Nieuws uit de Langstraat en Omgeving. SPRANGCAPELLE. RAAMSDONK. CDflDT VOETBALSPORT. K. N. V. B. W. S. C. R. W. B. ST. JOACHIMSMOER. BLAUW-WIT. j schrik, dat het voertuig, dat niet veel vaart Jiad, plotseling naar links zwenkte etP^Qoor de brugleuning heen in de Linge viel. Doordat het water van de Linge op toogenblik een vrij hoogen stand heeft, was de rivier tamelijk diep, met het gevolg dat de auto geheel onder water verdween. Mej. van Eek snelde onmiddellijk naar de telefoon in haar woning bij den tol en waarschuwde de autori teiten, met het verzoek onmiddellijk hulp te sturen. Hoewel er spoedig assistentie ter plaatse was, duurde het ongeveer drie kwartier voordat men er met behulp van takels in geslaagd was den auto zoover op het droge te trekken, dat de portieren konden worden geopend. Toen bleek, dat zich behalve den chauffeur van den Berg, nog vier personen in het voertuig bevonden. Hoewel alles er op wees, dat de slachtoffers nog getracht hadden onder water uit den autotekompn, is dit niet gelukt. Men vond inden auto alle vijf de inzittenden. De levensgeesten van de slacht- offers waren reeds geweken en de gemeente-arts, de heer J. J. Hajo- nides van der Meulen, kon slechts den dood constateeren. De slachtoffers bleken te zijn de heeren P. van Lutterveld, D. van Ooyen, J. van Stappershoef en A. van Oosenbrugg, allen afkomstig uit Rijswijk. De lijken der slachtoffers werden voorloopig naar het op ongeveer 50 meter afstand gelegen café De Zoelensche Brug vervoerd. In een kamer achter het café werden zij voorloopig opgebaard. De autoriteiten namen onmiddel lijk maatregelen om de familieleden der slachtoffers, zooals gemeld allen te Rijswijk woonachtig, te waar schuwen De oorzaak van dit ongeluk is waarschijnlijk te wijten aan een defecte stuurinrichting van den auto. Ol UIIIi I")e opening van het Stadion Feijenoord. Het staat thans vast, dat het stadion van Feijenoord geopend zal worden op Zaterdag 27 dezer niet een wedstrijd van Feijenoord tegen Beerschot F.C. De Beer schot heeft de medewerking van haar volledige ploeg toegezegd, zoodat Bal mond Braine eveneens van de partij zal zijn. Wereldkampioenschap voetballen. In de Zondag Ie Parijs gehouden ver gadering is besloten Nederland in de voorronde voor de wereldkampioen schappen in te deelen bij België en Luxemburg. Daar hiervan twee deelne mers in het eindtournooi komen is het vrij zeker dat Nederland ook hiertoe zal behooren. Uitslagen van Zondag 1.1.: Kampioenschap van Nederland. Be QuickFeijenoord 32 AjaxGo Ahead -1 AFDEEL1NG IV. Eerste Klasse. BW—Juliana afgelast. BleyerheideLONGA 01 Tweede Klasse B. PicusHehnond afgelast. VW-Wilhelmina afgelast. Derd<» Klasse D. Bos«c.hc BovsTOP 01 Vlijmen—BWB afgelast Kaatsh. Boys—DEVO afgelast Derde Klasse E. WSC—Vienna afgelast TraplustVOS 02 ZGCTongelre 15 OVERZICHT. Kampioenschap van Nederland. Be OuickFeijenoord. De race om het kampioenschap van Nederland heeft Zondag een aanvang genomen en reeds aanstonds va't het opmerkelijke resul taat op, dat Feiienoord met leeee han den door Be Quick naar Rotterdam werd teruggestuurd. Alhoewel Be Quick dan maar net on hel ninnert'e met 32 ge wonnen heeft ge'uigt de 30 voorsprong met de rust eenoeg van de kracht dm in de Noordenaren schuilt en in d°"e wed strijd is weer getoond dat Be Quick voor al op eigen terrein een niet te onder schatten tegenstander is. AiaxGo Ahead. Ook hier heeft de lhuicclub de beide puntjes voor zich op- geeischt en ook hier was het dat zjj slechts met de oneven goal konden win nen. Wanneer men den uitslag beziet, 21, zou men denken dat hier twee ge lijkwaardige ploegen tegenover elkander stonden. Niets is minder waar dan dat. Ajax was den geheelen wedstrijd uitge sproken in de meerderheid, maar door het sublieme keepen van Leo Halle en het schitterend spel der beide backs werd voorkomen dat de score nog hoo- ger werd opgevoerd. De stand is thans Be Quick 1 1 0 0 3—2 2 Ajax 1 1 0 0 2—1 2 Feijenoord 10 0 1 23 0 Go Ahead 10 0 1 1—2 0 PSV 0 0 0 0 0—0 0 AFDEELING IV. Eerste Klasse. Van de twee wedstrijden die ons hier nog resten vond alleen de wedstrijd BleijerheideLONGA doorgang, die in een benauwde zege voor de Tilburgerna- ren is geindigd en die zich daardoor de finitief veilig hebben gesteld. De stand is thans PSV 18 10 5 3 47—29 25 BW 17 9-2 6 53—40 20 NO AD 18 8 4 6 54—38 20 NAC 18 9 2 7 44—34 20 Bleiierhede 18 5 6 7 31—50 16 Roprmond 18 6 4 8 3649 16 LONGA 18 7 2 9 41—38 16 Juliana 17 5 5 7 35—43 15 MW 18 6 3 9 38—45 15 Eindhoven 18 6 3 9 38—51 15 Tweede Klasse B. Hier vond vanwege de slechte weers gesteldheden en daardoor onbespeelba- ren toestand van de terreinen geen enke len wedstrijd doorgang, alhoewel het degradatievraagstuk hier toch om een vlugge oplossing vraagt. De stand is thans Willem II 18 14 2 2 61—19 30 Helmond 17 11 1 5 43—22 23 De Valk 16 10 2 4 54—31 22 Tegelen 16 6 5 5 28—37 17 Helmondia 15 4 4 7 35—51 12 VVV 15 5 2 8 21—34 12 De Baronie 15 4 3 8 37—45 11 Wilhelmina 16 3 5 8 32—56 11 Picus 14 5 0 9 36—40 10 ESV 16 4 2 10 30—59 10 Derde Klasse D. De eenige wedstrijd die hier doorgang vond was Bosche BoysTOP, die in een minimaal kleine zege voor de Ossenaren is geëindigd, en met dat al toch nog maar een puntje noodig hebben om de kam- pioensvlag te hijschcn. De stand is thans TOP 15 13 1 1 54—14 27 Heusden 14 8 3 3 51—36 19 Baardwijk 16 9 1 6 62—47 19 RWB 14 7 4 3 64—34 18 Zaltbommel 12 7 1 4 50—44 15 DEVO 13 5 1 7 34—40 11 Bossche Bovs 13 3 3 7 2035 9 Vlijmen 12 2 2 8 22—41 6 ZBVV 12 2 2 8 21—48 6 Kaatsh. Boys 13 1 2 10 23—76 4 Derde Klasse E. De wedstrijd WSCVienna, die reeds voor de tweede maal was vastgesteld kon wederom geen doorgang vinden. Traplust dat bezoek ontving van VOS moest in de Venlonaren haar meerdere erkennen. Een opmerkelijk goede pres tatie verrichtte hier Tongelre door in een uitwedstrijd nog wel met 51 van ZGC te winnen. De stand ziet er nu als volgt uit: Tivoli 19 15 2 2 68—38 32 WVVZ 19 15 1 3 58—26 31 WSC 17 11 4 2 75—23 26 VOS 18 9 0 9 39—44 18 Traplust 18 7 2 9 42—46 16 ZGC 19 6 4 9 47—51 16 Vienna 17 5 4 8 42—46 14 DVVS 18 6 1 11 34—54 13 Tongelre 19 5 3 11 34—46 13 MGS 17 4 4 9 30—49 11 Boxtel 17 2 3 12 20—65 7 WAALWIJK. WSC raakt met haar wedstrijden lee- 1 i.ik achterop, hetgeen met het oog op het eindt der competitie een grootè handi cap voor de zwarthemden is. De wedstrijd WSCVienna die nu reeds voor de tweede maal was vast gesteld kon wederom door de slechte ge steldheid van het terrein, vanwege de vele regen- en sneeuwbuien geen door gang vinden. WSC 3 dat bij Vlijmen 2 op bezoek moest, kon eveneens thuisblijven, daar bet Vlijinen-terrein ook werd afgekeurd. WSC 4Zandschel, kon natuurlijk ook niet doorgaan. Zondag a.s. wederom WSCVienna. Door terreinafkeuring is de voor het eerste elftal vastgestelde wedstrijd Vlij menBWB niet doorgegaan. Het derde elftal wist in Heusden een gelijk spel te behalen wat een bevredigend resultaat is te noemen. liet programma voor a.s. Zondag is als volgt: Zaltbommel 1RWB 1. RWB 3Baardwijk 3. Het tweede elftal is wederom vrij. R.K.V.V. HERCULES. De vastgestelde wedstrijd voor het 1ste elftal kon Zondag f.1. niet gespeeld, worden daar het RKTVV-terrein was af gekeurd. Het tweede elftal speelde in Tilburg tegen de reserves van VIOS. Na een zeer onfortuinlijke wedstrijd moeten zij beide puntjes in Tilburg laten. Het einde kwam hier met een 43 overwinning voor VIOS 2. Het derde elfal verrichtte goed we.rk door geliik te spelen tegen het derde elftal van VIOS 11 was hier den uitslag. De wedstrijd Hercules aDES a werd op verzoek van DES wegens kerke lijke reden uitgesteld. Ook de wedstrijd Hercules bHEC kon wegens terrein afkeuring niet doorgaan. Zondag j.l. speelde bovengenoemde verecniging een uitwedstrijd tegen Sarto 6 te Tilburg. Met een gehandicapt e'ftal verschenen de onzen binnen de krijtlij nen. Ondanks de glibberige toestand van het terrein weten de Blauw-Witters na goed combinatiespel de leiding te ne men, door een schit'erend doelpunt van hun rechtsbuiten. Met 10 treedt de rust in. Na half-time zien we Sarto op een ge lukkige wijze gelijkmaken, door een misverstand in de achterhoede. Daarna doelpunten beide partijen nog eenmaal, zoodat de wedstrijd eindigde in een draw 22. BILJARTEN. Zondag 14 Maart 1.1. werd in het café van den heer Jac. Pas«ier een biljart wedstrijd gehouden tusehen den beken den Tilburgschen biliartprof P. Deve- nijns en den Waalwijker Leo v. Schijn- del. De partij die gespeeld werd over 500 caramboles cadre met 300 voorgift ein digde in een overwinning van dhr. Leo v. Schijndel. De uitslag luidde: Leo v. Schijndel 45 beurten 200 pnt. P. Devenijns 44 beurten 440 pnt. W. B. C. Donderdagavond speelt het tweede zestal van de Waalwijkschc biljartclub gevestigd in café van dhr. A. v. Berkel een vriendschappelijke!! wedstrijd tegen de pas opgerichte biljartclub „S.N.A." uit café van Esch alhier. Wij hopen dat vele biljartliefhebbers dezen wedstrijd bij zullen wonen om de pas opgerichte S.N.A. tegen het oudere W.B.C. doen te zien. Aanvang half 8. Waalwjjk's jongste biljart-matador. Wij hebben reeds een en ander ver teld omtrent de bijzondere biljartcapa- citeitcn van den 10-jarigen Kees de Ruij- ter; o.m. dat hij binnenkort in Arnhem een match gaat spelen tegen een zoontje van Dommering. Hij gaat steeds met oefenen door en z'n resultaten op 't groene laken trekken meer en meer de aandacht der biljart wereld. Dezer dagen heeft hij op den sluitings. avond van een biljartlournooi van „De Schaapskooi" te 's-Bosch een partij ge speeld tegen den heer van Schienen. De eerste partij verloor hij het groote biljart en de glazen ballen waren hem wat onwennig terwijl z'n gemiddelde toch nog 6.5 bedroeg, terwijl de tweede partij van 100 caramboles in 11 beurten met een gemiddelde van 9.11 werd ge wonnen. Men zal begrijpen dat Keesje heel veel belangstelling had. WIELRENNEN. ParijsNice. Fraaie prestatie der Nederlanders. De wedstrijd ParijsNice, waaraan, zooals men weet ook de Nederlanders Albert en Antoon vd'n Schendel, Gom- mers en Verveer deelnamen, is geëindigd. Goinmcrs en Verveer moes.cn reeds spoedig het bijltje er bij neerleggen, maar de gebr. v. Schendel verrientten een schitterende prestatie, vooral Albert die in het algemeen klassement als derde eindigde. De eindstand luidt als volgt: 1 Lapébie in 36 uur 8 sec. 2 Marcaillou in 36 uur 6 min. 8 sec. 3 Albert v. Schendel 36 uur 7 min 2 sec. Antoon v. Schendel werd zeventiende in den fraaien tijd van 36 uur 31 min. 43 sec. SCHERMEN. Waalwijksche schermver. „Athos". Op de Maandagavond 1.1. gehouden vergadering der Waalwijksche Scherm- vereeniging „Athos", is besloten, om de organisatie in handen te nemen van de dit jaar te houden Zuidelijke Scherm- kampioenschappcn. Deze kampioenschappen zullen ge houden worden, den 30sten Mei, in de groote zaal van „Musis Sacrum", alwaar getrokken zal worden op 5 loopers. In den loop dezer dagen zullen de uit- noodigingen verzonden worden, terwijl vermoedelijk de volgende afdeelingen zullen deelnemen: Nijmegen, Utrecht, Breda (cadetten), Venlo, Eindhoven, Til burg en Den Bosch. Daar hier het puikje der Zuidelijke schermers en schermsters elkaar zullen komen bekampen, belooft deze dag voor Waalwijk en omgeving een extra attractie te worden. De entreeprijs, die zoo laag mogelijk zal worden gehouden, zal in geen geval een bezwaar vormen om eens naar deze spannende wedstrijden te ko men kijken. Na afloop der wedstrijden en prijsuitreiking, zal er nog een gezellig bal, tot sluiting van dezen schermdag, ge houden worden. Wij vernemen dat de Waalwijksche schermvereeniging „Athos" hare scherm- oefeningen voortaan Maandagavond van 8 tot 1(1 uur zal houden van Oc'ober lot Juni in de gymnastiekzaal der R.K. Han delsschool, waarvoor door 't plaatselijk bestuur onder nadere goedkeuring van den minister verlof is verleend. De verecniging blijft gevestigd in „De Twee Kolommen". SPRANG. De Sociale Studieclub van den Chr. Besturenbond Sprang-Capelle kwam j.l. Maandagavond in de zaal van den Chr. Volksbond in cursusver gadering bijeen. Door dhr. A. Bras penning werd een onderwerp behan deld over: „Welke taak heeft de over heid met betrekking tot de ontwikke ling van het economische leven?" De inleider zette zijn onderwerp uit een aan de hand van een drietal pun ten, n.l. 1. De liberalistische opvatting: 2. De socialistische opvatting: 3. De Christelijke gedachte. Er volgde een breedvoerige en leer zame bespreking. Besloten werd de laatste cursusver gadering voor dit seizoen te houden op Vrijdag 2 April a.s. Na afhandeling van eenige huishou delijke aangelegenheden sloot dhr. A. Braspenning met dankgebed. De Geref. Mannenvereeniging „Sprang komt a.s. Donderdagavond half 8 in de vergaderzaal der Geref. Kerk in vergadering bijeen. Door den heer C. Braspenning zal als onderwerp worden ingeleid: „De Kerk in verband met het sociale leven". De 83-jarige Haverhals alhier werd j.l. Zaterdagmiddag plotseling onwel en overleed enkele oogenblikken daar na. VRIJHOEVE-CAPELLE. S - ln het gebouw voor Chr. Belan gen alhier, hield Vrijdagavond j.l. de Chr. Oranjevereeniging „Het Drievou dig Snoer" te Sprang-Capelle haar 8e jaarvergadering. 'Ie ruim 8 uur opent de voorzitter, de heer Alblas, deze samenkomst met het laten zingen van Psalm 68 10, het lezen van Psalm 125 en gebed. De voorzitter wijst er op, dat met dankbaarheid mag worden terugge zien op de verrichte werkzaamheden in het verloopen jaar. Het is goed in ons volksleven de daden Gods uit te dragen en te herdenken en de Oranje liefde aan te wakkeren, opdat de drie voudige band: God, Nederland en Oranje, ongeschonden moge blijven. De secretaris, de heer R. van Da len, bracht een uitvoerig jaarverslag uit, waarin al de verrichte werkzaam heden de revue passeerden. Het ledental bedraagt thans 138. De penningmeester, de heer J. Vos, gaf een financieel overzicht, de in komsten bedroegen ƒ299.54, terwijl de uitgaven waren ƒ291.45, zoodat de kas sloot met een klein batig saldo. De rekening en verantwoording werd met een woord van dank goed gekeurd. De Voorzitter brengt zoowel den secretaris als den penningmeester een woord van dank voor den arbeid in het belang van de verecniging ver richt. De heer Jac. Vos brengt dan als af gevaardigde een breedvoerig verslag uit van de op Woensdag 15 Juli 1936 te Scheveningen gehouden Bondsver gadering. Naar aanleiding hiervan werden eenige vragen gesteld, die door spre ker afdoende werden beantwoord. De Voorzitter zegt, de tolk der ver gadering te zijn, als hij den heer Vos hartelijk dankt voor dit uitvoerig ver slag en voor de vele werkzaamheden die hij geheel belangeloos voor de Oranje-vereeniging steeds doet. Hierna volgde de bestuursverkiezing wegens periodieke aftreding van de heeren J. Timmermans, N. van Om meren en J. de Jong, welke allen met bijna algemeene stemmen werden her kozen en hun beneoming aanvaardden. Alsdan werd een uitvoerige gedach- tenwisseling gehouden over de propa ganda en de te verrichten werkzaam heden in het komende jaar, o.m. werd besloten om op 30 April a.s. een Ju- liana-avond te organiseeren. De voorzitter dankte dan allen voor hun opkomst, waarna deze geanimeer de vergadering om 10 uur met dank gebed wordt gesloten. Maandagavond j.l. hield de schoolvereeniging in de Heistraat in het schoolgebouw aldaar haar jaar vergadering. onder leiding van den voorzitter, den heer 'H. Kerst. De secretaris, de heer Jac. v. Dron- gelcn, bracht een uitvoerig jaarverslag uit, terwijl de penningmeester, dhr. J. Huisman, een financieel overzicht gaf. Uit deze jaarverslagen bleek, dat de toestand der vereenigig, ondanks den ongunst der tijden, zeer gunstig genoemd kan worden. De hoeken en bescheiden van den penningmeester waren door de con trole-commissie, bestaande uit de hee ren A. Addink en L. van Wijlen, na gezien en in orde bevonden, en stel den derhalve voor den penningmees ter voor zijn keurig beheer te dechar- geeren. De Voorzitter bracht beide functio narissen een woord van dank. De aftredende bestuursleden, de hee ren N. van Ommeren en Jac. v. Dron- gelcn, werden met bijna algemeene stemmen herkozen en namen deze be noeming wederom aan. Na behandeling van nog eenige pun ten van huishoudelijken aard, werd deze geanimeerde vergadering, waar op een 3-tal nieuwe leden zich lieten inschrijven, met dankgebed gesloten. De Coöp. Consumptievereeni- ging „Ons Belang" voor Sprang-Ca pelle en Omstreken houdt a.s. Don derdag 18 Maart des avonds 7 uur in de zaal van A. van Dijk aan 't Brug getje, onder leiding van haar voor zitter, den heer H. Boer, haar jaar vergadering. Naast het jaarverslag van den secretaris-penningmeester, den heer M. Blom, komt tevens aan de orde: bespreking uitkeering dividend. De steenfabrieksarbeider W. v. d. H. had het ongeluk op de steenfa briek te Tilburg met zijn duim tus- schen een kipkar te geraken, zoodat hij zich onder geneeskundige behan deling moest stellen. .5; Degenen die in de plaatselijke steunregeling zijn opgenomen en in aanmerking wenschen te komen voor steun verleening B. vanwege 't plaat selijk crisis-comité, kunnen zich hier voor schriftelijk opgeven. CAPELLE. De onlangs alhier opgerichte dam club speelde een vriendschappelijke uitwedstrijd tegen de Waspiksche damclub in het café van den heer Roovers-Montens te Waspik. De wed strijd had een prettig verloop en had den volgenden uitslag tot resultaat: Langerwerf, W.Hoolboom C. 20 De Bont, W Tactor, C. 0—2 Vloeimans, W.Pruyssers, C. 20 Langerwerf, W.v. d. Waals, C. 11 Populier, W.jMolegraaf, C. 20 de Bont, W.v. Vuuren, C. 02 Langerwerf, W.v. Rooy, C. 20 Eindresultaat: WaspikCapelle 95 In de Nieuwstraat werd j.l. Vrij dagavond een begin van brand ont dekt. Dank zij het krachtdadig optre den der bewoners, geholpen door de buren, werd deze brand in de kiem gesmoord, waardoor erger voorkomen kon worden in deze dichtbebouwde straat, waar ter plaatse nog enkele woningen met rieten daken staan. Gedurende het tijdvak van 29 Jan'.7 1.1. tot 25 Febr. d.a.v. werd in de ge meente Sprang-Capelle aan steun uit gekeerd 3855.90. In de vacature, ontstaan door 't vertrek van den heer J. A. Maris naar Molenaarsgraaf, is tot diaken van de Geref. Kerk aan het Bruggetje geko zen de heer A. Vos. De j.l. Zondag in de Ned. Herv. kerk aan den Loonschendijk gehou den collecte voor den Geref. Zcndings- bond heeft 15.50 opgebracht. Het echtpaar J. van Beek aan de Willem van Gentsvaart herdacht j.l. Maandag onder zeer veel blijken van belangstelling van familie en vrien den den dag, waarop 't voor 50 jaar door den band des huwelijks verbon den werd. Daar het den wensch van de jubilarissen was dit heugelijk feit alleen in eigen familiekring te her denken, bleef de bij dergelijke gele genheden gebruikelijke muzikale hulde van onze muziekvereeniging achter wege. Op Donderdag 18 Maart a.s., des avonds 8 uur, zal in het gebouw voor Chr. Belangen aan het Bruggetje de algemeene ledenvergadering worden gehouden van de afdeeling „Sprang- Capelle" van het Groene Kruis. Op Vrijdag 19 dezer des avonds 7 uur zal in de Chr. School aan den Loonschendijk onder leiding van hel Hoofd der school, den heer M. de Kruis, een ouderavond worden ge houden. In het Stationskoffiehuis van den heer P. Pruijssers zal a.s. Vrijdag 19 Maart als spreker optreden Ir. v. d. Rieten uit Merxem (B.), die een le zing, toegelicht met lichtbeelden, zal houden over „Phosforzuur-bemesting". We twijfelen niet, of het zal voor landbouwers en verdere belangstel lenden een leerzame avond worden en we verwachten, dat velen van deze gelegenheid gebruik zullen maken, om te hooren en te zien wat met Phos- forzure meststoffen te bereiken is. Naar we vernemen hebben de be zoekers vrij rooken dien avond. RAAMSDONKSVEER. De dienstplichtigen J. A. van den Kieboom en J. A. Zagers, der lich ting 1937 zijn voor een jaar viij gesteld wegens kostwinnerschap. De onvermengde margarine is in 't tijdvak van 15 tot en met 27 Maarta s. voor rechthebbenden verkrijgbaar bij de volgende winkeliers: Adr.de Boni, F. A. Canters, Wede. P. Boudewijn en Wede. F. Knaapen. Gevonden: twee regenpijpen een damesparapluie en een zilveren damesarmband. Inlichtingen bureau gemeente politie. De jaarvergadering van de R K. Coöperatie »Broederhulp« die alhier is gehouden in het Bonds- gebouw, was druk bezocht. Nadat door den Voorzitter de vergadering met een kort woord was geopend, wen door den secretaris verslag uitgebracht over het afgeloopen jaar waaruit bleek, dat de vereeniging nogal tegen werking heeft ondervonden van verschillende zijde. Er werden dit iaar gehouden drie bestuurs-en een ledenvergadering Door den heer Bindels werd de balans, verlies- en winstrekening voorgelezen, aan de hand hiervan werd het dividend \oor de leden vastgesteld op 6procent en voor de verbruikers, dus geen leden, op 3 procent. Toen kwam ter bespreking de broodprijs Aangetoond werd dat op een andere plaats de prijs van het brood drie cent per 8 ons lager is dan in deze gemeente. Verschillende inwoners uit deze gemeente be. trekken zoodoende bun brood uit een andere plaats. Een voorstel werd ingediend om de prijs van 't brood der coöperatie met drie cent per 8 ons te verlagen. Een ander voorstel werd ingediend om het brood maar met twee cent te ver lagen Beide voorstellen werden in stemming gebracht, het laatste voor stel behaalde de meerderheid en werd aangenomen met 55 stemmen zoodat de broodprijs met twee cent per 8 ons verlaagd wordt, ingaande 22 Maart a.s. Verder werd nog medegedeeld dat het dividend kan afgehaald worden op 23 Maart a.s. Van de rondvraag die daarna volgde werd een druk gebruik ge maakt, waarna door den voorzitter deze druk bezochte vergadering werd gesloten, onder dankbetuiging aan -allen die er aan hebben mee gewerk om de coöperatie tot grooteren bloei te brengen.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 3