m KERKNIEUWS. GEMENGD NIEUWS. LAATSTE BERICHTEN. RECHTSZAKEN. BRIDGEN. iïï ORUNEN. Marktberichten BRIDGEN. Scène uit de aangrijpende speelfilm «Oe Citadel» naar het bekende boek van Cronin. (Musis Sacrum) overgestoken en hierdoor door den hem achterop rijdenden wagen is gegrepen. De politie onderzoekt de schuld vraag. GEMEENTE LICHT- EN WATER BEDRIJVEN TE WAALWIJK. De gemeenteraad heeft in zijne ver gadering van 27 October j.l. een voor stel tot verlaging der Gas- en Electii- citeitstarieven aangenomen. GAS. Voor het verbruik voor huis houdelijke doeleinden zullen vanaf 1 Ja nuari i9-40 de volgende tarieven gelden: Klasse I, geen vastrecht, eerste 20 M3 p. mnd. 0.11 per M3, elke vol gende M3 0.10. Klasse II. 0.60 per maand vast recht 0.08 per M3. Klasse III, 2.20 per maand vast recht, 0.06 per M3. Klasse IV, 4..per maand vast recht, 0.05 per M3. Klasse V, 6.per maand vast recht, 0.04 per M3. Ter vereenvoudiging van de admi nistratie wordt bovendien in het proef- tarief een wijziging gebracht. In plaats nl. van het van maand tot maand wis selende basisverbruik 1936, 1937 of '38, wordt uit dit verbruik een vast maan- deiijksch bedrag berekend, met een mi nimum van 0.50 per maand, waar naast dan al het verbruikte gas tegen laag tarief wordt berekend. F LECTRICITEIT. De vastrecht- tarieven zijn voor alle vastrechtklassen verlaagd. Voor klasse I b.v. wordt het vastrecht met 2.per jaar en de kWh-prijs met 1 cent verminderd. Dit heeft tot gevolg dat een belang rijk grooter aantal verbruikers met voordeel van het vastrechttarief ge bruik zal kunnen maken. Bovendien is voor electriciteit nog- een gezinstarief ingevoerd. Aan gezin nen met 4. 5 of 6 kinderen beneden 15 jaar wordt op de nieuwe tarieven een reductie gegeven van 2 ct. per kWh, aan gezinnen van 7 of meer kinderen beneden 15 jaar een reductie van 4 ct. per kWh. Deze reductie wordt slechts verleend tot een maximum verbruik van 400 kWh per jaar. Degenen, die van het gezinstarief ge bruik wenschen te maken, moeten zich daartoe vóór 1 December a.s. vervoe gen op het kantoor der gemeentebedrij ven onder overlegging van trouwboek je of andere noodige bewijsstukken. Wat betreft de overige tariefsverla gingen zal de administratie der bedrij ven U, voor zoover mogelijk, in het voor U gunstigste tarief indeelen. In- tusschen blijft het voor eiken verbrui ker van belang om zelf na te gaan, of een andere indeeling voor hem moge- iijk voordeeliger kan zijn. De administratie der bedrijven, Sta tionsstraat 45, zal U daartoe alle ge- /enschte inlichtingen verschaffen. DE DIRECTEUR der Gem. Licht- en Waterbedrijven. PROPAGANDA-CLUB R.K.W.V. Op uitnoodiging van bestuur en gees telijk adviseur kwamen gisteravond in de café-zaal van de R.K. Werklieden- vereeniging een aantal leden bijeen, ter bespreking van een belangrijk onder werp. Kapelaan Völker hield een inleiding naar aanleiding van den zendbrief van Paus Pius XI, betreffende de Katholie ke Actie en stelde daarbij duidelijk in het licht welk etaak daarin voor de leden was weggelegd, om zoo tot de conclusie te komen hoe noodzakelijk het is tot oprichting van een krachtige propaganda-club in onze standsorgani satie over te gaan. Na eenige gedachtewisseling ver klaarden alle aanwezigen zich tot me dewerking bereid en er werd besloten in een volgende vergadering over 14 dagen weer bijeen te komen om dan de propaganda-club definitief op te rich ten en een bestuur te kiezen. MUSIS SACRUM. De citadel. Musis komt deze week weer met een prachtprogramma, n.l. ,,De Cita del", een dier filmwerken, die zoo als destijds „De Goede Aarde" ge maakt worden uit werkelijk ontzag voor het onderwerp en de intense, artistiek ten volle verantwoorde be hoefte om met het medium van de film een ontroering te bereiken bij millioeuen toeschouwers; een ontroe ring van tenminste dezelfde diepte en dezelfde absolute eerlijkheid als het aan deze film ten grondslag lig gende, litteraire meesterwerk. Cron.n's roman van den jongen dokter, zijn strijd tegen de domheids macht der hem omringende lagen der maatschappij, der mijnwerkers van Wales zoowel als der snobistische dokters van Londen's Westend, is meer aan een spannend dramatisch gegeven. Het is een hóek, dat de we reld in het gezicht geslingerd werd en het is tevens een boek, dat „best-seller" sinds jaren over de ge- heele wereld millioenen en milli- oenen inzicht en eerbied gebracht heeft in de roeping van den dokter en zijn voortdurende bittere strijd om, waar hij kan, het namelooze lijden der menschheid te verzachten. Een diep menschelijke, sterk socia le film, met een gevoelig dramatisch gegeven. King Vider, de om zijn so ciaal gevoel bekend staande regis seur, heeft goed gedaan om voor de hoofdrol Robert Donat te kiezen, want deze jonge Engelsche acteur verpersoonlijkt den model-arts bij uitnemendheid. Naast hem staat Rosalind Russel, die in deze film blijk geeft van fraaie karaktertypeeringen. En als „Dritter im Bunde" willen wij de aandacht vragen voor de diep kervende vertolking van den tragi sch en vriend van Dr. Manson, ge speeld door den Shakespeare acteur Ralph Richardson. Een meesterwerk, met een indruk wekkende climax. LUXOR BIOSCOOP. Port Arthur. Even voor den grooten Russisch- Japanschen oorlog van 1904 is de Russische luitenant ter zee Boris door den commandant van de torpe doboot „Resvy" in den echt verbon den met een kleine Japanschc, tegen den wil van Joeki's broer Iva Moera, een hoog ambtenaar aan het Japan- sche consulaat. Een oud gebruik gai hem hiertoe het recht. Als dit huwelijk plaats vindt, trett tegelijkertijd Joeki's broer maatrege len, om het Japanschc consulaat te ontruimen en geeft last, dat alle Ja panners Port Arthur moeten verla ten. Zonder oorlogsverklaring vallen de Japanners de Russen aan en het duurt niet lang, of de Russische ves ting Port Arthur bevindt zich in staat van beleg. De officieren en de beman ning van de in de haven liggende oorlogsschepen, worden tot landstrij- ders gerecruteerd en Boris krijgt met den chef van den spionnage- dienst, Kapitein Wossidlo, het bevel over de vesting Port Arthur. Joeki's broer vindt dit huwelijk een verraad aan Japan, maar als lei der van de Japanschc spionnage ziet hij in dit huwelijk van zijn zuster zijn eenige kans om zich meester te ma ken van de Russische geheimen, we tend, dat Joeki ondanks alles haar broer niet in den steek zal laten. Ver momd als Chinees dringt hij Port Arthur binnen en dwingt Joeki hem te helpen. Dit is het begin van de fraaie span nende film Port Arthur, waarin Adolf Wohl-Brück, Karin Hardt en René Deltgen de hoofdrolen spelen. Een goede .boeiende film, met een avontuurlijk oorlogsgegeven. De lokkende stem. Maandag komt Luxor met een ge heel nieuw programma „De Lokken de Stem". Een episode uit de gruwe- lijken wereldoorlog, met Martha Eg- gerth, Paul Hartinann en George Alexander, een oorlogsfilm bij uitne mendheid met 100 procent spanning VELDWACHTER TE HEUSDEN. Bij besluit van den Commissaris der Koningin in de provincie Noord-Bra bant d.d. 26 October 1939 is benoemd tot veldwachter der gemeente Heus- den P. A. M. Halmans, thans agent van politie te 's-Hertogenbosch. WERKEN VAN ELSE KUBBENS IN DE BOSSCHE LEESZAAL. Elsa Rubbens exposeert van 4 tot en met 18 Nov. a.s. in de Openbare Lees zaal te 's Hertogenbosch. Antoon Coo- len zal haar tentoonstelling inleiden op Zaterdag 4 November a.s. om half vier des namiddags. TENTOONSTELLING VAN HET EDELE AMBACHT. Naar wij vernemen bestaat het vooi- neinen om het volgend jaar te 's Her togenbosch een tentoonstelling te doen houden van het werk van timmerlie den, schrijnwerkers en ververs in den zelfden geest als het vorige jaar in het Museum van het Prov. Genootschap aldaar een tentoonstelling van smeed werk gehouden is, welke in niet geringe mate de aandacht op het edele ambacht heeft gevestigd. DE BOSSCHE DIOCESANE WEKKLIEÜENBOND IN 1938. Verschenen is het verslag 1938 van den Bosschen Dioc. Werkliedenbond. In het voorwoord wordt 1938 een be langrijk jaar genoemd. Begin '38 deed voorzitter van Rijen mededeeling, dat hij de voorzittershamer zou neerleggen en het bondsbestuur zou verlaten. De bond vierde ook haar zevende lustrum, schitterend herdacht door het grootsch opgezette „Feest van den Arbeid". De ledenwervingsactie leverde een flink aantal nieuwe leden op. Een spe ciale commissie onderzocht herziening der bondstatuten, reglementen en wat er mede samenhangt. Het werk voor den cultureelen werkloozendienst werd geordend. In deze richting werd een goeden stap gezet. Nog hechtere samenwerking is hier noodzakelijk. De instellingen doen goed hun werk, maar sommige hebben onvoldoende belangstelling der besturen. De socia le cursus van Pater Anicetus sloeg in. In studiekring werden de onderwerpen behandeld. Deelnemers kwamen uit 57 plaatsen. Betreurd wordt, dat de sociale scholen (driejarige cursus) niet vlot ter tot stand komen. 't Verslag zelf, dat men naar wenscli van het bestuur moet zien in het licht van dezen tijd, vangt aan met een be schouwing over de verwisseling van bondsvoorzitter A. van Rijen met F Hoogers, aan welke beide figuren een artikel wordt gewijd van de hand van hondsadviseur H. Hezemans. Vervol gens vindt men in dit welverzorgde boekwerk in een negental hoofdstuk ken al wat het wel en wee der organi satie, haar actie, inrichting en werk wijze betreft. Eindelijk dan. Richting .aanwijzers zijn gemak kelijk, neen nog sterker, ze zijn voor ons moderne menschen onmisbaar geworden. Dat merkt men het beste als men in den pikdonkeren avond in een onbekenue streek ronddwaalt, waar vanwege de deleusie maatrege len de wij zei s van de palen zijn ge- nomen. De eenigsle veikeerspaal die op Drunenscbe gronugebied stond heetl de laatste maanden de aardigheid gehad de verkeerae richting aan te wijzen. 's Bosch ging in de richting Giersbergen en de andere twee waren evenmin normaal. Donderdag is aan üeze misère u einde gemaakt. De wijzers hebben weer een goede richting, de wegge- bruikerszullen er dankbaar vooi zijn lntusschen zou het aan te bevelen zijn ook op andere punten wegwij zers te plaatsen, Mischien ligt het op den weg van't gemeente bestuur om zich tot de verkeersbonden te richten. Mogelijk worden er dan ook de zg paddestoelen geplaatst die de richting aanwijzen naar de mooie heide. Wie bindt de kat de bel aan l De postbus aan de Remise. De postbus, die zoovele jaren rustig haar plaatsje had tegen een der muren van de thans leegstaande tramiemise heelt een andere plaats gekregen. Zij is echter in de buurt gebleven en aangebracht aan een d^r muren van calé P. Klerks. Mgr. P. Hopmans 25 jaar bisschop. Benoemd utui'JJto li ci er ïuüe Oranje Nassau orde. Mgr. P. Flopmans is ter gelegen- heiu van ziju zilveren jubileum als uisschop van Breda uooi üe Koningin benoemd lot Orooi-Ulticier u ue orne van Oranje Nassau. Z. H. Exc. Mgi\P. Hopmans heelt in de Kathedrale keik te Dreua een pontificale Ft. Mis opgemalen. De bisschop weru geassisteerd door den Vicaris-Generaal Mgr. JM. van Oeis als presbyter assistent, Mgi Fl. G. M. Scniauweu en Mgr. L. van Gils als trooudiakens. Diakeu en subdiaken bij de H.Mis waren twee neven van Z. H. Exc., rector M Koenraad en Prol. D. W,Koeniaad. Geremoniarii waren de secretaris van het bisdom, de Z.Eerw. heer L. Beckers en kapelaan C. de Beer van de Kathedrale kerk. Talrijke autoriteiten woonden de H. Mis hij. Under de aanwezigen bevonden zich o.a. de burgemeester van Breda, B. W. Th van Slobbe, de oud-burgemeester vau Breda en de Commissaris van de Koningin in Limburg, Mr. dr. G. W. A. van Sousbeek. De meisjes van het R.K, meisjes lyceum te Roosendaal (St. Geertru- uislyceum) hebben ter gelegenheid van het zilveren bisschopsjubileum een smirua voetkleed vervaardigd, bestemd om onder een bidstoel te liggen. Dinsdagmiddag had aan den Hooi- dijk te Steenbergen een doodelijk on geval plaats. Bij het aankoppelen van eenige bietenwagens aan een bieten- trein die op weg was van Nieuw-Vos- meer naar de suikerfabriek te Steen bergen, had de 27-jarige stoker, C. Luyckx uit Steenbergen het ongeluk uit te glijden. De man kwam tusschen de voor- en achterwielen van een dei- wagens terecht en slaagde er ondanks wanhopige pogingen niet in om aan het gevaar der nader wentelende wie len te ontsnappen. Hij werd gegrepen en een eindweegs meegesleurd. Toen de machinist er in geslaagd was den zwaren bietentrein, die ove rigens en uiteraard slechts een gerin ge vaart had, tot stilstand te bren gen, bleek L. zoo ernstig gewond te zijn dat hij na eenige minuten over leed. Als een tragische omstandigheid kan nog worden gemeld, dat L. eenigst kind was en kostwinner voor zijn oude moeder. Kindje gestikt. Donileruag is ie Nooiciwijkerhoui Uoor 'n uuoaioiligen samenloop van ouialauuigbeueii een vlei maanuen ouu Kiuuje om nel leven genomen. De moeuei'i die de kleine mei 'n eleclriacüe kiuik in hel wiegje haü gelegu, werd üoor auUere kinderen algcieiu en vergal Uaaitloor den atckker uil hel stopcontact lenaien. i oen nel dieualmeia|e drie kwar tier later naar boven ging, kwam ae braiiülucbt haar tegemoet. Door overhiiung van de kruik was hel ucddegoeu gaau smeulen en '1 kind gestiki. Een geiieesueer kou slechts den dood coaslaleeren, Vrachtauto te water gereden Bestuurder eu passagier verdronken. Gisteravond omstreeks zeven uur reed langs de moieiialreck te Veen- dam eeu vracntaulo met aanhang wagen, eigendom van de N.V. De Fricscüe ivip voorüeea J.3. Postrna óc Zoon te Leeuwarden, met een suelUiid van omstreeks 4o K Ai. pei uur over den ureeueii weg. Even voordal men de nrughijde stroocartonlanriek ue Vnjdeiu uioesi passceren, scuool de auto geaeei naai links, kwam niet op de mug maar school er langs heen in hei kanaal, kanlelue en uook uijna ge- üeel onder water met een scaippers nootje heetl mem geiracnt den ne- sluuider uil de can.de te dalen. Pas na ZÜ minuten is dil gelukt. Een neen uing uitde cabine. De nesluur- der was ecutei reeds overleden zoo dat geneeskundige hulp van de inmiudv-ls geairive-rdeu 6eueeskun- digen uiel meer kou dalen. Laler heelt men onderzocht, ol wellicht nog een tweede slacniolici was te vinden en na een uur ouder waler te hebben gezocht naaide men nog een tweeue slacutoffcr naar hoven. De namen van de slachtoffers zijn W. sybiandi, ongeveer 27 jaar uit Leeuwarden en A. v. d. VVoude, ongeveer 27 jaar, uit Holwerd. SPORT. R. W. B. A.s. Zondag gaan de R.W.B.ers een be zoek brengen aan Gudok. De Tilburgers hebben nog niet veel klaar gemaakt. Maar nu ook wij van de nood een deugd gemaakt hebben en de jeugd in hun elftal hebben opgenomen, zal het voor de RWB'ers toch oppassen worden, daar deze jongeren zullen trachten hun plaats waard te zijn, en nu zij in eigen omgeving spelen er wel alles op zullen zetien om beide punten te behalen. RWB'ers laat u niet in de war brengen, houdt in iedere omstandigheid het hoofd koel en doet de volle negentig minuten je uiterste best. Onze reserves krijgen Heusden op be zoek en zullen hun wel een warme ont vangst bereiden, daar de nederlaag in Heusden geleden onze jongens nog een beetje dwars zit. Kom 2e-elftallers pakt nu eens flink aan en zet er eens alles op om een zoo goed mogelijk resultaat te behalen. Aanvang 2 uur. R.K. W.V.H. Program voor a.s. Zondag. Jan v. Arckel 1WVH 1. SSS 1—WVH 2. Junioren: WVH AWVH B., 12 uur. Het le elftal onderneemt a.s. Zondag de reis naar Ammerzoden en speelt daar tegen Jan v. Arckel, de nieuwelingen van deze afdeeling. De resultaten van (le ze ploeg zijn tot lieden niet erg gunstig. Toch komen zfj er steeds beter in en heeft ons le elftal a.s. Zondag lang geen gemakkelijke taak. Er zal ten minste be ter gespeeld moeten worden dan Zondag j.l. tegen HEG, anders zien wij ons le elftal met ledige handen huiswaarts kee- ren. Wij willen onze spelers nogmaals aansporen nu zij met verschillende inval lers moeten uitkomen a.s. Zondag van liet begin tot het einde allen hun uiterste best te doen om zoodoende te trachten eenige winst te behalen. De wedstrijd be gint om 2 uur. Vertrek 12 uur 30. v Het 2e elftal speelt eveneens uit tegen .SSS Udenhout. Dit wordt voor hen ook een zware dobber. Het zal ons dan ook geweldig meevallen als hier succes be haald wordt. Of denken onze reserves er anders over. Wij zullen maar afwachten. De wedstrijd vangt aan om 1 uur. Ver trek 11 uur 30. Aljechin -Capablanca om den wereldtitel. De ondertekening van 't contract voor de schaakmatch tusschen Al jechin en Capanlanca, is Vrijdag middag 2 uur geschied. DE PRAWDA BULDERT TEGEN FINLAND EN ZWEDEN. De Pravvda schrijft vanmorgen in een hoofdartikel, dat aan de Russisch- Finsche onderhandelingen is gewijd: De Finsche pers, tezamen met de pers van bepaalde andere landen, ver draait 't wezen van de sowjetvoorstel- len volkomen en in dit verband doen Z.K.H. Prins Bernhard heeft een bezoek gebracht aan de Kleinbeeldfoto ten toonstelling, welke in Arti cn Amicitlae te Amsterdam wordt gehouden. Tijdens de rondgang van Z.K.H. Prins Bernhard. Voor de prachtige kleuren foto's, die door Ir. H. E. W. Wolft werden vevaardigd, met wien Z.K.H. in gesprek alle mogelijke verdichtsels en provo caties de ronde. De Finsche regeering heeft een aan tal noodmaatregelen genomen, die slechts begrijpelijk zijn, wanneer een land zich op oorlog voorbereidt: het verplaatsen van de burgerbevolking, de mobilisatie van reservisten, de reor ganisatie van de industrie met het oog op de oorlogsbehoeften. Den dag na de rede van Molotof, welke een volledige opheldering gaf van den stand van de Russisch-Irinsche onderhandelingen, heeft Erkko, de Fin sche minister van buitenlandsche za ken, een rede gehouden, die niet anders beoordeeld kan worden dan als een op roep tot oorlog met de Sowjetunie. De minister verklaarde het voorstel van de Sowjetunie tot vreedzame on derhandelingen tot een aanslag op de souvereiniteit van Finland. „De eisch van de Sowjetunie, aldus Erkko, heeft in naam betrekking op de verplaatsing van de grenslijn in de buurt van Le ningrad over een aantal kilometers. Maar van Finsch standpunt is dit Rus sisch imperialisme. Er is een grens aan alles. Finland kan niet instemmen met het Sowjetvoorstel en zal de onschend baarheid en onafhankelijkheid van zijn grondgebied met alle middelen verde digen." Tenslotte bedreigde Erkko de Sow jetunie rechtstreeks door te zeggen, dat hij de krachten kende, waarop Finland kon vertrouwen, krachten, die de neu traliteit en onafhankelijkheid van Fin land kunnen verzekeren, ingeval van een bedreiging van zijn veiligheid. Evenals Beek, de gewezen Poolsche minister. Het is bekend, dat ook hij voor den Duitsch-Poolschen oorlog uit dagende redevoeringen hield en het re sultaat was, dat hij een oorlog met Duitschland uitlokte. In het felle artikel van de „Prawa" over de Finsche kwestie en speciaal over de rede van minister Erkko wordt ook Zweden betrokken. „Men moet vaststellen," zoo zegt 't blad, „dat Erk ko met zijn oorlogsuchïlge rede niet alleen staat. Een zelfde campagne is in de Zweedsche pers ontketend. In Finland zoowel als in Zweden heerscht naar aanleiding van boven staand artikel een zeer nerveuse stem ming. DE A MERIKAANSCHE NEUTRAL1TEITSWET. Door Senaat en Huis van Afgevaardigden aangenomen. De gemengde commissie van 't Ame- rikaansche Huis van Afgevaardigden en den Senaat heeft den door de regee ring voorgestelden tekst van het neu- traliteits-ontwerp goedgekeurd. De aldus in haar definitieven vorm vastgestelde wet is vervolgens door den Senaat goedgekeurd met 55 tegen 24 stemmen en tenslotte ook door het Huis van Afgevaardigden. Vanmiddag gaat de wet naar het Witte Huis om door Roosevelt geteekend te worden. Een proclamatie zal worden uitgevaar digd, waarbij de wet spoedig in wer king treedt na de onderteekening door den president. KOSTWINNERSVERGOEDING OPNIEUW VERHOOGD. De kostwinnersvergoeding voor mi litairen, welke onlangs reeds, gebracht is van 17.50 op 21.per week, zal opnieuw worden verhoogd en gebracht worden op 28.per week, omdat den minister van Defensie gebleken is, dat de bestaande regelingen onvoldoende waren. Tel. Uitspraken. De kantoniecbter te 's Bosch wees o.m. de navolgende vonnissen; C. van B., Kaalsheu *el, links hou den f3 boete. H. J. van den B., Loonopzand, rijwiel zonder licht f 3 en 12 boete. W. de B., Sprang Gapelle, geen rem, 13 boete. 3. J.S., Politieverordening Waal wijk, 1 3 uoete. Spoorwegwachter te Waalwijk veroordeeld. De kantonrechter te 's Bosch heeft vonnis gewezen in een zaak tegen een spoorwegwacbteiwoueude te Waalwijk, die aldaar verzuimu beeft de boomen van een spooi wegover- gang te sluiten, toen een trein pas. seerde. De kantonrechter heeft den spoor wegwachter veroordeeld tol f25boete subs 25 dagen hechtenis. Waalwijk, 2 Nov '39 Eieren5—7 cent. Zaterdag 1.30—2 45 uur Dames aspiranten Gymn. Vereen. K. en V. Gymnastieklokaal Stationsstraat. Zondag 12 uur repetitie Mannen koor in Musis Sacrum. Zondag 12 uur. Repetitie Liedet- tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zaterdag Zondag en Maandag Theater Musis Sacrum »De Citadel«. Zaterdag, en Zondag Luxor-Bios- coop «Port Artüur« Maandag 8—y.3U uur. Gymnastiek heeren K. en V. Gymnastieklokaal O.S Dinsdag 78.30 uur. Gymnastiek dames K.enV. Gymnastieklokaal OS. Militair zoekt BRIDGE CLUB of huiselijken kring te Waalwijk om een of meer avonden per week te Brieven onder letter P. iA. Bureau v. d. blad. 62(429 Grondig onderricht door gedipl.gerout. jonge krachten. PIANO: WEENSCHE SCHOOL VIOOL: SCHOOL YSSAYE. CELLO: SCHOOL CASALS. Tevens bestaat er aan ons Studio gelegenheid tot 't aanleeren van: Mandoline, Banjo, Gitaar in club, zoo wel als voor privé. Prospectus gaarne op aanvraag: Seeligsingel 1 BBEDA Tel. 5753. 'sMaandagsmidd. Grootestr. 235. WAALWIJK Tel. 99. STUDIO KNIBBELER wilde gaarne komen tot oprichting van een STRIJKORKEST EN MANDOLINE-CLUB VOOR WAAlWIJK. Muziekbeoefenaars kunnen zich aanmelden 'sMaandagsmidd. Grootestr. 235 ofwel schriftelijk Seeligsingel 1 BREDA. ■WBCTIBPWIUmJIWgBBMPW knj^TÊT} v J

Echo van het Zuiden | 1939 | | pagina 10