Brieven uit Waspik. SCHUDT UW LEVER WAKKER INGEZONDEN STUKKEN. RECHTZAKEN, KANTONGERECHT BURGERLIJKE STAND. SPORT. Beledigend geschrijf in Zwart Front. In hooger beroep is H. door het Hof tot dezelfde straf veroordeeld. De verduistering bij den R.K, Boerenbond te Dongen. Anderhalf jaar tegen den boekhouder geëischt. Uitspraak 19 Mei a s. ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN Waspik, 6 Mei 1938. Geachte Lezer, De, door den bekenden radiorede- naar, Pater de Greeve, gehouden re devoering in de Harmoniezaal, noopt ons tot het schrijven van onzen zoo- veelsten Waspikschen brief. De R.K. Middenstandsvereeniging heeft niet het inviteeren van dezen Eerw. spreker een goede greep ge daan. De voorzitter, de heer C. Gijs man, deelde in zijn openingswoord mede dat voor deze lezing geen be paald onderwerp was aangevraagd, en ook dit was goed gezien. Slechts zelden echter zal men een spreker aantreffen die met een zelfgekozen onderwerp een voor-hem-vreemd pu bliek meer dan twee uren lang adem loos weet te boeien. Dat dit ZijnEerw. gelukte lijdt geen twijfel. Nu de ach tergebleven indrukken nog versch zijn, lijkt het ons niet overbodig enke le er van hier neer te pennen, voorna melijk voor den Lezer, die niet in de gelegenheid was dezen schitterenden avond bij te wonen en tevens om enkele kernen van dit brillante be toog aan de vergetelheid te ontruk ken. De hoofdgedachte, die deze ge- heele rede doordrenkte, kwam in hoofdzaken neer op de volgende: Drie eeuwen absoluut liberalisme hebben ons een wereldcrisis als erfe nis nagelaten, waardoor zeer velen in hun bestaan gehandicapt worden. Wij leven aan de laagtegrens van een conjunctuurgolf, en zullen door onze houding en levensopvattingen heb ben te bepalen, wat wij, op onze beurt aan ons nageslacht zullen nalaten. God laat ons de maatschappij als het individu een crisis doorleven, en wij zullen zelf moeten zien hoe wij daar weer uit komen. Zal het zijn een verminkte, een mismaakte, een ge knakte, een opstandige* een godlaste rende inenschheid? Ofzullen wij het hoofd weten te buigen, en zeggen: „Uw wil geschiedeZullen wij grijpen naar het bolsjewisme, anar chisme, ras-bloed-en-bodem-theorie of zullen wij haken naar het duizende- jaren-oude stelsel, dat geloof heet? Het oppervlakkige, het afgevlakte, het heen en weer geslingerde moderne, verheidensche leven, zegt ons niets. Met verschillende voorbeelden en grepen er uit, toonde de Eerw. spre ker dit overduidelijk aan, en wees Hij ons tevens erop hoe de juiste weg al leen in verdieping van geloof te vin den zal wezen. Twee zaken, welke ten nauwste met de geponeerde stel lingen verband houden, en welker tendenzen men in de huidige levens opvattingen slechts sporadisch zal kunnen aanwijzen, zijn volgens spre ker: de goedheid en het geluk. Boven alles straalde van Christus de goed heid af en ook bij Christen menschen zou dit moeten wezen. Sluit niet de oogen, zegt spreker, ook niet in eigen gelederen, maar ziet hoe onbetrouw baar ge zijt, hoe graag ge lastert, hoe ge er in groeit, als ge van uw mede- mensch een viezigheidje kunt open baar maken. Ziet van den anderen kant ook hoe gij uw eigen organisaties in den steek laat voor andere zooge naamde neutrale. Ziet hoe ge vaak van uw eigen organisatie alleen lid zijt om de materieele voordeelen, en zoo zelf uw christelijke organisatie verneu- traliseert. Om gelukkig te kunnen zijn, betoogt spreker verder is er een hou vast noodig en juist dat missen we. We kunnen druk doen over zakelijk heid, over absolute zakelijkheid, over koele zakelijkheid, over service, over efficiëntie, over „zaken-voór-alles" het geeft ons geen houvast, en zeker niet voldoende houvast voor geluk kig te zijn. We mogen druk doen over cabaret, kleeding, bioscoop, dancing, het is alles te oppervlakkig om geluk te geven; het is een morphinespuitje om tijdelijk de pijn te verdooven, het gezwel echter blijft. De climax van het geheele betoog vond in de laatste slotzinnen haar hoogtepunt, waarna een daverend ap plaus losbarstte, dat tot een ware ova tie aangroeide, maar den spreker overigens „Syberisch" liet. Het viel ons op dat er zoo weinig notabelen bij deze zeldzame redevoe ring aanwezig waren. Wij willen het aan het toeval wijten, maar een beetje meer „officieelerigheid" bij een spre ker van dit formaat, hadden wij toch wel verwacht. Een kwartel, gevormd door de hee- ren Kuyten, van lersel, Kamp en de Hond zorgde voor afwisseling en zong zeer verdienstelijk eenige toepasse lijke liederen, o.a. Ave Maria, Die Vesper, enz. en voor slot nog het des tijds bekroonde ,,'k Zal wel" van Nieuwenhuizen. Alle aanwezigen hebben door deze hoogstaande, en veelomvattende rede voering een ruimeren kijk gekregen op de wereldvraagstukken die ons en anderen iederen dag bezighouden, en zonder overdrijving durven we hier te zeggen, dat de afwezigen werkelijk veel liehben gemist. Een woord van waardeering en dank aan de R.K. Middenstandsver eeniging, die dezen avond durfde te organiseeren, is hier dan ook wel op zijn plaats. ADEPT. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Drunen, 5 Mei '38. Mijnheer de Redacteur, Beleefd verzoek ik eenige plaats ruimte in Uw veelgelezen blad. Bij voorbaat dank. Het moet mij van het hart, Drunen zal op Spanje gaan lijken. Ik bedoel hiermee de toestand die het waterschap „De Hei- of Meerdijk en Polder van Drunen", schept. Ik wil eenigszins beginnen bij het be gin. Eenige jaren geleden kreeg Drunen een bevloeiing, d.i. een installatie, wel ke water 's zomers uit het kanaal 's-BoschDrongelen voert naar de hooge, ten Noorden daarvan gelegen gronden. Die bevloeiing had een zegen en uitkomst kunnen zijn, als zij naar de aanvankelijk geopperde plannen was ten uitvoer gebracht; dat was, de in de onmiddellijke nabijheid gelegen gron den van water te voorzien, welke sinds de aanwezigheid van bovengenoemd kanaal, 's zomers ernstig door uitdro ging werden benadeeld. Harde woorden vielen vóór, tijdens en na het tot stand komen dier bevloei ing, want de kosten ervan zouden door het heele waterschap worden gedra gen. Ook de gebouwde eigendommen zouden betalen. Waar leek dat op? Wat konden die er aan hebben? Zulke wetten past men alleen in Rus land toe. Waarschijnlijk naar aanleiding dier woorden, welke m.i. niet te hard wa ren, bleef het daar toen ook bij en werd op de vergadering van stemgerechtig de ingelanden in 1935 besloten, en in de notulen vastgelegd, dat de gronden en vooral de Kuijksche Heide, welke niet bevloeid konden worden, die in 2 jaar niet zouden profiteeren, voortaan van die lasten vrijgesteld zouden zijn. Die notulen werden op de jaarverga dering van 1936 onveranderd vastge steld. De bevloeiing kwam en werd uitge breid, steeds uitgebreid. Men ging bin nendijks bevloeien; kosten werden niet gespaard. Men ging verder, zelfs al ten N. van de spoorlijn; zeer ondeskundig, m.i., want binnen afzienbaren tijd zal men polderbestuur en ik vraag mij af, of het alzoo christelijk handelt en in 't alge meen belang der ingelanden. Dan zult U opmerken: dat bestuur is toch alleen geen baas. Zeer juist. Op een vergadering komt de ge meente en de R.K. Kerk met een groot aantal stemmen welke het bestuur in handen heeft, met nog enkelen, welke rechtmatig of onrechtmatig van de be vloeiing profiteeren. Daartegenover staan de boertjes van de Kuijksche Hei absoluut machteloos. Met de feiten die men thans beleeft, wordt het Langstraatsche dorp Drunen dermate geblameerd, dat, ook bij plot seling algeheel herstel, nog ver in de toekomst zal heugen. Dankend voor de groote plaatsruim te. OOK EEN ONRECHT AANGEDANE. Wij waren zoo vrij eenige passages te wijzigen en te schrappen. RED. daar de nadeelige gevolgen van dat water wel degelijk ondervinden. Maar op de Hei kwam geen bevloei ing. bleek er niet te kunnen komen. De menschen daar waren stiekum blij. De jaarlijksche vergadering van '37, waarop de aap uit de mouw moest ko men, kwam. De begrooting 3738 door Dru- nen's actieve polderbestuur voorge steld, luidde o.m. als volgt: de bevloei- ingslasten zouden blijven drukken op het heele waterschap, ook op de Hei; alleen de gebouwde eigendommen zou den vrijgesteld worden. Ah! dat er toch aan die booze plan nen een einde kwam; het was een ver lichting, maar nu rust m.i. op het wa terschap de dure plicht, dat het daar voor betaalde aan de betrokkenen wordt gerestitueerd. Nu zat daar de Hei; zij zou niet al leen blijven betalen, de kosten werden maar eventjes verdubbeld. Mijnheer de Redacteur, wat betreft het notulenboek: is dat met de verga dering 1937 voor altijd naar de papier mand verwezen? Blijken notulen in de ze instelling overbodig te zijn? Voor geld is alles te koop. Men zal de Hei gaan bevloeiien, hoe onmogelijk ook, koste wat het koste. De Hei. waar veel wielen liggen, die zal men moeten vermijden: waar veel laag land ligt, dat zal men bederven; waar veel hoog land ligt, wat niet kan profiteeren; waar eenig middelbaar land ligt, wat dan tenslotte kan genieten; waarvoor men, naar men zegt, een nieuwe installatie zal plaatsen; waarvoor kanaal en hei dijk zullen worden ondergraven; waarvoor land onteigend zal moeten worden; waarvoor over hoog land grachten zullen worden gegraven en waarvoor door de eigenaars der belen dende perceelen grond, kostbare dui kers zullen moeten worden betaald. Zoo zal men op de Hei bevoeiings- water krijgen voor het menschelijk oog, en ten onrechte kunnen blijven pluk ken. Zoo krijgt de Hei bevloeiing, wel ke thans 2.50 per H.A. kost, maar welk bedrag ik in de naaste toekomst andermaal zie verdubbelen; bevloei ing welke voor de meeste gronden geen 0.25 waard is, voor andere uiterlijk 0.50. Schreef ik te veel door Drunen in hoofde dezes met Spanje te vergelijken? Het moet tot een uitbarsting komen. Drunen heeft m.i. een ondeskundig Naar aanleiding van het verschijnen in «Zwart Front»,orgaan van de beweging onder dien naam, van eenige beleedigende artikelen is gistermiddag op last van de Justitie een huiszoeking verricht ter drukkerij van de fa. v. d. Bogaert, waar «Zwart Front gedrukt wordt. In vervanging van den leider Arnold Meier, is Jhr. de Kuiper belast met de leiding van het Orgaan Noch de ver antwoordelijkenuitgever nog de drukker wilden mededeelen wie de schrijver van gemelde artikelen was. Ter drukkerij weraen twee persen en een zetmachine verzegeld. De diefstal te Raamsdonk. Het gerechtshof te 's Hertogenbosch heeft arrest gewezen in de zaak tegen den kappersbediende A F. H. V. wonende te Breda, die gedurende de maand October van het vorige jaar onder de gemeente Raamsdonk, te nadeele van zijn patroon H van Steenderen, een doosje met f 12.heeft weggenomen, voor welken diefstal hij doOr den Bredaschen Politierechter is veroordeeld tot zes weken gevangenisstraf. Gisteren heeft de 35-jarige boekhou der-kassier van den R.K. Boerenbond uit Dongen, F. J. E. I., zich te verant woorden gehad voor het feit, dat hij op verschillende tijdvakken van 1 Januari 1927 tot 1 Januari 1938 ten nadeele van den boerenbond een bedrag van in totaal f20 k f22.000 heeft verduisterd V/oor de behandeling van deze zaak bestond groote belangstelling bij het publiek. Nadat verdachte een bekentenis had afgelegd waaroij hij zeide diepe spijt te hebben over het gebeurde, hield het O-M. waargenomen door mr. F. Deelen zijn requisitoir. Er is in deze heele zaak aldus spr. slecbts een persoon aan wien hulde toekomt, en dat is de rijksaccoun tant, aan wien het in zoo korten tijd gelukt is, aan te toonen dat verdachte in een tijdsverloop van tien jaren f 20 k f22.000 heeft verduisterd. In Dongen spotte de zgn. controle met iederen redelijken eisch, welke men aan een zelfs zeer eenvoudige controle mag stellen. De secretaris penning meester van den boerenbond van Dongen en zijn medebestuursleden, alsmede de inspec teur der N-C.B-, zijn ernstig in gebreke gebleven, hetgeen eenigszins ten faveure van verd. komt. Veel is het echter niet aangezien verdachte schromelijk mis bruik van vertrouwen heeft gemaakt, terwijl de wijze waarop hij het verdui sterde geld te Breda en Antwerpen verbraste, weinig sympathiek is. Weinig sympatiek is het ook dat hier f 20,000 is verduisterd ten nadeelen van boeren, die het toch al zoo moeilijk hebben. Alles tegen elkaar afgewogen, meent de O.M.. dat tegen verdachte een straf moet worden geeischt van anderhalf jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr, J. Houben uit Breda, hekelde eveneens scherp het gebrek aan cpntrole pleitte voor even- tueele voorwaardelijke of gecombineerde straf. Den wethouder van Genderen met doodslag bedreigd. De rechtbank te Den Bosch wees von nis in de strafzaak tegen den 3G-jarigen arbeider H. D. KI. uit Eethen, gedeti neerd. Deze was sterk fcnder den invloed van drank naar de woning van den heer E. v. d. Beek, wethouder der gemeente Eethen, Meeuwen en Genderen gegaan nadat hy eerst zyn vrouw had gezonden met een briefje waarin hij om geld vroeg van het Armbestuur voor zijn schul den. Door zijn beschonken toestand had hij zich over het antwoord van den wethouder dat de zaak onderzocht zou worden, zoo kwaad gemaakt, dat hij aan de woning van den wethouder aan de deur aan het rammelen was gegaan met den uitroep: „Doe open, anders sla ik je kapot!" Hij had met kracht tegen de deur geschopt en ge slagen zoodat er een paneel uitvloog en ook een ruit van het bovenlicht werd ingeslagen, terwijl de wethouder zich op het ergste voorbereid hield. Getuige Dr. Janssen uit Vught was gehoord in verhand met het psychia trisch onderzoek van verdachte, door hem ingesteld en had verlaard dat als verdachte niet onder den invloed van drank was hij geen aanleiding gaf tot klachten. Maar zoodra hij drank op heeft is hij tot alles in staat, en wordt door niets geremd. De officier van Justitie had tegen verdachte een gevangenisstraf tot den tijd van het voorarrest geëischt en ter beschikking-stelling der regeering. De rechtbank oordeelde dat het on. derzoek niet volledig was geweest en hoorde nogmaals Dr. Janssen uit Vught als getuige omtrent de vraag of verdachte ook tijdens het misdrijl onder zoodanigen invloed van drank was geweest, dat de neurotische toe stand ten gevolge daarvan zich in dit geval had gemanifesteerd. Dr. Jans sen oordeelde dat dit zeker hel geval was. Ook vroeg de president dei- rechtbank in verhand met een ver zoek van verdachte's moeder om hem naar huis te laten komen, of er eenige kans was hem van zijn drankmis bruik af te brengen. Dr. Janssen zeide dat er reeds al het mogelijke gedaan was om verdachte tot beterschap te doen komen, doch dat hij te zeer aan den drank verslaafd was dan dat men iets van zijn goede voornemens zou kunnen verwachten. De officier van Justitie persisteerde bij zijn eisch. Uitspraak over 14 dagen. en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal »n Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende is. verteert Uw voedsel niet, het bederft. U voelt U opgeblazen, U raakt verstopt. Uw lichaam is vergiftigd en U bent humeurig, voelt U ellendig en ziet alles somber in. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen. U moet'CARTER'S LEVERPILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de gal te doen stroomen. Elscht Carter's Leverpilletjes bij apothekers en drogisten, f. 0.75. MOEDERDAG Men zegt van 't moderne menschdom Dat het heelemaal is ontwricht, Heelemaal uit het lood geslagen Niets meer kent van zorg en plicht, 'k Weet niet of dat allemaal waar is Of misplaatste vitterij, Maar iets mooi's der laatste jaren Vind ik Moederdag acht Mei! Deze dag wordt telken jare Meer aan Moeder al gewijd, En het meest bemin'lijkst wezen Wordt door groot en klein verblijd. Is er schooner geste dankbaar Dan één dag geheel voor haar, Wat jij haar nu op één dag geeft Gaf zij jou wel hoeveel jaar? Laat het Zondag Moeders dag zijn Je ziet d'ouden glimlach weer, Schenk haar bij 't cadeau je liefde 't Is misschien den laatsten keer! Toe ga dikwijls naar je moeder Met een handdruk kus of lach, Je weet je bent altijd welkom Ook al is 't geen Moederdag. H. VAN ENGELEN. 's-HERTOGENBOSCH. Uitspraken. De kantonrechter te Den Bosch wees o.m. de volgende vonnissen: A. G. B.', Waspik, arbeidswet, 19 boete M. v. d. S„ Heusden, vuurwa- penwet, 10 boete P. S„ Heusden vuurwapenwet, 10 boete M. J., Heusden, vuurwapenwet, 3 boete W. v. B., Vlijmen, rijden over gesloten weg en dronken rijwiel besturen 2.50 en 15.50 boete G. J., Waal wijk, geen teeken geven, 3 boete G. v. R., Heusden, rijden over gesloten weg, 4 boete A. C. de V., Waal wijk, niet in rust gebrachten motor laten staan, 3 boete Ca. Ja. L„ Loon op Zand, geen reflector, 2 boe te S. v. d. G„ Sprang-Capelle, geen reflector, 1 boete J. L. A. M. van E., Waalwijk, los rijden, 2 boete A. de H., Heusden, vuurwapenwet, 4 x 1 boete A. J. van H., Heusden, idem, 10 boete G. J. B., Heus den, vuurwapen wet, 7.50 boete J. K., Heusden, vuurwapen wet, 5 boete A. de K., Heusden, vuurwa pen wet, 7.50 boete P. F., Heus den, vuurwapen wet, 7.50 boete H. van S„ Heusden, vuurwapen wet, 10 boeteJ. L. P., Vlijmen, stop- streep passeeren, 3 boete A. v. K„ ondeugdelijke remmen, 25 boete K. S„ Waalwijk, niet in rust ge- brachten motor laten staan, 4 boete C. R., D.ussen, geen achterlicht, 2 b0ete B. O., Vlijmen, verblindende verlichting, 5 boete M. de B. Sprang, verblindende verlichting, 5 boete. WAALWIJK. Van 29 April tot en met 6 Mei 1938. Geboren Walthera Philomena Maria, dv. A. J. de Kort-Klerkx Adriana Maria, dv. Adr. van Gelder-Leijtens Wilhelminn Maria, dv. H. P. van der Geld-Schapen- donk. Overleden: C. R. M. Mustert, oud 3 maanden. Huw. aangiften: J. M. A. Oerlemans, oud 28 jaren, wo nende te Tilburg en Ca. Ja. Musters, oud 29 jaren te Waalwijk. Gehuwd: E. N. van der Schans, oud 34 jaren, wonende te Sprang-Capelle en Aa. Ca. Ophórst, oud 28 jaren, wonende te Waal- wijk A. P. J. Emmers, oud 32 jaren, wonende te Loonopzand en Ca. Ja. van Es, oud 28 jaren, te Waalwijk. Ingekomen: L. H. M. Broos, van Voorhout J. Koole en gezin, van Roosendaal ca. - Ga. van Wel, van Drunen S. C. v. d. Band, van Vlaardingen-Ambacht Ma. Ma. van Woezik, van Angerlo Fra. Bergmans, van Hoogstraten. Vertrokken: Ga. J. Vermeer naar Loonopzand - Ga. J. van Helvoirt naar Amersfoort A. B. Bergmans naar Den Helder Pa. Reijnaars naar Waspik G. H. Witlox naar Loonopzand C. A. van der San- den naar Loonopzand Ja. Wa. van Boekei naar Engelen Fra. Smits naar Loonopzand J. Eikenaar en gezin naar Zundert Ha. van Vijmen naar Vlijmen P. F. A. van Dommelen naar Weert Ha. Ja. Koppers naar Rotterdam Aa. M. van Rooij naar Almkerk. DRUNEN. Geboren Getrudis, dv. Th. van Veldhoven-van Tongeren. Overleden H. v. d. Wiel, 97 jaar. SPRANG-CAPELLE. Over de maand April '38. Geboren Cornelis Christiaan, zv. W. Kieboom en J. A. Hageman Cornelis Pieter, zv. P. C. Ophorst en A. P. van den Hoven Adriaan Machiel, zv. J. A. Konings en P. M. van Zeist Hendrik Pieter, zv. P. W. Broeks en I. J. de Roon Dora Wilhelmina Cornelia, dv. W. Braspen ning en J. C. Kruijf Edward Jan Adri aan, zv. G. L. de Leijer en M. v. Vuuren. Gehuwd A. P. Mayers, oud 27 jaren en J. W. Meyer, oud 23 jaren A. J. Kuijsten, oud 50 jaren en A. Nieuwenhuizen, oud 38 jaren J. B. Kuyper, oud 28 jaren en D. C. Dekkers, oud 28 jaren C. G. Damen, oud 18 jaren en A. C. Nout, oud 24 jaren. Overleden; K. G. T. Willemz., oud 75 jaren, wedn. van A. W. van Greve J. P. van Zeist, oud 6 weken, dv. A. C. van Zeist en H. Quiryns J. Oerlemans, oud 73 jaren, echtgen. van A. Boeser N. ITamsteijn, oud 71 jaren, wed. van H. Glavimans F. Alblas, oud 77 jaren, wed. van A. Kerst N. van Wynen, oud 89 jaren, wedn. van T. D. Vos Ariedina Ver hagen, oud 79 jaren, wed. van J. Geenen M. Bykers, oud 53 jaren, echtg. van E. G. de Jong. WAALWIJK. JULIANA. Zondag a.s. speelt het eerste elftal haar laatste competitiewedstrijd en komt I)AW uit Oss op bezoek. Deze vereeniging neemt nog een van de bovenste plaatsen de ranglijst in en beschikt over een goed elftal, zoodat het een zware party voor onze geel-zwarten zal worden. Wij ver trouwen dat de Juliana-spelers er in dezen wedstrijd nog eens alles op zullen zetten. Wordt er gespeeld zooals Zondag j.l. tegen Haaften dan is er kans op suc ces. Wij verwachten dat vele voetballief hebbers Zondag op het Juliana-terrein aanwezig zullen zijn om dezen wedstrijd hij te wonen. Aanvang half drie. BILJARTEN. In aansluiting op het bericht in het blad van Woensdag j.l. vestigen wij de aandacht op de heden-avond plaats vindende biljartseance in café Passier. Dat hiervoor groote belangstelling be staat behoeft geen betoog, daar elke liefhebher der biljartsport het dertien jarig phenomeen Theo Berkelmans, gaarne aan het werk zal willen zien. Ook het spel van zijn tegenspeler, (onze Waalwijksche kampioen J. de Graaff) vindt aller waardeering en is op zichzelf al waard om gevolgd te worden. Wij krijgen vandaag een jonge bil jartster in officieelen wedstrijd te zien en twijfelen wij er niet aan of de zaal van dhr. Passier zal dezen avond te klein blijken te zijn, en wij raden daar om elkeen aan, op tijd aanwezig te zijn om verzekerd te zijn van een goede plaats. Om den avond vol te maken zal tevens dhr. P. Devenijns (de leermees ter van de kleine Theo) die ook zijn sporen op biljartsportgebied wel ver diend heeft, den strijd aanbinden te gen den Waalwijkschen crack, Slaats. Al met al belooft het een interessante avond te worden, die een bezoek zeker waard zal blijken te zijn. Het aanvangs.uur is bepaald op 8 uur, Zie verder advertentie in dit blad.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 11