KANTONGERECHT. LAATSTE BERICHTEN, e BURGERLIJKE STAND. Bij zomerkleeding SPORT behoort een mooie bruine huid. Dat staat sportief en charmant. Uw gelaat, hals en armen worden snel. écht bruin, indien li deze bij fiets tochten en bij verblijf in de zon, inwrijft met AMILDA-zonnebruincrême. Deze beschermt U tevens volkomen tegen vervellen en de zoo pijnlijke zonnebrand. Flacon 90 ct. Tube 60 cf. Doos 50 en 25 ct. voor lagen prijs te koop aanbiedt. Wij wenschen den heer Brok in ..Waalwijks Ijzerhandel het beste succes. Voor nadere bijzonderheden zie ad vertentie in dit nummer. „GLAUKOS". De poloclub van de Waalwijksche Zwemvereeniging „Glaukos", gaat he denavond een wedstrijd spelen tegen „Overa" uit Breda. Ons zevental staat hier een zwaren strijd te wachten, doch wanneer allen van begin af aanpakken, brengt ,,Glau- kos de puntjes mee naar Waalwijk. De sensationeele jacht 1 Naar wij vernemen wordt door de rijkspolitie een nader onderzoek ingesteld naar de autorace door de gemeente en het schieten met den revolver, op vermoeden dat A. N. 1.1. Maandag zonder fietsplaalje reed, waarover wij in ons vorig nummer onder bovenstaande titel uitvoerig schreven. T. 0. G. De Ambtenaren vereeniging T.O.G^ speelde gisteren een voetbalwed strijd tegen WVB 1. Alhoewel de aanvoerder va$ de heer C. de Jong, - -DG voortdurend aan** „f/1 mannen zij toch me' r - -m, moesten delven. —l het onderspit 'fternVis.Matinée O.O.G Evenals het vorige jaar zal O O-G. dit jaar met Kermis wederom een kermis-malinée aan hare leden aan bieden. Het enorme succes dat onze Waalwiiksche Tooneelvereeniging ver leden jaar met haar matinée geboekt heeft, zal, als de voorteekenen niet bedriegen, dit jaar nog overtroffen worden. Op de eerste plaats, omdat binnen enkele maanden OOG een zeer groot aantal nieuwe honoraire leden heeft bijgekregen en er zich nog steeds meer aanmelden. Hun aantal heeft nu de driehonder i al aanzienlijk overschre den en wijl het juist nu tot en met Kermis de tijd is om zich op te geven, zullen er nog wel ^volgen. Het malinée heeft plaats in de zaal van OOG op Donderdag 15 Juli en vangl aan om —10 uur voormiddags. Er is voor een zeer mooi en gevarieerd programma zorg gedragen. OOG zelf zal ten tooneele voeren de dol-komische gemengdeeen acter «Amor in de Roode Kater», een klucht die op zich zelf al een gang naar het matinée waard is, daar deze klucht gedragen wordt door de beste krachten van de club. Daarbij geven de heeren v. Delft en Hensen een oer-komisch duet, terwijl ook duo Klijn met een mooi duet het programma opluistert. Tenslotte zal onze Waalwijksche humorist H- van Engelen zijn medewerking verleenen met een mooie komische voordracht, terwijl hij verder een nieuw vervaar digd ernstig liedje zal voordragen, maar zijn hoogtepunt zal wel zijn als hij zingt zijn pas geschreven liedje «Afscheid aan de tram». Verder is er prima muzikale mede werking van een band en 'n accordeon - duo, terwijl na afloop de heer Jac. de Nijs. de pachter der zaal in de kermis- week, alle bezoekers enkele uren gratis dansen geeft op zijn prachtig orgel. Wij zouden hen die geneigd zun te zeggen dat matinée's niet meer slagen tegenwoordig, met klem willen vragen «Komt Donderdag eens naar Thalia cn probeer dan een plaatsje machtig te worden.» Mocht er iets plaats overblijven dan is die beschikbaar voor 't publiek. Precies om 10 uur wordt begonnen, Politiehondenkeuring Op 19. 20, 21 en 22 Juli a.s. zal op hetterrein nabij den Galgenwiel wederom de politiehondenkeuring van de K.N P.V gehouden worden- Gevonden voorwerpen Een portemonaie met inhoud, een lipssleutel, twee huissleutels, een gewich tenstandaard. SLOTVERGADERING FESTIVAL Gisteravond heeft het comité, belast niet cle organisatie van het onlangs ge houden festival te v.m. Baardwijk, zijn slotvergadering gehouden in de zaal van den heer W. v. Helvoirt. Uit de rekening en verantwoording dooi den penningmeester de heer Joh. Greve uitgebracht bleek dat, niettegenstaande verschillende onvoorziene tegenvallers, er tog nog een batig saldo van ruim 230.aan de jubileerende Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst" kan worden ter hand gesteld. De Voorzitter de beer NV. v. d. Mee, bracht alle comité-leden hartelijk dank voor de moeite die zij zich getroost heb ben om het festival zoo prachtig te doen slagen. Speciaal bracht hij dank aan den secretaris den heer G. Veltman, den vice- voorzitter den heer C. van Haren, den penningmeester den heer Joh. Greve, den secretaris van liet comité Finantiën en vermakelijkheden den heer M. v. d. Mee en den secretaris van het comité „Pers en Reclame" den heer A. Lombarts, welke heeren vooral een groot aandeel in de werkzaamheden en daarmede in het welslagen hebben gehad. De heer C. van Haren hracht namens het gelieele comité den voorzitter hul de en dank voor de keurige wijze waarop deze de leiding van den ge- heelen opzet heeft gevoerd. Nadat door een controle-commissie bestaande uit de heeren J. Thyssen en Smits de kas-bescheiden waren onder zocht, waarbij alles keurig in orde werd bevonden, werd aan de. beirokken func- lionarissen decharge verleend. Door de comité-leden buiten de Lie dertafel werd er eenstemmig op aange* drongen dat het batig saldo geheel ten bate der Liedertafel zou worden aange wend en dezen er vooral van af zou zien den comité-leden eenige tractatie uit erkentelijkheid voor hun werk aan to bieden. De comité-leden hebben zich voor de jubileerende vereeniging gaarne deze moeite getroost en zouden het re sultaat daarvan ook geheel aan de kas ten goede willen zien komen. Aan het siot der vergadering opperde de heer C. v. Haren liet idee om in Baardwijk le komen tot oprichting van een permanent comité of wjjkvereeni- ging, zooals ook in vele andere gemeen-, ten bestaan, waarop men bij alle moge lijke gelegenheden, jubilea's e.d., een .beroep zou kunnen doen om het voor het welslagen noodige contact met de ingezetenen tot stand te brengen, de or ganisatie mede ter hand te nemen, kort om een instantie die in den ruimsten zin tepeciaal de belangen van dit deel der ge meente zal behartigen. De heeren C. v. Haren, Gur Yeltman en Joh. Greve werden aangewezen -.en ivoorloopig comité te vormen dat ■"-ilp ibeter omlynde plannen, voo- tuig van zoo u vereeuigin- (!f SaaKB— kinsbergen f JLIANASTRAAT De groote Revue van het Hippodromo Theater te Antwerpen. Afscheidsvoorstellingen van Esther de Boer v. Rijk Na een afwezigheid van meerdere jaren komt de firma van Kinsbergen met haar geheel gerestaureerde Schouwburg, de grootste in Neder land reizende theater-onderneming, een standplaats innemen aan de Juliana- straat. De Directie verzoekt ons er de aan dacht op te willen vestigen, dat hare inrichting niets gemeen of uitstaande heeft met andere soortgelijke inrichtin gen, die onder vaak vrijwel gelijklui dende namen het land bereizen. De enorme uit meer dan 100.000 K.G. hout ien ijzer geconstrueerde tent, is uitste kend ingericht, prima geventileerd, heeft op alle rangen gemakkelijke klap- stoelen, geen palen die van welke zit plaats ook het uitzicht belemmeren, biedt plaats aan ruim 900 bezoekers, terwijl op het enorme tooneel dat mo- dern geoutilleerd is, iedere voorstelling volledig tot haar recht komen kan. le. Volledige veiligheid, zelfs bij het slechtste weder. 2e. Een uitstekende accoustiek waar door ieder woord tot in de uiterste hoe ken prima verstaanbaar is. 3e. Niet de minste stoornis met re gens of storm. De zaal maakt een behagelijken en rustigen indruk en werkt in niet ge ringe mate mede tot het scheppen van een gezellige sfeer. Het Dagblad van Noord-Brabant van 19 Oct. 1936, schreef o.a. het vol gendedaar is, wat de zaal betreft, een goed verwarmde ruimte, behagelijk gestoffeerd met rood pluche en voor zien van stoelen, die prettig zitten, en die daardoor gunstig afsteekt bij an dere verplaatsbare schouwburg-loges". De firma van Kinsbergen. die overal in den lande een ijzeren reputatie heeft komt ten onzent met een programma, waarmede zij met vlag en wimpel Waalwijk veroveren zal, en ongetwij feld de grootste attractie van onze kermis zal zijn. Uitbundige vroolijkheid, ernstige kunst, sterk tooneelspel, prima variété, er is van alles wat, en van alles het beste. Wegens groote technische voorbe reidingen voor de première van de groote Revue op Woensdagavond a.s. zal de serie voorstellingen eerst op dien dag aanvangen. Het volledige Revue-Gezelschap van het enorme Hippodrome theater uit Antwerpen met het volledig ballet, het geheele 14 man sterke orkest onder lei ding van kapelmeester H. Zwijsen, met de complete monteering van décors en en costumes, is door Directie van Kins bergen geëngageerd, om een succes tournee door ons land te maken, waar bij ook Waalwijk niet werd overgesla gen. Vier Komieken, waaronder de be roemde Frits Vaerewyck, terecht de koning van den lach genoemd, Lowieke Staal de kleinste der komieken, Mari- ette Francis, de lieftallige soubrette en Chanteuse van het Alhambra Theater uit Brussel, 18 Hippodrome Girls, de grootste balletformatie ooit in een Re vue in Nederland ten tooneele ge bracht, onder de bezielende leiding van balletmeesteres Henriette Janssens. De groote variété attractie 12 Tokay- Whirlwinds, de vrouwelijke acrobaten, de heldentenor Morrisson Jr. de 14 Jazz Kings, zangers en zangeressen, tooneelspelers en actrices, ziedaar een tableau de la troupe als nog nimmer geboden werd. Sedert de Nederlandsche Revue ko ning Henri ter Hall in 1928, waarmede de firma van Kinsbergen 16 jaren on afgebroken had gereisd, zijn Revue-Ge zelschap ontbond, is de Revue onder zijn opvolgers gaan tanen. De ensembles werden hoe langer hoe kleiner, de entreeprijzen hoe lan ger hoe duurder. Zelfs de grootste Re vue-gezelschappen reizen nog slechts met 8 tot 12 balletteuses, en een or kestje van ten hoogste 7 man. Het was dus noodig dat er weer wat nieuw leven kwam, en dé heer van Kinsbergen nam wederom, evenals in 1913, daarvan het initiatief. De groote Hippodrome-Revue Hiep! Hiep! Hoera!, is het nieuwste en groot ste succes van den revue auteur en di recteur Rik Senten. Aan een oogver blindende weelde van costumes, décors en Finales, paart de Revue met een se rie dolkomische sketches, gespeeld door voortreffelijke artisten, geestig heid aan tempo, prachtige balletten, aan schoone zang en meeslepende mu ziek aan kunst. Het Handelsblad van Antwerpen van 3 Januari 1937 schreef o.adit is onbetwist de beste Revue die we van Senten zagen... de monteering kan wedijveren met de grootste Revue's uit Parijs of Londen, wat de 12 Tokay- Whirlwinds op het gebied van acro batiek prestoeren grenst aan het won derbaarlijke, de Hippodrome girls zijn om te. stelen en ten slotte is er gelachen, nc<n gebruld om Vaerewyck met zijn kornuiten. Hoe het publiek dat een avond lang kan volhouden is een raad- se.k De zaal lag letterlijk op apegapen, af en toe stegen nog gillende kreten op Frits als Zakkenroller in angst, als dansleeraar, als tooneelspeler tegen wil en dank, Lowieke Staal in alle mo gelijke dwaze creaties en ten slotte de Groote MatchT BelgiëNederland, met het heele stel komieken tegelijk op de planken, wie hierom niet gegierd heeft van de pret heeft een organisch ge brek... enz. Deze Revue zal Woensdag 14, Don derdag 15 en Vrijdag 16 Juli worden opgevoerd, en dat het storm loopen zal, staat als een paal boven water vast. Tenslotte diene nog opgemerkt, dat de Revue in de Nederlandsche taal wordt opgevoerd met alle sappige Vlaamsche humor gekruid. De directie heeft daarom de voor verkoop reeds Maandag 12 Juli ge opend. Daarna komt Esther de Boer van Rijk. de 84-jarige beroemde actrice on ze aandacht opeischen. Esther de Boer van Rijk, de laatste eener groote gene ratie artisten, waartoe de Bouwmees ters, de la Mars en vele andere groo- ten van het tooneel behoorden, gaat op haar beurt afscheid van het tooneel ne men. Gaat haar voor de Laatste maal zien spelen en U zult niet gelooven kunnen dat daar een vrouw van 84 jaar staat. Twee harer groote succes creaties brengt ze hier. De huishoudster Betje, in .Betje Regeert", en als juffrouw v. d. Kooy in „Tropenadel", resp. Zater dag- en Zondagavond. Niemand mag deze voorstellingen verzuimen, door Mevr. de Boei}, met een voortreffelijk ensemble ten tooneele gebracht. Het Dagblad van Noord-Brabant van 24 Oct. '36 schreef van de voor stelling Betje Regeert, o.mEsther de Boer van Rijk, oud in jaren, maar jong, heel jong in vitaliteit, heel jong in kracht en in de onbegrijpelijke wijze, waarop zij dit stuk draagt, zoodat wij ons eigenlijk niet kunnen indenken, dat een andere actrice in staat zou zijn haar in deze creatie te evenaren. Van Tropenadel schreef hetzelfde blad op 23 Oct. '36: Het Esther de Boer-van Rijk- Ensemble bracht gisterenavond Tro penadel voor een stampvolle Schouw burgtent en het was vanzelfsprekend de geestelijke moeder van het gezelschap zelf, die het stuk droeg. Esther de Boer van Rijk gaat heen. Waalwijk, breng haar een waardig af scheid. Met twee vroolijke. stukken neemt zij afscheid van het tooneel. Lachend gaat zij heen. zegt haar lachend voor de laatste maal adieu. Summa summarum een woord van lof voor de ijverige Directie van Kins bergen, die zorgde voor een program zooals nog zelden hier werd vertoond. Vanaf deze plaats wenschen wij haar dan ook van harte een groot succes toe. Gemeenteraad Loonopzand Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Woensdag 14 Juli a.s. des namiddags om 7 uur, Agenda 1. Vaststelling notulen der 2 vo rige vergaderingen. 2. Ingekomen stukken. 3. Aanbieding verslag Bouwver eeniging. Dit verslag ligt voor de heeren raadsleden ter inzage. 4. Voorstel tot goedkeuring van de rekening van het Burgerlijk Armbestuur over het jaar 1936. 5. Voorstel om aan het R.K. Kerkbestuur te Loonopzand onders hands te verkoopen de voormalige openbare school (terrein met op stand), staande in de Gasthuisstraat aldaar. 6. Aanbieding der gemeentere kening over het dienstjaar 1936 met de daarbij behoorende reke ningen van baten en lasten. a.) dat de belasting op dansvloeren geheel of gedeeltelijk wordt afge schaft b.) dat het politieuur gedurende het geheele jaar of minstens tijdens de maanden April lot en met Oct. op 12 uur wordt gesteld. 7. Adres van het bestuur van de ofdeeling Kaatsheuvel van den Ned. B K. Bond van Hotel-, Café-, Res tauranthouders en slijters »St Jozef«, verzoekende, met het oog op den toestand van het cafébedrijf, wel te RADIO—DISTRIBUTIE—BEDRIJF WAALWIJK. ZONDAG 11 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 s.:io 12.20 1.20 2.20 3.35 4.20 5.20 6.35 7.05 8.20 11.30 MAANDAG 12 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 DINSDAG 13 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 WOENSDAG 14 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: DONDERDAG 15 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: VRIJDAG 16 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3: ZATERDAG 17 JULI 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 J.l. Dinsdag werden de Iwee laatste partijen voor de clubcompetitie van VVDV gespeeld in Groep 1 A. MoonenD. Verhagen 02 Groep II F. te VruchtenP. Berriotte 0—2 Na afloop dezer partyen werd aan heide bovenstaande kampioenen, nadat zij eerst door een der leden van WDV netjes waren begroet en in de bloeme tjes gezet, door den voorzitter hartelijk geluk gewenscht met hun schitterende prestatie en hoopte dat zij op denzelfden weg zullen voortgaan, waarna hij beiden een draagmedaille overhandigde. I)e béide kampioenen dankten allen voor dc mooie hulde hen. op dien avond be reidt, en zorgde tevens dat op tijd werd ingeschonken. Het was een avond waar in duidelijk naar voren trad de goede verstandhouding die er heerscht onder de léden van WDV. De eindstand van de tweede club- competitie der Waalwijksche damver. V.DV is als volgt: Groep t. D. Verhagen A. Moonen v. d. Hammen H. Brouwers Fr. Ilollemans Groep II. A. v. d. Gouw F. v. d. Gouw A. Hollemans Joh. Hulst F. te Vruchten P. Berriotte 8 8 0 0 16 8 4 0 4 8 8 3 14 7 8 2 15 5 8 2 0 6 4 10 6 2 2 14 10 5 2 3 12 10 3 7 2 11 10 2 7 3 9 10 3 1 6 7 10 2 3 5 7 WAALWIJK. DAMMEN. W. D. V. D. Verhagen ongeslagen kampioen Groep I. A. v. d. Gouw kampioen Groep II. Zooals uitbovenstaand lijstje blijkt is de onderlinge competitie voor -Groep I en II beëindigd. Wanneer wij de behaal-; de resultaten eens nader bezien, dan valt onmiddellijk de prachtige plaats in 't oog van I). Verhagen die hij in de eerste groep inneemt.Hij prijkt prachtig onge slagen aan den kop. Het verschil tus-j schen de overige spelers is wel groot, ivaaruit blijkt dc geweldige kracht die van hen uitgaat. In groep II valt het resultaat van eeni ge spelers ietwat tegen, dit is voor de betrokken spelers in geen geval een reden den moed le laten zakken. Integendeel, ernstige training zal ook hun speelkracht doen toenemen, wat onvermijdelijk in de toekomst betere resultaten moet op leveren. Doordat A. v. d. Gouw op de eerste, en z'n broer Frans op de 2e plaats zijn geëindigd promoveeren beiden naar «le eerste groep, waarin zij geen slecht figuur zullen slaan. In verband met de kermis zal er a.s. Dinsdag geen club avond gehouden worden. Bar!ali leidt in het algemeen klas sement. I)e Gebr. van Sehendel komen naar voren. - Wederom is een Duitscher er in ge slaagd een etappe van den Tour te win nen. Ditmaal was bet Weckerling, de win- naar van de ronde van Duitschland, die dc achtste etappe voor zijn rekening nam. De spanning zit er nu weer volop in, immers Bartali de drager van de gele! trui, heeft nog slechts 2 minuten voor sprong op den Duitscher Bautz. Alles is nog mogelijk. Dé Gebr. van Sehendel hebben weer ren fraai en wedstrijd gereden. Antoon van Sehendel kwam n.l. als zestiende] binnen en Albert van Sehendel als negen- en-twintigste. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: 1 Bartali (Italië) 51.49.36. 2 Bautz (Duitschl.) 51.51.41. 3 Amberg (Zwitserl.) 51.54.53. 4 Braeckeveldt (België) 51.57.56. 5 S. Macs (België) 51.58.28. 35 Albert van Sehendel 52.54.38. 36 Anton van Sehendel 53.26.23. liet landenklassement ziet er als volgt uit 1 Frankrijk 156.16.32. 2 Begië 156.27.47. 3 Italië 156.49.14. 1 Duitschland 156.51.44. 5 Zwitserland 158.10.29. 6 Spanje 160.4.30. 7 Luxemburg 161.27.6. 0p z'n Amerikaansch. H. C. v. d. L. uit Waalwijk, een sportlievend jongmensch, had den bal zóó'n fikschen schop gegeven, dat hij onder de kool in een moes- tuin terecht kwam De voetballer dischte er een ander en verhaal over op om te ontkomen aan de straf, die wordt opgelegd voor ballen gooien waar dil niel La wordt toegestaan. Je bent een goed voetballer, maar dat ballen schoppen kan er niet mee door! aldus de kantonrechter, die verdachte veroordeelde tot f 3 boete. N Ik kan er toch voor gaan zitten vroeg verdachte. Waar moet ik zijn dan blijf ik maar hier. Neen, vandaag houden we je niet. r Je hoort er nog wel van, beloofde j de kantonrechter. Te Alphen a/d Rijn is gistermiddag een zweefvliegtuig, dat in een vrille geraakte van een hoogte van 1200 pjj meter omlaag gestort. De bestuurder bleef totaal ongedeerd. De non-interventiecommissie is ook gisteren niet over het doode punt heengekomen. Uit de rede voeringen van de vertegenwoordigers der groote mogendheden bleek, dal op het oogenblik geenerlei toena dering tusschen de zienswijze var beide partijen bestaat. WAALWIJK. Van 2 tot 9 Juli 1937. Geboren Emcrentia Cornelia Johanna Maria dv. Fr. R. P. A. van der Straetcn-Rullem Adrianus Franciscus Huberlus, zv. A. J. Pullens-Karner Catharina Maria, n-illon Kpvnrdpren Wijziging in programma voorbehouden. Brussel Vlaamsch. Keulen. Brussel Vlaamsch. Droitwich. Parijs. Keulen. Parijs. Droitwich. Londen Regional. Keulen. Berlijn. 8.00 Keulen, 10.05 Pauze. 10.35 Parijs. 11.05 Droitwich. 12.20 Keulen. 1.20 Brussel Vlaamsch. 2.20 Keulen. 3.20 Droitwich. ■1.20 Keulen. 5.20 Parijs.. 6.20 Keuleiu 78 uur Grainofoonmuziek van het R. D. I!. Opera- en Operettemuziek: 7.50 Londen Regional. 9.20 Keulen. 10.30 Brussel Franscli. 11.20 Droitwich. 8.00 Keulen. 10.05 Pauze. 11.05 Droitwich. 12.05 Londen Regional. 1.2(1 Brussel Vlaamsch. I.35 Keulen. 2.20 Droitwich. 5.00 Pauze. 5.05 Keulen. 6.50 Droitwich. 7—8 uur Gramofoonmuziek van het II. I). 15. Dansmuziek. 9.20 Beromunstur. 10.50 Berlijn. 8.00 Keulen. 10.50 Pauze. II.05 Droitwich. I.35 Londen Regional. 2.35 Droitwich.' 3.35 Londen Regional. 5.20 Keulen. 6.20 Londen Regional. 6.35 Keulen. 7—.8 uur ^Gramofoonmuziek van liet R. D. 11. Populaire muziek. 8.20 Dioljwich. 9.20 Deutsclilaiidseiuler. 10.20 Brussel Vlaamsch. 10.30 Brussel Franscli. 10.50 Boedapest. 11.20 Berlijn. 8.00 Keulen. 10.50 Pauze. II.05 Londen Regional. 12.35 Keulen. 2.20 Droitwich. 6.20 Keulen. 7 S uur Gramofoonmuziek van liet It. D. R. Gevarieerd programma. 9.20 Keulen. 10.40 Weenen. 11.15 Droitwich. 8.00 Keulen. 10.05 Pauze. 10.35 Parijs. 11.05 Londen Regional. 12.35 Keulen. 1.20 Londen Regional. 3.35 Deutschlandsender. •1.20 Keulen. 5.20 Droitwich. 78 uur Gramofoonmuziek van liet R. D. R. Lichte muziek. 8.20 Londen Regional. 8.50 Droitwich. 9.20 Keulen. 10.20 Brussel' Vlaamsch. 10.30 Brussel Franscli. 10.50 Berlijn. 8.00 Keulen. 10.05 Pauze. 10.35 Parijs. 11.05 Droitwich. 2.35 Keulen. 2.35 Brussel Franscli. 4.20 Keulen. 7—8 uur Gramofoonmuziek van het II. D. B. Dansmuziek. 8.00 Londen Regional. 8.20 Keulen. 10.20 Droitwich.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 14