Cdlrial fiillNlkiimi 17.50 I I- i 32.50 mi i»™* BERICHTEN RECHTZAKEN AGENDA'0 TANDEM SPRANG—CAPELLE. RAAMSDONK. Gevraagd DAGMEISJE, enkele jonge H o 11. Herders TE HUUR KERKSTRAAT 40 tegenover Postkantoor TELEFOON 22i3 VHERTOGENBOSCH. Verdere prijzen in overeenstemming met de tijdsomstandigheden. SPREEKUREN: Alle werkdagen van 9 12 en 1.30-4 u. Zaterdags van 9-12 uur v.m. Avondspreekuren Maandag, Dins dag. Donderdag en Vrijdag van 7-9 uur. mondonoerzoek kosteloos. BEHANDELING UITSLUITEND DOOR tandarts. bon apetit toewènschte. Het diner was voortreffelijk en allen waien zeer tevreden en voldaan, waarna de reis verder werd doorgezet naar Scheveningen. Aan het strand was het zeer druk en allen hebben zich daar goed geamuseerd en de tijd vloeg hier voorbij De terugreis is volkomeu naar aller wensch gegaan, ongeveer 12 u. arriveerden men weer in Waalwijk. Het is een prachtige reis geweest en allen hebben zich zeer goed ge amuseerd, vanaf deze plaats tot het comité dat deze reis organiseerde een woord van hartelijken dank. EEN VETERAAN. N.B. Jammer was het voor een medelid van onze vereeniging nl der. heer Meeth, dat hij juist eenige dagen voor deze reis onze gemeente heeft verlaten en zich heeft gevestigd te Amsterdam. Hij is nl. een van de mede oprichters en tevens als secretaris steeds in functie geweest. Wij wen- schen den heer Meeth, echtgenoote en kinderen vel succes in zijn nieuwen werkkring te Amsterdam. De Jeugdige Vliegers De postduiven—vereeniging «De Jeugdige Vliegers« gevestigd in het café van Heesbeen alhier herdenkt 3 Juli a.s. haar 15 jarig bestaan. Op zeer bescheiden schaal be gonnen, is zij thans de postduiven, vereeniging ter plaatse, die de meeste aantal leden telt. Natuuilijk zal dit 3e lustrum niet ongemerkt voorbijgaan. Proces Bat'a-»De Schoen« Door den rechtskundigen advi seur Mr. SV M. Nathans, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van de Arr. Rechtbank te Den Haag, inzake Bat'a contra »De Schoen«. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het politiebureau alhier zijn in lichtingen te bekomen omtrent de vol gende gevonden voorwerpen: Rijwielbelastingmerk met lint; een idem met touwtje; een grijs-bruin pin- chertje; een zakmes met 3 sleutels. VEREENIGING VAN NEDERL. GEMEENTEN. (Afd. Noord-Brabant). Woensdag werd te 's-Hertogenbosch in „Lohengrin" de goedbezochte jaar vergadering gehouden van bovenge melde afdeeling onder voorzitterschap van Mr. F. J. van Lanschot, burge meester van 's-Hertogenbosch. Van den Commissaris der Koningin Jhr. Mr. Dr. A. van Rijckevorsel en Mr. Baron Speyart van Woerden, proc. gen. bij het Gerechtshof, Den Bosch, waren berichten van verhindering in gekomen. Volgens het- jaarverslag van den secretaris den heer Quint, Den Bosch, is het aantal afdeelingen van 144 ge stegen tot 153. Alleen de gemeente Velp is niet aangesloten, omdat deze op punt staat te worden samengevoegd met de gemeente Grave. Het streven is nu bereikt van alle gemeenten der provincie te hebben ingelijfd vóór de viering van het 25-jarig bestaan. De afdeeling strekte hare werk zaamheden uit o.a. over groote ge meentebelangen als: beplanting langs de wegen; bouwverordening; ge meente-financiën krankzinnigenver pleging; geldleeningcn; luchtbescher- mig; politieverordening; steunrege ling; vereenvoudigde gemeente-admi nistratie; de weg in het landschap; wegen-net. zomerhuisjes, enz. De inkomsten over 1936 bedroegen 2686.25, de uitgaven 1091.20, ba- lig saldo 1595.05. Voor het nazien der rekeningen werden benoemd de burgemeesters der gemeenten Luyksgestel, Nistel- rode en Woensdrecht. De contributie voor 1937 werd be paald op 80% of 1.28 per 1000 in woners. Bestuursverkiezing In het bestuur werd als voorzitter herkozen Mr. F. J. van Lanschot, die nietdezebenoeming de laatste zittings periode in liet bestuur aanvaardde, vermits de leeitijdsgrens hem zijn ambtelijke loopbaan zal doen beëin digen. In de vacatures der nieT herkies bare leden werd voorzien; in de vaca ture van Mr. Drs. P. A. F. Blom, bur gemeester van Bergen op Zoom, door de benoeming van E. J. C. Moonen, burgemeester van Waalwijk, met 116 stemmen, terwijl op den burgemees ter Mr. C. Prinsen uit Roosendaal 64 stemmen werden uitgebracht. In de plaats van Mr. G. J. A. Konig, secre taris der gemeente Oss, werd gekozen H. Hikspoor, secretaris der gemeente Helmond, met 136 stemmen, terwijl op F. J. A. van Oers, secretaris der gemeente Oosterhout 14 stemmen werden uitgebracht. Actie tegen het prov. weggeld. Met groote voldoening en erkente lijkheid gewaagde Mr. van Lanschot, voorzitter over de actie welke door burgemeester van Aken uit Zevenber gen is ingezet voor de opheffing van hel zoo algemeen gehate weggeld in Noord-Brabant. Niet alleen in de provincie is die belasting op de rijwielen als gevloekt maar ook buiten de provincie wordt het als iets zeer beknellends aange voeld dat hier nog zoo'n druk op de vrijheid van verkeer op de prov. we gen wordt volgehouden. Het stoot de vreemdelingen af en ieder staat er afkeerig tegenover. Laten wij den bur gemeester van Zevenbergen steunen en met open vizier strijden tegen de gehate verordening. Prov. weggeld te heffen is niet meer van onzen tijd. nu de verkeerswegen zoo prachtig zijn. Prov. weggeld moet worden afgeschaft zooals het met de tollen is gegaan. Immers niet alleen zorgde minister van Lidt de Jende voor bruggen, maar hij heeft ook door één half centje te heffen op het liter-benzineverbruik heel den gehaten rompsloop van het tolgeld weten gedaan te maken. Zooiets moet hier ook gebeuren! Er moet iets zeer practiseh worden gevonden om de weggeldheffing, dU zóó gehaat is en niet jneer van onzen tijd, te zien opgeheven. Daar zullen we voor méé strijden. Alles heeft er belang hij en vooral ook het vreemde lingenverkeer, heeft er mee te maken. Brabant is zoo schoon, we houden zooveel van ons mooi gewest en we willen alles doen om anderen naar ens toe te halen. In den strijd tegen het afstootend weggeld doen we weer een goed werk voor onze menschcn en onze schoone streek. Ten slotte hield de heer J. J. F. Slootmans archivaris der gemeente Bergen op Zoom een belangrijke voor dracht over „De Bergen op Zoomsche jaarmarkten en de bezoekers uit Noord Nederland". Uitslag veiling Amsterdamsche Huidenclub Bovengenoemde club veilde Dins dag j.l. in »De Groote Koopmans beurs» te Amsterdam 15236 huiden resp. 125 pinkhuiden, 10467 koehui den, 2265 vaarshuid en, 875 oshuiden 1504 stierhuiden. De veiling had een zeer flauw verloop en werd deels opgehouden £r werd gekocht voor Fransche, Jelgische en Hollandsche rekening Vooral van de binnenlandsche looi ers was de belangstelling zeer matig. Pinkhuiden deden 3 ets minder voehuiden, vaars- en oshuiden 1 a 2'/a ets lager. Stierhuiden opgehou den. V.v.d.S. BIOSCOPEN. «THEATER MUSIS SACRUM« „Durf te leven" Van Dyke regisseer t opnieuw met succes een Crawford-film. Op een van de Grieksche eilanden ontmoet een temperamentvolle millioennairsdochter een jong oud heidkundige, die daar opgravingen verricht Hij volgt haar naar New Vork, waar zij echter de verklaring geeft, dat zij één kus nog niet beschouwt als een trouwacte. Het meisje komt spoedig terug op haar meening, maar verandert haar besluit later weer, teneinde haar vader uit de financieele moeilijkheden te helpen. De verwikkeling loopt echter nog gunstig af voor de romantische eischen, die aan een film mogen worden gesteld. Met deze film, dat toch zeer simpel van gegeven is bewijst de groote van Dijke opnieuw een meester te zijn en geeft niet minder de hoofdrolvertolkster, Joan Craw ford 't bewijs dat zij terecht be hoort tot de drie grootste der aarde (Garbo, Crawford en Dietrich). Haar spel in deze belangrijke film, die belangrijk werd vooral door haar spel, munt uit en is fel, temperamentvol, scherp, spot tend, smeekend en dikwijls ook meermalen sprankelend van humor, zoodat «Durf te leven« gerust ge rekend kan worden tot een van de beste speelfilm van dit seizoen 1 In het bijprogramma is een geestige klucht: «De Our Gang Follies« waarin het grappige kleine ventje Spanky triomfeert. Alkés tezamen inderdaad een juweel v- m een piogrammat LUXOR BIOSCOOP. Ridders van het Westen. Twee van de Zuid-Expres. Twee sensaiioneele hoofdnummers vormen deze week het program,ma der Lnxor Bioscoop, i a Het eerste hoofdnummer is een Wild West film van den eemten rang met gevechten van cowboys en vee dieven legen Indianen die op geen menschenleven meer kijken. Tusschen aeze menachen dia niets anders meer kennen dan haat en »^raak beweegt zich de figuur van den sherif die moet zorgen dat aan al deze vecht en moordpartij een einde wordt ge maakt, doch in welk werk hij wordt gedwarsboomd door den ondersherif, die in werkelijkheid een midadiger is. Een moord op geheimzinnige wijze gepleegd maakt het geval om de schul digen te ontmaskeren nog ingewikkelder doch tenslotte zegeviert toch op een mooi gevonden wijze het recht. Deze film alleen is reeds een bezoek aan de Luxor Bioscoop ten volle waard. Als tweede hoofdnummer draait even eens een sensatienummer »Twee van de Zuid expres*. Die twee van de Zuid expres zijn de twee machinisten reeds sinds tien faar de beste vrienden, reu zen van kerels, bij iedereen bekend en bemind die waken over het leven der reizigers. Er komt echter een meisje in het spel en zooals begrijpelijk worden zij beiden verliefd op haar met het gevolg dat het met de vriendschap gedaan is. Tijdens de volgende reis van den expres komt het tot een botsing tus schen de twee voormalige vrienden Hans en Karei. Een geweldige strijd wordt er op die locomotief gevoerd die onbestuurd voortraast totdat het Hans op het laatste moment gelukt de trein tot stilstand te brengen. Hoe het^verder met deze twee en het meisje afloopt willen we niet ver tellen om de spanning niette verstoren, maar wij raden iedereen aan dit pro gramma te gaan zien. WATERSCHAP „DE BUITEN POLDER VAN WAALWIJK". De stemgerechtigde Ingelanden van bovengenoemd Waterschap vergader den Vrijdagmiddag, om 4 uur, in de achterzaal van Hotel Verwiel, alhier. De notulen der vorige vergadering werden onveranderd vastgesteld. De rekening 1935 1936 vermeldt een totaal aan inkomsten van 1766.5 lj^ en een totaal aan uitga ven van 1051.61. De begrooting 1937—1938 werd in inkomsten en uitgaven vastgesteld op 1864.90^. Den omslag voor 19371938 werd vastgesteld op een bedrag van 3.— per H.A. Het dagelijksch bestuur werd voorts gemachtigd om onderhoudswerken in eigen beheer uit te voeren. Een voorstel tot verkoop van het weiland en moeras aan de Ooster- havenkade aan de gemeente Waalwijk voor ƒ4500.met machtiging van het bestuur om de koopsom te beleggen werd goedgekeurd.' WATERSCHAP „DE BINNEN- POLDER VAN WAALWIJK". De stemgerechtigde Ingelanden van bovengenoemd Waterschap vergader den Vrijdag, 18 Juni 1.1. om 7 uur in de achterzaal van Hotel Verwiel, alhier. De notulen der vorige vergadering werden onveranderd vastgesteld. De Voorzitter van het Dag. Bestuur, de heer H. P. J. Hoffmans, die aan de beurt van aftreden was, werd herko zen. De rekening 19351936 vermeldt een totaal aan inkomsten van 3070.74 en een totaal aan uitgaven van 2943.53. De begrooting 19371938 werd in inkomsten en uitgaven vastgesteld op een bedrag van 3025.71. De omslag voor 19371938 werd vastgesteld op eenzelfde bedrag als vo rig jaar. Het Dagelijksch Bestuur werd voorts gemachtigd om onderhoudswerken in eigen beheer uit te voeren. Tot slot was aan de orde de benoe ming van een secretaris-penningmees- ter. Door het Dagelijksch Bestuur was de volgende voordracht opgemaakt: 1 C. J. A. v. Liempt; 2 A. M. v. d. Broek; 3 J. van Nuenen. De heer C. J. A. van Liempt werd met algemeene stemmen gekozen. Gouden Bruiloft. In café Wingels alhier vergaderde gisterenavond het voorloopigbestuur van de Gouden Bruiloft van het echtpaar J. van Delft—de Gouw. Besloten werd voor Maandag a.s. een algemeene vergadering uit te schrijven in café Leijtens waar men zal trachten te komen tot benoeming van een definitief bestuur. Iedereen die woont tusschen de Haven en de Markt en in de Mr. van Coothstr. tot aan de Julianastr. is welkom. Een overzicht van de kunstzinnige beantwoording van de Timtur- prijsvraag, waarover wij in 't bericht spraken. Trekking verloting Festival De trekking der verloting van 't Festival heelt plaats op Maandag 21 Juni a.s. des avonus ten 8 uur in calé P. van Cromvoirt. De heeren mr. J. A. N. Patijn en ir. J. Blackslone zijn door den kabinetsformateur te veigeels aan gezocht voor resp. de portefeuilles van Buitenlandsciie Zaken en Water- slaat. De roode militie te Bilbao bereidt er zich op voor, de verde diging tol in de stad zeil voort te zeilen. Alle bruggen zouden zijn ondermijnd, leiwiji in veiscüiliende stralen barricades zijn opgeworpen. ln een 4-tal dessa's nabij Djoc- jakarta (Ned.-lnuie), zijn twintig personen aan veigilliging gestorven. Vier zijn nog ernstig ongesteld. Aan boord van den kruiser «Jaime Primero» van de regeeriug van Valencia beeft een explosie plaats gebad. Aeblien feden der bemanning werden gedood en ruim bonderd anderen gewond. De voormalige president der Franscderepubnek, Uasion Douiner- gue, is hedeuocblend overleden. De finantieele commissie van den Senaat 111 Frankrijk beeft bel regeeringsontwei p nopens de liuan- eiceie volmachten niet overgenomen en een aantal uitzonderingen vast gesteld die de liuaucieeie aciiviteil van de regeeiing beperken. Blum beeft getracht een compromis te bereiken tusschen de regeering en de commissie, docb dit is niet geiukl. Beiden zullen hedenmiddag in den benaal bun plannen verdedigen. Hooger beroep. L. uit W. die indertijd door de po litie werd verbaliseerd omdat hij zon der licht door de Stationsstraat reed en onder invloed van sterken drank verkeerde, werd door den kantonrech ter te 's-Bosch veroordeeld voor het eerste feit tot 10 of 10 d. en voor het tweede tot 2 weken hechtenis en ontzegging van de bevoegdheid om n motorrijtuig te besturen voor den tijd van 1 jaar. In hooger beroep voor de rechtbank eischte de officier van justitie, die rekening wilde houden met een re- ciasseerings-rapport, dat voor L. zeer gunstig is, een geldboete van 75 subs. 75 dagen hechtenis en ontzeg ging van de bevoegdheid om motor rijtuigen te besturen voor den tijd van een jaar. De rechtbank zal over veertien dagen uitspraak doen. Zaterdag 1.30—2.45 uur Dames, aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zaterdag, en Zondag, Luxor Bioscoop «Ridders van 't Westen«. Zaterdag en Zondag Theater Musis Sacrum «Durf te Leven«. Zondag 12 uur. Repetitie Liedet tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur repetitie Mannen koor O. en V. Maandagavond inkorven duiven voor «De Eendracht« en »W C.B.« vanuit St. Vincent 1013 K.M. Maandag 8—9.30 uur. Gymnastiek' heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S Dinsdag 7—8.30 uur. Gymnastiek dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdagavond 8 uur Damavond Café Rest. «De Molenvliet». Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. School. RADIO-DISTRIBUTIE-BEDRIJF WAALWIJK. ZONDAG 20 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.30 Brussel Vlaamsch. 12.50 Droitwich. 2.20 Brussel Fransch. 2.40 Droitwich» 4.20 Londen Regional. 4.50 Droitwich. 5.20 Londen Regional. 0.35 Droitwich. 9.05 Diversen. 9.25 Droitwich. 11.00 Keulen. MAANDAG 21 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.20 Pauze of gramofoonmuziek. 10.35 Londen Regional. I.05 Droitwich. 2.20 Londen Regional. 5.05 Droitwich. 6.20 Diversen. 6.40 Keulen. 7.008.00 uur Gramofoonm. v.h. R.D.B. Dansmuziek 5569 Morgenblatter. Munchner Kindl. 5319 Lebensfunken. PolkaLichting. 5404 The Music goes 'round and around. Sweet Music Man. 5573 Aprcs toi, jc n'aurai plus d'amou r. Tes yeux noirs. 5572 War' ich ihr Freund, mein Fraulein. Oho, schon wieder. 2204 Wiener Blut. Gold regen. 6575 Bauernpolka. Tanzende Sterne. 6124 PflaumcnWalzer. TritschT ratsch. 5565 Wintcrf renden. Bohmische Bauernpolka. 8.20 Londen Regional. 9.00 Droitwich. DINSDAG 22 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.20 Pauze of gramofoonmuziek. 10.35 Londen Regional. II.50 Londen Regional. 12.50 Droiwich. 2.20 Londen Regional. 4.50 Droitwich. 6.20 Diversen. 6.45 Droitwich. 7.008.00 uur Gramofoonm. v.h. R.D.B. Dansmuziek 6267 Malaga. Eiskristalle. 5849 Der alte Turmuhr. 5841 Laterna Nagica Walzer. Komm trink und lach am Rhein. 6900 Collecn. The Great Ziegfcld Selection. 5112 Vineta Glocken. Im Walzerrausch. 5847 Einsame Liebe. Du bist verkehrt verheiratet. 5842 Wolga Fox. Der student geht vorbei. 5583 Mir fehlt etwas. Rate al, was ist das. 7224 Did 1 remember. A Star fell out of neaven. 8.00 Londen Regional. 8.10 Droitwich. 9.40 London Regional. 10.00 Droitwich. 10.35 Brlissel Fransch. 11.00 Londen Regional. 11.35 Droitwich. WOENSDAG 23 JUNI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.00 Brussel Vlaamsch. 9.20 Pauze of gramofoonmuziek. 10.35 Londen Regional. 11.35 Londen Regional. I.05 Droitwich. 2.20 Londen Regional. 3.20 Droitwich. 6.20 Diversen. 6.40 Brussel Fransch. 7.008.00 uur Gramofoonm. v.h. R.D.B Marsch en Walsch: 3466 Marsch potpourri. 6117 RailErinneringen. 5298 Sie heiss Marie und treil war Sie Mein Sehatz ist hei der Infanterie 3840 Traum Walzer. Freut euch des lebens. 7305 Ball bei Ziehrer. 5311 Blutentraume in Ueno. Japanischer Fruhling. 3980 Die Wache zicht auf. 5481 Von nah und fern. 3350 Argonner Marsch. Gefallt dir meine grune Tracht. 8.20 Droitwich. II.00 Londen Regional. 11.35 Droitwich. SPRANG. Predikbeurten Zondag 20 Juni: Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.m. 9.30 uur en n.m. 3 uur Candidaat Streefkerk van Soest. Koperen Pastoorsjubileum in Raamsdonk. Raamsdonk maakt zich op om op 12 Juli a.s. zijn herder op waardige wijze te huldigen. Op dien dag immers zal het 121 /2 jaar geleden zijn dat de Zeereerw. Heer Pastoor van Heeswijk, als dusdanig alhier werd benoemd. Al spoedig wist hij zich in Raams donk bij al zijn parochianen zeer be mind te maken en veel, te veel om hier op te noemen heeft hij gedaan, om de zijne parochie op een hooger peil te brengen. In al zijn bescheidenheid heeft de ubilaris den wensch uilgesproken dezen dag zonder meer te laten voorbijgaan, doch zijn parochianen dachten er andeis over en wii zijn er dan ook van over tuigd dat het den jubilaris op 12 Juli a s. zeker niet aan blijken van belang stelling en medeleven zal ontbreken. DONGEN. Bij Kon. Besluit is ongegrond verklaard het beroep van den raad der gemeente Dongen tegen het besluit van Ged. Staten van Noordorabant van 8 Juli 1936, waarbij goedkeuring is onthouden aan het raadsbesluit van 19 Sept. 1935 tot toevoeging aan de begroo ting voor 1935 van een uitgaalpost van f 12,500 (te bestrijden uit geld- leening) tot dekking der koslen van aankoop en verbetering van een heerenhuis met voor-en achter tuin, ten einde dit te bestemmen tot ambtswoning van den burge meester, die tot nu toe deze woning in huur had. Het Kon. Besluit berust o.a. op de overweging, dat ter bestrijding van de kosten van verbetering der aan te koopen woning door den gemeenteraad een bedrag van I 1655,was uitgetrokken, dat ver uitgaat boven hetgeen de kroon voor dat doel noodig oordeelt (ec\.» bedrag van f700, - werd hier .ee n.l. voldoende geacht). ycpyMipiM/c Benoemingen in ons Bisdom Naar het Hsgn. verneemt, heeft Z,H. Exc. Mgr. A. F. Diepen benoemd tot pastoor der parochie 't Heike te Tilburg, ter vervanging van pas toor Dr. G. van Heck, die wegens gezondheidsredenen ontslag geno men heeft, den zeereerw heer Henricus B. J. M. van Dun, met toekenning van eervol ontslag als pastoor der parochie Gasthuisstraat te Tuburg. Tot pastoor van deze parochie heelt Mgr. Diepen benoemd den weleerw. heer Joachim H A Zijlmans die kapelaan was in de parochie 'i Goirke te 'Iilburg. De zeereerw. heer Alb. Joh. van Macklenbergh, lot nu toe pastoor teZevenbeigscben Hoek, is benoemd tot pastoor te Geldrop, ter vervan ging van wijlen Pastoor A.Hansen. Tot pastoor te Zevenbeigschen Hoek is benoemd de weleerw. heer Joh. Jos. C, A. Bijnen. kapelaan der parochie St. Jacob te 's Hertogen bosch. GETROUWD SJEF KEETELS en PAULA FESTEN die mede namens wederzijdsche familie hartelijk dank zeggen voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Waalwijk, 17 Juni 1937. EEN NET goed met kinderen kunnende omgaan. Brieven onder No. der adv. a. h. Bur. v. d blad, 57761 NOG AF TE GEVEN: met Offic. Stamboom. PULLENS, 363 WAALWIJK. Nieuwste constructie. Beleefd aanbevelend, M. VERDIJK, Rijwielhandel, Hoogeinde 4, v.m. Baardwijk. Geheel kunstgebit met ga rantie mee inbegrip van pijnloos trekken Geheel boven- of ondergebit met garantie, eveneens met inbegrip vanpijnloostrekkcn Pijnloos trekken van tand of kies11

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 10