SERMIS-ADVERTENTiB. Plaatselijke Berichten 1937. VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING ADVERTEEREN DOET VERKOOPEN, oensdag 7 Juli 1937. No. |55 De Echo van het Zuiden Tweede Blad KERMISPROGRAMMA THEATER MUSIS SACRUM. HEUSDEN. RAAMSDONK. SPRANG—CAPELLE. WASPIK. DE TRAM. Een wandelpad? ►e tram, waarover zoo heel veel ijks geschreven is, maar waar 2 wij indertijd zoo erg blij waren, nu spoedig werkelijk uit ons latbeeld verdwijnen. Ziet men en dan nog eens een locomotief, weer eenige wagens met biels rails, weldra zal 't afgeloopen waar een flinke ploeg arbeiders ie Besoijensche straatweg bezig met het opbreken der rails, dat weldra dit obstakel voor het dige verkeer uit de gemeente dwenen zal zijn. Vij zouden voorts willen vragen het niet op den weg der betrok- Gemeentebesturen zou liggen te bevorderen, dat de vrijkomen- strook langs den weg bestemd in orde gemaakt werd als wan- pad. Is men nu ziet hoe in Besoijensche eg. Sprangschen weg, den weg van atsheuvel naar Loonopzand, de e wandelaars zich moeten he pen op den rijweg of fietspad, t tevens zeer gevaarlijk is, dan ooven we dat hiermee in 't belang voetgangers en 't veiligverkeer i goed werk zou worden gedaan, oral des avonds en Zaterdags en ndags wordt op dezen weg zeer ik gewandeld. EXAMENS. je Breda slaagde voor het M.U.L.O.- loma mej. F. Verwiel alhier. Gisteren slaagde te 's-Bosch voor examen Typen mej. Mies Trim- :h te Waalwijk. Bij de Eerw. Zus- 5 van het St. Theresiagesticht heeft haar opleiding genoten. rrijdag-ochtend ten 11 uur zal de dag worden bekend gemaakt van eindexamens 3-jarige H.B.S., en i de overgangsexamens der overige sscn der R.K. Hoogere Burger ooi alhier. TROUW AAN ORANJE. let comité „Trouw aan Oranje" ld Maandagavond in café Passier algemeene vergadering, in verband .1 de te organiseeren feestelijkheden gelegenheid van den verjaardag i H.M. de Koningin. ianIadat de voorzltter verslag had uit- racht van de besprekingen in het draal Oranje-comité, werd het gramma onder de loupe genomen, m principe besloot men, in afwij- kCOlg van vorig jaar, wederom kinder- len te organiseeren, doch daar een ander afhankelijk is van de nog te BSt.en conll'll)lllie, werd de vaststelling de volgende vergadering uitge- Id. )E a.s. speldjesdag van I e n d/R W ONNEN LEVENSKRACHT. )p Zaterdag 10 en Zondag 11 J,uli zal de jaarlijksche speldjesdag ■r '1 Plaatselijk Comité van „Her men Levenskracht" worden ge lden. aar de speldjesdag een der grootste nnen van inkomsten is voor H. L. trouwen wij, dat alle ingezetenen offer hiervoor zullen brengen en allen van zoo'n speldje zullen irzien. Toe vrienden en vriendinnen ge- ik toch bij het begin van de kermis, en leidenden medemcnsch, wiens ?n misschien, mede door Uw offer ed kan worden. Wij danken U bij •rbaat voor deze mooie daad van holieke solidariteit. NIEUWE TELEFOONABONNEES. •2 J. de Jong Mr. van Coothstraat. 115 G. J. Sars Brood- en Banket- iker Stationsstraat. 145 F. X. Tecker, Deurwaarder jotestraat. MAAR GEDULD HEBBEN. Zaterdagmiddag hield bovenge- üiide vi%Ciiclub een onderling visch- cours, waarvoor verschillende oie prijzen waren uitgeloofd, re half vijf werd vanaf het club- 3 O Raai bij den heer P. van Cromvoirt gemarcheerd naar het kanaal Dron- .en's-Bosch. Ruim twee uur werd 1QQ1 door een 40-tal visschers aan het lüUlncours deelgenomen, waarbij onder D O Rn de besle stemming heerschte. De prijzen werden door de volgende len behaald P Wie pr. P. Verhoeven; 2e F. de Vries, Labordes; 4e A. Duivenkamp; 5e n. Schuurnians; 6e A. Leytens; 7e Verhoeren; 8e A. van Muilekom; C. styenhage; lOe J. Vermeulen; ,e C. Hrgmans; 12e P. van Esch; L. vin Esch; 14e J. de Haan; 15e Vermeer; 16e A. Leytens; 17e H. 2 Gouw; 18e C. Verbeek. He wisselbeker die in handen was 'B-hot lid P. Verhoeven blijft voor de 'eede maal in diens bezit. HEROPENING „STATIONSKOFFIEHUIS". Zaterdagmiddag 10 Juli a.s. des middags om 2 uur zal de heropening ats vinden van het alom en van bekende „Stationskoffiehuis" le Burgemeester van der Klokken- café dat in het vervolg voortaan geëxploiteerd zal worden door den heer Sjef Moonen, heeft zoowel in- als uitwendig een grondige verande ring ondergaan. Het geheel is smaakvol en gezellig ingericht door de N.V. K.E.M.I., ter wijl er een nieuw Wilhelmina-billard geplaatst zal worden met de afmetin gen 220—110 M. Op den openingsdag zal er den ge- heelen dag muziek zijn. Wij twijfelen er niet aan of het zal den voortvarenden ondernemer in zijn van ouds bekende zaak naar wensch gaan en wij wenschen hem dan ook veel succes. Voor nadere bijzonderheden ver wijzen wij naar de advertentie in ons nummer van Zaterdag a.s. EEN SENSATIONEELE JACHT. Maandagmiddag zagen we een auto in razende vaart door de Groote Straat vliegen en kort daarop hooren 't pie pen van plotseling remmen en meteen stond de auto tegen den trot toirband geheel dwars over de straat. En terwijl van alle zijden belangstel lenden toesnelden, zag men de inzit tenden in grooten haast den wagen verlaten den dam in naast de K.E.M.I. en den Dijk op stormen. Wat is er gebeurd? In den middag is een auto mei kom miezen ,uit Tilburg gearriveerd om jacht te maken op wielerplaatjes overtreders en met succes, er zijn er heel wat gesnapt. Ook passeerde daar een onzer be leende wieler-veteranen en hem werd beduid af te stappen. Of hij het teeken niet gezien heeft, of hij meende dat iedereen w:el zoo'n order kan .uitdee- len, omdat de heeren er als gewone menschen uitzagen, we weten 't niet. Maar wel weten we dat hij gewoon doorreed en dat met 'n vaartje zooals we dat van hem gewoon zijn. De amb tenaren daarmee niet content bestegen ae auto en de jacht op Janus begon, en met een flinke vaart ging de achter volging door de Groote Straat, toen de wielrenner plotseling recht af zwaaide en peilsnel bij de K.E.M.I. den Dijk opvloog. Toen stopte eensklaps met geweldig lawaai de auto en de komiezen per pedes hem achterna; maar in de verte zagen ze den vluchteling reeds gaan. Jhr. Mr. A. F. O. VAN SASSE VAN IJSSELT. Jhr. mr. A. F. O. van Sasse van IJsselt, lid van de Eerste Kamer, heeft het ziekenhuis van de broeders van St. Johannes de Deo te 's-Hertogen- bosch, waar hij eenigen tijd geleden een operatie heeft ondergaan, geheel hersteld verlaten. AANBESTEDINGEN. Bij de aanbesteding voor het hou wen van een woonhuis voor rekening van den heer J. Leijten, onder archi tectuur van den heer Jos v. Huiten Jr., werd ingeschreven als volgt: Glas en verfwerk blijft builen het bestek. Willemse. Capelle 3192 Fitters, Waspik 3184 Gebr. de Grauw, Waspik 3182 Th. de Grauw, Waspik 3149 G. v. Heesch, Waalwijk 3060 H. Kramer. Waalwijk 2998 A. den Teuling, Waalwijk 2962 H. Boot, Waalwijk 2958 J. Hoogendoorn, Waalwijk 2915 P. Kramer, Genderen 2839 C. Timmermans, Sprang 2793 J. Kooien, Waalwijk 2765 Hel werk is aan den laagsten in schrijver opgetlragen. Maasdijk onder de gemeente Veen. Vrijdag werd op het gemeentehuis le Wijk de weg aanbesteed op de Maasdijk onder <le gemeente Veen als onderdeel van den weg HeusdenGo- rinchem. ij Ingeschreven werd als volgt: I. v. Gent, Nijmegen 24500 Holl. Beton Mij., Den Haag 23500 Ned. Basalt Mij., Zaandam 23350 W. v. d. Hik, Eepe 23140 Nooomar, Heerlen 23025 Gebr. Hoogenberk, Laren 22929 N.V. Bitumeweg. Utrecht 22700 Geruislooze weg, Ileeinislede 22900 Neuchatel, A'dam 21900 N.V. Koudasphalt, Utrecht 21870 A. J. Verjaal. Drijschor k.a. 21333 J. Heijmans, 's-Bosch 21160 Boezewinkel. Nijmegen 20600 De Bont en Schapers. R'donk 20400 L. v. Drunen en Zn. 's-Bosch 20100 G. J. Vissers, Drunen 19950 A. v. Dijk-Petit, A'dam 19880 Gebr. v. Hees, Tilburg 19606 Gunning aangehouden. Maasdijk onder Wijk en Aalburg. Vrijdag werd op het gemeentehuis te Wijk de weg aanbesteed op den Datum Titei Hoofdrollen Onderwerp Hoe 9-10 11 Juli ZAKEN ZIJN ZAKEN Joe E Brown Dick Foran Brown in den autohandel. Komischer en sen- sationeeler dan ooit. 12—13 Juli DE VERBODEN VRUCHT Gustav Fröhlich Maria Claudius Romence aan de Rivièra. Vroolijk, boeiend en charmant. 14-15 Juli 14-15 Juli MEISJES PEN SIONAAT Angela Salloker Attila Hörbiger De geheimen en de gevolgen van het pensionaat leven Aangrijpende speelfilm. STEREO FILM De nieuwste uit vinding op film gebied. Het witte doek krijgt diepte de beelden komen de zaal in. Geweldig interessant en komisch 16-17-18-19 Juli ZIGEUNER PRINSES Stan Laurel Oliver Hardy Een opera- comique als „Fra Diavolo''. Een komische operette van de eerste orde. Gedurende de Kermisdagen iedere dag 2 voorstellingen te 6 en 8'/j uur. Bespreek thans reeds uw plaatsen bij de Fa. WED. TH. C. PULLES, Telefoon 116, Grootestraat 247, Waalwijk. zonden hem nog een paar pistool- of revolverschoten na, maar lang was hij door een volgenden dam verdwenen en rustig op z'n werk gearriveerd, toen de komiezen langs den Buitenpolder nog aan het speuren waren. Waren ze hier het spoor verloren, blijkbaar werden ze elders weldra op het goede spoor gebracht, want korten lijd nadien, kreeg hij op zijn werk be zoek van de heeren, die hem een ver baaltje vermoedelijk met een. staartje brachten, terwijl hij al stiekum om de mooie poets lachte. Intusschen was 't wel een gevaar lijk experiment om een fietsplaatje! MOTOR-ONGEVAL. Zondagnamiddag kwam de heer L. alhier, toen hij met zijn motor een rijtoer maakte op den Oosterhout- schen straatweg zoodanig te vallen, dat hij verscheidene blessuren aan armen en beenen hierbij opliep. Na ter plaatse te zijn verhonden, werd hij met een luxe a,uto van den heer S. alhier opgehaald en naar zijn woning vervoerd. Hier werd toen geneeskundige hulp ingeroepen. Bij onderzoek bleek, dat het slachtoffer er met enkele bles sures en een verstuikten voet is afge komen. De motor liep ernstige schade op. Vermoedelijk is de heer L. door een kuil in den weg gereden en door dé schok de macht over het stuur kwijt geraakt en over den weg geslingerd. AANRANDING. Door de gemeentepolitie alhier is proces-verbaal opgemaakt tegen zeke ren M., wegens schending der open bare eerbaarheid, gepleegd Zondag morgen op den Meerdijk, alhier, waar bij hij twee meisjes aanrandde. Maasdijk onder de gemeente Wijk en Aalburg als onderdeel van den weg HeusdenGorinchem. Ingeschreven werd als volgt: Ned. Basalt Mij.. Zaandam a.b. L. v. Gent, Nijmegen, a.b. Moderne weg, Heerlen Neuchatel, A'dam a.b. W. v. d. Hik. Eepe asfh. bet. N.V. Bitumenweg, Utrecht Jaarveld Wegenbouw Mij., Silvolde a.b. N.V. Koudasphalt. Utrecht A. C. Zaane, Haarlem a.b. J. Heijmans, Den Bosch Gebr. Hoogenberk, Laren N.V. Geruislooze weg Heem stede a.b. A. J. Verjaal. Drijschor, k.a. Boezerwinkel, Nijmegen a.b. Holl. Beton Mij., Den Haag a.b. L. v. Drunen en Zn. 's-Bosch a.b. 46100 C. P. de Bont en Chr. Schapers, Raamsdonk A. v. Dijk-Petit, A'dam a.b. G. J. Vissers, Drunen k.a. Geert Versteeg, Groningen, koudasphalt Gebr. v. Hees, Tilburg k.a. Gunning aangehouden. 52700 51500 51440 51100 50150 49990 49600 49480 48670 48390 48193 47900 47645 47300 47000 46000 45560 45500 44783 42957 ACTIE IN HET LEERBEDRIJF TE DONGEN. Men meldt o.m. uit Dongen aan de Bossche Courant: De R.K. Fabrieksarbeidersbond, afd. Dongen, kwam Donderdagavond 1.1. in het Leo XIII gebouw bijeen. Na de opening door den voorzitter werd liet concept-contract voor de werknemers in de leerlooierijen besproken. In dit contract zijn de loonen als volgt ge steld: jeugdloonen, jongens of man nen van 14 jaar ƒ4.15 jaar 5.50. 15J/£ jaar 6.25, 16 jaar ƒ7.16^ jaar ƒ7.75, 17 jaar ƒ9.50, 17j^ jaar Joe E. Brouwn in de film „Zaken zijn Zaken, welke Vrijdag, Zaterdag en Zondag in Theater Musis Sacrum draait. 10.18 jaar 11.50, 18^ jaar 13.19 jaar 14.25, 19^ jaar 15.50, 20 jaar 16.75, 20^ jaar 17.25. Voor volwassenen van 2160 jaar verdeeld in 3 klassen en wel: le klas 22.2e klas 20.en 3e klas 18.De districtsbestuurder Buijks uit Waalwijk wijst dan op de noodza kelijkheid van een contract in de leer looierijen en spoort de gezellen aan lid te worden van de organisatie. Dan geeft de lieer Buijks een overzicht van de gehouden controle op de naleving van de collectieve arbeidsovereen komst in de schoenindustrie. WIJ WACHTEN TIJDIG UWE ALGEMEENE VER SPREIDING, JUIST IN DIE PLAATSEN, DIE ONZE KERMIS BEZOEKEN De »Mastreechter Staar« te Oisterwijk. J.l. Zondag heeft het prachtige natuurtheater \an Oisterwijk zijn poorten weer geopend. De binnen en buiten onze lands grenzen zoo vermaalde Koninkl. Zangvereeniging »De Mastreechter Staar« heeft het seizoen der open luchtuitvoeringen in deze om haar ongerept natuurschoon niet minder vermaarde »Parei van Brabant« ingezet met een middagconcert waarbij zij den luisteraars in opge togen bewondering bracht met haar kunstzinnige vocale prestaties. Een dergelijke middag van hoog. staand vocaal kunstgenot had zeker een nog grootere belangstelling verdiend, want zulk een unieke gelegenheid om Neerlands' meest bekende en geroemde zangkoor te beluisteren in een uitgelezen reper toire had door de vele zangliefheb bers uit deze streek als iels bijzon ders moeten worden beschouwd Wij zagen onder het gehoor trou wens heel wat bekende gezichten, zangers uit onze omgeving, die deze zeldzame kans op haar juiste waarde geschat hebben. De weg blijvers hebben heel wat gemist. Wat vormt dit 120 man sterke koor toch een prachtig harmonisch geheel; hoe keurig houden de ver schillende partijen elkaar in even wicht; wat een uitdrukkingsvermo gen, wat een fijne nuanceering die elk detail tot zijn recht doet komen! Met hoeveel gevoel en toewijding wisten deze geschoolde zangers zich te geven zoowel in het ontroerend, eenvoudige kerstlied van B. Diamant als in het rijk gevarieerd, groote koorwerk »Les Animaux malades de la perte« van Carl Smulders, het bekende Pelgrimskoor uit Wag ner's Tannhauser of het machtige »Zegepraal« van Brandts Buys. Ook de uitspraak der vreemde talen verraadt een hooge graad van scholing en toewijding, kortom deze Maastrichtenaren hebben zich echte volbloed zangers getoond en ons een kunstvolle vocale genieting ge boden als ons slechts heel spora disch te beurt valt. Hulde aan deze zangersschaar en haar nieuwen jongen directeur den heer Henri Heydendael die zich heeft doen kennen als een zeer begaafd, rustig en toch bezielend dirigent, die alle waarborgen biedt dat deze »Staar« in waarheid de ster der Nederlandsche koren zal blijven. Een 50 tal zangers van de »Staar« voerde smorgens onder de Hoogmis, in de tjokvolle, groote St. Petrus- kerk, de 4 stemmige mis van Theo- phile Bartholomeus (St. Servatie) uit en gaf daarmee reeds een su blieme voorproef van haar hoog staand kunnen. Ook de zangers zullen ongetwij feld een prettige herinnering bewa ren aan hun bezoek aan het vrien delijk, aan natuurschoon zoo rijke Oisterwijk, welks gemeentebestuur en Vereeniging voor Vreemdelingen. vei keer hen zoo hartelijk en gul heeft weten te ontvangen. Hartelijke woorden zijn wederzijds gesproken o.a. door burgemeester Verwiel,notaris v.d. Klei den voorzit- ter der V.V.V. in Oisterwijk, den heer Meertens voorzitter der Mastreechter Staar, dan de beschermheer van »de Staar« mr. v. Oppen, oud burgemeester van Maastricht. Een 30 tal Vlaamsche en Neder landsche persvertegenwoordigers woonde, als gasten van het gemeen tebestuur. dit middagconcert bij. nadat zij tevoren een persconferentie hadden gehad in hotel »DeZwaan« waarop kapelaan Boovcrs, de mo derator van de Katholieke kunst kring, de bekende schrijver Felix Timmermans en de Antwerpsche opera regisseur Henri Caspeele een uiteenzetting hebben gegeven over de komende openlucht uitvoeringen van »Het Filmspel van Sint Fran- ciscus« door de Oislerwijksche »Ghezellen van de Spele« in het prachtige natuurtheater aldaar. Hierover in ons volgend nummer meer. Behendigheidswedstrijden voor Brandweren. De 's-Hertogenhossche Brand- weerliedenvereeniging. welke zich ten doel stelt, de goede kameraad schap onder het vrijwillig brand weerpersoneel te bevorderen en doo-r onderlinge gedachtenwisseling, het volgen van cursussen en het deel nemen aan wedstrijden - den brandweerman op te voeden, heett bij gelegenheid van de viering van haarlüjarig bestaan op 24 Juli as. een gewestelijken behendigheids wedstrijd uitgeschreven. Liet het zich aanvankelijk aanzien dat het aantal deelnemende brand- weeren, vanwege het plaatshebben van brandweerwedstrijden ook in andere plaatsen der provincie, niet groot zoude zijn, thans echter is de animo voorde 's Hertogenbosche brandweerwedstrijden en het gevari eerd programma der lustrumviering van bedoelde vereeniging zóó groot dat de wedstrijddag practised te kort is om alle inschrijvende corpsen gelegenheid te geven aan den wed strijd deel te nemen. De 's-Hertogenbossche Vrijwtllige Branweer, die, durven wij met trots zeggen, de eerste plaats inneemt, zal zich deze bijzondere gelegenheid ten nutte kunnen maken voor het opdoen van nieuwe kennis en er varing op brandweergebied. Een wedstrijd toch als welke 24 Juli a.s. door haar wordt georgani seerd zal in velerlei opzicht tot leerring strekken. Het samenkomen van een aanzienlijk aantal brand weeren, alle bezield met het streven om haar beste prestaties ten toon te spreiden, beteekent niet een alle- daagsche samenkomst doch een bij uitstek geschikte om het beste van elkander te leeren. Mishandeling. In de werkplaats der cartonnagefa- briek Tr. Zn. ontstond dezer dagen twist tusschen den arbeider M. uit Wijk en een mede-arbeidster, die zoo hoog liep dat hij haar bij de keel greep en mishandelde. Proces-verbaal werd opgemaakt. Tot gemeente veldwachter alhier, is benoemd de heer G. J. Spaans, thans agent van politie te Gouda. Tot onder directeur der Gem. Chr. Zangvereeniging is benoemd de heer Spierings uit Capelle. Hel damspel met levende stukken is definitief bepaald op 31 Juli op het terrein aan tWilhel- minaplein. Djze partij staat onder leiding van den heer Burgerhof te 's Bosch en A. de Graag alhier. De Heusdensche Fanfare zal de partij met muziek opluisteren. Het spel begint om 6 uur n.m. De heer Speier, ambtenaar der Posterijen te Tholen, is geplaatst op het postkantoor alhier. Wij vernemen dat in Augustus a.s. bij de groote benoemingen onze pa rochie een kapelaan zal krijgen, zoodat onze pastoor voor een gedeelte ontlast zal worden van de zware zorgen zijner parochie. Als resultaat van den in den afge loopen winter gehouden cursus in vee kennis, gegeven door den heer van der Werf, dierenarts alhier, is met ingang van 1 Juli een fok- en controle-vereeni- ging, genaamd „Verbetering zij ons doel", opgericht. 15 leden traden toe, waarvan als bestuursleden werden ge kozen André Roovers, voorzitter, P. de Bont, secretaris. Th. de Bont, pen ningmeester, W. de Wit en J. Staal. Op de vergadering in café J. J. Boons gehouden, waren dan ook allen pre sent. Door den heer van der Werf werd deze vergadering geopend en allen wel kom geheeten, vooral de heer Tromp, de spreker van dezen avond, die ver schillende punten besprak, welke de eerste vereischte zijn bij de oprichting van een dergelijke vereeniging. Hij wees er op. vooral op te letten bij aan koop van fokmateriaal en een geregel de melkcontrole. Met aandacht werd zijn lezing gevolgd, waarna hem door den heer v. d. Werf hartelijk dank ge bracht werd namens alle aanwezigen. D. v. N. RAAMSDONKSVEER. De heer C. J. Zwart, besteller al hier. herdacht den dag waarop hij voor 25 jaren in dienst trad bij het Staats bedrijf der P.T.T. Het heeft dezen be scheiden en gedienstigen ambtenaar niet aan belangstelling ontbroken. Van verschillende zijden mocht hij blijken van waardeering ontvangen, 's Avonds verzamelden zich te zijnen huize col lega's en kantoorpersoneel, waarbij hij werd toegesproken door den heer van Gerwen. adj.-commies ten postkantore en een geschenk werd aangeboden. In gezellig samenzijn bleef men daarna nog langen tijd bijeen. De echtelieden S. J. Raaijmakers en Ha. M. van Gerwen, wonende in de Prins Hendrikstraat, hopen op 8 Juli a.s. hun 40-jarig huwelijksfeest te her denken. Het zal het echtpaar dien dag voor zeker niet aan belangstelling ontbre ken. De margarine is voor rechtheb benden in het tijdvak van 5 t.m. 17 Juli a.s. verkrijgbaar bij de volgende win keliers: Adr. de Bont, F. A. Canters, Gez. van Laarhoven en Wed. F. Kna pen. Gedurende de maand Juni pas seerden in totaal 1634 vaartuigen, met een gezamenlijken inhoud van 208459 ton de Rolbrug over de Donge alhier. Ten behoeve van het Ned. Bij belgenootschap werd alhier gecollec teerd het mooie bedrag van 31.30. De Ned. Herv. Vrouwenvereni ging hoopt a.s. Donderdag een uitstap je te maken naar het eiland Walcheren per autobus. De stand van de Onderlinge damcompetitie van D.G.V. is, bijge werkt tot 30 Juni, als volgt: J. Steigenga 17 14 1 2 29 1.70 G. v. Beek 7 5 1 1 11 1.57 J. C. Schott 17 10 4 3 24 1.41 G. v. Erk 15 10 1 4 21 1.40 H. Blom 17 10 2 5 22 1.29 P. Blom 14 f 4 3 18 1.28 M. Tim mermans 11 5 2 4 12 1.09 N. Snijders 17 9 0 8 18 1.05 J. Faro 14 6 2 6 14 1.00 D. Blom 14 5 3 6 13 0.92 J. v. Strien 15 5 2 8 12 0.80 H. Heurter 18 4 3 11 11 0.61 J. Spuijbroek 18 3 1 14 7 0.37 M. Kommers 10 1 1 8 3 0.30 H. Rolffs 14 1 0 13 2 0.14 De uitslagen van den laatsten wed strijd waren als volgt: G. v. Erk—J. C. Schott 0—2. H. BlomG. van Beek 02. P. Blom—J. van Strien 0—2. CAPELLE De pjstduivenvereeniging »De Lucbtvaart« hield met oude duiven een wedvlucht vanaf Limoges, waarbij de duiven Zaterdagmorgen in vrijheid werden gesteld en de eerste duif werd geconstateerd om 4.05 Zaterdagmiddag en de laatste prijswinnende duifdenzelfden avond om 6,29,24 en waarvan de uitslag alsvolgt luidt P. de Boon 1, C. Rosenbrand 2, 5, 9, E. Haverhals 3, 8, 10, C. Verhagen 4, P. Bakkeren 6. W. Versteeg 7 en A. Blom 11 en 12. Eerste overduif J. Versteeg. Aangetoonde duiven P. de Roon, C Rosenbrand, E. Haverhals, C. Verhagen en P. Bakkeren. Naar we vernemen heeft Ds. Keizer, predikant bij de Geref. kerk alhier het beroep naar de Geref. kerk te Voorburg aangenomen. Het zoontje van den heer G. had het ongeluk tengevolge van het plotseling oversteken van den weg onder een passeerenden auto te geraken, bestuurd door den heer S. uit Capelle. Met een hoofdwonde en een gebroken bovenarm werd

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 5