SPORT. - -"Bi de plaatsen verbandmiddelen en medi camenten, welke voor deze „zelf-hulp" noodig zijn, dopötsgewijze op te slaan en t.z.t. bijv. tegen een zeer gering be drag (in elk geval ver onder de waar de) voor de bevolking beschikbaar te stellen. De kosten van aanschaffing, zouden zooals onder a is gemeld, bestreden moeten worden. Ons Bestuur is voorts van meening, dat het aanbeveling verdient, een gelds bedrag te besteden voor het inkoopen van Lb.-materialen, welke bij een oor log plotseling wellicht in groote hoe veelheid gevraagd zullen worden. Ge dacht wordt bijv. aan materiaal voor lichtafscherming. Dit ware dan weder- j«^m tegen een geringe vergoeding voor de bevolking beschikbaar te stellen. .3J Tenslotte moge nog gedacht worden jtfin extra-hulpverleening bij de zelfbe schermingsmaatregelen aan min- of on- vermogenden. 4. Grootte van de subsidie. Ter vervulling van de bovenvermel de wenschen zou het Bestuur willen be schikken over een minimum van 1700. Het hoopt dit bedrag bijeen te krijgen: voor de helft uit de burgerij en voor de andere helft door een subsidie uit de gemeentekas. Genoemd bedrag zou op de volgende wijze kunnen besteed wor den: voor 7 blokbrandweerwagens met toebehooren, te ramen op 1155. opslagmateriaal voor „zelfhulp" in 7 wijken te ramen op 210. materialen en hulpverleening volgens onderschrift sub. 3 335. Totaal 1700. In het onderhoud met den Burge meester heb ik aan het bovenstaande nog toegevoegd, dat wijkbrandweren- organisatie m.i. niet meer zuiver zelfbe scherming is, maar de overgang vormt van de zelf- naar df collectieve bescher ming, zoodat gemotiveerd is, dat deze maatregel bekostigd wordt door over heid en burgerij tezamen. Nu de overheid vermoedelijk zelf de noodige wijkbrandweer-voorzieningen zal gaan treffen, zullen daardoor onze maatregelen terzake toch eigenlijk ge heel overbodig worden. De consequen tie hiervan is, dat wij de eerst aangewe zen taak van onze wijkcommissies, n.m. het organiseeren eener wijkbrandweer, zooals het werkplan vermeldt, eigen lijk zouden moeten schrappen. (Immers: iedereen zal moeten toegeven, dat het organiseeren van een wijkbrandweer geen zin heeft, als men de menschen niet het noodige materiaal in hun han den geeft). Het eigenaardige van het geval is Mi; dat het werkplan destijds is vast gesteld en goedgekeurd met de instem ming van het Hoofd van den Gem. Luchtbeschermingsdienst. Thans zal dus overwogen moeten worden, wat met de wijkbrandweer-or- ganisatie zal moeten geschieden, waar bij rekening moet gehouden worden met het bepaalde in het Kon. Besluit van 10 Juni 1939 onder lett. g (3), het welk inhoudt, dat de overheid met on ze werkzaamheden instemt. Betreffende de E.H.B.O. zij nog weer eens opnieuw gememoreerd, dat de oorspronkelijk bedoelde E.H.B.O.-cur sus niet kon plaats hebben, omdat onze Afdeeling de kosten daarvan ad 120 niet dragen kon („De Echo" van 9 Sept. 1939). m Daarvoor hebben wij toen in de plaats gesteld een korte „gezins-zelf- hulp"-cursus, zooals boven is aangege ven. In het onderhoud met den Burge meester betreffende deze van bevoeg de medische zijde erkende maatregel heb ik nog den nadruk gelegd op de noodzaak van het onmiddellijk hande len in bepaalde gevallen, daar de pa tiënt anders sterft. Wanneer degene, die onzen cursus heeft gevolgd, nu weet, hoe er in zoo'n geval gehandeld moet worden, zal de opgedane kennis toch ongetwijfeld van zeer groote be- teekenis kunnen zijn. Ook hier staan wij thans voor de vraag: wat nu? Immers heeft de Burgemeester in de raadsvergadering verklaard: het met onzen opzet betreffende de zelfhulp cursussen niet eens te zijn. Een nader beraad zal derhalve moe ten volgen; ik hoop dat dit tot een gun stig resultaat zal leiden, waarbij over eenstemming met de overheid wordt verkregen. icQndergeteekende kan tenslotte ver leren* daf ons Bestuur overtuigd is, n)e.t het nemen der beide bedoelde maat regelen niet anders te hebben gehan deld dan in overeenstemming met de doelstelling onzer vereeniging. Ik kan deze mededeeling dan ook niet beter besluiten dan de hierop betrek king hebbende artikelen van de Kon. goedgekeurde statuten van de N.V.L. hier te laten volgen: Art. 4. „De Vereeniging stelt zich ten doel de bevordering van: de ken nis, de voorbereiding en de uitvoering van maatregelen, zoomede de medewer king daaraan, tegen de gevolgen van aanvallen uit de lucht" Art. 5 (sub 4): „De Vereeniging tracht het in artikel 4 gestelde doel te bereiken langs wettigen weg en wel door: het oprichten, in stand houden en oefenen van groepen van personen, die werkzaamheden op het gebied der luchtbescherming hebben te verrich ten." Ir. C. VAN DER HOEVEN, Voorzitter Afd. Waalwijk v. d. Ned. Vereen, voor Luchtbescherming. Mijnheer de Redacteur. Driemaal is meen ik scheepsrecht. Vandaar mijn verzoek nog éénmaal het volgende onderwerp in Uw blad te mogen aansnijden. Bij voorbaat vr. dank. De toezegging van den Voorzitter in de laatste Raadsvergadering ge daan, om inzake het tarief van water voor de meterverbruikers met groo- tere gezinnen en grootere afname vast te stellen, zoodat deze niet zoo gauw wordt overschreden, wordt zeer zeker door belanghebbenden met voldoening begroet. Met alle waardeering voor de principieele stap, die voor het lichttarief hierin reeds gedaan is, beteekent deze re geling voor gezinnen waarvan de kinderen na de lagere school nog verder een of andere onderwijs inrichting bezoeken, op heden toch niet veel meer dan een doode musch. Op 15 jaar is nl. de studietijd nu eenmaal niet ten einde, maar begint dan eigenlijk pas goed. Onderwijs mag geen luxe genoemd worden. Deze inrichtingen voorzien in maat schappelijke behoeften. Hopelijk wordt bij de toegezegde herziening van het watertarief een eenig*zins ruimere maatstaf aange legd. Voor vele afnemers zou het al van beteekenis zijn als hun per jaar wordt toegemeten waarin zij in 4 kwartalen in totaal recht op hebben. Geen kwartaal maar jaarverbruik dus als basis van berekening. Men zegge nu niet: Dat kan niet", Wat in andere plaatsen wel kan, waarom zou dat in Waalwijk niet kunnen Met een herziening waarin dit sy steem van verrekening wordt opge nomen, zal men de betreffende af nemers zeer zeker van dienst zijn, ook al, omdat ten slotte daar ieder een wat aan hebben kan. Ik geloof zelfs Mijnheer de Re dacteur niet te bout te spreken als ik zeg dit te neer te schrijven in de stellige meening, dat meer dan 90°/0 van de meterverbruikers de hoop koesleren, dat bij de komende her ziening aan bovengenoemde wijzi girg een kans geboden wordt. Inmiddels met hoogachting, EEN DER LEZERS VAN UW BLAD. POLITIEKE TOESTANDEN IN WASPIK. Mijnheer de Redacteur. Wilt U onderstaande in Uw geëerd blad opnemen Als steeds heb ik Uw laatste raads- verslag der gemeente Waspik met belangstelling gelezenten eerste omdat dat steeds het beste en uit gebreidste is en ten tweede omdat er belangwekkende dingen uit naar voren kwamen. Men zag daaruit dat de rekening van inkomsten en uitgaven met algemeene stemmen, zonder opmer king, werd goedgekeurd Hieruit volgt m,i. duidelijk dat de raad hierdoor uitsprak dat't beheer van 't vorig dagelijksch bestuurder gemeente uitstekend is geweest. Naar aanleiding hiervan stel ik mij en velen met mij zich de vraag, waar om moest dit college in den toen be- staanden vorm verdwijnen, of dui delijker waarom moest een der wet houders die dit goede beheer mede gevoerd heeft, worden vervangen en nog wel een raadslid dat bij de laatste verkiezingen met een geheel afzonderlijke lijst dorst uitkomen en daarop alleen, om gekozen te zijn, een overschot behaalde van vijftig stemmen en die z'n sporen op het gebied der katholieke actie al jaren heeft verdiend. Als men nu weet dat de andere wethouder uit dit college slechts met 6 van de 11 stemmen werd herkozen, dan zal men toch moeten concludeeren, dat hier vaneen loyale politiek geen sprake is. Als men eenerzijds ziet, dat het beheer unaniem wordt goedgekeurd en anderzijds, een wethouder nau welijks herkiest en den andere de laan uitzendt zonder meer, dan is het toch duidelijk dat hier met de belangen der gemeente nauwelijks wordt rekening gehouden, maar echte kleine dorpspolitiek wordt gevoerd,persoonlijke belangetjes op den voorgrond treden en strijders met open vizier niet worden geduld. Er waren teveel liefhebbers voor het begeerenswaardig baantje van wethouder en daarom moesten de oude wethouders als het eenigszins kon, 't veld uimen. De bom is echter verkeerd ge sprongen de twee groote liefhebbers hebben hun doel niet bereikt en een ..outsider" is gekozen. Alzoo heeft men het hier weer eens zoover gebracht, dat men door ondergrondsche politiek een of meer eerbare burgers heeft gekrenkt, wat zich in de toekomst door wrijvingen en oneenigheden moet wreken en 't algemeen gemeente-belang ernstig schaden. Ik dank U voor de opname. Hoogachtend, EEN BELANGSTELLEND ABONNÉ Waspik, October 1939. WAALWIJK. E.S.V.W.S.C. 1—4. WSC heeft Zondag weer een prachtig resultaat behaald. Een 41 overwinning op het lang niet zwakke ESV wekt waar deering en bewondering en houdt bo vendien nog iets goeds in voor de toe komst. WSC drukte vooral in de eerste helft sterk haar meerderheid uit en domini- eerde geheel. Opmerking verdient hier het goede combinatiespel van de schoen fabrikanten. Kort na den aftrap opende van Delft de score met een onhoudbaar schot. Waneer er dan eenige gevaarlijke WSC- aanvallen komen, organiseert WSC weel een fraaie en goed opgezette aanval en Brok vergrootte den voorsprong. Vooral het werk van den linksbuiten Duquesnoy viel op; de meeste aanvallen werden door hem geleid. Kort voor de rust maakte de WSC- linksbinnen er 03 van. Na de thee demonstreerde ESV goed voetbalspel en soms leek het alsof de bordjes waren verhangen; de voorhoede van Eindhoven miste echter iedere schot vaardigheid. Vrij. vier meter voor doel staande had de Eindhovensche midden voor van Hout de aardigheid om over te schieten. Eindelijk na lang ploeteren en lobben maakte dezelfde door een goede kopbal het eerste en laatste doelpuntje. Vlak voor het einde maakte v. Delft het vierde doelpunt en de overwinning voor de Waalwijkers was safe. Zondag as. WSCTOP. i. v. g. b. Ie klasse. SVDRKTW 5—1 SVBVenl. Boys 7—2 ZwaluwSchijndel 32 Geheel volgens onze verwachtingen wist SVD van de Tilburgers te winnen. De jongens uit Vught behaalden een fraai resultaat om het sterke Schijndel te kloppen. Ietwat eigenaardig deed de groote nederlaag aan, welke de hekken sluiter te incasseeren kreeg van SVB de club, die op de onderste plaats op een na staat. Maar ja, in het rijk van Koning Voet bal vertegenwoordigt vrouwe Fortuna i 2e klasse B. MULO—Veloc. 2—3 VSV—St. Mich. Gestel 1—1 Wit ZwartWoensel 23 STV—ODI 4—0 GW—DESK 3—2 UnionSCE 12 Veloc toonde zich iets sterker dan Mu lo, tengevolge waarvan de puntjes mee naar Eindhoven gingen. VSV en St. Mich. Gestel zijn het niet eens kunnen worden wie de sterkste was en hebben toen het pleit beslecht met een gelijk spel. Geheel overeenkomstig onze verwach tingen won Woensel van Wit Zwart. Teekenend voor deze nood-competitie is wel het feit, dat tot dusverre de leider ODI met 4Q door het veel zwakkere STV werd verslagen. De menschen uit Kaatsheuvel hebben het er ook niet fraai afgebracht, want zij moesten hun vlag strijken voor GW. De stand was: Wit Zwart Derde klasse C. Velocitas—SVG 4—3 Dongen 2Hieronvtnus 39 RKTW 2—WIK 3—1 DESK 2—VOAB 1—6 Geheel volgens onze verwachtingen won Velocitas van haar plaatsgenoote. Hieronymus wist Dongen 2 flink onder de knie te houden. In de lagere regionen werd den strijd gestreden tusschen de reserves van RKTW en WIK. De gasten moesten het afleggen. De Desk-reserves ging het ook niet goed. Op eigen terrein werden zij met malsche cijfers door VOAB geslagen. Hier volgt de standenlijst: Zooals te verwachten was, hebben de Jantjes Zondag hun derde nederlaag in ontvangst kunnen nemen. Blauw Geel gaat door met haar triomf tocht. Zij boekte gisteren met dubbele cijfers haar vierde overwinning. Het doelpuntengemiddeldc van deze club (318) slaat ieder record. De Sporters hebben Zondag keurig werk verricht door van Boxtel te winnen. De Waalwijksche derby eindigde in een klinkende HEC-overwinning. De stand is hier: R.K. V.V. W.V.II. W.V.H.—H.E.C. 1—4. Deze eerste plaatselijke wedstrijd is weer geëindigd in 'n overwinning voor H.E.C. en volkomen verdiend. Hoewel W.V.H. volledig uitkwam, telde H.E.C. enkele invallers, die allen goed voldaan hebben. Na een zeer goede eerste helft, waarbij de partijen goed tegen elkaar opgingen, kreeg W.V.H. na de rust de inzinking, welke zij niet wist te overwinnen en al- zoo H.E.C. de gelegenheid kreeg om een flinken voorsprong te nemen welke niet meer was op te halen, niettemin dat W. V.H. tot de laatste minuut heeft gewerkt. Over de wedstrijd het volgende: Aanvankelijk een snel op en neer gaand spel, waarbij beide doelen om beurten in gevaar komen. De bezoekers nemen het offensief, de thuisclub weet de eerste aanvallen af te slaan. De aanvallen der bezoekers zijn talrijk en gevaarlijk, maar door het goede verdedigen blijven doel punten uit. Dan na 30 minuten spelen weet Duquesnoy na een aanval van rechts, zijn club de leiding te geven. 01. Nu komt de thuisclub wat meer in den aanval en het H.E.C.-doel maakt hache lijke momenten door. In de tweede helft van den wedstrijd gaan beide ploegen goed tegen elkaar op, maar dan na een kwartier spelen, een schermutseling voor het W.V.H.-doel en met een onverwacht hard schot' maakt v. Schaik voor H.E.C. 02. De keeper van W.V.H. valt uit en wordt vervangen door v. Bokhoven. Nu volgt er een waar offensief van H.E.C. Aanval op aanval volgt nu en den druk wordt zwaar op het W.V.II.-doel. Doel punten kunnen niet uitblijven, ondanks het schitterende werk van den reserve keeper. Circa 15 minuten voor het einde brengt de H.E.C. centervoor Schuwer den stand op 03, na een korte scrimage voor het W.V.H.-doel. Direct na den af trap opent H.E.C. een volgenden aanval en de linksbuiten Verhoofstad scoort on houdbaar, 04. Ofschoon het einde in zicht komt en het een verloren wedstrijd is voor W.V.H. blijven zij zwoegen en werkten toch zoo lang dat ze de eer hebben kunnen red den, als 5 minuten voor het einde Fijne- man uil een voorzet van rechts het eer ste en laatste doelpunt van W.V.H. op zijn naam brengt. KAATSHEUVEL. DES 2—VOAB 1. DES 2 dat Zondag zoo'n bijzonder goe de partij leverde, stelde vandaag teleur. De DES-reserves waren niet opgewassen tegen de Goirlesche voetballers, die met hoofd en lichaam beter spel leverden dan de gastheeren. Reeds voor de rust werd het welver diend 30 voor de bezoekers. Na de thee wilde Kaatsheuvel met alle geweld het spel forceeren. Hoe echter ook de Dessers zwoegden, tot doelpun ten konden ze niet geraken. Achtereen volgens vielen twee Kaatsheuvclsche spe lers uit en Goirle zag kans om de stand tot 60 op te voeren. Eindelijk kreeg v. Laarhoven de kans om de eer van Kaats heuvel op eigen terrein te redden, zoodat met 61 het einde kwam. Goirle won welverdiend. DISTRICT DEN BOSCH. Uitslagen van Zondag j.l.: Eerste klasse. ODI 2Concordia Vooruit 21 RKSVA—Maliskamp 3—1 NieuwkuijkNooit Gedacht 35 VFC—Vlijm. Boys 2 6—0 St. Mich.-Gestel 2Zwaluw 2 22 Tweede klasse. HinthamDSC 71 HaarsteegElshout 84 Concordia Vooruit 2—Sporters 2 26 Overzicht. Eerste klasse: De groote strijd in Nieuwkuijk tus schen Nieuwkuijk en Nooit Gedacht is misschien eenigszins onverwacht ge ëindigd in een verdiende 53 overwin ning voor Nooit Gedacht. De gasten speelden een goede partij en de overwin ning is geheel verdiend. RKSVA klopte Maliskamp met 31 en wist daardoor beslag te leggen op de tweede plaats. De wedstrijd ODI 2Concordia Voor uit moest ontijdig gestaakt worden om dat keeper v. d. Wijenberg van Concordia bij een doelworsteling zijn been brak. 't Voetbalslachtoffer wefd overge bracht naar 't Ziekenhuis in Den Bosch. De reserves van de Boys uit Vlijmen lieten de eer aan hun gastheeren VFC en verloren er met 60. Ten slotte waren de Gestel-reserves in goeden vorm. Zy wisten de Zwaluw-reserves tot een gelijk spel te dwingen. De stand is: Tweede klasse: DSC verloor met 71 in Hintham. Dat is zoo mis nog niet! Dat Elshout in Haarsteeg een jasje aangemeten zoil krij gen haden wij voorzien. Met een 48 ne derlaag keerden de jeugdige Elshouters naar huis terug. De Sporters-reserves hielden de Drunensche eer hoog. Zy be haalden een 62 overwinning bij de Cóncordia-reserves en bleven daardoor tevens aan den kop van haar afdeeling. De stand is Sporters—O.D.C. 2—2. De thuisclub speelde dezen middag geen besten wedstrijd. Tal van spelers waren absoluut uit vorm, met als gevolg geen of te weinig zelfvertrouwen, slecht plaatsen en stoppen, alsmede een minder goeden kijk op het spel, waardoor te wei nig gevaarlijke aanvallen werden opge zet. De rechtsbuiten o.a. werd te weinig in het spel betrokken, alhoewel van de zen kant succes brengende voorzetten verwacht mogen worden. Sloom was het spel echter geenszins. Er werd hard ge werkt, daar lag het niet aan, doch zooals gezegd de afwerking liet veel te wen schen over. De tegenpartij stelde hier een frisch en snel open spel tegenover, waarbij iedere speler zich volkomen gaf. De mid- half toonde zich een goede verdediger en wist het spel behoorlijk te verdeelen. De achterhoede was eveneens goed, ter wijl de voorhoede iets minder was. Ook hier liet de afwerking der aanvallen le wenschen over. Over het geheel vonden we de gasten iets beter dan de thuisclub. Over den wedstrijd het volgende: Aanvankelijk een snel op en neergaand spel waarbij beide doelen om beurten in gevaar komen. Dé beide doelmannen blij ken een goeden kyk op de zaak te heb ben. De gasten krijgen een licht over wicht hetgeen leidt tot enkele corners op het Sporters-heiligdom. Na 20 min. een snelle ODC-aanval. I)e rechtsback werkt onvoldoende weg waarbij de bal bij den linksbuiten komt. Deze plaatst juist voor de voeten van den midvoor en kalm schiet deze in den rechterhoek buiten be reik van Hendrikx. Sporters pakken thans steviger aan en als enkele goede aanvallen door buitenspel verloren gaan weet kort daarop Sigmans uit een klu wen van spelers den bal vrij te maken, geeft door naar Maas die ongehinderd voor het intrappen heeft 11. Sporters zijn thans in het offensief, doch alvorens dit tot succes leidt weet Hendrikx een zeker schijnend doelpunt door een prachtsafe te voorkomen. Als den bal bij linksbuiten Sigmans komt, wil deze naar Maas plaatsen, de bal stuit op een ODC'er af en komt bij v. Gelder. Deze plaatst tusschen de backs door waar Gales het Ieder opvangt en doelpunt 21. Tot de rust komt geen verandering. Na de rust is het spelpeil gedaald, althans bij de thuisclub vlot het minder, waar door een ODC-overwicht ontstaat. Deze weten een vijftal corners te forceeren die evenwel niets opleveren. De achterhoede krijgt in deze periode bergen werk te verztten, hetgeen hen met behulp van de buitenspelval gedurende een half uur lukt, zonder dat er doelpunten komen. Doch als dan een zichtbare verslapping intreedt en daarbij de halflinie onvol doende steun verleent, wordt dezen druk de thuisclub noodlottig. Een van links aangegeven bal komt bij den rechtsbui ten. De backs aarzelen even en van deze gelegenheid weet een ODC'er te profitet- ren en trapt ongehinderd in den uiter sten rechterhoek waar Hendrikx. geen kans naar heeft. Thans krijgen we wederom een Spor ters overwicht, waarbij eerst Pulles een kans verknoeit door hoog over te trap pen, vlak daarop is het Cales die van korten afstand naast schiet, terwijl even voor het einde v. d. Zanden zijn kans door een te kalm schot ziet verloren gaan. Met een Sporters-overwicht kwam het einde van een voor de thuisclub onbe vredigend gespeelden wedstrijd. HEUSDEN. DAMMEN. De uitslag van de 6e ronde van de on derlinge competitie bij de damclub V. I). alhier is als volgt: Groep I. De GraagBaak 20 VerhagenSchilders 20 BakxSchaap 20 DeurlooKramer 20 KANTONGERECHT. Uitspraken. C. H. V., Drunen, veiligheid verkeer, 3 boete. M. P., Waalwijk, afsluitboomen niet sluiten, 25 boete. P. G., Kaatsheuvel, vischerijwet, 35 boete. M. W., Waalwijk, rijden met niet ver lichten driewieler, 3 x 2 boete. C. J. M., Sprang-Capelle, geen achter licht, 2 boete. Th. van V., Waalwijk, met voertuig over voetpad, 3 boete. L. H. A. K., Waalwijk, rijwiel onbc- althans voor een deel de wetgevende macht. Kolping 5 4 0 1 8 26—9 Schijndel 6 4 0 2 8 14—9 Brabantia 5 3 1 1 7 20—10 Zwaluw 5 3 1 1 7 15—10 SVD 6 3 1 2 7 12—18 Wilhelmina 5 2 0 3 4 14—7 Best Vooruit 4 1 1 2 3 6 -11 SVB 3 1 0 2 2 10—11 R K T V V 5 0 4 2 7—18 Venl. Bovs 4 0 0 4 0 5—26 Woensel 3 3 0 0 11—5 6 Veloc 4 3 0 1 13—9 6 ODI 5 2 1 2 9—13 5 Mulo 3 2 1 9—5 4 VSV 5 1 2 2 7—14 4 STV 3 1 1 1 7—6 3 St. Mich. Gestel 4 1 1 2 8—16 3 Desk 4 1 0 3 16—12 2 3 1 0 2' 7—6 2 GW 3 0 0 3 5—12 0 Velocitas 5 4 0 1 8 Hieronymus 5 3 2 0 8 Hilvaria 4 2 1 1 5 VOAB 5 2 1 1 5 Desk 2 4 1 2 1 4 R K T V V 2 5 2 0 3 4 Uno Animo 2 1 0 1 2 SVG 3 0 2 1 2 WSK 5 1 0 4 2 Dongen 2 3 0 0 3 0 Vlijm. BoysJ. v. Arckel 4- -0 Blauw GeelHVC 11- -1 SportersODC 2- _2 WVHHEC 1- -4 Blauw Geel 5 4 0 1 8 Vlijmensche Bovs 4 3 0 1 6 HVC 4 1 2 1 4 Sporters 3 1 2 0 4 HEC 4 2 0 2 4 ODC 5 1 1 3 3 WVH 4 0 1 3 1 Jan v. Arckel 3' 0 0 3 0 Nooit Gedacht 4 4 0 0 8 32- -6 RKSVA 4 3 0 1 6 15- -2 Nieuwkuijk 4 3 0 1 6 15- -9 VFC 3 2 1 0 5 15- -5 Maliskamp 4 1 1 2 3 7- -10 Zwaluw 2 3 0 2 1 2 6- -9 Vlijm. Boys 2 4 1 0 3 2 5- -22 Concordia 3 0 1 2 1 3- -9 S.M. G. 2 4 0 1 3 1 9- -27 ODI 2 1 0 0 1 0 0- -3 Sporters 2 3 3 0 0 6 17—5 Hintham 3 3 0 0 6 16—14 Helvoirt 3 2 0 1 4 18—11 Haarsteeg 4 2 0 2 4 19—18 Concordia 2 4 1 0 3 2 12—19 DSC 2 0 0 2 0 3—13 Elshout 3 0 0 3 0 6—21

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 7