TE KOOP: BINNENLAND. SPORT, KI MIJN aren prima kwaliteit! CADEAU KERKNIEUWS ADVERTENTIEN. SPtfANG—GAPELLE, J JUBILEUM-TROMMEL een gebruikt invalidewagentje, Wegens gezinsuitbreiding De goed beklante GEZ. DE GROOT, ring gevend dat door deze besluiten zeer zeker de balangen der gemeente wederom zijn gediend. TJierna sluiting. Voorkeu ringen K.N.P.V. Zaterdag 22 en Zondag 23 Mei had den alhier de voorkeuringen plaats voor het certificaat K.N.P.V. Op Za terdag werd gekeurd op het terrein van den heer L. v. Berkel aan den Horst Als keurmeester fungeerde de heer Masseling uit Princennage secre taris van de afdeeling Brabant van de K.N.P.V. en de heer J. Jansen Kaats heuvel die optrad voor dhr v. Ber gen uit Bergen op Zoom, die wegens ziekte verhinderd was. Voorgeleid werden 9 honden. Slechts drie behaalden voldoende pun ten om aan de keuring voor het cer tificaat Politiehond te worden toege laten n.l. de heer A. v. Dongen, Loon- opzand met 261 pnt.; de heer N. van Beers, Tilburg niet 235 pnt. en de heer .1. Spijkers, Tilburg met 241 pnt. Zondag werd gekeurd op het terrein i heer L. v. d. Kaa alhier, door den heer J. v. Helsland Inspecteur van Politic alhier en de heer Masseling uit Princenhage. Voorgeleid werden 10 honden. Toegelaten slechts twee n.l. C. Grootswagers met 203 pnt., Kaatsheuvel en A. Kroot niet 207 pnt. Waalwijk. Op 3 Mei werden drie honden ge keurd n.l. die van den lieer L. v. d. Griendt, Waalwijk, A. v. d. Kaa, Kaatsheuvel, A. v. Seters, Kaatsheuvel en J. v. Helsland Kaatsheuvel, die allen voldoende punten om toegelaten le worden verwierven. Duivensport. J In samenwerking met den Dongen- schen Postduivenbond hield de K.C.C. gevestigd bij den heer J. van Dun een wedvlucht vanuit Pont St. Maxence Frankrijk. De eerste duif arriveerde om 11.53.27 uur -niet een snelheid van 1374,1 M., de laatste om 12.33.9 uur met een snelheid van 1191.2 M. Uitslag is als volgt: 1 33 59 G. van Loon, 1); 2 72 C. van Rooij, K; 3 58 P. J. v. Dongen; 4 22 34 65 83 Fr. v .d.Assem K; 5 52 54 Th. Ligtvoet; 6 36 67 M. Mandema- kers; 7 32 A. v. Mosselveld; 8 J. Kem- meren; 9 23 30 90 101 Jac. Vloemans; 10 C. Aarts; 11 63 H. Netten; 12 53 94 Jan v. d. Linden; 13 21 55 95 99 C. de Bondt; 14 B. Remmeren; 15 Jac. de Wit; 16 Jan van Boxtel; 17 43 71 W. van Best; 18 28 87 P. Slokkermans; 19 B. Pols; 20 79 Jos v. Gooi; 24 56 J. Snoeren; 25 L. Michielsen; 26 41 G. v. d. Wee; 27 C. Groeneveld; 29 J. Zijlmans; 31 49 L. v. Rijen; 35 64 M. Soeterboek; 36 Jac Hoevenaars; 39 Fr. v. d. Linden; 40 K. Koenen; 42 L. v. d. Ven; 44 H. Dekkers; 45 A. Vor- stenbosch; 46 M. de Bondt; 47 J. Ha mers; 32 48 74 K. Steenbergen; 50 A. de Bie: 51 Fr. Snoeren; 57 89 M. Mes; 60 A. Snoeren; 61 96 A. Zwaans; 62 van Rijswijk; 66 82 A. Aussems; 68 73 92 102 G. v. d. Linden; 69 84 85 Aan Boxtel; 70 M. van Boxtel; 75 P. Smits; 76 Piel de Nijs; 77 H. Emmen: 78 P. Broeders; 80 Fr. Snoeren; 86 Jos Schraauwers; 88 L. Stubbe; 91 V.\ do Bondt; 93 C. Oerlemans; 97 B. d. Linden; 98 G. Vermeulen; 100 Jean Lenzholz. 1ste overduif A. Snap haan. Ingekorfd waren 425 duiven. R.K. Voetbalbond. Voortaan zal deze vereeniging aangeduid worden met den naam: b. D. Z. (Samenwerken Doet Z.gevieren). sciirilt van l Ilooldbesiuur van den f le> die kerkelijk met de Ned. Herv. ge meente te dezer plaatse vereenigd zijn, doch zijn uitgesloten van stemrecht, ac tie gevoerd kerkelijk vereenigd te wor den met de Ned. Hervormden te Kaats heuvel Loonschendijk) De in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden extra collecte ten bate van den eeredienst heeft ruim ƒ111 opge bracht. SPRANG. Mejuffrouw Jo Dalmaijer, oud- dorpsgenoote, thans leerling-verpleeg ster aan het gemeente-ziekenhuis te Schiedam, slaagde met lof voor het exa men diploma ziekenverpleging. - De Ned. Herv. Mannenvereeni- ging „1 roffel en Zwaard" kwam j.l. Vrijdagavond onder leiding van haar voorzitter, de heer C. Nieuwenhuizen, in vergadering bijeen, in de Consisto riekamer der Ned. Herv. Kerk. Door den heer W. Nieuwenhuizen werd een onderwerp Gewijde Geschie denis ingeleid naar aanleiding van een gedeelte van Lucas 8. Op de inleiding volgde een goede bespreking, waarna de vergadering, die op gebruikelijke wijze was geopend, met dankgebed werd gesloten. Naar wij vernemen ligt het in de bedoeling van de Chr. Gymnasriekver- eeniging alhier, om a.s. Zaterdagmid dag in uniform een wandeling door de gemeente te maken, wat dan haar eer ste optreden naar buiten zal zijn. LOONSCHENDIJK. In de Ned. Herv. Kerk alhier hoopt namens de J.V. op G.G. „Gi deon voor de gemeente op Donder dag 27 Mei a.s. des avonds om half 8 op te treden den Weleerw. heer J. v. d. Heuvel, Ned. Herv. Predikant te Delft. VRIJHOEVE-CAPELLE. Ds. J. R. Cuperus, Ned. Herv. predikant te dezer plaatse ontving een beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Hoevelakpn O De Anti-Rev. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje" alhier hield in de Geref. Kerk een verkiezingssamen komst, welke door Ds. P. K. Keizer, Geref. predikant alhier, werd geopend met het laten zingen van Psalm 47 1 en gebed. Na een kort openingswoord trad als spreker op Ds. H. A. de Geus, Ned. Herv. predikant te De Bilt, met het onderwerp: „Waarom blijven wij Anti-Revolutionnair?", waarna de Ed. Achtb. heer Burgemeester A. Smit een slotwoord sprak, getiteld „Vijf minuten vóór appèl Deze goed geslaagde sa menkomst werd met het zingen van „Mijn Schild en de Betrouwen" en dankgebed door den Burgemeester ge sloten. Het bouwen van een landbouw- schuur voor den heer M. Hoefnagel aan den Winterdijk is opgedragen aan den aannemer Alb. Hoefnagel alhier. Dinsdagavond werd op het ter rein van den heer P. van der Hoeven aan de Hoogevaart een openluchtme ting gehouden door de Chr. Nat. Actie. Als sprekers traden op Ds. Cuperus al hier en Ds. Bartlema van Zeist. Er was veel belangstelling. CAPELLE. De kleuren en vorm der Neder- landsche viag Ihans wettelijk vastgesteld. De vlag van het Koninkrijk der Nederlanden is een vlag, bestaande uit drie liggende banen, waarvan de bovenste rood, de middelste wit en dc onderste blauw is. De vlag heeft den vorm van een rechthoek, waarvan de lengte zich verhoudt tot de hoogte als drie tot twee. De drie banen zijn van ge lijke breedte Bij algemeene maatregel van be stuur worden voorzieningen getrof fen tot nadere bepaling van de juiste kleuren en omtrent de duur zame vastlegging daarvan. Regeeringssteun van iV/3 mil- lioen voor twee nieuwe Vlissingen-Harwich booten, De N.V, Stoomvaartmaatschappij «Zeeland» heeft besloten haar vloot te vernieuwen en twee nieuwe schepen te doen bouwen. Hiervoor is een bedrag van ongeveer zes millioen gulden noodig, dat men thans, mits de regeering een deel voor haar rekening neemt, heeft kunnen bijeenbrengen. De maat schappij gaat een leening aan van twee millioen en krijgt der beschik king over een half millioen door de uitgifte van inkomstohligaties. Zelfs kan zij verder twee millioen beschik baar stellen. Voor de rest van het bedrag (anderhalf millioen gulden) heeft zij zich tot de regeering gewend met het verzoek den Staat nevens zijn reeds bestaande aandeelen bezit te doen deelnemen in een te creëeren 4'/3 °/o (niet cumulatief) preferent aandeelenkapitaal van twee millioen gulden. De regeering acht het gewenscht en gewettigd deze financieele hulp te verleenen en heeft daartoe twee wetsontwerpen ingediend, een strek kende tot deelneming tot een bedrag van anderhalf millioen gulden in bedoeld preferent kapitaal en een tweede tot verhooging van de be grooting van het Verkeersfonds voor 1937. Gouden Bruiloft. Maandag vierde het echtpaar G. de Peer-van der Veeken, in de Hoofdstr. West zijn gouden builoft. Een buurtconuuissie onder voorzit terschap van dhr. M. W. J. M. Swa- gemakers met dhr. W. H. Hesselmans secretaris had hel feest voorbe reid. De ceheele Hoofdstraat West was een vlaggenzee. Voor de woning was c- keurige eereboog opgesteld ver sierd met groen en bloemen. Om, 9 uur werd een stoet gefor meerd van een 20-tal luxe auto's, die en file de auto waarin bet gouden Paar had plaats genomen en die zin nebeeldig voortgetrokken werd door een groep bruidjes naar de kerk he enleidde, alwaar om half 10 een plechtige H. Mis uit dankbaarheid werd opgedragen. Nadat de stoet huis waarts was gekeerd werd door den voorzitter van het feestcomniité een huldeblijk namens de buurt aangebo den. Na de vier-uur school hadden onder leiding der Eerw. Broeders kinder spelen plaais. Om half acht bracht de harmonie van het Kon. Muziekgezelschap „Euphonia" onder veel belangstelling een serenade, waarbij de president van het gezelschap namens het corps zijn gelukwenschen overbracht. Namens de familie dankte dhr. Fr. de Beer. Om 8 uur was in hotel C. van den Assem een reünie van de geheele buurt waarbij het Kaatsheuvelsche ensemble „De Vijf komma Nul" met succes optrad en de gouden brui loft van heden en tevens die van het rehtnoar W. Brekelmans-van Boxtel veertien dagen geleden gevierd in ge zellig samenzijn herdacht werd. ST. JOACHIMSMOER. In ons gehucht heeft de collecte aoor de Missie in onze Koloniën een goed resultaat opgeleverd. In deze slechte tijden bedroeg de totale op brengst van de aan huis opgehaalde zakjes ƒ63.25, wat een aanzienlijk be drag mag heelen voor zoo'n kleine parochie. De alhier sedert jaren bestaande R.K. Voetbalvereeniging, welke tot heden de naam Blauw-Wit droeg, heeft deze moeten wijzigen op voor- In het café van den heer Ant. v. Dijk aan het Bruggetje te Vrijhoeve- Capelle werd j.l. Vrijdagavond half 8 de jaarlijksche vergadering gehouden van stemgerechtigde ingelanden van het waterschap „De Binnenpolder van Vrijhoeven Cappel". Na een openingswoord volgde de be handeling van de ingekomen stukken en mededeeling van het procesverbaal van kasopneming bij den penningmees ter, waarna aan de orde kwam de vast stelling der rekening over het dienst jaar, aangevangen 1 Juli 1935 en ge ëindigd 30 Juni 1936. Deze rekening werd in ontvangsten vastgesteld op 736.56 en in uitgaven op 600.01, sluitende met een batig saldo van 163.55, welk saldo overgebracht werd naar de rekening voor het nieu we dienstjaar, dat 1 Juli a.s. aanvangt. De begrooting voor het dienstjaar, aanvangende 1 Juli 1937 en eindigen de 30 Juli 1938 werd in ontvangsten en uitgaven vastgesteld op 739.18, waar- bij^de omslag per h.a. bepaald werd op Het bestuur kreeg machtiging bij voorkomende werkzaamheden deze in eigen beheer of na onderhandsche aan besteding te doen uitvoeren, waarna de vergadering gesloten werd. I' Op het sportterrein aan de Wil lem van Gentsvaart speelde de korfbal vereniging K.I.O.L. j.l. Zaterdag avond voor de Altena-competitie van den Dordtschen korfbalbond tegen A. K. C. uit Almkerk, welke wedstrijd ge wonnen werd door de bezoekers met 10—0. O De postduivenvereeniging „De Luchtvaart hield j.l. Zondag een wed vlucht vanaf Quievrain, waarbij de eer ste duif geconstateerd werd om 9.54.16 en de laatste prijswinnende duif om 10.7.6 en waarvan de uitslag als volgt luidt: Gebr. van Onzenoort le, 7, 9, 15 en 22; Adr. Klootwijk 2; C. Verhagen 3. 16; J. Meter 4. 6. 10, 18; H. Rosen- brand 5; M. Verduijn 8; B. Hartman 11; Adr. Blom 12, 23; J. Versteeg 13, 17; H. Nieuwenhuizen 14, 19; E. Ha- verhals 20 en C. Wervers 21. Eerste overduif P. Nieuwenhuizen. Aangetoonde duiven: Gebr. v. On zenoort, Adr. Klootwijk, J. Meter en H. Rosenbrand, terwijl de uitgeloofde ex- tra-orys gewonnen werd door J. Ver steeg. Voor den a.s. Zondag te houden wedstrijd vanaf Melun worden de dui ven reeds Donderdagavond .op gewo nen tijd in het clublokaal bij mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart ingekorfd.' VJ Naar we vernemen wordt door de Ned. Hervormden te Vrijhoeve-Capel- SPRANG. S.D.O. DUSSEN. R.K.V.V. Be Ready R.K.V.V. Dussensche Boys. WAALWIJK. DAMMEN. W. D. V. DUIVENSPORT. '"per gelegenheid van het 50-jarig bestaan onzer zaak bieden wij alle Nederlandsche Huisvrouwen een Jubileum-geschenk aan; n.l. iedere koopster van minstens f 1.50 aan bood schappen, waaronder een l/2 pond koffie vanaf* 20 ct. en een ons thee vanaf 22 ct., (suiker en boter uitgesloten), ontvangt van Vrijdag 28 Mei tot en met Donderdag 3 Juni EEN FRAAIE gevuld met heerlijke zandringen ALBERT HEIJN'S KOFFIE EN THEE Sinds 50 jaar gedronken, gewaardeerd en aanbevolen. De krachtigste en dc geurigstc DRUNEN. De Coloradokever Het vorig jaar is door den Planten- ziektenkundigen Dienst verschillende malen in de bladen er op gewezen.dat het noodzakelijk is in de aardappelvelden vooral in de provinciën Limburg Noord Brabant en Zeeland, op het voorkomen van den Coloradokever te letten en onmiddellijk mededeeling te doen ten gemeenfehuize en aan de ambtenaren van den Pianlenziektenkundigen Dienst van zijn aanwezigheid, indien deze ergens wordt vastgesteld. Dit is noodig, zoowel omdat het Insect een ernstig gevaar voor de aardappelcultuur opleverd, als wegens de moeilijkheden bij den uitvoer van onze land- en tuinbouwproducten, die ziin aanwezigheid kan veroorzaken. Daarom ook moeten dadelijk de krachtig ste bestrijdingsmaatregelen genomen worden. In 1936 is de kever, voor zoover ons bekend, in ons land niet opgetreden, maar in België is hij op verschillende plaatsen op ongeveer 20—25 km van onze grenzen verwijderd .gevonden. Daarom is het dit jaar nog noodzake lijker dan het in 1936 reeds was, dat in ons land door allen, die aardappels leien, metgroote aandacht naar het insect in hun gewas wordt gezocht. Het is niet voldoende als alleen tijdens de gewone bewerkingen op de aanwezigheid van het insect, zijn larven of de door deze veroorzaakte bladbeschadigingen wordt gelet, maar het is noodig, dat ook meermalen opzettelijk het gewas daarop wordt geïnspecteeid. Voor ons geheele land i9 het van allergrootste belang, dat geen haard van den Coloradokever onopgemerkt blijft, want als op een plaats de nakomelingschap van een kever tot volledige ontwikkeling mocht komen, zou dit een zoodanige verspreiding van het insect over de omgeving en daardoor de vorming van zoovele nieuwe haarden tot gevolg hebben, dat volledige uit roeiing dan uiterst moeilijk zou worden. De Coloradokever verlaat in Mei en Juni, als de temperatuur voldoende hoog is den grond, waarin hij over winterd heeft en begeeft zich naar de aardappelplanten, waarvan hij bladeren eet en waarop de eieren gelegd worden. De uit deze eieren komende larven eten ook gaten in de bladeren. Men moet er dus op letten of de roode larven of wel de pl.m. 1 cm groote gele kever met 10 zwarte strepen op de dekschilden op het aardappelloof aanwezig zijn en op de door deze veroorzaakte bladbeschadiging. Als de haard te laat ontdekt wordt, als de larven reeds in den grond gekropen zijn om te verpoppen, dan, kan men alleen de beschadigde bladeren vinden. Het is gewenschr, dat men ook daarvan mededeeling doet, opdat vast gesteld kan worden of de vreterij veroorzaakt is door den Coloradokever of door een ander insect. Vooral de maanden Juni en Juli zijn voor het onderzoek de belangrijkste. Laat iedere teler van aardappelen, boer, tuinder of parttculier in het belang van het geheele land medewerken en laat er dus vooral in de provincies Limburg, Noord Biabant en Zeeland geen aardappelveld zijn, dat in de komende maanden niet meermalen op zettelijk en met groote aandacht op de aanwezigheid van den Coloradokever of zijn larven en op de door dezen veroorzaakte bladbeschading wordt on derzocht. Laat ook de kinderen de velden ingaan en naar het insect zoeken. In de drie Zuidelijke provinciën zijn op alle scholen en op vele plaatsen, waar land-en tuinbouwers bijeenkomen, ge kleurde plaatjes met modellen van den kever en de larve aanwezig. Daardoor kan iedereen weten, hoe deze er uit zien en ze dus herkennen, wanneer hij ze ergens ziet. Voor iedereen gelde dus: Let op den Coloradokever. Nationale bedevaart naar Lourdes Voor de 44e maal hoopt de Nationale bedevaart op 9 Augustus tot 18 Augustus weer naar Lourdes te vertrekken met een groot aantal pelgrims en een groot aantal zieken. De Nationale Vereeniging tot Samen stelling van Nederlandsche Bedevaarten en de Aartsbroederschap van de Zieken verpleging van O L. Vrouw van Lourdes ontvingen het vorig jaar een buitengewone aanmelding van edelmoedige dames en heeren, die hun krachten en tijd gedu rende deze bedevaart beschikbaar stellen om het bij uitstek schoone liefdewerk de verpleging der arme zieken op zich te nemen. Er is veel hulp noodig! Dit kunnen getuigen de vele duizenden, die reeds eerder deelnamen aan de Nationale Bedevaart en als brancardier of infirmière hulp geboden hebben. Maar diezelfde helpers en helpsters zullen U eveneens toeroepen, dat deze dagen van zich geven voor de lijdende mensch- heid, schoone dagen waren, waarop zij steeds met groote voldoening terugzien. Niemand meene, dat zijn medewerking niet gewenscht is- Integendeel alle hulp is welkom en het werk is dusdanig verdeeld, dat iedere aanbieding met vreugde wordt aanvaard. Niet alleen ge diplomeerde verpleegsters zijn bijzonder welkom, even welkom zijn zij die zich nimmer aan ziekenverpleging wijdden. Hiermede betuigen wij, mede namens onze kinderen,hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest ondervonden. M. HOOGENDOORN- VAN RIJSWIJK. Waalwijk, Mei 1937. Grootestr. 119 a. GEVRAAGD stoelvorm. Brieven aan G. J. KNAAP, Bergenstraat D. 93, Raamsdonk(Dorp). 57662 Stationsstr. 29 WAALWIJK *^-rrvjrrm*sjc..'muMijrwMair rnnm g in m sur ga n*. Op het terrein van SDO alhier, werd j.l. Maan dagavond een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tusschen SDO en het Timtur-elftal. De match werd met 62 gewonnen door het Timtur- elftal. Door het derde elftal van SDO werd Dinsdag- avond de competitie aangevangen voor de Waal- wijksche jeugdcompetitie met een wedstrijd op eigen terrein tegen de junioren van RWB uit Besoijen. De uitslag was hier 3—1 in liet voor deel van SDO. KAATSHEUVEL. ZANDSCHEL 1—BW 5 1—2 Zandschel is er niet in geslaagd revanche te nemen van de groote nederlaag in Den Bosch geleden. Er werd goed gespeeld vooral van BVV-zIjdc en alleen aan onzen reserve-keeper Is het te danken dat de nederlaag niet grooter is gewor- den. Na 20 minuten slaagt BW erin de leiding te nemen, waarmee de rust komt. Na de rust is Zandschel meer in den aanval, maar BV\ slaagt erin haar voorsprong te ver- grooten, terwijl even hierna Zandschel de eer kan redden. Zondag j.l. speelden de heide elftallen van de RKVV Re Ready ter gelegenheid van hun IwpKje lustrum een gccostumeerde wedstrijd, warrbij dc kerkelijke fanfare hare muzikale medewerking verleende. De belangstelling van het publiek was niet gioot. Des morgens waren alle leden en donateurs oneer de II. Mis ter II. Tafel genaderd. Over drie weken zal een Intiem feest voor de leden plaats hebben. Vangezien van Bondswege dc nog resteerende wedstrijd Duss. RoysWVR 1 maar niet wordt vastgesteld, dereden hiervan is bij allen onbe kend. zullen de Boys hiertoe zelf stappen doen aangezien een dergelijke verhouding hoogst on aangenaam is en fnuikend werkt op den goeden geest. )ok 't zomerprogramma komt hierdoor In ver drukking. De in café rest. „De Molenvliet" van den lieer Baussenbach gevestigde damvereenijrinp W.D.V. heeft in een bespreking niet den secretaris van den Noord-Brnbantschen Dambond den WclEd. heer A. A. v. Bockel besloten, zich aan te slui ten bij den Ned. Dam-Bond, en hoopt aan de competitie die in September aanvangt deel tc nemen. Damliefhebbers van Waalwijk die nog geen lid zijn, gelieve zich alsnog op te geven bij het secretariaat van WDV, Parallelweg 43, of aan liet clubhuis, daar voor het begin der competitie ceil vast tiental moet zijn opgegeven aan den N.D.B. Clubavond eiken Dinsdag in bovengenoemd café. Zondag 23 Mei hield de Eendracht een wed vlucht vanuit Qulvraln. Afstand 172 KM, los 8 uuri wind Zuid. Uitslag als volgt: J. Kipping 1 io 14 28, Stokwilder 2 4 7 13 17, •T. Leljten 3, P. Lgters 5 10 18 23, C. Verhulst 6 15, R. Broumels 8 12 20 20, P. Schoenmuns 9. A. v. Eijck 11 19, Fr. v. Woensel 21 P. van der N rldcn 22 25, D. v. d. Boomgaard' 24, L, van v.v 1 luiten 27 29. Eerste overduif Chr. v. Hecswijk, eerste duif 9 52 52, laatste duif 10 5 18. Donderdag inkorven Melun 391 K.M. Vrijdag inkorven Noyon. DUIVENSPORT. Uitslag wedvlucht Noyon 230 K.M. 1 4 Viveen-v. Ravensteijn; 2 5 6 14 15 Gebr. van Ravcnstijn, 3 7 13 Maas-Pulles 9 P. Willem- se, 12 1G J. Veltman. Speciaal: Gebr. v. Ravcnstijn. Poule: Viveen van Ravenstijn. De vlucht schijnt echter niet geldig verklaard te worden, daar eenigc leden wegens afwezig heid practisch uitgesloten zijn geworden. Gelost Dinsdag 9,30 uur, aankomst eerste prijs- duif 14-37-2 uur. Dames- Hoedenzaak Naison Chic

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6