EdeBont-v.Hulten BICO PRIJZEN- 14 REGAL Plaatselijke Berichten. LAItDBOUUIARTIKELEU! Van Boxtel n.v. Zaterdag 18 Juni 1938 No. 49 De Echo van het Zuiden Derde Blad Heerenkleeding naar maat De grootste sorleering Ansichtkaarten 1, 2, 3, 4, 5 ct. Witter dan wit Gemeenteraad Waalwijk. o.a. Zeisen, Zeisen onderdeelen, Zeisenscherpers, Zeisen- hamers Zeisenaambeelden, Hooivorken met en zonder steel, Hooi rij ven, Wetsteenen, Schroefsleutels, Oliekannen, Gras-, Snoei- en Hegge- scharen, enz, enz. Zware MAAIERSDRINKKANNEN 64 - 79 - 96 - 119 cent- Nergens beter, nergens goedkooper! Fa. ANTON HOLTGREFE Rijwielen Loopen Licht Dit is waarborg voor kwaliteit. „FONDS VOOR OUD-MILITAIREN." In de week van 20 tot en met 25 Juni a.s. zal wederom, thans voor den l22sten keer, de jaarlijksche collecte worden gehouden ten behoeve van het „Fonds voor oud-militairen", (Fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden). Het bestuur van voormeld Fonds noodigt de ingezetenen der gemeente uit, deze oude en eerbiedwaardige col lecte waarop het Koninklijk Be sluit van 1G November 1820 nr. 81 reeds betrekking heeft met ruime bijdragen te steunen. Het doel is dien steun alleszins waard. Blijkens het laatste jaarverslag wer den door bedoeld Fonds 794 verdien stelijke oud-militairen, die hulpbehoe vend waren, financieel gesteund. In totaal werd aan hen door het Fonds een bedrag van 47,400,21 uitgekeerd, terwijl daartegenover Mc opbrengst der collecten in het geheele land slechts 11.214,20 bedroeg. Hel bestuur van het Fonds hoopt, dat de ingezetenen, ieder naar zijn vermogen, zullen medewerken om de voortzetting van het nuttige werk van het Fonds mogelijk te maken. Burgemeester en Wethouders van Waalwijk bevelen deze collecte gaar ne bij de ingezetenen der gemeente aan. BEZOEK AAN ONS RAADHUIS. Hedenmiddag zullen een 00-tal ar chitecten, leden van den Bond van Nederlandsche Architecten (B.N.A.) die hun congres houden in den Bosch een bezoek brengen aan ons raad huis. VISSCHEN IN HET OUDE MAASJE. (n weerwil van de publicatie in ons vorig nummer schijnen verschillende visschers nog niet begrepen te hebben dat zonder de noodige vergunning vis- schen in het Oude Maasje voortaan verboden is. Verschillende visschers werden daarvan reeds de dupe, daar tegen hen procesverbaal werd opge maakt. Men zij dus gewaarschuwd R.K. GRAFISCHE BOND. Wegens bijzondere omstandigheden kon de jaarvergadering van den R.K. Grafischcn Bond 1.1. Zondag geen 'doorgang vinden. Deze vergadering zal thans gehou den worden op Donderdag 23 Juni a.s. in het gebouw der R.K. Werklie- denvereeniging. Zondag a.s. zal voor de leden in de kapel der Eerw. Broe ders de jaarlijksche speciale II. Mis worden opgedragen door den Wel- Eerw. Adviseur kapelaan Völker, waaronder Algemeene H. Communie. De leden worden verzocht allen tij dig om 8.15 uur aan den R.K. Gilden hond aanwezig te zijn. OVERGEPLAATST. De Eerw. Pater Prof. Cherubinus, (geb. Lensen) van de orde der Trap pisten te Tilburg is als overste over geplaatst naar Fransch-Canada. H. KINDSHEID VAN BESOIJEN. Hedenmiddag zal te v.m. Besoijen wederom de jaarlijksche H. Kinds heidoptocht gehouden worden. Wan neer het weer eenigszins meewerkt, zal het er zeker niet aan belangstelling ontbreken, terwijl wij deze gelegen heid ook graag te baat nemen om de daarbij te houden collecte ten bate der Missie warm aan te bevelen. Vertrek van den optocht om 3 uur. Grootestraat 231 - WAALWIJK TELEFOON 109 tegen prijzen aan de tijds omstandigheden aangepast NIEUWE NAAMLOOZE VENNOOTSCHAP. „Jumbo schoenfabriek N.V." te Veldhoven. Oprichters: A. E. Hoo- genbosch, industrieel te Geldrop en Ch. J. A. M. Verzijl, te St. Michiels- Gestel. Doel: het vervaardigen van en drijven van handel in schoenen, enz. Kapitaal: ƒ50.000, verdeeld in 50 aandeelen, aan toonder, ad. 1000, waarvan er 10 zijn geplaatst en in con tanten volgestort. Bestuur: een directie, bestaande uit één of meer di recteuren. Voor de eerste maal is tot directeur benoemd A. F. Hoogen- bosclv voornoemd. Woensdagmiddag om ongeveer 4.15 ,iur had er in v.m. Besoijen een aan rijding plaats die ernstige gevolgen \:ad kunnen hebben. De heer H. A. M. van Strien uit Raamsdonksveer reed op genoemd tijdstip door de Besoijensche Straat toen plotseling het 6-jarig dochtertje ysxx dhr. C. den weg overstak. Door ijdig remmen wist dhr. v. Str. een aanrijding te voorkomen, doch hij kon niet verhinderen dat het -kind een klap van het rechterspatbord kreeg fien tegen den grond werd gesmakt. "onder boven wonder had het kind, behoudens een kleine voetblessure |geen ernstig letsel bekomen. Den autobestuurder treft in deze Leen schuld. 'BEDEVAART N4AR DEN BRIEL. Zondag 2 Juli zullen ruim 200 leden Ier H. Familie in de parochie St. Jan een bedevaart houden naar den Briel. Per trein gaat men naar Rotterdam en per boot verder naar den Briel. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het politiebureau zijn inlichtin gen te bekomen van de navolgende gevonden voorwerpen: Een dop van kinderwagenwiel, een belastingmerk, een schaartje. TERTIAIRE WEGEN IN NOORDBRABANT. Ged. Stalen van Noordbrabant heb ben een tertiair wegenplan voor Noordbrabant vastgesteld. Daarop komen o.m. voor: De weg van Tilburg (Hasselt) over Dongen naar den prov. weg Ooster hout's-Gravenmoer. De weg van Vlijmen over Haarsteeg en Herpt naar Heusden. De weg van den noordelijken ban- dijk van de Bergsche Maas onder Wijk c.a. over Aalburg, Wijk, Veen, Andel, Giessen, Woudriehem en Sleeu- wijk naar Werkendam. De weg van Dussen over Almkerk en de Werken naar Werkendam (Maasveer). De weg van Oosterhout over Vijf Eiken naar den Rijksweg Tilburg Breda. De weg van Wagenberg over Hooge- en Lage-Zwaluwe tot den Rijksweg MoerdijkBreda. JEUGDIGE WERKLOOZEN. Jeugdige werkloozen die zich op wenschen te geven voor een werk kamp kunnen zich ten allen tijde mel den hij: J. v. Well, Antoniusstraat 3, en P. Maaywee, Groensteeg 15. beiden alhier. gressisten plaats in hotel „De Zwaan", waarbij burgemeester Verwiel een toepasselijke toespraak hield. De voorzitter van het congres Baron C. R. C. van Krayenhoff toonde zich verrukt over de ontvangst en gaf de verzekering dat alle congressisten de aangenaamste herinneringen eraan mede naar huis zouden nemen. Woensdagmorgen opende de voor zitter de heer C. R. T. Baron Krayen hoff de eerste vergadering van het congres in de groote zaal van den Kunstkring te Oisterwijk met een woord van welkom tot de congressis ten. Hierna werden notulen en jaarver slag voorgelezen die beiden werden goedgekeurd. In het jaarverslag werd nog melding gemaakt van het feit dat het bedrag waarover de A.N.V.V. over 1937 de beschikking had, ruim 127.000 gulden, erop wijst, dat de practische uitvoering geen gelijken tred heeft ge houden met de formeele. Gememoreerd wordt, dat te Gro ningen een provinciale organisatie van V.V.V.'s werd opgericht en dat in Noordbrabant een dergelijke organi satie in voorbereiding is (inmiddels sinds het verschijnen van het verslag definitief opgericht). Het hoofdbestuur werd als volgt sa mengesteld C. B. T. Baron Krayenhoff, voorzit ter; mr. H. A. H. Canter Cremers, on der-voorzitter; Th. de Meester; mr. E. Polis; H. W. de Monchy; mr. J. P. Bosman; dr. P. Th. Posthumus Meyes; I). Hudig; A. v. d. Paauw; S. van Zwanenberg. Directeur mr. H. M. Planter; onder directeur binnenland M. C. Wester man, Den Haag; secretaris-penning meester jhr. C. L. H. Quarles van Hechte pijpen, Leespijpen, Engelsche pijpen, Engelsche luxe pijpen Gekleurde sigarettenpijpen, Zware gebogen pijpen, Luxe sigarettenkokers, Lederen sigarettenétuis Luxe damespoederdoozen, Prima Eau de Cologne, Luxe verpakking parfum, Groote tube tandpasta, Brillantine, Prima gelaatspoeder, Fijne crème, Zonnebrand, Shampoo, 6 wasschingen Nagellak Kop en schotels, vanaf 16, 18, Handvegers, Bleekpoeder Zeeppoeder Vim, Rinso, Sunlight, Radion, vanaf 14 cent. 17» 39 79 vanaf 8 cent. 43 29 39 vanaf 29 15» 34 vanaf 10 10 15 14 12» voor 15 15 19 en 21 vanaf 14 3 5 Lux, enz. enz. 12000 Artikelen IEDEREEN IS BICO-KLANT!!1 WAALWIJK, HOEK RAADHUISPLEIN, DE HUISHOUDSCHOOL. Naar wij vernemen zijn dezer dagen de schetsplannen van de alhier te stichten R.K. Huishoudschool dooi den Minister goedgekeurd. Men zet thans flinke vaart achter de uitwer ken van de detail-teekeningen, zoodat zoo spoedig mogelijk met den bouw van genoemde ^school begonnen kan worden. Men hoopt daardoor nog de zen zomer met liet onderwijs een aan vang te kunnen maken. Alhoewel het zoo goed als uitgeslo ten geacht kan worden dat de school reeds 1 September a.s. in gebruik kan worden genomen, zal toch op dien da tum reeds met enkele onderdeelen van het onderwijs een aanvang kun nen worden gemaakt, waarvoor be reids enkele lokalen zullen worden vrijgemaakt. Het kan overigens o.i. niet anders dan voldoening wekken dat met de uitvoering der plannen den noodigen spoed betracht wordt, daar met de totstandkoming dezer school niet anders dan het algemeen plaatselijk- en streekbelang gediend is. COMITÉ „OUDEN VAN DAGEN". Naar aanleiding van de eenigen tijd geleden huis aan huis verspreide cir culaires van het comité „Ouden van Dagen'*, waarin een beroep wordt ge daan op aller steun voor het sympa thieke doel om de ouden van dagen een gezelligcn dag te bezorgen, kun- fhiuiK mododeolon <lut oen dezer dagen verschillende lieercn een rondggang langs de huizen zullen ma ken om voor bovengenoemd doel gel den in te zamelen. Wij hebben hel gerechtvaardigd vertrouwen dat een bejroep op aller me dewerking in den vorm van een gelde lijk offertje niet te vergeefs zal zijn, waardoor de comitéleden de voldoe ning zullen hebben dat hun werk wordt gewaardeerd en waardoor tevens bij velen aan hun ouden dag een aange name herinnering verbonden zal blij ven. A.N.V.V.-CONGRES IN OISTERWIJK. Ter gelegenheid van het 30-jarig be staan der V.V.V. te Oisterwijk is deze gemeente dit jaar de eer te beurt ge vallen voor de organisatie zorg te dra gen van het A.N.V.V.-Congres 1938. Dinsdag had door het gemeentebe stuur de officieele ontvangst der con- Ufford. Op voorstel van het hoofdbe stuur wordt tot lid van het hoofd bestuur benoemd mr. J. F. Hijmans. De heer Mr. Frans Smits te Breda door de Federatie Noordbrabant can- didaat gesteld voor 't algemeen hoofdbestuur werd als zoodanig ge kozen. In de middagvergadering werd het woord gevoerd door dhr. de Meester over het onderwerp: „Propaganda in Amerika". Spreker drong er uitvoerig op aan om Nederland in Amerika meerdere bekendheid te bezorgen. De voorzitter deelde mede, dat aan den minister van Economische Zaken een telegram zal worden gezonden om hem te danken voor de groote belang stelling, door hem getoond en hulde te brengen voor wat hij voor den bloei der vereeniging heeft gedaan. De voorzitter deelde voorts mede, dat hel hoofdbestuur heeft besloten een blijvend geschenk aan te bieden voor het nieuwe bondsgebouw waar voor het hoofdbestuur een belangrijk bedrag heeft beschikbaar gesteld. De directeur van de A.N.V.V., mr. H. M. Planter, hield een beschouwing over het werk der AN.V.V. Terwijl de heeren druk congres seerden maakten de dames een rond- toch door het Brabantsche Land schap. Des avonds gaf de accordeonhar monie „Apollo" uit Tilburg een con cert, waarna een feesthal volgde, waarbij de stemming er terdege in zat Vooral ging spreker hierbij diep in op de organisatie eener provinciale vereeniging, waarbij men staat voor de keuze tusschen federatief werk van plaatselijke vereenigingen, com missiewerk of werk in provinciaal ver- eenigingsverband welke laatste spr. prefereert als zijnde een schakel tus schen plaatselijk en nationaal ver band. Over dit laatste is nogal verschil van meening in de vergadering daar verschillende heeren tegen provin ciale beweging zijn. De inleider wenschle geen uitspraak der verga dering. Hij vraagt evenwel een onder zoek. door een commissie, aan welks rapport men dan verder ten aanzien van deze kwestie groote waarde kan hechten. Het congres is vervolgens gesloten. Des namiddags werd bezoek ge bracht aan het Raadhuis van Vughl, de orchideënkweekerijen van dhr. v. Beuningen, werd geborreld in „De Hut", was er een diner in den IJzeren Man aangeboden door 't gemeentebe stuur van Vught met bal na. 't Was een prachtig geslaagd feest, met schitterende verlichting van den IJzeren Man". Vandaag was er een uittocht naar Ginneken. Collecte Jeugdwerkloozenzorg De collecte voor de Jeugdwerk loozenzorg, die speciaal is aanbe volen door 't Doorluchtig Episcopaat zal in de week van 19 tot 26 Juni alhier gehouden worden. Door de plaatselijke Commissie zullen de daartoe bestemde zakjes aan de huizen worden bezorgd Wij twijfelen er niet aan of dit mooie werk, in onze tijden helaas zoo hard noodig, zal krachtig wor den gesteund. Concert. Het concert te geven door de harmonie St Crispijn en de Lieder tafel »de Vereenigde Zangers«, dal 1.1. Zondag wegens omstandigheden moest worden uitgesteld, zal thans morgen op deMarkt gegeven worden. Hieronder laten wij het program ma volgen. Krimpen a. d. IJssel, Marsch Ch. de Roy v. Zuidewijn. Marche Tannhauser, R. Wagner. Pique Dame, Ouverture, F. van Suppé. Suite Ballet, F Popy. Sons of te Brave, T. Bidgood. Fideldom, W. Weissenborn. Mijnwerkerslied, Schuppert. Domine Salvam Fac, Wierts. Bruxelles Attraction. Turine. Cavallesia Rurticana, Mascagne. Marche Riënzi, R. Wagner. Feestmarsch, v. d. Glas. Aanbesteding, Uitslag van de onderhandsche aanbesteding van het verbouwen en uitbreiden van 't heerenhuis voor den heer J. Timmermans Phz. te W aalwijk. Architect de heer Jac. van Ben- degom, architect N.I.V.A. te Nij megen. A. v. Hulten-Krol Waalwijk f 6415 Fa. Wed. A. Aarts en Zn. Waalwijk f 6894 Gebr. de Bont Nieuwkuik f 6941 J, de Bont-v Huiten Nieuwkuik f 6985 H. Maas Waalwijk f 7165 H. v. Hulten-v. Bladel Waalwijk f 7235 Gjgund aan den laagsten inschrij ver. Openbare vergadering, te houden oj) Vrijdag, 24 Juni 1938, om 7 uur, ten gemeentehuize. Aan de orde: 1. Ingekomen stukken. Van de Gedeputeerde Staten. 1. Aanmerkingen op de bij raads besluit van 25 Februari 1938 vastgestelde verordening op de heffing van schoolgeld voor lager n. o. 2. Koninklijk goedgekeurde ver ordening op de heffing van op centen op de hoofdsom der ge- meentefondsbelasting 1938/'39, vastgesteld bij raadsbesluit van 25 Maart 1938. 3. Goedgekeurde raadsbesluiten van 27 Mei 1938 tot wijziging der begrootingen 1937 cn 1938. 4. Goedgekeurd raadsbesluit van 27 Mei 1938 tot aankoop van grond aan de haven van de er ven M. A. van Loon. 5. Goedgekeurd raadsbesluit van 27 Mei 1938 tot onderhandsche verhuring der woning Ministei Loeffstraat 27 aan de weduwe J. J. de vries, b. Van de Woningbouwvereem- Verslag en balans/rekening van verlies en winst over 1937. 2. Voorstel tot het verleenen der ge vraagde medewerking tot stich ting eener R.K. Meisjes-u.l.o.- school. (Prae-advies A.). 3. Voorstel tot vaststelling der ver goeding ingevolge artikel 101 der 0 lager-onderwijswet voor de bij zondere scholen over 193G. Voorstel inzake wijziging van parkeervoorschriften. (Prae-ad vies B.). Aanbieding rekeningen instel lingen van weldadigheid over 1937. Voorstel tot wijziging der begroo tingen 1937 en 1938. 7. Behandeling bezwaarschriften schoolgeld en vergunningsrecht. Stichting: R.K. Meisjesschool. (Prae-advies A.) Door het Bestuur der bijzondere lagere school voor meisjes, Grootestr. 244 alhier, zijnde het R.K. Kerkbe stuur van de parochie St. Jan Baptist, is onder dagteekening van 2 Juni 1938 tot Uwen Raad het verzoek gericht in gevolge art. 72 der Lager-Onderwijs- wet 1920 de noodige gelden te mogen ontvangen voor de stichting eener R.K. school voor uitgebreid lager on derwijs. De school is bedoeld als U.L. o. van 2—3-4—5 Liter DEMON-VERGASSERS 5 x ZOO ZUINIG ALS GAS11 v. h. Bierlaagh „DE GROOTE IJZERHANDEL" WAALWIJK - Hoek Raadhuisplein. O.-kopschool voor de bijzondere la gere meisjesschool. Het bestuur zegt le meenen, dat de stichting van een R.K. school voor uitgebreid lager on derwijs aan een sinds lang gevoelde behoefte in deze gemeente zal vol doen en deze school als streekschool, behalve door leerlingen van de vier parochies van Waalwijk, ook door leerlingen van buitengemeenten zal worden bezocht, zooals bij de opening der school reeds hel geval zal zijn. Deze meening van hel Bestuur kun nen wij onderschrijven. In zijn verzoek deelt het Bestuur nog mede, dat liet, in afwachting van nieuwbouw, desgewenscht voorloopig de beschikking geeft over 2 leegstaan de lokalen van de lagere school. Wij waardeeren deze bereidwillig heid ten zeerste. De school zal be staan uit 3 klassen, doch thans zullen 2 klassen worden ingericht, waaraan 1 September 1939 de 3de klasse zal worden toegevoegd. Het minimum aantal leerlingen voor een te stichten U.L.O.-school bedraagt 24. In de me morie van toelichting bij de aanvrage wordt medegedeeld, dat het aantal leerlingen der op te richten school vermoedelijk 33 zal bedragen, waarvan 8 in de 2de klasse en de overigen in dc lste klasse zullen worden geplaatst. Verklaringen van de ouders dier leer lingen, omtrent hunne plaatsing op de te stichten school, zijn mede overge legd, alsmede verklaringen van de Hoofden der lagere scholen, welke thans door de leerlingen der te stich ten U.L.O.-school worden bezocht, omtrent hunne ontwikkeling en aan leg, noodig voor liet zonder bezwaar volgen van hel onderwijs aan een U.L.O.-school. Volgens de bestaande jurisprudentie kan hiermede genoe gen worden genomen, omdat liet in art. 11, 3e lid, der Wet bedoelde oor deel van liet Hoofd der U.L.O.-school in dit geval niet kan worden ge vraagd, omdat dit Hoofd nog niet is benoemd. De 33 toekomstige leerlingen be zoeken thans allen nog een lagere school, zoodat ze niet vallen onder de ingevolge art. 73, 4e lid, niet mede le rekenen leerlingen Door het Bestuur zijn verder over gelegd een verklaring, waarbij het zich verbindt om 15% van de stichtings- koslcn als waarborgsom in de ge meentekas te storten; een opgave van het getal leerlingen, voor wie het gebouw ruimte moet bie den; van liet maximum-getal leerlin gen, dat per klasse zal worden toege laten; van het getal klassen; zoomede opgave, dat de school bestemd is voor U.L.O.; een verklaring, waaruit blijkt, dat het Bestuur voor de nieuw te stich ten school is aangesloten bij een groep bijzondere scholen, welke een com missie van beroep, als bedoeld in art. 89, 7e lid, der Wet, hebben ingesteld. De aanvrage voldoet dus aan de wettelijke eischen. Wij stellen daarom voor de ingevol ge art. 72 der Wet gevraagde mede werking voor de stichting der school te verleenen door: a. het beschikbaar stellen van 2 lokalen der bestaande lagere meisjesschool, welke lokalen 1). het beschikbaar stellen van de noodige gelden voor de aanschal- fing van meubelen en leermidde len, enz., waarvan blijkens ons overgelegde begrooting de kos ten 3095,55 zullen bedragen. Voorts stellen wij voor, ingevolge art. 75, lid 3, der Lager Onderw.-wet 1920 omtrent de vraag of bij gelegenheid dezer medewerking aan de totstand koming eener bijzondere u.l.o.-school tot oprichting van een openbare u.l.o.- school in deze gemeente, zoo noodig in samenwerking met andere gemeen ten, zal worden overgegaan, een be slissing in ontkennenden zin te ne men. Aan een dergelijke openbare school bestaat hier, noch voor Waal wijk, noch voor de naburige gemeen- tcn o.i. behoefte, omdat hier een z.g. neutrale u.l.o.-school bestaat van het Departement Langstraat der Mij. tol Nut van 't Algemeen. Burgemeester en Wethouders van Waalwijk. (Prae-advies B.) De geringe breedte van den rijweg in de Nieuwstraat is oorzaak, dat moeilijkheden worden ondervonden met het verkeer aldaar. De grootste breedte van den rijweg ter plaatse is n.l. 4.22 nieter en de geringste breedte 3,92 nieter. Aangezien de grootste breedte van een vierwielig motorrijtuig -met of zonder lading- mag zijn 2,30 meter en die van een met een paard bespan nen voertuig -eveneens met of zonder lading- 3 meter, is liet duidelijk dat liet verkeer in de Nieuwstraat met groote moeilijkheden gepaard gaat en daarbij gevaar kan opleveren voor de gebouwen cn voor bet verkeer op de -bier en daar zeer smalle- trottoirs. Blijkens ingesteld onderzoek zou een meer ongevaarlijk en vlot verkeer aldaar ecnigermate kunnen worden bevorderd door: 1. invoering van éénrichlingverkeer vanuit Westelijke richting. 2. Invoering van een parkeerverbod voor a. bel Oostelijk gedeelle der straat vanaf perceel nr. 9 in Oostelijke richting; b. de Zuidzijde van het Westelijk gedeelte der straat vanaf per ceel nr. 11 in Westelijke rich ting ter inzage. Ontwerp-besluiten tot wijziging der terzake bestaande voorschriften lig gen ter inzage. Burgemeester en Wethouders van Waalwijk. THEATER MUSIS SACRUM. „MAYTIME". Een onvergetelijk filmwerk. Inderdaad: een onvergetelijk film werk. Hiermede is geen woord te veel gezegd van deze nieuwe succes-ope rette van Sigmund Homberg met Jea- nette Mc Donald en Nelson Eddy in de hoofdrollen. Dit is een van de films die men meer dan eens zou wenschen te zien. Het is de triomf van M.G.M.'s „Parade der Triomfen" cn tevens de superste uitbeelding van datgene wat met de film als dusdanig kan bereikt Wederlandsch labrikaat Volledige garantie. Reeds vanaf 75 d. p. week Contant vanaf f 29, RUIME KEUZE GROOTESTRAAT 313 TEEEF 293 WAALWIJK REGAL VA LUAS CYRUS SAFFIER worden van de beste materialen in de grootste Nederlandsche Rijwielfabriek vervaardigd AAMK1JLI11XO. i>onderdag w*s net <ie laatste con gresdag. Mr. J. Linthorst Homan heeft daarbij gesproken over: „Pro vinciaal Vreemdelingen Verkeer". worden Uw tanden wanneer U poetst met wat goeds, namelijk met Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. 4. I L w.tf» kookt dua op DF.MON pcoo la d«Kiy« Old. I X voordftlqft du op pa Het getekend op cw po M'. 0e obe op («ot pet 1. la ul vu hougeitnoen «edi duro. een DEMON «el pebrukt Ook Meh de DEMON ten rvovett Natia* guvlia e. pielt peet» tevk el U kul et «u doen koken lakken, benden uUetea op de «puevU» ea vcevruac» nrtt* Een eenvovdlpe peoefveaap leexe. dat DEMON brander leiee X voordeeliper Bovendien li de DEMON ka petrolrujnloeitel. dat ntlvut onpevutlilk It door ra vcdgbciduchiil Ck» w- OOP Wi| geven U sume Mdere GEdiiUgtt U deapouauca. CDrst aan tic ycaiDUile beschik baar zijn gesteld door 't bestuur dier lagere school; (de inspec- trice van het lager onderwijs heeft verklaard daartegen geen bezwaar te hebben)deze be schikbaarstelling te doen ge schieden door inbruikleengeving ingevolge de bepalingen van den dertienden titel van het Derde Boek van het Burgerlijk Wet boek Wijziging Parkeervoorschriften RIJWIELEN

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 9