PROVINCIAAL NIEUWS. UIT DE LANSSTRAAT EN OMGEVING JAN VERAA HUISMOEDERS JUMBO VULCANIA" WAALWIJK OM KAATSHEUVEL. SPRANG—GAPELLE. MOERGESTEL. NIEUWKU1JK. Rritsche legercommuniqué, waarin ^ordt medegedeeld, dat bij den jongsten Dui'schen aanval op To- jjroek 20 pantserwagens er in slaag den de buitenste verdedigingslinie te passeeren. In hetzelfde communiqué werd voorts gemeld, dat in den sector van Solloam, eveneens door geme chaniseerde eenheden hevig wordt gevochten, waaruit, zoo wordt be toogd. blijkt, dat de Duitsche ge- motorireerde eenheden, hoewel zij ver van haar basis opereeren, van 't noodige kunnen worden voorzien. Dr. H. G. LANGEMEIJER. Hoe gaarne wij den wensch van Dr. H. G. Langemeijer om zijn zilveren doktersjubileum in onze gemeente op 18 April a.s. zoo stil mogelijk te la ten voorbijgaan, waardeeren, toch is het ons een behoefte in enkele wooi- den den jubilaris namens onszelt en namens Waalwijk te feliciteeren. Het heeft ons aangenaam getrof fen, dat hij, zwichtende voor den aandrang van vele zijden, het comité gelegenheid schenkt om het naar hem genoemde fonds voor zulk een prachtig doel, officieel aan te bieden, waarna andere belangstellenden in staat gesteld worden om hem geluk te wenschen. Bij vorige gelegenheid wezen we er reeds op wat Dr. Langemeijer al die jaren voor zijn patiënten geweest is, hoe hij als serieus en kundig medicus dag en nacht voor hen heett gewerkt, hoe hij in alles meeleefde n^et z'n pa tiënten en alles voor hen over had. Zijn patiënten zullen dit zeker speci aal op dezen jubileumsdag dankbaar herdenken en hebben daaraan reeds uiting gegeven. Een van z'n grootste verdiensten is zeer zeker voorts zijn ijveren voor de totstandkoming van het St. Nicolaas- ziekenhuis en z'n voortdurend streven voor verbetering, vervolmaking en uit breiding dezer zegenrijke stichting. Niet minder moge hier gememoreerd worden z'n krachtige actie voor de t.b.c.-bestrijding in onze gemeente, dc lichamelijke opvoeding, e.m.a. Ook als ijverig Vincentiaan, als Ijc} van verschillende commissies, deed hij in onze gemeente verdienstelijk werk. Man van groote bescheidenheid, het kenmerk van den waren grootcn mensch, is hij al die jaren weldoende rondgegaan, zegenrijk arbeidend op velerlei gebied. Wij bieden dezen kundigen, toe- gewijden medicus, dezen ijverigen werker op zoo menig terrein onze hartelijkste gelukwenschen, terWijl wij de hoop uitspreken dat onze ge meente nog vele jaren het voorrecht moge hebben, zulk een medicus, zulk een burger te bezitten. Bij dezen wensch sluiten wij natuurlijk gaarne zijne geachte familie in. DR. LANGEMEIJER-FONDS. Op algemeen verzoek zal Dr. Lan gemeijer, zooals blijkt uit achterstaande advertentie, alsnog op den dag van zijn zilveren jubileum (18 April) het comité in de gelegenheid stellen het ,,Dr. Lan- gemeijer-fonds" aan te bieden. Na afloop daarvan zal er voor'be langstellenden gelegenheid zijn oro^en jubilaris en familie te complimenteeren. 75-JARIG JUBILEUM VAN DE H. FAMILIE. de uitvoerige voorberichten weet men, dat dit tooneelstuk als het ware een re portage in tooneelvorm is van het werk van een jong priester in de banlieu van Parijs. Echt missiewerk onder moderne heidenen, die erger zijn dan de volks stammen, aan wien het geloof gepre dikt wordt, omdat de eersten niet zijn opgegroeid in onwetendheid, maar in haat tegen God. Het is de groote verdienste van du gezelschap, dat het er ook werkelijk in mocht slagen het publiek naar deze om geving mee te nemen. De Fransche ty- Alhoewel de officieele datum van het 75-jarig bestaan van de H. Familie al eenigen tijd gepasseerd is, was dit geen peering, los, luchtig, ongebonden, was voortreffelijk en wie een vergelijking kon maken met „Rond een half Mil- iioen", waar een geheel andere sfeer geëischt werd, moet ongetwijfeld be wondering koesteren, voor het beeldend vermogen van de Haagsche Spelers. Van de mannelijke spelers, viel voor al het werk op van Baas Didier, Nico de Jong, den ouden bedelaar, die van zijn rol een voortreffelijke vertolking gaf. Frits Bouwmeester speelde den priesterrok Stellig was dit de zwaarste taak van alle, alhoewel hij de moeilijk heden aan zijn rol verbonden, op uit stekende wijze wist te ondervangen. Vooral in de scène, waarin de moede loosheid hem dreigde te bevangen, le verde hij meesterlijk spel. Een waar dige tegenhanger was Pierre Balledux, als Julot, de kroegbaas, die in deze rol al zijn kwaliteiten van ras-artist naar voren wist te brengen. Ook het werk van Jan van der Linden, als Bibi, ver dient vermelding. De overige mede- soelenden, zooals Cor de Wolf, Jan Apon, Wim Vesseur en René Genesis, hadden een bescheidener rol te ver vullen, maar vervolmaakten met hun voordracht het geheel. De dames-actrices waren zeker niet de minderen van hun heeren collega's. Dogli Durani gaf als vrouw Ugène, op treffende en natuurlijke wijze het beeld weer van de vrouw van den vod denkoopman. Zich weinig om haar kin deren bekommerend, maar des te meer 1 in de kroeg zittend en vol verwachting j uitziend naar de revolutie, om de gehate bourgeoisie den nek te kunnen om draaien om zelf madam te kunnen wor den. Mooie Mimi, Lien la Chapelle, had de opdracht het meisje te typeeren. dat in heel deze slonserige buurt niet thuis hoorde. Deze opdracht bracht zij tot een goed einde en Jan van der Lin den had aan haar dan ook een waar dige tegenspeelster. Wiesje Bouwmees ter ging als moeder Denise gebukt on der de zorgen, die haar zoon haar baar de, door geheel van zijn moeder te ver vreemden en mee te loopen in het com munistische gareel. De tragiek van zoo n moederleven, werd door haar op aannemelijke wijze ten tooneele ge bracht. Verder waren er nog Emmie van Swol en Marie Braakensiek, die geen drukke rol hadden, maar wie het eveneens aan te.zien was, dat zij op het tooneel thuis hoorden. Zoo werd alles te samen een uitvoe ring gegeven, die het publiek meer dan voldaan zal hebben. De talrijke aan wezigen waren zeer onder den indruk BIJ HET ZILVEREN JUBILEUM VAN DOKTER LANGEMEIJER. Onze dokter jubileert thans - doet nu al een kwarteeuw lang hier in Waalwijk alle dagen - zijn gewone doktersgang. Vijf en twintig jaar in 't lijden - in 't geklaag hij leed en pijn rusteloos schrijvend de recepten - pillen, poeders, medicijn. Dokter! - als ik Uwen arbeid - eens wat naderbij bekijk moet Uw vak een roeping wezen - en een of Ier tegelijk. Nimmer rust bij dag of nachte - steeds geroepen in den nood zijt Gij d'onvermoeide strijder - in de schaduw van den dood. Dokter zijn, wil voor U zeggen - plichtsbetrachting in 't kwadraat als geneesheer alles gevend - waar 't om 't heil der menschheid gaat. Hoe vaak hebt Gij moeten toezien - al Uw wetenschap ten spijt dat de Dood toch zegevierde - in den ongelijken strijd. Doch hoeveel smart hebt g'ook gelenigd - menigeen „er door" gehaald voor wien 't levenslicht als 't ware - al voor goed was uitgestraald. Hoeveel moeders hebt Gij dokter - al die jaren bijgestaan hoeveel baby's gaaft Gij mede - d'eerste levensrichting aan. En bij al dien zwaren arbeid - al Uw zorgen dag en nacht altijd even kalm en rustig - en de man die graag eens lacht. Dokter! 'n reuze-felicitatie - die is hier heel hard verdiend van ons, al Uw patiënten - aan hun grooten menschenvriend. Ook Uw gezin mag hierin deelen - op Pa's Zilveren doktersfeest vaak zijn zij door onze ziekte - Uw gezelschap kwijt geweest. Moge God U ruimschoots loonen - voor al wat Gij ooit deed aan ons Uw naam zal Waalwijk nooit vergeten - door 't „Dokter Langemeijer- fonds Paschen 1941. kende als nieuwe werken zeer goed op dreef. Door het, zij het wat geslonken keurcorps, werd uitstekend gezongen, resultaten van. taaie, volhardende am bitie en goede leiding van directeur Louis Sars, welke laatste tevens de zan geres op hoogst verdienstelijke wijze accompagneerde. Alles bijeen een hoogstaande muzi kale morgen! RUITENVERNIELING. In den nacht van Zaterdag op Zon dag zijn in onze gemeente op verschil lende plaatsen ruiten vernield. RIJWIEL VERMIST. Door mej. Tr. Vr.-uit de St. Anto niusstraat werd bij de gemeentepolitie aangifte gedaan van vermissing van haar damesrijwiel. beletsel om dit heugelijke feit met eeni- vgn .,e uitstekencje wijze, waarop het gen vorm van festiviteiten alsnog te vieren. De feestelijke bijeenkomst wordt ge houden op 28 April, des avonds half acht, in de zaal van den R.K. Gilden bond. Nadatalde voorzitter van het feestcomité, de heer Drs. G. J. de Vries, hier het woord zal hebben gevoerd, zal de avond verder gevuld worden met zang eif voorstellingen, waarvan „de Ghesellen van de Spelewei uit Bus- sum, het voornaamste deel voor hun rekening zullen nemen. Na de pauze staat nog een toespraak van den Directeur op het programma, terwijl de muzikale omlijsting van het geheel is toevertrouwd aan de mando lineclub „Polyhymnia". Aan dezen feestavond zal vooraf gaan een triduum, geleid door den Weleerw. heer W. van Haaren uit 's-Bosch, op Woensdag 23, Donderdag 24 en Vrijdag 25 April. Aanvang des avonds 8 uur. Op Zondag 27 April, om kwart over zeven, algemeene H. Communie der leden en om 10 uur Plechtige Hoogmis tot intentie van de H. Familie, waar onder predicatie door den Zeereerw. heer Pastoor H. F. Heezemans. Verder is er dien dag nog om 5 uur Feestver- gadering in de Kerk met opdracht van nieuwe leden en huldiging van de jubi larissen. „DE NOTRE DAME VAN DE SLOPPEN'. Voor een uitverkochte zaal, werd j.l. Maandag (2en Paaschdag) in de R.K. Werkliedenvereeniging, door de Vereenigde Haagsche Spele^fv onder leiding van Pierre Balledux, opgevoerd het tooneelspel van Grégoire Leclos „De Notre Dame van de Sloppen". Uit gegeven voor het voetlicht werd ge bracht en het applaus na ieder bedrijf, nam welhaast een ovationeel karakter aan. En het publiek, dat genoot, èn de K.J.M.V., die organiseerde, èn de T. B. C.-commissie, die profiteerde, waren allen uiterst tevreden. Na afloop werden den spelers in ho tel Verwiel verdiende huldigingen ge bracht en werd de actrices namens het damescomité van de T.B.C.-commissie en de K.J.M.V. bloemen aangeboden. Zij hadden het zeker verdiend! VOLKSMATINÉE LIEDERTAFEL „OEFENING VERMAAK". Met genoegen hebben we mogen constateeren, dat onze oproep om het traditioneele volksmatinée der Lieder tafel bij te wonen, niet te vergeefs is geweest. Het programma en speciaal de me dewerking der soliste mej. J. van Ruym- beke uit Tilburg, zullen mede daaraan niet vreemd zijn geweest; in elk geval we zagen een goed bezette zaal, die zeker genoten heeft van dit meer dan gewone matinée. Mejuffrouw Ruymbeke gaf ons ver schillende mooie liederen en voorts be kende aria's uit Carmen, Tosca, Butter fly, die een steeds groeiend succes oogstten. De zangeres beschikt over een mooi, krachtig geluid en haar zin gen verraadt prima scholing. Terecht bracht de president der Lie dertafel haar warmen dank en voor spelde haar een schitterende carrière, daarbij het vertrouwen uitsprekend dat zij nog meermalen in Waalwijk zal willen optreden. De liedertafel was, zoowel met be- SPRANG. De afdeeling Sprang-Capelle en Omstreken van den Ned. Chr. Werk- meestersbond houdt a.s. Vrijdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond al hier haar jaarvergadering. Aan de orde komen de jaarverslagen van secretaris en penningmeester, terwijl door den secretaris-penningmeester van genoem den bond, den heer G. J. van Riet, het woord zal worden gevoerd. Op towel brengt ook U voordeel weg, alvorens eens Werp geen rubberartikelen met ons te praten, zooals Fietsbanden, Waterzakken, Luchtzakken, Gymnastiekschoenen, Rubberlaarzen, Rubberzakjes der stotzuigers kortom, wij repareeren alle rubberartikelen. Dus MOEDERS, kijk naar de kleintjes in deze tijden. „VULCANIA" STATIONSSTRAAT 71 B H. VAN ENGELEN. v r/-x v r O rt f öcf i\71 tp\t(>r\ ^1^7100 l'P 1 il* 1 1 Mazelen. De kinderziekte de mazelen hcerscht in Dru- nen en Elshout in hevige mate. Vooral kleine kinderen worden er door aangetast, maar de ziekte heeft tot nog toe geen kwaadaardig ka rakter. Gepakt. Ambtenaren van den crisis-opsporingsdienst I hebben bij een inwoner in onze gemeente var- kensvleesch in beslag genomen, dat niet van de vereischte stempels voorzien was. Gegund. De uitbreiding van de 's-Hertogenbossche „Lips" schroevengieterij, alhier is opgedragen aan dc firma A. van Iersel, alhier, onder archi tectuur van den heer Orie uit V ught. Treurig ongeval. Dinsdagmorgen werd uit de gracht bij het Witte Huis in Loonopzand het lijk opgehaald van den 31-jarige jongeman Jos de Gouw alhier In de groote duisternis, die Maandagavond heerschte is de heer de, G. die vaak een uit stapje maakte naar Tilburg vermoedelijk de Kasteellaan ingereden en in de overtuiging, dat hij bij de wegombuiging te veel rechts gehou den had weer links uitgeweken en van den daar hoog oploopende weg. in de daar langs liggende gracht neergevallen. Momenteel staat die gracht die het grootste gedeelte van het jaar droog staat vol' water. Het gevolg is geweest, dat de G. in het water terecht gekomen is en zich tegen den stijlen kant niet heeft weten te red den. Kinderen, daar spelende vonden heni lig gen en waarschuwden daar passeerende Duit sche militairen, die een levenloos lichaam op haalden. Eerst om vier uur na den middag werd op een tiental meters afstand het rijwiel opge- vischt. 't Is een treurig ongeval onder de verrader lijke boomenlaan in Loonopzand, waar een twee tal „sta in den weg" het moeilijke verkeer in de duisternis nog gevaarlijker maken en nu het leven gekost hebben van een veelbelovende jongeman, die de groote kracht was van de bloeiende firma J. de Gouw in Kaatsheuvel, en die de correctheid in persoon was. Geheel Kaatsheuvel is begaan met het lot dat de familie in dezen getroffen heeft. K. G. V. In hare algemeene ledenvergadering besloot de K.G.V., die ondanks de moeilijke tijden be wijzen geeft van veel initiatief, om zoo de noo dige toestemmingen daarvoor verleend worden, in de maand Mei een grooten onderlingen wed strijd te organiseeren op twee Zondagen dier maand. De leden zullen evenals de aspiranten in drie groepen worden ingedeeld en door een neutrale jury beoordeeld worden. Tevens zal aangevraagd worden om op den lsten Zondag in Mei een wandeling te maken naar Elshout. Op den 2en Pinksterdag staat een groote de monstratie in 't Sportpark op het programma, terwijl tevens op een der zomer-Zondagen een fietstocht zal georganiseerd worden door Kaats heuvels mooie omgeving, waaraan door ieder een kan worden deelgenomen. De heer Joost Molegraaf alhier gaat onze gemeente metterwoon verlaten, om zich te Eind hoven te vestigen. De heer Molegraaf was gedurende de laatste jaren zeer actief in het organisatieleven en be kleedde daarin verschillende bestuursfuncties. Zoo was hij o.a. bestuurslid van de afdeeling Sprang van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders, van den Chr. Besturen bond Sprang-Capelle, van de Vereeniging Chr. Volksbond en voorts van enkele onderafdelin gen van genoemde organisaties. den ingeslagen weg zal blijven voortgaan en men nog vaak in de gelegenheid zal worden gesteld van het schoone spel der vereeniging te mogen genieten. Een speciaal woord van dank bracht hij aan den regisseur. Hierna werd opgevoerd het tooneelspel in 3 bedrijven „De Zonen Stendhal Het is niet onze gewoonte in bijzonderheden te treden. Maar wat hier C. van Baardwijk als bankier Stendhal en zijn drie zonen Johan, Fred en Otto, resp. W. van Wijk, L. Dore- mans en Tini van Oord, presteerden, grenst aan het ongelooflijke. Zij beheerschten hun rollen volkomen en zuiver. Verder werden nog vertoond „Terugblik Een stukje ernst en luim der 20 vervlogen jaren, door de geheele vereeniging gespeeld. Dit was heel aardig en de heer L. Doremans toonde hierin zijn kunnen als conferencier. Een aardige verrassing bracht hier mej. Ceciel Mekx namens ht publiek aan de vereeniging, door het zingen van een huldigingslied, hetgeen met begeleiding op de accordeon door M. van Heivoort luiden bijval had. De voorzitter de heer W. de Bont sprak tot slot een dankwoord. VOETBAL BAARDWIJK. Vanul' het beginsignaal waren de Geel-Zwnrten in de meerderheid. Aan het snelle en tactische spel der bezoekers kon de thuisclub niet aan. Ook het zeer enthousiast op den bal zitten van de Rood-witten vermocht toch niet de balans in evenwicht te brengen. Ruiten aller verwachting slaagden zij er niettemin in het eerste doelpunt te scoren. Toevalligerwijze was dit eveneens den eersten aanval die de thuisclub ondernam. Na ongeveer 10 minuten spelen was de stand gelijk door den Baardwijk-rechtsbuiten, na goed voor bereidend werk van den centervoor. Het spelpeil bleef ongewijzigd en iiet was wederom Lombarts die zijn club thans de leiding gaf. Nog vele kan sen kregen de Overlatcrs, doch zij slaagden ei voor de rust niet meer in de score op te voeren. In de tweede helft speelde Oisterwijk nog enthousiaster dan voor de rust, en mede door dat de Uaardwljkenarcn het ietwat voorzichtiger gingen aanleggen, kwamen beide doelen om beur ten in gevaar. Toen er nog circa 10 minuten te spelen waren, verrichtte de Baardwijk-rechts buiten de hattrick door hard in te schieten, Terecht kende de scheidsrechter dit doelpunt toe. Dit bleek niet te zijn naar den zin der thuis club, die zich thans verslagen gevoelde Men weigerde middenult te trappen. Het publiek kwam het veld op en zoowel door de supporters als de spelers van Oisterwijk, werd de scheidsrechter bedreigd. Deze hield niettemin voet bij stuk. 1 oen na veel moeite het terrein weer gezuiverd was kon de ontmoeting voortgang vinden. Geweldig ging K. J. M. V. Dinsdagavond hield de K.J.M.V. in de zaal van den heer Joh. Smit haar jaarvergadering. Er werd een keurig jaarverslag uitgebacht door den secretaris en penningmeester. Bij de ge houden bestuursverkiezing, werden de heeren J. Beelmans en A. Dekkers met groote meer derheid van stemmen herkozen, terwijl in de vacature M. Snoeren met groote meerderheid van stemmen de heer W. Musters gekozen werd. De verdecling der functies zal in de eerst komende bestuursvergadering plaats hebben. De moderator sprak een hartelijk afscheids woord tot den scheidenden Secretaris den heer M. Snoeren, waarin hij hem de stuwkracht noemde van de K.J.M.V. Ook de voorzitter sprak een dankwoord tot den ijverigen secreta ris, die hij als een voorbeeld stelde voor alle K.J.M.V.-ers. Als blijk van waardeering werd den scheiden den secretaris een souvenir aangeboden. Wegens gebrek aan reisgelegenheid kon de spreekbeurt van den heer v. d. Ven uit Uden- hout niet doorgaan. Paaschgeschenk. De firma J. de Gouw verleende zijn perso neel op Paasch-Zaterdag een extra loontoelage in den vorm van een zeer welkom Paaschge schenk. De toelage varieerde van 4—5 per persoon plus duurtetoeslag. Een voorbeeld ter navolging! Naar wij vernemen bestaan in onze ge meente plannen om onzen gemeente-arts den heer Theo van Delft met z'n jonge echtgenoote a.s. Zondag bij hun komst in de gemeente na hun huwelijk feestelijk te begroeten, als bewijs van de groote sympathie die hij hier geniet. De bestaande vereenigingen, muziekgezelschap enz. zullen daaraan hun medewerking verleenen. Vierde lustrumfeest van Kunst na Arbeid. Met Paschen herdacht de R.K. Tooneelver- eeniging „Kunst na Arbeid" alhier haar vierde lustrum. Ofschoon dit 20-jarig bestaan door de vereeniging op bescheiden voet is h£rdacht en de herdenking slechts een intiem karakter droeg, heeft het haar op deze dagen toch niet aan be langstelling ontbroken. Van verschillende zij den. zoowel in als buiten de gemeente kwamen gelukwenschen binnen in den vorm van tele grammen en kaartjes. Zelfs werden enkele bloe menmanden bezorgd. Uit dit alles blijkt wel de warme sympathie die men de vereeniging toe draagt. En zeer terecht, want Kunst na Arbeid is dit waard en heeft zulks ten volle verdiend. Vanaf de oprichting tot op heden heeft het steeds crescendo gegaan en onder leiding van den talentvollen en alleszins bekwamen regisseur den heer Antoon van Steensel, staat het spel der vereeniging op hoog peil. We vernamen dat van de oprichters thans nog drie leden bij de vereeniging zijn. n.l de heeren A van Steen sel als regisseur, Nic. van Baardwijk en M. Schuurmans. Vanwege de tijdsomstandigheden besloot men dit gebeuren intiem te herdenken en wel met het geven van een jubileum-uitvoering op le en 2e Paaschdag. Beide dagen was de patronaatszaal (niette genstaande het gevorderde seizoen) zoo we dat qewoon zijn, stampvol. Ter opening sprak de pastoor een woord van hulde en feliciteerde bestuur en leden met hun lustrumfeest. Spr. hoopte dat de vereeniging op de UUimvciiiiy o—-o Oisterwijk te keer en met succes. Door dit in cident was namelijk niet alleen de schcidsrec ter onder de indruk gekomen, doch het bleek dat ook de Geel-Zwarten zich hadden laten be ïnvloeden. Zoo kon het dan ook gebeuren da- zonder dat één Overlater de bal had aange raakt dc stand 2—3 was geworden. D. werkte bij Oisterwijk als olie op het vuur. Zij leken nu als bezeten. Ook een penalty die hen de vol gende minuut werd toegekend over het a dan niet dubieus zijn ervan zullen wij hier niet redetwisten - vermocht hun gemoederen niet te kalmeeren. Vanaf de aftrap kwam de bal weer voor het Baardwijk-doel doch rolde uit. Toch kwam de Oisterwijk linksbuiten naar de Baardwijk-rechts back toegestormd en zonder dat er eenige aan leiding toe was geweest, trapte deze opzettelijk met volle kracht den Baardwijk-verdediger om ver, die met hevige pijnen bleef liggen. Weer kwam nu het publiek het veld op en was er ook niet meer af te krijgen.Medische hulp was niet aanwezig zoodat wij zelf den gewon den speler moesten verzorgen en naar de kleed kamer dragen. Toen dit zoowat achter den rug was, bleek dat ook de Oisterwijkspelers het ter rein verlaten hadden. Wij hebben toen nog ge tracht den scheidsrechter te spreken te krijgen. Hierin slaagden wij echter niet. De Oisterwij- kers waren nog steeds niet afgekoeld en het raadzaamste bleek maar zich terug te trekken. Achteraf beschouwd mag Baardwijk zich nog gelukkig prijzen, het er nog zoo afgebracht te hebben. Ook het tweede elftal kon het tegen Wilhel- mina niet bolwerken. Nadat de rust met een 2—2 stand was ingegaan, bleek het dat de ka naries nog wat meer in petto hadden en scoor den nog vier maal. kunt U toch niet roet een slob berig werkpak loopen. Draag de vlotte, keurige Jumbo Overall, de overall met de 10 groote voor- deelen. Stof en uitvoering bere kend op zeer langen levensduur! Zie de mooie, practbche modellen bij; MARKT - WAAIWH" OVERALLS. II

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 3