ABDIJSIROOP BRIEVEN UIT WASPIK. SPORT, SPRANGCAPELLE. Waarom hoesl Ge zoo? AKKER's verstèrkle Marktberichten. Waspik, 24 Febr. 1937. Geachte Lezer. Het is al weer eenigen tijd ge. leden dat onzen Hatsteii Waspik- scüen brief hier stond afgedrukt en iutusscben is in onze gemeeiite weereen en ander gebeurd waarvan de echo's ons nog in de ooren klinken. Up de eerste plaats is dat de opheffing van het Oranje-comité. Over bet Oranjeteest zelf hebben wij al eens eerder geschreven en daarom kunnen wij thans gevoeglijk volstaan niet de mededeeiing dal op dU Januari j.l. de slolverg idering werd gehouden, waarin de secretaris, penningmeester werd gedechar— cheerd en het comité als zoodanig werd ontbonden. C'est fini Het doek is gevallen In het parochiehuis had een uitvoering plaats, waarvoor de executanten waren gerequireerd uit de leden der Jonge Wacht. De regisseur, de heer li. van Dongen, oogstte veel bijval met zijn jongens. De zaal was nagenoeg geheel gevuld óók met volwassenen. De inhoud van het stuk was vanzelfsprekend voor de grooteren wel niet zoo bar interessant, maar dergelijke stukken zijn ook eigenlijk voor jongens geschreven en als zoodanig zullen zij niet nalaten, indruk op 't jeugdige gehoor achter te laten. Het is door de .1. W,-leiding zeer goed aange voeld, dat dergelijk opvoedkundig werk voor iedere J.W.'er een aan sporing te meer zal zijn, om ook een »jongen van karakter« te willen zijn In het bestuur onzer harmonie «Volksvlijt en Volksvermaak» heb- ben een paar mutaties plaats gehad, n.l. de verkiezing van 2 nieuwe leden, welke de plaatsen zullen bezetten van wijlen den heer J.van Velthoven en van den heer A. Boom, welke laatste om gezondheids redenen bedankte. De heeren B. de Winter en Jos Snels waren de uitverkorenen, terwijl de eerst— genoemdeop de bestuursvergadering van j.l. Zaterdag zich ook de secretarisfunctie zag toebedeeld. De activiteit onzer harmonie schijnt weer een ietsje op te leven, terwijl een flink aantal adspiranten onder leiding van den heer F. Mutsaers Az. reeds goede vorderingen maakt. Zaterdag j 1. zwaaide de bekende heer Bisselink weer de dirigeerstok. Of we dit moeten beschouwen als een soort weelde of wel als een absolute noodzaak is ons niet recht duidelijk en met een tikje weemoed denken we nog aan de glorietijd van vroeger en vragen we ons af of de wisseling der uirecteurslunctie toenderlijd toch nog niet een ver gissing is geweest. Enfin, gedane zaken nemen geen kter. Onder de bestuurderen der R K. Werkliedenvereeniging schijnt het den laatsten tijd ook al niet al te best te boteren. Na een; nogal gepeperde, vergadering, (naar we vernamen ging het langs vechten af) heeft het bestuur thans unaniem besloten in zijn geheel af te treden, zoodat we thans op 'n schip zonder stuurlieden ronddobberen. Nieuwe candidaten zijn er intusschen al weer en we wachten met belang stelling de eerstvolgende vergade ring. (waarschijnlijk aanstaande week) af. Naar wij meenen zijn het juist Je buitenstaanders, die van deze »heibeltjes« momenteel profiteeren. De gezamelijke Waspiksche bakkers annonceerden n.l. een broodprijs- verhooging en ofschoon ook een (gewezen) bestuurslid der coöperatie dit door zijn handteekening mede had goedgekeurd, werden op den ingangsdatum door de coöperatie de oude prijzen gehandhaafd. Thans brengt men een en ander in ver band met de te wachten nieuwe verkiezingen en spreekt men over een soort reclame De overige bakkers wisten nu niet beter te doen dan ook de prijzen maar weer op het oude niveau terug te brengen, zoodat de verhooging slechts van korten duur is geweest. Een nieuwe regeling tusschen coöperatie en de overige plaatselijke bakkers schijnt echter weer aan staande, zoodat we maar kalm zullen wachten op de dingen die komen gaan. Het tijdelijke voordeel van een lagen broodprijs hebben we echter in ieder geval weer binnen ADEPT. SPRANG. Predikbeurten Zondag 28 Febru ari 1937: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2.30 uur Candidaat Radder van De venter. Jaarvergadering der Anti-Revo- lutionnaire Kiesvereeniging Sprang op a.s. Maandag 1 Maart, des avonds 7.30 uur in de zaal van den Chr. Volks bond alhier. Aan de orde: Opening, Notulen, Mededeelingen, Jaarversla gen secretaris en penningmeester, Be stuursverkiezing, aftredend zijn de hee ren C. van Heijst en C. B. Timmer mans; Benoeming afgevaardigde naar de Deputatenvergadering; Rondvraag en Sluiting. De afdeeling Sprang van het Ned. Werkl. Verbond „Patrimonium" komt a.s. Woensdag 3 Maart in de zaal van den Chr. Volksbond in jaarvergade ring bijeen. Agenda: Opening, Notulen, Jaarverslagen secretaris en penning meester, Bestuursverkiezing, aftredend zijn J. W. Genuït Jr. G. v. d. Hoven, A. v. d. Schans en H. M. Zwart; Rond vraag en Sluiting. A.s. Donderdag 4 Maart, des avonds half 8, zal op uitnoodiging van het Comité voor Winterlezingen uit de Ned. Herv. Mannen-, Jongelings- en Meisjesvereenigingen alhier, in de zaal van den Chr. Volksbond optre den de oud-missionaris-predikant Ds. Zijlstra van Noorderloos. Als een groote bijzonderheid kan gemeld worden dat de geit van A. Groeneveld 5 jongen ter wereld bracht. VRIJHOEVE-CAPELLE. -Het aantal werkloozen bij de plaatselijke afdeeling van den Chr. Fa- brieks- en Transportarbeidersbond be draagt momenteel 93, waarvan 72 ge heel en 21 gedeeltelijk werkloos zijn; hieronder zijn 71 fabrieks- en 22 trans portarbeiders. In de Geref. Kerk hoopt a.s. Zondag op te treden Ds. P. K. Keizer. In het lokaal der Geref. gemeente aan de Hoogevaart a.s. Zondag leesdienst. Naar we vernemen zal a.s. Maandagavond door de Chr. School- vereeniging in de Heistraat in haar schoolgebouw aldaar een ouderavond worden gehouden. CAPELLE. Sedert de laatste verantwoording van ingekomen bijdragen voor de ba zar ten bate van de gemengde zangver- eeniging 't Rozeknopje en het muziek gezelschap Kunst na Arbeid, zijn bij t Comité nog bijdragen ontvangen van: N.N., glazen böwl, suikerpotje, pe per- en zoutstelltje, bonbonnière: C. K. Capelle, melkkoker, vergiet; Fa. K. en O., Capelle, 3 paar schoenen; Zuster B. Vrijh.-Capelle, kindercapé; A. H. K. Capelle, spier rookvleesch; J. d. J., Ca pelle, schoorsteenkleed, sigarenpot; D. d. J. Capelle, boodschappentasch, 2 be kers, schilderijtje, flaconnetje; C. R.- S., Rijswijk Z.H. kleedje, koperen wandbord; P. P. Capelle, flesch cham pagne; Fam. d. R., Capelle, nest scha len; D. C. Capelle, overhanddoek; N.V. Gebr. d. B., Gorinchem, koek; Mevr. O.-v. d. H. Capelle, tafelkleedje, kraag je; M. v. P., Capelle, paar schoenen; H. V., Waspik damesmantel; Fa. H. v. B., Oosterhout, 2 schemerlampjes, 12 vulpotlooden, snoertjes kralen; Fa. H.- O., Tilburg, koek; J. K. Sprang, 2 ont bijtkoeken; Fa. L. J. V., Heusden, 2 griffeldoozen, 3 vulpotlooden, 4 vlecht matjes, 5 doosjes kleurkrijt, 5 kinder prenten; Gebr. V., Princenhage, 2 ka zen; A. K., Vrijh.-Capelle, buffetkleed je, bonbonnière, kunstbloem; W. H., Capelle, kopjesrek; C. D.-v. d. H., Ne- derhemert, 7 cactuspotjes; A. V., Ca pelle, tabakspot; A. v. D., Vrijhoeve- Capelle pot boerenjongens; Sirena, Vrijhoeve-Capelle, tulband; Gebr. K. Kaatsheuvel, tulband; Mevr. d. H.-T., Capelle, tulband; A. K. Capelle, 4 wor sten; J. d. J., Capelle, opgemaakte vleeschschotel; N.N. 10 fleschjes slag room; D. v. d. W., Capelle, worst; J. V., Woudrichem, 3 kaasjes, worst; J. v. B., Capelle, worst. Toezeggingen kwamen nog binnen van J. V., Capelle, tulband, A. d. J., Vrijhoeve Capelle, taart; N. v. O., tul band, N.N., konijn, C. R. Kaatsheuvel tulband; H. V., Capelle tulband. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. Cuperus. A.s. Zondag des morgens half tien hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschendijk op te treden Ds. Neem toch de nieuwe verstèrkte Abdijsiroop, het middel dat op bijna wonderbaarlijke wijze Uw hoest bedwingt. Akker's Abdij siroop werkt snel en krachtig bij hoesten, bij kou op de luchtpijpen, bij beginnende en chronische bronchitis en helpt heerlijk bij borstbenauwdheid en asthma-aanvallen. Oost uit Raamsdonksveer en des na middags 2 uur Ds. Lans uit Waspik. De bazar ten bate van de gemeng de zangvereeniging 't Rozeknopje en 't muziekgezelschap Kunst na Arbeid, is j.l. Donderdagavond 7 uur in tegen woordigheid van zeer vele belangstel lenden geopend. De voorzitter van het Bazar Comité, de heer G. A. S. de Bas, heette de aan wezigen hartelijk welkom, in het bij zonder de beschermvrouwe van de zangvereeniging, Mevr. Middelkoop-de With, en den beschermheer van het muziekgezelschap, notaris R. Middel koop. Spr. bracht dank aan allen, die op zoo'n spontane wijze medegewerkt hebben om deze bazar zoo goed moge lijk in te richten, een medewerking, welke het Comité zich niet had durven voorstellen, toen zij 't vorig najaar de organisatie van de bazar ter hand nam. Ten slotte bracht spr. dank aan den beschermheer van het muziekgezel schap, die zoo vriendelijk geweest was de uitnoodiging van het Comité, om de bazar te openen, aan te nemen, waarna hij het woord gaf aan notaris R. Middelkoop, die als volgt sprak: Dames en Heeren. Aan mij werd het vereerende verzoek gedaan, om deze bazar te openen. Volgaarne voldoe ik aan dat verzoek, omdat ik veel voel voor het doel, waarvoor deze bazar is opgezet. Wij hebben in ons dorp twee ver- eenigingen op het gebied van de mu ziek: 't Rozeknopje en Kunst na Ar beid. Beide vereenigingen hebben ge toond iets te kunnen bereiken, daar van getuigen de vele en belangrijke prijzen op concoursen behaald. Zij heb ben hun licht niet onder de korenmaat gehouden, maar hebben het ook naar buiten laten uitschijnen. Bij vele gele genheden als uitvoeringen, concerten op de kiosk, muzikale wandelingen en bij verschillende volksfeesten hebben zij met hun muziek en zang het publiek genoegen verschaft en de stemming verhoogd. Het nut van dergelijke vereenigingen voor de leden zelf door belangrijke bij dragen tot karaktervorming, door het brengen van iets anders in hun leven dan de straat vermag te geven, het aan- kweeken van gemeenschapszin en der gelijke meer behoef ik hier niet verder uit te spinnen. Gij kent het. En nu zij in den loop van vele jaren hun be staansrecht en bestaanswerkelijkheid duidelijk bewezen hebben, juist nu be ginnen deze vereenigingen in financi- eelen nood te raken; de uitgaven over treffen, ondanks zuinig beheer, de in komsten en het laat zich aanzien, dat de vereenigingen, zonder krachtige hulp van u. allen, ten doode zijn opge schreven. Om u het verleenen uwer hulp ge makkelijk te maken, is deze bazar in gericht. Het publiek heeft daarmede een prachtige gelegenheid om door druk te koopen, vjijtig te loten, te sjoe len, te grabbelen, kortom aan alles te doen, wat hier met zooveel zorg is in gericht om geld mee te vangen, te too- nen, dat het sympathie voelt voor onze zwaar beproefde vereenigingen en dat het dankbaar is voor het vele gebo- dene op de concerten, die zij gegeven hebben en de feesten, welke zij hebben opgeluisterd. Wij moeten zien met ons allen, om deze vereenigingen op de been te hou den. Dat kan! Ten slotte wensch ik het volijverige Comité, dat deze mooie bazar heeft in gericht, een daverend succes, de ver eenigingen, waar het hier om gaat, een langdurig en voorspoedig bestaan en u allen een paar genoegelijke avonden. Hiermede verklaar ik de bazar voor geopend. De voorzitter bracht den bescherm heer van Kunst na Arbeid dank en deelde mede, dat de Edelachtb. heer burgemeester A. Smit, tot zijn spijt we gens uitstedigheid verhinderd was, de ze opening bij te wonen, waarna hij voorlezing gaf van een schrijven van den voorzitter der gemengde zangver eeniging, den heer W. G. Treffers, die in verband met zijn hoogen leeftijd niet aanwezig kon zijn, en in welk schrijven de voorzitter van 't Rozeknopje de bes te wenschen uitsprak voor het welsla gen van de bazar. Na deze officieele opening versprei den zich de aanwezigen in de verschil- ende zalen, teneinde de diverse stands in oogenschouw te nemen. De zaken gingen bij de meeste afdeelingen niet slecht en voor de vele attracties, welke ingericht waren, bestond groote animo, zoodat we gerust mogen zeggen, dat deze openingsavond reeds een succes geworden is, hetgeen het Comité moed geeft voor de beide volgende avonden. In de verschillende zalen van het voormalig Raadhuis heerschte den ge- heelen avond een opgewekte stemming, welke nog verhoogd werd door muziek van de Radio Centrale, welker verzor ging de heer A. van Wijlen geheel be langeloos op zich had genomen. VOETBALSPORT. Oefenwedstrijd voorloopig Ned Elftal Christal Palace 22. Het Nederlandsch elftal is er niet in kunnen slagen het tegen Christal Palace verder te brengen clan een gelijk spel. Toch kunnen we over de verrichtingen van onz.e voorloopige ploeg niet onte vreden zijn. De elftallen waren geheel aan elkaar gewaagd, al was het kop- werk bü de Engelschen beter als bij dt Hollanders. Palethorpe opende 5 min. voor de rust de score, terwijl Bakhuvs na de rust met een keihard schot gelijk maakte. Een schot van Blackman bleek van Male na 25 min. te machtig, de Bock zorgde evenwel plm. 7 min. voor het einde, na goed doorzetten voor den gelijkmaker, hetgeen de verhouding goed weergeeft. NederlandZwitserland. Het Nederlandsche elftal. Het Nederlandsche elftal, dat op 7 Maart in het Olympische stadion te Am sterdam tegen Zwitserland zal spelen, is als volgt samengesteld: Doel: Halle (Go Ahead). Achter: Wilders (Blauw Wit) en Gal- denhove (DWS). MiddenPauwe (Feijenoord), Andries- sen (Ajax) en van Heel (Feijenoord), aanvoerder. Voor: Wels (Unitas), v. Spaandonck (Neptunes). Bakhuvs (HBS), Vrauwdeunt (Feijenoord) en v. Nellen (DHC). Als reserve is doelman v. Male (Feije noord) aangewezen. Het Zivitsersche elftal. Het Zwitsersche elftal komt in de vol gende opstelling uit: DoelSchlegel (Young Fellows). Achter: Winelli (Grashoppers) en Gohet (Bern). Midden: Guinchard (Servette), Vernati (Grashoppers) en Loerscher (Servette). Voor: Bickei (Grashoppers), Paul Aebi (Young Boys), Rupf (Grashoppers), Abeggelen (Grashoppers) en Georg Aebi (Servette). K. N. V. B. AFDEELING IV. Eerste Klasse. BoermandNOAD. BleijerheideEindhoven. BWJuliana. Tweede Klasse B. HelmondWilhelmina. Willem IIHelmondia. PicusDe Valk. Derde Klasse D. BWBV'ijmen. ZBVV—TOP. HeusdenBaardwijk. Kaatsh. BoysZaltbommel. Derde Klasse E. VOS—WSC. WVVZMGS. T raplustBoxtel. ViennaZGC. Reserve 2de Klasse B. BW 3—PSV 4. Willem II 3Wilhelmina 2. Zaltbommel 2WSC 2. OVERZICHT. AFDEELING IV. Eerste Klasse. Alle wedstrijden die hier voor mor gen zijn vastgesteld, zijn voor de betrok kene clubs van het grootste belang, wat be'reft de bezetting der onderste plaats. Allereerst de wedstrijd Bleijerheide- - Eindhoven. Deze wedstrijd moet in ieder geval door Eindhoven gewonnen wor den, om den dans nog te kunnen ont- soringen. Maar daar deze wedstrijd in Bleijerheide gespeeld wordt, geven wij de Eindhovenaren geen kans. Roermond ontvangt morgen NOAD, en deze tegenstander zou wel eens voor een verrassing kunnen zorgen. We ver trouwen echter dat Roermond met het noodige enthousiasme, de beide puntjes wel thuis kan houden. Juliana staat ook nog geenszins veilig, want zy is in puntenaantal nog door 4 andere clubs te bereiken en morgen zul len zij in den Bosch bij BW wel het loodje moeten leggen. Tweede Klasse B. Wilhelmina krijgt mo'-gen een lastige puzzle te ontwarren. De Bosschenaren moeten n.l. bij Helmond on bezoek. Of zou het zijn, dat daa«- Helmond toch kansloos is, de Wilhelmina-lui op een beetje gratie mogen rekenen'? Dit zou hun zoo slecht nog niet van pas komen. Helmondia vaart morgen in hetzelfde schuitje als Wilhelmina. Zij moeten n.l. bij Willem II op bezoek. Willem II moet echter haar kampioensnaam hoog hou den, weshalve wij de overwinning maar in Tilburg zullen laten. Picus ontvangt de Valk. En wij geloo- ven wel dat de houtbewerkers, hard zullen moeten vechten, om een gelijk spel uit het vuyr te kunnen sleepen. Hiermee zouden zij o.i. al heel graag ge noegen wilen nemen. Derde Klasse D. RWB ontvangt Vlijmen, en het gevolg daarvan zal wel zijn, dat de tricolores morgen weer twee puntjes rijker zullen worden. Top krijgt morgen een lastige klip te omzeilen, zü zullen de gast n.l. zijn van ZBVV waar zij nog niet zoo gemakkelijk zonder kleerscheuren vandaan komen. In Heusden zal het er gaan spannen. Baardwijk dat daar op bezoek komt is vast besloten om dezen wedstrijd te win nen, terwijl Heusden wel met dezelfde gedachten zal rondloopen. Het zal hier een gelijk spel niet ver ontloopen. De Kaatsh. Boys krijgen Zaltbommel op bezoek, en de Boys zullen, ondanks het voordeel van eigen terrein wel aan het kortste eindje trekken. Derde Klasse E. WSC moet morgen een bezoek gaan brengen aan VOS en wanneer zij zich ,'an het begin tot het einde met energie n den strijd werpen, komen de puntjes nee naar Waalwijk. WVVZ krijgt be zoek van MGS en we geven de gasten in Woensel geen kans. Niettegenstaande het goede resultaat dat Boxtel vorige week behaa'de. denken wy toch niet, dat zij het tegen Traplust tot een overwinning kunnen brengen. Bij ViennaZGC ach'en wij de capaci teiten, vanwege de thuiswedstriid van Vienna, hooger dan die van ZGC, zoo dat de thuisclub wel met de eer zal gaan strijken. I. V. C. B. Eerste Klasse. Bra bant iaKolping. WilhelminaVenlosche Boys. Mulo—SVB. Tweede Klasse. SartoZwaluw. TubantiaBW Hercules. Bladella—SDOE. TSV—ODI. Derde Klasse C. Dongen 2—WIK. DVCUno Animo. BODAVcersche Boys. BKTW 2Goirle. VelocitasWaspik. Derde Klasse D. SWV—Berkdijk. HEC—SVD. OSC—HVC. WVB—St. M.-Gestel. OVERZICHT. Voor de eerste klas speelt Brabantia te gen Kolping. Gezien de goede vorm van de a.s. kampioenen wordt dit voor hen een gemakkelijke overw'nn'ng. Wilhelmi na ontvangt de Venlosche Boys. De Weertenaren zijn on eigen terrein onge naakbaar. We voorspellen dan ook een nederlaag voor de Ven'osche Boys. Mulo en SVB zijn twee gelijkwaardige tegen standers. Door een overwinning van Helmond komt RKTVV hoe langer hoe meer in de knel. In de tweede klas zijn enkele belang rijke ontmoetingen. Zoo moet de Zwa'uw van Sarto winnen willen zii in de run ning voor het kampioenschap blijven. BW Hccides zal het tegen Tubantia niet gemakkelijk hebben. Het kon wel eens op een gelijk spel uitloopen. TSV ont vangt ODI. De iongens uit Rosmalen willen kost wat kost van de onderste plaats. Winnen zij in Findhoven dan wordt GW de dune! Bladel'a klopte Zon dag de Zwaluw. Ook SDOE zal dus hier morgen op moeten passen, willen zij hun mooie kans on de eerste plaats niet prijsgeven. De belangrijkste ontmoeting in de derde klas afdeeling C is onge twijfeld RODAVeersche Bovs. Twee candidaten voor de kampioenstitel. RODA schijnt weer in de tweede klas terug te willen Doch de Veersche Boys laten natuurlijk hun mooie kans ook niet ontnemen. Een spannende wedstrijd is hier te wachten waarbü een gelijk snel niet is uitgesloten. Waspik gaat Velocitas bezoeken waarbij de Waspik kers een puntie kunnen halen, lino Animo krijgt het tegen DVC niet moeiliik zoodat een Loonsche overwinning in de lijn der verwachtingen ligt. Ook afdeeling D krijgt een voorname wedstrijd. HEC is momenteel goed in vorm met nog een kleine kampioenskans. Deze kan behouden worden <'oor de an dere gegadigde SVD te kloppen. De gcel-zwartcn moeten daarom hun uiterste best maar eens doen. WVB ontvangt St. Michiels-Gestel. De overwinning 'al hier wel voor de leiders der afdeeling ziin. Of denkt er WVB anders over? Berkdijk gaat de verre reis maken naar SWV Veghel is thuis moeilijk te k'onpen. Een kleine overwinning der thuisclub is o.i. het waarschijnlijkst. WIELERSPORT. Rotterdamsche Zesdaagsche. Nadat SchoenPellenaars nog een maal aan kop waren geweest, was de eindstand: 1 BillietBuysse 447 p.: 2 Schoen Pellenaars 231 p.; op 1 ronde 3 v. Schijn- delv. d. Broek 234 p.; 4 ZimsKuster 184 p.; op 2 ronden 5 HansenHansen 468 p.; op 4 ronden 6 MatenaHeslinga 136 p.; op 9 ronden 7 BakkerKremers 200 punten. Afgelegd zijn 2768 K.M. 't Was een in elk opzicht een trooste- looze vertooning. Waalwijk, 25 Febr. '37. Biggen 12.on 14.gulden. Kieren 1— F/s cent. Nieuws uit de Langstiaat en Omgeving. De uitsluitend van plantaardigen aard zijnde werkzame bestanddeelen uit oude geneeskruiden welke Abdijsiroop een wereld-vermaardheid heb ben bezorgd, werden in de nieuwe verstèrkte Abdijsiroop nog uitgebreid door de toevoeging van de hoest-bedwingende stof „codeïne", die moet beschouwd worden als het krachtigste mid del ter verdrijving van den hoest en van slijm. De plantaardige extracten, in Abdijsiroop ver werkt, werken als balsem op de ontstoken slijm vliezen van Uw borst en keel. die daardoor worden geheeld en versterkt. Om zijn gelukkige samen stelling noemt men terecht de nieuwe verstèrkte Abdijsiroop: ,,'s Werelds béste Hoest-siroop". Verlaagde prijzen75 ct., f 1.25, f 2.- f 3.50 pi flacon.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7