SCHUDT UW LEVER WAKKER INSPIRATIE! DRUKWERK RECHTZAKEN. KANTONGERECHT, SPORT. BURGERLIJKE STAND. ADVERTENTIEN, DOSSEN. Notaris Middelkoop DRUNEN. DONGEN. EETHEN. 'S-HERTOGENBOSCH. HEUSDEN. NIEUWKUiJK. WASPIK, Marktberichten. Huis met Erf Notaris CHRIST verkoopen: op f3760,- 'n STER sigaar 'n STER sigaar VAN BOXTEL-PULLES Waalwijksche Stoomdrukkerij Aotoon Tielen Het doodelijk ongeval op den onbewaakten overweg te Vlijmen. Beleediging De geboortedag van Prinses Beatrix. Onjuiste aangifte van een geboorte TE ELSHOUT. EEN HUIS MET ERF te Toeslag 3 November a.t. WAALWIJK Grootestraat 142 TELEFOON 339. DE PRIJS IS 4 CENT. OP ELK GEBIED Maandag komt voor de tweede vijf tallen „Het Bandspel". Dit zijn sterke tegenstanders en zullen de mannen van „Ons Genoegen'' handen vol werk ge ven om een behoorlijke uitslag te halen. Een avond dus van echte sport. Nieuwe steunregeling Kleine Boeren. Men schijnt voornemens te zijn een nieuwe regeling te treffen in het ver kenen van steun aan de kleine boeren. De belanghebbenden zijn reeds ge hoord en men verwacht, dat de nieu we regeling 1 Jan. 1939 in werking zal treden. De gestolen fiets. Woensdagavond werd bij dhr. van Delft in de Wolfshoek een voor het huis staand rijwiel ontvreemd. De po litie werd van het geval in kennis ge steld. Men vond het karretje na eenig zoeken terug met leeggeloopen ban.- den. Een flauwe grap! Veiling. Prijzen van 27 Oct. '38. Druiven 20—30 ct., Sterappel 10— 19 ct., Goudreinetten 1219 ct.. Belle fleur 8—20 ct., Lemoenappel 12—19 ct., Groningerkroon 6—15 ct., Dubb. bellefleur 10—18 ct., Dick appel 8—16 ct.. Lof appel 11 18 ct., Juin appel 8 14 ct., Notaris appel 1417 ct., Reu ze Clasgeau 22—30 ct., Conference 13 —27 ct., Bergemotte 10—13 ct., Brede- rode 13—19 ct., Tomaten 4—20 ct., Spruitjes 1025 ct., Witlof 838 ct. Spinazie 633 ct., Snijboonen 12—31 ct., Dubb. Snijboonen 20-26 ct., Pronk- boonen 3—8 ct., Wagenaars 6—13 ct., Prinsessen 1025 ct., Wortelen 13 ct., Knolraap 12 ct., Roode kool 1 3J/2 ct., Witte kool 1—2 ct., Savoije kool 1—3 ct., Boerenkool ct., Schorseneren 310 ct., Preij 24 ct., alles per wg. Bloemkool 1Ylct-> Sla Yz—IYi ct.. Andijvie ct Rammenas 1 1 Yl ctaHes per stuk; Peen 14 ct.. Selderij 1/3'1 ct., Kroten 12 ct.. Peterselie Yl 1 ct a^cs Per bos. ELSHOUT. Dinsdagvoormiddag had alhier een ernstige aanrijding plaats, waarbij het 5-jarig zoontje van L. v. d. Lee zwaar werd gewond. De kinderen die uit de school kwa men, liepen langs den weg in de Dorp straat, terwijl een vrachtauto passeer de. Het zoontje van v. d. Lee stak den weg over toen een tweede vrachtwa gen op korten afstand den eerste volg de, met het gevolg, dat het ventje ge grepen werd en hem door het achter wiel het vleesch van het linkerbeen werd gescheurd. Twee eerwaarde zus ters uit het klooster, die juist voorbij kwamen, droegen het jongetje bij den heer Willems binnen, waar Dr. Akker- mans de eerste geneeskundige hulp ver leende. Hij achtte overbrenging naar 't Groot-Zieken-gasthuis te Den Bosch noodzakelijk. Tot lid der Provinciale Staten van Noord-Brabant is benoemd de heer H. G. C. van den Assum alhier, als opvol ger op de lijst der R.K. Staatspartij van den Statenkieskring Zevenbergen, in de plaats van den heer F. J. van der Reijt, die wegens vertrek naar Rotter dam als zoodanig moest aftreden. HANK. Dezen winter zal in Hank op initia tief van het Wit-Gele Kruis een cursus voor E.H.B.O. gegeven worden en wel door Dr. van Vuuren en de Zuster van het Wit-Gele Kruis. Dinsdag j.l. had den landarbeider A. Wintermans alhier het ongeluk in den polder in het Buitenveld alhier, met een been onder het wiel van een wagen terecht te komen. Hij bezeerde zich daarbij zoo erg, dat hij naar zijn woning moest worden vervoerd. Hij stelde zich onder behandeling van Dr. van Vuuren te Dussen. Voorloopig zal hij rust moe ten houden. Door de rijksveldwacht is alhier proces verbaal opgemaakt tegen een zekeren F., wonende te Oosterhout, wegens overtreding der Wapenwet. Hij werd op den openbaren weg, den Buitendijk alhier, aangehouden en bleek in het bezit te zijn van een dolkmes, dat in beslag is genomen. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Eethen te houden op Zaterdag 29 October 1938 des voor middags om elf uur. Aan de orde: Ingekomen stukken. 2. Machtiging verhuring weiland te Drongelen en Heesbeen. 3. Vaststelling kosten bijzonder lager onderwijs. 4. Aanvrage subsidie voor aankoop van een torenklok te Drongelen. 5. Aanvrage subsidie huishoudcursus. 6. Vaststelling rekeningen en begroo tingen der Burgerlijke Armbestu ren. 7. Vaststelling gemeente-begrooting voor het dienstjaar 1939. 8. Verlenging kasgeldleening voor buitengewone uitgaven. Casino krijgt 9 en 10 November de Avro-revue met Snip en Snap en ook komt er in Januari de revue „Lach iederen dag' met Lou Bandy. Aan de fa. J. v. Holten alhier is voor de som van 87.50 gegund het aanleggen van een electrische installa tie in een gemeente-woning. De damvereeniging V. D. alhier zal op Maandag 7 November een com petitiewedstrijd spelen tegen D.A.M. Dongen, terwijl zij het clublokaal heeft overgebracht naar café „Modern De collecte ten bate van de Voortplanting des Geloofs heeft alhier opgebracht 70.—, zoodat met nage komen giften 140 is overgestuurd. In verband met de uitbreiding van de Teekenschool zal de Herv. Jonge- lingsvereeniging voortaan haar verga deringen houden in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. Het bericht als zou de heer Buijs de gemeente verlaten en daardoor af treden als gemeenteraadslid, moet als zeer voorbarig beschouwd worden. De „Fanfare der H. Familie' zal op Zondag 20 November a.s. een groo- te Propaganda-uitvoering geven, waar aan zal medewerken de Nieuwkuiksche tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid In de gehouden vergadering van t polderbestuur Oudheusden werd be sloten een kasgeldleening aan te gaan groot 3000.voor het in werkver schaffing doen uitvoeren van buiten gewone werkzaamheden. De heer A. Deurlo, alhier, is be noemd tot tijdelijk ambtenaar in alge- meenen dienst ter gemeente-secretarie Weesp. Solemneele professie. Op Zon dag 30 October a.s. zullen in het Cis- terciënser-klooster „Mariënkroon" al hier een zevental paters hun solemnee le professie doen, t.w. pater Adrianus van Beers, Bernardus van Son, Domi- nicus van Zeijl, Stanislaus de Groot, Lamberthus van Veldhoven, Wilhel mus den Duik en Augustinus Heester mans. De prelaat van Bornhem, Mgr. G. Indeweg, zal de plechtige pontificale H. Mis celebreeren. In verband met het feest van Chris tus Koningschap zal de plechtigheid een bijzonder karakter dragen. Naar we vernemen hoopt de nieuwe predikant, candidaat De Bruijn, op Zondag 27 Nov. a.s. zijn intrede te doen in de Ned. Herv. Kerk alhier. Predikbeurten Zondag 30 Oct.: Ned. Herv. Kerk, alleen n.m. 2 uur Ds. A. P. v. d. Vlugt van Drunen. Op 1 November a.s. (Allerhei ligen) is het hulppostkantoor na 12 uur voor den postdienst gesloten. De avondbestelling komt te verval len. Het publiek heeft gelegenheid de aangekomen correspondentie van 19 19.30 uur kosteloos af te halen. Th. P. G. van S. expediteur te Drunen, moest voor de rechtbank verschijnen ter zake dat hij op 13 Juli j.l. te Vlijmen met een zes wielige auto zoodanig had gereden over een onbewaakten overweg van den spoorweg 's-Hertogenbosch LageZwalawe, terwijl een trein uit Den Bosch naderde, dat de vracht auto door den trein werd aangere den, waardoor M. F. van Beurden, die naast verdachte in de cabine zat, uitgebreide schedelbreuken be kwam waardoor hij kort daarna overleed. Verdachte verklaarde dat hij bij het naderen van den onbewaakten overweg een vaart had van ongeveer 20 kilometer. Tegen Van Beurden had hij gezegd: «Kijk jij rechts dan zal ik links kijken». Het was helder daglicht en verdachte had dit gezegd omdat hij ter plaatse desituatieslecht kende. Van Beurden had hem ge antwoord«Rijd maar door, er is niets». Op het laatste oogenblik naar rechts kijkend, zag verdachte echter den trein. Een aanrijding was toen niet meer te voorkomen. Verdachte had zich weten vast te klampen aan een lantaarn van de locomotief en was zoo meegevoerd tot de trein stilstond, waarna hij bevrijd werd. Verdachte zeide ter plaatse nooit met zijn wagen geweest te zijn, ter wijl Van Beurden daar zeer goed bekend was en ook de loop der treinen kende. Hij meende dat hem geen schuld trof. Van Beurden was bijna op slag dood geweest. Als eerste getuige werd gehoord de ZONDER SCHADELIJKE LAXEERMIDDELEN en U zult 's morgens „kiplekker" uit bed springen. lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal In Uw Ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende Is, verteert Uw voedsel niet, het bederft. U voelt U opgeblazen, U raakt verstopt. Uw lichaam Is vergiftigd en U bent humeurig, voelt U ellendig en ziet alles somber in. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen. U moet CARTER'S LEVERPILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de gal te doen stroomen. Eischt Carter's Leverpllletjea bij apotheker» m drogisten, f. 0.76. rijksveldwachter Arent Bretveld te den Bosch, welke ter plaatse vanuit de cabme van een vrachtauto een toto gemaakt had op een afstand van 35 meter van de rails, waarbij was gebleken dat men vanaf dit punt reeds 94 meter de rails op kon kijken. Getuige H. L. Heemskerk, machi nist te Roosendaal, bad uen trein bestuurd, welke met een snelneid van ruim 65 kilometer reed. LUcbl bij den overweg rechts kijkend bad bij niets gezien. Daarom bad bij niet gefloten, want dat is alleen gebruikelijk als er iets deu overweg nadert. De stoker behoort op zulk een oogenblik links te kijken, doch die was op dat oogenblik met iets anders beHg. Had getuige eerder kunnen zien, dat er iets aankwam, dan bad hij nog wel ujdig kunnen stoppen want het was geen erg zware trein. Den overweg passeerend sloeg er plots een stofwolk voorden trein, waarop getuige de auto zag die met den trein in aanrijding was en vervolgens verdachte, die zich aan den lantaarn vastklampte. Als derde getuige werd gehoord de ter plaatse woonachtige Van Mierlo, die in zijn tuin aan het werken was en de auto langs zag komen. Op het oogenblik dat de auto juist gepasseerd was, liet zich tegenover zijn vrouw ontvallen «Die maakt een slechte kans!», om dat hij op dalzellde oogenblik de trein hoorde naderen. Het uitzicht ter plaatse was slecht door de aan wezigheid van een haag die inmid dels weggeruimd is. Getuige was daarop naar den overweg gegaan en had daar het slachtofler aange troffen, dat hij onmiddellijk als Van Beurden herkende.Getuige-deskun- dige Dr. Mettrop te den Bosch, had met zijn collega Pompe sectie op het lgk verricht en had geconstateerd dat de dood veroorzaakt was door de verwoesting van herseu vleesch, welke ontstaan was door van rechts komend grof mechanisch geweld, waardoor de schedel gebioken en deels verbrijzeld was. Nadat nog twee politiebeambten gehoord waren, die het eerste on derzoek hadden ingesteld onmid dellijk na het ongeluk, zeide de Officier van Justitie in zijn requisitoir dat een automobilist zelf moet controleeren, hoe het uitzicht is waar hij rijdt, en dit niet aan een ander moet overlaten. Spr. is kort na het ongeval ter plaatse geweest en heeft kunnen constateeren, dat men vanaf 35 meter afstands van de rails als voetganger het korenveld overzien kan, dat voor de rails ligt. een vrachtauto chauffeur die zich hooger bevindt had hier dus zeker goed moeten zien. Verdachte had zich beter moeten overtuigen voor hij zich op den overweg begaf. Spr. eischte een maand gevangenisstraf voorwaardelijke en een geldboete f75 of 25 dagen hechtenis. Verdediger Mr. P. Scheefhals, den Bosch pleitte vrijspraak. Vonnis over 14 dagen. De rechtbank te Den Bosch heeft vonnis gewezen in de sirafzaak tegen den schoenmaker H. A. B. uit Waspik, en hem veroordeeld tot f 25 boete of 25 dagen hechtenis ter zake dat hij te Waspik in Apiil j. 1- de eer een goede man van den gemeenteveldwacht r De Moor had aangetast door in een lokaal van café Van Oyen te Waspik tegen daar aanwezig publiek kwaad te spreken over dien velwachter. Geëiseht waren twee maanden ge vangenisstraf. De rechtbank te Den Bosch heeft vonnis gewezen tegen den machinist B-H-B- te Den Bosch en hem veroor- deeldftot een voorwaardelijke gevange nisstraf van twee weken met twee Jaren proeftijd benevens f 10 boete of 10 dagen hechtenis conform den eisch, ter zake dat hij op 3 Februari j, 1 aan den Burgerlijken Stand te Den Bosch bij de aangifte van de geboorte van zijn kind valschelijk had opgegeven, dat het op 31 Januari des namiddags te half twaalf zou zijn geboren, terwijl het in werkelijkheid een dag later te ongeveer een uur was geboren. DEN BOSCH. Uitspraken. De Kantonrechter wees o. m. de volgende vonnissen M. J. de H-, Waalwijk, veewet f30.. boete. A. A. P„ Eethen. Motor- en rijwiel reglement, f6.boete. L. B., Raamsdonk, rijwiel zonder licht f3,— boete. F. van H-, Drunen, jachtwet, f5 boete. J. H-, Vlijmen, strooperij, 2 x f5. boete. J. v. B., Sprang Capelle, strooperij f5,boete. J. de R-, Sprang, te breede lading f2.*- boete. Waalwijk, 27 Oct. '38 Eieren 4—6 cent. Biggen: Gem. 9 12 gulden. Ongem. 6—9 gulden. WAALWIJK. W. S. C. W. S. C.—HERO. Pas op voor onderschatting! Dat is het, waar wij vooral voor dezen wedstrijd op zouden willen wijzen. Hoe licht is men niet geneigd om wedstrijden tegen hekkensluiters als een walk-over te beschouwen en hoe dikwijls is daarbij niet gebleken dat juist het tegengestelde een feit was. Clubs die in het nauw zit ten, of zien aankomen dat zij in de ver drukking zullen geraken ontpoppen zich gewoonlijk tot echte „fighters", die voor resultaten zorgen, waarvan men nooit gedacht zou hebben dat ze mogelijk wa ren. Tegen een dergelijke club heeft nu WSC morgen ook te kampen. Daar komt evenwel bij, dat in feite de zwarthemden in hetzelfde schuitje varen als de geel- baadjes, waaruit men de conclusie kan trekken dat het morgen hard tegen hard zal gaan. Gewoonlijk is het zoo dat laag geplaatste vereenigingen, tegen de zwak kere zussen de overwinningen behalen moeten om niet geheel, zonder punten te blijven, want tegen sterkere vereenigin gen hebben zij zooals vanzelf spreekt slechts lauw kans. Uit bovenstaande kan men dus de con clusie trekken hoe WSC en Hero morgen den strijd zullen aanbinden. Beiden zul len dezen wedstrijd willen winnen, maar dit is nu ten eenenmale onmogelijk. Wan neer de thuisclub evenwel het gewicht van dezen wedstrijd inziet dan zal de overwinning, niettegenstaande het kram pachtige pogen van Hero, wel in Waal wijk blijven. R. W. B. Voor Zondag a.s. krijgt RWB een zwa- ren wedstrijd te verwerken. Zij is dan de gast bij Zaltbommel. Iedere ingewijde in de voetbalsport, weet dat 't er nog maar weinigen gelukt is, daar succes te beha len. Wij vertrouwen, dat daar ook onze jongens van doordrongen zijn, en dat ze zich dan ook ten volle zullen geven, om zoodoende te zorgen dat de puntjes mee naar Waalwijk gaan. 't Kan, maar dan moeten ze ook, met volle energie en acti viteit werken, van de 1ste tot de laatste minuut. De wedstrijd staat onder leiding van den heer Nuyen. RWB 2 en RWB 3 krijgen beiden een thuiswedstrijd. RWB 2 ontvangt Zaltbom mel 2 en indien met dezelfde geest wordt gespeeld als de voorgaande wedstrijden 't geval is geweest, dan zijn we er zeker van dat de overwinning voor ons zal zijn, en dat verwachten we ook van RWB 3. Deze wedstrijden vangen aan: RWB 2Zaltbommel 2, 2,30 uur. RWB 3—WSC 4, 12 uur. JULIANA. Zondag staat weer een uitwedstrijd voor het le elftal op het programma, de reis gaat nu naar Vlijmen. Hoewel de resultaten van deze vereeniging tot he den nog maar heel matigjes waren blijft het voor de Geel-zwarten vooral tegen dergelijke ploegen, geducht oppassen. De werkelijk uitstekende prestaties door on ze jongens tot heden geleverd, moeten niet leiden tot overschatting der krach ten maar wel een steun zijn voor de ver dere verrichtingen. Een vierde der com petitie zit er op; de le etappe is geëin digd met Baardwijk als winnaar. En thans verwachten een paar honderd sup porters, jullie morgen met frisschen moed, aan den start voor de volgende ronde. Dus jongens wees paraat! Het tweede speelt om 2 uur thuis tegen Zandschel 1. Ook de reserves hebben de leiding en wij vertrouwen dat zij zich zullen handhaven. Hier een kijkje te gaan nemen zal niemand teleur stellen, want ook deze spelen een a«rdig partijtje, ter wijl Zandschel een taaie tegenstander is die in een twee drie zich niet gewonnen geeft. Het derde gaat ook naar Vlijmen, waai de strijd tegen Vlijmen 2 moet worden aangebonden. De jongsten moeten eens flink aanpakken want zij zijn niet al te best begonnen. Wij verwachten dan ook in hun tweeden wedstrijd een beter re sultaat. i H. E. C. Zondag a.s. staan de geel-zwarten voor de zware taak „Sporters" in Drunen par tij te geven. Dit belooft een interressante strijd te worden, vooral met het oog op hetgeen er voor HEC op het spel staat. Behoudens het slippertje in Schijndel maakte Drunen een vlotte start, wat voor de HEC'ers een aansporing moet zijn de wedstrijd van a.s. Zondag eens ernstig onder de oogen te zien. Zij kunnen er gerust op rekenen dat de „Sporters" er hevig op gebrand zijn de leiders der afdeeling het eerst een halt toe te roepen. De eerste elftalspelers moeten dus op heftigen tegenstand rekenen en zullen goed uit moeten kijken in Drunen geen veer te laten. Denk er om HEC'ers, de punten zijn kostbaar. Het tweede elftal is vrij van competi tie-wedstrijd. Het A-elftal der junioren ontvangt Desk-A om half een op eigen veld. In Kaatsheuvel werd met 50 gewon nen, zoodat we hier ook wel een over winning kunnen verwachten. Het B-elftal speelt Zaterdagmiddag op het Hercules-terrein tegen Hercules-B. RAAMSDONKSVEER. VEERSCHE BOYS 1—W.V.C. 1. Veersche Boys 1 speelt a.s. Zondag een thuiswedstrijd tegen WVC 1 uit Wagen berg. Daar de boys reeds tweemaal als over winnaar uit het strijdperk is gekomen, geven we hen a.s. Zondag een goede kans, als is WVC een der sterkste clubs. Dc opstelling der Boys is alsvolgt: Doel: Jac. Fijneman; achter: Ant. van Seeters en W. Schalken; midden: A. van Booij, J. van den Kieboom en W. Verha gen; voor: Math, van Hulst, M. Bouwens, H. Blankers, J. van Laarhoven en H. van Delft. Aanvang der wedstrijd om 2 uur. Het tweede elftal der boys speelt een uitwedstrijd tegen Concordia 1 uit Don gen. Overzicht. Eerste Klasse. VFC behaalde de verwachte over winning, terwijl ODI 2 dezelfde pres tatie leverde als in Gestel bij de re serves. Dat MSV niet was hadden wij voorzien en Zwaluw 2 werd er de dupe van. Concordia herstelde zich fraói en nam met mooie cijfers de pun ten mee bij Avanti. Tenslotte leed Ju liana haar onverwachte, eerste neder laag. De stand is: Concordia 4 3 0 1 6 1113 VFC 2 2 0 0 4 13—2 Juliana 3 2 0 1 4 14—5 ODI II 4 2 0 2 4 11—9 Jan v. Arkel 2 1 1 0 3 3—1 MSV 2 1 1 0 3 2—0 St. M.-Gestel II 4 1 0 3 2 7—9 Zwaluw II 3 1 0 2 2 7—9 Avanti 1 0 0 1 0 04 ODC II 3 0 0 3 0 2—18 Tweede Klasse. Zooals te verwachten was hebben Heracles en Concordia de punten ge deeld. VJC leed haar tweede nederlaag bij SVD 2 en dient daarmede uit een ander vaatje te gaan tappen. De Boys in Herpt hebben er nog steeds niet den vat van weg en moesten de punten met 5—aan haar gasten uit Vlijmen af staan. De Sporters-reserves hielden de eer van Drunen hoog en wonnen in Kerk- driel met 21. De stand is: Vlijm. Boys II 3 3 0 0 6 154 Concordia II 3 2 1 0 5 8*4 Sporters II 4 2 0 2 4 910 Hercules 3 1113 6—10 S.V.D. II 2 10 12 5—3 T.V.C. 3 1 0 2 2 11—9 Herptsche Boys 2 0 0 2 0 49 V.J.C. 2 0 0 2 0 4—13 Programma voor Zondag a.s.. Eerste klasse: V.F.C.—J. v. Arkcl. St. Michiels-Gestel 2Avanti. ConcordiaM.S.V. O.O.C. 2—O.D.I. 2. Tweede klasse V.J.C.—S.V.D. 2. iT.V.C.Herptsche Boys. Vlijm. Boys 2Sporters 2. Derde klasse: Concordia 3SVD 3. Zwaluw 3V.J.C. 2. Sporters 3Helvoirt 2. TILBURGSCHE IJSHOCKEY-CLUB. Op 21 October j.l. werd le .Tilburg de vereeniging „Tilburgsche IJshockey Club" opgericht en haar Bestuur als volgt samengesteld Fred. Mutsaerts, voorzitter; J. J. van der Pant, secretaris; A. Kleintjes, pen ningmeester; Ph. Taminiau en J. v. d. Mortel Jr., commissarissen. Overeenkomstig hare statuten stelt de vereeniging zich ten doel de bevordering van de ijssport in het algemeen en van de ijshockcysport in het bijzonder, ter wijl zij zal zijn gevestigd op de fTilburg- sche Kunst-IJsbaan, gelegen aan de El zenstraat te Tilburg. Om lot een intensieve beoefening van het ijshockey te geraken heeft de T.IJ. H.C. zich reeds de medewerking verze kerd van den eminenten Oostenrijkschen ijshockeyspeler, den heer Weinberger, die de taak van trainer op zich zal ne men. Degenen, zoowel in Tilburg als daar buiten, die het voornemen hebben de ijs hockcysport te gaan beoefenen kunnen zich thans reeds schriftelijk opgeven aan het secretariaat der T.IJ.H.C., Goirlesche- weg 37 te Tilburg. Binnen korten tijd zal te Tilburg op een nader aan te geven plaats en tijd een lezing worden gehouden over ijshockey door den voorzitter van den Nederland- schen IJshockey Bond, Jhr. P. J. Boo- gaert en zullen aan hen, die zich schrif telijk opgaven aan het secretariaat, uit- noodigingen daarvoor worden toegezon den. Na afloop van bedoelde lezing zullen vanwege het Bestuur der T.IJ.H.C. alle nadere inlichtingen worden verstrekt. Voorloopig kunnen inlichtingen alleen worden gegeven door het kantoor der Tilburgsche Ijsfabriek Elzenstraat 89, telefoon 437, te (Tilburg. WAALWIJK. Opgave over het tijdvak van 21 tot 28 October 1938. Geboren: Cornelia Helena d.v. A. A. Teurlings-van Riel. Hendrikus Adria nus z.v. H. A. Kleijn-Tummers. Anto- nia Christina Wilhelmina d.v. A. Appels- de Haan. Lambert Gerardus z.v. L. van der Lee-Brok. Overleden: L. van den Hoven, oud 76 jaren, echtgenoot van La. Verhoeven. Huwelijksaangiften: L. J. van Huiten, oud 32 jaren, en Da. Ma. Ca. Janssen, oud 30 jaren, laatstgenoemde wonende te Neer (L.). Huwelyken: S. Verbeek, oud 29 ja ren, wonende te Heusden en .T. Mout- haan, oud 26 jaren, te Waalwijk. Ingekomen personenJ. G. van den Breekel van Oisterwijk. Aa. van Die pen van Maashees. J. fT. van Kollen burg van Vught. Ja. Ka. Ma. Bijlard van Nijmegen. Ca. Lambrechts van Drunen. Pa. Brok van Drunen. Ma. Heesakkers, wed. Schoenmakers en ge zin van 's-Bosch Vertrokken personen: Ja. Ga. .Tim mermans naar Loonopzand. P. J. Dieckinann naar Leeuwarden. Ca. A. Brouwers naar Roosendaal. A. M. Brouwers naar Roosendaal. Aa. J. Brouwers naar Roosendaal. Ja. Aa. Lelieveld naar Blade.l. Th. van Vugt naar Tilburg. adKALE RATTENDÖÖdÈr Uw drogist verkoopt thans •ok ROD ONT - doodeltjk voor rat en muls, doch onge vaarlijk voor huisdieren en pluimvee. Per doos 40 cent Doozen a 50c.en90c A78 te Waalwijk, zal len verzoeke van zijn princi paal in het openbaar Elshout B 45 kad- Gemeente Drunen seclie G nos. 820 en 821 samen groot 3,41 Aren, in gebruik geweest bij den eigenaar Ant. Jos. Krol. Aanvaarding in gebruik bij de betaling der kooppenningen. Betaling der kooppenningen 5 Januari 1939. De veiling zal worden gehouden te Elshout bij inzet op Donderdag 10 November 1938, ter herberge van H. VAN HOORN en bij toeslag op Donderdag 24 Novem ber 1938 ter herberge van J. KLERKX telkens des avonds te 7 uur- Nadere inlichtingen geeft de Notaris. 60227 te Capelle, bericht, dat het voor de Erven S. M. BOTH geveilde ONROEREND GOED is ingezet 's avonds om 6 uur bij TH. v. d. WASSENBERG te Waspik. Ja, op commando komt zij niet. Juist als U haar het meest noodig hebt blijkt zij zoek. Laat U helpen, zij oefent een magnetische kracht op U uit. schenkt U naast baar heer lijk aroma, de schitterend ste ideeën, maar óók de energie deze tot verwezen lijking te brengen. Natuurlijk bij Ook verkrijgbaarin kistjes van 50 stuks.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 10