SPORT BURGERLIJKE STAND VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS UW HOEST zal snel verdwijnen akker's Abdijsiroop zeer terughoudend uit over de ontmoe ting tusschen Eden, den Engelschen minister van buitenlandsche zaken, met Saradjogloe, den Turkschen minister van buitenlandsche zaken. In de Wil- helmstrasse achtte men het Turksche communiqué over deze ontmoeting zeer opvallend, omdat hierin met nadruk verklaard werd, dat deze ontmoeting op Cyprus op wensch van Eden was gearrangeerd. DUITSCHLAND— GRIEKENLAND. De correspondent te Berlijn van de N. Rott. telefoneerde gisteravond: De betrekkingen tusschen Duitsch- land en Griekenland schijnen zich lang zamerhand duidelijker te gaan afteeke- nen. De antwoorden van de Grieksche regeering ter zake van de punten wel ke voor Duitschland van groot belang zijn, te weten de betrekkingen van Griekenland met Engeland en de Ver- eenigde Staten moeten een uitwijkend en dilatorisch karakter hebben gehad. Naar men zal weten is intusschen Roo sevelt tot .eereburger van Athene be noemd en heeft men de Academiestraat in die stad in Rooseveltstraat herdoopt. In normale tijden zou deze handelwijze gen internationaal politieke strekking hebben gehad, maar in de tegenwoor dige omstandigheden kan men er een demonstratie in zien en van Grieksche zijde een uiterlijk teeken van den tegen zin om met Duitschland door concessies op goeden voet te komen. Wat de landingen van Engelsche troepen aangaat, wordt hier nauwelijks geloof gehecht aan de in verband daar mede hier en daar genoemde groote ge tallen, omdat Engeland in het Oosten van de Middellandsche Zee niet over voldoende tonnage beschikt om inder daad in korten tijd een troepenmacht van beteekenis over te brengen. Maar dat er inderdaad op eenige punten van het Grieksche vasteland Engelsche strijdkrachten zijn ontscheept, zij het ook in betrekkelijk geringen omvang, daaraan wordt steeds minder getwij feld. Naar verluidt maakt het Grieksche gezantschap te Berlijn zich gereed om zoo noodig te vertrekken. Alles bijeen genomen schijnt de hoop op een vreed zaam accoord dus gering te zijn gewor den. LONDEN ZEER HEVIG GEBOMBARDEERD. Het opperbevel van de weermacht maakt bekend: Onderzeebooten hebben 59.500 br.t. vijandelijke koopvaardijscheepsruimte, deel uitmakende van krachtig be schermde convooien, tot zinken ge bracht. Onder de vernietigde scheeps- ruimte bevond zich een depotschip voor de walvischvaart van ruim 20.000 br.t. Andere koopvaardijschepen met teza men 21.000 br.t. werden zwaar bescha digd. Zeer sterke formaties gevechtsvlieg tuigen ondernamen vannacht bij goed uitzicht aanvallen met doorslaggevende uitwerking op voor de oorlogvoering belangrijke doelen der Britsche hoofd stad. Hierbij werden vooral de haven werken met brisantbommen van aller lei kaliber en met brandbommen be stookt. De aanval welke zes uur duur de, richtte de grootste verwoestingen aan in de Royal-Victoria-docks, de Royal-Albert-docks, de King George V-docks en in de haveninstallaties aan de monding van de Theems. Uitgebrei de brandhaarden en tot op grooten af stand zichtbare ontploffingen werden waargenomen. Ook in fabrieksinstalla- ties ten noordoosten van de Theems- monding zijn voltreffers van bommen geplaatst. w. s. c. W.S.C.Nevelo. Een voor WSC nog onbekende tegen stander, komt morgen hier een bezoek brengen. Weliswaar heeft WSC dit elftal reeds in Oisterwyk mogen ontmoeten, maar zij heeft er nog steeds geen hoogte van kunnen krijgen, wat deze club nu feitelijk presteeren kan. Wij zijn daarin trouwens tot heden evenmin geslaagd. Als er in deze afdeeling een wispelturig elftal speelt, dan is het zeker Nevelo wel, dat voor de meeste gekke en verrassende dingen heeft zorg gedragen. Op eigen terrein werd bijvoorbeeld, van de zwak ste tegenstanders verloren, terwijl in de uitwedstrijden, tegen ploegen die toch lang niet mis zijn, dikwijls met groot ver schil gewonnen werd. Van Nevelo heeft nog niemand hoogte kunnen krfjgen en wij zijn daarom eenigszins huiverig voor den wedstrijd van morgen. Als Nevelo er immers zin in heeft, ziet het er voor de Zwarthemden niet rooskleurig uit en zij kunnen de puntjes tot heden maar al te goed gebruiken. Dit is ook met Nevelo wel zoo. Deze club heeft zelfs twee ver- liespunten meer dan de Waal wijkers, waartegen over staat dat zij drie wed strijden meer gespeeld heeft. Men ziet dus wel, dat de Zwarthemden morgen ten koste van haar tegenstander, haar po sitie niet onaanzienlijk kunnen verbete ren. Dit zal echter alleen mogelijk zijn, als de WSC'ers zich het gewicht van de zen wedstrijd goed bewust zijn en als zij weten, dat Nevelo niet met zich laat spe len, maar inderdaad met den vasten wil om te winnen naar Waalwijk komt. Van de thuisclub wordt daarom morgen weer vereischt, dat zij haar beste beentje voor zal zetten. WSC'ers wij zien den wedstrijd van morgen met veel belangstelling tegemoet. Er kan gewonnen worden, dus er moet gewonnen worden. Een revanche van de nederlaag in Oisterwijk geleden is moge lijk. Zoudt gij verliezen, dan zou dit al leen aan jezelf te wijten zijn. De clubvlag, zal vanaf heden weer aan Hotel „De Twee Kolommen" wapperen. Van het doorgaan van den wedstrijd kan men zich dus weer overtuigen. WSC 3 speelt hier een voorwedstrijd tegen haar plaatsgenoote RWB 3. Dat wordt dus een derby in het klein, waar bij de spanning echter groot zal zijn. Doe je best WSC'ers. R. W. B. Er staan voor RWB nog een viertal las tige uitwedstrijden op 't program, waar van Zondag de eerste wordt gespeeld, daar men bij Pazo in Oisterwijk op be zoek moet. Pazo is voldoende bekend als een vereeniging die tot de sterkste uit de afdeeling behoort. Het feit dat zij voor de bovenste plaats zijn uitgeschakeld doet hier niets aan af, daar zij er een eer in zullen stellen de nog komende wedstrij den zoo succesvol mogelijk te beëindigen. Dit geldt vooral als het tegen de leiders gaat. Hoe zal RWB zich houden? Zullen onze jongens zich van haar misstap van .1. Zondag herstellen. De omstandigheden zijn vrijwel gelijk al betreft het hier geen plaatselijke ontmoeting. Deze ontmoeting zal van allen het uiterste vragen om tot een succes te geraken, maar dat het kan staat voor ons vast. Er zal echter uit een ander vaatje getapt moeten worden als .1. Zondag en zeker niet in de fout moe ten vervallen dezen strijd wat nonchalant op 'te nemen, met het gevolg dat men den bal niet snel genoeg afgeeft, terwijl men ook met het te korte spel maar eens voor altijd moet breken. Ook merkten wij dat enkele spelers zich bij een achterstand ontmoedigd toonden, dit mag, en dit geldt voor allemaal, onder welke omstandighe den ook zeker niet voorkomen, die hou ding is niet alleen af te keuren, maar werkt op het moreel van het geheele elf tal. Bedenk RWB'crs dat gij uw kans nog geheel in eigen handen hebt, en dit een reden moet zijn om die te behouden. Strijd daarom allen met de vaste overtui ging dat er gewonnen kan worden, en toont dat gij Uw plaats op de ranglijst waardig zij. RWB'ers wij rekenen op U. Het tweede elftal krijgt bezoek van DESK 2 uit Kaatsheuvel dat nog een goe de kans heeft voor de bovenste plaats. Wij vertrouwen dat dit een reden mag zfjn voor een eervol resultaat. Ten slotte gaat het derde bij de dito's van WSC op bezoek en ook hier verwach ten wij een goed resultaat. R. K. C. Programma voor Zondag a.s. Zalt bommelRKC. RKC 2Veersche Bovs, half drie. Sarto 2—RKC 3. Voab 3—RKC 4. NOAD 7—RKC 5. Junioren: RKC A—DESK B. Voor de derde maal is het reisje naar Zaltbommel vastgesteld, dat nu wel afge werkt zal worden. Met gemengde gevoelens zullen de RKC'ers de klei intrekken, want het is genoeg bekend, dat in Zaltbommel te win nen een van de lastigste karweitjes is, die men te verwerken kan krijgen. Die opgave wordt zooveel te zwaarder, nu RKC moet winnen, om niet uitgescha keld .te worden voor de eereplaats. Immers SET heeft nog maar 2 wed strijden voor den boeg, met evenveel ver- liespunten, om van RWB nog maar niet te sprekeq. Vier ontmoetingen resteeren nog voor de blauw-gelen, die allen van bijna even zwaar kaliber zijn. RKC'ers, houdt dus de nederlaag in Waalwijk voor oogen. Geen afwachtende houding aannemen, maar direct op volle toeren, draaien. De reis wordt gemaakt met een bus. welke om 12 uur van de markt vertrekt. Supporters die mee willen gaan kunnen zich nog opgeven bij den secretaris. Het tweede elftal krijgt Veersche Boys thuis, die een tijdlang kampioens-aspi- raties hebben gehad. Zouden de reserves de 52 nederlaag in Raamsdonksveer goed kunnen maken? De andere 3 elftallen fietsen weer eens naar Tilburg. Vorige week werd geen enkel punt bemachtigd. Dit moet veran deren jongens, en wij verwachen nu dus betere resultaten. BAARDWIJK. Het eerste elftal heeft morgen vry af terwijl het tweede een tocht gaat maken naar Rosmalen om aldaar ODI 2 partij te geven. Ook deze geel-zwarte ploeg heeft de laatste weken aardige successen ge boekt en neemt momenteel een zeer goe de plaats op de ranglijst in. Zondag wacht hun echter een zware strijd. Om ODI op eigen terrein te verslaan valt niet mee. Toch hebben wij vertrouwen in de kracht van de Overlaters. Wanneer zij werkelijk werken voor wat zij waard zijn en ieder een doordrongen is van het belang der ontmoeting geven wij hen zelfs de mees te kans op de beide punten. Jongens het kan dus.het moet. DAMMEN. Dam-conipetitie. DIO (Waspik)— DDV (Dongen) 11—9. Met bovenstaande ontmoeting is deze competitie, waaraan werd deelgenomen, door DIO, DAM, DDV, de Lindeboom en V DV beëindigd. Deze comp. die een ge animeerd verloop heeft had, bracht de navolgende resultaten, zooals onder staand lijstje duidelijk aangeeft. DICMWaspik) 8 7 1 1 105—55 15 (Waalwijk) 8 6 1 0 92—66 13 DAM (Dongen) 8 3 0 5 76—84 6 DDV (Dongen) 8 3 0 5 71—85 6 De Lindeboom (Waalwijk) 8 0 0 8 50—100 0 I)e DIO-men'schen zijn dus als nummer 1 geëindigd op den voet gevolgd door de mannen van de Molenvliet, voor de be zetting van de 3e en 4e plaats zal nog een beslissingswedstrijd tusschen rfe beide ais ui] direct Akker's Abdijsiroop neemt. Gij zult dadelijk de gunstige werking on dervinden -*ar. de vanouds beproefde „genees kruyden", waaruit Abdijsiroop in hoofdzaak bestaat, thans door den beken den Apcthaker Dumont nog versterkt door nieuwe, snel werkende toevoegingen Daardoor is nö- me°r dan vroeger, nu het beproefde hoest geneesmiddel! Dongensche 10-tallen moeten worden ge peeld daar zij elk 't zelfde aantal punten hebben behaald, terwijl de Lindeboom stevig meti nul winstpunten de onderste plaats bezetten. Koffiehuis-mannen de volgende maal beter hoor! Voor deze comp. zijn een 5-tal luxe en waardevolle prfjzen beschikbaar gesteld welke binnen enkele dagen zullen wor den uitgereikt. W.D.V. Clubcompetitie. De stand der club-competitie is als volgt: gesp. gw. WDV in haar speelzaal „De Molenvliet" alhier, voortgezet. Door verandering van werkkring moet WDV een 5-tal spelers, waarvan 3 uit het eerste 10-tal, missen. WAALWIJK. Van 14 tot 21 Maart 1941. Geboren Hendrica Josephina Clemens Maria, dv. M. van Loon-de Gouw. Pieter Jozef, zv. W. A. H. Maassen-van Huiten. Albertus, zv. A. Dercksen-Grashoff. Gijsbertus Franciscus Petrus, zv. Fr. van Delft-Mul ders. Maria Theresia, dv. M. C. Scha- pendonk-Leijtens. Leonarda Josepha Clemens, dv. P. A. van Woensel-van der Pluijm. Overleden G. J. M. van Broekhoven, oud 12 dagen. Ca. M. J. Dalmaijer, oud 7 maanden. W. A. Mimpen, oud 1 dag, wonende te Drunen. Fra. J. ivan Wel, oud 53 jaren. G. Pullens, oud 79 jaren, echtgenoot van Ja. M. van Baardwijk. Huwelijksaangiften J. H. Muskens, oud 18 jaren, wonende te Loonopzand en Ma. C. Kipping, oud 18 jaren, wonende te Waalwijk. Ingekomen: H. J. Hageraats van Hulst. Ja. S. Daanen van Simpelveld. Aa. M. J. la Grand van Loonopzand. Vertrokken A. J. A. Etman naar Utrecht. J. Ver heiden naar Tilburg. N. F. M. Hoff- mans naar Wassenaar. Ca. A. van Log- ten naar Elshout. GEMEENTERAADS VERGADERING WAALWIJK. Openbare vergadering van den raad der gemeente Waalwijk, te houden op Donderdag 27 Maart 1941, om 19 uur, ten gemeentehuize. AAN DE ORDE 1. Ingekomen stukken. a. Van de Gedeputeerde Staten. 1. Goedgekeurde verordening op de heffing van opcenten op de hoofdsom der personeele belasting, vastgesteld bij raadsbesluit van 31 October 1940. 2. Goedgekeurde verordening ingevolge artikel 223, derde lid, der gemeentewet, vastge steld bij raadsbesluit van 30 Januari 1941. 3. Goedgekeurd raadsbesluit van 27 Februari 1941 tot wijziging der begrooting 1940. b. Van het Ministerie van Handel, Nijverheid en Scheepvaart. Mededeeling goedkeuring raads besluit van 27 Februari 1941 tot wijziging der verordening inge volge artikel" 9, eerste lid, der winkelsluitingswet. c. Van de Directrice der R. K. Huishoudschool. Alhier. Verslag over 1940. 2. Voorstel tot wijziging der veror dening ingevolge artikel 223, der de lid, der gemeentewet. 3. Voorstel tot wijziging van het raadsbesluit van 30 Januari 1941 inzake toekenning van een tijde- lijken duurtetoeslag aan het ge- meentepersoneel. 4. Voorstel tot beschikbaarstelling van een bedrag voor extrahulp aan steuntrekkende werkloozen in '41. (Zie prae-advies). 5. Voorstel tot vaststelling van het voorschot op de vergoeding inge volge artikel 101 der lager onder- wijs-wet 1941 voor de bijzondere scholen voor l.o. en u.l.o. (Zie prae-advies). 6. Benoeming leden commissie tot wering van schoolverzuim wegens periodieke aftreding. 7. Voorstel tot beschikbaarstelling van een bedrag voor het bouwen van een magazijn achter het te bouwen winkelpand aan het raad huisplein. 8. Voorstel tot wijziging der veror dening op de heffing van precario rechten. (Zie prae-advies). 9. Voorstel tot vaststelling eener ge wijzigde verordening op de hef fing van opcenten op de hoofdsom der personeele belasting. (Zie prae-advies). 10. Voorstel tot wijziging der begroo tingen 1940 en 1941. PRAE-ADVIEZEN VAN B. en W. Voorschot Bijzondere Scholen. Voorgesteld wordt aan de Bijzonde re Lagere Scholen een voorschot be schikbaar te stellen op de exploitatie vergoeding, van 9 per leerling. Dit eischt een totaal bedrag van 14742.-. Alsvoren voor de Nuts-ulo school 16.50 per leerling en voor de R.K. ulo-school voor meisjes 18.50 per leerling. Het totaal bedraagt hier j 2149.17. Radio-distributie-centrales. Door de Ged. Staten is aan de ge meentebesturen bericht, dat de radio- distributie-centrales aan het Rijk in eigendom zijn overgegaan. Het is daar om gewenscht dat de bepalingen, krachtens welke voor het hebben van radiodistributiegeleidingen boven open- I baren gemeentegrond of water belas- I ting wordt geheven, worden ingetrok- I ken. B. en W. stellen voor daartoe te be sluiten. B-steun. Ook voor 1941 zal wederom extra I B-steun kunnen worden verstrekt en wel als volgt: 1. Voor de ondersteunde en tewerk gestelde arbeiders een bedrag van 6.50 per persoon, waarvan slechts 2.-— ten laste der gemeente komt of bij een totaal van 168 personen een be- I drag van 336. 2. Voor de B-boeren (B-tuinbou wers zijn hier niet) een bedrag van 3.25 per persoon, waarvan 1 voor rekening der gemeente komt. In onze gemeente zal mogen worden besteed 7 x 3.25 is 22.75, waarvan 7 ten I laste der gemeente. B. en W. stellen voor daartoe te be sluiten. Financieele verhouding rjjk en gemeente. Personeele belasting verlaagd. In verband met het vervallen van de gemeenteiondsbelasting is een re- I geling getroffen moeten worden ten aanzien van de financieele verhouding I tusschen het rijk en de gemeenten. I oor het jaar 1941 is een dergelijke I regeling getroffen bij besluit van 4 I Februari 1941 van de Secretarissen- I Generaal van de Departementen van I Financiën en van Binnenlandsche Za ken (verordeningenblad nr. 30/1941). De regeling dient slechts voor een overgangstijd. Wij laten hier in het kort de wijzi gingen volgen, welke voor de gemeen- I te-begrooting 1941 van belang zijn en I verwijzen U overigens naar het speci ale ontwerp-raadsbesluit nr. 1 tot wij ziging der gemeente-begrooting met memorie van toelichting, dat voor de leden ter inzage ligt, evenals naar ont- werp-besluit nr. 2, dat eveneens tei I visie is gelegd. 1. Uit keering uit het Gemeentefonds in de jaarwedden van burgemees ter en secretaris. Volgens art. 5 der bovengenoemde verordening zal worden uitge keerd, voor het tijdvak 1 Mei31 Dec. 1941, 50% van deze jaarwed- I den, tot een maximum van 2000. Op de begrooting is uitgetrokken over het uitkeeringstijdvak 1941 1942: 2250,zoodat de post is te verlagen met 250,— (onze ge meente kan aanspraak maken op de max. uitkeering). De uitkeering over het uitkeeringSN tijdvak 1940—1941 blijft ongewij zigd (zie onderdeel b van post 4 der begrooting). 2. Uitkeering uit het Gemeentefonds volgens de verdeelingsformule. Blijkens een circulaire van den Se cretaris-Generaal van het Depar tement van Binnenlandsche Zaken dd. 17 Fehr. 1941, kan op onder deel a van den desbetreffenden begrootingspost (zie volgnr. 5 be grooting 1941) worden geraamd 68,89% van de definitieve uitkee ring over 1938/39, bedragende voor onze gemeente 53275,34. 68,89% daarvan is 36701,38. Bo vendien wordt onverkort de garan- tie-uitkeering beschikbaar gesteld. Deze bedraagt 12329,04 voor 1941 '42 (zie in de memorie van toelichting bij de begrooting bij I post 5 onder a-post). Van die ga- rantie-uitkeering komt of 9246,78 ten bate van de begroo ting 1941; alzoo aan uitkeering en garantie-uitkeering te zamen: 36701,38 plus 9246,78 is 45948,16. Op onderdeel a is in de begrooting geraamd39110,27, zoodat is te rekenen op een voor deel van 6837,89. 3. Opcenten op de gemeentefondsbe lasting. De raming op onderdeel a van den begrootingspost (nr. 438), welke betrekking heeft op het belasting jaar 1941—'42, vervalt geheel. De ze raming bedroeg 34667, De raming op onderdeel b (jaar 1940'41) behoeft wijziging. In het algemeen zal de opbrengst der opcenten op de gemeentefondsbe lasting 1940—'41 slechts 2/3 be dragen van de opbrengst over een vol jaar, daar ze slechts zal lóopen over het tijdvak 1 Mei—31 Dec. 1940. Op onderdeel b der b'égroo- ting 1941 is daarom te ramen: 2/3 der opbrengst 1940—'41 minus het geraamde bedrag op onderdeel a der begrooting 1940. Door de om standigheid, dat door den Inspecv teur der directe belastingen de op brengst der opcenten over 1940 '41 thans belangrijk hooger is kun nen worden geraamd dan bij het opmaken der gem. begrooting 1941 (in September 1940), kan hier toch nog van een meevaller gesproken worden. De Inspecteur raamt de opbrengst van 1 opcent op de gemeentefondsbëlasting 1940—'41 thans op 1150,— voor het geval die belasting het geheele jaar zou zijn geheven, zoodat 45 opcenten opbrengen 51750, (Begin Sept. 1940 werd deze op brengst geraamd op 43000,—). 2/3 van 51750,is 34500, Op de begooting 1940 is onder a ter zake uitgetrokken 26200, zoodat ingevolge de voorschriften het restant ad 8300,ten bate van onderdeel b op de begrooting 1941 komt. Op onderdeel b is op de begrooting 1941 uitgetrokken 16600,zoo dat vermindering moet plaats heb ben met 8300, Evenwel is tegenover de beide na- deelen, hier onder 3 becijferd, te rekenen op de opbrengst van den volgenden nieuwen post: Uitkeering uit het gemeentefonds over het jaar 194-1, bedoeld in art. 7, tweede lid van verordening nr. 30/1941. Deze uitkeering bedraagt het vol le bedrag der zuivere opbrengst, welke met inachtneming van het door de gemeente over het belas tingjaar 1940'41 geheven aantal opcenten op de gemeentefondsbe lasting zou zijn verkregen, indien die heffing op 1 Januari 1941 in feite niet zou zijn gestaakt. Hier voor is reeds medegedeeld, dat de opbrengst der 45 opcenten voor 1940'41 voor het volle jaar thans, aan de hand van de raming der opbrengst van 1 opcent door den inspecteur der belastingen, voor onze gemeente is te stellen op 51750,Dit bedrag is dan ook als bate op de begrooting 1941 te brengen. 4. Uitkeering uit het gemeentefonds, per aangeslagene in de gemeente fondsbelasting en Uitkeering uit het Werkloosheids- subsidiefonds per aangeslagene in de gemeentefondsbelasting, (pos ten 439 en 440 der begrooting). De onderdeden a dier beide posten vervallen geheel. Ze zijn op de be grooting geraamd op resp. 10000 en 2000,—. De ramingen op de onderdeden b blijven bestaan. Ten aanzien van deze laatste ver wijzen wij evenwel naar besluit nr. 2 tot wijziging der begrooling, het welk ter inzage ligt. In de plaats van de onderdeden a zijn de volgende nieuwe posteir op te nemen: Uitkeering uit het gemeentefonds over het tijdvak 1 Mei 194131 December 1941, bedoeld in art. 5, eerste lid, sub 1, van verordening No. 30/1941, en Uitkeering uit het Werkloosheids- subsidiefonds over het jaar 1941, bedoeld in art. 4, derde lid, van verordening No. 31/1941. Bij den eersten post is te ramen een bedrag, gelijk aan 2/3 gedeel ten van de uitkeering, welke de ge meente over het tijdvak van 1 Mei 1940 tot en met 30 April 1941 uit het gemeentefonds ontvangt. De Inspecteur der Directe Belastin gen raamt thans het aantal aange- slagenen in de gemeentefondsbe lasting 1940'41 voor onze ge meente op 3350, zoodat de uit keering bedraagt: 3350 x 5, 16750,2/3 daarvan is 11167,Dit laatste bedrag is* alzoo achter den eersten nieuwen A. v. (1. Gouw ge 1. vrl. pl. 9 9 0 0 18 H. v. d. Hammen 10 8 0 2 16 A. v. Engelen 10 7 2 1 16 Fr. v. Miinster 9 7 1 1 15 Fr. v. d. Gouw I 10 7 0 3 14 H. Brouwers 10 5 1 4 11 Fr. v. d. Gouw II 7 4 0 3 8 G. de Werd 8 4 0 4 8 J. v. d. Gouw 7 3 0 4 6 J. Hollemans 8 3 0 5 6 A. Pijnenburg 8 3 0 5 6 K. v. Gelder 9 2 1 6 5 A. Damen 7 2 0 5 4 M. Konings 9 2 0 7 4 H. v. Gelder 8 1 1 6 3 C. Biekens 5 1 0 4 2 C. Sastra 9 1 0 8 2 A.s. Dinsdag wordt deze club -competi- tie onzer plaatselijke damvereeniging

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 6