De Nederlandsche Leeuw ver slaat de Roode Duivels met 3-2* SPORT GEMENGD NIEUWS RECHTZAKEN Schitterend debuut van Dijkstra. De natuurzuivere KING pepermunt ter opwekking en verkwikking Een verdiende revanche. SPEL EN SPELERS. SPRANG. N. E.O. S. D. O. DUIVENSPORT De doodelijke vechtpartij te Eindhoven. In hooger beroep vrijspraak geëischt Het gerechtshof' te 's-Hertogen bosch heeft in hooger beroep behan deld de strafzaak tegen den chaulteur J. J. v. d. V. te Eindhoven, die door de rechtbank te 's-Hertogenbosch veroordeeld was tot twee jaren ge vangenisstraf omdat hij in den nacht van 17 op 18 October j.l. te Eind hoven Lambertus Sanders met een mes een wonde in de linkerboven zijde van de borst nabij den hals zou hebben toegebracht, tengevolge waarvan deze kort nadien aan ver bloeding was overleden. Primair was ten laste gelegd moord, subsidiair poging tot zware mishandeling en meer subsidiair mishandeling. Zoowel de Officier van Justitie als verdachte was in hooger beroep gekomen. Na getuigen verhooreischte de advocaat-generaal Mr. Massink vrijspraak bij gebrek aan bewijs. De verdediger Mr. E. van Zinnicq Bergmann te Den Bosch wees op vier mogelijkheden omtrent het daderschap; verdachtewas dedader, Ciska de Bie die met hem op de motor wegreed had het gedaan door hem bij de vechtpartij te hulp te komen. Donders (een andere die dezen avond mee uit was geweest) had het gedaan of het slachtoffer Ongelukken op den weg Boxtel—'s-Hertogen bosch. De groote verkeersweg Boxtel 's-Hertogenbosch isZondagenMaan dag het toneel geweest van een serie verkeersongelvkken, waarbij twee personen ernstig en twee andere minder zwaar zijn gewond. Twee dezer ongelukken zijn te wijten aan het feit, dat de boerenbevolking in deze streek nog steeds niet door drongen is van het gevaar, dat het oversteken van dezen drukken ver keersweg, welke tevens voorrangs weg is oplevert. Zondag werd de landbouwer K. uit St Michielsgeetel, die ter boogie van het missiehuis St. Charles, zonder uit te kijken, den weg overstak' aangereden door een pas. seerende personenauto van den heer B. uit Naarden het slachtoffer werd van zijn fiets geslingerd en tegen den grond geworpen. Aan de omstan digheden dat de autobestuurder B, zijn wagen nog krachtig kon rem men en het stuur meester bleef, heeft K. het te danken dat hij slechts lichtte verwondingen opliep. Na door een geneesheer te zijn behandeld, is de man per auto naar zijn woning vervoerd. De fiets was geheel ver nield. Het tweede verkeersongeluk was van ernstiger aard. Een drietal landbouwers uit Box tel waren met drie opgetuigde paar den op weg naar de keuring te 's Bosch. Nabij de Halsche barrière op de grens der gemeenten Boxtel en V'ught. kwam vanuit de richiing Boxtel een personenauto, bestuurd door mej. A. uit Eindhoven, de mannen achteropgereden. De auto bestuurster wilde de groep paarden passeeren, doen op dit moment naderde met vrij groote snelheid een personenauto uit de richting 's-Hertogenbosch. Mej A. verkeerde in de meening dat zij de paarden met hun geleiders niet meer zou kunnen voorbijrijden en remde daarom uit alle macht. Door de gladheid van den weg verloor zij de macht over het stuur, met het gevolg, dat de wagen begon te slip. pen en aan de linkervoorzijde in botsing kwam met den tegenligger. Door de kracht van de aanrijding sloeg de achterzijde van den wagen naar rechts om en een der land bouwers, zekere v d. Ven, die het middelste paard bij de teugels hield werd door den achterbumper ge grepen, waardoor zijn been tusschen auto en bumper bekneld geraakte, hierdoor werd de man ca. 20 meter meegesleurd en mej A., die van de aanrijding met den landbouwer niets had bemerkt, zette haar wagen aan de rechterzijde van den weg neer om de schade bij den acnge- reden auto te gaan opnemen. Eerst toen werd ze gewaar welk een onheil ze had aangericht. Van der Ven moest door zijn metgezellen uit zijn benarde positie worden ver lost, hetgeen eenigen tijd vorderde. In bewusteloozen toestand werd de man langs den weg neergelegd, waarna dokter Delen, uit Vught, werd gewaarschuwd, die den toe stand zoo ernstig achtte, dat on middellijke overbrenging van den landbouwer naar het Grootzieken- gasthuis te 's-Bosch noodzakelijk werd geoordeeld. Het slachtoffer had behalve een versplinterd rech terbeen, inwendige kneuzingen en bloedende verwondingen aan hoofd en handen opgeloopen. Zijn toestand is ernstig. De gemeentepolitie van Boxtel maakte proces-verbaal tegen mej A. op, terwijl haar wagen in beslag werd genomen. Nog was de politie bezig om op zelf in zijn dronkenschap had zich de plaats des onheils de in beslag in zijn eigen mes gestort. PI. pleitte genomen auto aan verschillende vrijspraak en verzocht deonmiddel- proeven te onderwerpen, toen om- Hike invrijheidsstelling van verdach- streeks half drie, in de onmiddelijke tê welke het Gerechtshof verleende, nabijheid er van, bij het kruispunt Arrest over 14 dagen. Politierechter te 's Bosch. Uitspraken. P. B., Dussen, art. 266, vijf gulden boete of 5 dagen hechtenis. J. W.. Waalwijk, art. 300, f 10.— boete of 10 dagen hechtenis. KRIJGSRAAD. Mishandeling te Vlijmen De 20-jarige soldaat P. de V., geboren teVlijmen en dienstplichtig bij het Regiment Wielrijders te 's Hertogenbosch, stond terecht, omdat hij op 29 Januari te Vlijmen De Kettin, onder de gemeente Boxtel een derde verkeersongeluk plaats vond, dat weer te wijlen was aan het ondoordacht oversteken van den voorrangs weg. De landbouwer K.uit Boxtel verkeerdein de meening, dat hij met zijn fiets nog wel voor een auto uit'sHertogenbosch de andere zijde van den weg kon bereiken. Hij maakte evenwel een misreke ning en werd door de personen auto, bestuurd door van A., gegrepen en tegen den grond geslingerd Met een gebrokeu arm en verschillende hoofdwonden werd het slachtoffer, op advies van dokter Willerrs, uit tijdens een vechtpartij J. van Kuijk Boxtel, naar het St, Liduïnagasthuis opzettelijk in het gezicht had ge- I vorvro-rrt. De hets was slagen en bloedend verwond. Tegen de V. eischte de auditeur militair f 10.— boete of 10 dagen hechtenis, door den Krijsraad is de V. veroor deeld tot acht gulden boete of acht dagen hechtenis. ter plaatse vervoerd. De fiets was totaal vernield. Uit het onderzoek dat werd ingesteld, is gebleken dat den chauffeur geen schuld treft en de aanrijding aan onvoorzichting- heid van den landbouwer is te wijten. leend, herinnerde de Minister aan de machtige positie, welke de Hollanders •ils zeevarend volk innamen, waartoe de visscherij in zekeren zin den grondslag heeft gelegd. Ms onderdeelen noemde spreker de°visschery op zeevisch, de ha rm»- garnalen-, zoetwater-, ansjovisch- en wulkenvisscherij, benevens de oester- en mosselcultuur. Deze verscheidenheid maakte het de regeering niet gemakke lijk constructieve maatregelen van wijde strekking te nemen, daar vrywel iedere tak zijn eigenaardige moeilijkheden heeft, waarvan echter de vermindering van den uitvoer aan alle gemeen is. Achtereenvol- •>ens zijn de laatste 5 jaar voor de ver schillende vormen van visscherij rege lingen getroffen. De Minister gaf «voor enkele van de bedrijfstakken een korte uiteenzetting daarvan. In zake.de zeevisscherij, voor 't groot ste deel in IJmuiden geconcentreerd, herinnerde spreker aan bepaalde moei lijkheden, die reeds vóór de crisisjaren bestónden, en zich sterker deden gelden toen omstreeks 1934 tal van belemme- 1. ringen den uitvoer in den weg werden - gelegd. Daar het voor een zeer wisselvallig be drijf als de visscherij noodig is over een ruim afzetgebied met zeer uiteenloopen- dé eischen te beschikken, bracht het ver lies van buitenlandsch afzetgebied voor dit bedrijf bijzondere bezwaren mede. Bij de steunmaatregelen is er van uit gegaan, dat de vloot, waarvan de gemid- delde leeftijd zeer hoog ligt, gemoderni seerd moest worden der verlaging van de bedrijfskosten. Daartoe zijn zeer oude en reeds lang opgelegde visscherssche- 'pen uit de vaart genomen en later ge sloopt, waarvoor uit het Landbouw-Cri- sisfonds een slooppremie werd verleend. In zake den bouw van nieuwe visschers- schepen pleegt de regeering nog overleg. Ook bij de visscherij werd steun op het product verleend: de reeders ont vangen een kleinen toeslag op de besom min» ter tegemoetkoming in de bedrijfs kosten. Kennelijk doelende op het vaak «ehoorde bezwaar, dat visch zoo duur is, wees de Minister erop, dat dit bezwaar in minder sterke mate gevoeld zou wor den, indien de vraag der consumenten zich meer richtte op de soorten, welke op een bepaalden dag in voldoende mate verkrijgbaar zijn. Ook de haringvisscherij, welke zoowel voor versche als gezouten haring voor een groot deel op den uitvoer aangewezen is, behoefde steun toen in 1933 de prij zen daalden, terwijl de capaciteit van de haringvloot juist was uitgebreid. De productie werd daarom beperkt, terwijl credieten werden verleend om bij groote najaarsvangsten haring tijdelijk uit de markt te nemen ter voorkoming van een plotselinge inzinking. Verder is het uit varen der schepen zoodanig geregeld, dat de aanvoer van nieuwe haring ge leidelijk geschiedt. Ook hier zal het van de ontwikkeling van den uitvoer afhan gen of de haringvisscherij weer betere tijden zal beleven. Door instelling van het verkoopkan toor voor garnalen werd aan de moei lijkheden bij de garnalenvisscherij het hoofd geboden. Door middel hiervan wordt aan de visschers onder bepaalde voorwaarden een minimumprijs en een sleuntoeslag voor de afgeleverde con sumptiegarnalen gegarandeerd. De Minister eindigde deze vierde rede met den wensch, dat hij er in geslaagd zou zijn duidelijk te maken dat de land- bouw-crisismaatregelen voo ons volks bestaan noodzakelijk zijn geweest en nog zijn. c Firma TONNEMA ClE. Fabrikanten von KING Pepermunt en andere kwaliteitsartikelen Sneek In een vrij spannenden wedstrijd heeft ons Oranje team Zondag een verdiende overwinning behaald op de Roode Dui vels en zoodoende revanche genomen op de Antwerpsche nederlaag. Deze Neder- landsche overwinning is voornamelijk te danken aan het schitterende spel van onze verdediging, waar Dijkstra een zeer goed debuut heeft gemaakt en Wilders en Caldenhove hebben bewezen, dat zij beiden hun plaats in het nationale elftal volkomen waard zijn. Ook onze midden linie deed zeer goed werk, jammer was Bonsema niet op dreef. Helaas was het anders gesteld met onze voorhoede, waar Smit de zwakke plek vormde. Kick was Zondag allesbehalve goed. DE WEDSTRIJD. Als de Engelsche scheidsrechter, dhr. Thompson het beginsignaal blaast voor een overvol stadion, ontwikkelt zich reeds direct een zeer warme strijd, en aan weerskanten worden mooie aanval len geboekt, die echter nog geen resultaat opleveren. Een mooie aanval van de Bel gen komt zeer gevaarlijk voor ons doel, maar dank zij Vrouwe Fortuna blijft het daar bij. Direct daarna is het dezelfde Vrouwe die 't Belgische doel beschermt. Ondanks het felle spel blijft het voor- loopig nog een periode van verkenning en krachtsmeting. Na ongeveer 10 minuten ontwikkelt zich pa-s het echte spel zooals wij dit bij een Holland—België wedstrijd gewend zyn. Na een kwartier spelen krijgt Ne derland zijn eerste corner te nemen, die helaas niets oplevert. Na een half uur nemen de Belgen de leiding. Als Bas Pauwe eerst leelijk in den rug wordt aangevallen, hetgeen Ray mond Braine een waarschuwing kost en een waar gehuil van de toeschouwers op levert, komt er een zeer snelle aanval van de Belgen, Caldenhove wordt gepas seerd en Braine schiet onhoudbaar in (0—1.). Ternauwernood een minuut later is de stand echter weer gelijk. Zeer snel is onze linkervleugel opgedrongen. De Har der lost een keihard Schot op het Bel gische doel. Badjou redt nog, maar is niet klemvast en de bal rolt weer het veld in. Drager is dan bliksemsnel toegeloopen en schiet onhoudbaar in den linkerbo venhoek (11). In stede, dat de strijd nu eerst zijn felle vorm zal aannemen zakt het spel aanvankelijk af en hetgeen vrij voor de rust nog te zien krijgen is weinig moois. DE TWEEDE HELFT. Direct na de hervatting komen de Bel gen opzetten met een overdonderend spel. Het regent gevaarlijke aanvallen op het Nederlandsche doel en het is een op luchting, wanneer onze verdediging ein delijk weer schoon schip maakt. Dan komt er een gevaarlijke situatie voor het Belgische doelBadjou is uitgeloopen en van der Veen schiet. Van Alphen brengt echter op het laatste nippertje nog red ding. Direct nadien zijn de Nederlanders echter weer in den aanval, Smit, die den heelen wedstrijd zeer belabberd heeft gespeeld doet nu plotseling eens iets goeds. Hij legt den bal voor de voe- nend is verloopen en de kans, wie met den vollen buit zou gaan strijken, on zeker was. Deze wedstrijd is echter in een gelijk spel geëindigd, 11. Beide ploegen gingen tegen elkaar op en gaven elkaar dan ook niets toe, zoodat de uit slag dan ook juist genoemd mag worden. CAPELLE. KOZAKKEN BOYS—WIT ZWART. Met een eenigszins bezwaard hart gin gen onze jongens dezen wedstrijd tege moet. Doch de uitslag heeft bewezen dat men toch niet zoo pessimistisch gestemd had behoeven te zijn. Met een vrij sterken wind tegen trap pen de Wit-Zwarten af, en het spel gaat aanvankelijk gelijk op. De wind deed echter veel aan het spel af. Na ongeveer twintig minuten gespeeld te hebben weten de Capellenaren met 0—1 de lei ding te nemen. Toch kunnen zij niet ver hinderen dat de Koz. Boys den stand op gelijken voet weten te brengen, 11. Nog voor de rust weten de Wit Zwarten den stand op 12 in hun voordeel te bren gen waarmee de rust aanbreekt. Na de thee neemt Capelle het spel aan vankelijk geheel in handen en zij weet den stand tot 1—5 op te voeren. Toch weten de Koz. Boys hun achterstand in te loopen tot 3—5. De Wit Zwarten vin den dit genoeg en zij weten geleidelijk aan den stand met drie goals in hun voordeel op te voeren, waartegen de Ko zakken Bovs slechts een doelpunt weten te maken. Het einde komt alzoo met een verdiende 8—4 overwinning voor de Wit Zwarten, die thans na vier wedstrij den gespeeld te hebben, ongeslagen aan het hoofd van hun af deeling staan. Dit geeft onze jongens moed voor den wedstrijd van a.s. Zaterdag tegen Storm- Houdt 33, 61; J. Kipping 38; J. Zwaans 39 53; P. Adriaanse 41; C. Witlox 46 71; J. van Bokhoven 48, 50 70 en eerste over- duif; van den Heuvel 56, 58; P. de Jong 60; D. de Kloe 73, 74. In concours 233 duiven. Snelheid 1ste duif 1262.49; laatste duif 1039.20. SCHAKEN ten van Vente, die er wel raad mee weet. Na eerst Calenberg te zijn gepasseerd schiet hij netjes tusschen Badjou en den paal in, (21). Enkele minuten later probeert Smit de score nog te verhoogen, maar Calenberg neemt de plaats voor den uitgeloopen vogels uit Woudrichem die eveneens nog doelman in en redt meesterlijk. ongeslagen zijn. Doch wanneer de Wit; Aan den anderen kant brengt Capelle een kleine opschudding teweeg, maar Dijkstra staat zijn mannetje. De Belgen krijgen dan geleidelijk aan weer een klein overwicht en herhaaldelijk moet Dijkstra ingrijpen. Een gevaarlijke Belgische aan val noopt Bonsema terug te spelen. On gelukkigerwijs komt dan het leder op de knie van Caldenhove terecht en ver dwijnt vervolgens in ons doel, (22). Ondanks dit ontmoedigende tegenpunt komt onze voorhoede intensief aan het werk. Door een fraaie trap van Ande- riessen krijgt De Harder den bal. Deze zwenkt door de vijandige verdediging heen, geeft over aan Vente, die het von nis voltrekt, (32). Een minuut later zitten de Belgen weer voor ons doel. Weer speelt Bonsema te rug en indien Dijkstra niet als een leeuw tusschen beide was gesprongen, hij gooide zich pardoes voor een viertal heenen van de tegenstanders dan zou de stand weer gelijk geweest zijn. Het kostte hem een bloedneus en een paar losse tanden. Vaak verkeert in de laatste minuten het Oranje-doel nog in gevaar, maar Dijk stra kent geen pardon en redt op mees terlijke wijze. Enkele minuten voor. het einde breken de Oranje-mannen nog eens los. Een schitterende, zeer snelle aanval op het Nederlandsche doel volgt, Drager gooit den bal mooi in de doelmond, Vente knalt dan keihard, maar languit vallende weet Badjou het gevaar nog te keeren. Nog enkele Belgische aanvallen en dan blaast scheidsrechter Thompson het ver lossende signaal. Zonder speciaal iets bijzonders te zijn werd er in dezen wedstrijd behoor lijk gespeeld, hoewel perioden van in zinking lang niet vreemd waren. Over 't algemeen kan deze 61ste HollandBelgië wedstrijd onze voldoening weg dragen. Een vergelijking tusschen de twee doel- verdedigers valt uit in het voordeel van Dijkstra, die zijn heiligdom kranig heeft verdedigd. De keuze-commissie heeft in hem onzen nationalen keeper gevonden. Caldenhove speelde goed, zooals wij van hem gewend zijn. Wilders maakte verdienstelijk zijn ren- trée in het Oranje-team, echter zonder top-prestaties. Anderiessen was weer zooals van ouds, een puik voetballer, de ster van het veld. Bas Pauwe hebben wij vaak beter zien spelen, maar ook hij was zijn plaats dub bel en dwars waard. Bonsema viel tegen, maar is toch altijd nog beter dan zyn voorganger. De buitenspelers speelden beiden een zeer goeden wedstrijd. Van der Veen en Vente waren zeer goed in vorm. De scheidsrechter noemde Vente zelfs de beste speler van het veld. Kick Smit bracht er weinig van terecht. Zwarten zich a.s. Zaterdag geheel en al geven, dan is succes voor hen niet uit gesloten. We raden daarom een ieder aan zich a.s. Zaterdag op te maken naar het Sport terrein van Capelle aan de Willem van Gentsvaart, daar zij op een spannenden wedstrijd kunnen rekenen. Aanvang om 4.30 uur. I. V. C. B. Na het kampioenschap behaald te heb ben van de tweede klasse der K.N.S.B., moest „Waalwyk I" twee wedstrijden spelen tegen het sterke „Philips II" uit Kindhoven, om gerechtigd te worden uit te komen tegen den degradatiecandidaat der eerste klasse. Door ziekte en uitste- digheid van enkele Waalwyksche scha kers verloor onze plaatselijke vereeniging haar eersten wedstrijd. Alle hoop was dus gevestigd op den return-wedstrijd van Zaterdag j.l. Helaas is het „Waalwyk" niet mogen gelukken deze belangrijke kamp te winnen. Ook nu weer -gehandi capt door ziekte van een harer leden ging „Waalwijk" met 42 ten onder en blijft dus dit jaar nog in de tweede klasse. SPORT-VARIA. De Duitsche Zweefvlieger Brautigem heeft een nieuw wereldrecord gevestigd door den afstand ChemnitzWeenen, zijnde 362 K.M. in 54 uur af te leggen. Op de wielerbaan te St. Nazaire ver scheen Schulte aan den start. In de ach tervolging sloeg hij Richard met 70 K.M. In den 100 K.M. koppelwedstrijd had hij den Franschman F. Wambst tot part ner. Hij slaagde er ook in dit nummer op brillante wijze te winnen. De nieuwe nationale doelman Dijkstra, die by de Amsterdamsche politie is en overschrijving heeft gevraagd naar A.P.- G.S., de politie-club, die bezig Is naar de vierde klasse te degradeeren zal op 30 April a.s. zijn afscheidswedstrijd voor Z.F.C. spelen. Zondag 30 April zal te Oosterhout op de wielerbaan „De Warande" een wie- Iercriterium worden gehouden. -V WAALWIJK. BAARWIJK—W.S.C. Ofschoon onze plaats Zondag a.s. van officieel competitie-voetbal verstoken is staat er voor Waalwyk toch een span nende ontmoeting te wachten. Immers, alsdan wordt er op het Juliana-terrein een huldigingswedstrijd gespeeld in ver band met het 20-jarig jubileum der Geel zwarten. Als tegenpartij zal dien middag fungeeren, niemand minder dan onze plaatselijke tweede klasser WSC. Op dezen match, die om verschillende rede nen zeer spannend en hoogst interessant belooft te worden, komen wij Zaterdag a.s. nog even terug, terwijl wy dan even eens zullen publiceeren de opstelling van de beide elftallen, die op zijn sterkst zul len uitkomen. Het eerste elftal speelde Zaterdagmid dag j.l. een thuiswedstrijd voor de Zater dagmiddag-competitie van den Brabant- schen Voetbalbond tegen de vereeniging Sparta uit Andel. Deze ontmoeting is in een groote over winning voor onze jongens geëindigd De Neo-ploeg klopte dezen middag als een bus. Niet minder dan twaalf maal wist zij het Sparta-doel te doorboren Sparta daarentegen wist het niet verder te brengen dan tot 3 doelpunten. Zaterdagmiddag j.l. ondernam het eer ste elftal van SDO de reis naar Wijk om aldaar een competitie-wedstrijd te spelen voor den BVB tegen NOAD aldaar. Deze ontmoeting is er een geweest, die van de eerste tot de laatste minuut span- W AALWIJK. R.K.V.V. HERCULES. Het tweede elftal speelde Zondag j.l. haar laatste competitie-wedstrijd tegen Zigo uit Tilburg. Deze ontmoeting was vooral voor Zigo van zeer groot belang voor het kampioenschap, en het was dan ook voor de Zigo-lui, die met een flink aantal supporters aanwezig waren, een ware teleurstelling daar deze wed strijd eindigde in een 21 overwinning voor onze reserves. Reeds vanaf den aftrap wordt er met een snel tempo gespeeld en het laat zich aanzien dat dit een spannende stryd zal worden. Na enkele minuten spelen neemt Hercules met een schitterend schot van den midvoor de leiding, welke voor sprong tot de rusl wordt behouden. In de tweede helft van den wedstrijd is Zigo wel iets sterker, doch Hercules heeft het eerst succes. Uit een goed op gezette aanval doelpunt de midvoor voor den tweeden maal, 20. Even later ver kleint Zigo dezen achterstand door een doelpunt van den linksbinnen, 21. In deze periode krijgt Hercules nog een pe nalty toegewezen, doch deze wordt naast geschoten. Van Zigo-zijde wordt alles nog in het werk gesteld om gelijk te maken, doch dit lukt haar niet en onder hevige spanning komt het einde van dezen wed- strijd met een 2—1 overwinning voor Hercules, waarmede zij op schitterende wijze revanche heeft genomen op de on langs in Tilburg geleden 7—0 nederlaag. Ook het derde elftal verrichtte goed werk door Zigo 2 met 4—2 te kloppen. De ronde van Zwitserland zal dit jaar plaats hebben van 5 tot 12 Augustus. De afstand bedraagt 1600 K.M. verdeeld in acht etappen. „DE JEUGDIGE VLIEGERS". Op Zondag 23 April hielden de Post- duivenvereeniging „De Jeugdige Vlie gers" Waalwyk en „De Postduif" Dru- nen een gecombineerde wedvlucht van uit Vilvoorde (België). Afstand 96 K.M.; los om 8.30 uur; wind West. In concours 136 duiven. Eerste duif om 9.47.4; laatste duif om 10.2.43. De prijzen werden behaald als volgt: H. Knippels 1, 9 16 24; A. Stam 2, 10 26 41; A. van Spijk 3, 25 27 43; B. v. d. Pennen 4, 31; Th. v. d. Geld 5, 6 8; Jos. Hensen 7, 19; J. van Veldhoven 11; Jos. de Peffer 12, 17 29 40; H. Pul lens 13, 14 21 28 32 35; Ant .van Hilst 15, 30; H. v. d. Wiel 18, 39; Joh. Ver- hoofstad 20, 37; A. van Eeten 22, 33 34; H. van Ravensteijn, Drunen 23; André Verhoeven 36, 38; L. de Bruine 42; C. Schuwer 44; D. Kramer 45; P. Willemse, Drunen 46. Hoogst aantal punten voor den eere- prijs na 2 vluchten, Jos. Hensen. „DE EENDRACHT". Uitslag wedvlucht vanuit Vilvoorde op Zondag 23 April. Los 8.30 uur; wind West. Eerste constateering 9.46.8; laatst aankomende 10.0.52. K. Broumels 1, 30 72; A. Stokwielder 2, 6 29 68; J. Verhagen 3, 7 65; M. Leyten 4, 27 42 66; G. van Huiten 5, 19 22 63 76; H. van Zeist 8, 49 55; J. de Wit 9, 11 23 59; A. van Eijck 10, 17 21 36 57; J. Mes- sie 12, 13; J. Schoemans 14, 28 75; P. van der Velden 15, 44 45; Th. de Ronde 16, 34 37 40 62 67; G. Schoemans 18; C. Verhulst 20, 31 35 51; Th. Duyvekam 24, 47 52 64 69; D. van den Boomgaard 25, 26 43; P. L. Pullens 32, 54; J. van den lv' I r\ \T irlnn An rtnmnon I n KDVlP

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 3