J GEERTRUIDENBEKG. KAATSHEUVEL. HERPT. HEUSDEN. RAAMSDONK. V CDHDT ZATERDAG 9 OCTOBER 1937. - tot de bevoegde instantie om te Geertrnidenberg weer een garnizoen te krijgen. Hij hoopt dat ook de r.k. Staatspartij afd. üeertruiüenberg pogingen in het Werk zal steden om uil gedaan te krijgen. Voorts dringt spreker er op aan dat de algevaarüigden de leden der 2e Kamer zuilen attendeeren op de industrialisatie van het platteland opdat Geerlruidenberg ook hiervan zijn voordeel kan trekken. Door den heer Merk werd voorts aangedrongen dal bij de zgn.haan- tjesverdeeliug ook de belangen van de katnolieken niet vergeten zullen worden. Een betere veruouding dient tot stand te komen. Burgemeester Bianchi betreurde de: wijze waarop onze katholieke Minister Homme door de katholieke pers en de partij was aangevallen voor zijn beleid. Deze meening werd niet gedeeld door den heer Mulders die goede kritiek op zijn plaats vond en soms een ruggesteun kan beteekenen voor den Minister die misscnien in de Ministerraad geen voldoende steun kan vinden om. zijn ideeën doorgang te doen vinden. Tenslotte deelde de voorzitter mede dat de komende periode in het teeken zal staan van de jeugd n.l. propaganda voeren voor de opkomende kiezers waarna onder dank en op de gebruikelijke wijze t/de vergadering werd gesloten. Tot leeraar aan de Geertruiden- bergsche Handelsavondschool alhier is benoemd onze stadgenoot de heer F. Krols. tiet aantal werkloozen bij den agent der arbeidsbemiddeling alhier is weer gestegen en bedraagt mo menteel 101. Groep 1 C. Schaap A. de Graag 0 2 F. van MünsterJ. Deurlo 2—0 Gerr. Jonker—B. Klerks 1 1 C. BaxJ. Timmermans 2—0 Groep II J. Andriesse—Gijs Jonker 1 1 R. Kamminga F. v. Münster 2—0 W. v, Beijnen H. Heuveling 0—2 Voor het Zwakke Kind. In de zaal van den R.K. Gildenbond werd Zondag 3 October een Bonte Avond gegeven ten bate van het zwak ke kind. Reeds jaren achtereen zijn op verschillende tijdstippen van het jaar groepen kinderen door de T.B.C.-Ver- eeniging alhier uitgezonden naar de Gezondheidscolonie Eersel. De groote kosten, die deze uitzen ding met zich brengt dwingt 't T.B.C.- bcstuur om telkens opnieuw middelen te beramen om deze zoo hoogst nood zakelijke uitzendingen te kunnen blij ven doorvoeren. De Bonte avond Zondag gegeven is hiervoor wederom een succesvol pogen geweest. De opkomst was zeer goed. Het humoristisch ensemble „Vijf Kom ma Nul" heeft er de slag van beet om de hoorders te doen genieten. Aan een stuk is er onbedaarlijk gelachen met de slagen, die deze toffe jongens, die schitterend op elkaar zijn ingesteld, uit hun mouw schudden. Hun humo risten gijn werd keurig afgewisseld met enkele solo en duo's, terwijl dc Tiroler Mandolineclub ,'Edelweis" on der leiding van Fraulain Sehwilla voor aardige entre-acte muziek zorgde. De opbrengst van den avond was ruim 08. De afdeeling Herpt der R.K. Kiesvereeniging heeft Zondag hare jaarvergadering gehouden waarbij een gering aantal leden vertegen woordigd was. Uit het jaarverslag bleek dat de rekening sloot met een nadeelig saldo van 19'/a cent. Getracht zal worden met een contributie van 20 cent per lid per jaar rond te springen. Het reglement voor de afdeeling werd conform het concept der R K. Staatspartij vastgesteld. Bij de bestuursverkiezing werden de 'aftredende bestuursleden de heeren J. M. Buijs, Chr. v. Herpt, P. de Man en Ad. Buijs herkozen, terwijl in de vacature H. de Wilt, die zich niet herkiesbaar stelde werd gekozen de heer Matth. van Bokhoven. Tot afgevaardigde naar de ver gadering van den Statenkring werd gekozen Chr. van Herpt, als zijn plaatsvervanger P. de Man. R.K. Werkliedenvereeniging. Sj De Chr. Jongelingsvereeniging »Eben Haëzer« vergaderde wederom voor het eerst in het winterseizoen. Na afwerking van eenige huishou delijke aangelegenheden werden 2 vacatures aangevuld van le secre taris (K. Deurloo) en 2e voorzitter (J. van Helden). Het bestuur is thans als volgt samengesteldle voorzitter Ds. F. L. van Duijkeren, 2e voorzitter W. A. C. v. d. Steen hoven, le secretaris Adr. Deurloo, 2e secretaris A. de Graag, le pen ningmeester H. de Waal, 2e pen ningmeester A. Nieuwkoop en bibliothecaris M. Bax. Voor de a.s. maanden zullen enkele lezingen worden gehouden, waarvan een met lichtbeelden te verzorgen door Ds. van Duijkeren en dhr. Brunklans te Rosmalen. Door de leden der Koninklijk Erkende Scherpschuttersvereeniging St. Blasius alhier werd een onder ling concours gehouden op den schutsboom. De prijzen werden als volgt behaald1 Adr. de Kort, 2 J. van Sprang, 3 M. de Kort, 4 B. Heijkants, 5 M. van Ooijen, 6 P. v. d. Oever, 7 J. v. d. Oever, 8 F. van Diem, 9 A. de Leeuw, 10 H. v. d. Oever, 11 J. Brouwers, 12 W. van Heivoort, 13 A. van Bladel, 14 P. van Deursen, 15 J. van Ooijen. Deze maand zal het 35 jaar geleden» zijn dat de Fanfare der H. Familie alhier door wijlen Deken J. C. Bijnen werd opgericht. Ter herdenking van dit jubilé zal op Zondag 24 October a.s. een jubileum concert worden gegeven voor eere leden, donateurs en belangstellen den. De uitslag van de 5e ronde van den jubileumwedstrijd bij de damclub V.D. alhier is alsvolgt De R.K. Werkliedenvereeniging houdt Woensdagavond in den Gilden bond voor hare leden eeri algemeene vergadering, waarop bet winterpro- gramma zal worden besproken. Do Weled. Heer P. Vriens zal hierover een spreekbeurt vervullen. Besloten is reeds, dat dezen winter een Werkloozen Triduüm zal worden gehouden, dat door niemand minder dan den bekende spreker Pater Hen- ricus zal worden geleid. Ter vergadering zal tevens een voor stel worden behandeld tot uitbreiding van het bestuur. Klein schoenfabrikanten. In verband met de Vestigingswet zal Donderdagavond in Euphonia een ver gadering gehouden worden voor alle klein-schoenfabrikanten. De heer Fre- deriks, voorzitter van de R.K. Midden- standsvereeniging zal deze vergade ring leiden. R.K. Par. Kiesvereeniging „St. Jan". Zondagmiddag om twaalf uur hield de R.K. Par. Kiesvereeniging „St. Jan" in de Patronaatszaal een algemeene ledenvergadering, die aan hetzeltde euvel mank ging als zoo goed als alle kiesvereenigingvergaderingen buiten den actietijd rond de verkiezingen. De opkomst was slechts matig. De Hoogeerw. Heer Deken v. d. Brekel was tegenwoordig. De Weledelachtb. Heer Burgemeester Mallens voorzit ter der vereeniging opende om 12 uur en zette het doel dezer voorgeschreven vergadering uiteen, die na de Rijks- kieskringvergadering van 23 October opnieuw gevolgd wordt door een alge meene ledenvergadering, waarop de rooster van aftredende leden van bet bestuur zal worden bekend gemaakt. Tot afgevaardigden ter algemeene ver gadering werden op voordracht van het Bestuur benoemd de WeledAchtb. Heer Mallens en W. Damen. Bij de bespreking omtrent candi- daatstelling voor den Partijraad ver liet de voorzitter de vergadering, daar hierin de opvatting gelanceerd werd, om Burgemeester Mallens candidaat te stellen, als iemand, die ieders be langen zal welen te behartigen. Ge zien hel Noordelijk deel van Tilburg in dit Bestuurslichaam niet is ver tegenwoordigd werd deze candidatuur door bestuur en leden gesteund en door Burgemeester Mallens aanvaard. Om de vergaderingen meer bekend heid te geven zullen deze voortaan van den predikstoel worden bekend gemaakt. Bij de rondvraag werd be kend gemaakt, dat bij eventueele be- stiruirs vacatur es zooveel mogelijk re kening zal worden gehouden, dat alle standen zitting krijgen. Onder dank zegging werd de vergadering gesloten 200 leerlingen der School even bij hem aan huis geweest om hem de hand te drukken. Weldra was zijn woning in een bloementuin herschapen: 20 groote bloemstukken werden gebracht, be nevens een zeer groot getal eenvoudige bloemruikers. In den loop van den dag kwamen ruim 150 personen den ju bilaris feliciteeren, terwijl hij onge veer 300 kaartjes, briefkaarten, brie ven en telegrammen ontving. Des middags was liet feest voor de schoolkinderen, die natuurlijk getrac- teerd werden. Bij deze feestviering werd bel woord gevoerd door Ds. Oost namens hel Schoolbestuur; door het Hoofd der School, dhr. Van Raams- donk, door Mr. Heere, loco-burge meester namens 't Gemeente-bestuur, door dhr. Van Schuppen te Delft, een maal Hoofd der School op het Veer, door dhr. Van der Beek, eveneens te Deltt, Oud-leerling van meester Sneep en door dhr. Elsman, Hoofd der Chr. School op het Dorp. De kinderen ga ven een paar voordrachten, een panto mime, een sprookje. Verschillende prachtige cadeaus werden aangebo den. De Inspecteur van het Lager-on- derwijs kon niet komen en tevens de Inspecteur van 't Chr. Volksonderwijs was verhinderd. Heerlijk, dat zijn moeder van ongeveer 82 jaar, uit Fij naart overgekomen, zich mede mocht verblijden in de gunst des Heeren die haar zoon in zoo ruime mate had mo gen ondervinden. De afdeeling de Jonge Werk man alhier heeft in studie genomen het tooneelspel «Clubhuis van Mijn heer Pastoor;/ welk stuk omstreeks Kerstmis zal worden opgevoerd. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulp postkantoren is gedurende de maand September jl. op de Rijkspostspaar. bank ingelegd f 50491,52 en terug betaald f35031,52. Aan P. C. van Suijlekom, aan nemer te Raamsdonk(dorp) is op gedragen het bouwen van een woon huis voor rekening van M. C. van Suijlekom aan de Julianalaan. De uitslag van de Vrijdagavond gehouden verloting, ten bate van de Kon. Erk.Harmonie»De Eendracht» is als volgt le prijs een Slaapkamer meublement no. 4942e prijs een dames- of heerenrijwiel no. 804; 3e pr. 822, 4e prijs 588, 5e pr.812, 6e pr. 791, 9e pr. 652, 10e pr. 562, 11e prijs 444. 12e pr. 297, 13e pr. 524, 14e pr. 310, 15e pr. 429, 16e pr. 558, 17e pr. 564, 18e pr. 649, 19e pr. 961, 20e pr. 1026, 21e pr. 921, 22e pr. 1011, 23e pr. 353, 24e pr. 342. een nederlaag geworden. Blauw Wit ver schijnt met een invaller voor den doel man hetgeen een geduchte verzwakking blijkt te /.i,jn. Het spel is nauwelijks anti den gang of Vlijmen scoort reeds 1U. Doch aanstonds na den aftrap gaan onze aanvallers er van door en met een goed schot brengt de centervoor de partijen op gelijken voet. Onze achterhoede blijkt nog lang niet safé, en het is dan voor Vlijmen maar tikken om den stand tot 31 op le voeren dank zij een paar fou ten van onzen reserve-doeman. Na de thee zet Blauw Wit alles op den aanval en reeds spoedig is de stand gelijk door 2 goede doelpunten van den centervoor. Doch hoe men ook zwoegt, als even later door een misverstand Vlijmen weer de leiding herneemt is Blauw Wit een ge slagen team terwijl Vlijmen door een vijfde doelpunt haar overwinning veilig stelt. I.V.C.B. WAALWIJK. R.K. W. V. B. RADIO—DISTRIBUTIE—BEDRIJF WAALWIJK. W\jziginK 'n programma voorbehouden. DONDERDAG 7 OCTOBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Keulen. 8.50 Diversen. 11.05 Londen' Regional. 12.50 Droitwich. 2.20 Londen Regional. ■1.35 Keulen: 5.50 Droitwich. 0.20 Keulen: 7.00—8.00 uur Crraniofoonmuziok v.li. R.D.B. 8.20 Berlijn. 0.20 Beroinunster. 9.50 Berlijn. 11.20 Droitwich.' RAAMSDONKSVEER. v/ Het was een heerlijke dag, de jubi leumdag, voor dhr. Sneep, die her denken mocht, dat hij 40 jaar hij het Onderwijs werkzaam was. Reeds in den vroegen morgen waren de r.uini WAALWIJK. JULIANA. De Zondag j.l. gespeelde competitie wedstrijd in 's-Bosch tegen DI A O ein digde in een schitterende 40 overwin ning voor Juliana. Beide elflallen verschijnen in hun sterkste opstelling. De Juliana-voorhoede krijgt al spoedig een 2-tal mooie kansen welke echter niet benut worden. Ook DEVO komt enkele malen gevaarlijk voor het Juliana-doel maar de achterhoede is weer in goeden vorm, zoodat doelpunten worden voorkomen. In de voorhoede wil het deze wedstrijd niet zoo goed vlotten en worden verschillende kansen gemist en komt met de stand 0rust. Na de rust is Juliana er heler in en al na enkele minuten doelpunt de center voor onhoudbaar 10, terwijl dezelfde speler met een hard schot 20 maakt. De DEVO-voorhoede zit ook gevaarlijk voor het Juliana-doel, maar telkens wordt nog tijdig ingegrepen. Dan is het de Juliana-linksbinnen welke op schit terende wijze den voorsprong vergroot 30. Bij een aanval der DEVO-voorhoede wordt de Juliana-keeper omgeloopen en moet hiervoor even gestopt worden, hoe wel hij toch zijp plaats nog kan blijven innemen. Als Juliana weer ten aanval trekt maakt de centervoor 40 en komt met dezen stand het einde, zoodat onze geel-zwarten de 2 uitwedstrijden beide in overwinningen hebben weten om le zetten. Mét belangstelling zien wij de lste thuiswedstrijd op Zondag a.s. tegen Vlij men tegemoet. Juliana 2 zette de competitie goed in door in Haarsteeg met een gelijk spel 1—1 uit den strijd te komen. Juliana 3 behaalde eveneens in Haar steeg tegen Haarsteeg 2 een 3—2 over winning, en was het een succes-dag voor onze geel-zwarten. SPRANG. S. D. O. Huldigingswedstrijd. In verband met het door de Junio ren van S.D.O. behaalde kampioen schap van de Waalwijksche Jeugdcom- petitie, zal a.s. Zaterdagmiddag om 3 uur op het terrein van S.D.O. alhier een huldigingswedstrijd worden ge speeld tusschen de S.D.O.-Junioren en het bondselftal van de Waalwijksche Jeugdcompetitie. Tevens zal hierbij de overdracht plaats hebben van den kampioens-wis- selbeker. W.V.V.—Blauw-Wit. Zondag j.l. toog ons elftal voor de eerste maal ten strijde en helaas is dit De Zondag gespeelde wedstrijd tegen Roda uit Tilburg heeft geen overwinning voor onze jongens op mogen leveren. Tot ongeveer 20 minuten na rust wogen de partyen vrijwel tegen elkaar op en kon het publiek van een spannende en fraaie wedstrijd genieten. Daarna echter kreeg het elftal van WVB een kleine in zinking waarvan Roda danig proffit wist te trekken. Vooral tegen het einde van den wedstrijd speelde Roda een pracht i- ge partij voetbal en wij durven gerust te voorspellen dat de kampioenen dit jaar wederom een hartig woordje om de bo venste plaats zullen meespreken. Over den wedstrijd het volgende: Als scheidsrechter Buyzen om 2 uur beginnen blaast loopt WVB direct hard van stapel en weet Roda geheel op eigen veld terug te dringen. Succes blijft ech ter voorloopig uit. Na een kwartier spe len weet Roda het eerste doelpunt te maken. Dit laten onze jongens echter niet op zich zitten en de middenvoor weet na prachtig solo-spel, waarbij hij de gchcele achterhoede van Boda wist te passeeren, den gelijkmaker te scoren. Wanneer Boda even daarna wederom een doelpunt maakt, krijgt WVB een pe nalty te nemen welke door den aanvoer der onhoudbaar wordt ingeschoten. Met een ruststand van 22 stonden de kansen nog gelijk en was er omtrent den eindstand niets te voorspellen. Na de thee weet Roda na een fraaien aanval de leiding te hernemen. De WVB- ers weten van geen opgeven en bij een aanval op het Roda-doel slaat een der verdedigers den bal met de hand uit het doel. De hiervoor toegestane strafschop weet onzen aanvoerder wederom in een in deze periode 4 maal te scoren, doelpunt om te zetten. Hierna kreeg het elftal een kleine inzinking en wist Roda in deze periode 4 maal te scoren, toonde spel tevreden zyn. Over het algemeen kunnen wij behou dens de laatste 20 minuten over het ver toonde spel tevreden zijn. Het 2e elftal verloor, mede door enke le blunders van den scheidsrechter, van Hercules 2 met 41. Zondag a.s. zijn voor onze vereeniging geen competitiewedstrijden vastgesteld. R.K.V.V. H. E. C. De reserves hebben Zondag j.l. hun eeiste punt binnen gehaald. De uitslag tegen IJyroniinus werd 33, waarmede wij in het geheel niet ontevreden mogen zijn. Het samenspel was bij de gasten uitstekend verzorgd, en zij lieten een goeden indruk achter. HEG leidde bij de rust met 21, welke voorsprong na de rust tot 31 werd opgevoerd. Door uit vallen van den midhalf was de midden- linie veel verzwakt, wat zich het laatste half uur flink deed gelden. De HEG'ers werden geheel ingesloten, en konden niet verhinderen dat de stand tot 33 werd teruggebracht. Gelukkig was onze doelman in zeer goeden vorm, zoodat ver dere onheilen voorkomen werden. Het A elftal der junioren verloor van Hercules A met 53, in een volkomen gelijkopgaanden strijd. liet B elftal deed goed werk, door hun eerste wedstrijd met 1—0 van Hercules B te winnen. VRIJDAG 8 OCTOBER 1937. Programma 1 Hilversum 301.5 M. Programma 2 Hilversum 1875 M. Programma 3 8.0» Keulen. 8.50 Diversen. 10.35 Parijs. 11.05 Londen Regional. 12.50 Droitwicli. I.35 Londen Regional. 5.20 Droitwich. 0.20 Keulen. 7.1108.00 uur Grainofoonmuziek v.h. R.D.B.' 8.20 Droitwichi> 9.20 Londen Regional. 9.50 De u 1 scb 1 undsend er. II.20 Droitwich. Programma li Hilversum 301.5 M. Programma 2: Hilversum 1875 M. Programma 3: 8.00 Keulen. 8.50 Diversen. 10.35 Parijs. 11.35 Keulen. 1.20 Londen Regional. 2.20 Droitwich. 1.20 Londen Regional. 5.20 Droitwich. 0.20 Keulen. 7.008.00 uur (Vramofoonmuzick v.h. R.D.B. 8.20 Rome. wisten 4 maal te doelpunten terwijl WVB slechts eenmaal het net wist te vin den. zoodat het einde kwam met een verdiende 4—1 overwinning voor Her cules 2. Hel derde elftal schynt dit seizoen heel wat van plan te zijn. Thans toonden zij zich in alle opzichten de meerdere van Uno Animo 3 en stuurden hen m^L. een 7—1 nederlaag huiswaarts. Het A elftal der junioren behaalde de tweede overwinning op HECA. Met 53 wer HEG in eigen huis geslagen. Het B elftal speelde Zaterdagmiddag de eerste wedstrijd voor de b klasse der RKJC tegen HEG b en verloor met 1—0. R.K.V.V. HERCULES. Het eerste elftal heeft Zondag j.l. van het uitstapje naar Den Bosch niet veel plezier beleefd, met een 70 nederlaag keerden zij huiswaarts. Deze uitslag (loet vermoeden dat Hercules verre de minde re is geweest van haar tegenstander, doch dit was niet het geval. Vooral in de eer ste helft gaf Hercules het sterke SVD zeer goed partij; de voorhoede miste echter de noodige schotvaardigheid, de achterhoede verrichtte zeer goed werk hoewel het plaatsen van de half li nie on zuiver was. De overwinning van SVD was volkomen verdiend doch de uitslag is wel eenigszins geflatteerd. Hercules trapt af en gaat direct ten aanval over, maar stuit op de hechte SVD-verdediging die met forsche trap pen haar voorhoede aan het werk zet, maar deze ziet voorloopig nog geen kans onze verdediging te passeeren. Het spel gaat snel op en neer en om beurten moe ien de verdedigingen handelend optre den. Als er een half uur gespeeld is, ont staat er een misverstand in de Hercu les-achterhoede waarvan de SVD-mid- voor danig profiteert! en den hal on houdbaar in het doel schiet. Even voor de rust denken we Hercules te zien doel punten doch deze prachtkans gaat ech ter door buitenspel verloren. De tweede helft begint gelijk de eerste, doch als er een kwartier gespeeld is raken de Her cules-spelers zichtbaar vermoeid en ont stond de hierboven vermelde inzinking waarvan SVI) gebruik maakt en den stand geleidelijk opvoert tot 70. Her cules Iracht nog door enkele vinnige uit vallen de eer te redden doch dc SVD- keeper is ongenaaktbaar en alzoo komt het einde van dezen wedstrijd met een 7-0 overwinning voor SVD. Het tweede elftal speelde de eerste wedstrijd voor de 2e klas RKVB tegen WVB 2. In dezen wedstrijd werd van beide zijden zeer goed gespeeld, doch voor het doel was Hercules beter en WASPIK. Velocitas I—Waspik 1—2. Onmiddellijk na de thuiskomst van onze ploeg verspreide zich het bericht van hare overwinning te Tilburg op \e- locitas. Hoe graag we ook ons team al het mogelijke succes toewenschten, niemand zou hebben durven hopen dat het er in slagen zou in Tilburg den geheelcn buit uit het vuur te sleepen. Was Velocitas niet de club die haar eerste competitie wedstrijd, op bezoek zijnde bij RKTVv wist te winnen met 8—1? Ondergingen wij niet hetzelfde lot toen we vorig sei zoen bij hen op bezoek waren? Beschik ten zij niet over een van Pelt in de ver dediging en een watervlugge midvoorj En toch, niets, letterlijk niets is bestand gebleken tegen ons laaiend enthousias me. Nog maar enkele minuten waren er gespeeld of een gloeiende kogel van den spil suist op het Velocitas-doel af. De keeper kan hem niet afdoende verwer ken en met een tweede knal jaagt do midvoor het leer in de touwen 1—0. Kort daarop neemt de rechtsbuiten een onberispelijke corner en opnieuw is het de midvoor die doelpunt 20. De enige kans die z'n collega van de overzijde krijgt weet het te benutten en bij halt time is dc stand 21. In de tweede helft is het tempo der onzen verzwakt. Nu treedt de thuisclub meer op den voorgrond en bij herhaling wordt ons doel belaagd. Onze verdedi ging echter is op geen wijze te passeeren. Ze slaat totaal alles van zich af en zoo kwam het einde van deze weergalooze kamp met voor ons een niet vermoedde victorie. WSC IVirtus 2, 0—6. Een onfortuinlijk bef/in. Ons vermoeden dat ons eerste elftal in de eerste klasse van den diocesanen bond andere noten te kraken zou krijgen dan bij de indeeling van vorige jaren, blijkt maar al te zeer waar te zijn. De eerste ontmoeting in de nieuwe omge ving is niet minder dan een debacle ge worden. Toch werd na de rust nog veel hersteld wat in de eerste helft verknoeid was. Dat na de thee van dc zes doelpun ten er maar één gemaakt kon worden, be wijst dit volkomen. Doch de 50 ach terstand van dc eerste helft was niet meer in le halen, en zelfs slaagden we er niet in de eer te redden hoewel opgeleg de kansen daarvoor ruimschoots aanwe zig waren. Nauwelijks is er getost of het spel is in vollen gang. Direct zyn de gas ten in het offensief en na enkele minu ten leggen ze beslag op de leiding. Even later maken we op onfortuinlijke wijze een elfmetersehop en het is, 20. Na on geveer 20 minuten spelen vérhoogen de gasten hun voorsprong lf>fT30 en voor dat de eerste helft verstreken is staan we met 50 achter. Na de rust werd

Echo van het Zuiden | 1937 | | pagina 7