itraat en Omgeving. HAAMSDONK. a GEERTRUIDENBERG. HEUSDEN. SPRANG—GAPELLE. WASPIK. Sport. Na een woord van dank voor de op komst door den voorzitter, werd de ver gadering met dankgebed gesloten. jaar 1939. De gemeente heeft namelijk gerekend op een te groote toeslag uit 't gemeente-fonds zoodat deze post op de begrooting zal moeten worden verlaagd. Z.h.st. wordt de begrooting in dien zin gewijzigd. 7. By de benoeming van de leden voor het Burgerlijk Armbestuur deelt de voor zitter mede, dat de heer J. Branderhorst aftredend is en als candidaat zijn ge steld de heeren J. Branderhorst en J. de Rooij. Met algemeene stemmen wordt de heer J. Branderhorst herbenoemd. Voor Babyloniënbroek worden als can didaat gesteld de heeren G. H. Straver en A. Lankhaar, waarvan de eerste aftre dend is. Met algemeene stemmen wordt de heer G. H. Straver herbenoemd. Voor Genderen is de heer A. Vos af tredend en zijn als candidaat gesteld de heeren A. Vos en M. van Wijk. Dok hier wordt de aftredende met al gemeene stemmen herbenoemd. In Drongelen is de heer M. van West- bergen aftredend en zijn als candidaat gesteld de juist genoemde benevens de Officieele opening van een Sociale School te Geertruidenberg voor den Westhoek van Noordbrabant. Te Geertruidenberg vond Zaterdag middag om half vijf in het R.K. Pa rochiehuis in alle eenvoud de offi cieele opening plaats van een sociale school, uitgaande van de Ontwikke- lingscentrale van het R.K. Werklie denverbond in Nederland. Pater mag. dr. Stokman, de leider van het R.K. Werkliedenverbond, verrichtte de openingsplechtigheid waarbij naast ruim 30 cursisten uil de plaatsen Geer truidenberg, Raamsdonksveer, Raams- donk, Waspik en Made tegenwoordig waren aalmoezenier Morel, die de or ganisatie van deze school op zich had genomen, pastoor V. C. v. d. Wee, ka pelaan v. d. Velden en den leeraar in economie, de heer Quaadvlieg. Naar alle waarschijnlijkheid zal de afdeeling Zwaluwe zich ook nog bij deze cursus aansluiten. Deken v. d. Hout alsmede burge meester Bianchi waren tot hun spijt verhinderd de openingsplechtigheid bij te wonen. Naast pater mag. Stokman voerden het woord aalmoezenier Morel en pas toor v. d. Wee, deze laatste mede na mens deken v. cl. Hout, die allen hun groote waardeering er over uitspraken dat deze school, de eerste in Neder land in kleine centra tot stand is kun nen komen, dank zij de medewerking der cursisten en de R.K. Werklieden- vereenigingen in de diverse plaatsen die hun financieelen steun hieraan verleenen. Zij spoorden de cursisten aan trouw de cursus te blijven vol gen opdat zij allen over drie jaar het diploma zouden verwerven. Afscheid Ds. ten Bruggenkate. Zondagmiddag om half drie hield Ds. W. F. ten Bruggenkate in de Ned. Herv. Kerk alhier zijn afscheidspredi- katie in verband met zijn benoeming lol predikant te Oosterlittens. De belangstelling, ook van buiten de gemeente, was groot. Naast verschil lende predikanten uit de omliggende gemeenten, merkten we ook op bur gemeester Bianchi. Ds. ten Bruggenkate had tot tekst gekozen psalm 50 vers 1: Looft God in Zijn Heiligdom. Spreker wekte de gemeente op steeds de eere-dienstcn bij te wonen. Namens de predikanten uit de omliggende gemeenten sprak Ds. Hulst uit Hooge Zwaluwe, voor zitter van den'ring Geertruidenberg die den scheidenden herder dank bracht voor al hetgeen hij tijdens zijn 23^-jarig verblijf te Geertruidenberg had gedaan. Spreker wees op de pret tige samenwerking, ook met de ver- schilende predikanten onderling en bij diverse bijeenkomsten was komen vast te staan dat Ds. ten Bruggenkate een groote liefde voor zijn gemeente bezat. Burgemeester Bianchi sprak als ge zagsdrager der gemeente, wees op de voortreffelijke samenwerking met Ds. ten Bruggenkate en op diens groote welwillendheid. Tenslotte voerde nog het woord de consulent Ds. Oskamp uit Made. Op zijn verzoek werd gezongen psalm 121 vers 4: De Heer zal U steeds gade slaan. Ds. ten Bruggenkate dankte hierna alle sprekers, speciaal burgemeester Bianchi die steeds een open oog had voor het niet-katholieke gedeelte van Geertruidenberg. De HoogEerw. Heer N. J. A. Wouters, Deken en Pastoor alhier, hoopt Woensdag 25 Jan. zijn SOsten verjaardag te vieren. Zijn HoogEerw. werd geboren te Tilburg, op 7 Juni 1884 tot priester ge wijd en achtereenvolgens benoemd tot Vice-Precident aan het Klein Se- minari te St. Michielsgestel in begin heer J. v. d. Stal. Het aftredend lid wordt met algemee ne stemmen herkozen. 8. Aan de orde is thans de benoeming van de leden voor het hoofd-stembureau. Met algemeene stemmen werden de volgende heeren benoemd: Burgemeester I). A. van der Schans, voorzitter; Plaatsvervangend voorzitter Wethouder G. v. d. Beek; leden G. v. d. Beek, Lankhaar, Donken en Vos. De ove rige gemeenteraadsleden zijn plaatsver vangend lid. Tot leden van het stembureau I wer den benoemd: Weth. G. v. d. Beek, voor zitter; leden: C. M. Donken, G. v. d. Beek en E. v. d. Beek. Tot leden van stembureau II werden benoemd: Weth. W. Lankhaar, voorz.; leden: A. Vos, J. A. v. d. Schans, J. v. d. Stelt en J. W. v. d. Meijden. Verder werd op voorstel van B. en W. met algemeene stemmen besloten den heer J. B. van Uythoven, lantaarnop steker der gemeente, 25.meer sala ris te geven, doordat hij in verband met de electrificatie van Doeveren en Hees been meer werk te verricht enheeft. September 1885. In Juli 1888 kapelaan en op 8 April 1904 Pastoor te Heusden. Op 17 Januari 1924 Deken van het De kenaat Heusden. Bevolking op 1 Januari 1402 111.; 1363 vr.; totaal 2765. Gevestigd 63 m.; 81 vr. Vertrokken 83 m.; 102 vr. Ge boren 25 m.; 23 vr. Overleden 15 111.; 15 vr. Bevolking op 1 Jan 1939 1382 111.; 1350 vr.; totaal 2742. I)e afdeeling Heusden van de R.K. Werkliedenbond hield haar jaarver gadering in het patronaat. Het verslag Aan de Penningmeester loonde een batig saldo. De leden C. Nieuwkoop en A. v. d. Wens werden in de controle-commissie benoemd. Het voorstel tot toelating van de heer P. .Schmiehusen werd met alge meene stemmen aangenomen. Met groote meerderheid werd deze daarna lot voorzitter gekozen. Met een dank woord nam deze de benoeming aan. Bericht was ingekomen, dat dhr. Hogers a.s. Woensdag om 8 uur des avonds een lezing komt houden in het Patronaat over: Het nut van de R.K. Arbeidersbeweging. Van de rondvraag werd geen ge bruik gemaakt. De voorzitter sloot de vergadering met den Christelijkcn groet. Was de Ridderstraat oorspronke lijk niet in het stratenplan opgenomen, thans is men bezig ook deze straal te vernieuwen, wat zeer zeker zal Avor- den toegejuicht. Het echtpaar A. van Leeuwen- Iloogendoorn hoopt op 28 Februari zijn gouden echtvereeniging te her denken. Het is de uitdrukkelijke Avensch van het echtpaar, dat aan dit feest geen uiterlijk vertoon zal Avor- den gegeven. SPRANG. De beroepen predikant bij de Ned. Herv. gemeente alhier, Ds. J. de Lange van Wilsum (bij Kampen) zal Donderdag een bezoek aan de gemeen te brengen ter kennismaking met ker- keraad enz. Des avonds half acht uur hoopt Ds. de Lange in een Dienst des Woords voor de gemeente voor te gaan. Op uitnoodiging van het Comité voor Winterlezingen trad j.l. Vrijdag avond in de Ned.. Herv. Kerk alhier op Ds. J. Fokkema van Delft, met het on derwerp: „Prediker, preek en toehoor ders". Na psalmgezang, het lezen van een gedeelte van Psalm 119 (onberijmd) en gebed, begon Z. E. zijn rede met te zeggen dat hij zijn onderwerp op deze wijze zou behandelen: niet de prediker apart en de toehoorders apart, maar samen in verband met 't Woord Gods. De kerk des Heeren heeft immer be hoefte gehad aan de prediking van Gods Woord. Een prediker heeft zijn gemeente de diepte en schoonheid van Gods Woord te doen zien. Persoon lijk heeft hij uit dat Woord te leven en in zijn gansche optreden moet hij worden beheerscht door de vreeze des Heeren. Hij heeft het gezag van Gods Woord hoog te houden en de rijkdom daarvan tegenover andersdenkenden te verdedigen. Hij moet geen blinde weg wijzer zijn, als de Schriftgeleerden, want wanneer hij zelf niet is opgevoed in de vreeze des Heeren, hoe kan hij anderen daarin opvoeden. Een prediker moet steeds waken dat zijn geestelijk leven niet verschrompeld en verdort. Hij moet niet te hoog boven de ge meente staan, maar in de gemeente gaan, tot vertroosting, waarschuwing en versterking. Op de preeken wordt sterke critiek gemaakt. Daar is een klacht dat men zoo weinig bevindelijk hoort preeken. Zijn we dan als dienaar des Woords dikwijls niet ver van onze roeping af, vraagt Ds. Fokkema. In vele prediking ontbreekt de bedie ning der sleutelmacht. Het Woord Gods wordt te weinig aan cit harten toegepast. Soms is er ook weinig evan gelie in de prediking. In geen prediking mag ontbreken het middelpunt, de kern der zaligheid, Jezus Christus. Spr. verzekert dat wanneer het be vindelijk leven in de preek gemist wordt, dit de dood van de kerk wordt. Wat bevindelijk leven is, moet dui delijk naar voren komen, want niet alle critiek heeft recht van bestaan. Wij handhaven het ambt der geloovigen, aldus de Eerw. spreker; ^ls de critiek gebonden is aan Gods Woord, is het goed. Bij de hedendaagsche critiek heeft de prediker te bedenken dat er groot onderscheid is tusschen geloofs- bevinding en gemoedsaandoening. Gods Geest leert door het Woord Gods wat bevindelijk leven is. Spr. waarschuwt er voor om maar alles te vergeestelij ken. De dienaar des Woords heeft er zich immer eerst rekening van te geven dat de H. Geest de eenige rechte uit legger van Gods Woord is. Bij de be diening des Woords moet de prediker Gods Woord openen voor de gemeen te, opdat zij verstaat wat dat Woord te zeggen heeft. De prediking moet alleen beoogen de eer en heerlijkheid Gods. Als er is de rechte verhouding tus schen prediker, preek en toehoorders, dan zal het geestelijk leven bevorderd worden. Aan het slot wekt de eerw. spreker op zich in de binnenkamer voor God te verootmoedigen en de dienaar des Woords in de gebeden aan God op te dragen, dan zal de Heere daarop Zijn zegen geven. De Afdeeling Sprang-Capelle en Omstreken van den Ned. Chr. Werk- meestersbond kwam j.l. Dinsdagavond onder leiding van haar voorzitter dhr. E. J. Heij, in de zaal van den Chr. Volksbond in vergadering bijeen. In zijn openingswoord bood de voor zitter den leden de beste wenschen aan voor 1939 en wekte daarbij op tot trouw aan de organisatie, daarbij ook in het organisatieleven het vertrouwen alleen op God te stellen. Uit het jaarverslag van den penning meester, dhr. G. v. d. Schans, bleek dat de werkeloosheid in 1938 beduidend minder was dan in 1937. De commissie tot het nazien der boeken en bescheiden van den penningmeester bracht verslag uit en deelde mede dat alles correct in orde was bevonden, waarna den pen ningmeester werd dank gebracht voor zijn werk. Bij de ingekomen stukken kwamen verschillende organisatie-aangelegenhe den ter sprake. Bij de bestuursverk»ezin9 wegens pe riodieke aftreding van de heeren C. Pomper en v. Tilborgh (die niet meer in aanmerking wenschten te komen) werden gekozen tot secretaris dhr. W. Zwart en tot alg.-adju»ct dhr. v. Zeist. De feestelijke jaarvergadering werd vastgesteld op 11 Febr. a.s. De commissie voor de reis-kas bracht verslag uit. Aan de afdeeling werd een portret aangeboden van wijlen haar voorzitter A. Spierings, hetwelk een plaats in het vereenigingsgebouw zal krijgen. CAPELLE. De heer J. van Herpen, ambtenaar ter secretarie der gemeente Spran- Capelle, heeft met gunstig gevolg examen bevolkings-boekhouding af gelegd. De Spaarkasvereeniging Vele Kleintjes maken één Groote houdt a.s. Zaterdagavond in haar verenigings lokaal in het café van Mej. Wed. A. van der Haart aan de Nieuwevaart een algemeene ledenvergadering. De in de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse gehouden collecte ten bate van de Inwendige Zending heeft ruim 26.opgebracht. De voetbalvereniging Neerlandia speelde j.l. Zondag op haar terrein aan de Zandschel voor de competitie van den Brabantschen .Voetbalbond een wedstrijd tegen DEVO 3 uit den Bosch, welke Avedstrijd door Neer landia met 53 Averd geAvonnen. Op Vrijdag 27 dezer des avonds half acht zal in de bovenzaal van den heer A. van Dijk een ledenvergadering plaats hebben van de afd. Sprang Capelle van Het Groene Kruis. De agenda voor deze vergadering luidt: 1. Opening en notulen. 2. Verslag secretaris. 3. Verslag financieele commissie. 4. Verkiezing nieuAv bestuurslid. 5. Goedkeuring van de AA'ijziging der statuten. 6. Lezing over: Algemeene Hygiëne door Dr. Winkelman. 7. Rondvraag en sluiting. De postduivenvereniging De Luchtvaart houdt a.s. Zaterdag 28 Jan. des avonds half acht in het café van mej. Wed. A. ATan der Haart aan de Nieuwevaart haar jaarvergadering, ter behandeling van de jaarverslagen van secretaris en penningmeester, bespre king over uitbreiding van het bestuur met 2 leden en bestuursverkiezing Avegens periodieke aftreding ATan den voorzitter en den secretaris. Bij het dezer dagen gehouden examen behaalde de heer Th. Prince, Averkzaam aan het pontveer over den NieuAven Maasmond alhier, het diplo ma E.H.B.O. r- De Ring Biesbosch, Land van Al- tena en de Langstraat van de vereeni- ging van Jonge Land- en Tuinbouwers houdt Woensdag 25 dezer des avonds half zeven in de zaal van den heer Ant. van Dijk aan het Bruggetje te Vrijh.- Capelle een algemeene vergadering. Aan de orde komt: 1 Opening, 2 No tulen oprichtingsvergadering, 3 Inlei ding door Ir. Steenbergen, Rijksland- bouwconsulent te Breda, over het on derwerp: „Grondonderzoek", 4 Inlei ding door den heer G. Maas, ass. secr. der Noord-Brabantsche Mij. van Landbouw, te Zevenbergen, over het onderwerp: „Ordening", 5 Rondvraaq, 6 Sluiting. Deze vergadering is toegankelijk voor alle leder der aangesloten ver- lenigingen van Jonge Land- en Tuin bouwers, voor donateurs dezer vereeni- gingen en voor genoodigden en we ver wachten voor deze vergadering, gezien de beide belangrijke onderwerpen, wel ke behandeld zullen worden, een over- groote belangstelling. Het water in de haven was j.l. Maandagavond en ook Dinsdagmorgen bij vloed, mede tengevolge van den hoogen waterstand op de rivier, zoo hoog door den krachtigen westenwind opgestuwd, dat het Westelijk gedeelte van den Havenkant voor een groot ge deelte blank stond. Bij de meelfabriek en het pakhuis van de N.V. „De Hoop was men genoodzaakt in aller ijl de noodige voorzorgsmaatregelen te nemen om het water uit de gebouwen te houden. Naar we vernemen zal de gemeng de zangvereeniging 't Rozeknopje in samenwerking met de gemengde zang vereeniging Excelsior uit Raamsdonks veer Donderdag 2 Febr. a.s. in het Sta tionskoffiehuis alhier een uitvoering geven. RAAMSDONKSVEER. In den nacht van Vrijdag op Zater dag j-h is in Raamsdonksveer op een tAveetal pladtsen ingebroken. Het eerste geval betrof de Wed. van Gerwen, Avonende aan de Keizersdijk, die om ongeveer drie uur Avakker werd, doordat zij leven in haar avo- ning meende te bespeuren. Tevens zag zij door een glazen deur, een zwak licht van een lantaarn, waarop zij het electrisch licht aandraaide. De inbre ker, die door een tuimelraam Avas bin nengekomen, oordeelde het daarop maar beter 0111 de vlucht te nemen, zonder dat hij iets van zijn gading had kunnen meenemen. Verder is er nog dienzelfden nacht ingebroken in de Avoning van H. P. Konings, Avonende in de Dubbeldam straat. Door Avegneining van een tui melraam, wist men zich toegang te verschaffen tot diens magazijn van bo ter en kaas. Hier Avas de buit beter, want ongeveer 56 pond boter en mar garine en 56 pond kaas kon Avorden ontvreemd. Van beide gevallen Averd direct aan gifte gedaan bij de gemeente-politie en de marechaussee die onmiddellijk een uitgebreid onderzoek instelden, hetgeen echter tot dusver nog geen resultaat heeft opgeleverd. De Kon. Eik. Harmonie De Een dracht zal deelnemen aan het Mu ziekconcours te Soestdijk op Hemel vaartsdag of 2e Pinksterdag, en zal uitkomen in de afdeeling Uitmun tendheid. Op Zaterdag 21 Januari j.l. vier de het echtpaar Bastiaan Zijlmans en Maria Cornelia Vermeer, Avonende in de Waterstraat, haar gouden huAve- lijksfeest. Daar dit zoo zeldzaam feest zoo maar niet onopgemerkt mocht A'oorbijgaan, Avas de Avoning van het gouden paar #met groen en bloemen versierd en Avas A'oor de Avoning een eereboog aangebracht. Dat de oudjes dien dag* heel Avat gelukAvenschen in ontvangst mochten nemen, laat zich begrijpen. Ook onze Kon. Erk. Har monie De Eendracht Avas van de partij, door 't gouden paar in den namiddag een serenade te brengen. Hiervoor bleek nog al belangstelling te zijn, Avant het Sandoel Avas zoo goed als geheel op de been. Naar wij A'ernemen heeft dhr. A. Anemaat, onderAvijzer aan de R.K. Jongensschool alhier te Breda met goed gevolg examen afgelegd voor het Praktijkdiploma Boekhouden van de Vereeniging van Leeraren in de Han- delsAvetenschappen. Geslaagde profi ciat. \J Nadat gedurende vijf maanden de post van gemeente-veldAvachter vacant Avas, kwam gisteren het bericht binnen dat tot gemeenteveldAvachter voor onze gemeente benoemd is dhr. Schoots thans gemeenteveldAvachter te Dongen. 'De verkiezing voor een ouder ling in de vacature A. de Rooy en een diaken, aftredend A. van Pas, voor de Ned. Herv. Gemeente alhier, zal plaats hebben Woensdagavond a.s. om 7 uur in de consistorie der Ned. Herv. Kerk. Naar Ave vernemen heeft dhr. M. Ruytenberg bedankt als kerkvoogd der Ned. Herv. Gemeente alhier. WAALWIJK. R.K. W. V. B. De returnwedstryd tusschen WVB 1 en HEC 1 leverde Avederom een overwin ning voor de HEC'ers op, zij het dan met bescheidener cijfers dan de eerste maal; 42 Avas thans de uitslag. Globaal genomen is dit voor de WVB- ers geen slecht resultaat, vooral als men den afstand op den ranglijst beziet. Neemt men echier den gespeelden Aved strijd als graadmeter, dan zou een gelijk spel zeker niet onverdiend genoemd mo gen worden. Wij willen hiermede niets afdingen aan de goede kwaliteiten, die de REC-ploeg ongetAvijfeld bezit en 'die zeer zeker superieur Avaren aan die van de oranjemannen, doch door het enthou: siasme Avaarmede onze jongens zich van liet begin af in den strijd Avierpen, Averd dit technisch overAvicht goeddeels ge compenseerd. Wat dan tenslotte de overwinning aan den anderen kant deed belanden, Avas de scholvaardigheid en vooral het beter ge bruik maken van de kansen die geboden Averden. Ondanks het feit dat de WVB- achterhoede en middenlinie er dezen middag bijzonder goed het oog in had den, konden zij niet verhinderen, dat zy een viertal doelpunten tegen zich kreeg, al dient hier direct aan toegevoegd, dat ook ditmaal het geluk niet aan hare zijde was. Over het geheel genomen Avas het een prettige en A'lotte ontmoeting tusschen tAvee vrijwel gelijkwaardige ploegen, waarbij de bezoekers voor de rust en de WVB'ers 11a de rust een, zij het slechts gering, overwicht demonstreerden. Di rect 11a den aftrap liepen de oranje mannen, die toen met den wind van vo ren speelden, hard van stapel en het scheelde geen haar of zij hadden reeds door een kopbal van haar centervoor de leiding genomen. N11 ging de bal via de lat over. De HEC'ers lieten zich echter niet overrompelen en namen langzaam aan het spel in handen, Avaarbij de WVB- achterlioede gelegenheid te over kreeg haar talenten te toonen. Na ongeveer 2U minuten nam HEC door haar linksbui ten de leiding, Avelke voorsprong enkele minuten voor /le rust tot 2—0 Averd op gevoerd. Direct 11a de herA'atting profiteerde HEC van een misverstand in de WVB- achterhoede en plaatste den detden vol treffer. v Wie toen gedacht had., dat bot pleit beslecht Avas, kwary bedrogen uit. De WVB'ers dedeu er nog een schepje op en wisten zoowaar door tAv^eé schitte rende schoten van den rechtsbinnen den achterstand tot 32 te reduceeren. De HEC'ers schenen even de kluts kwijt en hadden de oranjemannen in deze perio de van enkele schier niet te missen kan sen gebruikt gemaakt, dan had het er voor de bezoekers niet rooskleurig uit gezien. Na eenigen tijd ging 't spel Aveer gelijk op en vlak voor het einde scoorde HEC haar vierde en tevens beslissende doelpunt. Met I1EC in den aanval kAvam het einde. WVB 2 verloor met 3—2 van Hercu les 2 in een wedstrijd, waarbij onze rö- ser\res voortdurend in de meerderheid waren en de overwinning maar voor het grijpen hadden. De WVB-junioren deden het beter en Avisten door een fraaie 3overAvinning op de dito's van HEC het kampioen schap te veroveren. Bravo WVB-ertjes. R.K.V.V. HERCULES. Vlijm. BoysHercules 11. De wedstrijd Vlijm. BoysHercules is in een draw geëindigd. E11 daarmee heb ben de Hercules-lui weer eens beAvezcn, dal hun spel van den laatsten tijd vorde ringen maakt. Vooral Zondag Averd er 'u spelletje ten beste gegeven, Avat het aan zien ten volle Avaard was. Vooral de ach terhoede stond als een rots in de bran ding, en iedere aanval der Boys Averd in de kiem gesmoord. De halflinie speel de een goede partij met als uitblinker de linkshalf, die dezen middag Aveer bijzon der op dreef Avas. De voorhoede heeft hard geAverkt en zij heeft de achterhoede der Boys mennig benauAvd oogenblikje bezorgd. De Avedstrijd stond op hoog peil en van de eerste tot de laatste minuut Avas de uitslag onzeker. Voor de rust Avas het steeds Hercules die den toon aangaf. Toch kAvam het suc ces aan de andere zijde, toen een straf schop, op den rand van het strafschop gebied, door Oremans genomen, via een been van een Hercules-speler in het net verdAveen en zoo kAvamen de Boys ge lukkig aan de leiding. Hercules ging ech ter direct het Boys-doel bestormen en nog voor de rust Avist de linksbuiten, eveneens uit een strafschop op eminente Avijzc den gelijkmaker te scoren. Direct hierna Avas het rusten. Gesteund door den wind, ging Hercu les direct weer tot den aanval over. De Boys Averden de eerste 20 minuten vol komen ingesloten en het is onbegrijpe lijk dat er in deze periode geen doelpun ten Averden gemaakt. Langzamerhand werkten de Boys zich los, maar de Her cules-achterhoede, met den doelman aan het hoofd, Avisten ieder gevaar te be- zAveren. Het laatste kwartier kAvamen da Boys nog overdonderend opzetten, maar tot doelpunten kwam het niet meer, zoo dat het einde kwam met een gelijk spel, waarmede beide elftallen tevreden wa ren. Hercules 2 speelde tegen haar zuster vereniging WVB 2 en Avist op beide punten beslag te leggen. Eindstand 23. Hercules 3 speelde tegen Vincent uit Tilburg, en Avist 11a een harden Avedstrijd 1 puntje te bemachtigen: de eindstand was hier 22. ADVERTEERT IN „DE ECHO VAN HET ZUIDEN". HET BLAD VOOR WAALWIJK EN OMGE VING.

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 3