Net Meisje een Harmonium. heide ijken itituti indeeling betreffende indiening der formulieren» Personen uit Heusden welke te Vlijmen zijn ondergebrachtZaterdag 21 April a.s. tusschen 9-12.30 uur. Personen uit Heusden welke te Drunen zijn ondergebracht Woensdag 18 April 1945 voor de lettersAt/m M van9-12.30en2-4u Donderd. 19 N Z Het afhalen der formulieren kan geschieden Maandag 16 en Dinsdag 17 April a.s. tusschen 9-12.30 Bij de indiening moeten dezelfde bescheiden worden overgelegd als hierboven bepaald voor inwoners der gemeente Vlijmen. AANVRAGEN VOOR RIJWIELBANDEN. In de week van 16-21 April a.s, kunnen door overheidsinstanties, artsen, ver pleegsters, vroedvrouwen en verloskundigen aanvraagformulieren voor toerbuiten- en/of toerbinnenbanden worden afgehaald op het plaatselijk distributiekantoor. Deze formulieren moeten uiterlijk 21 April a.s. wederom op dezelfde plaats worden ingeleverd. Aangezien slechts zeer weinig banden voor onzen kring beschik baar zijn gesteldmoeten bedoelde aanvragen zooveel mogelijk worden beperkt. Betreffende afhalen der bon(nen) ontvangen betrokkenen t.z.t. bericht. In te leveren consumentenbonnen door detaillisten in de week van 16 21 April. KoffieA27-B27-C27 Res restant 99 Alg. Zout103 Alg. rest. 94 Alg. Peulvruchten: 104, 110 Alg. rest. A17-B17-C17 Res. Suiker108 Alg. rest. 98 Alg. ChocoladeB26-C26-D26-E26 Res. rest. C24-D24-E24 Res. Jam 106 Alg. rest. 95 Alg. Eng. BloemA29-B29-C29-D29-E29 Res. rest A23-B23-C23- D23-E23 Res. Ontbijtkoek102 Alg. Eng. zeep 100 Alg. Spreekdagen Wnd. Leider. De aandacht van het publiek wordt er op gevestigd dat de wnd. Leider uitsluitend te spreken is op Dinsdag- en Vrij dagvoor middag tusschen 9—12 uur op het kringkantoor te Waalwijk, en alleen over die onderwerpen welke onmogelijk aan het loket kunnen worden behandeld Zonder voorafgaande afspraak kan buiten deze tijden niemand worden ontvangen, terwijl huisbezoek in geen geval kan worden afgewacht. DISTRIBUTIEKRING 251, WAALWIJK. A. J. KLEIJBERG, wnd, Leider. Nieuws uit Waalwijk R.K. Zangkoor. Door den ZeerEerw. heer pastoor Ras is benoemd tot vice-president van hetj R K. Zangkoor van St. Jan, als op volger van wijlen den heer Theo Festen. de heer Antoon van Bladel Lzn. Veerdienst over 't Kanaal. Naar Waalwijks Herstel ons mededeelt heeft de Militaire commandant er in toegestemd dat het sluitingsuur van de veerdienst over het kanaal, met ingang van 10 April gesteld wordt van 5 op 6 uur n m. Huiseigenaren. In Hotel „De Twee Kolom men" werd een vergadering gehouden van den kring Waal wijk van den Zuid Ned. Bond van Huiseigenaren. De secretaris van den Bond, de heer J. v. Tussenbroek be handelde in den breede de pro blemen waarvoor de huis eigenaren zich thans gesteld zien. Vooral bestreed hij het Huurprijsbesluit 1940 en wees er op dat de opheffing of wij ziging van dit besluit een voor naam punt van actie voorden Bond is. Ook diverse vraag, stukken betreffende door oor logsgeweld vernielde of be- schadigde panden en de regeling der schadevergoeding werden aan 'n besprekingonderworpen. Laatste Oorlogsnieuws Geallieerden ruim 100 KM. van Berlijn. Tusschen Deventer en Zut- phen zijn de geallieerden de rivier de IJssel overschreden en hebben den aanval op het hart van Nederiand ingezet. In Noord-Nederland worden de duitschers steeds verder te ruggedrongen. Emmen werd bevrijd. Poolsche troepen, die thans ook aan dit front zijn ingezet, zijn deze stad reeds gepasseerd en 6 km. verder doorgedrongen tot het dorp Kleinwijk. Ten zuiden van Groningen beweegt het front zich over een groote breedte in noordelijke richting. Het 9e Amerikaansche leger heeft na een zeer snelle op- marsch, waarbij ruim 80 km. werd afgelegd de Elbe bereikt ten noorden van Maagdenburg. De Amerikanen bereikten een punt op 112 km. van Berlijn. Montgomery's troepen zijn Bremen gepasseerd en rukken op naar Hamburg. In het Roergebied werden Essen en Gelsenkircben ver overd. Het le Amerikaansche leger bevindt zich nog 90 km. van Leipzig. Het 3e Amerikaan sche leger is een nieuw offensief begonnen. Neurenberg, Munchen, Re gensburg en Berlijn werden opnieuw zwaar gebombardeerd. Meer dan 1200 duitsche vlieg tuigen werden vernield. (H. N.) Heden overleed plot seling tot onze groote droefheid in het Zieken huis St Johannes de Deo te 'sHertogenbosch, voor zien van het H. Oliesel, onze beminde Echtge noot, Broeder en zorg zame Vader de Weled. Heer JOHANNES J0SEPHUS DE JONG, echtgenoot van Mevrouw in den ouderdom van 56 jaren. Raamsdonksveer. P. W. J. de Jong- Tak. Kees Jan Johan Adri Willy Drs. J. A. de Jong, RK. Pr Raamsdonksveer, 10 April 1915. De Solemneele uitvaart zal plaats hebben op Za terdag 14 April om 10 uur in de Parochiekerk van O.L.Vr. Hemelvaart te Raamsdonksveer, van uit het Ziekenhuis Eenige en algemeene kennisgeving. Geen bloemen. DANKBETUIGING. Aangezien het me ge woonweg onmogelijk is ieder, die mij van zijn be langstelling deed blijken bij gelegenheid der hervatting van mijn werkzaamheden als burgemeester der ge meente Loon op Zand, eene belangstelling, welke in al lerlei aard en soort en in niet wel te tellen aantal aan den dag trad, in per soonlijk schrijven of op an dere gelijksoortige wijze daarvoor te danken, dank ik hierbij al die mijner in gezetenen, die, op onver beterlijke wijze, dien dag voor mij tot een onverge telijke hebben gemaakt. Kaatsheuvel, 9 April 1945. J.A.FRANS MALLENS. DANKBETUIGING. De Heer en Mevrouw J. A. F. MALLENS betuigen hierbij hun hartelijken dank aan allen die, op zoo onna volgbare wijze, voor hen en de hunnen den dag van de herdenking hunner 25-jarige echtvereeniging tot een nim mer te vergeten dag hebben gemaakt. Het overweldigend aantal bewijzen van sym pathiek medeleven en de vormen waarin daarvan uiting werd gegeven hebben zelfs hunne stoutste ver wachtingen in veelvouden overtroffen Kaatsheuvel, 9 April 1945. OPROEP. WOENSDAG 18 APRIL a.s., om 7 uur, zal in de zaal van Café Smolders te v.m. Besoijen, door den heer v. d. Ven, van den Rijks- 1 a n d b o u w-voorlichtings- dienst, een lezing worden gehouden over de Veefok kerij Uitgenoodigd worden al le veehouders van Waal- wijk. Het Bestuur van de Stierhouderij Besoijen. Gevraagd voor direct voor dag of dag en nacht, in gezin van 3 personen. Brieven onder no. 448 aan het Bureau van dit blad. Te koop aangeboden Brieven onder no. 451 Bu reau van dit blad. Hp) Petronella Wilhelmina Josephina Tak,

Echo van het Zuiden | 1945 | | pagina 6