Eet nu Druiven!!! H. KLEIJN-TUMMERS LAATSTE BERICHTEN. AGENDA'0 ADVERTEERT IN DIT BLAD. VERVOLG NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING SPORT. KANTONGERECHT. CORRESPONDENTIE. BURGERLIJKE STAND. RMMSD0H. STATIONSSTRAAT 21. Rechtzaken. Marktberichten, 3 Oames Rijwielen 2 Bakfietsen open bak 1 Bakfiets Bakkersbak 1 Jongens Rijwiel 1 Kinder Rijwieltje 1 Heerenrijwiel L. ZIJLMANS. 10 ets. p. kilo 40 voor 25 ets. 15 ets. p. pond in de groote opera van Napels. Het komt echter niet zoo ver, want Anto nio is plotseling vertrokken, wegens een miskende liefde en de geheele opera schijnt in duigen te zullen vallen. Óp 't laatste moment krijgt Antonio echter berouw van zijn daad en hij komt nog juist op tijd aan de opera om de hoofd partij te vertolken. Natuurlijk is hierna geen sprake meer van een miskende liefde en een huwelijk sluit deze ongetwijfeld schit terende film, die niemand mag missen. HONDENSPORT EN T. B. C. Wij lezen in 't Hsgz. dat op 10 Oc tober door de Kynologen-vereeniging Waalwijk en Omstretken een demon stratie zal gegeven worden ten bate der T.B.C. Bij het bestuur van bovenge noemde vereeniging is van een dergelijk voornemen niets bekend; Overplaatsing Wij vernemen dat met ingang van 25 October a.s. de wachtmeester der Koninklijke Marechaussee, de heer J. Eikenaar deze gemeente zal verlaten, wegens vertrek naar Haarlem. Aldaar zal hij een motor» cursus volgen, waarna hij waar. schijnlijk zal worden overgeplaatst naar de motorbrigade te s'Bosch. •Wachtmeester Eikenaar was 13 jaar bij de brigade Waalwijk ge plaatst en was in onze gemeente en in het geheele rayon der brigade Waalwijk zeer gezien om z'n correct, flink, maar steeds loyaal optreden. De brigade verliest in hem zeker een uitstekend en geacht politie man. Eere-Comité Vondelherdenking. Naar wij vernemen is alsnog toe getreden als lid van't Eeere.Comité der Vondelherdenking met opvoe ring van Gijsbrecht van Aemstel te 's Bosch, de heer Drs. Gérard van Imbeeck, leeraar H. B. S. alhier. Gevonden voorwerpen. Op het politiebureau zijn inlich. vreesde ziekte reeds onder het vee geconstateerd. De inlevering van rijksgoederen voor de dienstplichtigen der lichting 1922 zal voor deze gemeente plaats hebben in het Henricusgebouw, op Vrijdag 15 October a.s. De maréchaussée G. J. Stroo snijder is gedetacheerd van de bri gade Gilze naar deze brigade. De echtelieden Adr. P. van Besouw en Anna M. de Bruijn, wonende in de Prins Hendrikstraat zullen op 14 October a.s. hun 40- jarig huwelijksfeest vieren. Op 26,27 en 28 September a.s. zal de Missienaaikring een Missie tentoonstelling houden in het St, Henricusgebouw. Evenals andere jaren belooft de tentoonstelling weer druk te worden, want de ijverige dames zijn reeds weken in de weer om toebereidselen te maken, om deze tentoonstelling weer in alle opzichten te doen slagen. Aan deze tentoonstelling zijn ver schillende vermakelijkheden ver- bonden, de grabbelton ontbreekt ook weer niet. Bovendien is er ook een verloting aan verbonden, waarvoor pracutige prijzen zijn beschikbaar gesteld. DE VLIEGTOCHT VAN Ir. DE KOK. Kaapstad bereikt. Ir. J. E. F. de Kok, is, vergezeld van den heer Schmidt Crans, gisteren te Kaapstad aangekomen. WAALWIJK. Zaterdag 1.302.45 uur Dames, aspiranten Gymn. Vereen. K. en V Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zaterdag en Zondag Luxor Bios. coop »Triomf der Liefderr. Zaterdag en Zondag Theater Musis Sacrum »De Geheime Code« Zondag 12 uur. Repetitie Liedei •afel „Tot Bloei der Toonkunst" Zondag 12 uur repetitie mannen koor in Musis Sacrum. Maandag 89.30 uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gvmnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiel' dames K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdagavond 8 uur Damavond Calé Rest. »De Molenvliet». Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. W.G.V. Woensdag van 5.30- 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. School. dv. M. C. van Daalen-Pullens Eli Bas- tiaan, zv. D. W. Mandemakers-Soeters Petronella Lamberta, dv. H. B. Steenber- gen-Dijks Antonetta Cornelia, dv. A. G. Kroot-Klerkx Dingeman, zv. A. Klootwijk-van Drongelen, wonende te Loonopzand Laurentius Henricus, zv. H. G. Pullens-van der Linden Johan nes Cornelis, zv. A. Reus-Elshout. Overleden Pa. Ma. Ma. van den Broek, oud 1 jaar. Huwelijks aangiften A. A. Greiner, oud 24 jaren en Ea. Ha. Maas, oud 24 jaren, beiden te Waalwijk P. P. Adriaanse, oud 28 jaren, en E.' van de Coevering, oud 32 jaren, beiden te Waahvyk. Ingekomen Ma. Bruijstcns, van Heusden J. J. Kamp, van Waspik F. A. L. F. Witte- veen, van Boxtel Ca. W. Spuijbroek, van 's-Gravenhage Ja. P. Roiiibouts, van Den Dungen A. Janson, van Nij megen J. S. van der Hammen, van Nij megen J. G. van deVen, van Amster dam Ant. Konings en gezin van Am merzoden C. J. Lehmann de Lehns feld. van Herenthals. Vertrokken N. Beerens naar Tilburg Pa. van Huiten naar Tilburg J. J. A. Spierings naar Geertruidenberg L. van Dongen naar Den Haag W. Ch. Görts naar Mierlo Ga. J. A. C. Wagemakers naar Saventhem Ma. Damen naar Tilburg Ja. F. Oerlemans naar Tilburg P B. Scholtze naar Loonopzand H. G. C. van Hout naar Veghel J. L. M. van Rooi.i naar Huijbergen J. Schreuders naar Sliedrccht A. Smulders naar Woerden C. M. Boefcrs naar Lichten voorde J. van Zeist naar Sprang-Ca- pelle Wa. J. Linders naar Veghel Ha. H. M. van der Velden naar Loonop zand Th. C. Rrekelmans naar Loonop zand Ma. van Hoven naar Eethcn. BEURS VAN NEW-YORK OP NIEUW SCHERP IN REACTIE. De koersen liepen gisteren ter beurze van New-York scherp terug. De lei dende fondsen verloren 1 a 4 punten. De uitvoering van reeds voor de ope ning aanwezige zeer groote verkoop- te bekomen omlrent de navolgende I orders had nieuwe laagsterecords voor gevonden voorwerpen Een parapluie, een paar kousen, een zwart bonte gans. Ongeval, Het paard van den heer v. d. P. kwam in een sloot terecht en met veel moeite werd het dier uit zijn benarde positie nog tijdig gered. Dezer dagen heeft, vermoedelijk een vracht-auto de kolenbergplaats der Kolen-Coöperatie op het Station plein vrij ernstig beschadigd. De dader is onbekend. Aangifte bij de politie is geschied. Toen de heer J. zich gisteren per fiets van 's-Bosch huiswaarts begaf, kwam hij aan den overweg te Drunen zoodanig te vallen, dat hij aan zijn ge zicht bloedende wonden opliep. Na in een nabijzijnd huis te zijn ver bonden, kon hij later zijn weg vervol gen en heeft hij zich onder geneeskun dige behandeling gesteld van Dr. L. Diefstal. De politie mocht er gisteravond in slagen een drietal appeldiefjes op heeterdaad te betrappen, toen zij bezig waren de zwaar dragende boomen in den boomgaard van den heer J. v. L. langs de Kerkstraat van hun overtollige last te ontdoen. De jongelui hadden zich op de komst der politie, heel listig verstopt, maar 't mocht niet baten, zij werden met hun vrachtje mee naar 't politie bureau genomen. Een kreeg een »Klein-Duimpjes«- ingeving en liet stuk voor stuk z'n heerlijke vruchten achter zijn rug en die van den agent vallen om onschuldig op het terrein van on. derzoek aan te komen. Ook dit lukte niet, de agent bespeurde het en hij werd al vast veroordeeld den weg terug te gaan en alle appeltjes op nieuw te verzamelen! Bij den landbouwer H. in v.m. Baardwijk werden in den nacht van Woensdag op Donderdag een aantal kool van t land gestolen. In St. Joachimsmoer hebben dieven kans gezien van een aardap- pelkar niet minder dan zeven zakken te ontvreemden. Jos. E. A. Meyring. Op Maandag a.s. zal de Kamer van Koophandel en Fabrieken te 's Hertogenbosch en omstreken het koperen jubileum als voorzitter en tevens het zilveren jubileum als lid dier Kamer herdenken van de bekende figuur uit de R.K. Mid denstandsbeweging en lid derProv. Staten van Noord Brabant Jos. E. A. M Meyring. O.m. zal in Huize Lohengrin receptie en een feestelijk diner plaats hebben. RAAMSDONKSVEER. Rij P. P., oud 39 jaren, is de besmettelijke ziekte Febristyphoïdea geconstateerd. De lijder is ter verpleging opge nomen in het St. Theresia-Zieken- huis alhier. 'rot verpleegster aan het St. I heresia-Ziekenhuis alhier is be noemd Mej. H. van Breda uit St. Oedenrode. Het mond» en klauwzeer breidt zich in deze gemeente nog steeds uit. Op zes plaatsen is deze ge- de laatste twee jaar ten gevolge. UIT DE N. S. B. Generaal Seyffardi en mr. van Has selt zijn als nieuwe kopstukken uit de N. S. B. getreden. CRISIS IN BELGIë. Het Belgische kabinet is gisteravond bijeengekomen om kennis te nemen van de besluiten van den premier Van Zee land betreffende een eventueele kabi netsherziening. Van Zeeland begon met de mededeeling, dat de regeering ontslag dient te nemen. Deze mededee ling stuitte evenwel op veel verzet bij de ministers. De besprekingen leidden niet tot overeenstemming en de zitting werd om kwart over 7 tot 10 uur ver daagd. Intusschen zullen de ministers der verschillende partijen onderling be raadslagen, terwijl de heer Van Zee land door den koning zal worden ont vangen. DE STRIJD IN CHINA. Opnieuw is een der groote Chinee- sche steden met ontzettende gevolgen door de Japansche luchtmacht onder vuur genomen. De luchtaanval, die zes bommenwerpers, vergezeld van drie jachtvliegtuigen, gistermiddag op Han- kau ondernamen, heeft, volgens de jongste berichten, het leven gekost aan 240 personen, terwijl 500 gewonden vielen. Vooral de woonwijken der arme Chineezen zijn geteisterd, en als schrij nende bijzonderheid van dit bombarde ment kan bericht worden, dat onder de honderden slachtoffers met name het aantal kinderen opmerkelijk groot is. Over den strijd te land zijn uit Nan king berichten ontvangen, volgens wel ke de Chineesche strijdkrachten in de provincie Sjansi een groote overwin ning moeten hebben behaald. Zij brach ten zware verliezen toe aan de vijfde divisie van het Kwantoeng-leger. Deze berichten werden door het hoofdkwar tier van maarschalk Tsjiang Kai-sjek bevestigd. Van Chineesche zijde ver nam men nog, dat na hevige gevechten van man tegen man vijfduizend Japan ners zouden zijn gedood en tweeduizend gevangen genomen. Engeland heeft te Tokio krachtig geprotesteerd tegen de beschieting van steden en het betreurenswaardig verlies van menschenlevens onder de burger bevolking. MEVR. SKOBLIN TE PARIJS GEARRESTEERD. Het mysterie der beide verdwenen Wit-Russische generaals Miller en Sko- blin heeft een hoogst opzienbarende wending genomen. De echtgenoote van Skoblin, die sinds gistermiddag spoor loos verdwenen was, zoodat velen reeds veronderstelden, dat zij door ge heime agenten der Gepeoe ontvoerd was, is nabij de Rue de la Faisanterie te Parijs, waar het bureau der organi satie van Wit-Russische officieren ge vestigd is, door inspecteurs der Fran- sche recherche gearresteerd. MUSSOLINI NAAR DUITSCHLAND. Onder groot enthousiasme is Musso lini naar Duitschland vertrokken. Er zijn daar zeer strenge maatregelen ge nomen o.m. zullen twintig man van de geheime politie voortdurend aanwezig zijn in liet presidentspaleis, waar Mus solini gedurende zijn Berlijnsch be zoek zal vertoeven. De lijfwacht van Hitier zal eveneens ter beschikking van den eeregast gesteld worden. De omgeving van het paleis zal 's nachts worden bewaakt met politiehonden. Achthonderd man van de Berlijnsche politie hebben in de afgeloopen weken een speciale cursus gevolgd om hun schietvaardigheid nog eens extra op te voeren. Een speciaal „expeditie-corps" van de Italiaansche politie is in de hoofdstad aangekomen. De inbraak bij mr. van Ommeren te Heusden. De rechtbank wees vonnis in de strafzaak tegen W. H. L. van B., 43 jaar, schoenmaker te Den Haag, gede tineerd te Arnhem en J. B. v. d. N., 43 jaar, colporteur te Den Haag, eveneens gedetineerd te Arnhem, terzake dat zij in December 1936 te Heusden bij Mr. van Ommeren hadden weggehaald drank, sigaren en geld, na inklimming en verbreking van het slot eener kast. Zij werden veroordeeld resp. tot een jaar en 8 maanden gevangenisstraf. Hij wilde geen tol betalen. De rachtbank te 's Bosch wees vonnis in de strafzaak tegen P. G. C., 38 jaar, vrachtrijder te Dongen die op 12 Mei 1937 te Waspik met zijn auto in volle vaart op H. Hamers algereden had, die het aldaar ver schuldigde tolgeld van hem wou innen. Hamers kon zich nog juist door opzijspringen hergen. De man werd veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf. Overtreding Crisiszuivelbesluit. L. v. D. te Sprang-Capelle was in overtreding ge\veest met het Crisis zuivelbesluit, door 3 pond rundvet te vervoeren zonder aan de noodige formaliteiten te hebben voldaan. Het kwam hem duur te staan want door den Kantonrechter werd hij conform den eisch veroordeeld tot f25._ boete subs. 25 dagen Tiechtenis met verbeurdverklaring van het vet. Verdachte vraagt vermindering van de hem opgelegde straf. Hel valt toch al zoo zwaar in deze DBUNUÜ. Geboren Arn., zv. H. v. d. Besselaar-de Wolf Corn., zv. A. Moonen-Bergmans Corn., zv. J. v. Bladel-Smits. EETHEN. Geboren Maaike Willy, dv. M. van Tilborg en G. de Poorter Willem, zv. H. Combec en S. M. Verbeek. OverledenGeene. Gehuwd M. R. Treffers, oud 29 jaren en T. in t Veld, oud 27 jaren S. Paans, oud 33 jaren en Ant. de Wind, oud 24 jaren Nic. Garsfman, oud 28 jaren en W. O. v. d. Reek, oud 26 jaren. Waalwijk, 24 Sept. '37. Eieren 4'/2 cent. Biggen: f 15.f 19. WAALWIJK. R.K. W. V. B. Morgen gaan de oranjemannen lïïj Waspik 1 te gast. De WVB'ers zullen het in deze al'deeling niet gemakkelijk krijgen. '1 och hebben wij een genoeg zaam vertrouwen in onze ploeg om te weten, dat zij met eendrachtige krachtsinspanning ook in deze zware competitie tot behoorlijke resultaten kunnen komen. Wat de tegenstander betreft, hier over kunnen wij ons moeilijk uitlaten. Waspik 1 speelt n.l. dit jaar ook voor het eerst in afdeeling D en heeft nog geen wedstrijden achter den rug, zoo dat ten aanzien van hun prestatiever mogen weinig te vertellen is. Dat do heeren er op gebrand zullen zijn hun debuut zoo goed mogelijk te maken, behoeft geen nader betoog en hierme- moeilijke tijden om voor vrouw en de dienen onze jongens extra rekening te houden. - WVB 2 opent ook morgen haar program en wel in een thuiswedstrijd tegen Sarto 4. Na hetgeen wij van onze reserves in de gepasseerde oefenwed strijden hebben gezien, zijn zij morgen geenszins kansloos. Maar dan dient er krachtig aangepakt te worden. Vooruit WVB'ers houdt de eerste puntjes in Waalwijk. Aanvang 2 uur. kinderen de kost te verdienen. DEN BOSCH. Uitspraken. De kantonrechter wees o.m. de vol gende vonnissen: M. J. B., Herpt, vuurwapenwet, 10 boete. B. O., Vlijmen, vleeschkeu- ringswet, 25 boete. L. van D., Sprang Capelle, crisis zuivelbesluit 25 boete. L. L., Dussen, rijwiel z. lich 4 boete. J. A. C. V., Dussen, rijwiel z. licht 4 boete. G. V., Heusden, rijwiel z. licht 4 boete. J. W. de G., Waalwijk, arbeidswet 5 boete. J. A. B., Waalwijk, ondeug delijke remmen, 20 boete. J. v. B., Heusden, M. en R. regit., 2 boete. J. M. V., Kaatsheuvel, te breede la* ding, 4 boete. F. A. v. H., Dru nen, rijwiel z. licht en z. reflector 2 x 2 boete. H. P. S., Loon-op-Zand, driewieler zonder rem 3 boete. G. de G., Drunen, gespan niet in bedwang 2 boete. Wij ontvingen onder poststempel Drunen, een brief, waarin ons een kleine advertentie werd opgegeven, met de vergoeding daarvoor. Wij kunnen deze zoo niet plaatsen. lo. Is ons den inzender onbekend. 2o. Is de inhoud en samenstelling van dien aard, dat wij van den inhoud of de bedoeling niets kunnen begrijpen. Wij verzoeken den geachten in zender („een echte Drunensche boer"?) z'n adres op te geven en zicb nader met ons in verbinding stellen om den tekst deradvertentie begrijpelijk te maken of anders hel bedrag der advertentie in ontvangst te nemen. Administratie. WAALWIJK. Van 17 tot en met 24 September '37. Geboren Cornelia, dv. A. J. Kroot-van de Mosse laar Cornelis Petrus, zv. M. M. Leij- tens-Mutsaerts Simon, zv. P. M. de Jong-de Kok Maria Adriana Johanna, Scène uit de schitterende Metro.film Romeo en Julia. (Musis Sacrum). wordt er op gerekend, dat voor een pit tig partijtje gezorgd wordt. Onze junioren krijgen het ook al di rect hard te verantwoorden. Voor hen is vastgesteld de uitwedstrijd tegen DES A te Kaatsheuvel. R.K.V.V. HERCULES. R.K.V.V. H. E. C. HECVlijmensche Boys. Vorig jaar speelden de HEC'ers hun f sten wedstrijd tegen Vlijmensche Boys te Vlijmen. Ditmaal komen zij het seizoen op het HEC-terrein openen, waarmede dus een begin aan de thuiswedstrijden wordt gemaakt. Wij gelooven niet dat een andere ver eeniging voor een spannender inzet zou kunnen zorgen, want de rood-zwarten hebben in onze afdeeling een zeer be kende naam. Zij hebben de reputatie, het de tegenstanders zeer lastig te kunnen maken, en vooral HEC weet daar een woordje van mee te spreken. Het schfint dat Vlijmen speciaal voor <Je ontmoetingen tegen onze vereeniging hun vurigste en beste spel bewaart, en meermalen hebben onze jongens dat tot hun schade ondervonden. Van Vlijmensche Boys ging dit jaar een roep uit over een sterk elftal te bezitten. Hun eerste wedstrijd heeft wel niet aan de verwachtingen beantwoordt, maar de HEC'ers mogen er wel voor oppassen, hier niet de verkeerde conclusie uit te trekken, anders hebben en zijn zij bij voorbaat reeds verloren. Wfi hebben echter wel zooveel ver trouwen in onze ploeg gekregen, dat zij van begin af aan op volle toeren draait, en zelf het spel in handen neemt. Span ning zal er volop aanwezig zijn, daar twij felen we niet aan, en zal de uitslag wel tot de laatste minuut in het onzekere blij ven. Gaarne doen wij aan het begin der competitie nog een beroep op de voet balliefhebbers van onze gemeente, de Katholieke sport zooveel mogelijk door een bezoek aan ons terrein te willen steu nen. Wat spelpeil en fraaie wedstrijden betreft, weten we zeker dat niemand teleurgesteld wordt. Wij hebben gelukkig kunnen consta- leeren, dat wat de belangstelling betreft, hier een goede wending in is gekomen, en vertrouwen dat deze nog mag groeien. Aanvang der wedstrijd half drie. j Voor de reserves is het Zondag a.s. eveneens een gewiehtigen dag. Zij openen het seizoen met een uitwedstrijd tegen Vios te Tilburg. Al meteen worden ze dus op een zwaren proef gesteld, want Vios is lang geen gemakkeliike tegenpartij. Wat de kansen betreft, kunnen we noe moeilijk voorspellingen doen, maar wel Het eerste elftal is a.s. Zondag vrij. Het tweede elftal opent het nieuwe seizoen in de 2e klasse RKVB district Tilburg met een uitwedstrijd tegen Uno Animo 2 te Loonopzand. Vorig seizoen werden onze reserves 2 maal geslagen door deze ploeg. Uit de oefenwedstrijden is echter ge bleken dat onze reserves over een goed elftal beschikken, die het, indien bij de spelers de goede wil aanwezig is in het komende seizoen ver kunnen brengen. Wij zijn benieuwd wat zij a.s. Zondag tegen Uno Animo zullen presteeren; aan een voorspelling zullen wij ons maar niet wagen daar ons de krachten van Uno Animo voor dit seizoen nog niet bekend zijn. Toch willen wij de spelers nog aan raden vanaf het begin flink aan te pak ken en in geen geval tegenstanders te onderschatten. De wedstrijd vangt aan om 12 uur. Vertrek 10 uur 30 bij café de Lindeboom. Het 3e elftal speelt om 12 uur thuis togen BKTVV 5 uit Tilburg voor de 3c klasse RKVB. Het A elftal der junioren speelt de eer ste competitiewedstrijd voor de RKJC togen de WVR-iunioren. DAMMEN. W.D.V. Springer ex-wereldkampioen dammer komt bij Bausenbach. Het is onze plaatselijke damvereeniging gelukt om den oud-wereldkampioen B. Springer hier in Waalwijk te doen komen op Zaterdag 16 October in het clubhuis van WDV, café rest.De Molenvliet al hier, voor het spelen van een propagan da simultaan séance-dammen, ten eind voor deze edele denksport hier ter plaat se meer belangstelling te wekken. Aan deze simultaan van 40 borden kan door eiken damliefhebber worden deelge nomen, mits men zich hiervoor uiterlijk 9 Oct. a.s. opgeeft bij de volgende adres sen P. Berriotte, Vooreinde 17 Waalwijk- Baardwijk. v. d. Hammen, Nr.-Parallelweg 43 Waalwijk-Baardwijk. „De Molenvliet", alhier. Joh. Hulst, Kerkeind A 101 Sprang. I). Verhagen, Hoogevaart 120 Capelle. Wij hopen hier nog nader op terug te komen. Handboogsport. „De Eendracht". De wedstrijd op de banen van de Een- dracht heeft j.l. Zondag weinig verande ring ondergaan. Doch het is wel een van de spannendste middagen geweest van deze zesweeksche. De koppels 2 en 3 hebben den heelen middag een ronde ge forceerd, doch 't lukte niet. Wel zijn zij het leidende koppel op punten sterk ge naderd en het zal dan ook een oppassen zijn-, anders zouden zij het in plaats van 1 ronde met punten kunnen verliezen. Het zal er a.s. Zondag, wanneer de wed strijd eindigt er warm naar toe gaan, want het is op het oogenblik moeilijk een voorspelling te doen wie winnaar wordt, doch vast staat dat koppel 2-3 tot 't laat ste schot zullen trachten de leiders van de eere-plaats te verdringen. Dus belang stellenden, allen op dezen middag naar het slot van deze zoo schitterende ge slaagde zesweeksche. De stand luidt op het oogenblik als volgt: 1 H. v. d. MeeP. v. d. Hooven 464 p. 2 J. DineemansChr. v. d. Jïoovcn 449 punten. 3 J. VerhoevenC. Pullens 448 p. 4 L. v. BladelP. v. Dijk 407 p. 5 Chr. v. d. HoovenH. Muskens 360 punten. Op een ronde 6 P. v. Ravel.T. Kliiberg 335 p. De slot wedstrijd vaii'gi mn •S'.rr.' Zon dag half acht, waarna uitreiking der prij zen. RA DTO—DTSTRTBTTTTE—BEDRT.TF WAALWIJK. ZONDAG 26 SEPTEMBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: MAANDAG 27 SEPTEMBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 DINSDAG 28 SEPTEMBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: GEVRAAGD voor een dag per week. 58241 Mevrouw MINKE Stationsstr. 91 Waalwijk. TE KOOP AANGEBODEN: 2e uands 2 Tandems, compleet wegenkaart en plaatjes. Te zien bij58240 Grootestr. 177 Waalwijk. PRIMA WESTLANDSCHE DRUIVEN 13 ets. p. pond EXTRA WESTLANDSCHE DRUIVEN 15 ets. p. pond HANDPEREN VERSCHE NOTEN NIEUWE VIJGEN Beleefd aanbevelend, Wijziging in programma voorbehouden. 8.30 Brussel Vlaamsch. 10.50 Keulen. 1.20 Brussel Vlaamsch. 1.30 Brussel Fransch. 2.-10 Droitwich. 2.35 Radio Parijs. •1.20 Keulen. 0.20 Radio Parijs. rftr 7.20 Londen Regional. 8.20 Brussel Franscli. 9.25 Broitwicli. 10.50 Beutschlandsendcr. 8.00 Keulen. 9.50 Pauze of diversen. 10.35 Radio Parijs. 11.05 Londen Regional. 12.50 Brussel Vlaamsch. 1.30 Londen Regional. ■1.20 Keulen. •1.50 Londen Regional. 5.20 Droilwich. 0.20 Keulen. G.35 Brussel Franscli.' 7.00—8.00 uur Gramofoonpl. van liet R. D. B. Lichte Muziek: 8.00 Londen Regional. 8.40 Droitwich. 10.00 Londen Regional. 10.30 Droitwich. 8.00 Keulen. 9.50 Pauze of diversen. 10.35 Radio Parijs. 11.05 Londen Regional. 12.20 Keulen. 2.20 Londen Regional. 4.20 Keulen. 7.00—8.00 uur Gramofoonpl. van het R P. R. Walsch- en Marschmuzick: 8.20 Keulen. 9.20 Rome. 11.20 Droitwich. 8.00 Keulen. 9.50 Pauze of diversen. 11.05 Droitwich. 10.35 Radio Parijs. 11.35 Londen Regional. 12.20 Keulen. 2.20 Londen Regional. 3.20 Droitwich. 4.05 Londen Regional. 4.50 Keulen. 6.20 Londen Regional. 7.008.00 uur Gramofoonpl. van het R. D. B. Dansmuziek: 8.00 Droitwich. 10.00 Boedapest. 10.20 Droitwich. 11.05 Berlijn.

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 10