lurgschejunstijsbaan. MUM-BRUSSEL nel Canadeeien. ADVERTENTIE NOTABIS MIDDELKOOP SPORT LAATSTE BERICHTEN, NOTARIS CHRIST PUBLIEK VERKOOPEN: NOTARIS MIDDELKOOP Voedt Uw huid 's nachts met Purol Notaris VAN HAM ernationale .IJshockey wedstrijd p Maandag 19 Dec. a.s* KUNSTRIJ DEMONSTRATIES DRUNEN, DUSSEN. WASPIK. HEUSDEN. RAAMSDONK. GEERTRUIDENBERG. ZORGT TIJDIG GROOTE JAARLIJKSCHE HOUTVERKOOPING publiek verkoopen LUXOR BIOSCOOP Liefdesparade )nder de regie van Lubitsch werd (is enkele jaren geleden deze litterende film vervaardigd, waar de sterren Maurice Chevalier en inette McDonald, volop konden utteren. Het eigenaardige is even- l dat deze film steeds nieuw en ïtrekkelijk blijft door deonweer- anbare charme, de levenslustige >olijkheid en aanstekelijke humor i deze grandioze muzikale fan- ie. Wanneer men filmrecensies der de oogen krijgt dan zijn ze gewoonlijk, al dan niet ver- jnd, doorspekt met tal van Derlatieven, maar wij kunnen ;ust verklaren dat deze voor •zen film volkomen op zijn plaats n. Filmisch is »Liefdesparane« uit- ikend, terwijl de handeling uit- ünt door een keur van kostelijke ndsten. Wij noemen het afscheid n Parijs door den aanstaanden ins Gemaal, door zijn bediende zijn hond. En van een grandi- zen humor is de wijze, waarop toekomstige echtgenoot, na zijn rste herdersuurtje met de ko- Tgin, door de statiezaal loopt, iarvan alle deuren opengaan om n ministers en hoogwaardigheids- kleeders gelegenheid te geven den roveraar na te kijken. Bovendien heeft de film ook •kjes van groote menschelijkhcid, 2 door de spelende personen goed jrden geïnterpreteerd. Maurice levalier, de Fransche chansonnier, 5 tot Hollywoodsche beioemd- id is gebombardeerd, speelde ortreffelijk als Prinsgemaal en n Jeanette Mac Donald kan men 5 koningin geen ander kwaad ggen dan dat ze soms te weinig rstin was. De muzikale begeleiding van de tn is zeer knap. Het bijprogramma is eveneens ima in orde en beveelt een be ek aan deze film dubbel aan. des avonds om 8 uur PRIJZEN DER PLAATSEN ibune f 1,50. Rang f0,80. Kinderen f0,50. Rang f 0,50. f0,25. Jubileum-tournooi Ons Genoegen. Hedenavond wordt het tournooi ortgezet met een wedstrijd voor t tweede vijftal tegen een derde ftal van Fr. van Helvoirt (het kndspel). Aangezien deze club over een oot aantal goede spelers beschikt u hier nog wel eens voor een rrassing gezorgd kunnen worden. Dinsdagavond is de groote strijd in het heele concours. De Haas t Tilburg zal dan trachten alle iries en gemiddelden te breken, et is in ieder geval een goede loeg, maar of het lukken zal blijft og een open vraag. Ons Genoegen ïeft tegen deze club steeds haar ;ste spel. kakschool voor Schoenmakers te Dongen. Blijkens mededeeling van den Dorzitter in de Maandag j.l. ge- ouden raadsvergadering te Dongen erkeeren de voorbereidende maat- ïgelen om te komen tot stichting an een nieuwe vakschool voor ;hoenmakers thans in dusdanige tadium, dat definitief kon worden f,r:gaan tot beschikbaarstelling en noodigen grond voor den daarvan, fijt een en ander mag men der halve afleiden, dat deze urgente aangelegenheid thans spoedig haar bèslag zal krijgen en dat Dongen dus binnen niet al te langen tijd over een naar de eischen des tijds ingerichte vakschool voor schoen makers zal beschikken. Tilburgsche Kunstijsbaan. Na het sportieve succes van de apeningsavond op 8 December j.l heeft de Directie van de Tilburgsche* Kunstijsbaan niet geaarzeld voor vlaandag 19 December a.s. wederom en internationale ijshockeywed- Jtrijd te órganiseeren tusschen de Lams van Amsterdam en Brussel, telde versterkt met Canadeezen. Er zal dus goede sport te genie- •en zijn. Wij wekken daarom allen op, [vooral hen, die deze mooie sport nog niet uit eigen aanschouwing jkennen, dien avond aanwezig te (zijn, teneinde onzi landgenooten met hunne aanmoedigingen te steu nen en aan te vuren. Plannen van Bata? Het inmiddels in de Maasbode tegengesproken gerucht loopt dat de N V. Bata te Best van plan zou zijn in Nederland honderd manufacturenzaken te vestigen. De Ned. R.K. Middenstandsbond heeft naar aanleiding daarvan 't volgende telegram aan den minister van oec.omische zaken gezonden »Een hardnekkig gerucht wil,dat de N.V. Bata te Best voornemens is in Nederland honderd manufac turenzaken te vestigen. De Ned. B.K. Middenstandshond verzoekt u allerdringendst maatregelen te tref fen, opdat aan den Nederlandschen Middenstand door 'n buitenlandscb concern deze ramp niet worde aangedaans. De bond zal dit telegram uit voerig schriftelijk toelichten. Oisterwijk gaat weer vergrooten In den voorbijen zomer hebben er plannen bestaan tot verdeeling van de gemeente Berkel Enschot, waarvan het grondgebied dan zou worden ondergebracht bij Oisterwijk, Udenhout en Tilburg. Uit de be noeming van een nieuwen •burge meester bleek, echter dat Berkel- Enscbot vooralsnog een zelfstandige gemeente zou blijven en de annexa tie-denkbeelden van de baan waren. Uit een gisteren door den burge meester van Oisterwijk gedane mededeeling is echter komen vast staan, aldus de «Nieuwe Tilburgsche Crt.« dat Ged. Staten voornemens zijn een ontwerp van wet voor te dragen inzake grenswijziging van de gemeente Oisterwijk. Behalve eenige wijzigingen van meer onder geschikt belang komt daarin o.a voor de aansluiting van de thans onder Berkel. Enschot ressorteeren de gehuchten Hoog en Laag Heukelom bij Oisterwijk. Het betreft hier een vrij groot gedeelte naar wij vernamen ongeveer de helft van het gebied en het kerkdorp Enschot. Boterfabriek. Woensdagavond kwamen de leden der Eerste Langstraatsche Stoomzui- velfabriek, waaronder ressorteeren Druncn, Elshout, Nieuwkuijk en Baardwijk, in de zaal <ler meisjes-con gregatie alhier in algemeene vergade ring bijeen. Door den voorzitter werd de verga- derin geopend, waarna de notulen dei- vorige vergadering onveranderd wer den goedgekeurd. De vergadering kon er mede accoord gaan, dat er premies beschikbaar gesteld werden* voor de levering van zuivere melk. Tegen het entree-geld voor de nieu we leden maakte ook niemand be zwaar. Bij de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredende bestuursleden: C. Baijens, Baardwijk; G. Muskens, Elshout en v. Drunen, Drunen, bij ac clamatie herkozen. Als lid van de commissie van Toe zicht voor 1939 werd benoemd de heer W. Pulles, Baardwijk. De plannen omtrent het órganisee ren van een melkcursus werden defi nitief, en deze zal gehouden worden bij den voormelker J. Knippels. Door den directeur der fabriek den heer'los. van Kessel, werd nog een en ander medegedeeld omtrent veevoe der-controle, terwijl hij er op aan drong zorg te dragen dat goede kwa liteit melk geleverd wordt. Het Z.C.B. tracht thans maatregelen te treffen, waardoor bij de uitbetaling niet alleen gelet wordt op vetgehalte, maar ook op de kwaliteit van de melk. Na de rondvraag en sluiting had de aanbesteding plaats, welke aan de vol gende inschrijvers werden gegund:, Rit 1 Arn. v. Spijk, Drunen 5,98 c. 2 L. v. Halder, Drunen 5,00 c. 3 P. v. Weert, Drunen 6,70 c. 4 H. Hamers, Elshout 6,00 c. 5 P. Pulles en Joh. Brok, 9,69 c. 6 G. Vissers, Drunen 7,45 c. 7 M. v.d. Ven, Nieuwkuijk 6,48 c. 8 P. Smits, Drunen 8,48 c. 9 Th. v. Drunen, Drunen 10,56 c. 10 Adr. v. Eggelen, Nieuwkuijk 12,00 c. 11 J. v. Eggelen, Mom- mersteeg, Nieuwkuijk, 12,00 c. Alles berekend per 100 K.G. K. VV. V. Donderdagavond hield de R.K.W.V. St. Joseph een spoedeischende verga dering ter bespreking van de onhoud- baren toestand van de tewerkgestel- den in de werkverschaffing ,,'t taske". De vrijgestelde, de heer F. Hoogers, was ter vergadering aanwezig om de diverse klachten en grieven in ont vangst te nemen. Deze bestonden hoofdzakelijk uit de abnormaal lage loonen, welke op dit werk verdiend worden. Het te verrichten werk is naar bewezen is zeer zwaar, waar bij de beste krachten 10. per week halen (met toeslag). Tevens werden van verschillende zijden grieven geopperd tegen den op zichter, betreffende foutive opmerkin gen, allen in het nadeel van de tewerk- gestelden. Besloten werd een protestschrijven te richten aan B. en W. en directie der Grondmij. te Zwolle, onder wiens toe zicht het werk wordt uitgevoerd. De heer Hoogers deelde nog mede Vrijdag een bespreking dienaangaande te hebben met de Inspectie der Rijks werkverschaffing. Naar aanleiding van bovenstaande zijn wij ter bevoegder plaatse op in formatie uitgegaan, waarbij ons werd medegedeeld, dat B. en W. inderdaad overtuigd zijn, dat voor door de al daar tewerkgestelden de loonen abso luut te laag zijn. Door genoemd Colle ge zijn reeds diverse pogingen aange, wend om hierin verbetering te krij gen, hetgeen slechts voor een klein deel mocht gelukken. B. en W. zijn en blijven in deze uitermate actief en zul len niet rusten voor een afdoende op lossing in deze verkregen is. Jubilarissen. In de zaal der Jongens-Congregatie werden een zeven-tal jubilarissen ge huldigd in verband met hun lidmaat schap van de congregatie. De heeren M. de Hart en Lamb. v. Drunen waren 60 jaar lid de heeren P. Boom, M. v. Halder en Frans Pulles waren in het goud, terwijl de heeren Jan Stevens en Joh. Kuijs hun zilveren jubileum her dachten. Kapelaan Vogels sprak de jubilaris sen hartelijk toe en reikte hen een di ploma uit. Een mooi rè'sulMÏÏt:" In het orgaan van den N.C.B. konu voor een rangschikking van de hoef smeden die de paarden hebben besla gen volgens opgaven van de secreta rissen der rijvereenigingen. Hierbij moet in aanmerking genomen worden dat de uitslag van de keuring bepaald wordt door twee factoren waarvan üe vakbekwaamheid van den hoefsmid wel de voornaamste is. Hel resultaat van deze keuring is, dat de heer M. v. Delft alhier als eerste eindigde, voor dertien andere mede dingers uit onderscheidene plaatsen in Noordbrabant. In de Bondszaal te Hank hield de vereeniging voor Ziekenhuisverpleging „Eigen Hulp" een algemeene vergade ring, waarop o.m. ook dr. van Vuuren aanwezig was. Door den voorzitter der vereeniging, dhr. F. S. Braun, werd een duidelijke uiteenzetting gegeven aangaande de vele voordeelen die deze vereeniging biedt. Door huisbezoek zal te Dussen een krachtige actie worden ontplooid voor ledenwerving. De besprekingen, gevoerd tus schen de R.K. Tooneel vereeniging Oefening en Vermaak en de Tooneel- vereeniging der R.K. Werkliedenver- eeniging, om te komen tot samenwer king en alzoo een gezamenlijke uil voering te geven, zijn volkomen op een mislukking uitgeloopen. De beide vereenigingen zullen elk een uitvoering geven. vaar, bij eventueele aanvallen, enz., maar ook in vredestijd is E.H.B.O. on misbaar, b.v. bij sportwedstrijden, brand, enz. en vanzelsprekend ook bij ongevallen. Spreker deelde mede, dal het reeds de 83ste plaats is waar hij komt spreken om te komen tol op richting van een onderafdeeling van E.H.B.O.; dit bewijst toch wel dat de afdeelingen met succes werken De cursus die alhier gegeven zal worden door dokter Ch. Lips, van Raamsdonksveer, duurt 26 weken, met 26 lesavonden van 2 uur. Tot 18 Dec. a.s. bestaat gelegenheid zich op te geven voor dezen cursus. Besloten werd op deze eerste verga dering tot oprichting van de onderaf deeling Raamsdonksveer van E.H.B.O. waarna een voorloopig bestuur werd gekozen, waarin zitting hebben: Fr. v. Gerwen, voorziter; T. van Duren, se cretaresse en J. van Laarhoven, pen ningmeester. Dat deze eerste vergadering reeds een groot succes is, bewees wel dat zich reeds 133 dames en heeren opga ven als lid van E.H.B.O. Tot voorzitter van de Vleesch- Dezer dagen wilde deheerChr. M. bij A. Boom gaan bakken. Hij stak het stookapparaat aan maar zette het te ver open, met 't gevolg dat de vlam terug sloeg. Chr. M. verbrandde zijn beide armen en zijn gelaat verschroeide. Predikbeurten Zondag 18 December Ned. Herv. Kerk alleen v.m. hall tien Ds. R. de Bruin. Tot notabelen der Ned* Herv. Kerk alhier werden Maandag avond j.l gekozen de heerpn A van Pas, C. A. de Rooij.M. Ruijten- berg en J. Verduijn. Allen hebben hun benoeming aangenomen. Tot eere voorzitter der Chr. Jongelingsvereenigirg alhier werd gekozen de Weleerw. Heer Ds. R. de Bruin, Ned. Herv. Predikant. De jaarlijksche uitvoering der Chr. Gem. Zangvereemgirig zal dit jaar plaats hebben op Woensdag 21 December a s. in de Ned. Herv. Kerk alhier. Het welverzorgde pro gramma vermeldt onderscheidene wint zij wordt' er zoo zacht en mooi, zuiver en gezond door. Doe dit 1 of 2 x per week. Ook vetwoimpjes, vlekjes, pukkels en uitslag ve dwijntn er door. Tube 45. Doos60 30ct De Heusdensche fanfare had ver zocht de kiosk te verplaatsen naar 't Wilhelminaplein, uit overweging van den last van 't verkeer dat werd onder vonden enz. De gemeenteraad heeft hierop afwijzend beschikt. De heer J. Buijs werd herbenoemd tot regent der Godshuizen en M.ej. Kramer tot lid der commissie van toe zicht op het L.O. Eenige wijzigingen werden aange bracht in het ambtenaren-reglement, zulks op schrijven van het departement van binnenlandsche zaken. De gemeente hernieuwde de reke ning-courant met de N.V. Bank voor Ned. gemeenten groot 24.000 en 12.000. benoodigd voor financiering stratenplan en restauratie toren te He- dikhuizen. Op verzoek van den gemeente-arbei der T. de Bruijn om salarisverhooging werd afwijzend beschikt; wel werd de kindertoeslag van 25 op 50 cent ge bracht. Eenige wijzigingen der begrooting werden goedgekeurd en een kasgeld- leening van 35.000 bij de Robaver te 's-Bosch werd aangenomen. De heer A. van Bokhoven werd her benoemd tot lid van 't Burg. Armbe stuur te Herpt. Bij de rondvraag maakten de heeren Meijer en de Haan eenige opmerkingen over verkeere- en verlichtirtgs-aangele- genheden. die door B. en W. zullen worden bekeken. Op de scheepswerf alhier is de kiel gelegd voor een Dortmund-Ems- kanaalschip. RAAMSDONKSVEER. Door de Nationale Commissie van E.H.B.O. van de Nationale Federatie van het Wit-Gele Kruis, is alhier Zon dagavond een onderafdeeling R.K. Eerste Hulp bij Ongelukken (E.H.B.O.) opgericht. De vergadering was druk bezocht. Wegens verhindering van den voor zitter, den heer J. W. F. M. de Klijn, werd de vergadering geopend door den secretaris van de plaatselijke vereeni ging van het Wit-Gele Kruis, de heer Fr. van Gerwen, die het woord ver leende aan den heer Bergers, voorzit ter van E.H.B.O.. Spreker gaf een uit eenzetting van het groote nut van E.H.B.O. en de noodzakelijkheid, dat toch alle plaatsen er toe overgaan tot het stichten van een onderafdeeling. E.H.B.O. is niet alleen van groot be lang in tijd van oorlog of oorlogsge- keuringscommissie werd benoemd Mr. Th. Heere, burgemeester van Raams- donk; tot leden'Averden herbenoemd: burgemeester Bianchi, te Geertruidcn- berg; burgemeester van Gils, te Made; burgemeester Dekkers te Waspik en J. C. Schoenmakers, weth. te Raams- donk. Tot iid van het kiescollege der Ned. Herv. Kerk zijn herkozen de hee ren L. van der Waals en J. P. Elemans. De heer I). Lankhuijzen Szn. is op nieuw gekozen tot kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk. Tot notabelen der Ned. Herv. Kerk zijn gekozen de heeren L. van der Waals en Joh. van Gent. Zaterdagvoormiddag is door den gemeentebode S. aan den ingang van het Gemeentehuis een bankbiljet van 25,gevonden. De eerlijke vinder deed direct hiervan aangifte bij de ge meentepolitie. Reeds kort in den na middag kwam de verliezer, zekere v. O. opdagen, die het biljet reeds verlo ren waande. Zijn vreugde laat zich begrijpen, toen hem het bankbiljet werd ter hand gesteld. 1 De Damvereeniging D.G.V. speel de haar 2de competitiewedstrijd in de lste klasse van den Ned. Dambond te gen de Damvereeniging D.I.O. te Was pik. De uitslag was als volgt: DIO DGV Joh. LangerwerfJ. Steigenga 11 C. Zwets—J. Schott 2—0 C. de BontP. Blom 02 C. CoesmansC. van Strien 02 W. H. Schott—M. Barel 0—2 L v. DiemH. Heürter 02 M. CoesmansC. J. Schott 02 P. KoningsH. Blom 02 B. LangerwerfJoh. Faro 02 C. SchapersA. v. Etten 02 Kerstliederen en een rede van den eere voorzitter Ds. IL de Bruin over «Het Calvinisme inde Kunst«. Dinsdagavond werd voor Jong Ka tholiek Leven in het R.K. parochiehuis alhier, door burgemeester Bianchi een lezing gegeven over Java. Voor deze lezing bestond een ruime belangstelling. Spreker begon met erop te wijzen dat er nog zeer veel Nederlanders zijn, die niet het minste begrip hebben van onze eigen koloniën, hetgeen hij met enkele voorbeelden toelichtte. Daarna gaf hij een overzicht van de uitge strektheid van Ned. Oost-Indië, van de samenstelling van het Europeesch en Jnlandsch bestuur en van 't leger. Aan de hand van een serie lantaarn plaatjes werd uitvoerig besproken het klimaat, de plantengroei, de irrigatie en de vulcanen van Java, alsmede een gegeven van de voornaamste bestaans middelen en cultures als rijst, cassave, klapper, tabak, thee, koffie en rubber. Meer uitvoerig, werd behandeld de godsdienst en enkele gebruiken dei- Javanen. Na de pauze werd een uitvoerig overzicht gegeven van de rietsuiker cultuur op Ja Va, als grondbewerking, planten en oogsten van het riet, trans port naar de fabriek en de geheele fa bricage. Ook dit gedeelte werd met lichtbeelden toegelicht. Deze hoogstaande lezing, waarbij de aanwezigen een groote kijk hebben ge kregen op onze Oost, werd met groote belangstelling gevolgd. Spreker had dan ook een langdurig applaus, waar uit de waardeering voor deze lezing wel kwam vast te staan. Een dameskoortje gaf ter afwisse ling eenige nummertjes ten beste. Jean Harlow en Robert Taylor in ,,De Man die beslag legt." Musis Sacrum. R.K W.V.B. De tweede helft van de competitie zet voor de WVB'ers in met de return- wedstrijd tegen HVC 1 uit Heesch Deze heeren plegen over 't algemeen een zeer forsch spelletje ten beste te geven en was het ook vooral daaraan te wijten, dat destijds door Heesch een flinke nedeilaag geleden werd. Zooals bekend strookt een dergelijke SDelop- vatling niet met de speelwijze van de oranjemannen, wat bij voorbaat reeds beteekent, dat de WVB'ers het morgen zwaar te verduren zullen krijgen Toch houdt dit geenszins in, dat er morgen voor de thuisclub niet een klein kansje op de winstpunten overblijft. Wij hebben een goed vertrouwen in de nieuwe opstelling, die zich tegen de Sporters enkele weken terug zoo be hoorlijk geweerd heeft en die ook t^gen deze tegenstanders minstens in staat geacht moet worden eenze'fle resultaat te bereiken. Welaan dan WVB'ers, er is nog iets te maken van de eerste ontmoeting, tracht het spel der bezoekers met de juiste wapens te bestrijden en versaagt niet om de kleine kans die er is ten volle uit te buiten. Aanvang 2 uur. Het tweede elftal speelt te Loonop- zand teoen Uno-Animo 2. Aan een voorspelling wagen wij ons niet, om het gevaar te vermijden eentonig te worden. voor uwe in ons KERSTNUMMER waaraan bijzondere zorg zal worden besteed, zoowel wat inhoud als verspreiding betreft. De Rijksmiddelen hebben in No vember j.l. wat de niet-directe belastin gen betreft, 36.813.782 opgebracht, zijnde 1.496.600 minder dan verleden jaar. In elf maanden is de opbrengst 403.510.900 geweest, of 4.280.200 meer. De ministerraad te Rome besliste, dat de Italiaansche joden hun onroe rend bezit en ondernemingen moeten aangeven. .De Russische vlieger Chkalof, be kend door zijn vlucht Moskou—Ameri ka via de Noordpool, is doodelijk ver ongelukt. De Federale Bank voor in- en uit voer in de V. S. heeft besloten China een leening van 25 millioen dollars te verstrekken. Het weerbericht geeft aanhou dende vorst aan. ADVERTEERT IN „DE ECHO VAN HET ZUIDEN". HET BLAD VOOR WAALWIJK EN OMGE VING. OP PLANTLOON EN ACHTERSTE HOEVE ONDER LOON-OP-ZAND. te WAALWIJK, zal ten verzoeke van de HEE REN TIMMERMANS q.q. al daar. op Dinsdag 27 December 1938, voormiddags 10 uur Circa 27 koopen staande schaarhout. Circa 7 koopen gehakt schaarhout. Circa 26 koopen zware sparren. Circa 60 koopen lichte sparren. Circa 15 koopen boonstaken. Circa 12 koopen brandhout. Circa 3 koopen doode sparren. Bijeenkomst bij de Boerderij Achterste Hoeve voorm. 10 uur. Gesmette en opgaande boomen blijven gereserveerd. Aanwijzing en inlichtingen ge ven: de Opzichter M. BERTELS en M. KÉMMEREN op Plant loon. Betaaltijd 1 October 1939. Borgstelling desgewenscht ver plichtend. Zij die achterstallig zijn van vorige jaren worden niet als koo- pers of borgen aangenomen. te Kaatsheuvel, zal ten verzoeke van den Heer H. J. WAGEMAKERS, in café COOMaNS te Loonopzand MAANDAG 19 DEC. 1938, voorm. half elf uur, 60 koopen gezaagde en ui tgesnoeide mast (waaronder zeer lang hout) geschikt voor klaverruiters. heininghout, op leggers en paalhout, liggende in het Land van Kleef te Loon opzand, bij boerderij van Piet Ku ij pers 6 koopen masten snoeiling aldaaren 10 koopen Schaarhout, zeer geschikt voor eiwtenrijs, op het Kruanven te Loonopzand achter de boerderij bewoond door Piet Akkermans. 60407 te CAPELLE, bericht, dat de onroerende goe deren van de ERVEN W. A. LANGERWERF, gelegen onder Capelle en Waspik, zijn ingezet als volgt: ONDER CAPELLE: Koop 1. Weiland in de Geer, sectie G no. 79, groot 95.50 aren op 2525.-. Koop 2. Hooiland in de Wes- tensche Buitendellen, sectie B nos. 159, 160, groot 1.06.60 H.A. op 1730.-. ONDER WASPIK (Vrouwkensvaart): Koop 3. Boerderij met bouw land, sectie D nos. 272 en 929. groot 57,26 aren op 2025.—. Koop 4. Bouwland aldaar, sectie D no. 928, groot 60,60 aren op 550.—. Koop 5. Bouwland aldaar, sectie D nos. 880 en 881, groot 38,50 aren op 325.—. Koop 6. Weiland aldaar, sec tie D no. 1462, groot 47,30 aren op 1050.—. Koop 7. Weiland aldaar, sec tie D no. 304, groot 87.80 aren op 1410.—. Toeslag op Dinsdag 20 Decem ber 1938 nam. 6 uur ten koffie- huize van den heer ROOVERS- MONTENS te Waspik(Dorp). te CAPELLE, bericht, dat het perceel bouwland van de KINDEREN ANT. SMITS te Capelle, gelegen Noord van de Heistraat aldaar, zijn in gezet en in bod staan aan: Koop 1. Het westelijk gedeel te, qroot ongev. 41,59 aren 500.-. Koop 2. Het middengedeelte, groot ongev. 33,27 aren 310. Koop 3. Het oostelijk gedeel te, groot ongev. 65,54 aren 610.—. Toeslag op Woensdag 21 De cember 1938 nam. 6 uur ten kof- fiehuize van den heer P. PRUIJS- SERS te Capelle.

Echo van het Zuiden | 1938 | | pagina 9