NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING KAATSHEUVEL. SPRANG—CAPELLE. wedstrijd, zal bovengenoemde drie clubs nog meer tot elkaar brengen, hetgeen niet anders dan de onderlinge verstand houding ten goede kan komen. Zooals reeds gezegd zal de wedstrijd dus een hooge sportieve waarde hebben, maar zulks ook bekeken vanuit het stand punt van den toeschouwer die nu eens enkel en alleen komt kijken om aantrek kelijk voetbal te zien. Wij twijfelen er dan ook niet aan of velen zullen Maandag den gang naar het RWB-terrein maken en naar onze meening zullen zij in hunne verwachtingen niet worden teleurge steld. üe wedstrijd zal aanvangen om half 3. Men schrijft ons nog: Hoewel reeds meermalen de aandacht op bovenbedoelde wedstrijd is gevestigd, hebben wij gemeend nogmaals de talrij ke sportliefhebbers zoowel in Waalwijk als omgeving op dit belangrijk en interes sant sportgebeuren te herinneren. Dank zy de medewerking van alle zusterver- eenigingen kan het Bestuur van KWB tot het organiseeren van dezen wedstrijd overgaan, die, waar wij van overtuigd zijn, in alle opzichten zal slagen. Laten wij daarom hopen dat er op het RWB- terrein 2den Pinksterdag een groot aan tal toeschouwers aanwezig zullen zijn om getuige te zijn van deze interessante krachtmeting. Ten slotte maken wij er onze Donateurs opmerkzaam op dat zij aan het loket een belastingkaartje moeten nemen a 10 cent. SPRANG. N. E. O. Zaterdagmiddag speelt NEO 1 een thuiswedstrijd voor de Zaterdagmiddag competitie van den Brab. Voetbalbond tegen Excelsior uit Capelle. Dit kan een aardig partijtje voetbal worden. Wy ver wachten dat NEO, welke den laatsten lijd goed in vorm is, met de overwinning zal gaan strijken. Wij raden de voetbal liefhebbers aan Zaterdagmiddag eens een kijkje te gaan nemen op het NEO- terrein. Donderdagavond speelde NEO 2 een uitwedstrijd voor de zomeravond competitie van den Brab. Voetbalbond tegen Excelsior te Capelle. Deze wed strijd, waaraan het aan spanning ontbrak, werd door NEO 2 met 71 gewonnen. Aan dezen uitslag kan men al wel zien dat NEO 2 over alle linies veel sterker was dan haar tegenstander. Excelsior wist echter eenmaal het net te vinden, waardoor zij de eer redde. S. D. O. Zaterdagmiddag gaat SDO 1 een uit wedstrijd spelen voor de Zaterdagmid dag-competitie van den Brab. Voetbal bond tegen Wilhelmina te Aalburg. Wij hopen dat de SDO-lui de twee puntjes mee naar Sprang zullen brengen. Dus eens flink aangepakt. SDO 2 speelde Donderdagavond voor de Zomeravond-competitie van den Brab. Voetbalbond tegen SVK te Kaats heuvel. SVK bleek niet tegen de SDO-lui opgewassen te zijn, want zij moest met 20 de vlag strijken. Een goede prestatie van de SDO-reserves. SDO 3 deed ook niet voor haar grootere broers onder. Donderdagavond speelde zy voor de Zomeravond-compe titie van den B.V.B. tegen Zandschel 2 een wedstrijd die door SDO 3 met 42 werd gewonnen. SDO liet goed voetbal spel zien. SDO'ers gaat zoo voort. I. V. C. B. Programma voor Maandag 6 Juni: Kampioenschap van Nederland. VolendamBrabantia H.B.C.—Vosta Promotie 1ste klas. ZwaluwDongen BoxmeerS.C.E. Promotie 2de klas. S.V.D.—Goirle G.V.V.—Veloc OVERZICHT. Om het landskampioenschap. Hier heeft de spanning zijn hoogte punt bereikt. Volendam ontvangt thuis Brabantia en speelt tevens haar laatste wedstrijd. Winnen de wijd- broeken dan zijn ze kampioen. Het is voor de Eindhovenaren een zware op gaaf om zonder puntenverlies ,uit Vo lendam terug te keeren. We houden het daarom op de gastheeren. H.B.C. kan tegen Vosta revanche nemen voor de Zondag geleden nederlaag. Promotie 1ste klas. Hier is het pleit bijna beslecht. Don gen heeft theoretisch nog een kans om in de eerste klas te blijven doch deze illusie zal de Zwaluw in den thuis wedstrijd tegen Dongen wel in rook doen verdwijnen waardoor de Leer looiers 2de klasser worden. Boxmeer dat Zondag S.C.O. een lesje gaf zal ook S.C.E. wel met ledige handen naar huis zenden. Promotie 2de klas. S.V.I). blijkt in deze promotiewed strijden met kop en schouders boven de anderen uit te steken. Slechts Ve loc blijft goed volgen. Als S.V.D. tegen Goirle wint en Veloc verliest in Ge- mert, wat niet onmogelijk is, zijn de Bosschenaren 2de klasser. We willen het resultaat eens af wachten. WIELRENNEN. FIETSTOCHT DOOR „MOOI BRABANT". Over 75 K.M. Op Zondag 19 Juni '38, geeft de 's-Her- togenbossche Politie-Sport Vereeniging een tocht door de mooie Brabantsche na tuur. De deelname voor dezen tocht is open gesteld voor Dames en Heeren, zoowel alleen als in clubverband. Om in aanmer king te komen voor een groepsprys moet een vereeniging met minstens elf perso nen deelnemen. Er zyn groeps- en andere prijzen be schikbaar, benevens een wisselbeker, die in het bezit is van de 1ste compagnie 2de Bat. van het Regiment Wielrijders te Den Bosch. De route moet binnen 7è uur worden afgelegd, rust inbegrepen. De start vindt plaats in het Oranje Hotel, ingang Waterstraat, om elf uur. Van 94 tot 101 uur v.m. zal nog gele genheid worden gegeven tot inschrijven. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 0,50 per persoon, voor militairen fl. 0,40 per per soon. Voor deelnemers, die na 15 Juni a.s. inschrijven, bedraagt het inschrijfgeld fl. 0,65, terwijl de herinneringsmedaille niet direct na afloop der tocht in ont vangst kan worden genomen. Voor dezen tocht heeft men geen pro vinciale weggeldkaart noodig. Om 8 uur n.m. uitreiking der groeps- en andere prijzen in het Oranje Hotel. Na afloop der prijsuitreiking feestavond. BELGISCH TOUR DE FRANCE TEAM GEKOZEN. Het selectie-comité van den Konink lijken Belgischen Wieier Bond heeft ook de vier renners, die de Belgische ploeg voor den komenden Tour de France zou den completeeren, gekozen. De Belgische équipe ziet er nu als volgt uit: Masson, Disseaux, Sylver Maes, Félicien Vervaec- ke, Vissers, Meulenberg, Kint, Lowie, Al- bert Hendrickx, Neuville, Const. Lauwers Walschot; reserves: Pirez en Storme. TENNIS. SchwungKaatsheuvel 13 (afg.) Zondag 29 Mei Dames enkelspel: Mej. Gimbrère Mej. D. Schalken 6—4; 4—6; 2—6. Heeren enkelspel: C. Gimbrère M. van Nieuwstadt 63; 64. Dames dubbelspel: Mej. Gimbrère en mej. Jansenmej. T. Leenaartsen en mej. J. Vloemans 46; 46. Gemengd dubbelspel: Mej. Gimbrè re en C. Gimbrèremej. D. Schalken en M. v. Nieuwstadt 60; 46; 26. Heeren dubbelspel: C. Gimbrère en H. BrüllA. Schalken en M. v. Nieuw stadt 63; 45 afgebroken wegens regen. Voor Zaterdag 4 Juni is vastgesteld KaatsheuvelLucky Strike (Tilburg). Missie-afscheid Broeder Galenus. Donderdagmorgen, werd aan de St. Jansschool voor het onderwijzend personeel de familieleden en de schoolkinderen een plechtig afscheid gegeven, ter gelegenheid van het ver trek van den Eerw. Broeder Galenus, onderwijzer aan de St. Jansschool, naar de Missie van Midden Java. Voor de 600 kinderen der beide scholen en voor de aanwezigen sprak de Eerw. Broeder Overste een woord van welkom, den kinderen de gelegen heid biedend, de tolk te zijn van hunne gevoelens voor den vertrek- kenden Missionaris. In een keurig en vlot programma werd de Eerw. Broe der een afscheidsfeest gepresenteerd, dat hem ook in de Missie een dank bare herinnering zal zijn. De mondharmonica-club onder den Eerw. Broeder Cresentius opvolger als directeur van dit vermaard ensemble, voor een 5-tal jaren door Broeder Galenus opgericht; de tooneelclub der St. Jansschool,die onder leiding van den Eerw. Broeder Tertius een vlot typisch kindertooneel vertoonde (van Heidenkind tot Martelaar, een tooneel- spel in 3 bedrijven); het knapenkoor dat onder leiding van den heer Tuer- lings een tweetal afscheidsliederen zong; de aanbieding der geschenken van inondharmonicaclub en van de beide Missiebonden Petrus Donders en Franciscus Xaverius; de leuke scènes waarin de kleintjes hun sym pathie uitspraken, het was alles een groot enthousiast getuigen, van aan hankelijkheid en zang, aan den gelief den onderwijzer. In zijn laatste woord dankte hij voor de sympathie hem 9 jaren in Kaatsheuvel geboden en bij zijn scheiden in muziek, tooneel en zang ten gehoore gebracht. Hij rekent op de steun van de Missiebonden, zoowel stoffelijk als geestelijk. Met een twee stemmig afscheidslied door de leer lingen der St. Jansschool van den heer P. B. Bisselink, werd de roerende plechtigheid besloten. Met den Eerw. Broeder Galenus gaat uit Kaatsheuvel een onderwijskracht heen, van groote onderwijscapacitei ten. Ry kspostspaarbank. Aan het postkantoor Kaatsheuvel en het daaronder behoorende ambts gebied werd gedurende de maand Mei 1938 ingelegd 28091.71 en terugbe taald 15885.Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 9553. R.K. Bond voor Groote Gezinnen. Maandagavond hield het, op de le denvergadering van 19 Mei, gekozen bestuur van den R.K. Bond voor Groote Gezinnen zijn eerste bestuurs vergadering. Op deze vergadering had de onder linge verdeeling der functies plaats. De heeren dr. Cappetti en P. Snoeren, welke in het voorloopig bestuur resp. het voorzitterschap en het secretariaat hadden waargenomen, bleven in de zelfde functies gehandhaafd. Voorloopig zal dhr. P. Snoeren ook de functie van penningmeester waarnemen. Verder werd aangewezen, dhr. Jos. de Brouwer tot tweede voor zitter en de heeren I). Mathijssen, L. Valk en A. de Kort tot commissa rissen. Verschillende actueele onderwer pen werden op deze eerste vergade ring reeds onder het oog gezien en het laat zich aanzien dat het bestuur zich zal beijveren om daadwerkelijk voer de Groote Gezinnen, zoowel op idiëel als materiëel terrein, zijn beste krachten te geven. LOON, OP ZAND. Van 27 Mei tot en met 2 Juni 1938. Geboren: Johannes Anlonius, zv. J. C. van Wan- rooij en M. v. d. Linden Walther* Laurentia, dv. A. Dingemans en Ja. Ma. Dainen Antonia Adriana, dv. M. A. Biekens en Wa. Ca. Ja. v. Engelen Henricus, zv. G. P. Grootswagers en Ca. v. Boxtel Wilhelmina Helena Gerdina, dv. J. Zeebregts en Ja. van Wanrooij Adrianus Josephus, zv. C. Verdaasdonk en Ma. Pa. Verbovcn Maria Antonia, dv. J. Verboven en Ga. In 't Groen. Overleden Judocus Hendrikus Mombers, oud 77 jaren. Gehuwd: N. Meyers, oud 28 jaren te Geertrui- denberg en Ga. de Bondt, oud 30 jaren alhier J.P. Verboven, oud 29 jaren alhier en Ma. Wa. Klijn, oud 31 jaren alhier. Ingekomen H. C. van Heijst, van Eindhoven W. P. J. Hamers, van Oosterhout Ca. Ja. van Es, van Waalwijk P. J. Hoo vers, van Tilburg Fra. Ma. van Ley- sen, van Dongenvaart Ga. Ea. de Vet, van Gilze-Reyen Ma. Ca. Baeten, van Gilze-Reijen J. C. Akkermans, van Waspik Ca. Ma. Ca. Jansen, van Oos terhout A. L. Ververs, van Boxtel. Vertrokken Ma. van Nunen, naar Waalwijk Wa. van Gils, naar Oosterhout M. P. van Kuijk naar Tilburg H. Kuijs naar Box tel J. Heiligers naar 's-Gravenmoer Ha. Ta. Ma. Nykamp naar Made Ea. Miesch naar Delft Ma. Ja. de Gouw naar Waalwijk Pa. v. d. Made naar Tilburg M. Vermeer naar Tilburg C. van Son naar Udenhout W. A. J. Jansen en gezin naar Tilburg. BERKDIJK. Het veertigjarig Priesterfeest van den ZeerEerw. heer Joh. H. P. v. Enschot, Pastoor te Berkdijk 18981938. Zaterdag 4 Juni zal onze beminde Herder, de ZeerEerw. heer J. M. P. van Enschot, den dag herdenken, dat hij vóór 40 jaar door Mgr. W. v. d. Ven, Bisschop te 's-Hertogenbosch tot Priester werd gewijd, den dag waarop hij werd uitgezonden om in 's Heeren Wijngaard te gaan arbeiden. Geven we een beknopte levens schets van den Jubilaris. Hij werd 18 Juni 1871 te Goirle uit de deftige, zeer vrome ouders geboren. Toen hij eenige klassen der lagere school al daar had doorloopen, zette hij zijn voorbereidende studiën voort op 't In stituut „SI. Louis" te Oudenbosch, de Latijnsche school te Gemert, het Se minarie te Haren en ontving 4 Juni 1898 de H. Priesterwijding. Na enkele tijdelijke assistenlies volgde officieel zijn benoeming tot assistent te Wamel, daarna tot kape laan te Alphen aan de Maas, Dressen, Nijmegen „St. Anna", vervolgens Vi caris te St. Antonius, welke functie hij aldaar bekleedde tot zijn verheffing tot Pastoor van onze parochie 11 Mei 1917. Gedurende zijn 21-jarig pastoraat heelt Z.Eerw. veel tot eer van God en het welzijn van de parochianen ge daan. Dat hij gewerkt en veel gewerkt heeft, weten wij uit eigen ervaring, doch wegens de bescheidenheid van den Jubilaris, die er niet op staat, dat hij wordt bewierookt en omdat we vreezen onvolledig te zullen zijn, wil len we geen opsomming geven van hetgeen hij heeft tot stand gebracht en verricht. Een zaak, het doel en middelpunt van zijn priesterlijk streven, meenen we te moeten inemoreeren n.l. zijn onvermoeide actie voor de vereeni ging van het H. Hart. De parochianen hebben dan ook ge meend als bewijs van hoogachting, dankbaarheid en eerbied den Jubila ris een welverdiende hulde te moeten bereiden. Een feest- en werkcomité werd opgericht, collectanten aange steld, alles onder leiding van den Wel Eerw. heer H. Vogels, kapelaan, en de medewerking was zoo spontaan, dat de Pastoor op luisterrijke wijze zou worden gehuldigd. Helaas! een zware slag trof dezer dagen onzer Herder, het overlijden van z'n oud sten broeder, en daarom zal het feest op zeer bescheiden wijze worden ge vierd. Ondanks de slechte tijden heb ben de ijverige collectanten een be drag verzameld, dat de verwachting verre overtroffen lieetf, zoodat het Comité in staat is gesteld een prach- tig cadeua te kunnen aanbieden, n.l. een altaarkruis, corpusverzilverd, kruis geheel gehamerd; zes kande laars; 1 Missaalstoeltje inet roode fluweel handgreep in Cuba-mahonie- hout; 1 garnituur altaartabellen met gedreven lijsten en tekst erop, tekst Benziger; 2 drielichts-tabernakelluch- ters, alles in koper gehamerd. Het geheel is ontworpen en ver vaardigd door Hamers kerkwerken N.V. Tilburg. Laten we ons op den feestdag kwij ten van onzen plicht van dankbaar heid door een hartelijk dankgebed tot den Gever van alle goede gaven, te richten voor alles, wat de Jubilaris voor ons gedaan heeft. LOON OP ZAND. Bedevaart naar Den Bosch. Dinsdagmorgen vertrok alhier per autobussen de bedevaart naar de Zoete Lieve Vrouw van den Bosch. Niet minder dan 4 bussen waren be zet, waaruit wel weer blijkt, dat de Mai ia-devotie in onze plaats zeer groot is. Er waren 140 deelnemers. De bedetocht stond onder leiding van freule Antoinette Verheijen. Bij liet station te 's Hertogenbosch sloot de Loonopzandsche bedevaart zich aan bij die uit den Haag en Delft, waarna werd opgetrokken naar de Kathedrale Basiliek van St. Jan. Om 10 uur werd aldaar de plechtige H. Mis met predicatie opgedragen tot intentie der pelgrims. Om 2.30 uur volgden wederom oefe ningen in de Kathedraal, afgewisseld met zang. Om 4.30 uur had een plechtig Lof met predicatie plaats, waarna de pro cessie werd gehouden. Tijdens deze processie werden voor de beeltenis der Zoete Lieve Vrouw een prachtige kaars en een zeer mooie bloemen mand geofferd. Verschillende kinderen uit onze plaats fungeerden als bruidje, terwijl een tweetal in de processie Jezus en St. Janneke voorstelden. Koninklijk erkende harmonie „Sophia's Vereeniging. In een dezer dagen gehouden verga dering der Kon. erk. harmonie „Sophia's Vereeniging", werd beslo ten deel te nemen aan het Federatief muziekconcours voor harmonie- en fanfaregezelschappen, dat door de Ned. Federatie van Muziekgezelschap pen dit jaar gegeven zal worden te 's Hertogenbosch op 18 en 21 Augus tus e.k. De harmonie zal deelnemen in de vaandelafdeeling waarvoor alleen voor deelname in aanmerking komen de gezelschappen die twee maal in de Eere-afdeeling bekroond zijn. De verplichte nummers zijn „Carna val Norvegien" van Soendron en de ouverture „La Chause-Sauris" van Straus. Bovengenoemd concours wordt ge geven ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van het Bossche Muziekcorps. SPRANG. Predikbeurten Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag)Ned. Herv. Kerk, v.m. 9.30 uur leesdienst en 11.111. 2 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.111. 9.30 uur en n.m. 3 uur Ds. B. A. v. Lummel. Maandag 6 Juni Tweeden Pink sterdag): Ned. Herv. Kerk, v.111. 9.30 uur Ds. W. Bousema. Geref. Kerk, v.111. 9.30 uur Ds. B. A. van Lummel. Aan het hulppostkantoor alhier werd gedurende de maand Mei 1938 voor de Rijkspostspaarbank ingelegd 9922.36 en terugbetaald 5233.59. Het aantal werklooze leden bij de Afd. Sprang van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders bedraagt thans 69, waarvan 52 geheel- en 17 gedeeltelijk werkloozen; 18 le den zijn in de steunregeling opgeno men. Begin Mei bedroegen deze cijfers respectievelijk 64, 43, 18 en 18. Het Kinderkoor „Klein Excel sior", onderafdeeling van de Chr. Ge mengde Zangvereeniging „Excelsior" alhier neemt a.s. Maandag (Tweeden Pinksterdag) te Hendrik-Ido-Ambacht deel aan het concours voor Zang- en Muziekgezelschappen, uitgeschreven door Ido's mannenkoor aldaar. Klein-Excelsior komt uit in de 3de afdeeling en zal als eerste optreden 0111 pl.m. half 12 met als verplicht nummer „Zondag" van Ferd. van Hiller en als eigen gekozen nummer „Sneeuwklokje" van W. F. Kools. Wij wenschcn de jeugdige zangers en zangeressen en den directeur den heer Alb. Christ veel succes. J.l. Woensdag herdacht den Wel edelen Heer A. Dees, hoofd der Chr. School alhier, onder groote belang stelling van verschillende zijden den dag waarop hij voor 25 jaren zijn loop baan bij het Chr. Onderwijs begon. Des morgens kwamen personeel, schoolbestuur en kinderen in een der lokalen bijeen om den heer Dees in verband met zijn zilveren jubileum te huldigen. Toen de heer en mevrouw Dees het met bloemen versierde lokaal binnen traden werd hen de zegebede uit B 134 toegezongen, waarna de heer v. d. Ham namens het personeel den heer Dees in hartelijke bewoordingen feli- teerde en hem daarbij een geschenk 1 den vorm van een prachtige gong aanbood. Ds. Bousema, voorzitter van het schoolbestuur sprak vervolgens na mens het schoolbestuur en de kinde en, waarbij Z.E. den heer Dees dank bracht voor al hetgeen hij in het be^ lang der school en het onderwijs deed en hem eveneens een geschenk aan bood, n.l. een schitterend rookgarni- tuur. Als oudste leerling werden door Eli Braspenning aan den heer Dees na mens de kinderen bloemen en een prachtige stoel overhandigd. De heer Dees dankte hierna voor de hartelijke toespraken en de mooie geschenken. De kinderen werden getracteerd en kregen dien dag vrijaf.. Ook wij feliciteeren den heer Dees van harte met dit jubileum en hopen dat hij nog lang in het belang van het Chr. Onderwijs mag werkzaam zijn. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag (lsten Pinksterdag) des morgens half tien op te treden Ds. Bousema uit Sprang en des namiddags half drie de heer J. van den Hoek, godsdienstonderwijzer alhier. In het café van den heer Ant. van Dijk aan het Bruggetje te Vrijh.- Capelle werd onder leiding van den loco-voorzitter, den heer J. J. Pruijs- sers, de jaarlijksche vergadering ge houden van stemgerechtigde ingelan den van het waterschap „De Binnen- polder van Vrijhoeven-Cappel". Na een inleidend woord van den voorzitter en mededeeling van het pro ces-verbaal van kasopname bij den penningmeester, waaruit bleek, dat alles in orde was, werd de rekening over het dienstjaar 1 Juli 1936 tot 3U Juni 1937 in ontvangsten vastgesteld op 711,32 en in uitgaven op/ 699,59, batig saldo 11,74. De begrooting voor het dienstjaar 1 Juli 1938 tot 30 Juni 1939 werd in ontvangsten en uit gaven vastgesteld op 629,59 met een post voor onvoorziene uitgaven van 33,59. De omslag per h.a. werd be paald op 3. Het dagelijkscli bestuur werd ge- machtigd tot onderhandsche aanbe steding of uitvoering van werkzaam heden in eigen beheer. In de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer G. Heijmans te Vrijhoeve Capelle, werd tot voor zitter benoemd de heer J. J. Pr.uijs- sers alhier, terwijl tot bestuurslid werd gekozen de heer Jac. de Bie te Sprang. Tot onderwijzeres aan de Chr. School te Sprang is benoemd Mej. A. Oerlemans Ld. te Vrijhoeve Capelle, tot heden volontaire aan genoemde school. De echtlieden J. Snijders-Rosen- brand aan de Hooge Zandschel her dachten j.l. Woensdag den dag, waar op zij 50 jaar geleden door den band des huwelijks werden verbonden. Niettegenstaande deze heugelijke gebeurtenis slechts in intiemen fami liekring werd herdacht, gaven toch velen blijk van belangstelling, terwijl de jubilarissen ook vele schriftelijke bewijzen van medeleven in ontvangst hadden te nemen. A.s. Zondag (1ste Pinksterdag) des morgens half tien en des namid dags half drie en Maandag d.a.v. des morgens half tien hoopt voor de Ned. Herv. gemeente aan den Loonschen- dijk op te treden Ds. Vroeg in de Wey. Op Maandag 6 dezer (2en Pink sterdag) zal dhr. Alb. Christ alhier met de muziekvereeniging „Euterpe" en de Chr. gemengde zangvereeniging „Excelsior" uit 's Gravemoer, alsmede met kinderkoor der Chr. gemengde zangvereeniging Excelsior uit Sprang, van welke vereenigingen hij directeur is, deelnemen aan het muziek- en zangconcours te Hendrik Ido Am bacht. We wenschen hem dien dag veel succes en hopen, dat zijn ver eenigingen gelauwerd mogen thuisko men. Een 36-tal leden van de plaatse lijke afdeeling van den Ned. Bond van boerinnen en andere plattelands vrouwen zal a.s. Woensdag 8 dezer onder leiding van het bestuur een excursie maken naar de Persilschool te Amsterdam. WAAROM ADVERTEEREN DE MIDDENSTANDS - WINKELIERS NIET DRUKKER, ALS ANDEREN 'T WEL DOEN. ZOO WORDEN ZIJ VERGETEN; HOUDT UW KLANTEN EN DIE 'T WORDEN KUNNEN OP DE HOOGTE!

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 7