■GH U OP DIT BUD. Kantoorbediende, GLANS VERVEN Beitsen Politoeren Vernissen Droogsel Blink Lijnolie Snelteer Vuurlak KWASTEN „DE GAPER" het aangewezen adres. Voor Zelfscheerders BURGERLIJKE STAND. SPORT. LAATSTE BERICHTEN. GEMENGD NIEUWS een aankomende kan toor juffrouw NOTARIS MIDDELKOOP VEILEN cw VERKOOPEN: ADVERTEERT IN DIT BLAD. HEUSDEN. Marktberichten, „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" DROGISTERIJ Orie-Dumoulin Grootestraat 191 t.o. Mr. v. Goothstraat Eerst een weinig Purol inwrijven en daarna inzeependan scheert men zich schoon, zacht en pijnloos. 1; Beveiliging van de positie! Christelijke grondslagen der samenle ving. Onze samenleving rust nog momen teel op den Chr. grondslag, maar ze wordt van alle kanten bedreigd. Wij zullen daarom met alle kracht moeten bestrijden twee partijen die zeggen el- kaars tegenstanders te zijn, maar in feite het zelfde doel nastreven n.l. bet Nat. socialisme en het communisme.. Wij zullen die import-partfjen nimmer op het Katholieke erf toelaten. 2. Bescherming van het gezin. Het gezin is de oudste maatschappe lijke instelling en daarom de meest eer biedwaardige. Vele gevaren bedreigen het gezinsleven. De overheid moet in hare daden waardeering toonen voor het gezin, vooral voor het groote ge zin en op dit terrein is in meer dan één opzicht veel te doen wat de R.K. Staats partij kan bevorderen. 3. Arbeid voor ons volk. Veel wordt er ook hier gedaan om de werkloozen te helpen en de werk loosheid te verminderen en met succes. In Amerika zegt men dat de crisis opgelost is, maar naar verhouding zijn er nog tweemaal zooveel werkloozen als in ons land. Een punt mogen we niet vergeten en dat is dat bij alles maar de schuld aan de crisis gegeven wordt. Als het een persoon slecht gaat doordat hij teveel drinkt, al maar uitgaat enz. en zoo'n persoon kan zijn zaak niet in stand houden, dan is het maar weer een cri sisslachtoffer en dan krijgt de overheid de schuld. De toestand wordt gelukkig beter en in de toekomstige regeeringsperiode zal de R.K. Staatspartij het hare weer bij dragen om die verbetering te doen voortduren. 4. Schepping van orde in het be drijfsleven. Dit moet zooveel mogelijk overgela ten worden aan de belanghebbenden, al zal steeds de overheid controle moe ten blijven uitoefenen. In deze tijden hebben we ons voor allerlei toestanden geplaatst gezien. Wij moeten in onbezweken trouw arbeiden in de gelederen van onze Staatspartij, tot geluk van het vaderland waar God wordt gevreesd en de Koning geëerd. Rede van den Zeereerw. heer K. Roncken. Als kinderen van den Vader in den Hemel zijn wij verantwoordelijk voor een klein stukje van deze aarde. Ik ben er van overtuigd dat hier menschen staan die zorg maken voor den dag van morgen, menschen bij wie lang zaam maar zeker de armoede en ellen de zich is gaan vestigen aan den hui- selijken haard; daarom echter is het nog zoo prachtig dat we kunnen zeg gen dat Christus Zijn plaats aan dien haard nog behouden heeft. Men heeft ons geestelijken aan het verstand willen brengen, dat we ons niet met de politiek hebben te bemoei en, maar zonder de mannen die dit zeg gen zal Nederland toch wel zijn toe komst hebben. Wij hebben het recht en de vrijheid onze stem te geven aan wie we willen. Het gaat allesbehalve echter alleen over politieke vraagstukken, maar ook over onze persoonlijke hoogste goede ren, vraagstukken die liggen op het ter rein van de algemeene wereldopvatting. Tegenover het nationaal socialisme en communisme staat de kerk die een grondslag aangeeft waarop de ge meenschap opgebouwd moet worden en die grondslag is God. Wij leven in ge meenschap omdat wij schepselen zijn van God. Zooals ik als eenling van God afhan kelijk ben, moet ook de Staat erken nen haar afhankelijkheid van de eeu wige wetten van den Schepper en wie dezen grondslag miskent, ondergraaft het fundament waarop een geordende gemeenschap kan worden opgebouwd. Daarom moeten wij er voor waken dat dit onmogelijk zal zijn. Wij moeten onze stem uitbrengen op de R. K. Staatspartij, die alleen in staat is aan al deze stroomingen weerstand te bie den, want alleen met behulp der R.K. Staatspartij zal ons land voor God en de Koningin behouden blijven, tot heil voor ons allen. De Voorzitter dankte op de eerste plaats de beide sprekers voor hunne begeesterende woorden en gaf hen de verzekering dat zij hun invloed op de aanwezigen niet gemist zullen hebben. Hij bracht dank aan de aanwezigen voor hun massale opkomst en met een opwekkend woord met het oog op de komende verkiezingen werd deze goed geslaagde Landdag gesloten met den Christelijken groet. Streeklanddag te Tilburg. Gisteren is op de Wielerbaan te Tilburg een schitterende streeklanddag gehouden der R.K. Staatspartij, die door ruim 10 duizend menschen was bezocht. In optocht met veel muziek trok men derwaarts. Er waren veel autoriteiten en er werd gesproken door Mr. Goseling, Dr. P. C. Brouwer en Henri deGreeve R.K.Pr. BIOSCOPEN. «THEATER MUSIS SACRUM« „Komedie om Geld." De titel «Komedie om geld» slaat op twee soorten geld, op geld in 't algemeen en op een groote som gelds, die de betrouwbare bank— looper Brand moet overbrengen, doch welke hij verliest. De schijn is tegen hem, maar wegens gebrek aan bewijs moet men hem vrij laten. Een louche financier van een groote maatschappij biedt hem, als hij aan de rand van den ondergang staat, een directeursplaats aan. Als Brand in de maatschappij wordt opgenomen, denkt iedereen, dat „het" geld aanwezig is en op geld, dat er heelemaal niet is, wordt een nieuwe crediet opgebouwd. De maatschappij werkt aan een plan voor den bouw van volkswoningen, die de kleine man op afbetaling zal kunnen koopen. Brand is met hart en ziel directeur van de onder neming, vooral ter wille van zijn dochter, maar de nieuwe onwezen lijke ^situatie groeit hem over het hoofd, Hij trekt zich terug en juist dan vindt 'hij het geld weer, welks verlies hem al die rampen heeft bezorgd. Hij brengt het terug en nu vindt de wereld, dat zijn schuld vast staat, doch te elfder ure komt zijn onschuld uit. Dit verbaal werd op bet celluloid neergeschreven met een zwier en een zekerheid die tot heden in de Nederlandsche film ongekend waren. Het wemelt van virtuoos gecompo neerde overgangen, van filmrijm, en de geestigheden van dezen film staan kilometers boven Jordaan— peil, zij staan op een niveau, dat misschien zelfs internationaal meer gewaardeerd zal worden, dan in Nederland zelf. De interieurs zijn verrassend goed de filmarchitect Heinz Fenechel heeft schitterende interieurs ont worpen. De teksten van Alex de Haas en de muzikale bijdragen van Max Tak staan ver boven hetgeen men tot heden in de Nederlandsche film hoorde. Kortom, een film met internationale kwaliteiten, die toch in details typisch Nederlandsch blijft. Het beste, het meest hoopgevende voor de Nederlandsche film is hier voor het laatste bewaard dat is het menschenmateriaal. De banklooper Brand van Herman Bouber is een creatie. Daar is Cor Ruys, het type van den geld-man zonder geweten en zonder geld, verbijsterend knap en suggestief ir. enkele close ups. Voorts Malthieu van Eysden en Rini Otio en zelfs een Nederland sche filmhond. Deze „Komedie om geld" is in staat om verstokte pessimisten over de Nederlandsche film en de pessimisten hadden den laatslen tijd maar al te veel reden om zwaar moedig te zijn - weer nieuwen moed te geven. LUXOR BIOSCOOP. Donkere Oogen. Moskou in 1913! Een dikke laag sneeuw, een Russische stad, een luxe restaurant. Yvon Yvanowitch is een zeer geheimzinnig persoon met een dubbelleven. Hij heeft een dochter Tania die hij boven alles lief heeft en die midden in weelde en rijkdommen is grootgebracht, terwijl bij zelf eiken avond naar de Jar, het bekende restaurant gaat om zijn taak als gérant te vervullen, om geld te verdienen voor zijn aangebeden dochter. Tania, denkende dat haai vader een zeer rijk man is, vermoedt niet het minste van alle vernederingen die hij moet ondergaan. Zij groeit op tusschen haar strenge gouver nante en een jonge muziekleeraar Karloff die haar in stilte aanbid, doch in wien zij slechts een goeden vriend ziet. Zij raakt in kennis met een rijken bankier Rondine, die met haar tal rijke wandelingen maakt. Een dag door het slechte weer verrast neemt hij haar mede naar zijn woning, maar Yvon Yvanowitsch die niets afweet van de relatie van zijn dochter bevindt zich juist hier om Rondine. geld te leen te vragen. Yvon maakt zich ongerust. Hij voelt dat zijn lieve Tania niet meer dezelfde is en slaagt er in de oor. zaak, Rondine, te vinden en haar van hem te vervreemden. Nu bemerkt zij dat zij veiliefdis op Karhoff en net als vroeger toen zij nog een klein onschuldig meisje was, slaapt zij in, in de armen van haar vader en fluistert zacht den naam van Karloff wiens groote liefde zij nu eindelijk begrijpt. Het bijprogramma is zooals steeds uitstekend verzorgd. Het echtpaar A Arnoldus en W v. d. Pol hopen Vrijdag a.s. hun 50-jarige Echtvereeniging te her denken. Onze oud stadgenoot de heer G. v. Andel assistent-resident te Banjoemas is verplaatst in dezelfde functie naar Ngandjoek in de re sidentie Kediri. Waalwijk, 7 Mei '37. Biggen: f 13.k f 16. Eieren3 cent. WAALWIJK. BILJARTEN. DUIVENSPORT. „EENDRACHT". AOCMnAfO WAALWIJK. Zaterdag en Zondag, Luxor Bios coop «Donkere oogen». Zaterdag, Zonüag en Maandag Theater Musis Sacrum «Komedie om geld». Zondag 12 uur. Repetitie Liedet tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannen koor O. en V. Zondag kwart voor vijf. Vertrek leden Mannen- en Gemengd Koor naar Kaatsheuvel vanaf de Twee Kolommen per bus. Maandagavond 8 uur «Jessonda» in den Gildenbond. Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek dames K. enV. Gymnastieklokaal O.S Dinsdagavond 8 uur Damavond Café Rest. «De Molenvliet». Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Boode Kruis O, L. School. Gistermiddag is de »Sperwer« met de passagiers en de bemanning van de »Kievit«, die bij Athene een noodlanding maakte op Schiphol aangekomen. De kapitein en de bemanning van de »Janu« die door de marine van generaal Franco was opgebracht is per »Baloeran« naar Nederland teruggekeerd. Op 't oogenblik zijn er 36 dooden van den ramp van «de Hin denburg® ook de bekende kapitein Lehmann is aan zijne brandwonden overleden. De indruk in de geheele wereld, maar speciaal in Duitschland na tuurlijk, is zeer groot. De Fransche regeering heeft het défilé dat Zondag op den nationalen feestdag van de H. Jeanne d'Arc zou worden gehouden, verboden. Rijwieidiefstal. Gisteravond werd aan den Sprang schen weg een fiets, die voor de woning van V. was neergezet en toebehoorde aan Mej. B., ontvreemd. Aangifte bij de politie is gedaan, die een onderzoek instelt. Meisje door een auto overreden en gedood Vanochtend om half twaalf is op den rijksweg Zuid, een ongeluk ge beurd, dat aan het zevenjarig doch tertje van den heer Bekkers het leven heeft gekost. Toen het meisje met nog twee kinderen uit school kwam en op weg naar huis was, stak zij plotseling den weg over en werd door een voorbijrijdenden auto uit Amsterdam, die uit de richting Sit- tard kwam, gegrepen. Het kind was op slag dood. Geraffineerde oplichting. Op een zeer geraffineerde manier heeft gisteren een onbekend gebleven man een bediende van een kruide nierswinkel aan de Van Woustraat te Amsterdam opgelicht. Voor een klein bedrag had de man boodschap pen in den winkel besteld, welke aan een adres aan de Hemonystraat moesten worden bezorgd. Bij onder zoek bleek, dat de man hier een uur tevoren een kamertje had gehuurd. Den bediende werd verzocht wissel geld mee te brengen, daar de klant niet kleiner had dan een biljet van vijf en twintig gulden. De bediende gaf in de Hemonystraat de bood schappen en 23 gulden aan wisselgeld aan den «klant», die er echter niet aan dacht het bankbiljet van f 25 te geven, maar met wisselgeld en de boodschappen in een grijzen per- sonen auto stapte en wegreed. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF WAALWIJK. ZONDAG 9 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.30 Brussel Vlaamsch. 11.50 Droitwich. 3.20 Londen Regional. 3.40 Droitwich. 4.20 Londen Regional. 5.50 Droitwich. 8.20 Diversen. 8.40 Droitwich. 10.00 Weenen. 10.50 Berlijn. MAANDAG 10 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. 8.20 Pauze. 9.35 Droitwich. 12.35 Londen Regional. 4.20 Droitwich. 5.20 Diversen. 5.40 Droitwich. 7-8 uur Gramofoonmuziek v.h. B.D.B. Dansmuziek A 5565 Winterfreuden. Bohmische Baucrnpolka. A 6124 Pflaumcn Walzer. Trisch Tratsch. A 6575 Bauernpolka. Tanzende sterne. A 2204 Wiener blut. Goldregen. 5572 War' ich ihr Freund, mein Fraulein. Oho, schon wieder. 5573 Apres toi, je n'aurai plus d'amour Tes yeux noirs. 5404 The Music Goes 'round and around. Sweet Music Man. A 5319 Lebensfunken. 5569 Morgen blatter. Munchner Kindl. 8.30 Diversen. 8.50 Droitwich. DINSDAG 11 MEI 1937. Programma 1 Programma 2 Hilversum 1875 M. Hilversum 301.5 M. Programma 3 8.00 Keulen. 9.20 Pauze of gramofoonmuziek. 9.50 Keulen. 11.50 Brussel Vlaamsch. 1.20 Keulen. 2.20 Droitwich. 3.20 Keulen. 4.20 Brussel Vlaamsch. 6.05 Parijs. 6.35 Brussel Fransch. 7-8 uur Gramofoonmuziek v.h. R.D.B. Dansmuziek. 7224 Did I remember. A. Star fell out of heaven. 5583 Mir fehlt etwas. Rate mal, was isl das. 5842 Wolga fox. Der student geht vorbei. 5847 Einsame Liebe. Du bist verkehrt verheiratct. 5112 Vineta Gloeken. Im Walzcrrausch. 6900 Colleen. The Great Ziegfeld. 5841 LaternaMagicaWalzer. omm trink und lach am Rhein. 5849 Der kleine Gernegross. Die alte Turmuhr. 6267 Malaga. Eiskristalle. 8.20 Londen Regional. 9.30 Brussel Fransch. WOENSDAG 12 MEI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. 8.20 Pauze. 9.35 Droitwich. 7-8 uur Gramofoonmuziek v.h. R.D.B. Marsch en Wals. 3466 Marsch potpourri. 6117 BallErinnerungen. 5298 Sie heiss Marie und treu war Sie. Mein Schatz ist hei der Infanterie. 3840 Traum walzer. Freut euch des lebens. 7305 Ball bei Ziehrer. 5311 Blutentraume in Ueno. Japanischer Fruhling. 3980 Die waehe zieht auf. 5481 Von nah und fern. 3350 Argonner Marsch. Gefallt dir meine grune Tracht. 8.00 Droitwich. Zoekt niet langer zelf naar PERSONEEL. Laat ons dat lastige werk opknappen. De stem van ONS BLAD dringt ge regeld in duizenden gezinnen, in de Langstraat en Omgeving, waar werkers te over zijn. Plaats uwe aanvraag voor personeel dus in Waalwijksche en Langstraatsche Courant. GEVRAAGD opFabriekskantoor te Waalwijk met eenige kantoorervaring. Brieven onder opgaaf van leeftijd, genoten opleiding enz. onder No. der advertentie Bureau dezer. 57583 OP KANTOOR te WAALWIJK wordt tegen half Juli gevraagd, een vrouwelijke of mannelijke bekend met typen en steno; zij die met boekhouden bekend zijn en goed op de hoogte der Ned. taal, genieten de voorkeur. Brieven met inlichtingen, ook verlangd salaris, onder No. der advertentie Bureau van dit blad. 57566 te CAPELLE, zal op Donderdagen 13 en 27 Mei 1937, telkens des avonds om 6 uur, bij inzet in het stationskoffie huis van den heer PRUYSSERS te Capelle en bij toeslag in het koffiehuis van den heer VAN DIJK aan het Bruggetje te Vrij- hoeve-Capelle, ten verzoeke der erven van de echtelieden H. VAN DER HAVEN - PH. SCHOU TEN, in het openbaar ONDER VRIJHOE" rE-CAPELLE. KOOP 1. Een nieuw dubbel woonhuis met erf, een der wonin gen is ingericht voor winkel, zeer gunstig gelegen op het kruispunt aan het Bruggetje, Sectie B nr. 655, groot 4.55 aren. Verhuurd per week voor 8. KOOP 2. Een blok van drie woningen aan de Quirijnsche steeg met erf. Sectie B nrs. 657, 472, 473 benevens een Noordelijk afgepaald gedeelte van nr. 466, geheel groot 5.25 aren. Ver huurd voor 6.50 per week. KOOP 3. Een bouwterrein naast koop 2, zijnde het Zuidelijk afgepaald gedeelte van Sectie B nr. 466, groot 3.80 aren. Dit bouwterrein is 20 M. breed. Koop 4. Een ruim, nieuw ge bouwd woonhuis aan de Hooge- vaart met tuin, als is afgepaald. Het huis bevat beneden vier ka mers, waarvan twee en suite, keuken en bijkeuken, boven drie kamers en zolder, Sectie B nrs. 641 ged. en 636 ged. groot 6.13 aren. Te aanvaarden 20 Juni 1937. KOOP 5. Een gunstig aan de Hoogevaart, naast koop 4 ge legen bouwterrein, breed 17.50 M. en diep 29 M., Sectie B nrs. 641 ged. en 636 ged., groot 5.07 aren. Te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. Breed bij biljetten. 57553 Voor (30 ct. p. pondsbus en 55 ct. p. kilobus, met drie jaren glansbehoud) (Black Vernis) prachtig en zeer goed koop. Tevens voor ieder ander soort BORSTEL is Tel 123 met haar meer dan 50 jaar bestaan Van 30 April tot 7 Mei 1937. Geboren Laurens Petnis zv. H. W. Pullens-Leijtens Petronella Adriana, dv. H. W. Pullens-Leijtens Lconardus Petrus Jacobus zv. H. Tli. G. Caste- liins-van Disseldorp Gijsbertus, zv. J. P. Ver- lxoofstad-Kleijssen Johannes Adrianus Wal- therus Jacobus, zv. L. van Loon-Schellckcns. Overleden G. Mosselveld, oud 54 jaren, schoenmaker, wonende te Sprang-Capelle .Toseplius Antonlus Maria Gleliam, oud 90 jaren. Huw. aangiften: J. J. van de Wiel, oud 24 jaren en Ha. Ja. de Vaan, oud 23 jaren belden te Waalwijk. Gehuwd M. D. Kokx, oud 35 jaren, wonende te Breda en Ja. Trots, oud 32 jaren, wonende te Waal wijk L. van Helvoirt, oud 33 jaren en Ha. Ja. van Nooij, oud 33 jaren, belden wonende te Waalwijk C. Lambreclits, oud 27 jaren, wonen de te Drunen en Pa. Ma. van den Heuvel, oud 24 jaren, wonende te Waalwijk P. C. Kort hout, oud 27 jaren, wonende te Lichtenvoorde en Ja. Ma. Schalken, oud 20 jaren, wonende te Waalwijk Fr. Vcldpaus, oud 30 jaren, wonen de te Udenliout en Aa. Ca. Ha. Verhoeven, oud 2." jaren, wonende te Waalwijk. Ingekomen Ma. Ja. Damen van Loonopzand A. H. van Herpt van Drunen Maria Th. Klerks van Drunen W. de Bruijn en gezin van Goes Ga. Koenclers, wed. W. A. Versteegen van Zuilen. Vertrokken M. de Vet en gezin naar Tilburg A. Beuth en gezin naar Springe (D.) A. van Breugei naar Eindhoven II. W. Mooncn naar Tilburg A. M. A. Claasen en gezin naar 's-Boscli H. van Corstanje en gezin naar Tilburg Ma. Fa. Jansen naar Baamsdonk Aa. Oa. Verhoeven naar Udenhout A. M. D. Kokx en gezin naar Waspik Wa. van Woensel naar 's-Boscli Maria Besems en gezin naar Tilburg L. P. Sandbrink en gezin naar 's-Boscli W. van Llmpt en gezin naar Diemen Ma. P. Derks naar Tilburg Dirk Bank en gezin naar Heus- den Elth A. van Bokhoven naar Vlijmen Otto Hclbing en gezin naar Erfurt (D.). WASPIK. Burfferfuko Stand over de maand April. Geboren Cornelia M. dv. Petrus J. Langermans en Maria A. Oome Antonia A. I. dv. Wilhelmus II. Smits en Adriana C. Schellekens Anna C. M. dv. Gabriël Lans en Wlllielmina C. Remme Paulina C. dv. Johannes A. M. van Tilborgli en Paulina A. M. de Ruijter Antonlus J. zv. An- tonius J. Tiibbers en Adriana M. de Bont Petronella M. II. dv. Adrianus H. van Steenoven on Elisabeth J. Langerwerf. Gehuwd Josepbus B. M. Kruijssen 32 jaar en Adriana D. M. van Es 31 jaar Petrus H. Schellekens 29 jaar en Adriana Smits 25 jaar Cornells A. van Stokkum 28 jaar en Maria Ch. van Elten 25 jaar. Overleden Johannes P. Vermeulen 1 jaar. In de meest groote steden van ons land wordt de laatste jaren zeer veel het drieband spel be oefend. Stilletjesaan wordt dit bekend in de kleinere plaatsen. Zoo is ook in Waalwijk den laatsten tijd dit magnifiek spel door eenige van de beste spelers reeds beoefend.. De lieer de Ruijter uit café City blijft natuur lijk ten deze niet bij de pakken zitten, en reeds nu wordt volgende week Vrijdagavond en den daaropvolgenden Vrijdag een competitie gespeeld c'oor zeven sterke dezer band-spelers. Onder deze spelers zijn eenige personen als dc beer Loden- steijn .uit Waalwijk, de heer Pankhuis uit Til burg en de heer Lefferts uit Leeuwarden, die in aanmerking kwamen om voor de kampioenschap pen van den Nederlandschen biljartbond drie band te spelen. Voor deze wedstrijd is een mooit zilveren wisselbeker beschikbaar gesteld. Daar echter de andere 4 deelnemers den laatsten tijd dit spel ook veel beoefend hebben, zullen dit zeer Interessante wedstrijden worden, en raden wij biljartliefhebbers aan deze avonden die in ons volgend blad per advertentie bekend ge maakt zullen worden, in café City te komen bijwonen. Er worden partijen gespeeld van 25 caramboles op groot formaat Wilhelmina Biljart. De eerste avond, Vrijdag 14 Mei, worden 10 partijen gespeeld, namelijk tusschen onderstaande heeren Leo van Scliijndel Waalwijk tegen H. Panhuis Tilburg: Mans Lefferts Leeuwarden tegen Frits Sclioelitz Waalwijk; Jan de Graaf Waalwijk tegen H. de Ruijter; Leo van Schijndel Waalwijk tegen I.odcnsteijn Waalwijk; Leo v. Schijndel Waalwijk tegen Jan dc Graaf Waalwijk; Mans Lefferts Leeuwarden tegen H. Panhuis Tilburg; H. dc Ruijter Waalwijk tegen Frits Schoclitz Waalwijk; H. Panhuis Tilburg tegen Loden- steijn Waalwijk; Leo van Schijndel Waalwijk tegen Mans Lefferts Leeuwarden; Jan de Graaf Waalwijk tegen H. Panhuis Tilburg. Aanvang van de eerste partij half acht. De andere en de laatste partijen die op Vrijdag 21 Mei worden gespeeld, worden in ons daaropvolgend blad aangekondigd, mede met de uitslagen van de eerste partijen. Dinsdagavond 11 Mei komt de bekende Kaats- heu vel sche Biljartclub de Sport uit café H. van Hees met zijn 1ste zestal een biljartwedstrijd spelen tegen het 1ste zestal van de biljaidclub Exselsior, geveshigd in café City bij H. de Ruijter te Waalwijk. Aanvang van dezen wedstrijd half acht. Zondag hield bovengenoemde vereeniging een wedvlucht vanuit Halle met de volgende uitslag: C. Wltlox 1 7, K. Broumels 2 8 24, J. van Dungcn 3 5 G 12 23-24, J. Leijten 4 9 19 31, Fr. Schoemans 10 33 34, P. Schoemans 11 18, A. Stokwlclder 13 26 38, A. v. Eijck 14 10 35, G. van Huiten 15 25 37, Chr. van Heeswijk 17, P. Kuchters 20 28, P. v. d. Velden 21, F. van Woensel 22, C. Verhulst 29 40, D. v. d. Boom gaard 30 36 39, J. v. Bladel 32, J. Schoemans 41. Eerste overdulf A. v. Eijck. WüziirinK in proRramma voorbehouden.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 10