SPORT. Bakkersleerling FLINKE BEZORGER „AROX" 500 ORANJE ARTIKELEN. L. VAN ADELBERG* Markt 2, WAALWIJK* Helderwit Babygoed f 33700.— uit het werkfonds voor afwerking Kerkstraat en rioleering Putstraat. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten H.M. de Koningin voor de radio, Advertentiën. TE WAALWIJK Dina Dumoulin AANBESTEDING. Antwerpen Antwerpen Valkenburg Amsterdam Wij herinneren aparte Dames- Meisjes- en Kinderhoeden mutsen, steken, hoeden enz. GROOTE SOORTEERINO V L A G G E N, IN ALLE GROOTTEN, 1 1.75 - f 1.75 - f 1,75 r ORANJE FEESTEN De raad dezer gemeente kwam Vrijdagavond in openbare vergade ring onder voorzitterschap van den Edelachtb. heer burgemeester E.G. J. Moonen. Secretaris de heer J. van Mierlo. De beer van Gent was met ken nisgeving afwezig. De notulen der vergaderingen van 24 Juni en 29 Juli werden zonder wijzigingen vastgesteld. Aan de orde: Ingekomen stukken, a. Van de Gedeputeerde Sta- ten. Goedgekeurd raadsbesluit van 29 Juli 1938 tot wijzi ging der begrooting 1938. voor kennisgeving aange- Wordt nomen. b. Van den Nederlandschen Bond yan hotel-, koffiehuis-, restauranthouders en slij ters, Amsterdam. Verzoekschrift inzake be lastingvrijstellingen enz. bij gelegenheid van den natio- nalen feestdag op 6 Sep tember 1938. De voorzitter zegt dal aan dit verzoek natuurlijk zooveel als mo gelijk is voldaan zal worden. Het college van B. en W. zal daartoe wel de noodige beschikkingen tref fen. Wordt goedgekeurd. c. Van verschillende bewoners der Burgemeester Smeele- laan. Verzoekschrift inzake ver betering van het wegdek al daar. Dit verzoekschrift luidt als volgt: Aan den Raad der gemeente WAALWIJK. Ondergeteekenden, bewoners van de Burgemeester Smeelelaan alhier, heb ben de eer Uw College beleefd opmerk zaam te maken op het volgende: De wegverharding in bovenstaande laan verkeert in zeer treurigen toe stand. De ingewalste steenen steken ver boven de zandlaag uit en groote kuilen maken den weg onbegaan- en -berijdbaar. Bij droog winderig weer is een voortdurende stofplaag, ons bewoners, ten laste, terwijl in de wintermaanden, een dikke laag mod der de „laan" siert. Wat dit is, in een met jeugdige gezinnen be volkte buurt, kan ieder begrijpen. Voor moeders met kinderwagens is de laan practisch heel den winter onbegaan baar, terwijl buiten spelende en school gaande kinderen voortdurend natte voeten hebben, waar zich plassen vor men met een oppervlakte van vele vierkante meters. Naast dit alles strekt zich aan beide zijden van de laan een moddersloot uit, waar steeds een stin kende walm boven hangt, die tot in de slaapkamers doordringt. Voor onze kinderen is deze sloot zeer gevaarlijk. Reeds vele malen moesten zij uit de zen sloot worden gehaald. Uit gezond heidsoogpunt is deze moddersloot even eens onduldbaar, al was het alleen maar door de honderden ratten die er in le ven. Wel moet gezegd worden, dat dank zij den heer Gemeentearchitect, deze sloot eenige malen werd uitge baggerd dezen zomer. Gezien het bovenstaande, verzoeken wij Uwen Raad ten spoedigste verbe tering te brengen in bovengenoemden, de gemeente tot schande strekkenden toestand, door de modderslooten te la ten dempen en rioleeren en den weg van trottoirs en verhard wegdek te voorzien. Met te meer recht durven wij dit vragen als we de Smeelelaan gaan ver gelijken met andere en pas aangelegde straten. In de Smeelelaan staan 38 wo ningen, in de Julianastraat 19, in de Pastoor Kuijpersstraat 24 stuks; deze beide straten zijn wel van trottoirs en verhard wegdek voorzien. In de Kerk straat en de Baardwijkschestraat wor den zelfs trottoirs en wegdek aarro^- - bracht, terwijl de woningen nog ont breken. Resumeerend durven wij met klem op inwilliging van ons verzoek aan dringen, vertrouwende dat Uwen Raad den onhoudbaren toestand in het be bouwde gedeelte van de Burg. Seme- lelaan niet langer zal bestendigen, maar ook deze zal laten rioleeren en bestra ten. Ook de verlichting eischt uitbrei ding en verbetering. Waalwijk, 9 Augustus 1938. (w.g.) L. F. Pompe; J. C. J. Pul les; W. de Bruijn; P. Wijkmans; L. A. de Bruine; H. Mulders; G. Th. Maas; A. van Spijk; G. Keetels; A. van Velt- hoven; L. Leijs; A. C. J. van Hooff; K. Q van Oostrum; J. H. de Werd; A. Hensen; J. W. Kolster; A. J. van Hilst; A. C. Lombarts; E. Bos; P. A. Verhoe ven; A. de Leijer; H. Visser; J. M. Pen- nings; A. Duquesnooij; M. Nayen; C G. Maas; P. van Hilst; j. v. d. Hoek S. Blom; W. M. Verhoofstad; A. F Schuwer; M. Kuijs; A. van Ham; J Hensen; J. P. Alessie; P. Dekkers; Wed. Th. v. d. Kleine-Mulder. De voorz. zegt dat de Burgemees ter Smeelelaan een echte laan is, dus zonder een verhard wegdek, hetgeen de landeigenaren die daar gingen houwen ook wisten, zoodat de grondprijs waarschijnlijk goed koop was en in verband daarmee de huurprijzen ook laag. Bij den aanleg van den weg zoo- als die thans is, hebben de eigenaren van de aangrenzende landerijen niets bijgedragen. Nu wordt in het verzoek verwezen naar de Putstraat, maar men moet daarbij wel beden ken dat daar voor den aanleg van trottoirs, rioleering e.d., bij minne lijke overeenkomst bepaald werd dat de aangrenzende belanghebben den f 1U,per. strekkende meter moesten bijdragen. Ook wordt verwezen naar de Julianastraat, maar de adressanten schijnen niet te weten dat daar door de aangrenzende eigenaren een groot deel in de kosten van aanleg van trottoirs, straat en rioleering is bijgedragen, terwijl in de Pastoor Kuiperstraat alles door belanghebbenden, in dit geval de gemeente, betaald is. Bovendien oetalen de aangrenzende eigenaren van de Kerkstraat 150, per meter in de kosten, in het verzoek wordt niet alleen gevraagd om verharding van den weg, maar ook om rioleering en bovendien nog trottoirs; deze straat bestaat evenwel nog naar evenveel jaren als Baardwijk eeuwen en Baardwijk is al blij dat het nu reeds trottoirs krijgt. In de Burge meester Sineelelaau meenen de be woners blijkbaar meer recht te hebben op trottoirs dan andere gedeelten van de gemeente. B. en W. stellen dan ook voor dit verzoek voor kennisgeving aan te nemen tot er misschien te zijner tijd meer aanleiding bestaat om er op de begrooting een post voor uit te trekken. De heer Roxs zegt dat bij de verbetering van de Smeelelaan aan vankelijk steenen gebruikt zijn waar over naderhand gruis is aangebracht. Van dit laatste is evenwel niets meer te zien, zoodat de steenen weer blojt liggen en er allerlei kuilen ontstaan die bij regenweer een modderpoel vormen. Bij droog weer daarentegen is het te stoflig. De Voorzitter zegt dat door de stortbuien van de laatste dagen het gruis is weggespoeld. De verbetering daarvan zou reeds gebeurd zijn, wanneer intusschen dit adres niet was binnengekomen waardoor B. en W. eerst liever op de meening van den raad wilden wachten. De heer v. Driel vraagt ol er niet een oplossing voor te vinden was wanneer de eigenaren bereid waren een aandeel mee te betalen. De Voorzitter meent dat dit wel te probeeren is. Ook de overige raadsleden kunnen daarmee instemmen, zoodat in dien zin pogingen in het werk gesteld zullen worden. De heer Roxs vraagt of een paar weken geleden niet een schrijven is binnengekomen van de schoenfa briek Hollandia en de reden dat dit niet in den raad behandeld is. De Voorzitter zegt dat het betrok ken schrijven reeds door B. en W. behandeld is, daar bet oordeel van den raad er niet voor noodig was. Het schrijven had betrekking op een verkeersmoeilijkheid in de Nieuwstraat. Zoo was er een verbod voor inrij van uit Oostelijke richting, dat feitelijk alleen betrekking had op auto's en voertuigen bespannen met paard. Nu was daarvoor een bord geplaatst met het opschrift verboden inrij, hetgeen misverstand kon wekken voor de wielrijders, die wel door genoemde straat mochten. Dit nu is reeds door B. en W. in orde gemaakt. 2. Voorstel inzake uitgifte in erf pacht van een terreintje aan de haven. Zie prae-advies in ons nummer van 1.1. Zaterdag. Wordt goedgekeurd. 3. Voorstel inzake verlenging der huur van de gemeentewoning Stationstraat 22. Wordt goedgokouvd. Do buur&om bedraagt f444.— 4. Voorstel inzake het aanvragen De een is van het gevaar voor overstrooming overtuigd, de ander niet. De Voorzitter zegt dal er ook veel water uitkomt op de spoor- sloot, die hetzelfde resultaat be reikt als waarop gedoeld wordt, alhoewel misschien niet in zoo sterke mate. Spreker wil deze kwestie evenwel nog eens nader bestudeeren. Het voorstel van B. en W. werd hierna z.h.st. goedgekeurd. 5. Voorstel inzake teruggaaf van verlofsrecht. Dit betreft een bedrag van f 18,75 dat de heer M. Klijn nog te vorde ren heeft in verband met het over geven van de W.S.C.-tent. Wordt goedgekeurd. 6. Voorstel tot wijziging der "be grooting 1938. Wordt goedgekeurd. 7. Voorloopige vaststelling ge meente- en bedrijfSrekeningen over 1937 en goedkeuring reke ning oude-mannen-huis te Baardwijk over dat jaar. De Commissie die belast was met het onderzoek dezer rekeningen, bestaande uit de heeren Fr. Passier, C. Pullens en J. Spijkerman, heeft ze in de beste orde bevonden. De gewone dienst sluit met een batig saldo. De commissie brengt dan ook dank aan B. en W. voor het gevoerde beleid en stelt voor de rekeningen vast te stellen. Wordt goedgekeurd. 8. Behandeling bezwaarschriften straatbelasting. Wordt in besloten vergadering behandeld. Hierna sluiting. R.K.V.V. HERCULES. Het eerste elftal speelt a.s. Zondag om 12 uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen Berkdijk, Kaatsheuvel. Het tweede elftal om 2 uur tegen VJC 1 uit Drunen. Het derde elftal gaat naar St. Joa- chimsmoer en speelt daar een wedstrijd tegen SDZ 1. Aanvang 12.30 uur. Vertrek 11 uur per fiets, DAMMEN. W. D. V. De j.l. Dinsdag voortgezette clubcom- petitie onzer plaatselijke damvereeniging WDV, gevestigd in café rest.: „De Molen vliet" alhier, had het volgende verloop: A. SchildersAd. v. Cromvoirt 2—0 C. de JongA. Hollenians 02 Fr. v. d. Gouwv. d. Hammen 11 De overige vastgestelde partijen kon den door afwezigheid niet worden ge speeld. Deze clubcompetitie, waaraan, zoo wij reeds meldden, een schitterende prijs is verhonden, heeft een spannend verloop en door eiken speler wordt om het hardst gestreden om dien prijs te bemachtigen of om een eervolle plaats in te nemen voor de a.s. hondscompetitie in het tien tal; het valt tot op heden nog moeilijk te voorspellen hoe het tiental er zal uit zien. Er wordt door eiken speler flink ge oefend en deze oefening is niet vruchte loos, want dat heeft I). Verhagen (ex W.D.V.'er) nog j.l. Dinsdag aan den lijve ondervonden. Genoemde heer kwam zijn oude vereeniging nog eens in haar club huis opzoeken alwaar hij tegen A. v. d. Gouw, die toevallig vrij van competitie was, een partij heeft gespeeld en in Toon zijn meerdere moest erkennen, want deze wist op overtuigende wijze te zegevieren. Wij hopen dat deze nederlaag voor Ver hagen voor zijn nog te spelen partijen om het persoonlijk kampioenschap van N. Brabant geen al te nadeelige gevolgen zal hebben. Hieronder nog de stand der clubcom petitie W.D.V.: van credieten bij het werkfonds. Zie prae-advies iD ons blad van 11. Zaterdag. De heer v. Driel had, wat de Kerkstraat betreft, ook graag plan nen gezien betrekking hebbende op de Loint, die door den binnenpol- der achter Besoijen in die straat uitkomt. Deze brengt veel ongerief mee, vanwege het vuile waterende onaangename geur. Spr. meent dat er een oplossing te vinden was wan neer men via een ondergrondsche rioleering het Lointwaler vanafden Kerkpad naar de Haven liet loopen. Bij hoog havenwater zou dit dan tevens de Loint kunnen doorspoelen en aldus vele onaangenaamheden kunnen wegnemen. De Voorzitter acht een en ander wel bezwaarlijk in verband met het feit dat in de winterdagen het water in de Haven dikwijls ge- ruimen tijd zeer hoog kan staan. Men zou dan gevaar loopen dat de binnenpolder gedeeltelijk onder water kwam te staan, Wethouder Eibers zegt dat over deze kwestie reeds meermalen ge sproken is maar dat men het niet eens is over de kwestie waarop de Voorzitter doelde. v. cl. Hammen A. v. d. Gouw A. Schilders Ad. v. Cromvoirt Fr. v. d. Gouw A. Hollemans C. de Jong H. J. Brouwers A. Moonen Hulst gesp. 5 4 5 5 3 3 5 pnt. 7 6 5 4 3 3 3 2 1 0 ger in staat te zijn de verantwoorde lijkheid te dragen voor de vrijheid en bezittingen der partijgenooten, zulks als gevolg van de jongste aanvallen door Marxistische terroristen op de Sudeten-Duitschers. Daarom wordt 't bevel aan de partijgenooten ingetrok ken, dat zij zich moeten onthouden van verweer. Het wordt aan eiken par tijgenoot overgelaten, zich binnen de wettelijk^ perken te verdedigen, in dien hij wordt aangevallen." Het ministerie van Binnenlandsche Zaken heeft op deze proclamatie on middellijk scherp geantwoord door te verklaren, dat de orde en rust in de republiek door de politie gehandhaafd zullen worden. In de Arabische wijk van Jaffa is een bom ontploft, waarbij dertig Arabieren werden gedood en 60 ge wond. gü y Officieel is medegedeeld, dat het proces tegen ex-bondskanselier dr. Schuschnigg in de tweede helft van September zal beginnen. Gisteren heeft te 's-Gravenhage de eerste officieele vertooning van de nat.-film „40 Jaren" plaats gehad. Hij had een geweldig succes. Van officieele zijde meldt men ons, dat het in het voornemen van H.M. de Koningin ligt om op Woensdag 31 Augustus tusschen- h«4f één en één uur voor de radio te spreken. MINISTER STEENBERGHE VOOR DE MICROFOON. Maandag 29 Augustus zal minister M. P. L. Steenberghe van 19.45 tot 20 uur voor de microfoon der N.C.R.V. spreken over De winkelweek Neder- landsch fabrikaat. ONTVANGSTEN TEN HOVE. De Koningin heeft Vrijdagmiddag op het Huis ten Bosch in Den Haag de hoofden van missiën met hunne echl- genooten ter aanbieding van geluk- wenschen met het aanstaande regee- ringsjubileum van Hare Majesteit ont vangen. DE RADICALEN SPREKEN VER TROUWEN UIT IN DALADIER. Vanochtend heeft de socialistisch- radicale fractie van de Kamer verga derd. De Kamerfractie heeft eenstem mig haar vertrouwen in minister-pre sident Daladier uitgesproken en een motie aanvaard, waarin de door hem .uiteengezette politiek wordt goedge keurd. ZELFVERWEER DER SUDETEN- DUITSCHERS. Het bestuur van de Sudeten-Duit- sche partij heeft een proclamatie uit gevaardigd, waarin het zegt „niet lan- Van een trap gevallen en overleden. Te Amersfoort is de 22-jarige echt- genoote van den heer C. in de Dalhia- straat Dinsdag van de trap in haar woning gevallen en Woensdag in het St. Elisabelhsziekenhuis overleden aan de gevolgen van den val. Kinderspel eindigde met den dood. Naar aanleiding van de geheimzinnigen dood van den elfjarigen knaap A. W-, die Woensdagavond in de schuur bij ziin grootvader, waar hij logeerde, hangende aan een touw werd gevonden, vernemen wij nog het volgende: Ofschoon men aanvankelijk van plan was het lijkje heden naar Utrecht te vervoeren teneinde aldaar sectie te doen verrichten, achtte de officier van justitie dit niet noodzakelijk. Uit het met groote nauwgezetheid door de gemeenteveld wachters ingestelde onderzoek, is gebleken, dat elke vorm van misdrijf uitgesloten moet worden geacht. Het kind schijnt met een stuk touw op den rand van het kolenhok geklommen te zijn en heeft vervolgens het eene eind van het touw eenige maler, om een boven hem hangenden balk gewonden, terwijl hij het andere eind, waaraan een lus bevestigd was, om zijn hals heett gedaan. De knaap heeft zich op een gegeven moment niet op den dunnen rand van het hok staande kunnen houden en is uitgegleden. Het strak gespannen touw was echter niet toereikend om hem op de gtond van het leege hok te doen belanden, met het gevolg dat het kind op vreeselijke wijze den dood heefi gevonden. Vader tijdens trouwplechtigheid van zijn zoon overleden. Op 71-jarigen leeftijd is gisteren te Huis ter Heijde overleden de oud burgemeester van Dwingeloo, mr. J. G. VVestru van Holthe. Tijdens de trouwplechtigheid van een van zijn zoons met baronesse Sloet van Marxveldt werd de heer Weslra van Holthe onwel. Korten tijd later trad de dood in. De overledene vervulde zijn bur- gemeestersamft van 1 November'24 tot 30 October 1936 Kinderverlamming ook te Rotterdam. De besmettelijke kinderverlamming breidt zich blijkbaar uit. Waren het aanvankelijk Gouda en plaatsen in de omgeving van die gemeente, waar de ziekte voornamelijk voorkwam, thans zijn ook te Rotterdam drie gevallen van kinderverlamming geconstateerd Speciaal kindervoorstellingen in bios copen enz. zijn verboden en de scholen zijn tot 12 September gesloten. In Friesland heeft zich ook het eerste geval voorgedaan te Leeuwarden. Door een auto overreden en gedood. Gistermiddag reed in de Hoofd straat (Westzijde) nabij de Noord- sche brug te Hoogeveen de 27-jarige onderwijzeres aan de Nederlandsch Hervormdeschool, mej. M.H. Krikke van het Zuiden af komende, aan den linkerkant (dus verkeerde zijde) van de straat' Uit het Noorden naderde een zespersoons auto van de garage Op het laatste oogenblik wilde de chauffeur van deze auto de wiel- rijdster nog ontwijken, waarbij hij een verkeerspaal meesleurde. Mej. Krikke werd van haar fiets geworpen en is daarbij zoo ongelukkig op de straat terechtgekomen dat de dood spoedig intrad. Doodelijk ongeluk op de Staatsmijn Maurits. Gistermiddag omstreeks twaalf uur is in de ondergrondsche werken van de staatsmijn Maurits te Lut- terade de 46-jarige locomotief machinist A. A Zonneveld te Horn, tusschen een locomotief en een mijnwagen bekneld geraakt De man liep dusdanige verwon dingen op, dat hij enkele uren later is overleden. Het slachtoffer was gehuwd en vader van vier kinderen. Onlustenbalans in Burma. Ik9 dooden537 gewonden. Officieel wordt medegedeeld, dat bij de godsdiensttwisten, die in Burma hebben plaats gevonden, in totaal 149 personen gedood en 537 gewond werden. Bijna 1000 slachtoffers bij de overstroomingen in Korea Nu de verbindingen hersteld zijn met het Noord-Oosten van Korea, waar twee provincies door rampspoedige over stroomingen zijn geteisterd, is eerst duidelijk geworden welke verwoestingen zijn aangericht. Tot gistermiddag 12 uur had men vastgesteld, aat 943 personen zijn gedood en 10 gewond, terwijl nog 343 personen vermist worden. Niet minder dan 3050 huizen werden ver nield en weggespoeld, terwijl 17.463 hnizen onder water kwamen te staan. HET GEVANGENIS-DRAMA. Ongelooflijke wreedheid. Het onderzoek, inzake het gebeur, de in de Amerikaansche gevangenis heeft ongelooflijke toestanden *ont huid. Toen bij wijze van straf heete lucht in de beide cellen werd toegela ten, vochten de zes gevangenen ver twijfeld om een plaats aan de deur, waar door een kleine spleet koude lucht kon binnendringen. Zij rukten zich de kleercn van het lijf en verloren tengevolge van de ondragelijke hitte bijna het verstand. Ten slotte werden zelfs de deuren der cel zoo heet, dat de gevangen en daardoor brandwon den opliepen. Spoedig daarna bezwe ken vier van hen. De twee anderen bleven slechts in leven, omdat zij hun plaats aan de deur hadden weten te behouden. Ook in de aangrenzende cellen ont stond een zoo groote hitte, dat 25 ge vangenen bewusteloos werden. Zij werden hierop in de buitenlucht ge bracht, opdat zij zich zouden kunnen herstellen. gevraagd* H. VAN MIL-VAN SPRANG Grootestraat 234, - Waalwijk. 59938 GEVRAAGD. Leeftijd 17 20 jaar. Brieven onder No. der adv. Bur. v. d. blad. 59940 TROEPENVERVOER VOOR DEN WAPENSCHOUW. De generale staf stelde ons in de gelegenheid kennis te nemen van de zeer uitgebreide maatregelen voor hel vervoer van manschappen en ma terieel .der diverse legeronderdeelen voor den grootcn wapenschouw op 29 dezer. Dat de oplossing van dit vraag stuk groote moeilijkheden meebracht spreekt te duidelijker, wanneer men weet dat dit vervoer betreft ongeveer 10.000 personen, officieren, onder officieren en minder,en 1300 paarden en 600 rijwielen. De hiervoor noodige extra-treinen moesten worden inge past in hel normale verkeer. Een tweede moeilijkheid was het feit om dit vervoer te bewerkstelligen tusschen Zondagavonds 12 uur en Maandagmorgen 10 uur. Voor 't vervoer zoowel op de heen reis als de terugreis worden 17 extra- treinen gebruikt, waarvan 16 aanko men aan de stations Hollandsche -Spoor en Staatspoor, terwijl een trein, speciaal voor het regiment wielrijders, aankomt op station Scheveningen Kurhaus. Het bureau etappen- en verkeers dienst van den generalen staf, belast met het vervoer in vredestijd, stelde uit de verschillende opgaven de extra- treinen samen, welke voldeden aan de militaire eischen. De derde afdeeling van den dienst vervoer der Nederland- sche Spoorwegen, onder leiding van den heer Posthumus Meyes, verzorg de hierna het technische gedeelte, en ontwierp een regeling aan de hand dei- opgegeven eischen en groepeeringen. Zoo is alles gereed voor de groote krachtproef op 29 dezer. Vertrouwende op de uitstekende voorbereiding, is men er zeker van dat alles vlot zal verloopen. Op de stations zullen dien dag officieren en beambten der spoorwegen aanwezig zijn om, waar dit noodig mocht zijn, behulpzaam te zijn bij liet vlot doen verloopen van alles. Het uitgebreide vervoer was echter oorzaak dat de vuurmonden voor den wapenschouw niet op denzelfden dag kunnen worden vervoerd. Het betreft hier niet minder dan 7 batterijen, dus totaal 28 vuurmonden. Deze stukken worden Zaterdag reeds te Den Haag aangebracht en teruggezonden den dag na den wapenschouw. door het gebruik van »AROX« maakt geel geworden Witte Wollen en Zijden Stoffen HELDER WIT, ontkleurt tevens door gelopen Stoffen. Ziet.de Etalage bij: Grotestraat 327 - Telefoon 246. Op Maandag 5 September a.s. zal ondergeteekende onder ge organiseerde aannemers trach ten aan te besteden HET BOUWEN VAN EEN DUBBEL WOON HUIS MET GARAGE voor rekening van den Heer A. v. VUGT te Vlijmen. Bestek en teekening verkrijg baar vanaf Maandag a.s. ad f6._ franco per post na ont vangst van f6.25 op Giro No. 311155. Restit. na inlevering f4 50. De Architect, ANT. VAN STOKKUM, 59941 Vlijmen,A 83. A s. ZONDAG 28 AU6. naar Per persoon 1.40 DINSDAG 30 AUG. naar Per persoon 1.40 Kinderen 1.— ZONDAG 4 SEPT. naar (Wereldkampioenschappen voor profs op den weg 270 K.M) Per persoon 2.75 DINSDAG 6 SEPT. naar Groote Feestelijkheden. Per persoon 2 A. MULDERS-SARS Telefoon 141 Stationsstraat - WAALWIJK. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bez orgd kan krijgen voor 10 cenfper week eveneens in Drunen, Sprang, Vrijhoeven, Capelle Kaatsheuvel en Waspik. zijn in de bovenzaal geëtaleerd. VOOR DE A.S. FEESTEN hebben wij een prachtsorteering ALLES NIEUW! APARTE NIEUWE Onze STANDAARD VLAG met stok en pot en schroeven vanaf Buurtcommissies en Vereenigingen komt bij ons. EXTRA LAGE PRIJZEN BIJ KWANTUMS. S. v. pl. spoedig bestellen. ter opluistering BUURTVEREENIGING „DE STICHT" Ziet heden onze H O 6 d e 11 E t cl I 3 g 6. Gemeenteraad 1. 2 2 0 Groole Etalage wedstrijd

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 10