SPORT Gemeenteraad Ëethen. AGENDA'0 KAATSHEUVEL. WASPIK. paarden gegeven. I)e belangstelling was dit jaar bui tengewoon groot. Als juryleden fungeerden de heeren: A. Kooij, te Kedichem; M. van Baaien, te Asperenen Kapitein Stoutens, te Tilburg. De verrichtingsproef van M. C. Mer- riën uit de provincie Noord-Brabant, waarvoor door de Nederlandsche Ver eeniging „Het Legerpaard" 120. aan prijzen waren beschikbaar gesteld ving aan om 1 uur. Aangegeven voor dit nummer waren er 25, opgekomen 21. De prijzen werden als volgt toege kend le prijs 10.W. G. J. Brander horst, Eethen, met Udinia; W. Raaij makers, Steenbergen, met Kurria; J. C. van Rooij, Tilburg, met Pingli; A. Snoek, Almkerk, met Vinia; J. J. Staal, Gèertruidenberg, met Vasalien; 2e prijs 5.Gebr. Boender, Hank, met Tegane; G. C. de Bont, Raamsdonk(dorp), met WerneraH. de Brouwer, Tilburg, met Vatrida; A. D. van Buuren, Meeuwen, met Kariba; A. D. van Buuren, Meeuwen, met Ui- liane;' .1. Keiler, Lage Zwaluwe, met Vantina; Gebr. Oerlemans, Drongelen, met Maline; Gebr. Oerlemans, Dron gelen, met Polona; Gebr. Oerlemans, Drongelen, met Parita; Gebr. Oerle mans, Drongelen, met Thilda; J. Ruijssenaars, Zevenbergen, met Ubel- ta; A. A. Schoenmakers, Raamsdonk (dorp), met Tommona; W. Snoek, Nieuwendijk, met Subina. Om 3 uur had de Verrichtingsproef van tüigpa.arden plaats, uitgeschreven door de Provinciale Regelingscommis sie voor de Paardenfokkerij in Noord- Brabant. Aangegeven voor dit nummer waren er 58, opgekomen 48. De prijzen werden als volgt toege kend le prijs 20.J. van Rooij, Til burg, met Pingeli; A. Z. Snoek, Alm kerk, met Vinia. •2e prijs 15.W. G. Brander horst, Eethen, met Udinia; L. Punt, Klundert, met Verona. 3e prijs 10.W. Snoek, Nieu wendijk, met WapolinaA. Z. Snoek, Almkerk, met Wilbina; A. Luijkx, Breda, met Tabaria; J. H. de Bont, Raarusdonk(dorp), met Umunda; G. v. dcjSclians, Drongelen, met Polona; J. Staal, Geerlruidenberg, met Vasalien; W. Raaijfnakers, Steenbergen, met VestanaJ. J. Boons-Stael, Raams- donk(dorp), met Thirza; ,1. Keiler, Lage Zwaluwe, met Tamita; A. Z. Snoek, Almkerk, met Urolanda. 4e prijs 5.Th. de Bont, Raams- donk(dorp), met Wonta; A. A. Schoen makers, Raamsdonk(dorp), met To- inbna; C. H. Schoenmakers, Raams- donk(dorp), met WokoraG. C. de Borfl, Raamsdonk(dorp), met Wema ra; J. van Dam, Langeweg, met Vistia; .1. Keiler, Lage Zwaluwe, met Tamita; W. Snoek, Nieuwendijk, met Subina; W. Raaijmakers, Steenbergen, met Sultra; M. van der Beek, Genderen, met Sustoca; J. van der Schans, Dron gelen, met Valina; J. van der Schans, Drongelen, met Ottolina; J. van dei- Schans, Drongelen, met Fida; J. Ru ij- zenaars, Zevenbergen, met Ubelta; J. Leijten, Tilburg, met Poolster; Gebr. Boender, Hank, met Tegana; D. van Buuren, Meeuwen, met Uliana; H. de Brouwer, Tilburg, met Fatrida. Om vier uur had de Gewilligheids- proef plaats voor tuigpaarden. Voor dit nummer waren aangege ven 32. Aan prijzen waren door de N.S.Tg. afdeeling Noord-Brabant beschikbaar gesteld 65. De prijzen werden als volgt toege kend Prijzen van 2.J. H. de Bont, Raamsdonk(dorp), met Umunda; G. C. de Bont, Raamsdonk(dorp), met Wemara; W. G. Branderhorst, Eethen met Udinia; A. A. Schoenmakers, Raamsdonk(dorp), met Tomona; C. H. Schoenmakers, Raamsdonk(dorp), met Wokora; A. Luijlcs, Breda, met Tabaria; L. van Gils, Langeweg, met Fridje; J. Staal, Geertruidenberg, met VasalienA. D. van Buuren, Meeuwen met Uliana; W. Raaijmakers, Steen bergen, met Sultra; L. Punt, Klundert, met Verona; J. van Rooij, Tilburg, met Pingeli; J. Keiler, Lage Zwaluwe, met Faniila; J. Keiler, Lage Zwaluwe, met Tamita; J. Ruijzenaars, Zeven bergen, met UbillaA. Z. Snoek, Alm kerk, met Wilbina; A. Z. Snoek, Alm kerk, met Vinia; A. Z. Snoek, Alm kerk, met Urolanda; W. Snoek, Nieu wendijk, met Wapolina; H. de Brou wer, Tilburg, met Futrida; J. Leijten, Tilburg, met Poolster; J. v. d. Schans, Drongelen, met Polona; J. van der Schans, Drongelen, met Valina; J. v. d. Schans, Drongelen, met Fida; J. v. d. Schans, Drongelen, met Ottolina M. van der Beek, Genderen, met Sus toca; W. Raaijmakers, Steenbergen, met Sultra. Bij de twee eerste nummers was een zeer goede collectie paarden opgeko men. De verrichtingsproef moest worden afgelegd onder den man en wel 10 km. binnen 40 minuten, waarvan 10 min. draf van 300 M. in de min. is 3000 M. 5 min. stap van 100 M. in de min. is 500 M. 10 min. draf van 300 M. in de min. is 3000 M. 5 min. stap van 100 M. in de min. is 500 M. 10 min. draf van 300 M. in de min. is 3000 M. Als eisch gold het met goeden uit slag aflegden van bovenomschreven snelheids- en uithoudingsproef, ter wijl bij de keuring op exterieur en Fokwaarde, de wijze van gaan en de conditie van het paard tijdens en na afloop van de proef werd gelet. De verrichtingsproef kan schitte rend geslaagd genoemd worden. Aan het Postkantoor te Raains- donksveer en het daaronder ressor- teerende ambtsgebied is gedurende de maand Juli j.l. op de Rijkspostspaar bank ingelegd 74870,60 en terugbe taald 45537,71. De dienstplichtige G. van Iersel, der lichting 1937 is voorgoed vrijge steld van den dienstplichtwet, wegens kostwinnerschap, en de dienstplich tige J. A. Marcelissen, der lichting '38 heeft een jaar vrijstelling van den dienstplicht bekomen. Comité Jubileum Feesten. Zondag hield het comité ter viering der Jubileum feesten van H.M. de Ko ningin in Euphonia zijn eerste verga dering. Het comité is als volgt samen gesteld Voorzitter: J. Teurlings; Vice-voor- zitter: M. van Nieuwstadt; Secretaris: J. Witlox; Penningmeester: J. Gub- bens; Commissarissen: J. Remmeren, M. v. d. Wee, C. Roestcnberg; W. v. Haren en W. de Jong. Besloten werd Vrijdag als vaste ver gaderingsdag te bepalen. Er zal een beroep gedaan worden op de plaatse lijke vereenigingen om een bijdrage ter bestrijding der onkosten. Daarnaast zal een sub-comité gevormd worden uit de vereenigingen van J.W., R.K.- J.M. en J.B. om een collecte onder de burgerij voor te bereiden. Benoemd. 1 De heer T)h. v. d. Hovén alhier, is benoemd tot bedrijfsleider van de W. I. M. Werkplaats voor Invalide Mijnwerkers van de Staatsmijnen in Heerlen. Gegund. De verbouwing van het Gemeente huis alhier is gegund aan oen laagsten inschrijver dhr. W. de Teuling alhier voor de som van 2900. Openluchtheater. Het bekende Limburgsche volkstoo- neel, dat geregeld optreedt in> het Openluchttheater te Valkenburg geeft Zaterdag en Zondag a.s. in bet R.K. Sport- en Wandelpark alhier een uit voering van het openluchtspel „Sybille" het zigeunermeisje van Jan Vuysters. ST. JOACHIMSMOER. Zondag 31 Juli, de Zondag in het Octaaf der H. Anna was het in deze parochie als andere jaren bijzonder druk van pelgrims, die uit de omge ving kwamen toegestroomd ter bede vaart. Het mooie zomerweer begun stigde stellig deze drukke toeloop van geloovigen. Voor een overvolle kerk hield een Eerwaarde Pater Carmeliet uit Waspik-Boven een feestpredikatie over deze groote Heilige. ZijnEerw. spoorde de pelgrims aan te leven als de H. Anna in volle vertrouwen op God, en haar bizondere voorspraak af te smeken in de moeilijke taak van de opvoeding der kinderen. Naar we vernemen heeft Ds. G. Lans Jr. alhier het beroep naar Meerkerk aangenomen. (Buiten verantwoordelijkheid der Red Mijnheer de Redacteur, Waar ik terzake de a.s. Jubileum feesten reeds meer de gastvrijheid van uw blad inriep, zij het. mij vergund dit nogmaals te doen naar aanleiding van het gesprokene in de laatste raadsvergadering. Het heeft mij in hooge mate ver wonderd dat alleen de heer Strijk den moed had het kind eigenlijk eens bij den waren naam te noemen en dat noch de wethouders, noch de leden van den raad, die toch het volk en de volksopinie verte genwoordigen hem zijn bijgevallen, toen hij eindelijk eens openlijk zeide wat in Waalwijk al zoo lang is gemompeld. De overige raadsleden weten even goed als hij, dat Waalwijk niet te vreden is met de feestvieringen op Koninginnedag en andere nationale feesten I en daarom ware het ook gewenschl, neen noodig geweest dat het ware woord van het raadslid Strijk openlijk was onderschreven, juist in een openbare zitting van den gemeenteraad. De voorzitter zeide terecht dat de oranjefeesten reeds zes jaar door het centraal oranje-comité zijn ver zorgd, maar even juist is het dat Waalwijk en omgeving hebben moeten constateeren, dat deKonin. ginne- en andere feesten al die jaren, sinds ze uit handen werden genomen van »Waalwijks Belang« die ze 23 jaar uitnemend verzorgde, geweldig zijn afgezakt en den naam van Waalwijk op dit gebied dreigen te doen verloren gaan. Dat is helaas een ernstig feit voor de ingezetenen en voor het vreemdelingenbezoek en m.i. een gevolg van de fatale decentralisatie z.g. om ieder gedeelte van de ge meente tevreden te stellenzoo lang dit bestaan blijft komt er niets van terecht. Kinderfeesten op ver schillende punten soit, maar één centraal avondfeest. Met alle respect voor de leden van het centraal comité en van de vier verschillende comité's persoon, lijk, beaam ik wat de heer Strijk heeft gezegd en vrijwel geheel Waal wijk met hem, dat van de feestvie. ring in al die zes jaren vrijwel niets is terecht gekomen, getuige nog de laatste armzalige feestdag bij de geboorte van Prinses Beatrix. Hoe Waalwijk erover denkt, blijkt trouwens duidelijk uit de voort durende afname van 't ledental der Oranje-comité's. De voorzitter moge dan verwijzen naar het a.s. feest, er zit niets an ders op, maar begrijpelijk en juist is het dat de heer Strijk zijn con clusie bouwde op hetgeen we ten deze al zes jaren meemaken, dus op het verleden. Het zou daarenboven toch wel heel erg zijn, dat men met een garantie in den rug van n.b. f 750,— (en dat in deze tijden en waar men slechts f 650 vroeg) nog geen goed eendaagsch feest zou kunnen orga- niseeren, waar «Waalwijks Belang« dit steeds deed uit eigen middelen, zonder een beroep op de openbare kas. (*)i ii De heer Strijk heeft gelijk dat het een fout is en blijft een invloedrijke, echt Waalwijk^che vereeniging die meer dan 30 jaar actief werkzaam is, nl. «Waalwijks Belang« uit te schakelen. Wat »Waalwijks Belang« vermag heeft het al zooVeel malen getoond, dat ik dat hief niet behoef éan te halen; 't is voldoende bekend. Her inneren we ons maar eens de vroe. gere Koninginnèfeesten, burgémees- tersfeesten, het tfeest bij het 30-jarig bestaan en nu weer de »Oudenvan Dagen middag en dat ook zij de oranjeliefde steeds aangewakkerd heeft bij jong en oud, staat toch zeker vast. Nogmaals het heeft mij, na al hetgeen we nu al jaren meemaken, hoogelijk verwonderd, dat niet meer stemmen ten deze in den raad werden gehoord, dat men niet eens krachtig durfde uiten wat al zoo lang overal meesmuilend wordt gezegd en gehekeldwant een kar dinale fout is het en moet zich op den duur wreken, zeer ten nadeele van onze gemeente en hare ver houdingen. Dat men dat nu toch eindelijk eens ga inzien Laat ons ten slotte hopen dat het programma, dat »klinkt als een klok« ook eindelijk eens een feest geve, dat »klinkt als een klok«, dan is er tenminste iets gewonnen. Met dank. EEN INWONER, lid van W. B.« Hier is de geachte inzender niet geheel juist. »W. B.« kreeg vroeger voor de Koninginnefeesten f 100,— subsidie. De overige feesten, jaarlijksche volksfeesten enz. zijn steeds geheel uit eigen middelen betaald; het vorig jaar bij het 30- jarig bestaansfeest werd f 100, toelage ontvangen. Red. De gameentsrekening vastgesteld. De raad dezer gemeente kwam Dinsdagavond in openbare verga dering, waarbij alle leden aanwezig waren, bijeen onder voorzitterschap van burgemeester D. A. van der Schans. De notulen der vorige vergadering werden ongewijzigd vastgesteld. Van den Nederlandschen Bond van Hotel-, Café- en Bestaurant- houders was een verzoek binnen gekomen om met het a.s. Regeerings- jubileum van H. M, de Koningin een ruime toepassing van het sluitings uur mogelijk te maken. De Voorzitter zegt dat B. en W. meenen dat de caféhouders hier ter plaatse niet te klagen hebben over mogelijke tegemoetkoming van B. en W., hetwelk in dit geval wel weer zoo zijn zal, zoodat B. en W. voor. stellen dit ingekomen stuk voor kennisgeving aan te nemen. Wordt goedgekeurd. Verder is nog ingekomen een ver zoek van den heer v. d. Bosch aan den Broekschen hoek om door een bijdrage in de kosten electrificeering aan zijn woning mogelijk te maken. De Voorzitter zegt dat hij per soonlijk die zaak reeos enkele malen met v. d. Bosch besproken heeft. Deze heeft de P. N.E.M. toen ge vraagd op hoeveel eventueele aan- sluitingskosten zouden komen, waarbij een bedrag genoemd werd van f755 Daar dit bedrag veel te hoog was voor een woning werd gevraagd nog eens een berekening tc maken. De P. N.E M. kwam toen met een bedrag van f560. Ook dit was voor v. d. Bosch nog te hoog. Hij heeft zich toen met B. en W. in verbinding gesteld of dat de gemeente misschien bereid was de aansluitingskosten voor haar rekening te nemen. Deze zaak is door B. en W. breedvoerig bespro ken doch zij meenen afwijzend op dit verzoek te moeten beslissen daar anders ook andere uithoeken van de gemeente wel met dergelijke ver zoeken kunnen komen, waaraan de gemeente nooit beginnen kan. De raad kan zich dan met de meening van B. en W. vereenigen. Namens de Commissie van onder zoek der gemeente-rekenirg 1937 brengt de heer Donken verslag uit. De Commissie heeft de volgende aanmerkingen 1. Het feit dat vele menschen achter zijn met hunne betalingen aan de gemeente, welk bedrag tegen de f2000.- loopt. 2. De te hooge onderhoudskosten van de brandspuit. 3. De commissie meent dat de gemeente voor armlastigen die zie- kenhuisverpleging noodig hebben te veel heeft bijgedragen in de kosten, alhoewel die menschen niet aan de verplichting hebben voldaan zich aan te sluiten bij het Ziekenhuis- jjverplegingsfonds. I Wat; betreft punt 1 zegt de Voor zitter dat dit feitelijk geen invloed heeft op den toestand van de ge meenterekening, daar dit meer van belang is bij de behandeling van de begrooting. Alvorens maatregelen te nemen zou spr. eerst nog eens dé belofte van verschillende personen willen afwachten, die zeiden hun achterstallige schuld uit den oogst aan te willen zuiveren. Wat ^betreft den toestand der brandweer is spr, van meening dat deze intact moet worden gehouden, 'daar zij! behalve bij brand ook nog fceer goed haar nut kan bewijzen bij luchtbeschermings-oefeningen. Wat betreft de te hooee onder houdskosten, zegt spr., dat dit zit in een fout in de gemeenlerekening. Er is nl. f 15 vermeld voor onder houd der brandspuit te Genderen. Dit moet zijn f 15 voor onderhoud van den lijkwagen. Ten aanzien van de bijdragen in Ziekenhuisverpleging ten bate van de armlastigen, zegt spr. dat alvorens daartoe over te gaan de vraag gesteld werd of men in de fonds was en zoo niet, de reden daarvan. Bleek die reden afdoende dan kon men op een tegemoetkoming in de kosten van de zijde der gemeente rekenen. De gemeenterekening wordt hierna zhst. als volgt samengesteld. Gewone dienst Inkomsten f93792,32. Uitgaven f93242,84. Batig slot f549.98. Kapitaal dienst Inkomsten f35143,23. Uitgaven f33590,70. Batig slot f 1552.53. Hierna sluiting. WAALWIJK W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 7—8.30uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gymnastiekl. O. S. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. School. W.G.V. Donderdag van 5.15 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30 6.45 uur Adspiranten III en van 7.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. »De Eendracht«. Vrijdagavond van 7 tot 9 30 uur inkorven voor jonge duiven voor wedvlucht vanuit Neufvillef (Kring) Vrijdag 8 uur Luxor Bioscoop «Wanneer ben je jarig«. Vrijdag Theater Musis Sacrum »San Quentin«. ABONNEERT U OP DIT BLAD. VOETBAL. R. W. B. De reis naar BW Den Bosch heeft wat den uitslag betreft niet het gewenschte resultaat opgeleverd. Het eerste elftal verloor zeer geflat teerd met 62, en alhoewel werkelijk een subliem spelend BW 2 in het veld kwam en de temperatuur bijna tot aan het kookpunt was, had, indien enkele misverstanden en een paar zeer geluk kige goals van BVV reeds in het begin van den wedstrijd, achterwege waren ge bleven, den uitslag heel anders kunnen zyn. Het tweede elftal verloor met 21. Al met al zyn het toch een paar mooie oefenwedstrijden geweest, waarin het resultaat van het trainen, vooral wat be treft het samenspel reeds meer goed merkbaar waren. A.s. Zondag RWBSVW Gorinchem. DUIVENSPORT. „DE EENDRACHT". Bovengenoemde vereeniging hield Zon dag j.l. een wedvlucht met jonge duiven ïn'no- H.ai,e- Eers!le 9-50-21; 'natste duif 10.9.25. Afstand 120 K.M.; los 8 uur met Z.ü. wind. Uitslag: P. v. d. Velden, Kaatsheuvel 1, 21 22 o5 75 76 80 81; J. Kipping 2; J. Leyten 3, 14 38 59 84; G. Schoemans 4, 5 20 60 68; P. Schoemans 6, 15 16 29; C. Witlox 7, 9 10 11 17 40 41 44 45 61 62 66- L Leijten 8, 65; J. Allessie 12; M. Leytens 13, 34 47 67; K. Broumels 18, 78; Th Duivekamp 19, 26; A. Stokwielder 23, 46 49 72; J. van Bokhoven 24, 32 52 eer ste overduif; J. Verhagen 25, 31 42; J. Zwaans 27, 64 73; A. van Eijck 28, 83; J. Brands 30, 54 85; D. v. d. Boomgaard 33; P.h. Pullens 35; C. van Heeswijk, Kaatsheuvel 36, 56 57 58 63 69; C. Ver hulst 37, 70; G. van Huiten 39; Fr. Schoe mans 43, 48; P. de Jong 50, 51; Jos. van Bladel 53; H. van'Zelst 71; J. de Wit 74, 82; J. Schoemans 77; P. v. d. Houdt 79! Vrijdag inkorven Jonge duiven vonuit Neufvilles van 6.30 uur—10 uur Nationaal met jonge en oude duiven. DAMMEN. W. D.V. De uitslagen van de 1.1. Dinsdag ge speelde partijen voor de 2c ronde der clubcompetitie luiden als volgt: v. d. HammenG. de Jong 2—0 Ad. van CromvoirtH. Brouwers 02 A. Moonen— A. Hollemans 11 A. SchildersA. v. d. Gouw 20 TENNIS. TENNISTORNOOI TE WAAlLWIJK. De uitslagen van Zaterdag en Zondag luiden: Damessingle le ronde: Mevr. Eibers slaat mej. R. vu d. Reyt met 6-4, 8^-6; mej. J. vgn Beek slaat mej. be.ts: van Dijk met 6—4, 6—4. 2e ronde:. Mevr, L. Roo.f slaat mevr. T. de Greelf met 6—1, 6—0; mevr. T. Eibers slaat mej. J. van Beek met 6—4, 6—4; 3e ronde: Mevr. L. Robs slaat mej. D. Schalken niet 61, 6—4. Damesdouble, le ronde: Mejj R. van Tilburg en mej, R. van de Reijt sjgan mej. Z. Witlox en mej. C. Hof f mans 6-4, 6—8, 6—2. 2de ronde: Mevr. Wiegman eb mej. T) van Iersel slaan mej. W. Mo'orien en mej. B. Hoffmans 5—7, 6—2, 8—45; Mevr. F. de Greeff en mej. T. Wiesman slaan mej. M. v. d. Ven en mej. W. v. d. Ven 7-5, 46, 97. Halve finale: Mevr. L. Roos en mevr. J. Sneep slaan mej. R. v. Tilburg en mej. R .van de Reyt 6—2, 6—1; mej. T. de Greeff en mej. T. Wiesman slaan mevr. Wiesman en mej. T. van Iersel met 8—6, 6—4. Heerensingle, le ronde: B. van Loon slaat Fr. Knepflé 64, 6—2; H. Bolsius slaat M. van Nietiwstadt 6—2, 6—3; 2e ronde: II. Bolsius slaat N. den Hartog 63, 60; Chr. Geerkens slaat S. Oerle mans Sr. 63, 62; R. van Iersel slaat J. van Wagenberg met 86, 60; Dr. Balanyi slaat J. Gruppelaar met 60, 62; 3e ronde: J. van Iersel slaat B. van Loon met 61, 62. Heerendouble le ronde: Chr. Geerkens en H. Bolsius slaan Dr. Cappetti cn J. Schalken 63, 46, 61; J. Eibers en Fr. Knepflé slaan J. van Delft cn A. Tielen 63, 64; 2e ronde: J. van Til burg en B. van Loon slaan J. Eibers en Fr. Knepflé 62, 62; Chr. Geerkens en H. Bolsius slaan H. Hoffmans en Dr. P. van Iersel met 61, 61; A. Schalken en M. van Nieuwstadt slaan S. Oerlemans Sr. en S. Oerlemans Jr. met 6—0, 63. Halve finale: J. van Iersel en R. van Ier sel slaan A. Schalken Cn M. van Nieuw stadt 61, 6—4. Mixed le ronde: mej. T. van Iersel en R. van Iersel sjaan mej. M. van Iersel en dr. P. van Iersel met 64? 62; mej. L. Huysmans en B. Gompen slaan mej. T. van der Waals en J. Gruppelaar met 63, 6—4: Mej. M. v. d. Ven en Fr. Teurlings slaan mej. T. Scheepers en J. van Tilburg met 75, 16, 64; mej. R. v. d. Reijt en Fr. Knepflé slaan mej. R. v. Tilburg en J. Huysmans met 60, 64. 2e ronde: Mevr. Wiesman en G. Mommersteeg slaan mej. R. v. d. Reijt en Fr. Knepflé met 6—2, 3—6, 7—5. TENNISTORNOOI TE DONGEN. Na afloop van de wedstrijden, welke in het door de beide tennisclubs Odis en Top georganiseerde tornooi werden ge houden, had in hotel Musis Sacrum de prijsuitreiking plaats. De heer F. van den Assum sprak daarbij de aanwezigen toe, dankte allen voor de medewerking en de sportieve houding, bracht hulde aan de wedstrijdcommissie en reikte vervolgens de volgende prijzen uit: Dames-enkelspel le prijs Annie van den Assum; 2e mej. Lampe, dames-double le prys de dames Annie en Elly van den Assum, 2e prijs de dames VrokTage en van de Reijt, gemengd dubbelspel: mej. Annie van den Assum en A. van Boxtel, le prys mej. Lampe en C. Antes 2e prijs. Heeren-dubbelspel: le prijs F. van der Heyde, 2e prijs G. van Tilburg en van Delft Waalwyk, 2e Lampe .en C. Antes. Na deze prijsuitreiking bleef men nog geruimen tijd gezellig bijeen. wm ir

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 7