SPORT BURGERLIJKE STAND KANTONGERECHT LAATSTE BERICHTEN Zomerdijkweé afgesloten* Aanbesteding- Advertentiën worden aanbesteed: w. s. c. 's HERTOGENBOSCH. Uitspraken. De kantonrechter te 's-Hertogen- bosch wees o.mcie na volgen de vonnissen J. J. E., Waalwijk, niet rechts houden, f3._ boete. G. V Sprang Capelle, niet rechts houden, f3.— boete. G. P., Waalwijk, dronken rijwiel besturen, f 15.boete. Fa. Ma. van G., Heusden, dronken rijwiel besturen," 2 x f3.- boete. Fa Ma. van G Heusden, rijwiel zonder licht, 2 x f3.— boete.. L. A. de L., Waalwijk, rijwiel zonder licht, 2 x f3. boete. PC. van E., Waspik, gespan zonder achterlicht, f5 boete. J A Q L., Dussen, verduisterings- verordening, 2 x 13 boete. A M. B., Dussen, verduisterings verordening, geen achterlicht, 2 x 3.— boete P. H Vlijmen, verduisteringsver ordening, f5.— boete. Th. J. v. D., Drunen, verduiste ringsverordening, f3— boete. A. C. B., Sprang-Capejle, verduis teringsverordening, f4,— boete. H. H Vlijmen, verduisterings- verordening, 2 x f3.— boete. J P Sprang-Capelle, gespan zonder licht, 2 x f5.- boete. A. H. van H., Waalwijk, gespan zonder achterlicht, f5.— boete. J. P. K., Vlijmen, afgesloten weg berijden, f3 boete L. V'., Waalwijk, dronkenschap, f10.boete. Zondag volksstemming in Roemenië Uitspraak vóór of tegen het bewind van Antonescoe. Generaal Antonescoe heeft de bevolking opgeroepen tot een volks stemming. welke op 2 Maart ge houden zal worden. Het Roemeen- sche volk moet dan beslissen, of hel de wiize jjwaarop generaal Antonescoe regeert goed-of afkeurt. Tachtig Brusselsche restaurants worden gesloten De levensmiddelenrazzia, die de controledienst van het Belgische distributie-apparaat in Groot-Brussel in de kelders en opslagplaatsen van een groot aantal restaurants en hotels heeft gehouden, heeft ver bluffende resultaten opgeleverd. Voor den sluikhandel bestemde levensmiddelen, ter waarde van vele millioenen francs, werden in de diverse opslagplaatsen aange troffen. Volgens de publicaties in de dagbladen zullen niet minder dan 80 Brusselsche eethuizen er werden in totaal 110 inrichtingen gecontroleerd - gerechtelijk met sluiting gestraft worden. De lijst van de in beslaggenomen hoeveelheden levensmiddelen heeft de Belgen doen watertandan 40.000 K G. vleesch, 10 000 K.G. koffie, 300.000 eieren, enorme voorraden rijst, aardappelen in één enkele kleine drankgelegenheid in de nabij heid van het Brusselsche hoofd station was alleui reeds voor vijf millioen francs aan in den sluik handel opgekochte levensmiddelen opgestapeld. In enkele gevallen moest de op sporingsdienst van levensmiddelen .knap recherchewerk verrichten om de vernuftige verborgen voorraden te voorschijn te halen. Zoo slaagde men er b v. in ergens drieduizend liter slaolie op te sporen, nadat men steekproeven had genomen naar den inhoud van.de bierflesschen, die aanwezig waren in een zeer on. schuldig uitziende bierkelder. In plaats van met bier bleken de fles- schen met slaolie te zijgevuld. Intusschen heeft de Brusselsche politie besloten om niet onmiddellijk over te gaan tot sluiting van alle bedrijven die in overtreding zijn geweest. Met het oog op de moei lijkheden welke de burgers zouden ondervinden bij een collectieve slui ting van tachtig restaurants zal de strafoplegging groepsgewijs geschie den. Burgemeester en Wethouders van WAALWIJK MAKEN BEKEND dat de vanaf Vrijdag 28 Febr. 1941 voorhetRIJVER KEER zal zijn Dit verkeer kan geschieden langs de Groensteeg. Op Woensdag 5 Maart 1941 zal in HOTEL VERWIEL Het bouwen van een magazijn en boven woning voor rekening van de Chroomleder- fabriek van Dooren de Greeff, a. d. Stations straat te Waalwijk (vloeroppervlakte 580 M2.) Bestek en teekening verkrijg baar f5.00 restitutie f2 00 De Architect, A. VAN HULTEN Jr. Grootestraat 239 Telefoon 267 63922 W A A L W IJ K. Binnenbrand. Op den rustigen Zondagmorgen om goed 10 uur erd de Gasthuisstraat opgeschrikt door een binnenbrandje in het woonhuis van den heer J. de Gouw. Een voorbij gangster waarschuwde de bewoners, dat een zware rook uit een der ramen van de bovenslaapkamers drong. Het bleek, dat een der slaapkamers, vermoedelijk door een electrisch kacheltje, in brand was ge raakt. Het was geen oogenblik meer te vroeg om in te grijpen. Met emmers water en een snelblusscher werd men het vuur meester, ech ter niet voordat de geheele slaapkamer met beddegoed en kleeren een prooi der vlammen was geworden en ook reeds het deurkozijn had vlam gevat. Nog juist op tijd was alzoo inge grepen kunnen worden en erger voorkomen. ST. JOACHIMSMOER. Boerenbond. De afdeeling St. Joachimsmoer van den N. C. B. hield bij M. Maas haar eerste jaarvergade ring, welke druk bezocht was. De Voorzitter opende met gebed en na het gebruikelijke wel kom, brachten secretaris en penningmeester hun verslag uit over het eerste vereenigingsjaar. Daaruit bleek, dat de organisatie, ondanks on gunstige tijdsomstandigheden en moeilijkheden bij een oprichting eener vereeniging toch veel levenskracht toont. Al mag de toestand niet rooskleurig heeten, is er toch reden tot tevre denheid. Een ijverig bestuur en volle medewer king van de leden geven bewijzen van bloei in de toekomst. En van die medewerking ge tuigde deze vergadering. De bespreking van de behandelde punten had een vlot verloop. Een belangrijk en altijd leerzaam punt is de bespre king van het aanleggen van proefvelden. De vergadering toonde hiervoor dan ook haar volle belangstelling. lok de ZeerEerw. Adviseur, die met aandacht de vergadering had gevolgd, sprak een opwekkend woord tot de leden, waarna de voorzitter een welverdiend dankwoord bracht voor deze geanimeerde vergadering. T ooneel-uitvoering. Zondag gaf de Tooneelclub in de zaal van M. Maas haar tweede winteruitvoering. In stu die waren genomen: het drama Eer om eer, van J. Gubbels en de Klucht van de betooverde Kleermaker. De opvoering mag geslaagd hee ten, vooral van het drama. De rollen van Gee- ne, Tal, Wolf, Ben en Verduin waren in goede handen. Decor en grime waren goed verzorgd, wat de opvoering ten goede kwam. Er was goed spel geleverd, wat bij ruimer tooneel nog wel beter zou voldaan hebben. Er was vlot spel en het stuk voldeed aan het publiek, al was er soms iets gewrongens in. Het slotstuk: De klucht van den betooverden kleermaker, deed lachen en dat was ook de bedoeling. De spelers moeten echter niet vergeten, dat de grappen goed moe ten gespeeld worden, niet te overdreven en met het onnoozelste, haast domste gezicht van de wereld. Een blijspel, goed gekend en gespeeld, voldoet, ook al hindert de tooneelruimte zooals hier. Moge de tooneelclub aan de verwachtin gen van het publiek blijven voldoen, zooals zij dat altijd heeft gedaan en bij ijverige beoefe ning zal blijven doen. len in de kiem gesmoord worden. Het is jammer, dat de WSC'ers ook nu meer dezelfde fout maken, als tegen Wil- helmina, door hel spel te veel op link le houden. DU is te eenzijdig. Meer ver- deeling en afwisseling is het parool mm verrassende en tol succes leidende aan vallen Als de rechtsbinnen alleen is doorge broken, komt van Kempen uit zijn doel gestormd en werpt zich koelbloedig voor de voeten van den speler, daarmee een Teker doelpunt voorkomend. Dit optre den bezorgd hem oen open doekje en een pijnlijk oor. De laatste Ï0 minuten is SVI) iels in de meerderheid. WSC houdt echter stand. He tweede he'!' ment met twee corners op hel WSC-doel. Dit is den zwarten te bar en een bekogc- Mng van SVD-veste volgt. Brok is even wel hijzonder ongelukkig met schieten, "verst onbegrijpelijk naast en even later uit een corner rakelings over. l'it den uittrap van den keeper gaat de SVD-voor- hoede dan weg en via een corner en mnig geharrewar nemen de geel-zwarten door haar rechtsbinnen de leiding (I1. Dit kunnen de WSC'ers niet verkroppen en luid aangemoedigd, tijgen zij met en- housiasme ten aanval. De keeper moet handelend optreden, maar als hij een der ballen onvoldoende wegslaat is de Jongih er bij om het leder, met de borst in doel te loopen en daarmee na 10 min. de par ijen op gelijken voet te brengen. Dat geeft den burger moed. Herhaaldelijk blijven de zwarten gevaarlijk en na een half uur heeft Brok succes als hij een voorzet van v. d. Bogaert schitterend in kopt, 21. SVD zit echter ook niet stil. maar v\ Kempen is niet te genaken. Dan gaat WSC weer. Brok en de Jongh combineeren sa men. Tenslotte een pas van den laatste en a la Bakhuys doet Brok het leder in 't doel verdwijnen, 31. De WSC zege 's nu zoo goed als zeker. SVD krijgt daar door betere kansen, al zakt het spelpeil de laatste 10 minuten danig. De grootc krachtsinspanning en het zware terrein, doen zich thans gelden. Enkele minuten voor het einde, ziet v. Loon zijn doorzei len nog met een doelpunt beloond, 41. WSC had verdiend gewonnen, al had SVD een tegenpuntje meer wel verdiend! Wedstrijd programma, voor a.s. Zondag: De Valk—WSC. WSC 2Sporters 1 (Drunen). NOAD 5—WSC 3. R.W.B. 2—VEERSCHE BOYS 1, 2-3. Een goede beurt voor W.S.C. S.V.D. mei h1 geslagen. Met dezelfde cijfers, waarmee WSC voor 14 dagen van Wilhelmina verloor, heeft zij zich tegenover een andere Bos sche club gerevancheerd. Ongetwijfeld een gebeurtenis, die tot vreugde stemit niet om de overwinning alleen, maar meer nog door de wijze waarop zij be haald is. De zwarten immers hebben zich tegen een niet zwakkeren tegenstander, met zooveel elan in den strijd geworpen dat op den duur de geel-zwarle Bossche naren voor het WSC-geweld moesten wij ken. De heele WSC-pIoeg, geen uitgezon derd, heeft aan dit succes meegewerkt. Allen hebben zich geheel gegeven. Kee per van Kempen was er 'ditmaal goed in. De wijze waarop hij bij een doorbraak manmoedig ingreep, was te prijzen. De backs waren als steeds betrouwbaar. Vooral Chr. Aarts was schier niet te pas- seeren. G. de Jongh trapte nog wel eens een gat in de lucht, maar wist zich ge lukkig telkens tijdig te herstellen. I)e halflinie bestond in feite, maar uit twee spelers, want hoe de spil Roxs ook zwoeg de en werkte, hij kon op het spel geen vat krijgen. De jaren doen zich ook hier voelen, niet waar Hpxs? Gelukkig werk ten zijn twee buurlui M. Duquesnoy en J. v. d. Ven zoodanig, dat daardoor veel vergoed werd. Vooral eerstgenoemde was er dezen middag uitstekend in en mede een der besten van het veld. De voorhoe de heeft uitstekend gewerkt, al had B. v. Loon, wat zijn voorzetten betreft blijk baar een off-day. SVD beschikt over een faire goede ploeg, die het spel over het algemeen echter te kort hield om succes te boeken. Vooral de twee backs mochten er zijn en deze hebben zeker een grootere neder laag voorkomen. Het deed aangenaam aan, te zien, dat de wedstrijd in de beste ver standhouding gespeeld werd. De sportiviteit vierde hoogtij en de SVD'ers toonden zich faire verlie- ze0. Scheidsrechter van Iersel had zoodoende een makkelijke taak. De wedstrijd. Als SVD heeft afgetrapt, gaat de eerste aanval toch op het Bossche doel, waar een goed schot van v. Loon gestopt wordt Even later krijgt Muskens een opgelegde kans, maar hij vergeet uit beduusdheid te schieten. Een voorzet van v. Loon krijgt Ad de Jong ineens op zijn schoen, maar het schot gaat juist naast. Nadat dan v. d. Bogaert, die er weer uitstekend in was, nog een voorzet heeft gegeven, die evenmin iets opleverde, komt SVD aan het woord. De Bosschenaren openen een belegering op het WSC-doel, die, zij het kort van duur, bijzonder heftig van aard was. Een out-bal brengt gelukkig op luchting. De wedstrijd biedt nog steeds de beste perspectieven. Er wordt snel en vlot gespeeld. Een corner op het SVD- doel slaat de doelman finaal mis, maar geen WSC'er is erbij om van deze kans te profiteeren, terwijl even later de SVD' ers weer door het oog van een naald kruipen, als een kopbal van de Jongh, den keeper te machtig is. Er wordt reeds gejuicht, maar dan duikt nog juist een SVD-been op, dat het gevaar bezweert. Aan de overzijde zet de WSC-achterhoe- de telkens met succes de buitenspel-val open, waardoor tal van Bossche aanval- Ook in dezen wedstrijd is het de reserves niet gelukt eenig succes te bereiken, thans moesten zij, hoewel onverdiend, beide punten aan de Boys laten. Reeds vanaf het begin werpen beide elftallen zich met veel elan in den strijd, zoo dat men een aantrekkelijken wedstrijd te zien krijgt, welke door het goede spel dat gedemon streerd wordt, het aanzien volkomen waard is. Beide elftallen, zijn om beurten in den aanval zoodat de verdedigingen volop gelegenheid krij gen hun talenten te toonen. Nadat doelman Snels eenmaal een zeker doelpunt heeft voorko men, moet hij even later zwichten voor een on houdbaar schot van de Boys-midvoor 01. R-W.B. is echter niet ontmoedigd en nadat het 3oys-doel eenmaal op 't nippertje is ontsnapt, is het rechtsbinnen Bakker, die op fraaie wijze voor de gelijkmaker zorgt, 1 1. Toch zijn het de Boys die er wederom in slagen de leiding te nemen, door hun rechtsbinnen, die Snels met een goed s^Jiot passeert, 1—2. R.W.B. geeft zich echter niet gewonnen en slaagt er in wat in de meerderheid te komen, nadat enkele kan sen onbenut zijn gelaten, is het tenslotte de midvoor de Valk die de Boys-verdediging pas seert en onhoudbaar inschiet. 2—2, met welke stand de rust ingaat. Na de hervatting is RWB het meest in den aanval geweest, doch slaagde er niet in dit in doelpunten uit te drukken. Het succes komt aan de andere zijde als de RWB rechtshalf een fout maakt, waarvan de Boys-linksbuiten profi teert om onhoudbaar in te schieten, 2—3. Hoe wel RWB thans alles op den aanval zet, slaag de zij er niet in de verdiende gelijkmaker te scoren, zoodat de Boys een kleine overwinning behaalden. RWB 1 had een gedwongen rustdag, daar het Z.B. terrein wederom werd afgekeurd, terwijl ook de wedstrijd SET 3RWB 3 wegens ter reinafkeuring niet doorging. R. K. C. Daar de RKC-terreinen werden afgekeurd, gingen de wedstrijden voor het 3e, 4e en 5e elftal niet door. Junioren: Sporters—RKC B uitgesteld. RKC C-VJC A, 1-1. Het le en 2e elftal van RKC speelden alsnog een oefenwedstrijd tegen elkaar, welke na een pittige, spannende match, door het 2e elftal met 4—2 werd gewonnen. KAATSHEUVEL. Ho ode SierDESK 0G. Na een rustperiode van precies drie maanden 'speelde DESK Zondag j.l. bo vengenoemde competitiewedstrijd te Bre da. Alhoewel Boode Ster niet tot de sterk- tten van de 3e klas K. behoort is 'n 6—0 overwinning op deze. toch altijd taaie ploeg, 'n mooi resultaat. We waren zeer benieuwd hoe zich de Kaatsheuvelsche jongens, na zoo'n lange rusttijd zouden houden, en we kunnen hiey direct aan toevoegen dat ook het vertoonde spel ons niet tegen is gevallen. Op een zeer modderig veld trapte DES af. In 'I begin geven beide partijen elkaar weinig toe, en 't valt ons al direct op hoé vurig de Bredanaars op den bal zitten. Na ongeveer een kwartier maakt v. Laar hoven 'n ren langs de lijn, passeert en kele tegenstanders en schiet in (0—1). Nog voor de rust weet dezelfde speler uit een aangegeven bal van rechts den stand op 2—0 te brengen. Na de hervatting zien we 'n herboren DES: De Bredanaars komen er thans wei nig meer aan te pas en met 'n tikje geluk zou de score nog hooger zyn geworden. A. v. d. Ven maakt al spoedig 0—3. Even later een schitterend schot van van Nieuwstadt dat de keeper nog vallende kan wegstompen. Dan lost de kleine v. d. Ven 'n keihard schot dat echter even min succes heeft by den uitstekenden Boode Ster doelman. Tenslotte moet hij toch zwichten als uit een pass van v. NieuwstacU v. Boxtel den bal krygt, en zoo'n hard schot lost, dat de bal in 't ne ligt, voor de Bredasche doelman 'n hand uit kan steken 04. De enkele te- De 22 jubilarissen der N.V. J. van Arendonk, Tilburg. genaanvallen der Bredanaars worden door v. Es en v. d. Hout resoluut afge slagen. Uit 'n voorzet van v. Laarhoven schiet v. Nieuwstadt eerst tegen den doel man, maat* de terugspringende bal benut hij onberispelijk 05. Het is tenslotte A. v. d. Ven die het halve dozijn volmaakt door een goedgeplaatst schot 06, met welken stand het einde komt. Scheids rechter v. Gils leidde tot ieders tevreden heid. DRUNEN. Sporters 2Haarsteeg 93. De gasten hebben over 't geheel geno men zeer weinig in te brengen gehad te gen het goede doortastende spel der thuisclub. Dank zij een tweetal penaltys konden de bezoekers aanvankelijk tel kens hun achterstand inloopen. Tot drie maal toe namen de Sporters de leiding, doch telkens maakte Haarsteeg ook weer prompt gelijk. Nog voor rust was het 43. Na rust kwamen de gasten niet meer aan bod en met de regelmaat van een klok werd de stand opgevoerd tol 9—3. WIELERSPORT. SchalieRoepen winnen de Vierdaagsche van Antwerpen. Tijdens de Carnavaldagcri is in het Antwerpsohc sportpaleis een vierdaag sche wielerwedstrijd gehouden, die een zege opleverde voor het Nederlandschc koppel SchulteBoeyen. Deze 4-daag- sche, die onder andere bepalingen verre den werd, dan tie vroegere zesdaagschen, heeft zich gekenmerkt door buitenge woon hevige jachten. Iedere dag werd zes uur gereden en aan het eind, de stand van dien dag opgemaakt. Wie over die 4 dagen het beste figuur geslagen had werd winnaar. Dit is het koppel SchulteBoeyen ge weest. da een stuk haven de tegenstan ders uitstak. Arie van Vliet moest twee uur voor het einde opgeven, op een mo ment dat hij met zijn koppelgenoot v. d. Voort slechts een onbeleekenenden ach terstand had. v. d. Voort vormde toen met den Belg v. d. Broeck een nieuw koppel. De einduitslag is: 1. SchulteBoeyen 18 put.; op 1 ron de: 2. WalsPellenaars 6 pnt.; 3. Gebr. Maes; op 2 ronden: 4. KaersThijssen 12 pnt.; 5. CoolsClautier .9 pnt; Nauvc- Van Simaevs 8 pnt.; op 3 ronden: Van der VoortVan den Broeck; op 4 ron den: SomersMeerschaert 2 pnt; Van HoutteRitserveldt 2 pnt.; op 5 ronden: Van MeerschautDe Backer G pnt. KintDefoordt 0 pnt. RAAMSDONK. Geboren: Theodora D. J. d.v. Adriaan A. M. Kieboom en Maria W. Joore. Cornelia J. d.v. Johan nes C. A. Fens en Helena Th. van Gils. Johanna P. H. d.v. Johannes C. Broeders en Hendrika C. M. Heere. Johannes J. A. z.v. Adrianus A. Joore en Petronella M. Emmen. Adriana H. d.v. Hendricus J. van der Put en Louisa J. van Erp. Adriana M. d.v. Johan nes de Geus en A. van Bennekom. Maria W. d.v. Cornelis W. J. van Suijlekom en Pe tronella A. Lankhuijzen. Antonia J. M. d.v. Marinus J. Bouvvens en Huiberdina de Jongh. Gehuwd: Abraham J. Groothuis. 31 jaar en Alida van Suijlekom 31 jaar. Joannes A. Kievits 26 jaar en Adriana J. de Bont 19 jaar. Henricus B. Kamp 28 jaar en Maria van Dongen 24 jaar. Overleden: Hendrik Groenendaal, wedr. van Johanna C. Laureijssen 83 jaren. Cornelia v. Loon wed. van Jacobus Fijneman 73 jaren. Maria Snij ders, wed. van Jacobus van Delft 66 jaren. Dymphna M. van Dongen 85 jaren. Adriaan Vissers wedr. van Adriana de Vos 85 jaren. SPRANG-CAPELLE. Over de maand Januari 1941. Geboren Mattheus Hendrikus, zv. A. R. van der Mast en J. A. Mayers. Agnita Petro nella, dv. A. M. Stam en W. H. van Ach terberg. Elisabeth Margaretiha Hen drika, dv. M. E. van Campen en C. de Rooij. Adriana Jacoba, dv. C. van Die- men en J. Verbeek. Sijke Adriana, dv. M. Werther en F. Christ. Hendrik Adri anus, zv. J. van Heijst en G. A. de Roon. Jozef Wilhelmus Petrus, zv. J. P. van Dam en M. G. Versteege. Johanna Cor nelia, dv. A. van Baardwijk en H. C. Koenen. Overleden L. van der Schans, oud 7 j. zv. W. van der Schans en A. M. Pruyssers. J. N. de Rooij, oud 81 j. wed. van A. M. Soeters. A. C. Soeters, oud G3 j. echtg. van M. C. Rijken. M. Nieuwenhuizen, oud G7 j. echtg. van P. Verduin. P. A. v. d. Hoven, oud 52 j. dv. P. v. d. Hoven en C. B. van Wijlen. M. Wagemakers, oud 73 j. wedn. van H. Wagemakers. C. Brouwers, oud 83 j. wedn. van D van Tilborgh. Veiling Drunen. Prijzen van 24 Februari '41. Bellefleuren 1826; goudreinette 20- 28; franse zuur 21—22; culemans 1G22 grauwreinette 181; geel zuur 1218; div. zoete appel 1420; Comtes de Paris 2330; Brederode 1623; St. reünie 14 1G; ysbout 1621; kleiperen 1419; spruiten 14—43; witlof 10—26; andijvie 2024; juin 5,57; sjalotte 1622; prey. 212; roode kool 6,59,5; witte kool 5,57; savoie kool27,5; wortelen 2 4; krotenl.53; knolraap 13; veldsla 2025; nero 917; knolselderij 912j alles per K.G. Knolselderij 112 per stuk. Peterselie 23,5; selderij 2—3; alles per bos. A.N.W.B.-VOORDRACHTEN OVER KAMPEEREN. In samenwerking met de A.N.W.B. zal de Afdeeling Noord-Brabant van de vereeniging van Nederlandsche ge meenten vergaderingen beleggen met voordrachten over kampeeren. De vergaderingen zullen worden ge houden te 's-Bosch op 3 Maart om 14 uur precies in Hotel Lohengrin en op 4 Maart te Breda, om 14 uur, in het Stadhuis te Breda. Deskundigen op kampeergebied zullen als sprekers op treden. DRIESTE ROOFOVERVAL IN HET CENTRUM VAN PARIJS. Bandieten ontkomen met een buit van byna vier millioen francs. Een drieste roofoverval, waarbij den daders 3.7 millioen francs in handen viel, is Maandagmiddag in het cen trum van Parijs gepleegd. Drie employés van de Credit Com mercial, die met een kleine handkar dit bedrag van de Bank van Frankrijk hadden gehaald om het naar 't hoofd kantoor van de bank te brengen, wer den op slechts enkele meters afstand van het bankgebouw door vier ban dieten overvallen, die uit een auto waren gestapt. Verscheidene revolver schoten werden gelost, waardoor een der employés op slag werd gedood en een tweede zwaar werd gewond. Ter wijl de misdadigers, voortdurend schietende, het geld naar hun auto sleepten, werden zij uit de vensters van het naburige bankgebouw beko geld met inktpotten en andere bureau- voortverpen. Toch slaagden zij er in de vlucht te nemen en zonder her-i kend te zijn te ontkomen. CORRIGENDUM. Op den eersten pagina van dit num mer moet de eerste regel van het be richt over ex-koning Alfons (4e ko lom bovenaan) luiden als volgt: Zondagochtend deelde „de Tele graaf" mede, enz.

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 6