H AKKERTJES Binnenlandsch Nieuws. VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING SPORT ORUNEN. Een nieuwe pijnstiller in een nieuwen vorm AKKER.CACHETS V. J. c. verklaard, dat de nationale rechten langs diplomptieken weg in broeder lijke eensgezindheid verdedigd zullen worden. BOERENBEWEGING IN POLEN THANS ONDERDRUKT. De groote politieke actie der Pool- sche boerenpartij, die tien dagen lang gepoogd heeft door een staking de le vensmiddelenvoorziening der groote steden af te snijden, kan thans als ge ëindigd worden beschouwd. Van de zestien Poolsche provincies hebben vooral Krakau, Lemberg en Tarnopol veel van de ongeregeldheden te lijden gehad, terwijl in de overige ordeverstoringen van ernstigen aard niet zijn voorgekomen. Er zijn 30 dooden, terwijl 1000 per sonen gearresteerd werden. DE SPAANSCHE BURGEROORLOG. Prachtig succes der Rechtachen. Santander ingenomen. De troepen van generaal Franco hebben een nieuwe mijlpaal in de reeks victoriën van het nationalisti sche Spanje weten te bereiken. Nog voordat namelijk de eerste co lonnes van generaal Davila Santander binnenrukten, had de stad zich reeds overgegeven. Nadat de Baskische regeering, he seffende, dat de stad onmogelijk met kans op succes verdedigd kon worden, op een Britsch oorlogsschip naar Frankrijk was uitgeweken, hebben de nationalisten in de stad met behulp van de guardia civil het bewind over genomen en de voornaamste regee- ringsgebouwen bezet. Na eenige korte schermutselingen in de straten was het nieuwe rechl- sche bewind zonder bloedvergieten heer en meester van de stad. Alle re- geeringstroepen, die in Santander wa ren achtergebleven men schat hun aantal op 20.000 man hebben zich aan de nationalisten onderworpen en zijn ontwapend. Onmiddellijk werd aan de nationa listische troepen, die op dat oogenblik nog 6 K.M. van Santander verwijderd waren, medegedeeld, dat de stad zich aan generaal Franco overgaf. Na de ontvangst van dit bericht werden in allerijl eenige nationalistische bata- jons vooruit gezonden, die weldra ook Santander binnenrukten. Het bericht van den val van San tander werd te Bilbao met groot geju bel ontvangen. Dichte menschenmas- sa's trokken juichend en zingend dooi de straten der stad. Alle klokken sloegen aan het luiden en overal werd de hymne van het nationalistische Spanje aangeheven. Ook in Italië is de val der stad met groote vreugde begroet. De Romein- sche bladen spreken het vermoeden uit, dat biermede het Spaansche Con flict dichter bij de nationalistische op lossing is gekomen en dat dit wapen feit op de regeeringen te Londen en Parijs wel eenigen invloed zal oefenen. De strijd rond Madrid. Bij het laatste bombardement van Madrid zijn ongeveer 10 personen ge dood en 25 gewond. Naar schatting zijn 500 bommen op de stad terecht gekomen. In het bijzonder werd de binnenstad getroffen. Naar vernomen wordt, is generaal Juan Yaque, die het bevel voerde over de troepen voor (Madrid, van zijn com mando ontheven en met een missie naar de Canarische eilanden gezonden. De generaal zou in ongenade gevallen zijn, omdat hij in nauwe relatie stond niet de oude Spaansche phalanx, die onlangs is opgegaan in de door Franco gevormde eenheidspartij. DE VEROVERING VAN SANTANDER. Meer dan 30.000 Basken hebben zich in Santander overgegeven en de natio- nalen zijn met groote vreugde ontvan gen. Een deel der roode troepen is af gesneden van hun basis. De Italiaansche pers is in de wolken over dit succes, vooral omdat het in hoofdzaak is bevochten doorIta lianen! DE STRIJD IN HET OOSTEN. De Nanko-pas in Japansche handen. De Nanko-pas is 1111 eindelijk in Ja pansche handen, dank zij het doel treffend ingrijpen van het Ivwantoeng leger, dat intusschen ook Valgan be zet heeft. Doch het bergachtig gebied bij dezen pas is nog allerminst van Chineesche troepen gezuiverd hun aantal schijnt op 50.000 geschat te mo gen worden en aan de zuiverings actie van dit gebied zullen de Japan ners zich ongetwijfeld veel ten koste moeten leggen. Het voorbeeld van het hoogland van Tembien in Abessinië, dat ook offi cieel „genomen" was, maar niet ge zuiverd kon worden en daardoor stra tegisch een hoogst bedenkelijke fac tor bleef, die den Italianen veel tijd heeft gekost zal de Japanners zeker niet aanmoedigen overhaast verder te trekken naar Fsjahar en Soeijoen. Uit de talrijke bezwarende berich ten over het aan land zetten van de Japansche troepen, valt af te leiden dat deze manoevres minder goed zijn afgeloopen dan de Japanners bedoeld Een vinding van Apotheker Dumon/ die geneeskrachtige stoffen op zoodanige wijze samenvoegde, dat daaruit ontstond een uiterst veelzijdig werkend middel, dat snel pijnen stilt en toch onschadelijk is Bovbndien zijn het géén harde tabletten, doch fijn en daardoor dadelijk oplossend poeder dat omgeven is door een smaakloos omhulsel van ouwel. Ge proeft niets! Wijie von innemen 1 10 'ellen onder water houden 2 dan achter op de tong leggen 3 doorslikken me' 'n teug water Slechts 52 cent per buisje van 12 stuks I "AKKERTJES" werken verrassend snel bij- Ntder/ondsch Hoofdpijn, Migraine, Zenuw pijn, Kiespijn, Spierpijn, Rheu- matische pijnen, Vrouwenpijn en bij gevatte kou, Griep, enz Volgens recept van Apotheker Dumont hadden. De Japanners hebben blijkbaar van een massale landing af moeten zien en zij hebben vermoedelijk met hun troe penschepen wat vreemd heen en weel moeten manoeuvreeren, bij het zoeken naar geschikte landingsplaatsen, die niet al te zeer door het Chineesche ge schut bedreigd werden. Dat de verlie zen, die bij de landingsmanoeuvres zijn geleden aanzienlijk zijn is zeker. Met dit al valt niet te zeggen hoeveel man Japan nu geland heeft; dat het in den loop van een vier dagen meer dan 10.000 zijn, is echter wel waar schijnlijk. Chineesche keurtroepen naar den Jangtse. Maarschalk Tsjiang Kai Sjek heeft de beide eerste divisies van het eerste Chineesche leger naar Woesoeng ge zonden om de Japansche troepen te gen te houden, bericht de correspon dent van de Jomioeri te Sjanghai. Deze troepen zijn liet best uitgerust van het geheele Chineesche leger en staan onder bevel van generaal Hoe Tsoengnan, die eerst aan het hoofd van honderdduizend man optrok langs de lijn Tienstsin-Poëkau. Tsjiang Kai- Sjek heeft hem evenwel teruggeroe pen om het commando bij Woesoeng op zich te nemen. Ondanks al deze Chineesche tegen maatregelen, blijven de Japanners echter hardnekkig voortgaan met tal van schermutselingen, bombardemen ten en gevechten. Van twee zijden reeds wordt Sjang hai thans door de Japansche troepen bedreigd. Terwijl de soldaten, die aan de samenvloeiing van Wangpoe en Jangtsekiang aan land zijn gezel naar het Zuiden en Westen trekken, wordt de groote havenstad ook be dreigd door Japanners, die geland zijn aan de Hangtsjaubaai ten Zuiden van Sjanghai. Het is vermoedelijk in verband daarmede, dat aan de kust ten Zuiden van Sjanghai door de Ja panners een blokkade voor Chineesche vaartuigen is afgekondigd. In het Noorden hebben de Japan ners hun offensief in alle sectoren voortgezet en hoewel de Chineezen daar evenals ten Noorden van Sjang hai krachtig verzet bieden, moeten zij toch voortdurend wijken. Het zwaarst woedt de strijd wel in de omgeving van Lotien, dat op 30 K.M. ten Noordwesten van Sjanghai is gelegen, vlak bij de plaats, waar de Japansche versterkingen, ondanks de beschieting door haar tegenstanders, aan land konden komen. Lotien was reeds door een Japan sche afdeeling bezet, die er echter weer uit was verdreven. Later moes ten de Chineezen weer terugtrekken en volgens de laatste berichten is Lo tien thans weer in handen der Japan ners. De strijd wordt echter voorgezet en de Chineesche generale staf acht een handhaving der stellingen in dat deel van hel land van zoo groot be lang, dat hij alle beschikbare troepen derwaarts heeft gedirigeerd, zoodat er een ware veldslag wordt geleverd. Blokkade van een gedeelte van de Chineesche kust. De Japansche admiraal Elaseqawa heeft afgekondigd dat vanaf 6 uur Donderdagavond af, de scheepvaart langs de kust, ongeveer tusschen Sjanghai en Swat au, is verboden voor alle Chineesche vaartuigen. De desbe treffende prcolamatie luidt: „Hiermede wordt een blokkade af gekondigd van de Chineesche kust, liggende tusschen 32 gr. 4 min. N.B. en 121 gr. 44 min. O.L. tot 23 gr. 14 min. N.B. en 11 gr. 1<S min. O.L., welke blokkade begint op 25 Aug. 18 uur. Deze blokkade geldt voor Chineesche schepen, doch vaartuigen van derden en Japansche schepen kunnen dat ge bied vrij passeeren". DE BRITSCHE GEZANT ERNSTIG GEWOND. De Britsche gezant in China, sir Hughes Knatchbull-Hugessen, is, toen hij zich per auto onderweg bevond van Nanking naar Sjanghai, door mitrailleurkogels uit een vliegtuig ge troffen en ernstig gewond. De ambassadeur was met nog twee personen in den wagen gezeten, die echter ongedeerd bleven. Onder hen bevond zich de Engelsche militaire attaché, kolonel Lovett Frazer. Beide heeren vervoerden den gekwetsten gezant onmiddellijk naar het meest nabijgelegen ziekenhuis, waar bleek dat de toestand van het slachtoffer wel is waar ernstig was, doch niet kritiek. Sir Hughes had een kogelwond in de maagstreek. Geruimen tijd verkeerde men in het onzekere omtrent de indentiteit van het vliegtuig, dat den auto met bom men en machinegeweervuur had be stookt. Naar United Press meldt zou het volgens een officieele mededeeling echter een Japansch toestel geweest zijn. Japan heeft intusschen zijn leedwe zen betuigt over dit voorval. DE OVERDRACHT VAN DE PIET HEIN. Zooals bekend, zal heden, 28 Au gustus, op het Buiten-IJ bij Amsterdam, waar dan vele honderden jachten van beoefenaars der watersport een vloot revue zullen houden, het Prinselijk jacht „Piet Hein" door de technische commissie belast met den bouw van het jacht, als vertegenwoordigster van het algemeen comité tot aanbieding van een nationaal huwelijksgeschenk aan het Prinselijk Paar officieel worden overgedragen. Verleden week heeft de technische commissie met het Prinselijk jacht een proeftocht gemaakt, over het IJssel- meer en het sierlijke snelle vaartuig ge probeerd, zoowel in ondiep als in diep water. Het jacht is dwars het IJssel- meer overgestoken van Marken naar Enkhuizen en heeft daarna bij Texel in diep water proef gevaren, welke proeven schitterend geslaagd mogen heeten. De officieele overdracht zal te pl.m. 4.30 uur plaats vinden en per radio worden uitgezonden. GARANTIEBEWIJZEN EN ZEGELWET. Dezer dagen heeft de minister van Financiën een belangrijke beslissing genomen ten aanzien van het al of niet onderworpen zijn aan zegelrecht van garantiebewijzen, welke beslissing valt aan te merken als een eenigszins rui mere opvatting, dan die'tot nog toe gold. Bij deze garantiebewijzen die bij dui zenden exemplaren bij stofzuigers, rij wielen enz. worden afgegeven, werd nooit de zegelwet in acht genomen. Op zekeren dag kreeg een winkelier die bij een verkocht product zoo'n be wijs had afgegeven, echter bericht dat hij een boete van 25 zou hebben ver beurd van een ten onrechte afgegeven ongezegeld garantiebewijs. In verband hiermede is een beslis sing aan den minister gevraagd waar uit bleek dat een garantiebewijs van een constructie als het „aatigehoudene" van zegelrecht werd vrijgesteld ver klaard, echter op grond van artikel 32 no. 21 der Zegelwet. Daarbij toch worden als vrijgesteld genoemd: „de in de uitoefening van een bedrijf verzonden brieven", enz. Indien nu garantiebewijzen eenzijdig zijn opgemaakt en zij niet op grond van betrekkelijke uitvoerigheid van rechts regeling, het karakter van 'n werkelijke acte verkrijgen, kunnen zij in het alge meen onder artikel 32 no. 21 van de Zegelwet worden gebracht en zijn zij vrij van zegelrecht. NIEUWE NEDERLANDSCHE FILMPRODUCTIE-MIJ. Binnen enkele weken zal te Amster dam de officieele oprichting plaats vin den van een nieuwe filmproductie maatschappij, die zich tot taak stelt de vervaardiging van Nederlandsche films ter hand te nemen. De bedoeling van deze onderneming is, de Nederlandsche filmproductie het occasioneele karakter te ontnemen en tot een geregeld produceeren over te gaan. Het door Filmex met Pygmalion behaalde succes heeft doen blijken, welke mogelijkheden in ons land te verwezenlijken zijn. STAKINGEN IN EINDHOVEN. Nadat eerst de tewerkgestelden aan de werkverschaffing te Eindhoven het werk hadden neergelegd, zijn, blijkbaar door dit voorbeeld geïnspireerd, ook de melkventers in staking gegaan. Nadat Vrijdagavond op de werkver schaffing aan het z.g. nieuwe kanaal Bakhuys definitief verloren voor Ned. voetbal. Naar wij vernemen, staat het thans on herroepelijk vast, dat Bakhuys voor het Nederlandsche voetbal verloren is, on afhankelijk van de vraag of hij zich al dan niet van zijn verplichtingen ten op zichte van de Fransche 2e klasclub Stade de Rheims los kan maken. In verhand met zijn opvattingen omtrent het ama teurisme heeft het K.N.V.B.-bestuur na melijk Donderdagavond in zijn vergade ring besloten Bakhuys tot professional te verklaren. Nu hij dus van het Hollandsche voet bal afgesloten is, is het natuurlijk meer dan waarschijnlijk, dat Bakhuys zijn po gingen om van zijn Fransche contract af te komen, zal opgeven, en hij dus eerst daags wel naar Rheims zal vertrekken. een kortstondige staking was uitgebro ken, die des middags eindigde, hebben derom den arbeid kortz Donderdag de tweehonderd te werk- gestelden wederom den arbeid neerge legd. De inspecteur van de rijkswerkver schaffing, de heer Van Hooff, heeft de menschen ter plaatse op het verkeerde van hun houding gewezen, aangezien zij thans automatisch geschorst moeten worden, waardoor ook hun steun komt te vervallen. Ook de staking der melkbezorgers duurt nog voort, alhoewel er wel en kele werkwilligen onder zijn. Deze laatsten hebben gedurende eenigen tijd hulp gekregen van enkele stakers, die van hun besluit waren teruggekomen, doch na eenige uren leverden de laat sten hun melkwagens weer in. De politie heeft in totaal vijftien kee- ren assistentie moeten verleenen, aan gezien de stakers op dreigende wijze de werkwilligen in de straten omring den. Voor alle zekerheid zijn daarop enkele melkventers op hun route door een politieagent vergezeld. Deze staking wordt door het hoofd bestuur van den R. K. Transportarbei dersbond gesanctioneerd, zoodat de stakers uitkeering uit de stakingskas krijgen. De directies der melkinrichtingen hebben nog geen personeel van de ar- beidersbeurs betrokken, dit zou boven dien moeilijkheden opleveren, omdat de ventvergunningen van hun slijters op naam gesteld zijn. Nader vernemen wij dat de arbei ders het werk aan de melkinrichtingen weer hebben hervat. DIOCESANE BOND „DE JONGE WERKMAN". Priesterbijeenkomst. Met goedkeuring van Mgr. Diepen wordt op 30 en 31 Augustus een bij eenkomst gehouden van Jonge Werk man-Directeuren in het Missiehuis der Priesters van het H. Hart (Hees bij Nijmegen). Tot deelname aan de Directeuren dagen worden uitgenoodigd geweste lijke directeuren, alsmede de paro- chiëele of inter-parochiëele, dus de sec tie-directeuren. Verder zullen welkom zijn alle pries ters, reguliere en seculiere, die belang stellen in het priesterwerk, echter met dien verstande, dat als eventueel plaatsgebrek zou dreigen, aan de Di recteuren voorrang wordt verleend. BIGGENMERKEN. Wij vernemen van bevoegde zijde, dat het aantal aangebrachte biggen- merken in de week van 9 tot 14 Au gustus 1937 bedroeg 37995, tegenover 46832 in de overeenkomstige week van het vorige jaar Van de toekenning 1937 zijn van 1 Januari tot 14 Augustus in totaal aan gebracht 1.063.550 merken, tegenover 1.253.900 merken in de overeenkom stige periode van 1936. MEVROUW DE BOER-VAN RIJK MOET RUST HOUDEN. De gevierde Nederlandsche tooneel- speelster mevrouw Esther de Boer-Van Rijk moet rust houden. Op Vrijdag 6 Augustus speelde zij nog te Helmond „Tropenadel", het stuk van wijlen Henri van Wesmeskerken, dat haar zooveel successen verschafte. Op den warmen Zondag daarna is zij overvallen door een darmaandoening. Deze aanval verzwakte haar zoodanig, dat de 84-jarige actrice thans het bed moet houden. Drie dokters hebben haar onder zocht. Vooral in verband met haar hoogen leeftijd is natuurlijk de grootste voorzichtigheid geboden. WAALWIJK. W.S.C. WSC 2 speelt om 12 uur een vriend- schappelfjken wedstrijd tegen Good- Luck 1 uit Geertruidenberg, hetgeen een aardige wedstrijd beloofd te worden. R.W.B. RWB—Pazo. Zondag a.s. wordt wederom het RWB- tournooi voortgezet en komt Pazo uit Oisterwijk op bezoek. Ook deze vereeni- ging behoort tot een van de sterkste 3e klassers hier uit de omgeving, want zij slaagden er dit seizoen in met Gudok gelijk te eindigen zoodat een beslissings wedstrijd noodig was om aan te wyzen wie den kampioenstitel zou behalen. Het belooft dus wederom een uitstekende wedstrijd te worden, daar ook RWB zelf tegen deze vereeniging een zoo goed mogelijk resultaat zal willen behalen. Beide vereenigingen hebben elkaar al eens eerder ontmoet met een gelijk spel als resultaat, ook nu zullen beide elftal len elkaar in krachtsverschil niet veel ontloopen, een reden te meer om een spannende strijd te verwachten, die zeer zeker voor een groot aantal sportlief hebbers zal worden bijgewoond. Deze wedstrijd begint wederom om half drie en staat onder leiding van den heer M. de Folter. SPRANG. S.D.O. Op het terrein van SDO alhier, werd Donderdagavond een competitiewedstrijd gespeeld tusschen SDO 2 en Sparta 2 uit Vrijhoeve-Capelle, voor den BVB. De uitslag was 41 in het voordeel van SDO 2. SDO 3 speelde Donderdagavond voor de competitie van den BVB een wed strijd tegen de V.V. Zandschel op het terrein aldaar. De uitslag was hier 40 in het voordeel van Zandschel. DRUNEN. SPORTERS. Sporters speelden een oefenwedstrijd op eigen veld tegen Elshout. De uitslag was 11. A.s. Zondag spelen Sporters i om half drie in Waalwijk bij HEG 1. Sporters 2 waren als gast bij Her cules in Waalwijk. De match tegen de Hercules-reserves eindigde met een 42 zege voor de thuisclub. Sporters 3 bleken ditmaal ook niet min te zijn. Zij kwamen met een 54 zege naar Drunen op Hercules 3. VJC was met een tweetal elftallen naar DESK in Kaatsheuvel getrokken om daar te voetballen. VJC verloor met 51, waarbij dient te worden opgemerkt, dat VJC met in vallers speelde. VJC 2 verloor eveneens met 53. KANTONGERECHT DEN BOSCH. R. de G., Drunen, venten zonder ver gunning, 4.boete J. Chr. V., Eet- nen, doorgang niet vrijgelaten, 25. boete J. H., Drunen, geen richting aangeven, 3.boete H. H. W.. Vlij men, jachtwet, 5.boete H. W. C., Vlijmen, overtr. jachtwet, tweemaal 5 boete of tweemaal 5 dagen hechtenis; valschen naam opgeven, 20 boete of 20 dagen A. S., Drunen, vuurwapenwet, ƒ10 boete en verbeurdverklaring van 't geweer J. B., Drunen, vuurwapenwet, 10 boete en verbeurdverklaring van geweer en patronen J. C., Drunen, vuurwapenwet, 10 boete en alsvoor W. H. de G., Waalwijk, Vleeschkeurings- wet, 20 boete H. L. J. S., Waalwijk, Vleeschkeuringswet, 15 boete W. J. B., Waalwijk, invaliditeitswet, f 3 boete B. G. R., Waalwijk, Winkelsluitings wet, 5 boete W. H. de G., Waalwijk, Crisiszuivelwet, 25 boete met verbeurd verklaring van de in beslag genomen melk. J. M. G. I., Drunen, minderjarig, links houden, 3 boete J. W. K., Dussen, minderjarig, rijwiel zonder licht, 3 boete W. G. v. d. B., Waalwijk, rijwiel met verblindende verlichting, 5 boete H. J. J. v. H., Vlijmen, minder jarig, drie personen naast elkaar rijden, 2 boete of 1 week tuchtschool T. v. d. L., Raamsdonk, twee personen op één rijwiel, 2 boete H. v. L., Nieuw- kuijk, venten zonder vergunning, 3 boete J. A. IJ., Waspik-Boven, auto vast houden onder het rijden, 5 boete M. A. v. d. S., Waalwijk, rooken in de beide, 3 boete A. G. M. H., Waalwijk, veiligheid van het verkeer in gevaar brengen, waarschuwing A. A. v. d. W., Waalwijk, veiligheid van het verkeer in gevaar brengen, 3 boete C. v. d. L., Waalwijk, veiligheid van het verkeer in gevaar brengen, waarschuwing H. J. K., Vlijmen, rijwiel zonder licht, 3 boete H. J. K., Vlijmen, twee per sonen op een rijwiel vervoeren, 2 boe- te J. T., Drongelen, venten zonder vergunning, 3 boete C. S., Waalwijk, venten zonder vergunning, 3 boete R. C. L. de R., Waalwijk, rijwiel zonder licht, 3 boete J. H., Waalwijk, Ar beidswet, 4 boete L. H., Heusden, Vleeschkeuringswet, 5 boete R. D. R., Heusden, Crisiszuivelbesluit, 30 boete I. C. L. v. d. G., Waalwijk, on gevallenwet, 5 boete A. J., Dussen, Ongevallenwet, 5 boete J. A. K., Sprang-Capelle, rfjwiel zonder reflector, 3 boete G. A. B., Waspik, Arbeids wet, 4 boete. „Zang en Vriendschap" viert feest! Een zuiver muziekfeest! „Zang en Vriendschap" bestaat vijf jaar en op Zaterdag 28 en Zondag 29 Aug. zal dit eerste lustrum op waar dige wijze met een echt muziekfeest worden herdacht. Gedurende deze bestaansperiode heeft Z. en V. reeds heel wat mede gemaakt en enkele up en downs be leefd om thans in een bloeiperiode te staan. De oprichter, de eerste directeur, de grondslaglegger der vereeniging, de heer B. Kitselaar, heeft eer van zijn werk gehad. De heer M. van Heijst te Vlijmen heeft zijn werk voortgezet en meer voltooid, terwijl het thans onzen dorpsgenoot is, dhr. Joh. Merkx, die de zangers op het hoogste punt zal trach ten te brengen dat te bereiken is in de kunst. Moge hij daarin slagen! De tijd van voorbereiding is kort geweest, doch met goede samenwerking en eensgezindheid is een muziekfeest in elkaar gezet, waarvan ieder muziek liefhebber zal kunnen genieten. Z. en V. viert feest, wil de kunst om hoog werken en heeft daarvoor niet de medewerking gevraagd van kermis-at- tracties, maar heeft zich een aantal keurige gezelschappen als gast toege ëigend voor die dagen. Zaterdag begint 't muziekfeest om ca. 6 uur en dit zal geopend worden door den voorzitter van 't feestcomité dhr. Toon Smits. Dan vangen de con certen aan en achtereenvolgens zullen dan te hooren zijn: Mannenkoor Zang en Vriendschap, Drunen; Fanfare Kunst na Arbeid, Capelle; Zangver.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 6