GEMENGD NIEUWS SPORT, KANTONGERECHT UW KRANT De Echo van het Zuiden. Rechtzaken. Ontploffing in de werkplaats van Staatsmijn Maurits. Maandagavond omstreeks half negen werden het personeel van de staatmiin Maurits en ook de omwonenden opge schrikt door een hevigen knal, welke gevolgd werd door een felle rossigen gloed, die tot ver in den omtrek van de mijn waarneembaar was. Het bleek, dat een luchtleiding in de werkplaats van de mijn was ontploft, als gevolgwaarvan een gasleiding, welke zkh in de nabijheid daarvan bevindt, werd beschadigd en het gas vlam vatte zoodat de werkplaats in een ommezien van tijd voor een groot gedeelte in brand geraakte. Een verder gevolg was, dat de elec- trische centrale buiten werking werd gesteld, hetgeen berekende dat een groot gedeelte van de provincie Limburg van electrischen stroom verstoken werd Zoo werden o,a. de steden Maastricht, Sittard, Roermond, en Heerlen volkomen in het duister gehuld Na ruim ander half uur evenwel kon de stroomlevering worden hervat. Ook de ophaalmachine voor het personenvervoer door de schachten is als gevolg van de ontploffing tijdelijk buiten werking gesteld- Hierdoor konden de arbeiders van de nachtploeg niet in de mijn afdalen en moesten zij naar huis teug worden vervoerd. Men verwachtte, dat de middagploeg, die zich gisteravond te 10 uur nog in de mijn bevond, op den gewonen tijd of met een geringe vertraging, naar bov>n zou kunnen komen. Bij de ontploffing werden twee arbeiders licht gewond. Voorde mijnwerkers, die zich onder den grond bevonden, bestond geen enkel gevaar. Ook was er geen gevaar voor uitbreiding van den brand, die om tien uur beperkt was tot een derde gedeelte van de werkplaats- Viool van f 15,000 gastolen. Tijdens afwezigheid van den bewoner een handelaar in muziekinstrumen en,is ingebroken in een perceel in de Gov. Flinckstraat te Amsterdam Blijkbaar zijn de inbrekers in de woning gestoord want toen de eigenaar thuis kwam, trof hij een groote wanorde aan. Eenige instrumenten lagen nog half uitgepakt op den grond. Of men hier met een kenner te doen heeft, is nog niet aan het licht gebracht, dochzekeris.dat men een goede keuze heeft gedaan een kostbare viool, een Cortesi, ter waarde van ongeveer vijf tienduizend guld n en een Geisler kla rinet, worden uit de verzameling vermist. Groote brand te Tsjoengking. Een der armste, dichtst bevolkte wijken van Tsjoengking, waar de tijdelijke zetel der Chineesche regee ring gevestigd is, is tengevolge van een door een ongeluk ontstanen brand verwoest, waarbij ten minste honderd personen gedood of gewond werden. Niet minder dan zeven duizend houten woningen werden door de vlammen verwoest. Dertig duizend personen zijn dakloos ge worden. De bewoners van de wijk ontvluchtten in grooten angst de loeiende vlammen, waarbij voorde nauwe stadspoort een zoo hevig gedrang ontstond, dat velen onder de voet geloopen en dood getrapt werden. De mijncatastrofe in Engeland. In het lagerhuis heeft den minister van mijnbouw medegedeeld, dat volgens de laatste door hem ont vangen berichten, meer dan zeven tig personen om het leven zijn ge komen bij de ontploffing, welke zich in de Markham-mijn heeft voorge daan. Inderdaad werd in den loop van den avond officieel door de directie van de Staveley Company, eigena resseder mijn bekend gemaakt dat het aantal dooden twee en zeventig bedraagt. te janken. Later trok de hond den wagen wel, dus aan de zwaarte van de vracht lag het niet. Voor den politierechter te Den Bosch moest de man daarvoor terechtstaan en de Officier van Justitie eischte f 5.— boete. De politie-rechter sprak hem vrij. Chauffeur uit Sprang-Capelle veroordeeld. De chauffeur C. A. T. wonende te Sprang-Capelle reed op 22 Maart j.l. met een door hem bestuurde auto over den spoorwegovergang op de lijn Den Bosch-Lage Zwaluwe, terwijl een der afsluitboomen reeds in dalende beweging was en terwijl de overwegwachter reeds van te voren door een stopbord had te kennen gegeven dat het verkeer moest stoppen. Een en ander ge beurde onder de gemeente Waspik. Voor deze overtreding nu stond T. Maandag j.l. terecht voor den kantonrechter te 's-Hertogenbosch, die hem conform den eisch van den Ambtenaar van het O.M. veroor deelde tot een geldboete van f7.50 subs. 5 dagen hechtenis. Last van scheidbuien. J. v. d. P., huisvrouw Van D. te Heusden, die nogal eens lastig schijnt te kunnen zijn en af en toe van die buien krijgt dat zij graag scheldt, had op 29 Maart j.l. de 19 jarige Johanna van Wijk te Heusden voor een paar leelijke dingen uitgemaakt waardoor deze zich echt beleedigd gevoelde. De politierechter te Den Bosch heeft de vrouw deswege ver oordeeld tot een geldboete van f10 of 10 dagen hechtenis. Diefstalletje te Drunen M. v. Z., zonder beroep te Kaats- ïeuvel had op 29 Maart jl bij een boer te Drunen een iijwielbeiasting merk weggehaald in een etui. Hij was nog eens eerder wegens diefstal veroordeeld en daarom werd voor den politierechter te Den Bosch een maand gevangenisstraf voor dit ver grijp tegen hem geëischt. Hij werd veroordeeld tot 'n week gevangenis straf. Mishandeling van den veld wachter te Vlijmen. Het gerechtshof te 's Bosch heeft Maandag j.l. in hooger beroep be handeld, de strafzaak tegen den marktkoopman H. K. wonende te Vlijmen, die aldaar op 23 Januari van ait jaar den rijksveldwachter brigadier-titulair L. D. Steenland, in het gezicht heeft geslagen en tegen het lichaam heeft getrapt, toen de rijksveldwachter hem wilde arrestee ren. Door den Politierechter te Den Bosch is hij voor deze mishandeling veroordeeld tot 14 dagen gevangenis straf waarna K. hooger beroep tegen dit vonnis heeft aangeteekend. De Advocaat Generaal mr. Massink heeft thans tegen K. een maand gevangenisstraf geëischt. Het Hof zal over 14 dagen arrest wijzen in deze zaak. Overtreding Wapenwet. H. J. de T. alhier had zich voor den kantonrechter te verantwoorden dat hij op 13 Maart zich met een luchtdrukpistool op den openbaren weg bevond om vogels te schieten. Conform den eisch werd hij ver oordeeld tot f5.of 5 d., met ver beurdverklaring van 't wapen. De hond die niet trekken wou. De landbouwer de H. uit Waalwijk had een verbaaltje gekregen van den agent Hellings wegens dierenmis handeling.Zijn hond wou den wagen niet trekken en toen had volgens verbalisant de man den wagen vooruitgeduwd met kracht tegen de pooten van den hond aan die begon VOETBALSPORT. 'SPRANG. MOET Z IJ N DEN BOSCH Uitspraken. A. G. B., Waspik, arbeidswet, f 10,-boete. H. v. d. S., Heusden, vuurwapenwet, f 10, boete. P. Th. A. S., Heusden, vuurwapen- wet, f 10,— boete. M. J. Heusden, vuur wapenwet, f3.— boete. W. van B., Vlijmen, rijden over gesloten weg en dronken zijn rijwiel besturen, t 2 50 en f 12,50 boete. P. J., Waalwijk, geen teektn geven f3, boete. G. van K., Heusden, rijden over af gesloten weg, f4,— boete. A. C. de V., Waalwijk, motor niet in rust gebracht laten staan f3,— boete. Ca. L., Loon op Za d, geen reflector f2,boete. S. v. d. G., Sprang Capclle, geen reflecior fl.— boete. J. van E., Waalwijk, los rijden f2,— boete. A. de H.. Heusden, vuurwapenwet 4xfl, boete. A. J. van H., Heusden, vuurwapenwet f 10.— boete. P. B., Heusden, vuurwapen- wei, f7 50 boete. J. K., Heusden, vuurwapen wet, f5,— boete. A. de K., Heusden, vuur wapenwet, f5,— boete. P. F., Heusden, vuurwapenwet, f 7.50 boete. H. A. van S.. Heusden, vuurwapenwet, f 10,— boete. H. H. Vianen, geen rijbewijs, f5.— boete. J. L. P., Vlijmen,stopstreeppasseeren, fl.— boete. A. v. H., Waalwijk, ondeugd, remmen f25.— boete, H. J. L. S., Waalwijk, niet in rust gebrachte motor laten staan, f 4 boete C. R., Dussen, geen achterlicht f2,— boete. B. O., Vlijmen, verblindende verlichting f5,— boete. M. de B., Sprang, verblindende verlichting, f5.— boete. NederlandSchotland. Het Nederlandsch elftal samengesteld. Het Nederlandsch elftal, dat op Zater dag 21 Mei in het Olympisch stadion le Amsterdam tegen Schotland uitkomt, is door de keuzecommissie van den K.N. V.B. als volgt samengesteld Doel: Van Male (Feijenoord). Achter: Weber (A.G.O.V.V.) en Calden- bove (D.W.S.). Midden: Pauwe (Feijenoord), Anderie sen (Ajax), van Heel (Feijenoord). Voor: Wcls (Unitas) v. d. Veen (Hera cles) Vente (Feijenoord) Smit (Haarlem) de Harder (V.U.C.). Als reserves zijn aangewezen Michel (V.S.V.), Pienter (Be Quick), Been (Ajax), van Spaandonck (Neptunis) en de Win ter (Haarlem). De ontmoeting vangt om zes uur aan. DE PROMOT'IECOMPETITIE. De tweede ronde was weer voor W.S.C. Wat zal de derde ronde bren- gent De met zooveel hoop en vrees tege» moetgeziene wedstrijd TivoliWSC is in een eclatant succes voor laatstgenoem de geëindigd, die daardoor de poort tot het tweede klasserschap wederom een kiertje verder zag opengaan. Ongetwijfeld is deze overwinning ook ten volle verdiend geweest, daar zij een resultaat was van tweemaal drie kwartier sjouwen, zwoegen en ploeteren. Zelden hebben wij de WSC'ers met zoo veel en thousiasme een wedstrijd zien spelen en dit enthousiasme is het ook geweest dat hen de kracht heeft gegeven tot twee maal toe een achterstand in te loepen. De Tivoli-menschen waren dezen mid dag niet van gisteren. Zij zijn in staat een spelletje voel bal te spelen, waaraan WSC meermalen de handen vol had. De eerlijkheid gebiedt ons trouwens te zeg- gen dat het over het geheel genomen het veldwerk van Tivoli beslist beter was dan dat van WSC. Dat de WSC'ers des ondanks toch tegen Tivoli opgewassen waren was op <le eerste plaats te danken aan een tactische fout van Tivoli voor de rust en op de tweede plaats aan defi vrij krachtigen wind die WSC in de tweede helft meehad. Die tactische foul bestond daaruit dat Tivoli door dik en dun bleef vasthouden aan het veel be streden doch ook weer veel verdedigde stopper-spil-systeem. Het volgen van dit systeem was voor de rust absoluut uit den booze, daar Tivoli toen den wind mee had die van doel tot doel stond en dus veel meer op den aanval had moeten spelen. Doordat zy dit niet hebben ge daan werden hunne aanvallen, die even als tegen WVVZ toch de noodige produc tiviteit misten een makkelijke prooi van de WSC-verdediging. WSC stelde daartegenover de juiste speelwijze. Voor de rust een weinig te ruggetrokken, waardoor Tivoli weinig kans kreeg tot scoren en na de rust sterk aanvallend totdat de stand gelijk was. Toen ging de WSC-rechtsbinncn de half- liïiie mee versterken en vanaf dit oogen- blik had Tivoli absoluut niets meer in te brengen, en wist de WSC-voorhoede door nog twee goals de overwinning vei lig te stellen. Wat dan de wedstrijd over het geheel genomen betreft kan gezegd worden dat hier de productiviteit van WSC den doorslag .heeft gegewu boven, het tech nisch overwicht van een Tivoli dat in laktiek tekort heeft geschoten. Het feit dat op het spel van Tivoli als dusdanig weinig was aan te merken doet ons Tivoli absoluut nog niet uitschake len. WSC moge dan thans in een mis schien wat gunstigere positie verkeeren, wij zijn er van overtuigd dat de return wedstrijd, die waarschijnlijk, zeker is dit nog niet, reeds op a.s. Zondag ge speeld zal worden, wat de uitslag be treft een nog geheel open kans is, waar door het onmogelijk is een van de heide ploegen favoriet te maken voor de over winning. Een ding is zeker en wel dat deze wedstrijd er een zal worden met een maximum aan spanning en deze spanning belooft daardoor een wedstrijd die van begin tot eind tevens aantrekke lijk zal zijn. De wedstrijd TivoliW.S.C. In het bijzijn van naar schatting 2300 toeschouwers neemt deze wedstrijd on der leiding van den heer de Vet een aanvang. Tivoli speelt in de volgende op stelling Doel: v. d. Zanden. Achter: Biercns en Hendriks. Midden: J. Klaassen, H. Klaassen, Ver hulst. Voor: Lammers, Brügel, W. Klaassen, H. Klaassen Jr., Veeneinan. WSC komt in de oude opstelling uil. H. Snijders is nog steeds absent, wiens plaats bezet door M. Duquesnoy. De eerste aanvallen zijn voor Tivoli en de krachtige wind is een bondgenoot die door de Eindhovenaren niet voldoende wordt uitgebuit om er succes mee te hebben. De WSC'rs kunnen den juisten toon nog niet te pakken krijgen hetgeen voornamelijk een gevolg is van het bar slechte veld dat nu en dan meer weg had van een door zandstormen geteisterd ge bied dan van een voetbalterrein. Tivoli is dan ook bijna doorloopend in de meerderheid. Een hard schot van den midvoor kan Bouwman nog juist corner werken, welke niets oplevert. Deze corner wordt nog door vijf andere gevolgd voordat WSC door een geweldi gen flater in de Eindhovensche achter hoede de leiding neemt. Bij een der spo radische WSC aanvallen zet de linksbui ten goed voor. Door den krachtigen wind kan de rechtsback van Tivoli den bal niet goed beoordeelen, met het ge volg dat hij hem verkeerd op zijn schoen krijgt en onhoudbaar zyn eigen club een achterstand bezorgt 01. Dit was onge veer 12 minuten voor de rust. Het ver rassende van dezen tegenslag werkt niet deprimerend op de Eindhovenaren want nauwelijks twee minuten later is de stand via een voorzet van rechts wederom ge lijk 1-1. Nog zijn de Eindhovenaren niet tevreden, want wanneer WSC nog pas juist van den schrik van dezen gelijk maker bekomen is lost de Tivoli-rechts- binnen een ver, hard en verrassend schot, dat de keeper onder zich door in het net ziet verdwijnen 21. In dezen stand schynt dan voor de rust geen verandering meer te zullen komen. Nog 'n halve minuut is er te spelen wan neer WSC nog weer eens ten aanval trekt. De bal belandt geheel op den rech tervleugel waar A. de Jongh er als de kippen bij is om M. Brok in de allerlaat ste halve sconde den gelijkmaker te kun nen zien scoren. Tegelijk fluit de scheids rechter rust en de vreugde van deWSC' ers binnen en buiten de lijnen, waar er zeker een kleine 200 stonden was alge meen. Het leek wel of de wedstrijd thans reeds gewonnen was, maar de eerste mi nuten van de tweede helft zetten reeds een domper op deze vreugde. Bij een der eerste aanvallen komt de bal nl. bij den T.-midvoor die door een geharwar van spelers een schot lost dat vanaf den paal wederom in het veld terugspringt, waar hij opgevangen wordt door den keeper. Door dit geharrewar van spelers is even wel een geweldige stofwolk ontstaan en de scheidsrechter kon daardoor niet of moeilijk het schot tegen den paal zien, met het gevolg dat hy een doelpunt toe kent. Even later fluit hij bij een WSC- doorbraak van J. v. d. Ven geheel ten onrechte voor buitenspel. Door dit onverdiende doelpunt ziet het er ongunstig voor de WSC'ers uit. Dit is ten minste de algemeene meening. Onze elf zwarten denken er evenwel anders over en blijven zwoegen ci\ vechten, waarhij het er meermalen heet naar toe gaat. Een aantal uitgedeelde vrije trap pen zorgt evenwel dat de gemoederen in bedwang gehouden worden. Tenslotte komt dan na 25 minuten de met zooveel spanning verbeide gelijkma ker van den voet van J. v. d. Ven 33. Door dit doelpunt herleeft de hoop weer hij de WSC-supportcrs en door luide aanmoedigingen steken zij dit niet onder stoelen of banken. Welhaast op iedere nieuwe aanmoedigingsgolf drijft ook een nieuwe WSC-aanval. Succes kan niet uit blijven en v. d. Bogaert maakt er dan ook 34 van. Het enthousiasme aan WSC- zijde kent nu welhaast geen grenzen meer en als bij een hunner aanvallen de back wil wegwerken is M. Brok er als de kippen bij om met een laconiek „Hoh is!" den back den bal te ontnemen en deze keurig in het net te deponeeren. Hiermede is ook ineens de spanning ge broken. De WSC-overwinning was veilig gesteld; het tweede klasserschap kwam nog meer nader! Bravo WSC'rs! DE COMPETITIE. Uitslagen van Zondag: Kampioenschap van Nederland: DWSHeracles 02 Be Quick—PSV 2—0 Afdeeling IV. Promotie 2de klas. BleijerheideHero 61 De ValkMiranda 25 Promotie 3e klas. TivoliWSC 35 Derde klas D. BaardwijkDAW 35 ZBVV—Devo 3—2 Kampioenschap van Nederland, De strijd om het kampioenschap van Nederland is na de resultaten van giste ren beperkt tot 2 clubs, t.w. Feyenoord en Heracles. De Almeloërs behaalden in het Olympisch Stadion een 20 zege op DWS, dal daardoor voor den hoogsten titel volkomen uitgeschakeld werd. Be Quick behaalde in Groningen zijn eerste overwinning, met 2—0 werden de Zuidelijke kampioenen verslagen, die nu .een kwade kans loopen in deze competi tie als laatsten te eindigen. ren 53 terwijl het DAW-doel telkens op fortuinlijke wijze aan het gevaar ont snapt en komt met een geflatteerde over winning voor DAW het einde hoewel een gelijk spel de verhouding beter had weer gegeven. Feyenoord Heracles D.W.S. Be Quick P.S.V. 16— 14—8 2—5 7—13 4—11 10. 10 3 3 2 Promotie 2e klas. Hier slaat Bleyerheide de aanvallen van de tweede-klassekampioenen reso luut af. Thans moest Hero er met 61 aan gelooven. Het feit dat Miranda met 52 de Valk versloeg, was ook al in het voordcel van de- eerste-klassers, wier voorsprong daardoor al tot drie punten is aangegroeid. N.E.O. üp het terrein van N.E.O. aan het Oost einde alhier werd j.l. Zaterdagmiddag de eerste wedstrijd gespeld voor de Za terdagmiddag-Competitie van den Brab. Voetbalbond, tusschcn NEO 1 en Sparta 1 uit Vryhoev-Capelle. Zooals te verwach ten was werd hier goed voetbalspel te zien gegeven en spanden beide ploegen zich in om de eerste puntjes in de wacht te sleepen. NEO wist driemaal het Spar- ta-doel te vinden, terwijl Sparta twee maal scoorde. Uitslag alzoo 32 voor NEO. S.D.O. Het eerste elftal van SI)0 ging j.l. Za terdagmiddag naar Woudrichem om te gen Stormvogels 1, de kampioenen, haar eersten wedstrijd voor de Zaterdagmid dag-competitie van den B.V.B. te spelen. Het was hier ook een spannende wed strijd, waarin SDO goed partij wist te geven, maar in Stormvogels toch haar meerdere moest erkennen. De uitslag was hier 10 in het voordeel van Storm vogels. CAPELLE. 't Eerste elftal van Excelsior speelde Zaterdag j.l. haar eersten competitie wedstrijd te Veen tegen de club van dien naam en bracht het tot een ver dienstelijk gelijk spel. Voorwaar een prachtige prestatie voor de jonge ver- eeniging. De uitslag was 2 2. A.s. Za terdag speelt Excelsior een thuiswed strijd tegen NEO uit! Sprang. R.K. NederlandR.K. België, 33. Te Breda is Zondag onder groote belangstelling de traditioneel geworden voetbalwedstrijd R.K. Nederland--R.K. België gespeeld. Het spel der Belgen was voor de toe schouwers een openbaring, en het ge lijke spel. waarmee de wedstrijd ein digde is eerder ietwat geflatteerd voor de Nederlanders. In de eerste helft namen de Belgen de leiding, en kort na de pauze voer den zij hun voorsprong zelfs tot 02 op. Daarna haalden de onzen tot 22 op en tenslotte maakten beide partijen nog een doelpunt, zoodat het einde van de match kwam met 33. R.K. Juniorenkring „Drunen en Omstreken". S.D.O. kampioen. In den Zondag te Drunen gespeel den beslissingswedstrijd tusschen S. D. O. Nieuwkuijk, en Vlijm. Boijs, won S.D.O. met 41 en werd daarmede kampioen van den kring. Na den wedstrijd werd gesproken door den Vlijm. Boys-aanvoerder, den comp.-leider, den heer Jos de Bont en door den heer Jan v. Loon. voorzitter R.K.V.V. Nieuwkuijk (senioren). Sporters, Drunen. Sporters 3, Drunen, speelden op ei gen veld een vriendschappelijke match tegen de Nieuwkuijk-reserves. Sporters 3 won met 83. WIELERSPORT. Bleyerheide Miranda De Valk Hero 13—5 9—8 6—8 3—10 Promotie 3e klas. W.S.C. heeft zich in Eindhoven uitermate kranig gehouden en de 5 3- overwinning op Tivoli doet haar nog steviger de eerste plaats innemen. W.S.C. 2 2 0 0 9—4 4 W.V.V.Z. 2 0 111—41 Tivoli 2 0 11 3—5 1 Derde klas D. Baardwijk stelde eenigszins teleur door op eigen veld van D.A.W. te ver liezen, terwijl Z.B.V.V. meer deed dan verwacht werd door Devo er onder te houden. WAALWIJK. JULIANA. 't Is niet gelukt den laatsten wedstrijd in een overwinning om te zetten en bleef DAW met 53 in de meerderheid. Van het begin wordt door beide partijen flink aangepakt en gaat de strijd tegen elkaar op. Na 10 minuten weet DAW te doelpunten, maar spoedig weet de Juli- ana-centervoor met een mooie kopbal gelijk te maken waarna dezelfde speler nog met 2 doelpunten den stand op 31 brengt. DAW weet nog 1 maal te doel punten 32 en met dezen stand komt rust. Na rust wordt DAW al spoedig een strafschop toegekend, een te zware straf, en de stand is hiermede gelijk 33. Juli ana zet er nog alles op en telkens is de voorhoede voor het DAW-doel, maar het zit hen niet mede daar doelpunten uit blijven. DAW heeft meer succes en weet nog 2 maal den Juliana-keeper te passee- SlaatsPellenaars tweede in den Zesdaagsche van Londen. Zaterdagavond is de Zesdaagsche van Londen geëindigd in een overwin ning van het Belgische koppel Buysse- Billiet. De eindstand luidt als volgt: 1 Buijsse—Billiet, België, 1248 p.; 2 SlantsPellenaars, Holland, 822 p., op een ronde; 3 van Kempen Wals, Hol land, 1379 p.; 4 DiotJgnat, Frankrijk 812 p., op twee ronden; 5 Kaers— Buckleij, BelgiëAustralië). 541 p.; 6 Moretti Giorgetti, Italië, 145 p., op 3 ronden; 7 PerqueuxGuimbrètière, Frankrijk, 622 p.; 8 RodmanO'Brien, Amerika. 384 p. op 4 ronden; 9 Chris- tensen Stieler, Denemarken, 857 p., op 8 ronden; 10 ZimsGoebels, Duitschland, 392 p. In het geheel werden er 1950.4 mijl afgelegd. JO VAN GEENE TE SITTARD. De Zondag in Sittard gehouden wielerwedstrijden boekten o.m. de vol gende uitslagen: Afvalwedstrijd: 1 Wagenaar. op één ronde; 2 Geene, 3 Willems, 4 Slangen, 5 Maas, 6 Kore- mans, 7 Maas. 60 K.M. koppelwedstrijd: 1 KuijpersKoumans 15 pt.; 2 Wa genaarTe Loo 14 pt.; 3 Willems— Clignet 1 pt., op 1 ronde; 4 Kropman Maas 11 pt.; 5 PeperkampGeene 9 p., op 2 ronden; 6 Slangenvan Rooij 2 pt.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 7