SPRANG—CAPELLE. - WASPIK, WASPIK. RAAMSDONK. het welzijn van de hem toevertrouwde zielen heeft willen werken en arbeiden. Treffend schetste hij het volkskarakter in zijn groote onwetendheid met zijn gevolg van bijgeloof en fanatieke men taliteit, met zijn ridderlijkheid en eer zucht, zijn zucht naar onafhankelijke vrijheid en vurige opofferingsgezind heid. Met tal van voorbeelden in zijn acht en twintig jarig verblijf beleefd, geeft hij een blik op het arme land, zooals het geschreven woord niet ver mag. Hij beëindigt het eerste gedeelte van zijn lezing met de oorzaken te noe men, die de naaste aanleiding geweest zijn van den burgerkrijg, waardoor het land thans geteisterd wordt. Als hij dan in zijn tweede deel onder ademlooze stilte in zijn eenvoudige taal vertelt, hoe hij als rector van een zusterklooster bij Valencia wordt uitgedreven, in een particulier huis wordt opgenomen en met eigen oogen bijna dagelijks moet zien hoe onmenschelijk wreed er ge moord, geroofd en gemarteld wordt, hoe beestachtig de onmenschen alles wat heilig en rein is onteeren en ver krachten, is 'het de zaal aan te voelen, dat zij gruwt van de laagheid, die al leen een verdierlijkte mensch met ver stand begaafd en dit in dienst gesteld van zijn hartstochten, bedrijven kan. Aan het slot gaat de gewijde spreker de oorzaken na, hoe een katholiek Spanje aan zulk een revolutie ten prooi kan vallen. En hij moet het tot zijn spijt erkennen, dat oneenigheid onder de katholieken onderling, gebrek aan vereenigingsgeest en kortzichtigheid van bisschoppen en de beter gesitueer den tot dezen toestand hebben kunnen leiden. Hij waarschuwt de katholieken van Nederland ook hier tegen deze fou ten te waken. Tegenover de fouten van het Spaansche Katholicisme kan Ne derland plaatsen de eensgezindheid in de R.K. Staatspartij, waarvoor wij al len moeten vechten, en die ons heilig moet zijn, de goede organisatie, waar voor wij ons offer moeten weten te brengen en de goede, waakzame lei ding van ons episcopaat, dat bij herha ling ons waarschuwt tegen de gevaren van communisme en N.S.B. die ons be dreigen. Hij eindigt met een opwek king tot eenheid en een verzoek om ge bed voor het arme Spanje. De heer v. Nieuwstadt dankt den spreker voor zijn actueele, leerzame en interessante lezing, die een warm ap plaus van het aandachtige publiek ont ving. Onderscheiding. Zaterdagmiddag om half één reikte de Weledelachtb. heer Burgemeester Mallens in tegenwoordigheid van de geheele familie, het personeel en be langstellenden der firma P. H. Vloe mans alhier de eere-medaille in brons van de orde van Oranje-Nassau uit, aan den heer J. van Eindhoven, we- het 60-jarig leven in trouwen dienst aan firma. Na een kort woord van welkom en inleiding door den heer J. Remme ren, gaf burgemeester een resumé over het 60-jarig leven in trouwe dienst aan de firma gesleten, waarna hij den jubi laris onder felicitatie de waardeering van het Kon. huis overreikte, den trou wen arbeider als voorbeeld voor allen stellend. Muziekfeesten Euphonia. Op uitnoodiging van het Bestuur van het Kon. Muziekgezelschap Euphonia vergaderden Vrijdagavond in de zaal Amicitia een aantal heeren om de voor bereidende plannen te bespreken om te komen tot een waardige viering van het 60-jarig bestaan van het Kon. Mu ziekgezelschap, tevens ter herdenking van het feit dat de harmonie dertig ja ren het praedicaat Koninklijk" voert. Alle heeren hadden aan de uitnoodi ging gevolg gegeven, waaruit de voor zitter van het Kon. Muziekgezelschap met recht concludeerde, dat allen aan de organisatie der feestelijkheden hun ne medewerking wilden verleenen. Be sloten werd het muziekfeest te vieren met het organiseeren van een festival op 15, 16 en 17 Mei a.s., zijnde de bei de Pinksterdagen met de voorafgaan de Zaterdag. De volgende commissies werden samengesteld: Uitvoerend comité: J. Tuerlings, voorzitter: J. Frederiks, Vice-voorzit- ter; J. Witlox, le Secr.-Penningm.; J. Kemmeren, 2e Secr.-Penningm.; W. v. Nieuwstadt, J. Schellekens, C. van den Hoven, C. Brekelmans, J. v. Woensel, C. Vloemans en M. Swagenmakers, commissarissen. Terrein- en attractie-commissie: J. Schellekens, voorzitter: J. Kemmeren, secretaris: C. Brekelmans, C. v. d. Ho ven, P. M. van Boxtel, W. v. Nieuw stadt en J. van Woensel. Commissie van ontvangst: C. Brekel mans, P. van Gastel, C. Vloemans, M. Swagemakers en J. Frederiks. Pers- en propaganda-commissie: J. van Woensel, P. M. van Boxtel en J. v- Tuerlings. SPRANG. De Hulpkas, verbonden aan de Afdeeling Sprang van het Ned. Werkl. Verbond Patrimonium" hield j.l. Za terdagavond haar jaarvergadering in de zaal van den Chr. Volksbond, on der leiding van haar voorzitter den heer J. C. de Roon. Na opening op gebruikelijke wijze en het lezen der notulen, werd door den secretaris een jaarverslag uitgebracht, waaruit bleek dat het ledental met één was verminderd wegens vertrek. Uit het verslag van den penningmeester, dhr. P. de Rooij, bleek dat de inkom sten waren 734.12, de uitgaven 916.92, zoodat het boekjaar sloot met een nadeelig saldo van 182.80. Door veel ziekte onder de leden waren de uitgaven zoo hoog. De aftredende bestuursleden de hee ren K. Spierings en J. C. Vos werden bij acclamatie herkozen. Aan dhr. Jac. v. d. Schans Jaczn. werd een gratifica tie toegekend voor zijn arbeid. Er werd nogmaals op de onjuiste toestand ge wezen dat meerdere leden voor een te hoog bedrag verzekerd zijn in verhou ding tot hun werkelijk loon, wat niet kan worden toegestaan. Maandagavond werd alhier eene vergadering gehouden van de Afdee ling Sprang-Capelle van de Nationale Vereeniging „Pro Rege". De vergade ring stond onder leiding van den Wel Eerw. heer Ds. W. Bousema. Na opening met gebed, notulen en behandeling ingekomen stukken, werd besloten in de maand April a.s. eene groote propaganda-vergadering te hou- den°om te komen tot uitbouw der af deeling: hiervoor zullen een tweetal sprekers worden uitgenoodigd. Besloten werd verder afgevaardig den te zenden naar de Verbandsver- gadering van „Pro Rege", welke op 27 dezer te Breda zal gehouden worden. Getracht zal voorts worden voor de afdeeling begunstigers te werven. Een commissie werd benoemd die de recruten welke in militairen dienst gaan zal bezoeken om hen op te wek ken het Prot. Chr. Militaire Tehuis in hun garnizoensplaats te bezoeken. Na bespreking van nog enkele af- deelings-aangelegenheden werd de ver gadering door Ds. Bousema met dank gebed beëindigt. De Geref. Meisjesvereeniging ..Onze Tijd en Onze Roeping" houdt Donderdagavond half 8 haar jaarver gadering in het Geref. Kerkgebouw al hier, onder leiding van den heer Wach tels van den Berg. Naast jaarverslagen en een tweetal onderwerpen, zullen ver schillende zangnummers en voordrach ten ten gehoore worden gebracht en zal een zang- en hoorspel worden op gevoerd. De Ring 's-Grevelduin-Capelle en Omstreken van Ned. Herv. Jongelings- vereenigingen op Geref. Grondslag, houdt a.s. Vrijdagavond half 8, onder leiding van haar voorzitter, Ds. J. R. Cuperus van Capelle, een Ringverga- dering in de Consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk alhier. De agenda vermeldt o.a.: Onderwerp Gewijde Geschiedenis door den heer van Beek, van de J.V. te Capelle, en een onderwerp door den heer van der Hammen, van de J. V. te Besoijen, over: ,,De Voorzienigheid Gods". Gisterenavond kwam de afdeeling Sprang van den Ned. Chr. Bouwarbei- dersbond, in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in jaarvergadering bijeen, onder leiding van haar voor zitter, den heer H. Bogers. De voorzit ter opende met het lezen van Psalm 97 en ging voor in gebed. In zijn openings woord heette hij vervolgens de aanwe zigen welkom en wees op de zegenin gen van God ontvangen in het afge- loopen jaar, niettegenstaande de moei lijke tijden en de zorgen waarmede vele leden te kampen hadden. Spr. wijst vervolgens op den afval en de revolu tie-idee, waartegenover wij onze roe ping moeten verstaan, n.l. belevers te zijn van de Chr. beginselen. Bij de ingekomen stukken spreekt de voorzitter een propagandistisch woord voor het Chr. Sociaal Dagblad; de neu trale pers moet uit onze Chr. gezinnen. De secretaris, dhr. C. v. Caem Dzn. gaf in zijn jaarverslag een duidelijk overzicht van den toestand der afdee ling. De penningmeester gaf een over zicht van den finantieelen toestand. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat aan contributie voor de bond ontvangen was 361.90 en voor de werkloozenkas 720.16. Uitgekeerd werd uit de Werkloozenkas aan werk- looze leden 2905.20; voor vacantie- bons werd uitbetaald 404.20. Door den heer C. van Caem werd verslag uitgebracht van de bijgewoon de gewestelijke vergadering. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende bestuursleden de heeren H. Bogers, C. van Caem en J. C. Maijers herkozen. Besloten werd op 26 dezer een feest avond te organiseeren. Na nog enkele huishoudelijke zaken besproken te hebben, werd de verga dering op gebruikelijke wijze gesloten. CAPELLE. Door den architect, den heer F. Michaël te Vrijhoeve-Capelle, werd voor rekening van den heer A. Voor de Poorte aanbesteed het bouwen van een dubbel woonhuis, waarvoor als volgt ingeschreven werd: G. Paans,Capelle 5250. J. W. Nieuwenhuizen, Sprang 5185 J. Hoogendoorn, Waalwijk 5137 C. B. Timmermans, Sprang 5127 A. Willemsz, Sprang 5114 J. Michaël, Vrijh.-Capelle 5025 A. Hoefnagel, Capelle 4987 F. Couwenberg, Waalwijk 4965 H. Wagemakers, Capelle 4877 A. Kleingeld, Kaatsheuvel 4875 Gebr. v. Willigenburg, Sprang 4598 Gebr. Spierings, Capelle 4394 Het werk is gegund aan de laagste inschrijvers. Tot gezagvoerder van het Rijks- veer over den Nieuwen Maasmond al hier is benoemd de heer Dik. Tijdens den filmavond vorige week Donderdag te Sprang gehouden werd door Mej. Joh. de Jong, Vaart kant alhier, een ringetje gevonden. Zondagavond 8 uur werd door de harmonie „Volksvlijt en Volksver maak' in de zaal der vereeniging de algemeene jaarvergadering gehouden, onder voorzitterschap van den heer B. van Schijndel. De Voorzitter opent de vergadering met een woord van welkom, waarna door den loco-secretaris, den lieer •los. Kuijsters, de notulen der vorige vergadering worden gelezen en die onveranderd worden vastgesteld. Alvorens met de agenda een aan vang te maken, acht de Voorzitter zich verplicht eenige woorden van na gedachtenis te wijden aan het overle den bestuurslid, den heer ,1. P. van Velthoven. Spreker prees de vele ver diensten, die de overledene èn als be stuurslid èn als secretaris-penning meester voor de harmonie heelt ver worven en geeft de verzekering, dat de nagedachtenis aan den heer van clthoven steeds hij de harmonie in dankbare herinnering zal blijven voortleven. Voorts deelt de Voorzitter mede, dat de heer Adr. Boom zich om gezond heidsredenen genoodzaakt heeft ge zien zijn ontslag als bestuurslid te moe ten aanbieden. Spr. brengt den heer Boom hartelijk dank voor het vele goede dat hij aan de harmonie heeft bewezen en deelt mede, dat de heer Boom door het bestuur der vereeni ging is benoemd tot eerelid. (Applaus). Vervolgens wordt aan de orde ge stel d: Rekening en verantwoording over het dienstjaar 19351936. De Voorzitter deelt mede, dat de rekening met de daarbij behoorende bescheiden op de gebruikelijke wijze ter inzage heeft gelegen en vraagt of iemand nog eenige inlichtingen over de rekening verlangt. Niemand het woord verlangende, wordt de rekening vastgesteld met 'n batig slot van 12.84. De Voorzitter deelt vervolgens mede dat tengevolge van hel overlijden van in heer J. P. van Velthoven en de ontslagname van den heer Adr. Boom moet worden voorzien in de verkie zing van twee bestuursleden. Door het Dag. Bestuur worden aan bevolen de heeren Bern. de Winter en W. de Glas. Bij de eerste stemming verkregen de heeren Bern. de Winter 32 stem men; W. de Glas 15, A. Snels 13, C. van Iersel 8, J. Kuijsters 5, A. v. Gorp 3, B. Wijffels 2, G. Kamp 1 en 2 blan- ca, zoodat is benoemd de heer Bern. de Winter. Aangezien verder niemand de vol strekte meerderheid van stemmen heeft verkregen, wordt overgegaan tol een tweede vrije stemming. Uitgebracht werden 22 stemmen op den heer A. Snels, 14 op den heer W. de Glas en 1 op de heeren G. Kamp, J. Kuijsters, A. van Gorp; 1 blanco, zoodat is benoemd de heer A. Snels. De Voorzitter feliciteert de heeren Bern. de Winter en A. Snels met hun ne benoeming en vraagt of zij de be noeming aannemen. De heer Bern. de Winter dankt dc leden voor het vertrouwen dat in hem werd gesteld en den Voorzitter voor zijne gelukwenschen. Spreker geeft <h verzekering, dat hij alle krachten zal aanwenden om de belangen der har monie te behartigen. De lieer Adr. Snels bracht ook dank aan de leden voor het in hem gestelde vertrouwen en zegt evenals den heer de Winter ook zijn beste krachten aan de belangen der harmonie te zullen geven. De vergadering wordt daarna dooi den Voorzitter onder dank voor de ge trouwe opkomst gesloten. Donderdagavond hield de ver eeniging »Het Wit-Gele Kruis» een algemeene jaarvergadering onder leiding van haren Voorzitter, den Heer A. F. Maas Deze veigadering werd door een groot aantal leden bijgewoond. De Voorzitter opent de vergade ring met den christelijken groet, en heet de talrijke aanwezigen harte lijk welkom, meer in het bijzonder den spreker van den avond, den Zeereervvaarden Heer Rector van Riel, oud-kapelaan dezer parochie. Het doet spreker leed, dat de Zeer- eerwaarde Heer Pastoor, de grond legger onzer vereeniging, verhinderd is wegens ziekte de vergadering bij te wonen. Spreker hoopt, dat de Zeereerwaarde Heer Pastoor van zijne ziekte spoedig geheel hersteld zal zijn Een overzicht gevende van den toestand der vereeniging over het afgeloopen jaar, deelt de Voorzitter mede, dit »Het Wit-Gele Kruis» in deze parochie met vele moeilijk heden te kampen heeft gehad, vooral wijl het rijkssubsidie met f 163.— is verminderd en vermoedelijk in de toekomst nog verminderd zal worden. Dit is oorzaak geweest, dat het salaris van de verpleegsler inet f290.verminderd is geworden en gebracht is op f1300.- Het bestuur had nooit tot verlaging van 't salaris van de verpleegster overge gaan. indien zulks niet dringend noodzakelijk was. De Voorzitter bracht een woord vau hulde aan de verpleegster voor haar groote toe wijding en opoffering aan de ver eeniging bewezen. Door den heer A. de Groot, secr.- penningm. der vereeniging wordt een keurig verzorgd jaarverslag uit gebracht, waaraan het navolgende wordt ontleend Dooi de verpleegster werden af gelegd 2980 bezoeken aan 108 pa- tienten, waarvan aan 7 armen en 10 hospitantleden. Hel aantal hoogte- zon bestralingen bedroeg 262 aan 14 patiënten, waarvan 24. aan 2 armen en 24 aan 2 hospitantleden. Van de verplegingsartikelen werd 120 maal gebruik gemaakt door 88 patiënten, 18 maal door 8 armen en 8 maal door 2 hospitantleden. De lighal is pruimen tijd in gebreke geweest. Op het consultatiebureau zijn 121 kinderen 881 maal geweest, waarvan l kind uit Capelle 12 maal, 26 kin deren uit Raamsdonk 194 maal, 1 Schipperskind 1 maal en 1 kind uit Amsterdam 1 maal. Het aantal betalende leden be droeg op 31 December 1936 380, het aantal armlastigen 36. De Voorzitter dankt den secretaris penningmeester voor het gegeven jaarverslag en hoopt dat hij nog vele jaren zijn lidmaatschap als zoodanig zal blijven vervullen De rekening over het dienstjaar 1936 wordt vastgelegd meteen batig slot van f46.881 /2. De Voorzitter geeft vervolgens het woord aan den ZeerEerw. Heer van Riel uit Nijmegen, oud kapelaan der parochie, die in een schitterende rede de noodzakelijkheid van de vereeniging «Het Wit-Gele Kruis» aantoont. Met deze rede had Rector van Riel een uitbundig succes. De Voorzitter dankt namens de gansche vergadering Rector v. Riel voor het geheel belangloos houden der rede en spreekt den wensch uil dat de geachte spreker nog meer malen voor de vereeniging zal op treden. De aftredende bestuursleden de heeren A. F. Maas, A. J. Kamp en B. Th. J. Langerwerf werden hij acclamatie herkozen. De Voorzitter deelt mede, dat de agenda is afgehandeld en vraagt of een der aanwezigen nog het woord verlangt. De heer A. P. Brokx acht een verlaging van het salaris der ver pleegster met ongeveer f300niet gemotiveerd, gezien de vele vei- diensten, die de verpleegsterin dienst van »Het Wit-Gele Kruis» heeft verworven. Spreker vraagt of de salarisverlaging niet kan worden ondervangen door een verhooging der contributie. De Voorzitter zegt dat tot salaris- vei laging van de verpleegster nood zakelijkerwijze is moeten worden overgegaan, zulks in verband niet het bekomen van rijkssubsidie. Ver hooging van contributie zou rpr. ten zeerste moeten ontraden, wijl vooreerst de contributie voor eenige jaren reeds is verhoogd eu thans bij een eventueele verhooging van con tributie vele leden hun lidmaatschap zouden opzeggen, waardoor de ver eeniging nog minder zou ontvangen. Het bestuur is thans in briefwisse ling met den Inspecteur van de Volksgezondheid Dr. Bantjes uit Nijmegen om te trachten het dooi de verpleegster behaalde zieken- diploma A, dat in Duitschland is afgegeven, gelijk te stellen met het Hollandsche Diploma A. Indien de autoriteiten deze diploma's met elkander gelijkstellen, zal ook een hooger subsidie worden ontvangen en zal dan ook het salaris der ver pleegster eenigszins worden ver hoogd. Onder dankbetuiging voor de ge tiouwe opkomst wordt de vergade ring door den voorzitter met den christelijken groet gesloten. Gisterennamiddag had het 8-jarig zoontje van den heer S. alhier het ongeluk onder een passeerende vrachtauto te geraken. Met een ernstige hoofdwond en eenige ont vellingen werd de kleine opgenomen en naar de woning zijner ouders gebracht. Hoewel de toestand gister avond ernstig was te noemen, was hedenmorgen de toestand gunstiger Den bestuurder treft geen schuld RAAMSDONKSVEER. Dc margarine is in het tijdvak van 15 tot en met 27 Februari a.s. voor rechthebbenden verkrijgbaar bij de volgende winkeliers: Adr. de Bont, Adr. .1. N. Sn ij er, .1. P. Kieboom en Coop. Broederhulp. Het verbouwen van een woning voor rekening van J. J. de Jong, al hier, is opgedragen aan den aannemer Joh. de Beer, uit dze gemeente. Maandagmorgen in de vroegte ontmoetten twee marechaussees uit Ba a msdo n k s veer onder de gemeente Oosterhout een tweetal wielrijders met zwaar beladen fietsen. Toen zij de marechaussees in dc gaten kregen sloegen ze beiden hals over kop op de vlucht met achterlating van de fiet sen. Beiden wisten in het duister te ontkomen, doch de smokkelwaar, be staande uit ongeveer 200 K.G. mar garine en een hoeveelheid suiker, viel in handen der marechaussees. Fiets en smokelwaar werden in beslag ge nomen en naar Oosterhout overge bracht. Zondagavond en Maandagmor gen werden alhier vier personen aan gehouden, die nog iets te vereffenen hadden met de Justitie. Daar zij de hun opgelegde boete niet konden of wilden betalen, werden zij ingerekend en oj) transport gesteld naar de straf gevangenis te Breda. Door de R.K. Werkliedenver- eeniging „St. Joseph" werd Maandag avond om zeven uur in het Bonds- gebouw een algemeene ledenvergade ring gehouden, waarin als spreker optrad de lieer P. Coppes, secretaris van den Bosschen Diocesanenbond. De nieuwe voorzitter, de heer P. Zijlmans, opende deze vergadering en sprak een kort woord tot de aanwe zige leden, waarna hij den spreker van dezen avond hartelijk welkom heette. Verder deelde hij mede, dat de St. Josephdag alhier weer feeste lijk gevierd zal worden, evenals liet vorige jaar. Toezegging hebben reeds gedaan, om deze dag maar in alle op zichten te doen slagen, de R.K. 'to neel vereeniging „Kunst na Arbeid"; de R.K. Zangvereeniging „Amicita"; de „Jonge Werkman" en de „Jonge Wacht". Hierna werd door de R.K. Zangver eeniging „Amicita" gezongen „de Nieuwe Dag", jaarna door den secre taris der vereeniging de notulen dei- vorige vergadering werden voorge lezen. Daarna werd het woord verleend aan den spreker, dc heer P. Coppes, die sprak over het onderwerp, de geestesrichting en over de vrije en noodzakelijke maatschappij. In een rede die ruim een uur in be slag nam, maakte spreker de aanwe zigen duidelijk, hoe wij staan met de he'dendaagsche maatschappij tegen over het staatsbestuur, en hoe wij zouden komen te staan als wij een N.S.B. of communistische overheer- sching zouden krijgen. Na deze schitterende rede, die een aandachtig gehoor vond, bracht de voorzitter den spreker dank voor de door hem gehouden rede. De Zangvereeniging „Amicita" zong hierop uit den liederenbundel „Jan Vroolijk", waarop de rondvraag volgt, waarvan door den penning meester der vereeniging gebruik wordt gemaakt, die een mededeeling doet aangaande de terugbetaling van 15 cent aan die leden die de volle con tributie aan de R.K. Kiesvereeniging reeds betaald hebben. De heer Coppes deelde dan nog mede, dat er Zondag j.l. een verga dering is gehouden van .de R.K. Staatspartij, waarop doo| een der aanwezigen is opgekomen voor de schaftlokalen bij de werkverschaffing. Spreker zegt dat hiervan reeds lang melding is gemaakt door de R.K. Werkliedenvereniging aan het hoofdbestuur te Tilburg. Hierna wordt door de voorzitter de vergadering gesloten. Uitvoering Excelsior. De uit voering gegeven door de Gemengde Zangvereeniging „Excelsior' in het gebouw „Rehoboth" alhier, is in alle opzichten geslaagd. De zaal was zooals gewoonlijk geheel bezet. Het eerste gedeelte van den avond was gewijd aan zang der geheele ver eeniging: een solo door mej. A. Ooster ling en door mej. van de Weijer-Dub- belman, alsmede een duet van deze da mes. Onder de bekwame leiding van den directeur der vereeniging. den heer N. Snijers, werd het geheele program ma op keurige wijze afgewerkt. Na de pauze volgde eerst nog een geestige bijdrage van een der leden, dhr. B. v. d. Werf, waarop een aanvang werd ge maakt met de opvoering van het too- neelstuk getiteld „Gebr. Kalkoen", een vroolijk spel in drie bedrijven. Het stuk dat op voorbeeldige ^ijze voor het voetlicht werd gebracht, viel bij alle aanwezigen buitengewoon in den smaak, wat wel bewees het herhaalde lijk daverend applaus. Na afloop werd nog door de ver eeniging gezongen „de Kikkercantate waarmee de zoo schitterend geslaagde avond werd besloten. - H. Professie. De Eerw. Zuster Eliza, in de wereld genaamd Adriana de Bont, uit deze gemeente, legde dezer dagen in het Moederhuis te Schijndel de eeuwige gelofte af. Loterij-club. Alhier is dezer da gen weer een loterijclub opgericht die

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7