j D r u kwe r k SPORT, GEMENGD NIEUWS. NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING J OP ELK GEBIED Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen GEERIRUIDENBERG. j De drukkerij voor het betere werk! mistpijl, zoodat vliegtuigen hier na donker of hij slecht weer nog nier volkomen veilig kunnen landen. De zaak wordt echtei met de noodige energie aangepaktmet de verschil lende werkzaamheden wordt deze maand begonnen en verwacht mag worden, dat alles voor.den aanvang van het winterseizoen in orde zal zijn. Wat Liverpool betreft, het is hoogst onwaarschijnlijk, dat deze stad ook in den winierdienst zal kunnen worden opgenomen. Nederlandsche visschers naar Duitschland. Naar men verneemt zijn nog niet alle vacante plaatsen op de Duitsche stoomtrawlers aangevuld, zoodat ongetwyfeld binnenkort andermaal een aantal onzer werklooze zee visschers naar Duitschland zal ver- huizen. Uit inmiddels ingekomen berichten blijkt, dat de Nederlanders zich op de Duitsche schepen zeer goed thuis gevoelen en zijn zoowel het eten als de behandeling naar wensch. De Nederlandsche reeders van visscherij schepen zien de menschen, waar onder velen die het vak uitstekend verstaan, thans ongaarne naar het buitenland gaan. Wanneer het weer omslaat en wat koeler wordt, gaan de tijdelijk stilgelegde stoomtrawlers weer in de vaart. Op zulk een tijd stip zou het dan niet denkbeeldig zijn, dat de schepen niet met be hoorlijk geschoold personeel zouden kunnen worden bemand. Onze regeering is dit thans van reeders- zijde onder de oogen gebracht, met het verzoek de noodige stappen te willen doen om te trachten de vis schers in eigen land te houden. Groote troepsnrevue op 29 Aug. Thans staat vast, dat op Maandag 29 Augustus as. te 'sGravenhage een groote troepenrevue zal plaats hebben ter eere van het 40-jarig regeeringsjubileum van H. M. de Koningin. De revue zal gehouden worden op de Van Alkemadelaan bij de nieuwe kazerneterreinen. Gouverneur Generaal weigert N. S. B.'ers audiëntie. De landvoogd weigerde, de door de heeren C. van Geelkerken en M. V. E. H. J. M. graaf de Marchant et d'Ansembourg, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, aange vraagde audiëntie toe te staan. De motiveering van den gouver neur-generaal ter zake is, dat de NationaalSocialistische Beweging in Nederland de aldaar gevestigde regeering pleegt te bestrijden op een wijze, welke het den landvoogd minder gewenscht doet voorkomen, de beide zendboden te ontvangen. de menschen. De begrafenis ge schiedde in den namiddag in het „Albertinuin" aan den Driehuizer- weg te Nijmegen. Een sympathieke geste van een groote firma tijdens de warme dagen. Zijn reeds de in een ijsgrot her schapen etalages van de firma de Gruijter met de stapels limonade opvallend en verleidelijk, bovendien wordt aan de klanten in de winkel nog een glas limonade aangeboden, terwijl wij tevens vernemen, dat personeel opdracht gekregen heeft, om aan alle personen die in de buurt dienst moeten doen of werk zaam zijn. b.v. de gemeentewerkers, brievenbestellers en vooral de politie agenten, een verfrissching aan te bieden in den vorm van een glas de Gruyter's limonade. Juist de politie-agenten, die uren in de brandende zon moeten staan, zullen genieten van een verfrissching die op zoo'n spontane wijze op het juiste moment aangeboden wordt. Voorwaar een mooie geste. Biggenmerken. Van bevoegde zijde vernemen wij, dat van 18 tot 23 Juli 1938 zijn aangebracht 51036 biggenmerken, tegenover 36518 in de overeen komstige periode van 1937. Van de toekenning 1938 zijn tot 23 Juli 1.1. gebruikt 1006861 merken, tegenover 950911 merken van de toekenning 1937 op het overeen komstige tijdstip van het vorige jaar. j Voor een juiste beoordeelingdiene I dat van 1 Januari tot genoemde datum in totaal zijn gemerkt 1269590 biggen, welk aantal voor het zelfde tijdvak van 1937 bedroeg 1101059. Achtervolging over max. 5000 meter: G. Schutte haalt J. Peperkamp in tien ronden in, in den tyd van 1 min. 40 sec. Achtervolging over max. 5 K.M.: Het koppel SteenbakkersJansen loopt na 4000 meter in op het koppel van Meetren Suiker in den tyd van 4 min. en 59,(5 seconden. Koppelwedstrijd voor nieuwelingen over 15 K.M.: 1 Savelkoulsvan Dreu- mel in 23 min. en 6,3 sec. 62 p., 2 Steurs Kaptein 37 p. Op één ronde: 3 Jans senDumoulin, 32. Koppelwedstrijd voor amateurs en on- afhankelyken over 40 K.M.: 1 Steenhak kersJanssen 14 p. in 58 min. en 45 sec. 2 Van RooijTJllieu 10 p., 3 Coomans van Geene 10 p., 4 SchuIIervan Nynat- ten 5 p., 5 GlasMaas 5 p. Op één ronde: 6 v. MeetrenSuiker 0 punten. Klassementrace over 1275 meter met drie klassementen werd gewonnen door van Nynatten uit Dorst met 6 punten. VAN VLIET WINT DEN GROOTEN PRIJS VAN KOPENHAGEN. Het A.N.P. verneemt uit Kopenhagen Onze landgenoot Arie van Vliet heeft Zondag op de Ordrupbaan den Grooten Prijs van Kopenhagen gewonnen. De uitslagen van de eindstrijden, wel ke alle in matches h trois werden ver reden, luiden: le rit: 1 Scherens, 2 Richter, 3 Falck Hansen, 12 sec. over laatste 200 Meter. 2e rit1 van Vliet, 2 Scherens, 3 Rich ter, tijd ll3/« sec. 3e rit: 1 van Vliet, 2 Falck Hansen, 3 Richter, tijd 114/b sec. 4e rit: 1 van Vliet, 2 Falck Hansen, 3 Scherens, tijd 12 sec. Einduitslag: 1 van Vliet, 3 punten, 2 Scherens, 6 punten, 3 Falck Hansen, 7 punten, 4 Richter, 8 punten. Zomersproeten SPRUTOL VOETBAL. JULIANA. JulianaGudok 65. Waar blijft het „Lutine"goud. De „Karimata" is in den afgeloopen nacht goed opgeschoten. Opgehaald werden o.m. een kogel, een balast broodje, een stuk anker, eenige spijkers en stukken wrakhout. Al deze voorwei pen zijn afkomstig van het Engelsche goudschip, waaruit dus blijkt, dat de „Karimala" zich nog steeds boven de wel zeer ver spreide wrakstukken van de„Lutine' bevindt. En zoolang dat het geval is, is er goede hoop. Nieuwe zandinstortingen deden zich in den afgeloopen nacht niet voor. Ruw geschat is thans een opper vlakte zeebodem van 70 M2 ver werkt en tot een diepte van ongeveer 20 meter en onder den waterspiegel afgegraven en naar bovengebracht. Thans rest nog een oppervlakte van 30 meter lengte en 70 meter breedte. Uitvaart van Pastoor L. H. Perquin. Onder groote deelneming werd Maandagmorgen in de Parochiekerk van den H. Dominicus te Amster. dam de plechtige uitvaartmis op gedragen door pater B. Schaab, Provinciaal der Dominicaner Paters in Nederland, met assistentie van pater J. Dito en het hoofd van de parochie van den H. Dominicus, pastoor H. Smits, bij welke uitvaart mis medewerking verleende een mannenkoor onder leiding van Alph. Vranken, dat de requiemmis van Perosi uitvoerde. O.m. waren hierbij tegenwoordig de Pauselijke Internuntius mgr. P. Globbe, prof. dr. A. Snijers, en mgr. J. J. J. Noordman, hoofdaalmoeze- nier van leger en vloot. Verder bijna alle Nederlandsche Omroepvereeni. gingen o.a. de A.V.R.O., de N.C.R.V., de K.K.O. en de V.A.R.A Voorts deputaties van de R. K. Staatspartij, van de R.K. Kamer fractie en nog zeer vele officieele persoonlijkheden Na de H. Mis hield Prof. Dr. B. H. Molkenboer de lijkrede,waarna pater B. Schaabde absoute verrichtte. Het stoffelijk overschot werd ver volgens de stampvolle kerk uitge dragen. Buiten zag het zwart van De eerste oefenwedstrijd hebben onze geel-zwarten in een overwinning weten om te zetten. Hoewel beide elftallen niet volledig konden uitkomen en de warmte veel afbreuk deed aan het spel, is er toch nog flink gewerkt. Spoedig had Juliana een 20 voorsprong waarna Gu- dok een tegenpunt maakte. Beide elftal len wisten voor rust nog eenmaal te doel punten 32. Na rust maakte Gudok spoedig gelijk 33. De Juliana-voorhoede wist nog 3 maal te scoren waartegenover Gudok 2 maal zoodat met een 65 stand voor Juiana het einde kwam. WIELRENNEN. DE RIJSWIJKSCHE BAAN. De Ryswyksche Wielerbaan kwam Zondag met een belangrijk programma. De groote trekpleister was het feit, dat vyf van de zes Nederlandsche Tour de France-renners op het programma ver meld stonden. De uitslagen waren: Omniumwedstrijd: Tour de France renners Middelkamp, Hellemons, Domi nicus, van Nek en van Schendel, tegen de zesdagen-renners Slaats-Pellenaars en de Graaf, waaraan, bij wegblijven van Buysse en Billiet, G. Leene werd toege» voegd. Sprint 800 nieter: Tour de France ren ners: 1 Hellemons 1 pt.; 2 Dominicus 2 pt.; 3 v. Schendel 3 pt.; 4 van Nek 4 pt.; 5 Middelkamp 5 pt. Zesdagenrenners: 1 G. Leene 1 pt.; 2 de Graaf 2 pt.; 3 Pellenaars 3 pt. en 4 Slaats 4 pt. Klassement omnium over 16 ronden. Iedere 2 ronden een klassement. Totaal uitslag: 1 Pellenaars 15 pt.; 2 Slaats 21 pt.; 3 van Nek 30 pt.; 4 v. Schendel 33 pt.; 5 Hellemons 42 pt.; 6 G. Leene 43 pt.; 7 de Graaf 44 pt.; 8 Middelkamp 61 pt.; 9 Dominicus 62 pt., tijd 8 min. 38,6 sec. Ploeg-achtervolging, omnium over ma ximum 4 k.m. Twee ploegen van vier renners. Bij de Tour de France-renners viel Dominicus uit. Gewonnen door de Zes dagenrenners Slaats, Pellenaars, de Graaf en G. Leene, die 70 M. inliepen op Mid delkamp, Hellemons, van Nek en van Schendel. Tyd 5 min. 5,4 sec. Hierna volgden wedstrijden achter kleine moto ren, in twee groepen, voor 10 km. Zesdagenrenners: 1 Slaats 1 pt.; 2 Pel lenaars 2 pt.; 3 de Graaf 3 pt.; 4 Leene 4 pt. Tyd 9 min. 36,8 sec. Tour de France-renners: 1 van Nek 1 pl; 2 Middelkamp 2 pt.; 3 Dominicus 3 pt.; 4 Hellemons 4 pt.; 5 v. Schendel 5 pt. Totaal uitslag Omnium: 1 Pellenaars 7 pt.; 2 Slaats 8 pt.; 3 van Nek 10 pt.; 4 Hellemons 12 pt.; 5 G. Leene 12 pt.; 6 de Graaf 13 pt.; 7 v. Schendel 14 pt.; 8 Dominicus 16 pt.; 9 Middelkamp 17 pt. Achtervolging 4 km.: 1 Slaats in 5.16,2; 2 Pellenaars op 5 meter. WERSTRIJD IN DEN BOSCH. Zondagmiddag zijn op de wielerbaan in 's-Hertogenbosch wielerwedstrijden gehouden. De uitslagen luiden: Sprint voor ama teurs en onafhankelyken over drie ron den: demi finale: 1 Coomans 13 sec., 2 F. van Rooij. Omnium Schulte-Peperkamp: Sprint over drie ronden: 1 J. Peperkamp in 13.4 met een kwart wiel voor G. Schulte. Tjjdrace over een kwart Engelsche mijl met staande start: 1 G. Peperkamp 29,6 sec., 2 G. Schulte, 31,6 sec. ZWEMMEN. DE ZWEMMER HOVING EUROPEESCH KAMPIOEN. De finale 100 meter borstcrawl heeren in het Wembley Stadion te Londen is Maandagavond door onzen landgenoot Hoving gewonnen in den tyd van 59,8 s., hetgeen tevens een nieuw Nederlandsch record beteekende. Het feit, dat de Ne derlandsche zwemmer den Europeeschen titel heeft behaald, heeft te Londen zoo wel insiders als outsiders ten zeerste ver rast. Tweede was de Engelschman Dove in 1 min. 0,6 sec., derde de Hongaar Korosy. DUIVENSPORT. DE JEUGDIGE VLIEGERS. Op Zondag 7 Augustus hield de post- duivenvereeniging „De Jeugdige Vlie gers" een gecombineerde wedvlucht met „De Postduif" Drunen 'vanuit Neufvilles (België) afstand 147 K.M. Los om 12.55 uur. Wind Zuid. Eerste duif om 3.1.23. Snelheid 1159.80 meter per min.; laatste prysduif om 3.21.53; snelheid 997.90 M. per min. De prijzen werden behaald als volgt: Th. v. d. Geld 1, 3 4; A. van Eeten 2, 6 21 29 30; A. Stam 5, 13 17 18 22 28 35; P. Willeinse, Drunen 7, 14 15 16 27 31 34; Jos. Hensen 8, 12; Corn, de Peffer 9, 26; P. van Dommelen, Drunen 10; Jan Veltman, Drunen 11; Joh. Ver- hoofstad 19, 23 25; H. Knippels 20; Jos. Smits, Drunen 24; B. v. d. Pennen 32; Jos. de Peffer 33. VOETÖAL. SPRANG. S. D. O. Vrijdagavond speelde de SDO-junioren een competitiewedstrijd voor de Waal- wyksche Jeugdcompetitie tegen de NEO- junioren. In deze wedstrijd toonde de jeugdige SDO'ertjes zich de meerdere over NEO. SDO doelpuntte 4 maal, ter wijl N EO zelfs de eer niet wist te redden. Uitslag 40 voor de SDO-junioren. Zaterdagmiddag j.l. speelde SDO 1 een uitwedstrijd tegen Excelsior in Ca- pelle voor de Zaterdagmiddagcompetitie van den Brab. Votbalbond. Het was een wedstrijd die van het begin tot het einde spannend was, waarin beide ploegen el kaar geen duimbreed toegaven, getuige de 00 uitslag Morgenavond (Donderdag) speelt SDO 2 een thuiswedstrijd voor de Zomer avondcompetitie van den B.V.B. tegen Capelle 3. Als onze jongens van het be gin tot het einde flink werken en met den vasten wil om te winnen in 't strijd perk treden kunnen zij deze ploeg er wel onder houden. Aangepakt dus. SDO 3 speelt morgenavond (Donder dag) een uitwedstrijd voor de Zomer- Jivondcompetitie van den B.V.B. tegen S.V.K. uit Kaatsheuvel. Het is moeilyk hiervan een voorspelling te doen. Maar indien SDO 3 speelt voor wat zij waard is kan er van deze ploeg gewonnen wor den of minstens een gelijk spel behaald worden. N. E. O. Slachtoffers van het water. Zaterdagavond is in het Vuile Gat te Zuid-Beijerland de 19 jarige landarbeider P. van Brakel bij het baden in een kuil geraakt en ver dronken. Het lijk is korten tijd later opgehaald. Bij het baden in den Rijn le üpheusden is Zondag de 26-jarige G. van de Wardt verdronken. Vergeels hadden eenige zwemmers getracht den jongeman, die zelf niet zeer goed zwom, te redden. In de Nieuwe Binckhorsthaven te den Haag is Zondagmiddag de 15.jarige J. C. R„ gewoond hebbende aan de Sinjeur Semynsweg verdron ken. De jongen die de zwemkunst niet voldoende machtig was, bleek zich in het diepe gedeelte van de haven te hebben gewaagd. Kunst matige ademhaling is, nadat een andere zwemmer den drenkeling had opgedoken, nog een tijdlang toegepast, doch zonder resultaat. Het stoffelijk overschot is door den G. G. D. naar het ziekenhuis Zuidwal overgebracht. In den Krommen Rijn onder Bunnik is Zondagmiddag, naar de Maandagmorgen meldt, een achtjarig jongetje verdronken. Het knaapje dat niet zwemmen kon, ontglipte een oogenblik aan de bewaking van zijn vader en werd even later leven loos opgehaald. Het stoffelijk over schot is door den G. G. en G. D. naar Utrecht vervoerd, ÏAan het strand te Kijkduin is Zondagmorgen het lijkje opgehaald van het elfjarig meisje A. J. M., gewoond hebbende aan de Velpsche- straat, welk kind 3 Aug. bij een golfbreker in zee was gaan baden, doch door een onderstroom was weggesleurd. Heden is uit de Waal bij Nijmegen het lijk opgehaald van de 37 jarige G. T„ vader van twee kinderen, die Vrijdag bij het baden is verdronken. In de Pernisserhaven te Rotter, dam is de 21-jarige losse werkman L. Noordzij, woDende in de Murray, straat alhier bij het zwemmen te diep gedoken en met het hoofd op den bodem terechtgekomen. Dr. A. A. Vos, die direct was ont boden, constateerde, dat N. een nekwervelfractuur had opgeloopen. Hij is in zorgwekkende toestand in het Diaconessenhuis opgenomen. Aan de gevolgen overleden. De 65'jarige kellner K. F. die Zaterdagmiddag in een café aan de Keizerstraat te Scheveningen van een ladder was gevallen, waarop hij stond om ramen te zeemen, is Zondag in het Roode Kruis zieken huis aan de gevolgen bezweken. In den nacht van Donderdag op Vrijdag om even over 12 uur is de 26-jarige M. Bagchus uit Vlaardingen met zijn motorfiets, waarop als duo passagier zat zijn 23 jarige broer E. Bagchus, eveneens uit Vlaardingen, op den weg Oostvoorne—Brielle door het springen van een band geslipt. F. Bagchus kwam hierdoor zoo ongelukkig op zijn hoofd neer, dat hij met een zware hersenschudding in het ziekenhuis te Brielle is op genomen, waar hij Zondagmorgen zonder totbewustzijn tezijn gekomen is overleden. Zaterdagmiddag speelde NEO 1 een thuiswedstrijd voor de Zaterdagmiddag competitie van den B.V.B. tegen Sparta jiit Andel. Het was een wedstrijd waarin alle spanning spoedig verdwenen was. Sparta was in het geheel niet tegen de NEO-lui opgewassen. NEO scoorde acht maal terwyl Sparta eenmaal scoorde en daarmede de eer wist te redden. Uitslag 81 voor NEO. I I I I I I I I I Roofmoord te Echteld. Dader legt bekentenis af. Op enkele bijkomstige bijzonder heden na, zooals het juiste bedrag van het gestolen geld en de nog steeds onopgeloste geldvondsten, is de Justitie er tenslotte in geslaagd den sluier, die om de geheimzinnige aanslag op de 54-jarige mejuffrouw Dina van Haltum hing op te lichten, en den reeds kort na den moord aangehouden 29-jarige werklooze B. van T. uit Echteld als de dader te ontmaskeren. Aanvankelijk bekende van T. alleen den diefstal en noemde hij den ongeveer 50-jarigen orgeldraaier J. van B. uit Echteld als de moor. denaar. Van B. werd hierop aan- gehouden en het duurde niet minder dan drie en een halve week, voor dat vaststond dat de orgeldraaier met het heele geval niets te maken had. Met de feiten, die van B.'s onschuld bewezen, kreeg de justitie echter nog meer bezwarende feiten in handen en hierdoor heeft van B. tenslotte ook den moord bekend. De justitie is echter nog niet overtuigd, dat met de f1800 die in de band van de fiets van Van T. gevonden zijn, al het gestolen geld terecht is, want zij brengt ook het indertijd gevonden briefje van f 100 nog steeds in verband met den moord. Het onderzoek naar den herkomst van dit geld wordt dan ook nog met kracht voortgezet. Schichtig paard veroorzaakt een doodelijk ongeluk. De 21 jarige ongehuwde land bouwerszoon G. A. ter Braak, van den Goorschen weg te Haaksbergen wilde Zaterdagavond het paard dat buiten op de boerderij voor een vracht strooi stond gespannen, een emmer water geven. Het dier werd plots schichtig en ging er vandoor. Bij een poging om het paard tot staan te brengen, geraakte ter Braak onder den wagen, met het gevolg, dat de wielen hem over het hoofd gingen. Hevig bloedend en zwaar inwendig gekneusd werd hij naar het St. Anthonius-Gasthuis te Haaks bergen vervoerd waar dokter G. B. Grooters medische hulp verleende! Zondagmorgen is ter B. aan zijn verwondingen overleden. Politie schiet op een inbreker. In het Blijdorp-kwartier te Rotterdam heeft zich een jacht op een inbreker afgespeeld, waarbij het van de zijde van de politie tot schieten uit zelfver dediging is gekomen en waarbij de inbreker de 29-jarige v. d. V., van het Groote Visscherijplein, een schot in zijn borst heeft gekregen, welk schot ook den maag heeft doorboord. In zeer ernstigen toestand is de man overge bracht naar het ziekenhuis aan den Coolsingel, waar hij is overleden. Ernstig vliegongeluk in Indië. Maandag zijn twee Koolhoven-vlieg tuigen van de luchtvaart-afdeeling bij het z.g. luchtexerceeren (vliegen in verband) met elkaar in aanraking ge komen. Beide vliegtuigen zijn op 200 meter afstand van den grooten post weg van Tjimahi, nabij Tjimindi, ge vallen. De bestuurder van de K 19, reserve- eerste luitenant, kortverband vlieger J. Peters en een Indische helper, Parmo, die in de K 18 was gezeten, werden gedood. De bestuurder van de K 18, luitenant vlieger van Oostindien, wist zich vrij te maken van zijn toesteï' waarna hij zijn parachute lostrok. Hij kwam veilig neer in een vijver, op 200 meter afstand van de plek, waar de vliegtuigen zijn gevallen. Het ongeluk is waarschijnlijk een gevolg van de remous, waardoor de K 18 en de K 19 tegen elkaar botsten. De K 18 viel op de K 19, waarna beide vliegtuigen als een steen omlaag zijn gevallen. Bliksem in kampeertent inge slagen. Tijdens het hevige onweder van Vrij dagavond is de bliksem ingeslagen in een houten kampeertent, staande op het kampeerterrein van het Noorder Bad te Wijk aan Zee. In de tent bevonden zich zes men schen. Mevrouw Zwart uit Amsterdam en een meisje uit Rotterdam, dat bij de kampeerders logeerde, werden ge dood. Er ontstond geen brand. Op het kampeerterrein Vondeloorft in Wijk aan Zee is eveneens een tent door den bliksem getroffen. Hierbij werd een der tijdelijke bewoners geraakt, waardoor hij een tijdelijke verlamming bekwam. Ook hier ontstond geen brand. In de prachtige tuin van het R.K. Parochiehuis te Geertruidenberg, onder het hoog opgaand geboomte werd Zondagmiddag een gewestelijke vergadering gehouden van de R.K. Werkliedenverenigingen waar als spreker optrad de heer Frans Hoogers, kringambtenaar van den R.K Werkliedenbond te 's Bosch. Vermoedelijk vanwege het warme weer was de belangstelling voor deze vergadering niet zoo groot als verwacht. Alleen de R.K. Werk liedenvereniging uit Made, Raams- donksveer en G'berg waren ver tegenwoordigd. Voorts waren aan wezig pastoor V. C. v. d. Wee uit G'berg, de geestelijk adviseurs uit Made en G'berg, alsmede loco burgemeester W. Sassen uit G'berg die allen door den secretaris van het R.K. Werkliedenverbond in het diocesaan 's Hertogenbosch, de heer Vriends, welkom werden geroepen. Nadat met den Christelijken groet en het zingen van het strijdlied de bijeenkomst was geopend zette de heer Vriends het doel van deze vergadering voor den Westhoek van Brabant uiteen, n.l. de behan deling van het adres door het R.K. Werkliedenverbond in Nederland gericht tot den Ministerraad inzake de Meer Werk Actie. Dit adres dat door het verbond wel overdacht en doelbewust is samengesteld moet ook meer bekendheid verwerven onder het volk van Nederland, het moet de ondersteuning verkrijgen van de groote massa om zoo doende een oplossing, zij het ge-, deeltelijk, te krijgen in het werk loosheidsvraagstuk. Reeds vanaf verdwijnen spoedig door 'n pot ■Bij alle Drogisten

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 2