INGEZONDEN STUKKEN. SPORT. J J RAAMSDQNK. SPRANG—CAPELLE. WASPIK. Gegund. De centrale verwarming en warmwa tervoorziening van het in aanbouw zijn de huis van den heer van der Ven te Vlijmen, is opgedragen aan het Tech. Centr. Verwarmingsbureau Fa. Gijsb. Markus alhier. RAAMSDONKSVEER. Het feestprogramma van het 25-jarig bestaan van den Boerenbond dat gevierd zal worden Donderdag 10 Juni a.s. is als volgt: Om 9 uur voormiddag II. Mis uit dankbaarheid in de Parochiekerk, alhier. Om 5 uur namiddag aanvang van den feestavond in het café van Mej. Joh. M. Kieboom,inde Hoofdstraat alhier. Door den voorzitter van de afdeeling N. C B. de heer J. H. Dirven zal het openingswoord ge. sproken worden, waarna door den secretaris den heer A. J. Hams een beknopt verslag zal worden uitge bracht. Vervolgens zal door den ZeerEerw. Heer Rector Smulders egn feestrede gehouden worden. Daarna gezellig samenzijn, opge luisterd door den bekenden humo rist van Engelen uit Waalwijk. Bij de te Gorinchem gehouden tentoonstelling voor Slagersvak onderwijs behaalde G. A. M. A. Bouwens—Bol, te Raamdonksveer, een eereprijs met het hoogst aantal punten der geheele tentoonstelling, benevens een eervolle vermelding voor inzending mozaïk en een epr volle vermelding voor rauwe vleesch- waren worstsoorten. Onze dorpsgenoote Mej. A. Roovers slaagde dezer dagen voor't Assodiploma Boekhouden (practijk.) De Hengelaarsvereeniging »het Voorntje», die haar clublokaal heeft in het café van J. J. Joore, aan de Centralestraat, heeft een groot na tionaal concours in voorbereiding. Dezer dagen is in de gehouden ver gadering de datum vastgesteld Het hengelconcours, dat dit van 't vorige jaar zal overtreffen, zal worden ge houden op Zondag 8 Augustus a.s., in de Maas bij Keizersveer. Aan dit concours kan door alle hengelaars worden deelgenomen. Prachtige prijzen worden weer beschikbaar gesteld. Op Maandag 14 Juni a.s. wordt de heer F. W. Delleman, Wacht meester der Kon. Marechaussee van deze brigade overgeplaatst naar Bladel. V.len, en in het bij zond t r de politiedienaren van hier en elders, waarmede hij ruim 5 jaar werkzaam is geweest, zullen dezen Wacht meester noode zien vertrekken. Wachtmeester Delleman was zeer gezien onder de ambtenaarskring. Wij wenschen, dat het hem en zijn echtgenoote in zijn nieuwe standplaats Bladel wel moge gaan Zondag j.l. had alhier dejaar lijksche hernieuwing der intronisatie van de parochie plaats, welke plech tigheid plaats had bij het H. Hart beeld buiten de kerk. Een groote menigte woonde de plechtigheid bij. Door de ZeerEerw. Heer Pastoor Bekkers werd een korte toespraak gehouden, waarna de hernieuwing der Intronisatie plaats had. Na het zingen van eenige liederen, werd onder begeleiding van deKon.Erk. Harmonie „De Eendracht" het Tantum Ergo gezongen en knielden allen neder om den zegen te ont vangen met het Allerheiligste. Na het zingen van „Aan U o Koning der eeuwen" was de plechtigheid geëindigd. De onvermengde margarineis voor rechthebbenden in het tijdvak van 7 tot en met 19 Juni a.s. ver- krijgbaa.1 bij de volgende winkeliers Adr. de Bont, Adr. J N. Snijers, Wed. D. P. van Alphen en Coöp. Broederhulp. De heer C. Sneep, sinds ruim 11 jaar Ouderling der Herv. Ge meente heeft als zoodanig bedankt. Gedurende Mei passeerden de Rolbrug over de Donge alhier 1425 vaartuigen met een totaal in houd van 180948 ton. —Naar wij vernemen werd de heer Beems uit Tiel benoemd tot Directeur van 't Postkantoor R'veer. SPRANG. Tot predikant bij de Geref. Kerk alhier is beroepen Candidaat B. A. van Lummel te Willemstad. Door de bibliotheek van den Chr. Volksbond alhier zullen, gezien de groote belangstelling die er nog voor bestaat hoewel het leesseizoen reeds lang verstreken is, nog eenigen tijd leesboeken ter beschikking worden ge steld. In het afgeloopen seizoen werden niet minder dan 1668 boeken uitgege ven. De A. R. Kiesvereeniging alhier kwam j.l. Maandagavond in vergade ring bijeen in de zaal van den Chr. Volksbond, onder leiding van haar voorzitter de heer G. J. van Willigen- burg. Na opening met het lezen van een gedeelte uit de H. Schrift en gebed, heette de voorzitter de aanwezige leden welkom, waarna de notulen der vorige vergadering werden gelezen, die wer den goedgekeurd. Na afhandeling van enkele huishou delijke aangelegenheden, werd door den voorzitter een beschouwing gehou den omtrent den uitslag der verkiezin gen. Wanneer wij terugdenken aan de voorbereidingen voor de verkiezingen, zegt de voorzitter, dan herinneren wij ons de groote actie die gevoerd werd tegen het zittende kabinet: allerwege werd getracht het werk van het kabi net, in 't bijzonder van Dr. Colijn, ver dacht te maken. Spr. zet dan breedvoe rig uiteen dat het werk van het kabinet na aanneming in de Kamers een zaak van de kamerleden zelf is geworden, waarom hij de actie tegen het kabinet onjuist acht. Als we nu alles bezien, mogen we toch wel dankbaar zijn voor den uit slag. Dit is echter niet om ons werk, al gedenken we dankbaar het werk van hen die zich gegeven hebben aan den verkiezingsarbeid, speciaal van Dr. Co- lijn. Bovenal zijn we dankbaar jegens God, Die dat werk met dezen uitslag heeft willen bekronen. Ook plaatselijk is de uitslag verblij dend: door drie groepen van rechts be streden, hebben wij in deze gemeente ruimschoots teruggewonnen wat we in 1933 hadden verloren. Was men algemeen verblijd geweest wanneer de A.R. Partij haar 14 zetels had behouden, omdat als regel een par tij waaruit de kabinetsformateur voort komt verliest, thans kreeg de A.R. Par tij 17 zetels. Waar men in het land uit de regeeringsperiode en uit de veld tocht van Dr. Colijn weet, dat de A.R. Partij haar beginselen niet verdoezeld, mogen wij aannemen dat deze winst er is als gevolg van het werk van Dr. Co lijn, die nu na alle laster mag aanvoelen dat zijn werk toch wel gewaardeerd wordt. Spr. licht met cijfers den uitslag toe en zegt dat procentsgewijze de R.K. Staatspartij slechts 1,1 pet. in stemmen- tal vooruitging en de A.R. Partij 5 pet., wat feiten zijn, die niet zijn tegen te spreken. Het spijt allen dat de C. H. zijn te ruggegaan, zegt spr., en het verblijd dat de N.S.B. 50 pet. stemmen minder behaalde dan voor twee jaar. Spr. noemt het onzin wat De Nederlander schreef, als zou de N.S.B., wanneer men een man had als Colijn ook gewon nen hebben, omdat de beginselen van de N.S.B. in strijd zijn met den aard van ons volk. Verder licht spreker de eigenaardige houding van prof. Visser toe en zegt dat voor zijn uittreding uit de A. R. partij geen deugdelijke gronden aanwe zig waren. Juist de versnippering van de prot. partijen is in het voordeel van hen die zij zeggen te bestrijden. Ten slotte zegt spr. dat de uitslag ook voor ons allen een groote verant woordelijkheid mede brengt en wij ge roepen zijn het voor de A.R. partij en de A.R. kamerleden in de toekomst op te nemen, God biddende om getrouw heid. opdat in ons vaderland een poli tiek worde gevoerd die tot eere van Gods Naam en tot heil van ons Vader land strekt. Naar aanleiding van deze beschou wing werden verschillende vragen ge steld, die door den voorzitter werden beantwoord. Met een woord van dank sluit de voorzitter de vergadering en gaat de heer W. M. Dalmaijer in dankgebed voor. VRIJHOEVE-CAPELLE. De Ring van Ned. Herv. Jongel. Vereenigingen op G. G. 's-Grevelduin- Capelle en Omstreken, komt a.s. Vrij dagavond half acht in een der lokalen der Chr. School aan den Loonschen- dijk in vergadering bijeen. De agenda vermeld o.a. Inleiding door de J. V. te Besoijen en regeling Landdag-werk zaamheden. Zaterdagmiddag j.l. is de nieu we manufacturenzaak van den heer W. Kieboom, in het pand naast de Tram- pad geopend, waarmede ons dorp weer een flinke zaak rijker is geworden. Het blijkt dat er keuze genoeg is en het ge heel maakt een zeer prettigen indruk. Zaterdagmiddag j.l. speelde on ze voetbalvereeniging Sparta" een competitiewedstrijd voor den Brab. Voetbalbond tegen Heusden, welke wedstrijd door Sparta met 34 werd gewonnen. 1 Naar wij vernemen zal op Za terdag 19 Juni op het bekende terrein aan de Hoogevaart, door den Ring van Herv. Jongel. Vereen, een landdag ge houden worden, waarbij als sprekers hopen op te treden Ds. Wolthers van Putten, Ds. Bartlema, bondsvoorzitter, van Zeist, Ds. Remme van Amsterdam en Ds. Vreugdenhil van Gorinchem. CAPELLE. Tot plaatselijk vertegenwoordiger van de P.N.E.M. in de gemeente Sprang-Capelle, is in de vacature, ont staan door het overlijden van den heer J. van Wijlen te Vrijhoeve-Capelle be noemd de heer A. J. van Wijlen alhier. Op het sportterrein aan de Wil lem van Gentsvaart speelde de korfbal- vereeniging „Kiol" j.l. Zaterdagavond voor de Altena-competitie van den Dordtschen Korfbalbond tegen „Hero- vina uit Herwynen, welke wedstrijd in een welverdiende 6—O-overwinning voor ,,Kiol" eindigde. Stand bij rust 3—0. J-l. Zaterdagavond werd op de muziektent over de Binnenhaven door het muziekgezelschap „Kunst na Ar beid en de gemengde zangvereeniging t Rozeknopje" een concert gegeven, dat, evenals altijd, door zeer vele be langstellenden beluisterd werd. Zoowel de nummers uitgevoerd door het mu ziekgezelschap, als die van de zang vereeniging, werden op zeer verdien stelijke wijze uitgevoerd en oogstten 'n welverdiend applaus. (j De postduivenvereeniging „De Luchtvaart hield j.l. Zondag een wed vlucht vanaf Dourdan met den volgen den uitslag: Adr. Blom 1, 17, 20 en 24; W. Ver steeg 2, 5, 6, 10: Gebr. van Onzenoort 3; P. Nieuwenhuizen 4; C. Verhagen 7 en 8; C. Wervers 9; J. Meter 11; Adr. Klootwijk 12, 16, 22; E. Haverhals 13; A. Spierings 14, 15, 18, 25; St. v. Peer 19; P. de Roon 21; H. Vos 23; J. Ver steeg 26 en G. Treffers 27. Eerste over- duif C. Verhagen. Aangetoonde duiven: P. Nieuwen huizen, W. Versteeg, C. Verhagen. E. Haverhals en St. van Peer. Ds. J. R. Cuperus, Ned. Herv. predikant te dezer plaatse, heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. ge meente te Éemnes Buiten bedankt.^ Zaterdag 1.1. herdacht de Zeer- eerwaarde Pater Placidus Keulers O. C. D„ den dag waarop hij voor 50 ja ren de H. Priesterwijding ontving. Op uitdrukkelijk verlangen van den jubila ris werd dit feest alleen kerkelijk her dacht. Zondag 1.1. droeg de jubilaris aan het feestelijk versierde hoogaltaar in de St. Theresiakerk een plechtige H. Mis van dankbaarheid op, geassisteerd door den Zeereerw. Pater Honorius, rector der St. Theresiakerk als presby ter-assistent, den Weleerw. Pater Mar- celinus als diaken en den Weleerw. Pa ter Vincentius als sub-diaken. Het zangkoor voerde op verdienste lijke wijze een meerstemmige Mis op. De feeslpredicatie werd gehouden door den Zeereerw. Pater Hubertus, prior van het klooster te Geleen, die in goed gekozen woorden de hooge waarde van het priesterschap uiteenzette en vervol gens den jubilaris geluk wenschte met het zeldzaam feest dat hij mocht vieren. Na dezen plechtigen dankstond werd door het zangkoor nog een feestcantate uitgevoerd. Met een plechtig Lof met Te Deum werd de feestdag gesloten. Door de gemeente-politie werd gisteren een Rus gearresteerd, die zon der middelen van bestaan was en bo vendien nog gesignaleerd stond in het Politieblad. De heer V. had het ongeluk zoo ernstig te vallen dat hij zijn been brak. Dr. W. Verleende geneeskundige hulp. (Buiten verantwoordelijkheid der Red. Mijnheer de Redacteur. Vergun mij voor de laatste maal nog eenige plaatsruimte om den »Capellenaar« nog eens te ant woor den op zijn ingezonden stuk van 5 Juni. U beweert dat het tegenwoordig geslacht zich zoo weinig interesseert voor de historische Capelsche be schouwingen. Verschil van smaak. Ik persoonlijk, en velen met mij, interesseeren zich voor de heschrij ving der Besoyensche Kerk en deze Gemeente, welke wij regelmatig in dit blad van de hand van den heer van der Hammen vinden afgedrukt. De Wetenschap« hecht groote waarde aan zulke plaatselijke toe standen uit het verleden. Niemand minder dan een familielid, naam genoot van mij, de Zeer Geleerde Heer Adriaan Verheijden Gerritzn leeraar Middelbaar Onderwijs in Indië «sociale geographie« (Aard rijkskunde en Geschiedenis) had interesse voor zijne Capelsche ge boorteplaats en omgeving. C a. 8 jaren geleden afgestudeerd aan de Amsterdamsche Gemeenteuniversi- teit (niet de vrije), kon hij hier te lande geen plaais meer krijgen bij het Openbaar Onderwijs. Z.Ed, is toen hier 2 jaren, doelloos rond- loopende, aangevangen aan zijne »dissertatie« om Doctor in deze Wetenschap te worden, en werkte Ijaar lang dag aan dag overal snuffelende naar cle toestanden van voorheen betretlende Kerk, Ge meente en nabijgelegen Gemeenten in de Langstraat. Bij zijn begin had hij moeilijklieden te overwin nen bij Ds. van Willigen en wijlen Burgemeester Meyer (lib.) om de oude Kerkelijke en Burgerlijk Ge meentelijke Archieven door te snuf felen. Liever had men niet om deze zaken te beschrijven 1 Ik ben toen nog even voor hem bij Kerk en Gemeente in de bres gesprongen. Toen in Indië de deur op een kier werd gezet, is Z.Ed. daarvóór 't poortsluiten binnengekomen. Hij heelt toen deze werkzaamheden moeten staken. Vermoedelijk zal hij bij ve,lof óf indien wederom hier te lande verblijvende, dit on. derzoek weer opvatten. Wanneer zijn proefschrift het licht ziet, zuilen ongetwijfeld zijn vele Capelsche voetbalkameradèn dit hoek met beide handen aangrijpen, om eens iets meer te vernemen omtrent plaatselijke toestanden uil het verie verleden van Kerk en Gemeenten. Het zal »kosl« zijn,die iedere voetballer kan begrijpen. Het »gesnulTel« in die oude archieven beviel bovengenoemde Heeren niet en terechtl! Er komen zeker dingen aan 't licht, waarbij keiharde link- sche hoekschoppen etc., niet uil zullen blijven. Ik ken onze Pappen heimers. Over de rest van Uw be. toog zal ik niet uitweiden, om nog niet meer wakker te schudden. Inderdaad ik heb mij scherp, zeer scherp, uitgedrukt. Ik geef dit vol komen toe, doch heb hiervan geen spijt. Er zijn in 't laatste jaar op Kerkelijk en Gemeentelijk gebiec hier dingen voorgevallen, die ik in dit blad niet wensch te beschi ij ven Zij betreffen mij persoonlijk niet »di recto, doch wel degelijk »ind.rect« Het bloed kruipt nu eenmaal dèèr waar het niet gaan kan. De Capel lenaars en omgeving zullen mij wel begrijpen. Het met modder gooien in »Kerk en »Gemeente« naar de »liberalen« of «demi liberalen« door autoriteiten, was te pas öf te onpas schering en inslag 1! Ik voeg hier tevens even bij dat de «internatio naai liberale idee« over de heele wereld ontwaakt. Het kan niet an ders, ziende op de onrustbarende opeenhooping van het »goud« op slechts een paar plaatsen. Waar moet dit op uitloopen? Blijft men nu ziende blind, hooiende doof? Tenslotte wensch ik geen oude koeien meer uit den sloot te halen Niet iedereen zoude zoo coulant geweest zijn ten opzichte van V rij - hoeven-Gapt lie. De »hak« die men mij daar tot 8 maal toe trachtte te zetten is wel vergeven, doch niet vergeten. Zoolang het mij gegeven is, achter de groene tafel te zitten, zal ik het algemeen belang (liberaal) dienen, doch de Capelsche belangen liggen mij «Kerkelijk» en «plaatse lijk» te na aan 't hart, om die voor de politiek voor een schotel linzen te verkoopeu Meerdere malen werd ik met voorkeurstemmen herkozen en wensch dit vertrouwen tot den laatsten snik niet te beschamen Met dank voor de verleende plaatsruimte, Uw abonné A. M. VERHIJ DEN Adrzn. 's Grevelduin-Capelle, 7 Juni '37. Mijnheer de Redacteur. Met belangstelling heb ik de po lemiek gevolgd tusschen den heer Verheijden en een Capellenaar. Ik wil mij daarin niet mengen maar wil alleen cr tegen protes teeren, dat Capellenaar het voorstelt of het huidige geslacht of liever de longeren in onze gemeente geen belang zou stellen in de historie of de tradities onzer gemeente. Ik geloof juist dat het tegendeel waar is, want is juist m. i. voor het huidig geslacht van grootbelangde geschiedenis van eigen plaats gron dig te kennen, want ook hier geldt in het klein, wat iedereen in het groot erkent: nl.»een volk dat zijn geschiedenis verwaarloost en zich daaraan niet spiegelt, beteekent niet veel en is gedoemd ten onder te gaan»- Daarom juich ik het en velen met mij toe dat de heer Verheijden zoo nu en dan eens een tipje op licht en zou wenschen dat anderen dit voorbeeld volgden, zij het dan mis schien uit een anderen gezichtshoek jekeken. Dat zou grootelijks tot 'eering der jongeren strekken. Ik dank U zeer mijnheer de ïe- dactenr. Een jony Capellenaar. WAALWIJK. I.V.C.B. DIISSEN. R.K.V.V. Be Ready. RAAMSDONK. RKVV HERCULES. Hercules heeft Zondag j.l. op buitengewone wijze het kampioensfeest gevierd. Jammer echter <lat voor den grooten propaganda-wedst ijd welke Hercules hij deze gelegenheid had georganiseerd en waarvoor kosten noch moeiten waren gespnard, maar matig belangstelling bestond. Uit is echter wel in hoofdzaak te wijten aan de geweldige hit'e. Oes niettegenstaande is dezen dag voor de nog jeugdige vereniging Hercules een goede propa ganda geweest en zal den leden nog lang in aan» name herinnering blijven. Hel verloop van dezen dag was als volgt: s-Morgens onder de H Mis had een al/emcenc H. Communie plaats waaraan door alle leden en adspirantlcden, 90 in getal, werd deelgenomen. Om 12 uur 30 werd de huldigingswedstrijd ge speeld tusschen Hercules 1—Sporters. Voor den aanvang van dezen wedstrijd werd het le elftal gehuldigd, allereerst namens de Sporters door den aanvoerder die tevens bloemen aanbood. Ver volgens kwam het bestuur der RKVV WVB bij monde van den Voorz. Jac. van Loon het eerste elftal huldigen door het aanbieden van een bloemenmand. Ook de reis- en ontspanningsver eeniging Onderlinge Vriendschap was met een vol ledig bestuur vertegenwoordigd. Door den heer I'. ile Brouwer vice. Voorzitter dier vereeniging werd onder sympathieke woorden e?n prachtige bloemenmand aangeboden. De aanvoerder van het 1 elftal bracht de vereenigingen dank in hel bijzonder de reisverecniging die hoewel in hel, geheel geen sportverceniging is, toch aan Hercules deze hulde bracht. Ook door de VV Schijndel werden bloemen aangeboden. De wed strijd had niettegenstaande de felle hitte een spannend verloop. Beide* elftallen gingen goea legen elkaar, doch het hetere volhouden van de Sporters bracht hun tenslotte een verdiende 1—3 overwinning. De ontmoeting tusschen de Zuidelijke en Wes lelijka It- klgsse IVCB had etn spannend verloop vooral in de eerste helft. Deze wedstrijd ken merkte zich vooral door het technisch spel der Rotterdammers, waarop Schijndel in het geheel geen vat kon krijgen. In de eersle helft scoorde Spnrlaan 2 maal. N'a de rust volgt even een over- wield van Schijndel. do-li de achterhoede Is snfe. Er volgen .nog twee prachtige doelpunten van Spartaan terwijl Schijndel door een prachtig doelpunt van den mid voor de eer wist te redden. Alzoo kwam het einde van dezen wedstrijd met een 4—1 overwining voor Spartaan. Na afloop van dezen wedstrijd werd in de Lindeboom aan belde elftallen een koffietafel aangeboden. Des avonds oni 7 uur begon de feestavond, die dank zij de medewerking van den heer H. van r.ngelrtt hultrngewcon ges'aagd is. Ook brengen wij d ink aan den kastelein G. v. <1. Zanden die van nlie zijden heeft medegewerkt om dezen (lag zoo -schitterend Ie doen slagen. RKVV DUSRENSCIIE BOYS, Op Juni a.s. zal de RKVV Dussensche Roys op e-ningszins feestelijke wijze linar 2 1e lustrum herdenken. He n-adv 1 speelde Zondag j.l. alsnog een wed strijd voor 'I 10-jarlg jubileum der vereeniging tegen een SCO-£ombInntle, In een voor voethal moordende hitte sloeg He Ready de Oosterhout- nnren niet 7—3. WVR-nVV 0—2. RVV Kam pioen van de le ltla»se RKVH Den Bosch Distriet Langstraat. Zondag j.l. is dan eindelijk de beslissing ge vallen. Het District Langstraat heeft z'n kam pioen van de 1e klas gevonden in HVT te Zeven- bergstlic Hoek. We wenschen de nieuwe kampl- 0 i cn van harte geluk met dit succes. Vanzelf sprekend hadden we deze geliikwenschen lievet lot ons teain gericht, doch dit heeft niet zoo mogen zijn. Tnrh mogen we niet uit bovenstaan- den uitslag de conclusie trekken dat over de ge- bede linie, w ij voor onze tegenstanders moesten onder doen. Niets is minder waar. Hij een wat 1 ter samenspel der gasten konden wij deze toch i-i hef veld in hedwajig' houden. Onze nanvollen waren minstens even lalrijk en even gevnarlijk. Waar zij echter onfortuinlijker waren dan wij, clrl was voor het doel. Werd door hen slechts Mn oogelegden kans gemist, de onzen brachten ze in een woord allemaal om hals. De leiding van de wedstrijd was in handen van den heer v d. Slee. de competitie-leider van de RKVH Den Bosch in hoogst eigen persoon. HIJ heeft zich op uitstekende wijze van z'n taak gekweten en behoudens een klein dissonantje den heelen wedstrijd in een rustige sfeer gehouden. UW wint de toss en onmiddellijk daarna brengt onze midvoor liet leer aan liet rollen. Direct wordt een aanval opgezet die onderbroken wordt door de linksachter der gasten. Hij werkt echter onvoldoende weg waardoor opnieuw wordt aangevallen. Doch nu brengt de doelman redding. De voorhoede der gasten neemt van hem het leer over. de linksbuiten zet voor, doch onze achterhoede onderschept en werkt afdoende weg. Langs den linkerwing wordt een aonval beproefd doch wordt corner gewerkt. Deze levert niets op. Een corner op ons doel wordt erbarmelijk ge mist. Wij doen het aan de andere zijde nl niet veel beter en nog altijd Is de stand duhhel blank. Vrij plotseling echter belandt de hal bij den linksbuiten der gasten. Een keurige voorzet komt 1 ij den rechtsbuiten. Onze linksachter zet hem daar echter Tien voet dwars doch kan niet af doende wegwerken. Even voor ons doel krijgt de rechtsbuiten den hal toch nog vrij en met een hard en scherp schot brengt hij z'n ploeg aan de leiding, 0—1. Onzerzijds wordt alles in het wrrk gesteld om nog voor de rust de gelijk maker te scoren. Een corner wordt juist naast gekopt. Dan klinkt het signaal voor half-time. He! blijkt na de rust al gauw dat het algemeen sj elbeeld geen verandering heeft ondergaan. On ze aanvallen worden talrijker en gevaarlijker, maar bij enkele spelers ziet men reeds sporen

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7