zeker van mooie en spannende partijen verzekerd kunnen zijn. Velen zullen dan ook van deze laatste partijen getuigen willen zyn, zoodat wy heden- en Maandagavond een record aantal toeschouwers ver wachten. Aan de prijsuitreiking die vastgesteld is op a.s. Woensdag zal een beetje of ficieel karakter gegeven worden, doch wij komen hierop volgende Woendag na der terug. Deze week behaalde resultaten zijn als volgt: Brt. Pnt. Gem. Serie Biljartkampioenschap voor Waalwijk en Omstreken. Woensdagavond werden in café City onder goede belangstelling de 3 eerste wedstrijden gespeeld om het biljartkam- piocnscbap van Waalwijk en omstreken. De spelers schenen in het begin niet goed op dreef te kunnen komen, gelei delijk overwonnen zij echter hun zenu wen en waren de wedstrijden het aan schouwen ten volle waard. De eerste partij tusschen Koen Emmen Tilburg en Arie Quiryns Capelie eindigde als volgt Koen Emmen 99 Pnt. 27 Brt. Serie 21 Gem. 3.55. Arie Quiryns 201 Pnt. 27 Brt. Serie 45 Gem. 7.48. De 2de partij verliep als volgt: Koen Emmen 197 Pnt. 24 Brt. Serie 83 Gem. 8.21. Leo v. Schijndel 203 Pnt. 24 Brt. Serie 40 Gem. 8.49. De 3de partij verliep als volgt: Bartv Engelen 198 Pnt. 39 Brt. Serie 22 Gem. 5.13. Arie Quiryns 208 Pnt. 39 Brt. Serie 30 Gem. 5.30. Vermelding verdiend de fraai ge speelde serie van den Tilburgenaar Koen Emmen van 83 car. Maandagavond worden weer drie zeer belangrijke wedstrijden gespeeld. De gebroeders A. en C. Quiryns met Leo v. Schijndel. Wie van deze drie heeren als overwinnaar uit deze wedstrijden te voorschijn zal komen, daar kan men geen antwoord op geven. Voor biljartliefheb bers een avond om van te genieten. Groote biljartwedstrijden. Zondagmiddag om 12 uur worden iö café City 7 van de belangrijkste wed strijden gespeeld die ooit in Waalwijk zijn gehouden, n.l. 4 van de sterkste spe lers uit Noord-Brabant spelen een com petitie-wedstrijd tegen elkaar om een Zilveren voorwerp dat geschonken is door een firma hier ter plaatse. Deze spelers zijn: Cor Quiryns, Capelie; J. Verhoeven, Tilburg; Leo v. Schijndel, Waalwijk; J. Kasteleins (wonder van Helvoirt) te Helvoirt. Partijen zullen worden gespeeld van 200 car., waarvan de eerste begint om 12 uur. lste Leo v. SchijndelJ. Kasteleins. 2de Cor QuirynsJ. Verhoeven. 3de Leo v. SchijndelJ. Verhoeven. 4de Cor QuirynsJ. Kasteleins. 5de Leo v. SchijndelCor Quiryns. 6de J. KasteleinsJ. Verhoeven. 7de party de twee die de meeste pun ten hebben behaald. Voor biljartliefhebbers een unicum om deze biljart-matadoren van het Zui den aan den gang te zien en om de Zon dagmiddag gezellig door te brengen in café City by H. de Ruyter. Biljartwedstrijd. Heden (Zaterdagavond) 8 uur komt de beroemde biljart-professor Martin Solien een wedstrijd spelen tegen den heer Leo v. Schijndel. Wat Rie Mastenbroek in de zwemsport, wat Bakhuvs in de voetbalsport, wat de Finsche harlooper Nurmi in de athle- tiek was is Solien in de biljartsport. Solien is een speler die hier te lande of in Europa niet verbeterd kan worden. Biljartliefhebbers komt hedenavond naar café City by H. de Ruijter te Waalwijk en u zult van biljartspel genieten wat u lang zal heugen. WAALWIJK. Van 8 tot en met 14 Jan. 1937. Geboren: Alida A. N. dv. C. N. v. Ha- ren-Klerx Franciscus zv. C. Th. Kila- Hermse Everardus A. zv. A. Leytens- Klijberg Adriana H. A. dv. J. H. Pul- lens-Schellekens Adrianus J. zv. A. J. Wilmont-v. d. Ven Joannes M. zv. G. A Maas-Maas Maria P. dv. A. Faro- v. Enkhuizen. Overleden: Johannes M. Bruurmijn 1 jaar Hermanus A. Sleenhoff 83 jaar Engelina E. v. d. Broek 15 jaar. Huwelijksaangiften: Geene. Huwelijken: F. Th. Ashof 53 jaar te Nijmegen en Wilha. C. Pulles 49 jaar te Waalwijk. Ingekomen: G. v. d. Zanden en gezin van Heeswijk F. W. v. d. Loo en gezin van Vlijmen. Vertrokken Agnita Janson naar Utrecht Janette J. M. E. Janssen naar Bloemcndaal A. de Rooy naar Arn hem Th. Kleve naar Rotterdam P. J. Klerkx naar Vlijmen Wynanda J. v. Delft naar Drunen J. W. Schou ten en gezin naar Den Bosch L. C. v. d. Biggelaar naar Oss. DRUNEN. Overleden: Adr. Robben weduwn. van Eng. v. Beurden 83 jaar. EETHEN. Geboren: Wilhelmina Christina dv. A. Meiresonne en P. van Bergeijk Frederik dv. P. Vos en J. C. Wygerse Wouterina Geertruida dv. M. Stochart en van H. B. van Vuuren. Huwelijken: Dirk Colijn 32 jaar en Maartje van Enkhuizen 19 jaar. OverledenJoh. v. Andel 84 jaar wed. van P. van Andel P. M. Vos 73 jaar cchtg. van C. A. Quiryns W. v. Wijk 81 jaar echtg. van G. de Waal. RAAMSDONK. Van 2 tot en met 8 Jan. 1937. Geboorten: Johanna A. dv. Antonia C. Vissers en Cornelia M. Bayens Adriaan A. zv. Bernardus J. Elsman en Cornelia J. Konings Martina F. dv. Huibertus J. Verschure en Johanna P. Kemmeren Johannes C. zv. Dirk Roo- senbrand en Josina Chr. Lammers. Huwelijken: Adrianus P. van Gils 25 jaar en Maria J. Peters 24 jaar Cor- nelus Ant. van Dongen 36 jaar en Henr drika M. P. E. van fier Spek 29 jaar. OverlijdenMaria Pelgrom echtg. van Gosuwinus H. de Wit 57 jaar. Wil men geheel op de hoogte zijn van hetgeen in Waalwijk, de Langstraat en omgeving geschiedt? Wil men uitvoerige raadsverslagen, berichten, beschrijvingen uit Waalwijk en de plaat sen uit de Langstraat? Zoo ja dan abonneere men zich tegen 't a.s. leesseizoen op „De Echo van het Zuiden", Waalwijksche en Langstraatsche Courant. Uw eigen blad, wat U geeft wat ge hebben moet en voor uwe belangen opkomt. Steunt Uw eigen courant! Het kost slechts 10 ct. per week. Sporters 10 7 1 2 37—20 15 Haarsteeg 10 7 0 3 42—17 14 Schijndel 10 7 0 3 31—25 14 N. Gedacht 11 5 2 4 39—31 12 VFC 9 5 1 3 21—31 9 J. v. Arkel 9 3 2 4 16—17 8 Juliana 8 2 2 4 12—20 6 Zwaluw 2 9 3 0 6 19—21 6 V. Boys 9 3 0 6 19—31 6 OGC 2 7 1 0 6 9—30 2 2 de Klasse. ODI 2 11 8 1 2 44—15 17 Concordia 9 6 2 1 23—14 14 Stabilitos 10 6 2 2 33—22 14 Nieuwkuik 11 6 2 3 41—24 14 EVV 9 5 1 3 40—19 11 Sporters 2 10 2 3 5 19—32 7 SVD 2 7 2 1 4 11—21 5 Haarsteeg 2 9 2 1 6 11—32 5 Geel-Zwart 8 2 0 6 10—26 4 ESC 8 0 1 7 8—35 1 3de Klasse. OSC 2 8 7 0 1 48— 8 14 VJC 5 4 0 1 16—13 8 Concordia 2 7 2 3 2 18—20 7 Zwaluw 3 6 3 0 3 17—24 6 Herpt 6 2 1 3 10—11 5 J. v. Arkel 2 6 1 2 3 11—15 4 Sporters 3 7 1 0 6 8—37 2 J. de Reus 18 272 15.11 51 C. Quiryns 18 222 12.33 62 J. de Reus 23 182 7.91 31 Leo v. Schijndel 23 260 11.31 55 J. de Graaff 25 146 5.84 19 F. v. Helvoirt 25 267 10.6 34 C. Quiryns 29 246 8.48 38 Jac. v. Helvoirt 29 250 8.62 30

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 10