KHIPCURSUS Fa. ft. prederiks, MUSIS SACRUM BIOSCOOP Vanal Vrijdag a.s. SPORT. WASPIK. DUSSEN. Frans Slaats naar huis. NET DAGMEISJE, nette Werkhuizen. U vermindert 7centimeters in omvang door het dragen van een Prijzen vanaf f.4.90 SPRANGGAPELLE. DAGMEISJE. EEN NET DAG-DIENSTMEISJE Notaris A. Schaap f 2050.-- publiek verhuurd HANS ALBERS loopig bestuur en in het clublokaal bij 13. van der Velden. Zondagavond hield de R. K. Tooneelvereeniging »Kunst na Ar beid» een ledenvergadering in het Bondsgebouw. NVegens afwezigheid van den le en 2en Voorzitter werd de vergade ring geopend door den penning meester. Door de verschillende leden werd het woord gevoerd, toen ter sprake kwam bet repetitie-bezoek en de uitvoering wanneer die zal plaats hebben. Besloten werd derepetities in het \ervolg om zeven uur n.m. te doen aanvangen. De datums der uitvoering werd vastgesteld op 11 en 12 April a.s. Verder werd nog door het bestuur medegedeeld, dat de vereeniging haar medewerking zal verleenen bij het St. Josephfeesl op 18 April a.s. De Kon. Erk. Postduiven ver eeniging «Prinses Juliana» hield Zondagavond een druk bezochte vergadering in het clublokaal bij J. Kamp aan de Keizersdijk. Na opening werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen waaruit bleek dat het jaar 1936 een vooruitgang der kas kon hoeken van fl.32. Besloten werd de inleg voor nieuwe leden terug te brengen van f2.— op f 1.— Als afgevaardigden voor den O. B. P. te Oosterhout der algemeene vergadering werden be noemd P. Keijzers en Math, de Ruijter. Verder werd nog besloten om op 2en Paaschdag a.s. een eiervlucbt te houden per eigen gelegenheid, voor ueze v ucht wordt f4.— be schikbaar gesteld uit de vereenigins- kas tot aankoop van eieren- Door den secretaris der vereeni ging werd nog bekendgemaakt.dat bij de laatst gehouden onderlinge tentoonstelling een tekort was van f0.72. Na de rondvraag, waarvan nog door een lid gebruik werd ge maakt, werd de vergadering door den voorzitter gesloten. Jaarvergadering van den werk mansbond. Ja, het is altijd een prettige vergadering van oen Chr. Nat. Werkmansbond. Wat n trouwe opkomst; het oudste besje blijft dan niet aan 't spinnewiel zegt men wel eens. Talrijke afgevaardigden uit en buiten onze gemeente verhoogen 't aantal aanwezigen aanmerkelijk. De leiding berustte bij den voorzitter dhr Sneep, die de velen, ongeveer 260 personen waren aanwezig, een hartelijk welkom toeriep, dank zei, voor de trouw van leden en be gunstigers, mededeelde dat het ledental nog steeds toenemend is, en de Eere Voorzitter Ds. Oost gelegenheid gaf de feestrede uit te spreken. Een voordracht en samen spraak, benevens tractalie en collecte vulden den avond. De collecte voor eigen fonds »Hu!p in Nooda bracht f 11op. De 2e voorz. dhr. Kramer sprak een propagandistisch woord en liet daarbij iets »zien« van het Bondsleven. Om half twaalf sloot de voorzitter deze echt gezellige «Broederlijken Jaarvergadering, na dat gezongen was gezang 180:1. Gedurende de maand Febr. werd aan het Postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulp kantoren ingelegd f64876,15 en terugbetaald f29490,88. Het laatste door dit kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 12797. Het programma voor de herdenking 75 jarig bestaan Veersche Chr. School, is als vclgt samenge steld Woensdagavond 10 Maart half 8 in de Veersche Herv. Kerk Litur gische Wijdingsdienst. Donderdag 11 Maart voorm. in Rehoboth, kinderfeest voor Lagere- en Ulo School Van 11 11 30 ge legenheid het Schoolbestuur te complimenteeren. Donderdagavond feestelijke bij eenkomst in Rehoboth. voor Ouders van schoolgaande kinderen, ge noodigden en voorzoover als er plaats is voor oud leerlingen. Zaterdagavond zal 't Groene Kruis alhier, zijn jaarvergadering met de leden houden in Rehoboth om half acht. SPRANG. A.s. Vrijdagavond half 8 zal in de Geref. Kerk alhier bidstond voor het gewas worden gehouden, waarin hoopt voor te gaan Ds. P. K. Keizer van V rijhoeve-Capelle. De Ned. Herv. Mannenvereeni- ging „Troffel en Zwaard" houdt a.s. Vrijdagavond in de Consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk alhier een alge meene vergadering. Aan de orde is een onderwerp Ge wijde Geschiedenis over Lucas 7 1. g., in te leiden door den heer C. Nieuwen- huizen. ƒ.1. Maandagavond kwam de Ned. Herv. Jongelingsvereeniging op Geref. Grondslag „Timotheus" in de zaal van den Chr. Volksbond alhier, onder lei ding van haar eere-voorzitter, Ds. W. Bousema, in 32ste jaarvergadering bij een, waarbij afgevaardigden aanwezig waren van Kerkeraad en verschillende zustervereenigingen enz. Nadat gezongen was Ps. 103 1 las Ds. Bousema Prediker 12 en ging voor in gebed. Naar aanleiding van het ge lezen Schriftgedeelte, sprak Ds. Bou sema een openingswoord, waarin Z.E. er op wees dat het noodig is reeds op jeugdigen leeftijd den Heere te zoeken en dit niet uit te stellen tot later. Ons leven is van Hem, aldus Z.E., wij moe ten het daarom ook geven aan Hem. Spr. verheugt zich om het bestaan der J.V., die Gods Woord wil onderzoe ken. Daarom heeft de J. V. ook recht op waardeering van de zijde der ge meente en der ouderen. Spr. dankt God, Die de J.V. in het afgeloopen jaar goed en nabij was. Ten slotte heet Ds. Bousema de afgevaardigden welkom en hoopt op een goede vergadering, waarvoor hij de medewerking van al len inroept. De secretaris dhr. W. Spuijbroek bracht hierna een uitvoerig jaarverslag uit, waaruit bleek dat het ledental op peil bleef. Ook de penningmeester en bibliothecaris brachten hun jaarverslag uit; alle functionarissen werden dank gezegd voor hun werk. Door dhr. J. Quirijns werd een on derwerp ingeleid over Johannes 3, waarop een goede bespreking volgde. Door dhr. S. Kuijsten werd ingeleid: „De Synode van Dordrecht", door dhr. W. Spuijbroek, Zondag 21 v. d. Hei- delbergschen Catechismus en door dhr. J. Timmermans een onderwerp over: „Indien ik maar Zijn kleederen mocht aanraken". Verder werd een aantal voordrachten ten beste gegeven. Door de afgevaardigden van Zuster vereenigingen enz. werd het woord gevoerd; namens den Kerkeraad sprak ouderling C. B. Timmermans. De voorzitter der vereeniging, dhr. M. Dijkshoorn, dankte Ds. Bousema voor de goede leiding, waarna Ds. Bou sema de afgevaardigden dank bracht voor hun tegenwoordigheid en de goed geslaagde bijeenkomst op gebruikelijke wijze werd gesloten. J.l. Dinsdagmiddag werd op de algemeene begraafplaats alhier, onder zeer groote belangstelling ter aarde be steld het stoffelijk overschot van den j.l. Zaterdag alhier op 25-jarigen leef tijd overleden C. Ophorst. De lijkbaar, waarop een krans was gelegd namens de Chr. Gem. Zangvereeniging „Ex- selsior", werd grafwaarts gedragen door leden van de Bijz. Vrijw. Land storm, waarvan de overledene lid was, en o.a. gevolgd door een aantal leden van „Exselsior". Aan de groeve werd het woord ge voerd door den Weleerw. heer Ds. W. Bousema, waarna de heer G. J. van Willigenburg namens de familie dank te voor de betoonde belangstelling. Maandagavond hield de voetbal vereniging S.D.O. alhier in haar club lokaal bij den heer G. van Caem haar jaarlijkschen feestavond met de dames der leden en donateurs. Na een wel komstwoord van den voorzitter, dhr. Joh. Spuijbroek, werd een programma met vroolijke muziek, zang en voor drachten afgewerkt. VRIJHOEVE-CAPELLE. De Chr. Oranje-vereeniging „Het Drievoudig Snoer" houdt a.s. Vrijdag 12 Maart, des avonds 8 uur, in het gebouw voor Chr. Belangen al hier haar jaarvergadering. Naast de jaarverslagen zal bestuursverkiezing plaats hebben van 3 aftredende be stuursleden en bespreking over de werkzaamheden en de propaganda voor 't komende jaar. In de Geref. Kerk alhier wordt a.s. Donderdagavond een bidstond voor het gewas gehouden, onder lei ding van Ds. P. K. Keizer. CAPELLE. Onder voorzitterschap van den heer L. J. Dijkstra hield de Hengelaars- vereeniging „De Maasmond", aange sloten bij den Algemeenen Hengelaars- bond, in haar clublokaal bij den heer J. Quirijns aan de Vaartkant haar jaar vergadering, welke haar 5e jaarverga dering was en waarop zoodoende het eerste lustrum werd herdacht, waar door deze bijeenkomst een eenigszins feestelijk karakter had. Na ^een openingswoord van den voorzitter werden de notulen der vo rige vergadering, na voorlezing, goed gekeurd, waarna de secretaris-penning meester, de heer Kraak, een tot in de puntjes verzorgd overzicht gaf van den toestand der vereeniging geduren de het afgesloten vereenigingsjaar, waaruit bleek, dat de club, welke mo menteel 20 leden telt, kerngezond is. De rekening en verantwoording werd nagezien en in orde bevonden en onder dankzegging goedgekeurd. De kas sloot met een voordeelig saldo. Be sloten werd op Maandag 29 Maart a.s. (2en Paaschdag) een onderling con cours te houden. Na afhandeling der huishoudelijke zaken vereenigden de aanwezigen, waaronder enkele dames, huisgenooten van leden, zich aan een gemeenschap pelijke koffietafel. Ondertusschen zorg de het bekende duo van den Bosch uit Kaatsheuvel voor de noodige afwisse ling. Dit duo heeft door zijn optreden niet weinig bijgedragen tot verhooging der gezellige stemming op deze feest- vergadering. De hengelaarsvereen. „De Maas mond", welke 5 jaar geleden, 19 Febr. 1932, op initiatief van haar voorzitter, den heer L. J. Dijkstra, werd opge richt, kan met genoegen op de viering van haar eerste lustrum terugzien. J.l. Vrijdagavond half 8 hield cfJ Chr. Schoolvereeniging a.d. Loon- schendijk in het schoolgebouw aldaar onder leiding van haar voorzitter, den heer B. Verhoeven, haar jaarvergade ring. Deze bijeenkomst werd geopend met het zingen van Ps. 86 3, voorlezen van Hebr. 10 en gebed. Hierna werden de notulen der vori ge jaarvergadering voorgelezen, welke onveranderd werden vastgesteld. Daarna sprak de leider voor dezen avond de talrijke aanwezigen toe en heette hen hartelijk welkom. Hij gaf in een uitvoerige rede weer, hetgeen in het afgeloopen jaar dn de vereeni ging was voorgevallen en bracht daar bij in het bijzonder een woord van dank voor hetgeen door het rijks- en plaatselijk schooltoezicht was gedaan in het belang van den goeden gang van het onderwijs. Spr. betreurde het ten zeerste, dat de commissie, belast met het plaatselijk schooltoezicht, om bezuinigingsredenen was opgeheven. Ook werd een woord van dank ge bracht aan burgemeester en gemeen tebestuur van Loon op Zand voor de voortreffelijke medewerking, waar zulks werd gevraagd. Voorts bleek, dat, ondanks den 011- spoed der tijden, de schoolvereeni ging zich in alle opzichten in een voortdurenden bloei mocht verheugen. De keurig verzorgde jaarverslagen van secretaris en penningmeester, wel ke beiden blijk gaven van gedegen studie, oogstten een woord van war men dank. Uit beide verslagen bleek, dal alles naar wensch ging. Bij de hierop volgende bestuursver kiezing werden de aftredende be stuursleden, de lieeren G. Koene, W. Smits en M. van der Hoeven met groo te meerderheid herkozen. Zij lieten zich, voor zoover aanwezig, deze her benoeming, onder dankzegging voor hel in hen gestelde vertrouwen, wel gevallen. Voor de accuraat uitgevoerde op dracht werd aan de leden van het stembureau, gevormd door de heeren Jac. Vos en B. Mayers, een hartelijk woord van dank gericht. Tot slot volgde de gebruikelijke rondvraag, waarvan druk gebruik ge maakt werd. Deze in alle opzichten zoo goed ge slaagde vergadering werd gesloten met hel zingen van Ps. 8(5 6 en dank gebed. Op het voormalig gemeentehuis had j.l. Zaterdagavond 7 uur onder overgroote belangstelling de trekking plaats van de groote verloting, ver bonden aan de bazar, ten bate van de gemengde zangvereeniging 'l Roze- knopje en het muziekgezelschap Kunst na Arbeid. De voorzitter van het bazarcomité, de heer G. A. S. de Bas, heette de be langstellenden hartelijk welkom en richtte een bijzonder woord van wel kom lot notaris R. Middelkoop, die op het daartoe tot hem gericht ver zoek oogenblikkelijk bereid gevonden was deze trekking te verrichten. Spr. sprak er namens het bazarcomité zijn erkentelijkheid over uit, dat alle 1000 loten geplaatst zijn en ook dit onder deel van de bazar een schitterend suc ces geworden is, waarvoor hij hartelijk dank bracht. Hierna verrichtte notaris R. Mid delkoop de trekking. De le prijs viel op no. 573, waardoor de bezitster van dit nummer, mej. E. van Zelst-van der Linden, de gelukkige winnares werd van een damesrijwiel. De 2e prijs, een theemeubel, viel op no. 808 op d nummers: 86, 360, 851, 444, 329, 92.i. 664. 818, 331, 436, 944, 800, 42. 916; 246, 146, 816, 654, 857, 835, 955, 413: 306, 744, 594, 528, 749, 866. De Voorzitter dankte notaris Mid delkoop voor zijn bereidwilligheid deze ol'ficieele trekking te willen ver richten, waarna hij het woord ver leende aan den heer Adr. M. Verheij- den, die als vice-voorzitter der ge mengde zangvereeniging 't Rozeknopje zijn erkentelijkheid uitsprak voor liet welslagen van de bazar en de verlo ting, waardoor de beide vereenigin- gen, waarvoor deze bazar georgani seerd is, voor finaneieelen ondergang behoed zijn. Spr. deed een beroep op de aan wezigen, om de gemengde zangveree niging, welke zij thans financieel ge steund hadden, ook moreel te steunen door zich aan te melden als werkend lid der vereeniging en ook op die ma nier een steentje bij te dragen lol op bouw en versterking der vereeniging. Ten slotte richtte spr. zich in do vol gende bewoordingen tot de leden van het bazarcomité: Geachte vrienden, die tevens be stuursleden onzer beide vereenigingen zijt. Meermalen zaten wij samen in de uitvoerende comité!» onzer bekende concoursen en aan uw verkiezing tol lid van het bazarcomité heb ik ten volle medegewerkt, omdat ik U reeds jaren ken als onbaatzuchtige, ver trouwde en organisatorische men- schen, die het klappen van de zweep kennen. Van geheel de gemeente en daarbuiten mocht gij de sympathie op ondubbelzinnige wyze genieten. De Capclsche dames aan de stands en de dames en heeren werkende le den der vereenigingen, stonden u al len belangeloos ter zijde. Ook namens onzen grijzen voorzit ter en werkende leden der gemengde zangvereeniging dank ik u allen, die lot dit succes medewerkten en zich hiertoe moeiten en tijd getroostten. Comitéleden van deze fancy-fair, voor de zooveelste maal in Capelle hebt gij eer van uw werk. Met een: „Zij leven lang" besloot spreker zijn rede. De heer G. A. S. de Bas dankte, ook namens zijn mede-comitéleden, den heer Verheijden voor de woorden van lof aan het adres van het comité. Tot slot van dezen laatsten avond werd de nog overgebleven voorraad van de bazar op het rad verdraaid. Hiervoor bleek groote animo te be staan, want alles ging vlot van de hand, zoodat ook deze avond voor het bazarcomité een daverend succes is geworden. Zondag 1.1. had onder het Lof de plechtige aanneming van de leden der Jonge Wacht plaats. De aan neming geschiedde door den Wel eerwaarde heer kapelaan Brans. Na het Lof werd in het patronaats gebouw een feestvergadering ge houden, waarbij de Eerwaarde Broeder Amantius het doel en streven der Jonge Wacht nader uiteenzette en een tooneelspel «Een Jongen van Karakter« werd opge voerd. Door de M.I.C.A. is een lande lijke prijsvraag uitgeschreven voor een practisch uitvoerbaar en niet met de Loterijwet in strijd zijnde attractie-systeem. Het door den heer A. M. van der Rijken, winkelier alhier, ontworpen systeem werd met den eersten prijs bekroond. Een woord van gelukwensch aan den heer van der Rijken is hier zeker op zijn plaats. HANK Vrijdagavond j.l. is een kind van M. van der Pluijm alhier, aange vallen door een groote hond van een zekeren v. d. P alhier. Ge lukkig dat de huisgenooten thuis waren, die hel kind met moeite wisten te ontzeilen. De kleine was met een paar blauwe plekken en den schrik vrij gekomen. Alhier hebben zich verschil lende landarbeiders, meestal jonge lieden, aangemeld bij de Arbeids bemiddeling om als landarbeider in Duitschland a.s. zomer te gaan werken Aldaar is veel vraag naar landarbeiders, wat voor velen uit deze streek een uitkomst is en de werkloosheid ten goede komt. VOETBALSPORT. K. N. V. B. NEDERLAND—ZWITSERLAND 2—1. Matig spel van beide zijden. Nederland heeft het weten te be staan, om ondanks twee invallers, het sterke Zwitserland te verslaan. Het is echter een benauwd bevochten zege ge weest. Kwam dit door het slechte weer; of door de onvolledigheid van ons elftal? Wij weten het niet. Een feit is echter dat de twee doelpunten door ons gescoord voldoende waren voor de overwinning. Ongetwijfeld heeft het Xederlandsch elf tal met deze overwinning echter een schitterende prestatie geleverd en we kunnen nu in ieder geval wel zeggen dat de smaad van Milaan gewroken is. Het dient vermelding dat er weer een jubileum in de Nederlandsche elf alclub gevierd is, en wel door Joop van Nellen, die nu tegen Zwitserland zijn 25ste in ternationalen wedstrijd speelde. Het doet ons eveneens goed le kunnen vertellen dat in ons nationale elftal het Zuiden weer vertegenwoordigd was, en wel door v. d. Hoven, die de plaats van Wilders kwam innemen. Het spelverloop. Als er getossd is, die, moeten we het nog vertellen, natuurlijk door van Heel gewonnen wordt, stellen de beide elf- lallen onder leiding van den heer Bract uit België, zich als volgt op: Nederland: Doel: Halle, (Go Ahead). Achter: v. d. Hoven (Longa) en Cal- denliovc (DWS). Midden: Paauwe (Feijenoord), An- driesscn (Aiax), v. Heel (Feijenoord). Voor: Bakhuys (HBS), v. Spaendonck (Neptunus), Vrauwdeunt (Feijenoord), Wels (Unitas), v. Nellen (DHC). Zwitserland: Doel: Bizzozzero (Lugano). Achter: Gobet (FC. Bern) en Lchmann (Lausanne). Midden: P. Aebi (Young Fellows), Ver- nali Grasshoppers), Guinchard (Ser- vette). Voor: Abegglen (Grasshoppers), Fri- gerio (Young Fellows), Karcher (Luzern), G. Aebi (Servette), Bickei (Grasshoppers). Frigerio brengt voor Zwitserland den hal aan liet rollen en reeds aanstonds zitten de alpinisten voor ons doel, zon der echter direct gevaarlijk te worden. Met de Nederlandsche aanval wil het echter evenmin vlotten, zoodat het spel eenigen tijd, zonder opvallende presta ties op en neer golft. Na 6 minuten wan neer Bakhuys in plaats van rechtsbin nen weer midvoor gaat spelen, zien we de eerste mooie aanval, doch het schot van Vrauwdeunt weet Bizzozzero te stoppen. Het blijkt dat de Zwitsers het combi natiespel veel te ver doorvoeren, zelfs wanneer zij tot vlak voor doel gekomen zfjn aarzelen ze nog met schieten, zoo dat onze resolute hacks met Caldenho- ven aan het hoofd, het gevaar te'kens we ten te keeren. Een gevaarlijk moment ontstaat er echter als bij een voorzet van rechts Halte misgrijpt, doch v. d. Ho ven kan redding brengen. Dan is Neder land echter weer direct in den aanval. Na ongeveer 12 min. spelen komt de bal hij Vrauwdeunt, deze geeft schitterend door naar Bakhuvs die zich geen oogen- blik bedenkt en via de handen van Bizzo zzero verdwijnt de bal in het Zwitsersc^e doel, zoodat Nederland leidt met 10. Snel golft het spel nu op en neer en beurtelings moeten de heide keepers alle zeilen bijzetten om groot onheil te voor komen, wat hen echter goed afgaat. Door het gladde veld mislukken echter verschilende goede aanvalen der Neder landers daar kort achter elkaar resp. Bakhuvs en van Nellen kwamen te val len. Het Nederlandsche doel on'komt echter ternauwernood aan een doorbo ring als Halle een hard schot van Aebi weer voor diens voeten terugslaat, hij schiet echter onbegrijpelijk naast en de rust komt mot een 10 voorsprong der Holanders. De tweede helft is nauwelijks aan den gang of Halle grabbelt een gevaarlijke schuiver onder uit den hoek De bal komt dan in het bezit van Bak huys, deze geeft fraai door naar van Spaendonck, die een schot lost, dat echter door Bizzozzero wordt terugge stompt, doch juist voor de voeten van Vrauwdeunt die de hal hoog in het Zwit- sersche doel plaatst, zoodat de voor sprong van Nederland tot 2—0 vergroot is. De Nederlanders vinden het nu welle tjes, en het spelpeil zakt danig. De Zwit sers hebben echter blijkbaar nog andere adspiraties. Zij doen wat zij kunnen om een doelpunt te maken en vier min. voor het einue hebben zij succes,als bij een doehvorsteling Abegglen, vah korten af stand de eer redt 21. Beide ploegen leven nu weer op, want ze zien in dat alles nog mogelijk is, de tijd is echter te kort en als scheidsrech ter Braet het eindsignaal geeft is Ne derland weer twee punten op Zwitser land ingeloopen, zoodat de stand er nu als volgt uitziet Zwitserland 13 7 0 6 14 30—28 Nederland 13 6 0 7 12 28—30 BelgiëNederland. Wordt misschien te Brussel gespeeld. Dc leden van het Uitvoerend comité van den Belgischen Voetbalbond heb ben Zondagmiddag een bezoek gebracht aan het siadion te Antwerpen oin zich van den stand van de werkzaamheden te vergewissen. Naar het schijnt zouden de regelingswerken den heeren geen be vrediging geschonken hebben. Deze heb ben Maandagavond vergaderd om na te gaan of de mogelijkheid nog bestaat den wedstrijd BelgiëNederland, die op 4 April te Antwerpen moet worden ge speeld, eventueel te Brussel te doen plaats vinden. De kampioenscompetitie van den K.N.V.B. Zaterdag is het programma van de competitie tusscben de afdeeiingskam- piocnen van den K.N.V.B. om hei kam pioenschap van Nederland vastgesteld. Het programma luidt: 14 Maart: AjaxGo Ahead eu Be- QuickFefjenoord. 21 Maart: PSVAjax en Go Ahead Feijenoord. 11 April: FeijenoordAjax en Go- Ahead—PSV. 18 April: AjaxPSV en Be-Quick— Go-Ahead. 25 April: Be-QuickAjax en PSV Feijenoord. 9 MeiGo-AheadBe-Quick eu Feijen oord—PSV. 16 Mei: AjaxBe-Quick en Feijenoord Go-Ahead. 23 MeiPSVGo-Ahead en Ajax Feijenoord. 30 MeiGo-AheadAjax en Be-Quick —PSV. 6 JuniFeijenoordBe-Quick. T Zuidelijk elftal samengesteld. Naar wij vernemen is het Zuidelijk elf tal, dat in do Districtswedstrijden te Groningen zal uitkomen als volgt samen gesteld Doel: Boumari (PSV). Achter: Pijpers (Roermond) en v. d. Hoven (Longa). Midden Pelikaan (Longa), Kools (NAC), Pijpers (Roermond). Voor: v. d. Hoff (Juliana), Visschers (NAC), Krijgh (BW), Holthuijzen (MVV), v. Beek (BW). WAALWIJK. W. S. C. De wedstrijd legen Vienna die enkele weken geleden ook reeds voor WSC was vastgesteld, doch die toen wegens ter- rei nafkeuring geen doorgang kon vinden, is nu voor Zondag a.s. weer vastgesteld. Wegens haar plaats op de ranglijst is SC verplicht dezen wedstrijd te win nen, en tevens om tiaar kampioenskans le behouden. Y\ ij komen hierop a.s. Zaterdag nog terug. Uit een hedenmorgen bij de ■Ie familie ontvangen telegram van Frans Slaats, blijkt dat hij aan boord is van het s. s. Westernland op weg naar huis en dat hij al «licht het vasteland nadert, zoodat hij spoedig hier verwacht kan worden. Hij blijkt dus reeds voor Pijnen burg te zijn afgereisd en ook de /.esdaagsche van Chicago er aan te hebben moeten geven. Wat de oorzaak daarvan is, ziekte of anders zins, zal men eerst van hem kunnen vernemen als hij weer in Waalwijk is. WAALWIJK. Donderdag 2 uur in Musis Sactum Bakkerij tentoonstelling. W.G.V. Donderdag van 5.15 i.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 7.45 uur Adspiranten III en van 3.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. i. d eetzaal. Vrijdag 8 uur Luxor Bioscoop. •■De zeven sleutels van Baldpate«. Vrijdag Theater-Musis Sacrum. «Vrouwen en Soldaten«. Zaterdag 1.302.45 uur Dames- ispiranten Gymn. Vereen. K. en V. *ymnastieklokaal Stationsstraat. Voor directe indiensttreding GEVRAAGD leeftijd 15—16 jaar, bij F. ROXS-v. DELFT Grootestraat 37, WAALWIJK. GEVRAAGD leeftijd 15—16 jaar. WED. JAC. SARS, Grootestraat 329. NET MEISJE, 25 jaar, netjes en proper kunnende werken, had nog graag e e n i g e Brieven onder no. der adv. Bureau v. d. blad. 57254 pf Bij genoegzame deeluame [zal binnenkort in Hotel DE jTWEE KOLOMMEN een gegeven worden door gediplo meerde coupeuse Mej. VAN BEURDEN UIT TILBURG. A.s. MAANDAG vanaf 7 uur is er in bovengenoemde zaal gelegenheid zich op te geven en nadere inlichtingen le ont vangen. 57247 te Waalwijk, bericht dat het Lar.dbouwers- huis c.a. te Vrijb. Capelle van C. VAN T1LBORGH Jr. is in- gezet op Toeslag Dinsdag 23 Maart 1937, des avonds 7 uur in CaléH E f BRUGJE te Viijhoeve-Capelle. Onmiddellijk daarna wordt Voor 4 jaren 1937 t/m. 1940: Wel- en bouwland achter gemeld huis groot ong. I H A c fORSETBAND ALLÉÉN-VERKOOP voor Kaatsheuvel en Omstr. Mag. „DE ZON" Loonopzand - Kaatsheuvel Oislerwijk de grote heroïsche avonturenfilm met in een schitterende dubbelrol. Sensationele avonturen en een grote liefde zijn de grondmotieven van dit indrukwekkende filmwerk. Bepreek thans reeds uw plaatsen. m V. OCTROOI 17201 uur

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6