D r u k w e r k B!NHim IIILENSPLtBEL 1*39. TE HUUR Burgerwoonhuis 11 h. MULDERS-SMIS Piet van Loon Schilder Behanger* NIEUWS UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING, KANTONGERECHT. LAATSTE BERICHTEN. Overleerbijtuigers DRUNEN. KAATSHEUVEL. SPRANG—GAPELLE. OP ELK GEBIED Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen De drukkerij voor het betere werk KOOPT DE Prijs 15 cent. Wij hern neren FLINKE DIENSTBODE, STIKSTERS, PLAKSTERS N*V* Schoenfabriek Schalken-van Vugt, naar Antwerpen Brusselsche Automobiel Tentoonstelling VERHURING LANDERIJ EN Notaris Schreurs UITVOERING „ST. JAN." A.s. Zondag geeft de Harmonie „St. Jan" in het Patronaatsgebouw te v.m. Baardwijk haar eerste winteruitvoering, die door samenloop van omstandighe den wat later in het seizoen moest gege ven worden dan andere jaren. Door de tooneelafdeeling zal dien avond worden opgevoerd „De Zonen van Stendhol", een bijzonder mooi too- ncelspel in 3 bedrijven. De harmonie zal als gewoonlijk den avond met een kort muzikaal program ma openen. INDUSTRIEPLAN VOOR HEUSDEN. De directie van de fabrieken der Ver enigde Zuivelbereiders te Rotterdam, l eeft het plan om te komen tot uitbrei ding van de filiaal-fabriek te Heusden, .111 dien zin, dat nieuwe complexen zul len worden bijgebouwd, waarin de fa bricage van de z.g. melkwol wordt ter hand genomen. Nieuw fabrieksterrein werd reeds van de gemeente Heusdeo i.i erfpacht aangekocht. De vestiging van deze nieuwe in dustrie zal zeker het hare er toe bijdra gen om het oude Maasstadje econo misch te doen herleven. INBRAAK TE TILBURG. Vierduizend gulden gestolen. Zondagavond heeft een insluiper zich toegang verschaft tot de bovenwoning van den caféhouder A. van H., aan den Bredascheweg te Tilburg. De inbreker forceerde op de slaap kamer een kast, waaruit hij een ijzeren geldtrommel stal, waarin zich vierdui zend gulden aan contanten bevond. Van den inbreker ontbreekt elk spoor. DE NIEUWE BRUG TE RAAMSDONKSVEER GEOPEND. Dinsdagmiddag om 2 uur werd in bijzijn van den heer Harmsen, den bou wer van de brug en twee journalisten de schitterende nieuwe ophaalbrug over de Longe geopend. Of, geopend is eigenlijk het juiste woord niet, want algemeen is men geneigd om dan iets feestelijks te denken, maar uit de „au toriteiten' die aanwezig waren, blijkt wel, dat er van een feestelijke opening geen sprake was. Twee werklieden verlegden een blok hout en smeten enkele keien weg, dc eerste auto suisde over de nieuwe brug ende opening was geschied. De gebruikelijke minister of hooge ambtenaar was nergens te zien, zelfs geen vertegenwoordiger van de ge meente was aanwezig. Eén ambtenaar gaf van zijn belang stelling blijk en ongetwijfeld is dit ook de man, die met de verbetering het meest in zijn nopjes is: de brugwachter, die nu in een mooie stijlvolle woning woont. Wij hadden een onderhoud met den heer Harmsen uit Willemstad, die ons dit heel bereidwillig toestond.. De nieuwe brug is niet minder dan 10 meter hoog, terwijl de breedte tus- schen de leuningen ook 10 M. be draagt. Het rijvlak is 6 M. De alge- meene kosten van het werk bedragen ongeveer 95.000. De brug kan zoowel electrisch als met de hand worden geopend en van weerskanten is een mooie oprit ge maakt. Het werk is heel voorspoedig van de hand gegaan. Geen enkele strubbeling heeft den voortgang van het werk be lemmerd en zoo is dan ook precies een jaar nadat met de werkzaamheden werd aangevangen het werk volbracht en wij moeten het den heer Harmsen toege ven, er is hier een schitterend werk tot stand gekomen. De groote weg Amsterdam—Ant werpen is thans weer verder geperfec tioneerd tot groote voldoening van de weggebruikers. Het is toch nogal een verschil, als men een blik werpt op het ijzer en be ton, waaruit een stijlvolle en moderne brug is verschenen en in gedachte daarmede vergelijkt de oude draaibrug die werkelijk een verkeersobstakel was. En juist omdat de verbetering zoo schitterend is, doet het vreemd aan, dat de brug zonder het minste ceremonieel voor het verkeer is opengesteld. KAMER VAN KOOPHANDEL. De Kamer van Koophandel en Fa brieken voor de Langstraat te Waal wijk zal Woensdag 1 Febr. a.s. in al- gemeene vergadering bijeenkomen. WAARSCHUWING. De Commissaris van Politie te Gro ningen geeft in overweging niet in re latie te treden met Gratiën U. S. De- nys, geboren te Poperinghe (B.) 18 December 1896, wonende te Gent, Al- bertlaan 32, of met de door hem gedre ven onderneming: de Algemeene Land- bouwmaatschappij voor België en So- ciëté générale agricole de Belgique, of de Algemeene Landbouwmaatschappij „Sogea", gevestigd Albertlaan 32 te Gent, alvorens inlichtingen bij hem, Commissaris van Politie, in te winnen. Aan deze onderneming zijn ook ver bonden mevrouw E. J. Denys-Ooster- linck en de administrateur Gustaaf Pien, terwijl nog andere namen bij de onderteekening van stukken worden gebezigd. In verband hiermede wordt in het al gemeen aangeraden voorzichtigheid te betrachten ten aanzien van adverten ties, welke regelmatig in Nederlandsche bladen verschijnen, waarin aanlokke lijke posities worden aangeboden door Belgische handelszaken in landbouw- zaden en dergelijke. »Vroolijke Starters«. Zondag kwamen de Vroolijke Stariers in hun clublokaal in café P. Klerks aan de remise in alge. meene jaarvergadering bijeen onder presidium van loon Smits. Na den Nieuwjaarswenscb van den voorzitter bracht de heer M. v. d. Lee als secretaris der vereeni- ging rekening en verslag uit over het afgeloopen jaar. Behalve een zeer juiste en keurige herinnering aan hetgeen de vereeniging in 1938 had klaargespeeld kon hij tot groote vreugde der leden rnededeelen, dat er een aardig centje was overgeble ven. Een woord van dank aan dezen securen penvoerder en aan het adres van den centenbaas wa ren op hun plaats. Vervolgens had de bestuursver kiezing plaats. Bij vrije stemming werd het aftredende bestuur in zijn geheel herkozen en hieven de lunc hes als volgt verdeeld voorzitter Toon Smits; secretaris Ma y v. d. Lee en penningmeester Kees van Loon. Vooi de contributie werd hetzelf de bediag bepaald als voor 1938. terwijl deze iedere maand door den nieuw benoemden bode zal worden geind. Als clublokaal werd wederom gekozen het café Piet Klerks. Een bewijs, dat de motorspetters zich goed thuis voelen in de gezellige zaal van den heer Klerks. Natuur lijk werd over den teeravond ge praat. Deze is bepaald op Zaterdag 21 Januari a.s en als er leden zijn, die zelden op de vergadering komen, op dien dag zijn ze zeker allen present. Nadat de knalpotridders enkele uren bijeen waren geweest en zeer gewichtige besluiten hadden geno men werd de vergadering op de gebruikelijke wijze gesloten. »De Kras«. Zaterdag a s. houdt de Kras haar jaarlijkschen feestavond^ Het is aantreden bij calé v. d Geld, waar het eerste deel der feestvreugde wordt ingezet tt i Het vervolg en slot is in Hotel Vissers, waar de Kras haar tehuis heelt. De omgekeerde wereld. Tot nog toe hebben wij alleen nog maar berichten gemaakt en ge geven over fietsen die ontvreemd ol gestolen werden of op de een ot andere wijze spoorloos verdwenen waren. Toen de marechaussée uit W aal wijk Zondagavond op surveillance waren ontdekten zij langs de spooi- Inn, nabij den Drunenschen dijk een spiksplinternieuwe fiets, waar van geen eigenaar in velden ol wegen te bespeuren was. Natuurlijk namen zij de fiets mee om ze voor- loopig een betere bewaarplaats te geven. Daar is echter nog geen eigenaar komen opdagen, zoodat het zeei goed mogelijk is, dat van dit be richt ergens onder de zon een be richt is voorafgegaan van een rij wieldiefstal. Geslaagd. De heer J. v. Delft, kantoorbe diende op de stoomzuiveltabriek alhier, slaagde dezer dagen voor het examen «Engelsche handelscorres pondenties uabamji.K. Opdracht. Aan de firma v. Alphen alhier, die voor kort een gemeentehuis bouwde, is thans opgedragen het bouwen van een groote school te Ginneken. De „Rex"-fabrieken. Naar wij vernemen zal de uit breiding der »Rex» schoenfabriek deze week gereed komen. De ingebruikstelling der nieuwe fabrieksruimten kan in den loop van 14 dagen tegemoet worden ge zien. Tridium. Voor de leden van den bond van Groote Gezinnen zal door paier Colombanus Donderdag, Vrijdagen Zaterdag een triduüm gegeven wor den in de parochiekerk van den H. Lambertus, waaraan door alle hoof oen van gezinnen kan worden deel genomen. Onderlinge Veeverzekering. Gisteravond hield de Onderlinge Veeverzekering haar algemeene jaar vergadering in café Th. Elshout. Het jaarverslag werd evenals de re kening over 1938 met algemeene stem men goedgekeurd. I)e drie aftredende bestuursleden de heeren C. Brok en Mich, de Haan uit Elshout en Theod. Elshout uit Drunen werden met algemeene stemmen her kozen. Door den voorzitter J. v. d. Bosch, die vanaf de oprichting 44 jaren ge leden de functie bekleed was ontslag gevraagd als zoodanig wegens zijn vet- gevorderden leeftijd. De vergadering verleende hem op de meest eervolle wijze dit ontslag en benoemde hem gelijktijdig eveneens met algemeene stemmen tot eere-voorzitter voor de vele en belangrijke diensten in deze lange periode in het belang der ver eeniging verricht. Daarna werd zijn zoon J. v. d. Bosch Jr. tot voorzitter benoemd. Loop der bevolking (K). 1 Januari 1938 2455 in.; 2175 v.; 4(530. Geboren 55 m.; 57 v.; totaal 112. Ves tiging 138 personen. Overleden 39 m.; 29 v.; totaal 68. Vertrek 161 personen. 1 Januari 1939 2452 m.; 2199 v. to taal 4651 personen. Huwelijken 19. ELSHOUT. R.K. Staatspartij. Zondag 15 Januari a.s. des middags half twaalf zal de R.K. Kiesvereni ging haar algemeene jaarvergadering houden in de zaal der meisjescongre gatie. IJ e fdadigh eidscon eert E u phonia Ten bate van de St. Elisabethver- eeniging gaf het Kon. Muz. Gezelschap „Euphonia" Zondag j.l. zijn jaarlijks lierdadigheidsconcert. De voorverkoop der kaarten was een succes geweest, de belangstelling was zeer groot en de uitvoering buitengewoon goed ge slaagd. De Tilburgsche Tooneelvcr- eeniging „Onze Vrije Uren", onder re gie van den heer A. Bolsius, verzorgde den avond met het pakkende tooneel- spel in 3 bedrijven: „Zonsopgang" van Joh. van Eekelen. Euphonia heeft een goede keuze ge daan met dit engagement. De heer Bolsius is gewoon, iets te presenteeren wat af is. Ook thans heeft hij dit ge daan. „Zonsopgang" werd niet alleen gespeeld, het werd ook beleefd door de spelers en dit op een wijze, dat het publiek met stijgende spanning het spel volgde en er in werd meegevoerd. De rollen waren goed verdeeld en goed gekend; de typeering liet niets te wen- schen over. Het applaus dat zeer ro yaal was, was ook werkelijk verdiend. Euphonia's president sprak een woord van dank aan de dames-kaartverkoop- sters, een Zalig Nieuwjaar aan de be zoekers en deelde mede dat de bruto- recette 110.was. Wisselconcert. Voor een volle zaal gaf het R.K. Mannenkoor „Orova" Zondagavond zijn eerste wisselconcert met het R.K. Mannenkoor „De Vereenigde Zangers" uit Waalwijk van den R.K. Gilden bond. Met goede verzorging werd het programma afgewerkt, dat de volle aandacht van het publiek had. De gas ten zongen onder leiding van den heer Kooien op zeer verdienstelijke wijze o.m.: „Er was ereis" van C. v. d. Lin den en „Zomernacht" van I. Olman. „Orova" zong onder leiding van den heer Berzeveld met zeer veel attentie o.m. „de Dag des Heeren" van Kreitz- ner en „Moeder en Kind" van Wierts. De Waalwijksche zangers hadden enorm succes met een drietal muzika le scènes w.o. „Een landelijke repeti tie", waarin het koor zich tevens als een goed tooneel gez. liet kennen. Gezamenlijk sloten de koren met 't oude liedertafelnummer „Neerlands Mannenzang" dat machtig door de zaal klonk. De clou van den avond was het en semble uit Roosendaal „Klaveren Vijf". Waar Roosendaal verschijnt is succes verzekerd. De Gildenbond heeft dit weer een keer te meer bewezen. Alles wat „Klaveren Vijf" biedt is, of zang, declamatie, spel, dictee, grime, costumeering etc., te bewonderen, die een succes verzekerd. Zondag heeft „Klaveren Vijf" dit opnieuw gehad. Het was een mooie avond. LOON-OP-ZAND. Maria-vereeniging. VRIJHOEVE-CAPELLE. Het aantal werkloozen bij de afd. Capelle van den Chr. Fabrieks- en Transportarbeidersbond is momen teel zeer groot en bedraagt 93, waar van 70 geheel en 23 gedeeltelijk werk loos zijn: hieronder zijn 64 schoenfa briekarbeiders, 10 steenfabriekarbei ders, 7 gewone fabrieksarbeiders en 12 transportarbeiders. Op Dinsdag 7 Februari a.s. zal in de Geref. Kerk alhier de Java-Soem- ba-film vertoond worden. De onderwijzeres mej. Goldsmit kwam door de gladheid van den weg zoodanig te vallen dat zij haar pols brak. De collecte voor de Em. Predi kant Wed. en Weezen heeft in Capelle opgebracht ƒ24,50. Zondagavond gaf de tooneelclub der Maria-vereeniging een groote uit voering voor de leden van die vereeni ging. De groote zaal van het parochie huis was goed bezet. Opgevoerd werd: „Haar tweede moeder", tooneelspel in vier bedrijven van Alberdina Neggers en Henk Brons. De rollen werden uit stekend vertolkt en waren allen zon der onderscheid in goede handen. Ka pelaan van Vugt gaf een korte verkla ring van het stuk. Als toegift werd nog opgevoerd „Blauw bloed" van Gerdas. Ook deze klucht viel den aanwezigen goed in den smaak. Het geheel gaf een mooien en gezelligen avond. Ongeval. Toen Zaterdagmiddag de heer H. v. d. A. zijn paard uit de stal haalde en er zich mede op straat begaf, kwam het dier waarschijnlijk tengevolge van de gladheid van den weg te vallen; ook de voerman kon zich niet staande houden en kwam in zijn val op een hoef van het paard terecht, waarna hij nog een slag van het paard opliep tegen het hoofd. Dokter Smals ver- leendè eerste hulp en hechte de wond. Kon. Erk. Harmonie Sophia's- vereeniging. Het comité ter viering van het 75- jarig bestaan der harmonie Sophia's- vereeniging heeft besloten, de festivi teiten te vieren met een Federatief Festival en gevolg door een vrij fes tival. De datums der viering zullen naar alle waarschijnlijkheid vallen met de beide Pinksterdagen. 125-JARIG BESTAAN KONINKLIJKE LANDMACHT. Maandagavond heeft de commandant van het veldleger luit.-generaal J. J. G. Baron van Voorst tot Voorst voor de N.C.R.V. een rede gehouden ter her denking van den dag, dat 125 jaar ge leden de Koninklijke Landmacht in zijn geheel werd opgericht. In zijn rede zei hij o.m. het volgen de: „Is dus de dag van heden in de eerste plaats van groote beteekenis voor al die schoone regimenten, die hun herden king in goede kameraadschap en saam- hoorigheid van officieren, onderofficie ren, korporaals en soldaten op waardi ge wijze vieren, deze dag is niet zon der belang ook voor U, d»e in het ver leden het Uwe, in welken vorm ook, hebt bijgedragen tot wat de weermacht is geworden en die in de toekomst ook Uw deel van de verantwoordelijkheid zult dragen ten aanzien van hare ver dere ontwikkeling. Want het behoeft in onzen tijd, waarin spanning volgt op spanning en accuut oorlogsgevaar een ieder nauwe lijks drie maanden geleden voor oogen stond niet te worden aangetoond, dat de tijden ernstig zijn en ernstig blijven. Welke zal de verdere geschiedenis zijn dezer regimenten, die, op een schoone traditie en een eervolle ge schiedenis terug ziende, heden hun her denkingsfeest vieren? Niemand van ons kan het zeggen. Maar dit staat vast: het verleden en de houding in het heden van al deze onderdeelen is er ons borg voor, dat zij, gedragen door het vertrouwen van hun Koningin en de liefde van geheel het volk van Nederland, nimmer zullen versagen, hun plicht volbrengend wat ook kome moge." Voorts zijn over het geheele land in alle garnizoensplaatsen feesten gehou den ter herdenking van dit heugelijke feit. comité ook '/5 en het Protestantsch hulpcomité ook '/s. d.i. elk onge veer f 90.000. 'Hoe het geld nu verder besteed wordt, zullen deze comité's nader beslissen. Het comité is de regeering dank baar voor de aanbeveling van de collecte en dankt ook de gemeente besturen voor hun steun. Het merk waardige is, dat practisch het ge heele land aan de collecte heeft deelgenomen, n.l. van 1080gemeen- ten 990. In het algemeen zijn er zeer veel kleine bijdragen geweest. Sterke uitbreiding der Indische Luchtmacht. Ook zes-kruiser-plan in studie. Het ministerie van Koloniën heelt naar wij vernemen aan het oordeel der Indische regeering een plan tot een aanzienlijke uitbreiding van de luchtmacht, nl. met bommen werpers zoowel als met andere vliegtuigen, onderworpen. Bij het departement van Defensie is voorts in behandeling een voor stel tot uitbreiding van den bouw van kruisers. Dit schema is er op gebaseerd, dat de zeemacht ten slotte over zes moderne kruisers zal beschikken. De kantonrechter heeft vonnis gewezen in ue SiiaizaaK legen j. A. ,1V1. uit YVaai- wjjk ler zukc van uveiueuiiig uer Veaii- giugawet en nem vrygespruKen van net neut ten iasi.e geiegue. uedsem was tegen litm J Dut ie oi uayeil iiecinenia cü een voorwaai ueujKe gemuoeie van J ouü oi 2 maan uen iieoneins mei ue^iepamig aai xijj oniiiiuuenjjK zijn ueuiijl zou siop- zeuen en nei ninuen iwee jaren niet meer zou openen. Soldaat uil Loon op Zand steelt rüwieiplaatje. De 2U-jarige P. van H. uit Loon op Zand, soiuaai van liet 1/e negiment ln- ïanterie ie «oeimond, veiscueen voor uen iviijgsraau ier zane, aai luj up 21 Augusiua j.i. ie v emo een rywieipiaaije nau gcaio.en. legen nem Weill gceiacnt een uiaauu gevangeniasuai. mj wciu vei- oorueeiü tot 1U uagen gevangeniasuai. VERLOOFD: K. ALBLAS en G. BEVERWIJK 's Gr.-Capelle, Nationale collecte bracht 473 OOO gulden op. Bijna het geheele lard deed mee. Thans is de definitieve opbrengst bekend van de nationale inzameling welke door het geheele land ge houden is op 3 December, ten be hoeve van vervolgden om gelooien ras Het bedrag is f 473.033.68 Het comité voor bijzondere Jood. sche belangen ontvangt 2'5 van de opbrengst of ongeveer f 180.000; het kindercomité voor hoofdzakelijk Joodsche kinderen 5 het R.K bevattende kalender, markten, watergetijden, tuiniers- en vele an dere nuttige gegevens, tal van aar dige annecdolen, verhalen enz. met een inhoud van 96 bladzijden. Verkrijgbaar Bureau van dit blad POLITIERECHTER. De arbeider G. H. uit Heusden ver scheen voor uen poli tier ecnier ais veruaclit van dieistai. tlij had de til ting van het lampje van de rijwiel- laniaarn van zeKeien De Wild, land- houwer te Herpt, die zijn tiets ergens huilen had laien staan op 15 Ocioncr j.l.. Hij werd veroordeeld tot ƒ2. hoete of 2 dagen hechtenis. A. V., zonuer heroep te Waalwijk, moest wegens dieistai voor den poli tierechter komen, doch was niet ver schenen. Hij had in het huis van den leerlooier C. v. d. V. te Waalwijk geld weggenomen, dat zich daar in een kistje bevond. Conform den eisch werd hij veroordeeld tot een voorwaarde lijke gevangenisstraf van een maand met drie jaren proeftijd. GROOTE BRAND. Llit Helden wordt gemeld dat van ochtend omstreeks 9 uur, door nog niet bekende oorzaak, brand is uitgebroken in het R.K. Reclasseeringsgesticht „Ko- mngslust" te Helden. De brand is ontstaan in een der oude gebouwen. De brandweer uit Venlo is ter plaat se en bestrijdt het vuur met alle kracht. Op het oogenblik staat het echter wel reeds vast dat de reeds brandende ge bouwen geheel verloren zullen gaan en vermoedelijk zal ook het hoofdgebouw een prooi der vlammen worden. Niekisch veroordeeld tot levenslang. Van semi-officieele zijde wordt medegedeeld In het proces tegen den journalist Ernst Niekisch c.s. voor het volks gerechtshof, is heden vonnis geveld. Niekisch, de voornaamste ver dachte, is wegens voorbereiding tot hoogverraad en wegensovertreding van de wet op de voiming van nieuwe politieke partijen tot levens lange tuchthuisstraf en verlies van burgerrechten veroordeeld. er onze abonné's aan dat men de courant aan huis bezorgd, kan krijgen voor 10 ptfr week eveneens in Drunen Sprang, Vrijhoeven. Capelle, Kaatsheuvel en Waspik. 's-Graven hage, Hofzichtlaan 25, 11 Jan. 1939. Met groote vreugde komen; B1A, NELLY, BERTY, SJAANTJE, JOSIE, ANNIE, JOKE, TINE, PIET, HENNY. HARRY, U vertellen, dat zij 'n klein zusje hebben gekregen, dat bij 't H. Doopsel de namen ont ving van CECILIA MARIA J0SEPHINA. PULLES-HEESBEEN. Waalwijk, 8 Januari '39. GEVRAAGD te Waalwijk zelfstandig kunnende werken en koken. MEVR. WIESMAN Mi*, v. Coothstr. 14, Waalwijk. v" WAALWIJK W.G.V. Woensdag van 5.30— 6.45 uur Adspiranten II. Woensdag 7—8.30 uur. Gymnastiek aspiranten K. en V. Gvmnastiekl. O. S. Woensdag 8 u. Cursus Transport- Colonne Roode Kruis O. L. S< hooi. W.G.V. Donderdag van 5.15— 6.30 uur Adspiranten I, van 6.30— 6.45 uur Adspiranten III en van 7.30—10 uur leden. Donderdag 8 uur repetitie Ge mengd Koor O. en V. Vrijdag 8.15 uur Luxor Bioscoop »Kerels uit een stuk«. Vrijdag Theater Musis Sacrum »Zijn groote Kameraad«. EN GEVRAAGD. Hoog loon, vast werk. KAATSHEUVEL. NIEUW Burgemeester Smeelelaan 36. Te bevragen Putstraat 57 ZONDAG 15 JANUARI en Antwerpen f 1 40. Brussel f2.50* Telefoon 141 Stationsstraat - WAALWIJK. Grootestraat 99 vm BESOIJEN. Beveelt zich beleefd aan als en VAN TE BAARDWIJK bij inschrijving. te Drunen, bericht dat voor de VROUWE VAN BAARDWIJK publiek bijn" inschrijving zullen worden verhuurd voor onbepaalden tijd: :t 1. Bouwland, te Baardwijk, in de Akkers, groot ong. 1.18.50 lt H. A. 5e In hunr geweest bij L. v.> Woensel. je 2. Hooiland, aldaar, in de^ Lnageindsche Voorweide, groot 1 ong. 2.43.20 H.A. In huur geweest bij P._ y. Woensel. 6050. Inschrijvingsbiljetten in t leveren ten kantore van ge, noemden Notaris van Maand 9 Januari 1939 tot en met Vrijdag 13 Januari 1939, des nam. 5 uur. Nieuwevaart D 204, imisumin»

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 6