SPORT UIT DE LANGSTRAAT EN OMGEVING TzvJieAen(leid. Een wender-ntiddei tegen PRIKKEL-heesf! akker's Abdijsiroop 'S-HERT06ENB0SGH. KAATSHEUVEL. het beproefde hoest-geneesmiddel Al de aanwezigen waren diep onder den indruk bij deze laatste eerbewijzing aan het stoffelijk overschot van den alom geachten jongeman, wiens plotse ling heengaan een groot verlies voor de Familie de Gouw en diens bloeiende zaak hetcekent. N. V. B. Programma voor morgen: Afdeeling IV. Eerste klasse. LongaHelmond. Willem II—NAC. LimburgiaRoermond. PSVNOAD. JulianaEindhoven. Tweedek lasse C. WilhelminaZwaluw. Picus—SVSC. HelmondiaDe Valk. KolpingBrabantia. RKTVVESV. NeveloTOP. Derde klasse I. BaardwijkZaltbommel. RKCRWB. SET—PAZO. Derde klasse K. DESK—DNL. SCOBreda. BoeimeerRoode Ster. EK C—WVO. Eerste klas. Het gedrang om de laatste plaats, is hier wel bijzonder hevig. Het is evenwel zoo goed als zeker, dat Limburgia zich morgen veilig zal stellen, door van de allerlaatst geplaatste Roermond te win nen. Als Helmond nu ook maar verliest bij Longa en waarom zou dit piet zoo zijn, handhaaft Roermond tenminste nog een klein kansje om den dans te ontsprin gen. De overige wedstrijden zijn van niet veel practische beteekenis meer. De Til- burgsche tricolores zullen aan NAC stel lig hun handen vol hebben en hel in ieder geval niet verder kunnen brengen dan een gelijk spel. PSV ontvangt bezoek van NOAD en zal hel met deze gasten wel klaar spelen. Juliana blijft in verband met het bezoek van Eindhoven ook wel haas in eigen huis. Tweede klasse C. In hel plaatselijk treffen tusschen Wil helmina en Zwaluw kan er nog spanning genoeg heerschen, maar daar de geel- baadjes het terreinvoordeel hebben, zul len zij wel met de overwinning gaan strij ken. WSC wacht den moeilijken uitwed strijd naar Picus. Tegen deze club ont plooien de WSC'ers steeds hun beste spel en in het seizoen '39/'40 werd zelfs met 43 in Eindhoven gewonnen. Nu zullen de Zwarten wel niet veel kans hebben, maar een eervolle nederlaag, zou tegen de toekomstige eerste klasser reeds een mooi resultaat zijn. Wij geven Helmondia een goede kans om van De Valk te win nen. Kolping zal tegen Brabantia de bes te broek aan moeten trekken, om met een goed resultaat voor den dag te kunnen komen, maar dat is de Helmonders wel toevertrouwd. RKTVV ontvangt haar grootsten concurrent ESV. Wij zijn be nieuwd hoe deze situatie zich zal ontwik kelen. Nevelo mag al tevreden zijn als zij tegen TOP voor een gelijk spel kan zor gen. Derde klasse I. De groole strijd. De spanning zal hier morgen op het RKC-terrein haar hoogtepunt bereiken, als RKC komt te vechten voor haar laat ste kans tegen de kampioenen in spé RWB. Deze wedstrijd is voor de beide clubs van het grootste belang. Mocht RKC winnen, dan kan zij in den eindstrijd nog een beetje mee in de pap brokkelen, maar bij verlies is het definitief af. RWB zal er alles op zetten om de volle winst te behalen en daarmee practisch het kam pioenschap in haar zak steken. Hoe een en ander zich ontwikkelen zal is voor ons nog een raadsel. De prestaties der trico lores zijn hooger aan te slaan, maar een en ander wordt genivelleerd door het ter reinnadeel, terwijl de derbyfactoren, bo vendien niet zullen nalaten hun invloed te doen gelden. Wij zien daarom voor dit maal maar met belangstelling toe. Baard wijk zal Zaltbommel wel een lesje geven, terwijl SET van Pazo kan winnen. Derde klasse K. Ook hier staaleen zeer belangrijke wedstrijd op het programma, waar DNL bij DESK op bezoek komt. Dat zal er spannen in het Sportpark. Hou je taai Dessers en denk aan je mooie kansen. SCO heeft het tegen Breda wel makkelijk, terwijl WVO de reis naar EKC ook wel zonder kleerscheuren zal volbrengen. Boeimeer zal van Roode Ster wel weten te winnen. W. S. C. Picus—W.S.C. De zwaarste wedstrijd van het seizoen krijgt WSC morgen af te werken, als zij de toekomstige kampioenen in eigen huis moet gaan bestrijden, waardoor bij voor baat al wel vastgesteld kan worden, dat voor de Zwarthemden in de lichtstad weinig succes zal zijn weggelegd. Het zal de achterhoede n.l. niet meevallen de wa- tervlugge en schotvaardige Picus-voor- hoede in haar stormloopen te stuiten. Misschien dat er in tegensteling met vo rige week wel iets ten goede gekeerd is, nu de halflinie weer in haar oude opstel ling verschijnen zal. In ieder geval zal daardoor een stimuleerenden invloed verkregen worden, die zijn recht ontleend aan de vele succesvolle wedstrijden, die WSC in deze samenstelling gespeeld heeft. De WSC'ers zullen er daarom goed aan doen, dezen wedstrijd zonder pessimis tische gevoelens te aanvaarden. Sombere oorgevoelens leiden tot niets en het zou waarlyk de eerste keer niet zijn, als Pi cus morgen aan WSC de handen vol zou hebben. Wanneer de gasten morgen spelen voor wat ze waard zijn en de achterhoe de doet niet al Je veel domme dingen, dan zijn wij er van overtuigd, dat Picus het verre van makkelijk zal hebben en met de kleinst mogelijke zege genoegen zal moeten nemen. W.S.C. 2—D.E.S.K. 2. De Zwarte reserves hebben een niet al te rooskleurig seizoen achter den rug. Van den roem van het „oude tweede" is weinig meer over, terwijl er in dit elftal toch capaciteiten genoeg schuilen om met verdienstelijke prestaties voor den dag te kunnen komen. Daarom morgen nu eens je beste beentje voor WSC'ers. WSC 3 speelt om 12 uur thuis tegen SET 3. Een zware opgave, maar met het noodige elan en de onmisbare strijdlust, zou een succesje niet uitgesloten zijn. R. W. B. Zooals algemeen bekend staat er voor Zondag de plaatselijke ontmoeting tegen RKC op 't program. Onze jongens zullen zelf wel overtuigd zijn wat er in deze ont moeting op 't spel staal, zoodat wij er ditmaal niet verder over zullen uitwijden. Indien allen zich met hetzelfde elan en den wil om te zegevieren in den strijd werpen als j.l. Zondag is er kans op succes. Laten wij hopen dat het een fai- ren strijd wordt, en de sterkste de over winning zal behalen. Opgepast RWB'ers denk aan de bovenste plaats! BAARDWIJK. BaardwijkZaltbommel. Een interessante ontmoeting tus schen 2 oude tegenstanders. Voor de derde maal komen morgen de Groen-Wilten naar Waalwijk in dit sei zoen. Nu gaat hun weg naar de Overlaat waar de Geel-Zwarten als gaslheeren zul len optreden. Steeds is deze oude Zaltbommelsche cluh een graag geziene gast hier geweest en ook altijd hebben zij de toeschouwers weten te boeien door hun enthousiast en vlug spel. Ongetwijfeld zal ook morgen geen uitzondering op den regel gemaakt worden. Na een zeer zwak begin heeft Zaltbommel zich uitstekend hersteld en de laatste weken. Zondag j.l. uitgezon derd, behaalden zij dan ook niets anders als successen. Deze verbetering schijnt vooral te zitten in het spelers-materiaal, dat zij van andere vereenigingen hebben bijgekregen. Vooral hun keeper moet iemand zijn die zich niet zoo maar laat paseeren. Zeker zullen zij dan ook alles in het werk stellen om de nederlaag, in het begin van het seizoen geleden, mor gen te wreken. Moeten wij II dus nog waarschuwen Overlaters? De tegenstander is alléén te verslaan wanneer U zich van het begin af aan met vol elan in den strijd werpt en alles op alles zet. Bovendien hebben de laatste matches bewezen dat ge nog steeds kunt voetbiillen en voor niemand in de afdeeling behoeft onder te doen. Laat dit dus ook morgen zoo zijn. Wan neer de wil er is is er een weg. Zorg dat de punten niet mee naar de „klei" gaan. De kans om een fraaie plaats op de rang lijst in te nemen is er veel te groot voor om deze zoo maar weg te gooien. Ondanks dat deze wedstrijd samenvalt met een derby, zal o.i. deze ontmoeting nog een flinke publieke belangstelling weten te trekken. En terecht want voor 100% spanning en goed voetbal staan de clubs borg. Het tweede elftal gaat weer in Den Bosch op visite. Thans naar SVD. Geel- Zwarten, ook wanneer de tegenstanders grooter en forscher zijn dan U is er nog geen reden om niet met vol vertrouwen den strijd tegemoet te gaan. Indertijd werd het in Baardwijk een overwinning. Gezien het toen vertoonde spel kan ook morgpn met wat inspanning een zelfde resultaat behaald worden. R. K. C. R.K.C.R.W.B. 'l de vanouds beproefde Akker's Abdij %iroop, daar de werking in hoofdzaak berust op de geneeskracht van reeds in oude tijden bekende „genees-kruyden". Apotheker Dumont heeft daaraan nu Toe gevoegd de resultaten der hedendaagsche werenschap Nóg meer dan vroeger is nu Bovenstaand sluitstuk van ons cersté competitieprogram zouden wij zonder overdrijving de klap op den vuurpijl kun nen noemen. Wanneer er niets aan gelegen is, heeft het publiek al bijzondere interesse voor een plaatselijke ontmoeting, maar nu het hier bovendien om de bovenste plaats gaat, zal geen enkel rechtgeaard voetbal liefhebber deze match willen missen. Door de overwinning die RWB Zondag j.l. in Zaltbommel kon behalen, is hun po sitie heel wat verbeterd, vooral ten op zichte van RKC. Met 3 verliespunten min der lijkt de situatie haast onaantastbaar, waarbij echter niet uit het oog verloren mag worden, dat RKC het in eigen hand heeft deze achterhoede tot 1 punt te nivel- leeren. Mochten zij hierin slagen dan kan er nog van alles gebeuren. Om zich op hun leidersplaats te han- haven mag RWB in geen geval verliezen, want SET neemt dan direct de leiding over, zoodal puntenverlies de Besovena- ren zeer duur te staan zou kunnen ko men. Tot eiken prijs zullen zij dus tot een overwinning trachten te komen. Of dit lukken zal is een vraag, die Zon dag a.s. op het RKC-terrein beantwoord zal worden. De RKC'ers hebben hier hun laatste kans te verdedigen, want bij verliezen is alles verkeken. Dus jongens zet in dezen laatsten wedstrijd de tanden op elkaar, om te probeeren op een faire manier re vanche te nemen van de nederlaag die je in Besoyen te slikken kreeg. Laat in deze match nog eens zien wat je in de mars hebt, en blijft tot het eind signaal je beste krachten geven. LOONOPZAND. Uno Animo. L.l. Zondag speelde „Uno Animo" haar laatsten wedstrijd voor de competitie te gen DESK 2 op eigen terrein. Te ruim twee uur gaf de scheidsrechter het sein tot den aftrap. Al spoedig had „Uno" de leiding met een 10 voorsprong, doch de tegenpartij gaf den moed niet op en wist ook voor de rust een doelpunt te maken, zoodat de rust werd ingegaan met gelijk spel 1—1. Na de rust zetten de Uno-mannen alles op alles en wisten hun tegenstanders met een 32 overwinning voor Uno naar huis te zenden. Het tweede elftal van Uno Animo speel de een competitiewedstrijd tegen Rood- Blauw op het terrein van laatstgenoemde. Deze wedstrijd eindigde met een gelijk spel van 00. GEREFORMEERDE JONGELINGS SCHAP VAN BRABANT EN LIMBURG. Terwijl het meerendeel der burgers nog genoot van de rust van 2en Paaschdag. trokken de leden .van de jongelingsvereenigingen uit Brabantsch Westhoek, den Biesbosch en het Land van Altena per rijwiel over dijken en landwegen, om in 's-Hertogenbosch hun jaarlijkschen toogdag te houden. Reeds vroeg in den morgen kon men groepjes jongelui in de stad zien rond wandelen ,die, getooid met het Bonds- insigne, zich op weg begaven naar de Gereformeerde Kerk, die voor het doel van dezen dag versierd was met pal men, die aan het moderne interieur een feestelijk aanzien gaven. Om kwart voor elf was het gebouw gevuld met enkele honderden, die, al of niet vergezeld van hun verloofde, de komende dingen afwachtten. Ook het Zuiden was heel goed vertegenwoor digd, Maastricht, Treebeek, Terwinse- len, om van andere plaatsen niet te spreken, hadden aanzienlijk bijgedragen tot het groote aantal aanwezigen. De plaats van den heer Van Oord, die jarenlang den voorzittershamer hanteerde, was ingenomen door den heer Wachtels van den Berg uit Waal wijk, die voor het eerst een toogdag leidde. Na zang van het „Triomf, Triomf, Immanuël en het lezen van een ge deelte uit Haggaï en het Paasch-evan- gelie, ging de voorzitter voor in gebed en opende de vergadering. Zijn ope ningswoord was getiteld: „Bouwen in de branding". Volgens hem was dit de eerste „Oor- logs-Paschen", die deze afdeeling me- demaakt. In het kort schetste hij het verloop van de dagen na 10 Mei 1940 en herdacht de leden, die hun leven lieten voor het vaderland. Er is nog een vaste kern en van beheerschend belang is de vraag: „Hoe houdt gij U. jonge Calvinisten?" Gelukkig behoeft de jon gelingsschap niet alleen den strijd te voeren. Zij is een regiment in het groo te leger van de kerk, dat als een keur korps voortmarscheert onder het vaan del van den Koning van die kerk, Jezus Christus. De houding van die kerk mag niet alleen verdedigend zijn, want zij staat in het volle leven. Haar plaats is niet in een slopje, maar aan den grooten verkeersweg. Geen vreeze of bang heid, want: „De Heere is waarlijk op gestaan!" Na de herhaaldelijk door stormach tig applaus onderbroken rede, werd het huishoudelijk gedeelte afgewerkt. Ver melding verdient, dat in het afdeelings- bestuur gekozen werden de heeren A. v. d. Vliet Jr. te Andel en A. Oerle- mans te Genderen. De oud-voorzitter, Jac. van Oord, sprak tenslotte een op wekkend Vvoord, en bond de jongelin gen op het hart, ondanks alles vast te houden aan Gods Woord en onze Cal vinistische beginselen. Door de goede zorgen van de Bos sche afdeeling was in het gebouw „Bethel" een koffietafel aangericht, waar vele honderden aanzaten. Deze koffietafel werd gepresideerd door den heer C. B. v. d. Wal, aan wien het toe vertrouwd was, om den echten bonds- geest levendig te houden. Hij was niet de eenige die het woord voerde. Ook Ds. Veenhof van Utrecht, die des mid dags spreken zou, deed zich hooren. Hij gewaagde van de uitzonderlijke plaats, die het Calvinistisch volksdeel in Noord-Brabant en Limburg inneemt en hij spoorde allen aan, die uitzonder lijke positie met eere te handhaven. Men moet overal met lof en bewonde ring van ons kunnen spreken en zoo onze plaats waard maken. De middagvergadering was nog drukker bezet dan des morgens. Geen plaats was onbezet, toen onder het zin gen van het Bondslied, het bestuur met sprekers het podium besteeg. Na het zingen van: „Lof zij den Heer, den almachtigen Koning der eere kreeg Ds. Veenhof het woord voor zijn rede: „Schriftstudie op onze Jongelingsvereenigingen". Bij de bespreking werden door een viertal leden vragen gesteld, en door Ds. Veenhof uitvoerig beantwoord. Het slotwoord sprak Ds. Veltman van den Bosch. De titel was: „Het tweede deel". Hij bedoelde daarmee de andere zijde van de doopsbelofte, het vermanen en verplichten tot de nieu we gehoorzaamheid. Tot verbonds- trouw, die ook uitkomt in gebed, wek te hij allen op. Deze ernstige rede werd in groote stilte aangehoord. Prov. Bossche Crt. Plechtige uitvaart. Er was een alzijdige belangstelling bij de plechtige uitvaart in de St. Jo- sephkerk, waar Donderdagmorgen om 10 uur door den Eerw. Heer Pastoor de Klijn een H. Mis van Requiem werd opgedragen voor de zielerust van den heer Adr. de Gouw, die in den nacht van den 2den Paaschdag op zoo jam merlijke wijze in de gracht van „Het Witte Huis" in Loonopzand verdronk. De kerk was tot in de hoeken gevuld en op den weg, die de droeve stoet van het woonhuis naar de kerk volgde stond een ingetogen menschenmassa, het groote leed der getroffen familie dee- lend, belangstellend opgesteld. De lijk koets vooraf, schreed een deputatie van de K. B. C. en de plaatselijke pro- pagandaclub van de „Unie", waarvan de overledene een trouw lid was. Ach ter de lijkkoets volgden nog een vijf tiental kransen en bloemstukken van personeel, vrienden, leveranciers en andere deelnemenden. Het zangkoor zong op zeer stichtende wijze de Gre- goriaansche Requiemmis onder leiding van den koordirecteur W. Berzeveld. Na de H. Mis volgde de teraardebe stelling, waarbij het zangkoor de Litur gische gezangen uitvoerde. R. K. Middenstandsvereeniging. In de zaal van Euphonia werd op 16 April een vergadering gehouden, waar in Je heer Kriel uit Den Bosch een lezing gaf over de nieuwe Omzetbelas ting. Alhoewel de lezing voor alle mid denstanders van groot belang was, be stond er geen groote belangstelling voor dezen avond. De afwezigen mo gen echter spijt hebben van hun weg blijven, daar het door den heer Kriel behandelde onderwerp van groot be lang is voor iederen zakenman. Na een overzicht gegeven te hebben van de verschillen van de oude en de nieuwe wet, behandelde spreker de nieuwe wet uitvoerig en gaf aan hoe het een en an der geadministrateerd i-dioord te wor den en welke mogelijkheden zich kun nen voordoen. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd een druk gebruik gemaakt, waaruit de belangstelling tot het gesprokene duidelijk bleek. De voorzitter dankte den spreker voor zijn duidelijke uiteenzetting en sprak zijn spijt uit, dat er zoo weinigen van geprofiteerd hadden. De niet-leden spoorde hij aan tot de vereeniging toe te treden. Het rijwielpad onder de boomen te Loonopzand. Het droevig ongeval, dat Maandag nacht bij het z.g. kasteel te Loonopzand plaats vond en dat het leven heeft ge kost van een veelbelovende jongeman van onberispelijken levenswandel, noopt ons in de pers eens te wijzen op de gevaarlijke situatie ter plaatse. Bij de wegverbetering van den Provincia- en weg juichte het een ieder toe, dat het rijwielpad onder de laan vrij van den grooten weg kwam te liggen, doch iedereen die ooit van dezen rijwielweg gebruik maakte is het een ergernis ge weest, dat juist op de twee gevaarlijk ste punten twee machtige beuken zijn )lijven staan midden op het fietspad, op zoodanige wijze dat het rijwielweg vlak daar gesplitst moest worden. Bij de vergunning van de eigenaren voor den aanleg van het rijwielpad verkre gen, is naar men ons mededeelde, be paald, dat alle boomen moesten behou den blijven. Mogen we de, in het belang van het verkeer, beschikbaar gegeven gronden een beau geste noemen van de eigenaren, het servituut, dat is blijven rusten op deze vergunning, heeft zich thans op een wijze gewroken, die tot een spoedige oplossing dringt. Ook van overheidszijde is reeds lang naar een verbetering gezocht, die alleen daarin kan gevonden worden, dat deze „sta in den weg's" in den kortsten tijd op ruimen. Het muurtje geplaatst daar waar de gracht tot aan den weg raakt moge voor dat punt een bescherming z:;n, welke echter de zwenking op dat punt niet geheel zonder risico maakt*, de toestand bij den tweeden „boom op den weg" is zoodanig, dat het een ieder verwondert, dat daar niet reeds meer slachtoffers vielen. Enkele rood-wit waarschuwingsborden waren op beide punten, als op de allereerste plaats de lastposten van het rijwielpad geruimd zijn, nog geen overdadige weelde. De tijd, ciac de wielrijder bij donkere avonden met schrik zijn weg onder de machtige Loonsche boomen zoekt, mo ge spoedig achter ons liggen! Tevredenheid is een mooie eigen schap, maar het brengt dikwijls zijn moeilijkheden mee, onder alle omstan digheden tevreden te blijven. Vooral in den huidigen tijd, kruipen de menschen nog al eens graag op hun mopperstoel en schelden dan op alles en iedereen, terwijl zij daarbij vergeten, dat deze booze luimen henzelf de meeste parten spelen. Zij kunnen zich druk gaan zitten ma ken om ieder wissewasje. Zij hebben de p... in, omdat het met de kolenvoor- ziening niet al te gunstig staat én ik lie me zelfs door zoo n ontevreden schepsel wijs maken, dat een extra-ko len rantsoen hem beter bevallen zou zijn, dan zijn extra-eitje. Ik dacht zoo bij mezelf: hoe bestaat het, en conclu deerde weer eens, dat de wereld nog steeds overvol is met ontevredenen. Ik heb aan ontevreden menschen een afschuwelijken hekel. En er loopen maar wat van die nurksen rond, die overal op vitten. Ik voor mij zie niet in, wat men daar mee opschiet. De om standigheden zijn nu eenmaal zoo, dat we ons niet meer kunnen baden in den overvloed van weelde van vroeger. Wij moeten het nu op verschillend gebied heel wat minder doen, maar of men daar nu tegen te keer gaat,, het helpt immers toch niets. Of komen er soms meer thee in den theepot, meer eieren in de kast en meer kolen in het schuurtje, omdat U de ontevredenheid de over hand laat krijgen? Wel neen, toch ze ker. De omstandigheden laten zich niet dwingen. Het beste is dat men kalm berust en met vertrouwen de toekomst afwacht, waar de betere dagen ver scholen liggen en absoluut, vroeg of laat, te voorschijn zullen komen. Men make het zijn medemenschen thans niet nog moeilijker, maar poge met een op gewekt gezicht elkanders lasten te ver lichten. Paschen is weer voorbij en al gaan we den zomer tegemoet, het kan nog wel eens lekker frisch zijn. Ik weet daarom niet of ik met .een extra mud nootjes toch nog niet beter af was ge weest, dan met mijn eitje, dat inmiddels reeds lang verschwunden is. Maar wie zal zeggen, wat voor ver rassingen men voor ons misschien nog in pet!o heeft. R. K. Boerinnenbond. In de zaal van den R.K. Gildenbond hield de R.K. Boerinnenbond haar jaar vergadering. Na afwerking van de ge wone agendapunten volgde een kas- verslag, dat vooraf gecontroleerd was door de dames Klijn en de Haan en nat sloot met een batig saldo van ruim 40. Een collecte voor de T.B.C. bestrij ding bracht 7.42 op. De voorzitster gaf een duidelijke uit eenzetting van de „stadsjongeren" als hulp in den landbouw. Voor de kascontrole voor het komen de jaar werden de dames M. Verschu ren en M. Kuisters benoemd. De aftredende bestuursleden de da mes D. Nouwens, voorzitster en C. Klein, vice-secretaresse werden met al- gemeene stemmen herkozen. De heer Ganzeboom, propagandist van de R.K. Boerenstand hield een keu rige lezing over het onderwerp „Onze taak in den tegenwoordigen tijd". Na afwerking van het officieele ge deelte volgde een goed gewilde tracta- tie, waarna de geestelijke adviseur, de Zeereerw. heer Pastoor de Klijn, een opwekkend woordje sprak. Een aardig tooneelwerkje, geregi- seerd door Mej. C. v. d. Hoven en een paar zangnummertjes van de dames Smulders completeerde op amusante wijze het attractieve gedeelte van het programma. De voorzitster sprak tot slot een goed gekozen dankwoord, speciaal aan het adres van den spreker, den Zeereerw. Adviseur en de dames die voor tooneel en zang zorgden. Werkloosheid. Bij het agentschap van de arbeids bemiddeling en werkloosheid stonden deze week 25 personen als geheel of gedeeltelijk werkloos ingeschreven, waarvan er 1 was opgenomen in de steunverleening. LOONOPZAND. Vanaf 10 t/m 17 April 1941. Geboren Hendrikus Johannes Cornelis zv. C. Kroot-v. Daellen. Martinus Johannes zv. P. Stevens-Lips. Adrianus Wilhel mus Bernardus zv. E. C. v. Noije-Pijnen- burg. Franciscus Johannes Anlonius zv. J. v. Venrooij-Lommers. Jeanette Maria Anna Theresia dv. E. H. J. D. Nieu- wenboer-v. d. Heuvel. Martinus zv. W. v. Gool-Laros. Adriana Wilhelmina Maria dv. M. v. d. Schoor-Snoeren. Johannes Adrianus Cornelis zv. G. C. Kuijpers-Snoeks. Henricus Gatharina Josephus Maria dv. H. M. Coomans-v. d. Velden. Wilhelmus Simon zv. S. J. C. de Cock-Paijmans. Petrus Josephus zv. A. J. v. Loon-de Leijer. Overleden

Echo van het Zuiden | 1941 | | pagina 2