DRUKWERK I S uiaalwiscne sioomilruKkerij Moon mien j NIEUWS. Gemeenteraad van Eethen ocucMon Sport. a a a OP ELK GEBIED a a a a a a a a a a a a a a a a a Maandagmorgen vergaderde de raad dezer gemeente onder voor zitterschap van den EdelAchtb. Heer burgemeester v, d. Schans. Aanwezig alle leden. De notulen van de vorige verga dering werden goedgekeurd. Van enkele personen is bij B. en W. een verzoek binnengekomen, betrekking hebbende op art. IS van de Lager Onderwijswet, over ver goeding van reiskosten, voorkinde. ren die elders eene bijzondere school bezoeken. Besloten werd aan de volgende personen, wier kinderen een bij zondere school in Waalwijk bezoe ken eene vergoeding van fl.per week te geven. Dit zijn J. Dekkers te Babiloniënbroek en A. de Graaff te Meeuwen, terwijl voor J. Wal raven te Genderen een vergoeding van f2.— per week werd vastgesteld daar zijn kind een school in 's Her togenbosch bezoekt. Voorts is er nog een verzoek binnengekomen geteekend door enkele inwoners van Heesbeen en Doeveren, om aldaar totelectrifica- tie over te gaan. Dit verzoek kon echter niet in behandeling genomen worden, daar het niet op gezegeld papier gesteld was. Door de commissie van onderzoek der rekening 1936 werd verslaguit- gebracht, waaruit bleek dat deze in orde was bevonden. De commissie adviseerde deze rekening voorloopig vast te stellen, hetgeen ook aldus geschiedde. Het batig saldo van den gewonen dienst geeft een bedrag aan van f 4362.49, terwijl de kapitaaldienst sluit met een batig saldo van f 1786.07. De Voorzitter deelt dan nog mede dat het brandalarmsysteem hier veel te wenschen overlaat en dat daarom verbetering biervan dringend nood zakelijk is. Spr, stelt dan ook na mens B. en W. voor om tot aan schaffing van een brandsirene over te gaan en B. en W. te machtigen deze zaak af te handelen. Dit voorstel wordt zonder hoof delijke stemming aangenomen. De voorzitter deelt dan nog mede opnieuw in overleg te zijn getreden met de P.N.E.M. in verband met de electrificatie van Heesbeen en Doeveren. De P.N.E.M. heeft hierbij toegezegd om opnieuw een be- grootingsplan op te maken. De heer Donken is niet tegen dit plan, maar vindt het toch wel eigenaardig dat hem gebleken is, dat mochten Heesbeen en Doeveren van electriciteit worden voorzien, het stoomgemaal hiervan wordt uitgesloten, alhoewel electrificatie hiervan toch een mooie verbetering zijn zou. De voorzitter zegt dat dit op een misverstand moet berusten, alhoe wel het misschien nog wel een jaar of langer zal duren, eer deze plannen een vasteren vorm aange nomen hebben. De voorzitter zegt verder dat ingevolge de stappen die er reeds bij de PNEM gedaan zijn, de heer van Mechelen de zaak voor den raad zal komen uitleggen. De heer Donken informeert dan nog naar de plannen van den bouw van het nieuwe raadhuis. De voorzitter zegt dat er waar schijnlijk reeds eind volgende week uitgebreidener plannen aanwezig zullen zijn, daar er over deze zaak, nu terdege met de betrokken per sonen in Rotterdam gesproken is. Hierna sluiting. gen door den heer Scheers, die er in mocht slagen, het slachtoffer, den 17-jarigen G., uit Domburg, te be reiken en naar den wal te brengen. De oever is ter plaatse echter zeer hoog en stijl, zoodat tal van men- schen er aaü te pas moesten komen, om redder en drenkeling op het droge te brengen, hetgeen eerst na heel veel moeite gelukte. Een arts heeft het slachtoffer de eerste hulp verleend verleend. Hij is vervolgens naar het St. Jozef-Zie kenhuis overgebracht, waar hij echter is overleden. In huis door bliksem gedood. Bij een hevig onweer, gepaard gaande met zware regenval, is de bliksem ingeslagen in de woning van den landbouwer H. Jilissen te Mill. De familie was juist aan tafel toen in de naast gelegen keuken met een hevige slag de bliksem insloeg. Vermoedelijk langs de aard leiding van de radio zochtde bliksem zich een weg naar de huiskamer en doodde daaropslag den 15 jarigen zoon J. Jilissen. In het huis brak geen brand uit. De deurpost tusschen huiskamer en keuken werd vernield. in de nabijgelen woning van den landbouwer W. Bisschops brak brand uit op zolder, welke spoedig werd gebluscht. Echtpaar rijdt te water. Bij een noodlottig ongeluk is een 24-jarige vrouw N. Trouwen om het leven gekomen, toen de door haar, onder toezicht van haar man, be stuurde auto in de Spoorwegstraat te Haarlem het donkere water van de DelitAnveedenin den modder weg- zakté.j$oewel dr. M. C. Hilbrink en leden van den ongevallendienst anderhalf uur kunstmatige ademha ling op het slachtoffer toepasten, mocht 't hun niet gelukken de levens geesten op te wekken. Het stoffelijk overschot is naar het Sint Elisabeth- gasthuis vervoerd. De heer N. Fr. was een proeftocht gaan maken met een Two Seater die hij van plan was te koopen. Op de terugreis had zijn vrouw, die geen rijbewijs had, het stuur 'overgenomen, doch door een ver. keerde manouvre, reed zij te water, met het hierboven genoemde nood lottig gevolg. Spoorwegdiefstallen ontdekt. De spoorwegrecherche heeft eenige spoorwegdiefstallen op zeer groote schaal op verschillende sta tions in Nederland ontdekt. Twee personen zijn aangehouden, een vijftigjarige onder-laaingmeester en zijn schoonzoon, die marktkoopman is. De diefstallen betreffen goederen van allerlei aard, die voor snelver- voer waren aangeboden. De omvang is zeer aanzienlijk en er wordt nu nagegaan, wat er gestolen is. De daders hebben een bekentenis afge legd. Fietser verongelukt. Zaterdagavond omstreeks 7 uur gaf een bestuurder van een vracht auto, die te Bussem uit de richting van het Wilhelminaplantsoen de Brinklaan naderde, hoewel hij van rechts kwam, voorrang aan een melkauto. De 21-jarige R. Rummel- hof, die achter den vrachtauto op de fiets had gereden, passeerde die en vloog tegen den melkauto. R. werd met een hersenschudding naar de Majeliastichting vervoerd, waar hij Zondagmiddag is overleden. B. Doodslagineen woonwagenkamp. In het woonwagenkamp te Ter- neuzen is ruzie ontstaan tusschen twee bewonens, zekeren H. en zijn 24-jarigen zwager Van M. De twist liep zoo hoog, dat H. zijn zwager met een zeis dermate aan het on- derlijf verwondde, dat deze tenge volge van bloedverlies is overleden. De dader die een wonde aan het hoofd opliep, is door de politie ge arresteerd. Hij heeft een volledige bekentenis afgelegd, doch verklaarde uit noodweer te hebben gehandeld. De ruzie was onstaan door het feit, dat H. meende, dat Van M. opzettelijk zijn unster (een weeg apparaat) had stukgemaakt. Een vergeefsche redding. Bewoners van de Houtkade, te Vlissingen hoorden dezer dagen hulpgeroep. Verschillende van hun gingen naar buiten en bemerkten, dat iemand in het water van de Houtkade was geraakt. De drenke ling wasintusschen reeds nagespron- I I I I I I I I I I I 1 I I I I I i i Dat wij hierin iets presteeren, getuigen de vele schitterende recensies uit vakbladen en particuliere brieven welke wij tot nu toe ontvingen. Laat dit een aansporing voor U zijn om voortaan Uw drukwerk bij ons te laten vervaardigen. U is dan verzekerd, dat Uw drukwerk den toets der critiek kan doorstaan. i i De Drukkers voor het betere werk. K.N.V.B. l)e Zuidelijke eerste en tweede klas worden uitgebreid. In Scheveningcn is onder voorzitter schap van Dr. v. Prooye de jaarlijksche algeineene vergadering van den KNVB gehouden. Een belangrijk punt dat ter sprake kwam, was de uitbreiding van de Zui delijke eerste en tweede klasse. Betoogd werd o.m., dat de uitgebreid heid van het district zoodanige reis- en verblijfkosten medebrengt, dat het aan tal thuiswedstrijden veelal onvoldoende is om de financiën in evenwicht te hou den en dat vriendschappelijke wedstrij den het tekort niet kunnen aanvullen, omdat deze ontmoetingen in verband met de groote afstanden te kostbaar zijn. De heer van Bel zette deze argumenten in de vergadering nogmaals uitvoerig uiteen, en stelde voor, de eerste en twee de klassegroepen van de Zuidelijke af- deeling uiterlijk met ingang van het sei zoen 1938-1939 uit te breiden tot 11 elf tallen en met ingang van het seizoen 1939—1940 tot 12 elftallen. Aan 't bonds- bestuur wordt overgelaten de wijze, waar op die uitbreiding kan worden geregeld. De heer van Prooye verklaarde, dat er in het bondsbestuur ten aanzien van een uitbreiding voor- en tegenstanders zijn. De stemming is verdeeld. De vergadering nam de motie van het Zuiden met 49 tegen 23 stemmen en 4 blanco aan. T.O.P.Tivoli 04. Met deze nederlaag is voor TOP voor de zooveelste maal de kans op het pro- moveeren naar de tweede klasse ver loren gegaan. Met uitzondering van eeni ge spelers werd door TOP dan ook een vrij slechten wedstrijd gespeeld, hoewel vermeld moet worden dat de doelver- dediger v. d. Akker buitengewoon werk heeft verricht, waaraan het dan ook te danken is dat de achterstand nog niet veel grooter is geworden. TOP had twee invallers. Onmiddellijk ontwikkelt zich een fel en zeer vlot spel, dat mooi open wordt gehouden. Na 12 minuten spelen weten de gasten door te breken en door een fout in de verdediging krijgt Tivoli nagenoeg voor het inschoppen 01, terwijl even voor de rust de back van TOP de bal ver keerd op zijn voet krijgt en er 02 van maakt. Na de rust weet TOP zich niet meer te herstellen. Tivoli krijgt steeds meer de overhand. Een paar gevaarlijke aanvallen op het Tivoli-doel hebben ook nu geen succes, terwijl Tivoli nog tweemaal weet te scoren 04. WAALWIJK. W. S. C. W.S.C.—T.E.C. 4—6. Na een 40 voorsprong. De vriendschappelijke wedsrijd, die WSC, Zondag tegen de bekende Tielschc ploeg TEC speelde, is voor haar wel op bijzondere ongelukkige wijze verloopen. Nadat vooral voor de rust WSC voort durend het heft in handen had en zich met de rust een, men zou zeker zeggen, veilige 40 voorsprong had verworven, werd deze na de rust te niet gedaan en omgezet in een 46 nederlaag. Betreffende het spelverloop het vol gende De eerste aanvallen zijn voor TEC en voortdurend zwerven de Tielenarcn voor het WSC-doel, waar zij echter de legio kansen door slecht schieten en buiten spel staan verprutsen. Dan komt WSC er langzamerhand beter in. waarvan en kele aanvallen op het TEC-doel het ge volg zijn. Eenmaal denken we C. Aarts te zien scoren, doch zijn schot gaat juist over. Even later gaat een goede kans voor WSC verloren door te lang talmen, terwijl het zeker onfortuin te noemen is, wanneer een hard schot van M. Brok tegen de lat ketst. In deze periode is WSC beslist stukken sterker,, en dat er door deze meerder heid geen doelpunten kwamen is uit sluitend te danken aan het reddend werk van paal en lat, o.a. bij een kei hard schot van W. Pot. Als er circa 30 minuten gespeeld zijn komt het succes. Een fraai opgezette aanval, komt via een voorzet van den rechtsbuiten bij C. Aarts, die onhoud baar inkopt 10. Nu schijnen de WSC- ers de smaak pas goed te pakken te hebben en even later ontstaat op dezelf de wijze als daarjuist een tweede doel punt. nu door M. Brok. die onhoudbaar inschiet 20. In deze periode heeft TEC niets in te brengen, terwijl WSC haar voorsprong nog vergroot tot 40. beiden door M. Brok. terwijl voor de afwisseling W. Pot nog maar een keer tegen de lat en C. Aarts tegen de paal schiet. Hiermee is het rust. Wie gemeend had. na de rust een kalm partijtje voethal te zien, heeft zich deer lijk vergist. TEC scheen zich met zoo'n nederlaag niet te kunnen verzoenen en mede door de hu'n van den WSC-doel- man, die onnoodig dikwijls te ver uit liep, slaagde zij erin een 4—6 overwin ning te behalen. TEC onderneemt de eerste aanvallen, en reeds spoedig heeft zij door haar link* binnen succes 41. Door dit succes aan gemoedigd. zitten zij flink op den bal en het is hieraan te danken te danken dat zfj ook aan hun tweede doelpunt ko men. Een makkelijk schot schiet keeper van Kempen, inplaats van te vangen, na melijk ineens terug, juist tegen den toe stormenden midvoor, waardoor de bal in het doel terugspringt 42. Nog is het niet genoeg. Op het midden veld krijgt de spil van TEC den bal te pakken, hij loopt er een weinig mee naar voren, en reeds is het 43, terwijl even later de rechtsbuiten van de buitenlijn af, via den bovenhoek 44 maakt. Dit laatste was een juweel van een doelpunt. De WSC'ers hebben evenwel in dien tussclientijd ook niet stilgezeten en mooie aanvallen worden opgezet, die echter geen van allen, door pech. slecht schieten of anderszins, succes hebben. De Tielenarcn doen het beter en zij sla gen er zelfs in, den gelijken stand om te zetten in een 46 voorsprong, door scho ten van linksbinnen en midvoor, waar van het laatste, onhoudbaar via den paal. De WSC'ers zwoegen flink om den ach terstand nog in te loopen. doch de tijd was te kort en als M. v. Vught einde fluit heeft TEC een verdiende overwinning behaald, alhoewel een gelijk spel de ver houding beter had weergegeven. WSC 2 deed het beter. Zij speelde om 12 uur eveneens een vriendschannelijkcn wedstrijd tegen Good Luck uit Geertrui- denberg, dat zij met een gepeperde 71 nederlaag naar huis terugstuurde. R.W.B. R.W.B.—PAZO 1—4. enkele uitstekende kansen tot doelpunten boden, doch deze gingen door te onbe suisd spel jammerlijk verloren. Het spel is ongeveer een half uur oud als Pazo onverwacht de leiding kan nemen, als de KWB linksback niet zuiver genoeg op zijn keeper terug speelt kunnen zij gemakkelijk doelpunten 01. Hoewel beide elftallen nog verschillende aan vallen ondernemen gaat de rust met deze stand in. Na de hervatting hetzelfde spelbeeld, beide elfallen geven elkaar niet veel toe. Na een half uur komt de gelijkmaker als de linksbinnen de hal goed opbrengt en een schot lost dat de Pazo-doelman maar ten halve keert, zoodat de midvoor geen moeite heeft te doelpunten 11. Inplaats van thans wat meer aanvallend op te tre den, trekt de halflinie zich hoe langer hoe meer terug waardoor de aanvallen van Pazo iets talrijker worden. Toch krijgt RWB de eerste kans om de leiding te nemen doch door te onbesuisd schie ten gaat deze verloren. Het is dan ook Pazo dat het eerst doelpunt als haar mid voor een schietkans krijgt welke hij be nut 12. Hoewel RWB zich nog niet gewonnen geeft slaagt zij er niet in te doelpunten. Als even hierna de Pazo midvoor de bal met de hand bewerkt welke de scheidsrechter ontgaat heeft hij geen moeite er 31 van te maken. Even voor het einde doelpunt hij nog maals waarbij het blijft. Zondag a.s. de laatste wedstrijd RWB BW 2. R.K.V.V. HERCULES. De wedstrijd tusschen Hercules 1 en WVB 1 op Zondag j.l. gespeeld, is met een overwinning geëindigd voor WVB. Wij willen er.echter bijvoegen dat WVB hier bij echter meer kreeg dan haar toekwam. Een gelijk spel had o.i. de verhouding beter weer gegeven. Beide ploegen speel den ver heneden hun kunnen. Dat beide elftallen met een paar reserve's uitkwa men en zoodoende eenigszins gewijzigd moesten worden zal hiervan wel meest de oorzaak zijn geweest. Niettegenstaan de is er toch van beide zijden van het begin af hard gestreden voor de over winning. Tn de eerste helft was WVB wel iets sterker dan Hercules en na 20 minuten spelen neemt zfj de leiding, di rect gevolgd door een 2e doelpunt dat echter werd gescoord in zuiver buiten spel-positie, hetwelk scheidsrechter Vrij hoeven die overigens uitstekend leidde ontging. Nog voor de rust brengt de rechtsbinnen van Hercules den stand op 2—1. Na de hervatting is Hercules voort durend in den aanval doch succes komt aan de andere zijde. De Hercules backs zijn te ver opgedrongen, er volgt een doorbraak met het gevolg dat de WVB- rechtsbinnen geheel alleen voor den doelman komt te staan die dan ook niet kon verhinderen dat hij doelpuntte. Niet ontmoedigd speelt Hercules verder en al ••nodig hren»*t *zn don t'oni] waarmede hot eindo kwam van dezen fair cespoolden wedstrijd. Do wedstriid tusschen de reserves van hoide cltihs ein digde na een «oed eosneeldon wedstriid van beide zijden met een verdiende 4—1 overwinning voor Hercules. KAATSHEUVEL. ZANDSCHEL. Donderdag j.l. speelde Zandschel 2 'n wedstrijd tegen Sprangsche Boys 3. De uitslag was 40 in het voordeel van Zandschel 2. A.s. Donderdag speelt Zandschel 2 een thuiswedstrijd voor de zomercompetitie tegen Sprangsche Boys 2. Dit belooft een spannende wedstrijd te worden daar beide elftallen om het kampioenschap spelen. De wedstrijd vangt aan om half acht op het Zandschel-terrein, bij café N. Groenendaal. WAALWIJK. DUIVENSPORT. Op Zondag 29 Augustus j.l. hield de WCB een wedvlucht vanuit Pont Sint Maxence (Frankrijk) afstand 317 K.M. In concours 24 duiven, gelost om 11 uur 10 minuten. Wind N.O. Eerste duif 5.9.1 achtste duif om 6.4.5. De uitslag is als volgt Jos de Peffer 1 2, A. Stam 3 4, L. Leij- ten 5 8, M. Leijtens 6, G. .1. Schoemans 7, Eerste overduif B. v. d. Pennen. De heer Jos. de Peffer werd kampioen jon ge duiven. Vrijdagavond inmanden voor Duffel afstand 78 K.M. van 7 tot 8.30 uur. WIELERSPORT. SUCCES VAN SLA ATSPEULEN A ARS. Het fameuze koppel Frans StaatsKees Pelle- naars hebben weer een aantal nieuwe successen aar. de vele reeds behaalde, toegevoegd. Men zie slechts de volgende uitslagen: Zaterdag te Wandre (België) Puntcnrace: 1 Pellcnaars 7 punten, 2 Kint 2 punten, 3 Dlsseaux 0 punten. Op een baanronde: 4 Piot 13 punten, 5 Deloor en Claes 5 punten, 7 Muller 1 punt. Koppelrlt 60 K.M.: 1 SlaatsBellenaars 10 pun ten, 60 K.M. in een uur 21 minuten; op vier ronden 2 PiotIgnat 5 punten, 3 Muller Dlsseaux en MaesDanneels 3 punten, op 5 ronden: 5 KintI.orvle 2 punten, op 7 ronden: 0 SpheichcrGallien 0 punten, op 8 ronden: 7 Hen- drikxAVierinckx 9 punten, op 9 ronden: 8 Be ving—Deloor 1 punt. ZONDAG TE HALFWEG. Ploegachtervolgingswedstrijd over 20 ronden (4 K.M.t: Na een fraaie ruce van de belde Hollan ders worden de Belgen A. BuysseA.Billiet na 10 ronden, in 3 minuten, ingehaald door het kop pel SlaatsPellenaars. 100 minuten-koppelwedstrijd1 A. Buysse Billiet 8 punten, 2 F. Slaats—Pellenaars 7 pun ten, op 3 ronden: 3 \V. van Schijndel—F. van den Broek 6 punten, 4 J. van der HeldenJ. de Reus 0 punten, op 4 ronden: 5 1). Groenwegen B. van Stek 2 punten, op 5 ronden: 6 S. Jonker B. van Dijk 1 punt, 7 B. SchildB. Glas 0 punten. De afgelegde afstand In 100 minuten bedroeg 68 K.M. 600 M., in 1 uur was afgelegd 41 K.M. MAANDAG TE GEERAARPSBERGEN. Sprint: 1 Pellenaars, 2 Buysse, 3 de Kulsscher. Eigen kracht 5 K.M.: 1 Slaats, op een ronde: 2 Martin, 3 de Kuysscher, 1 Thijs, 5 Pellenaars, op twee rondenDcneef, de Caluwé, de Bruycker, Buysse en Billiet. 100 K.M. koppelwedstrijd: 1 PellenaarsSlaats, op een ronde: 2 BillietDe Kuysscher. op twee ronden: 3 DeneefBruneau, 4 DcpauwMartin, -de Caluwé, opgegeven de op vier ronden Buysse- Bruyckerc—Thijs. SCHERENS WEDEROM WERELD KAMPIOEN DER SPRINTERS. VAN VLIET DE VERRASSING. Voor de zesde maal heeft de Belg Sclierens liet wereld-kampioenschap Sprint voor beroepsren- ners weten te behalen en daarbij tevens bewezen, nog steeds op een eenzame hoogte Ie staan, ver heven boven mannen als Gerardln, Richter, Falck Hansen en Michard. Hierbij is echter een niewe ninn gekomen in den persoon van onzen landgenoot van Vliet, die men algemeen kansloos waande. Hoe is «int anders uitgekomen. Chnillot werd in den kwarteindstrijd eenvoudig ufgestrnfi door Van Vliet, want «1e Franschman reed een dom uien koers. Zoo belandde Van Vliet in den hal ven eindstrijd. Men had hem daarin Gerardin tot tegenstander gegeven. Op prachtige wijze ze gevierde Van Vliet over den zeer snellen Fransch- nmn. Zoo had «1e ex-amatcur-wereldkainpioen den eindstrijd bereikt. In dezen eindstrijd moest van Vliet dan uitko men lege» den fameuzen Belg. Van Vliet reed in dezen eersten rit zeer ver standig en Scherens moest alles en alles geven, om in een langen sprint nog met een half wiel sec. genoteeril, den snelsten tijd tot op dat mo te kunnen winnen. Voor Van Vliet werd 11 3/5 inent in «leze wereldkampioenschappen gemankt. In den tweeden rit nam Scherens den kop, en reed langzaam «le eerste ronden. Nog rustig ging de Belg de voorlaatste bocht in. Op 350 M. nog geen demarrage. Van Vliet had een vrij groote ruimte gelaten tusschen hem en Scherens, wel drie lengten. En op 250 M. schoot Scherens aan, «lat Van Vliet reeds een geslagen man was. van langzaam tempo zoo snel weg, zette' zoo hard Van Vliet vertelde na afloop: „Ik dacht niet, dat Scherens zoo hard kon aanzetten? Maar wat heb ik nu ook voor een ervaring tegen den wereld kampioen? Ik kan met mijn tweede plaats te vreden zijn". 1 Wij zijn het met «leze woorden van Van Vilei ten volle eens. JO VAN GEENE. Jo van Geene heeft Zaterdagmiddag «leelgeno- men aan de wedstrijden op de wielerbaan te Tilburg. Alhoewel hij met* zijn koppelgenoot van Helvolrt flink zijn best «leed, mocht bij niet het genoegen smaken in «le voorste gelederen te ein digen. Dat zijn rijden echter opviel bewijst wel door wat „de Telegraaf" schreef: In deze course viel nog vooral op het rijden van Van Helvolrt—Van Geene, twee Jonge ren ners, die moedig, doch ni«-1 slim reden. Joke deed het Zondag te Boxtel beter, door enkele fraaie successen te boeken. Koppel-achtervolglngswedstrijd niet aflossing (max, 25 ronden). Uitslag 1 11. Schoenmakers van Geene loopen na 21 roiulen het koppel Bos sou—Martens in, in den tijd van 6 min. 12.6 sec. De uitslag van den fraaien koppelwedstrijd was als volgt: 1 van Boeyenvan Geene 16 punten, i van Helvolrt—van Gcnnip 5 punten, op een ronde: 3 van Rooy—Diependaal 9 punten, 4 Rossou— Martens 5 punten, 5 Schoenmakers— Coomans punten, 6 RademakersVan Ommeren 4 punten. Tijd 1 uur 29 min. 55 sec. ZIJ DIE ZICH MET 1 OCTO BER OP DIT BLAD ABONNEE- REN. ONTVANGEN DE TOT DIEN DATUM VERSCHIJNENDE NUMMERS GRATIS. Onder gunstige weersomstandigheden heeft RWB haar tournooi voortgezet tegen Pazo, welke er in slaagde onze jongens een 41 nederlaag toe te brengen. Hoe wel de uitslag dit niet zou vermoeden wogen beide partijen goed tegen elkaar op, en vooral voor rust was het een snel le en aantrekkelijke wedstrijd, met mo menten waarin uitstekend voetbal werd vertoond. Het was daarom jammer dat na rust bij gelijken stand. RWB een inzin king kreeg waarvan Pazo profiteerde door de stand tot 41 op te voeren. Voojral de RWB-ihjilfliinie beffing de fout, zich te veel op verdedigen toe te leögen welke volkomen overbodis was. Hierdoor werd de voorhoede seheel aan haar lot overgelaten. Niettemin slaaffde zij er nog in verschillende keeren zeer gevaarlijke aanvallen op te zetten welke

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 3